Moda "plus size" cz.4 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-17, 09:55   #3541
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Zainspirowana Waszymi wpisami zakupiłam wczoraj ciemno czerwone spodnie w C&A. Wczoraj spędziłam mnóstwo czasu w SCC na końcówkach wyprzedaży. Niewiele już zostało. W Lindexie ceny nie drgnęły od lipca. Za to nie ma już promocji 2 przecenione produkty za cenę jednego, w której kupiłam sobie 2 bluzki i dwa opakowania rajstop do pracy. W H&M resztki, podobnie w większości sklepów. Za to w Kappahlu kupiłam spodnie z XLNT za 50zł i bluzę za 35zł.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-17, 23:49   #3542
SzafaSizePlus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Moda "plus size" cz.4

A ja Was zapraszam na ciekawego bloga, który jest tylko o ciuchach 44+ lub inaczej mówiąc o modzie plus size. Cały przekrój, polskie i zagraniczne marki czyli moda na krągłości - wszystko w jednym miejscu. Często aktualizowany. Pisany przez większą dziewczynę. Okazuje się, że tych marek jest mimo wszystko więcej niż można się spodziewać. http://szafasizeplus.blogspot.com/
SzafaSizePlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 10:42   #3543
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez SzafaSizePlus Pokaż wiadomość
A ja Was zapraszam na ciekawego bloga, który jest tylko o ciuchach 44+ lub inaczej mówiąc o modzie plus size. Cały przekrój, polskie i zagraniczne marki czyli moda na krągłości - wszystko w jednym miejscu. Często aktualizowany. Pisany przez większą dziewczynę. Okazuje się, że tych marek jest mimo wszystko więcej niż można się spodziewać. http://szafasizeplus.blogspot.com/
dlaczego piszesz o sobie w trzeciej osobie?



Imperfecta a skąd są te spodnie?

aleksandra188 czadowe zestawy
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 10:47   #3544
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Odp: Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Imperfecta a skąd są te spodnie?
Z Primarka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 08:08   #3545
aleksandra188
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandra188
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10 650
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź chodziło mi o tą z C&A, to nowa kolekcja?
Nie to nie nowa kolekcja mam już jakiś czas
__________________
Wymiana w MAJU- same nowe rzeczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59983276
aleksandra188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 08:45   #3546
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Moda "plus size" cz.4

a ja ostatnio jest bardzo na nie jesli chodzi o spodnie z C&A, wzielam 46 w tatmym tyg, przyszly takie malusie i wąziutkie ze ledwo łydkę wcisnęłam do uda.. nei wiem czy metki ktoś im pozamieniał? bo zwykle 46 od nich luznawe mi są..

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczka795 Pokaż wiadomość
A spodnie nie są ci ciut za małe, za opięte? Bo odnoszę takie wrażenie patrząc na zdjęcie...
też mam takie wrazenie, wydaje mi się ze sie camel toe zrobił..choć ciężko widać bo akurat w cieniu to ejst
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 10:05   #3547
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
a ja ostatnio jest bardzo na nie jesli chodzi o spodnie z C&A, wzielam 46 w tatmym tyg, przyszly takie malusie i wąziutkie ze ledwo łydkę wcisnęłam do uda.. nei wiem czy metki ktoś im pozamieniał? bo zwykle 46 od nich luznawe mi są..

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------


też mam takie wrazenie, wydaje mi się ze sie camel toe zrobił..choć ciężko widać bo akurat w cieniu to ejst
Nie strasz mnie, a jaki model wzięłaś tych spodni? ja na swoje czekam, powinny dzisiaj dojść bo przez te święto-weekendy dalej mam w zamówieniu że paczka jest w strykowie..

no i doszly, zielone z zameczkami są za małe ale chyba je sobie zostawie bo własnie rozpoczynam małą rewolucję więc za dwa miesiące powinny być w sam raz, niebieskie są strasznie płytkie na mój wielki tyłek biodrówki jak się patrzy i sama nie wiem czy je zwracać czy zostawiać.. no nic mam jeszcze miesiąc w sumie na decyzję
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..

