Drogeria Natura - część II - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-04, 18:39   #3181
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Drogeria Natura - część II

Ok ja już nie zaśmiecam wątku, ale chciałam na swoja obronę powiedzieć, że tak jak już wspominałam 80% tego wszystkiego to essence, reszta my secret, wszystko dostępne prawie wyłącznie w naturze
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 18:47   #3182
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ok ja już nie zaśmiecam wątku, ale chciałam na swoja obronę powiedzieć, że tak jak już wspominałam 80% tego wszystkiego to essence, reszta my secret, wszystko dostępne prawie wyłącznie w naturze


wracamy do tematu:
to ma ktoś nową gazetkę bom głodna promocji?
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 19:42   #3183
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Drogeria Natura - część II

A czy już wstawili coś z miejsca szaf Manhattan? Nie mam ostatnio czasu żeby łazić po sklepach, ale jakby było coś fajnego to bym się przeszła, hehe.
Jak ktoś coś wie o Warszawie/Lublinie to dajcie mi znać.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 19:47   #3184
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A czy już wstawili coś z miejsca szaf Manhattan? Nie mam ostatnio czasu żeby łazić po sklepach, ale jakby było coś fajnego to bym się przeszła, hehe.
Jak ktoś coś wie o Warszawie/Lublinie to dajcie mi znać.

Ja co prawda nie z Lublina/Warszawy, ale mogę powiedzieć, że w Rzeszowie nadal straszy dziura, byłam dziś.... Myślę, że taka sytuacja jest też w większej liczbie miast. Jakoś się nie śpieszą i sądzę, że dziury będą straszyły jeszcze z dobre pół roku
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 19:51   #3185
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A czy już wstawili coś z miejsca szaf Manhattan? Nie mam ostatnio czasu żeby łazić po sklepach, ale jakby było coś fajnego to bym się przeszła, hehe.
Jak ktoś coś wie o Warszawie/Lublinie to dajcie mi znać.
ja co prawda z Dolnego Śląska, ale u nas w miejsce Manhattanu wstawili ... krzesełko dla klientek, a obok Panią makijażystkę
w sumie szkoda. myślałam, że wstawią jakąś nową firmę kosmetyczną, a tu lipa :/
jak dla mnie mógł pozostać Manhattan. zwłaszcza, że jestem maniaczką ich pudru w kamieniu

ps również z niecierpliwością czekam na gazetkę
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 20:36   #3186
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Drogeria Natura - część II

jutro jade do większego miasta i jako że jest tam natura z większym wyposażeniem [ bell , ostatnio manhattan , catirce , essence 2x , rimmel , kobo ,maybelline , loreal ,my secret , sensique] miałam chrapkę na manhattan noi pewnie go nie zobacze a chciałam chociaż jedną rzecz [ jakiś puder , róż cień ] a tu lipa , szkoda bo jeszcze nie miałam doczynienia z tą firmą
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 20:43   #3187
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Drogeria Natura - część II

Jej, to szkoda z tymi szafami. Liczyłam nawet na Bell i więcej szaf Catrice. No nic, może po wakacjach z tym ruszą czy coś.
A Manhattan jest cały czas w Rossmannie i chyba nadal będzie, hm.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 20:48   #3188
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Jej, to szkoda z tymi szafami. Liczyłam nawet na Bell i więcej szaf Catrice. No nic, może po wakacjach z tym ruszą czy coś.
A Manhattan jest cały czas w Rossmannie i chyba nadal będzie, hm.
tak, w R. będzie bez zmian
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 21:23   #3189
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Drogeria Natura - część II

DZIEWCZYNY MAM OGROMNĄ PROŚBĘ

Jako naturoznawczynie powiedzcie mi jak to w innych naturach wygląda.

Chcę kupic perfum męski. Drogi powyżej 80zł dla faceta... żadnego testera, perfumy za szybą. Pytam panie ekspedientki czy mają nie wiem paseczki nasączone perfumem, testery, bo jak się mam zdecydowac na coś jak nie wiem jak pachnie. Panie mi odparły, że NIE DOSTAJĄ testerów (tańsze marki testery miały) i ludzie sobie chodzą wąchac do drogerii na dole, a kupują tutaj bo taniej....

