Nie odczuwa przyjemnosci. Pomocy!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 21:29   #1
panna_czarna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1

Nie odczuwa przyjemnosci. Pomocy!!!!!


Jestem z chlopakiem juz od dluzszego czasu
dogadujemy sie w kazdej sprawie w sprawach lozkowych juz nieco mniej
moze to dziwne ale zle sie z tym czuje ze on traktuje moje szczytowanie jak obowiazek z ktorego musi sie wywiazac... Uwielbiam jego pieszczoty jest czuly delikatny nigdy sie nie spieszy
ale w grze wstepnej jak i pozniej oddajac mu pieszczoty mam wrazenie ze nie odczuwa przyjemnosc ze jest obojenty....
nie wiem co mam myslec na ten temat gdyz probowalam wiele razy na ten temat z nim porozmawiac jednakaze on zawsze sie wypieral ze sobie cos ubzduralam.
Nie wiem jaki czuly punkt mu sprawia najwieksza przyjemnosc... gdyz nie okazuje zadnych uczuc... moze to ze mna jest cos nie tak.??
Pomozcie doradzcie.!!
panna_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:51   #2
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Nie odczuwa przyjemnosci. Pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez panna_czarna Pokaż wiadomość
Jestem z chlopakiem juz od dluzszego czasu
dogadujemy sie w kazdej sprawie w sprawach lozkowych juz nieco mniej
moze to dziwne ale zle sie z tym czuje ze on traktuje moje szczytowanie jak obowiazek z ktorego musi sie wywiazac... Uwielbiam jego pieszczoty jest czuly delikatny nigdy sie nie spieszy
ale w grze wstepnej jak i pozniej oddajac mu pieszczoty mam wrazenie ze nie odczuwa przyjemnosc ze jest obojenty....
nie wiem co mam myslec na ten temat gdyz probowalam wiele razy na ten temat z nim porozmawiac jednakaze on zawsze sie wypieral ze sobie cos ubzduralam.
Nie wiem jaki czuly punkt mu sprawia najwieksza przyjemnosc... gdyz nie okazuje zadnych uczuc... moze to ze mna jest cos nie tak.??
Pomozcie doradzcie.!!
Jesteś pewna, że on nie odczuwa żadnej przyjemności z pieszczot?

Skoro mówi, że Ci się wydaje to moze jednak cos w tym jest?
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:53   #3
celtic_girl
Raczkowanie
 
Avatar celtic_girl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 96
Dot.: Nie odczuwa przyjemnosci. Pomocy!!!!!

Koniecznie musisz z nim pogadac. SZCZERZE. Bez uczciwej, otwartej rozmowy niczego się nie dowiesz, bedziesz sie tylko zadręczac, snuc domysły i obarczac sie wina, a to dla nikogo nie bedzie dobre. Chlopak pewnie sie zwyczajnie wstydzi o tym rozmawiac, boi się, czy cos. Zapewnij go, ze go bardzo kochasz i ze chcesz, zeby i jemu bylo dobrze, ze to dla Ciebie bardzo wazne. Namów go na ta rozmowe, inaczej bedziesz sie tylko męczyc dreczącymi pytaniami w swojej glowie.
celtic_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 22:14   #4
Suziii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Polska:)
Wiadomości: 372
Dot.: Nie odczuwa przyjemnosci. Pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez celtic_girl Pokaż wiadomość
Koniecznie musisz z nim pogadac. SZCZERZE. Bez uczciwej, otwartej rozmowy niczego się nie dowiesz, bedziesz sie tylko zadręczac, snuc domysły i obarczac sie wina, a to dla nikogo nie bedzie dobre. Chlopak pewnie sie zwyczajnie wstydzi o tym rozmawiac, boi się, czy cos. Zapewnij go, ze go bardzo kochasz i ze chcesz, zeby i jemu bylo dobrze, ze to dla Ciebie bardzo wazne. Namów go na ta rozmowe, inaczej bedziesz sie tylko męczyc dreczącymi pytaniami w swojej glowie.
Suziii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 23:21   #5
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Nie odczuwa przyjemnosci. Pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że on nie odczuwa żadnej przyjemności z pieszczot?

Skoro mówi, że Ci się wydaje to moze jednak cos w tym jest?
właśnie może wcale nie jest tak, jak myślisz. a takie naciskanie na `szczerą rozmowę` może przynieść wymierne skutki.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 23:58   #6
anka68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139
Dot.: Nie odczuwa przyjemnosci. Pomocy!!!!!

Nie wmawiaj sobie tego. Skoro z nim rozmawiałaś i nie potwierdził, to problem nie istnieje. Z pewnością by Ci o tym powiedział. Tym bardziej, że szczerze zapytałaś.
Są mężczyźni, którzy lubią "konkretną akcję" i właśnie to sprawia im największą przyjemność.
anka68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.