Edytowane przez BlueSunshine
Czas edycji: 2013-08-19 o 11:20
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 12:25   #3548
aleksandra188
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandra188
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10 650
Dot.: Moda "plus size" cz.4

A mi właśnie doszły czerwone rurki I jestem zadowolona bo mają fajny materiał Jak zrobię fotki to postaram się wstawić
__________________
Wymiana w MAJU- same nowe rzeczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59983276
aleksandra188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 12:52   #3549
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Odp: Moda "plus size" cz.4

A wiecie co ja normalbie z c&a nosze 46 a ostatnio przymiezalam bordowe ba gumce jeansy i byky male wiec kupilam 48 ale bylan wtedy spocona i wydawaly mi sie dobre. A w domu jak juz urwalam metke i raz zalozylam to gumka do gory jestvza duza:-( i mi spadaja a nie maja szluwek i nie wiem co zrobic:-( dzieki bogu kosztowaly 40zl
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 13:20   #3550
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Odp: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez karlaidamis Pokaż wiadomość
A wiecie co ja normalbie z c&a nosze 46 a ostatnio przymiezalam bordowe ba gumce jeansy i byky male wiec kupilam 48 ale bylan wtedy spocona i wydawaly mi sie dobre. A w domu jak juz urwalam metke i raz zalozylam to gumka do gory jestvza duza:-( i mi spadaja a nie maja szluwek i nie wiem co zrobic:-( dzieki bogu kosztowaly 40zl
a leżą dobrze w udach etc nie są za duże? jeśli reszta jest ok tylko spadają, to przyszycie szlufek do spodni to tylko chwilka wystarczy trochę materiału, albo stare jeansy w których nie chodzisz odpruć i przyszyć, albo kawałkami wstążeczki
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 13:22   #3551
brownies
Raczkowanie
 
Avatar brownies
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
a ja ostatnio jest bardzo na nie jesli chodzi o spodnie z C&A, wzielam 46 w tatmym tyg, przyszly takie malusie i wąziutkie ze ledwo łydkę wcisnęłam do uda.. nei wiem czy metki ktoś im pozamieniał? bo zwykle 46 od nich luznawe mi są...
Myślałam, że tylko ja mam takie wrażenie...
brownies jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 13:29   #3552
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Ja dodałam notkę na bloga z ubraniami.
Wszystko co tam dodałam już widziałyście, ale jak coś to zapraszam

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2013-08-19 o 13:31
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 14:03   #3553
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Odp: Dot.: Odp: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
a leżą dobrze w udach etc nie są za duże? jeśli reszta jest ok tylko spadają, to przyszycie szlufek do spodni to tylko chwilka wystarczy trochę materiału, albo stare jeansy w których nie chodzisz odpruć i przyszyć, albo kawałkami wstążeczki
No wlasnie nie sa najgorsze tylko ta gora. Chyba skorzystam z twojej rady. I sproboje szlowki doszyc dziekuje kochana
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 14:24   #3554
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Moda "plus size" cz.4

Witajcie
wróciłam z upragnionych wakacji jestem tak czerwona że nie mogę się dotknąć
nie chcialo mi się chodzić po sklepach bo szkoda mi było wyjazdu ale zaszłam do h&m i c&a, w h&m kupiłam gore od bikini zwykłą bardotkę czarna z koronką za 40, a w c&a złapałam spodnie na gumce granatowe za 40 zł, bluzeczkę w kropki taka na co dzień za 17zł oraz spódniczkę w cętki (na stronie jest za 65zł a ja w sklepie dałam za nią całe 13zł ) jest mega!

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/pr...dnice/111168/1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1439_19-08-13.jpg (168,9 KB, 17 załadowań)
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 14:51   #3555
SzafaSizePlus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
dlaczego piszesz o sobie w trzeciej osobie?



Imperfecta a skąd są te spodnie?

aleksandra188 czadowe zestawy
czy to ma wielkie znaczenie?
SzafaSizePlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 16:08   #3556
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez paulinia18 Pokaż wiadomość
Witajcie
wróciłam z upragnionych wakacji jestem tak czerwona że nie mogę się dotknąć
nie chcialo mi się chodzić po sklepach bo szkoda mi było wyjazdu ale zaszłam do h&m i c&a, w h&m kupiłam gore od bikini zwykłą bardotkę czarna z koronką za 40, a w c&a złapałam spodnie na gumce granatowe za 40 zł, bluzeczkę w kropki taka na co dzień za 17zł oraz spódniczkę w cętki (na stronie jest za 65zł a ja w sklepie dałam za nią całe 13zł ) jest mega!