To samo się tyczy damskich perfumów... Tańsze mają, tester czy jeden wyciągnięty perfum. Powyżej tak 60-70zł czegokolwiek brak...

Taka jest nie wiem polityka natury, czy te panienki po prostu te testery zgarniają dla siebie?

P.s Może nie byłabym taka poirytowana, gdyby za ekspedientkę nie trafił mi się natapirowany, platynowy i wytapetowany plastik z bardzo lekceważącym podejściem (coś w stylu: i tak głupie gówniary was nie stac na perfum za 150zł).
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg

Edytowane przez andzia1989r
Czas edycji: 2011-07-04 o 21:41
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 21:38   #3190
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Drogeria Natura - część II

Ja nie mam nawet 1/10 Waszych kolekcji kosmetyków ale od kiedy więcej siedzę na Wizażu, to i więcej kupuję

Co do gazetki, to może jutro znowu uda mi się zabrać nową z Natury i wtedy Wam ją tu wkleję

Edytowane przez regretsareuseless
Czas edycji: 2011-07-04 o 21:47
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 22:01   #3191
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY MAM OGROMNĄ PROŚBĘ

Jako naturoznawczynie powiedzcie mi jak to w innych naturach wygląda.

Chcę kupic perfum męski. Drogi powyżej 80zł dla faceta... żadnego testera, perfumy za szybą. Pytam panie ekspedientki czy mają nie wiem paseczki nasączone perfumem, testery, bo jak się mam zdecydowac na coś jak nie wiem jak pachnie. Panie mi odparły, że NIE DOSTAJĄ testerów (tańsze marki testery miały) i ludzie sobie chodzą wąchac do drogerii na dole, a kupują tutaj bo taniej....

To samo się tyczy damskich perfumów... Tańsze mają, tester czy jeden wyciągnięty perfum. Powyżej tak 60-70zł czegokolwiek brak...

Taka jest nie wiem polityka natury, czy te panienki po prostu te testery zgarniają dla siebie?

P.s Może nie byłabym taka poirytowana, gdyby za ekspedientkę nie trafił mi się natapirowany, platynowy i wytapetowany plastik z bardzo lekceważącym podejściem (coś w stylu: i tak głupie gówniary was nie stac na perfum za 150zł).
YYy... Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Rozumie, ze np. nie maja testera do konkretnie tych perfum, bo nie wiem np. się skończył, ale u mnie zawsze są testery szczególnie tych droższych i obok są paseczki żeby sobie psiknąć.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 22:32   #3192
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Paletki powiadasz... hm...

Zacznijmy od oh so special ze sleeka- paleta 12 cieni, połowa maty, połowa perła. Cienie świetne, super pigmentacja, bardzo fajnie się blendują i już stały się moja obsesją chociaż to moja pierwsza paleta ze sleeka.

Dalej jest paletka 6 cieni z limitowanki essence you rock- tutaj się nie popisali, cienie chociaż ciekawe w opakowaniu to kiepsko napigmentowane, bardzo pastelowe. Będą odpowiadać tym osobom, które lubią bardzo delikatne, wręcz niewidoczne makijaże dzienne. Do paletki dołączona była jeszcze czarna kredka i aplikator z pędzelkiem (dwustronny) który moim zdaniem do niczego się nie nadaje

Potem dwie paletki czwóreczki, też z essence, limitowanka metallics- jedna to zielenie, druga to brązy. Ogólnie szału nie robią, ale są dosyć przyjemne chociaż z pigmentacją mogłoby być lepiej. Ten pasek u dołu paletki to ma być niby liner, ale gówniane to to strasznie, szybko blednie na powiece i rozmazuje się w ciągu dnia w tempie ekspresowym, więc nie używam.

Podwójna paletka z essence z limitowanki crazy about color- wzięłam ze względu na ten piękny morski odcień ni to zieleni ni to niebieskości. Fiolet też niczego sobie.