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/pr...dnice/111168/1
Ja mam te spodnie xo ty ale bordo i jak sie nosi mi ta gumka okazala sie za duza:-(
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 16:20   #3557
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez karlaidamis Pokaż wiadomość
Ja mam te spodnie xo ty ale bordo i jak sie nosi mi ta gumka okazala sie za duza:-(
u mnie jest ok ale mogłaby być ciut mniejsza, ogólnie to jakoś dziwnie bo wciselam na siebie roz.42
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 16:28   #3558
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez SzafaSizePlus Pokaż wiadomość
czy to ma wielkie znaczenie?
Oczywiście że tak, bo reklama na wizażu jest płatna. Jakby nie można było po ludzku napisac zapraszam na mojego bloga takich wpisów nie mam za złe, tylko taką kryptoreklamą zachwalaniem swojego bloga jako ktoś inny kto go tak bardzo poleca


karlaidamis Nie ma za co
paulinia18 szczęściaro! moglabyś mi podac jaka jest długość tej spódniczki i w jakim rozmiarze taka jest? Strasznie żałuje że C&A tak rzadko podaje długość ciuchów i to co dla większości dziewczyn jest ok, wygląda na mnie jak minimini
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 16:31   #3559
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Dziewczyny co ciekawego w stylu kurteczkowym planujecie na jesień?
Mam 2 kurtki a'la skórzane czarną i beżową.
Teraz myślałam o jakims lekkim kożuszku... na wiosnę widziałam na all a teraz kiepsko...

Radzcie co macie w planach kupić?
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 19:01   #3560
aleksandra188
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandra188
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10 650
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Dziewczyny co ciekawego w stylu kurteczkowym planujecie na jesień?
Mam 2 kurtki a'la skórzane czarną i beżową.
Teraz myślałam o jakims lekkim kożuszku... na wiosnę widziałam na all a teraz kiepsko...

Radzcie co macie w planach kupić?
Ja uwielbiam ekoskórki mam ramoneskę z atmosphere, drugą taką z ćwiekami, beżową ramoneskę i taką capucino a teraz dokupiłam sobie w F&F oczywiście czarną ramoneskę ale niestety mam ją w mieszkaniu Tżta więc nie pokażę
planuję kupić fajną dzinsową koszulę, i jakiś gruby dziergany oversize To moje plany zakupowe na jesień ... a i jakieś fajne botki by się przydały do śmigania na uczelnie
__________________
Wymiana w MAJU- same nowe rzeczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59983276
aleksandra188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 19:11   #3561
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Oczywiście że tak, bo reklama na wizażu jest płatna. Jakby nie można było po ludzku napisac zapraszam na mojego bloga takich wpisów nie mam za złe, tylko taką kryptoreklamą zachwalaniem swojego bloga jako ktoś inny kto go tak bardzo poleca


karlaidamis Nie ma za co
paulinia18 szczęściaro! moglabyś mi podac jaka jest długość tej spódniczki i w jakim rozmiarze taka jest? Strasznie żałuje że C&A tak rzadko podaje długość ciuchów i to co dla większości dziewczyn jest ok, wygląda na mnie jak minimini
41 cm, ja mam tyłek spory i jak dla mnie długość ok, nosze roz46 ale 42 był ok, były do rozmiaru 44
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 19:20   #3562
Oliton
Raczkowanie
 
Avatar Oliton
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 65
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez aleksandra188 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam ekoskórki mam ramoneskę z atmosphere, drugą taką z ćwiekami, beżową ramoneskę i taką capucino a teraz dokupiłam sobie w F&F oczywiście czarną ramoneskę ale niestety mam ją w mieszkaniu Tżta więc nie pokażę
planuję kupić fajną dzinsową koszulę, i jakiś gruby dziergany oversize To moje plany zakupowe na jesień ... a i jakieś fajne botki by się przydały do śmigania na uczelnie
Na razie mam taki plan, żeby skórzany płaszcz, który dostałam od ciotki milion lat temu i zawsze jest za mały dać do przerobienia na ramoneskę. Tylko muszę znaleźć dobrego kuśnierza w okolicy
Oliton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 19:56   #3563
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Czesc Babeczki

wrocilam po wakacjach....ale mi sie nic niechce.... szczegolnie pracowac rozleniwiłam sie....
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 20:35   #3564
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Moda "plus size" cz.4

ja na jesień chyba zostanę przy swoim plaszczyku z tamtego roku, chociaż podobają mi się tak jak wam ramoneski, to zwkle te które mierzyłam był za krótkie w rękach, albo ledwo plecki zakrywały.. chociaż spodobała mi się ta np: klik a na zimę szukam czegoś ciepłego najlepiej za tyłek bo w tamtą zimę miałam płaszcz i marzłam bo nic w sieciówkach znaleźć nie mogłam.. co myślicie o tej parce? klik cena jest mocno kusząca, ale ja nigdy nie wiem jaki u nich rozmiar zamawiać..