No i paletki z inglota jedna pro- 5 i dwie pro- 3,w tym jedna z wolnym miejscem na cień. Z wszystkich tych cieni jestem mega zadowolona. Fantastyczna pigmentacja i przede wszystkim takie bardzo nieokreślone kolory. Złotek też bardzo często używam w połączeniu z brązami i bardzo dobrze się w nich czuję. Co do niebieskiej paletki to dostałam na urodziny i w sumie kolory (oprócz tego matowego turkusowo- niebieskiego) nie przypadły mi do gustu i prawie w ogóle ich nie używam, takie bazarkowe mi się wydają. Czasami jednak lubię zrobić sobie nimi kolorową kreskę jako taki akcent w makijażu.

Uff... chyba wszystko

Aha i jeszcze paletka zieleni w formie trójkącików, też ją lubię. Kupiłam w jakimś sklepie za przysłowiowe kilka złotych i jestem zaskoczona jak dobrą mają one pigmentację, do tego po nałożeniu na powiekę ładnie opalizują na inne kolory. Firma no name chyba, bo nic nie jest napisane na opakowaniu. Ah i konsystencja tych cieni jest zdecydowanie bardziej kremowa niż pudrowa.





Nie, to jest jedna z najnowszych paletek z serii limitowanej. Nazywa się oh so special (dalej: OSS). Kolory ma bardzo przyjemne i chyba więcej matów niż w stormie (storma nie miałam, więc nie wiem). Ja z OSS jestem baaaardzo zadowolona, super pigmentacja, świetnie się ze sobą łączą i rozcierają. Powiedziałabym że są nawet łatwiejsze w obsłudze niż np. cienie z inglota, które notabene też bardzo lubię.





No to ba! Jasne, że chcemy

bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
tak, w R. będzie bez zmian
tiaaaa... bez zmian a już od dawna nie mogę dorwać mojego Manhattan Powder Mat w odcieniu najjaśniejszym (80 Sand) a zwiedziłam chyba wszystkie Rossmanny Trójmiasta najpierw szukałam w Naturach, ale się nie załapałam już na żadną szafę

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2011-07-04 o 22:34
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 22:33   #3193
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY MAM OGROMNĄ PROŚBĘ

Jako naturoznawczynie powiedzcie mi jak to w innych naturach wygląda.

Chcę kupic perfum męski. Drogi powyżej 80zł dla faceta... żadnego testera, perfumy za szybą. Pytam panie ekspedientki czy mają nie wiem paseczki nasączone perfumem, testery, bo jak się mam zdecydowac na coś jak nie wiem jak pachnie. Panie mi odparły, że NIE DOSTAJĄ testerów (tańsze marki testery miały) i ludzie sobie chodzą wąchac do drogerii na dole, a kupują tutaj bo taniej....

To samo się tyczy damskich perfumów... Tańsze mają, tester czy jeden wyciągnięty perfum. Powyżej tak 60-70zł czegokolwiek brak...

Taka jest nie wiem polityka natury, czy te panienki po prostu te testery zgarniają dla siebie?

P.s Może nie byłabym taka poirytowana, gdyby za ekspedientkę nie trafił mi się natapirowany, platynowy i wytapetowany plastik z bardzo lekceważącym podejściem (coś w stylu: i tak głupie gówniary was nie stac na perfum za 150zł).
A to jest prawda,u mnie w Naturze tez nie ma testerów do perfum od ok.70 zł.
Stoją sobie za szybką i czekają az ktos kupi bez wąchania
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 07:31   #3194
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
YYy... Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Rozumie, ze np. nie maja testera do konkretnie tych perfum, bo nie wiem np. się skończył, ale u mnie zawsze są testery szczególnie tych droższych i obok są paseczki żeby sobie psiknąć.
u mnie też nie ma testerów do droższych perfum, u Ciebie są do wszystkich? (jakoś nie wierzę )
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 08:25   #3195
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Drogeria Natura - część II

W moich N. też nie ma testerów do droższych perfum, wszystkie stoją równiutko za szybą, zamknięte na klucz.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 08:54   #3196
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
W moich N. też nie ma testerów do droższych perfum, wszystkie stoją równiutko za szybą, zamknięte na klucz.

U mnie to samo, dodatkowo są mocno ogrzewane przez lampy podświetlające... pewnie żeby nie zmarzły A potem kup takie coś człowieku i zastanawiaj się czy to podróbka czy nie, bo zapach coś inny, mniej trwały etc., a ciepło po prostu psuje perfumy
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 12:57   #3197
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Drogeria Natura - część II

Denerwuje mnie już ta natura. Takie skąpstwo, takie żyłowanie, że aż d... ściska. Pustki, lipne promocje. W ogóle już tam nie zachodzę, bo tam jest nieprzyjemnie. Ciągle mają ciebie za złodzieja. nawet nie jestem ciekawa promocji.
fejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 14:05   #3198
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY MAM OGROMNĄ PROŚBĘ

Jako naturoznawczynie powiedzcie mi jak to w innych naturach wygląda.

Chcę kupic perfum męski. Drogi powyżej 80zł dla faceta... żadnego testera, perfumy za szybą. Pytam panie ekspedientki czy mają nie wiem paseczki nasączone perfumem, testery, bo jak się mam zdecydowac na coś jak nie wiem jak pachnie. Panie mi odparły, że NIE DOSTAJĄ testerów (tańsze marki testery miały) i ludzie sobie chodzą wąchac do drogerii na dole, a kupują tutaj bo taniej....

To samo się tyczy damskich perfumów... Tańsze mają, tester czy jeden wyciągnięty perfum. Powyżej tak 60-70zł czegokolwiek brak...

Taka jest nie wiem polityka natury, czy te panienki po prostu te testery zgarniają dla siebie?

P.s Może nie byłabym taka poirytowana, gdyby za ekspedientkę nie trafił mi się natapirowany, platynowy i wytapetowany plastik z bardzo lekceważącym podejściem (coś w stylu: i tak głupie gówniary was nie stac na perfum za 150zł).
U mnie też nie ma... Moschino czy inne są bez testerów.
Wiem np., że z Coty przyjeżdżają przedstawiciele do Natur i spisują jakich testerów trzeba- dlatego przy perfumach Coty testery zazwyczaj są.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 14:23   #3199
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
u mnie też nie ma testerów do droższych perfum, u Ciebie są do wszystkich? (jakoś nie wierzę )
Jak za szyba stoi jakieś 15 różnych sztuk to przed szybami jest miejsce na 6-8 testerów i są. Chyba, że się skończą to albo czekają na dosłanie, albo mówią że nie ma. Nie mówię, że do wszystkich (zresztą napisałam wcześniej, ze nie do wszystkich)
Tak np. porównałam Beyonce Heat do perfum/ wody toaletowej Essence
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2011-07-05 o 14:26
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 14:28   #3200
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Jak za szyba stoi jakieś 15 różnych sztuk to przed szybami jest miejsce na 6-8 testerów i są. Chyba, że się skończą to albo czekają na dosłanie, albo mówią że nie ma. Nie mówię, że do wszystkich (zresztą napisałam wcześniej, ze nie do wszystkich)
Tak np. porównałam Beyonce Heat do perfum/ wody toaletowej Essence
U mnie perfumy stoją niczym okazy w muzealnych gablotkach. Przed szybami nie ma żadnego miejsca.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 15:12   #3201
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Jak za szyba stoi jakieś 15 różnych sztuk to przed szybami jest miejsce na 6-8 testerów i są. Chyba, że się skończą to albo czekają na dosłanie, albo mówią że nie ma. Nie mówię, że do wszystkich (zresztą napisałam wcześniej, ze nie do wszystkich)
Tak np. porównałam Beyonce Heat do perfum/ wody toaletowej Essence
testery do Beyonce, Naomi czy innych takich to u mnie są, ja pisałam o droższych
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 15:25   #3202
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
testery do Beyonce, Naomi czy innych takich to u mnie są, ja pisałam o droższych
A nie, to do tych wyżej droższych to tez nie ma. Sorka za zamieszanie, myślałam, że mówimy o tej granicy
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 15:31   #3203
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A nie, to do tych wyżej droższych to tez nie ma. Sorka za zamieszanie, myślałam, że mówimy o tej granicy


byłam w Naturze. Nic mi nie odpisałyście to zaryzykowałam i kupiłam ten dezodorant w atomizerze Beyonce

próbowałam zdobyć gazetkę ale u mnie nie ma szans :/
aaa i zgarnęłam Magazyn Natura
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 16:11   #3204
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Drogeria Natura - część II