paulinia18 dzięki wielkie czyli tak jak myślałam, będzie za krótka
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..

Edytowane przez BlueSunshine
Czas edycji: 2013-08-19 o 20:44
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 23:12   #3565
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez aleksandra188 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam ekoskórki mam ramoneskę z atmosphere, drugą taką z ćwiekami, beżową ramoneskę i taką capucino a teraz dokupiłam sobie w F&F oczywiście czarną ramoneskę ale niestety mam ją w mieszkaniu Tżta więc nie pokażę
planuję kupić fajną dzinsową koszulę, i jakiś gruby dziergany oversize To moje plany zakupowe na jesień ... a i jakieś fajne botki by się przydały do śmigania na uczelnie
buty to koniecznie musze kupić... jakieś balerinki i coś cieplejszego - na płaskim, bo na obcasach kiepsko mi idzie
może się rozejrzę za jakąś, kolejna, eko skórką
jeszcze troszkę czasu do chłodów mamy mam nadzieję
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 06:02   #3566
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Dziewczyny co ciekawego w stylu kurteczkowym planujecie na jesień?
Mam 2 kurtki a'la skórzane czarną i beżową.
Teraz myślałam o jakims lekkim kożuszku... na wiosnę widziałam na all a teraz kiepsko...

Radzcie co macie w planach kupić?
mam ekoskórę z clockhouse i płaszcz - klasyczny prochowiec, kosztował coś ponad 3stówy więc tak szybko z niego nie zrezygnuję

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

Cytat:
Napisane przez brownies Pokaż wiadomość
Myślałam, że tylko ja mam takie wrażenie...
poprzednie zakupy wziełam 44 (bo takie mam turkusowe), ale tamte to dopiero były malutkie - mój syn by dupkę do nich zmieścił... to wymieniłam na większe,. a tu zonk..
a najlepsze, ze inne 46, granatowe, sprzedalam bo były mi w tyłku za duże..

zresztą zauważyłam, że częśto mam u nich problem - w tyłku za duze mi są a uda ledwo wcisnę.. jakby oni szyli te gacie na wielkie duuupy z nóżkami jak kurczaczki..

ale dla odmiany turkusowa spódnica maxi z wyprzedaży jest super, choć cieńsza niż się spodziewałam.. [tylko masakrycznie długa, po ziemi się ciągnie - idzie do skrócenia]

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/pr...dnice/102292/1

o ta
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 08:47   #3567
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Moda "plus size" cz.4

No niestety spodnie z C&A mają różną rozmiarówkę nawet w obrębie tej samej serii. Od paru lat noszę ich 46, więc na wyprzedaży w sklepie on line kupiłam jasne jegginsy z Jessica w tym rozmiarze. Są za małe co najmniej o rozmiar, bardzo wąskie w udach. Nie oddałam i czekają na chudsze czasy.

Swoją drogą wszystkie moje spodnie są z C&A, dwie pary z Kappahla, jedna z Lindexu i jedna z H&M. Jednak C&A pasują mi zazwyczaj najlepiej, no i są najtańsze.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 09:46   #3568
aleksandra188
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandra188
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10 650
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Moja dzisiejsza stylizacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03393.jpg (104,2 KB, 168 załadowań)
__________________
Wymiana w MAJU- same nowe rzeczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59983276
aleksandra188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 11:31   #3569
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez aleksandra188 Pokaż wiadomość
Moja dzisiejsza stylizacja
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 11:57   #3570
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez aleksandra188 Pokaż wiadomość
Moja dzisiejsza stylizacja

Świetna stylizacja. Fajne rurki.

Uważam, że węższe spodnie często wyglądają na dziewczynach plus size znacznie lepiej niż proste czy szerokie. Sama kupuje przede wszystkim wąskie spodnie.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.