Pytanie do dziewczyn ogarniających Katowice... czy gdzieś zaraz przy dworcu głównym znajdę jakąś Naturę? A jeśli tak, to z jaką szafą? Będę tam przejazdem, a bardzo bym chciała dopaść gdzieś Bell
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 16:33   #3205
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
U mnie to samo, dodatkowo są mocno ogrzewane przez lampy podświetlające... pewnie żeby nie zmarzły A potem kup takie coś człowieku i zastanawiaj się czy to podróbka czy nie, bo zapach coś inny, mniej trwały etc., a ciepło po prostu psuje perfumy
U mnie też nie ma testerów tych droższych perfum. Takie Beyonce, Halle, Celine Dion czy Arden są ale np Kenzo, CK nie ma i też mnie wkurzają te lampy- jak czasem wyjmą mi stamtąd jakiś testerek to jest gorący! Dlatego jeśli kupuję to z nowej dostawy.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 17:15   #3206
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn ogarniających Katowice... czy gdzieś zaraz przy dworcu głównym znajdę jakąś Naturę? A jeśli tak, to z jaką szafą? Będę tam przejazdem, a bardzo bym chciała dopaść gdzieś Bell
To świetnie trafiłaś, bo wczoraj otwarto nową drogerię z szafami Bell, oboma Essence, Catrice, Pierre Rene i pozostałymi standardowymi. Drogeria znajduje się w domu handlowym Ślązak, ul. Mickiewicza 7. Wystarczy od dworca przejść Stawową i kierować się w prawo, za przystankami autobusowymi.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 19:13   #3207
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
To świetnie trafiłaś, bo wczoraj otwarto nową drogerię z szafami Bell, oboma Essence, Catrice, Pierre Rene i pozostałymi standardowymi. Drogeria znajduje się w domu handlowym Ślązak, ul. Mickiewicza 7. Wystarczy od dworca przejść Stawową i kierować się w prawo, za przystankami autobusowymi.
Jest może też szafa Ingrid? Fajnie by było
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 19:17   #3208
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
To świetnie trafiłaś, bo wczoraj otwarto nową drogerię z szafami Bell, oboma Essence, Catrice, Pierre Rene i pozostałymi standardowymi. Drogeria znajduje się w domu handlowym Ślązak, ul. Mickiewicza 7. Wystarczy od dworca przejść Stawową i kierować się w prawo, za przystankami autobusowymi.
Z nieba mi spadłaś Niech Ci to w promocjach i kosmetykach wynagrodzą
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 19:27   #3209
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Drogeria Natura - część II

ooo właśnie... Co z tymi szafami Ingrid? Kiedyś gdzieś słyszałam, że mają wchodzić do Natur, ale jakoś ani widu ani słychu. Kupiłam sobie paletkę ich cieni za jakieś 12 złotych, 5 ładnie dobranych kolorów - moim zdaniem rewelacja, kremowe, dobrze napigmentowane, idealnie matowe.

Czuprynka, Twoja kolekcja będzie mi stawała przed oczami za każdym razem, gdy będę się zastanawiać, a raczej szukać wytłumaczenia, czy nie przesadzam z ilością kosmetyków Niestety wiem jak to się wszystko zbiera, bo sama jestem właścicielką niemałej drogerii
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 19:28   #3210
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Drogeria Natura - część II

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Jest może też szafa Ingrid? Fajnie by było

Nie. Szafy tej firmy jeszcze nie widziałam w żadnej drogerii.

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Z nieba mi spadłaś Niech Ci to w promocjach i kosmetykach wynagrodzą
Hihi, dzięki
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.