Mamy Listopadowe 2017-cz.I - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-14, 16:34   #181
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

A u mnie wyjaśniło się czemu bąbel na cycu szczęśliwy ale pompowanie mi kompletnie nie szło.

Źle złożyłam laktator. Po tym jak mąż prześledził instrukcje, kończę właśnie 7min na drugim cycu, jeszcze 2x 5 i 2x 3 a ja już mam 80ml...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 16:42   #182
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
A u mnie wyjaśniło się czemu bąbel na cycu szczęśliwy ale pompowanie mi kompletnie nie szło.

Źle złożyłam laktator. Po tym jak mąż prześledził instrukcje, kończę właśnie 7min na drugim cycu, jeszcze 2x 5 i 2x 3 a ja już mam 80ml...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 17:12   #183
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
A u mnie wyjaśniło się czemu bąbel na cycu szczęśliwy ale pompowanie mi kompletnie nie szło.

Źle złożyłam laktator. Po tym jak mąż prześledził instrukcje, kończę właśnie 7min na drugim cycu, jeszcze 2x 5 i 2x 3 a ja już mam 80ml...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Trochę techniki i człowiek się gubi . No cóż czasem bywa i tak. Chwała mężowi! Bo mój np.: to instrukcje obsługi zazwyczaj omija szerokim łukiem, a później składając dany przedmiot wyzywa „tego się nie da złożyć” albo „to tu nie pasuje” 🤪.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 17:31   #184
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Trochę techniki i człowiek się gubi . No cóż czasem bywa i tak. Chwała mężowi! Bo mój np.: to instrukcje obsługi zazwyczaj omija szerokim łukiem, a później składając dany przedmiot wyzywa „tego się nie da złożyć” albo „to tu nie pasuje” 🤪.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj dokładnie tak samo robi, a potem wyklina 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 17:53   #185
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Moj dokładnie tak samo robi, a potem wyklina

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ten typ tak ma! 🏻


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Czemu moi synowie zawsze w najgłębszy sen zapadają przed kąpaniem?!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 18:03   #186
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

My właśnie mieliśmy atak płaczu. Nie wiem skąd ani dlaczego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 18:16   #187
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Mi Ewa zaczyna krzyczeć. Ewidentnie brzuszek prezy sie strasznie. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-14, 18:20   #188
madera123
Raczkowanie
 
Avatar madera123
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 428
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

U nas pomaga espumisan zazwyczaj rano sie pręży a później cały dzień i noc spokojnie.
__________________
30/40
madera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 18:27   #189
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Podalam jej bio gaie. Zobaczymy, jesli nie bedzie pomagac to bede próbować jej przemycic troche rumianku, synowi pamietam, ze pomagal... wypije ja na noc rumianku, podobno pomaga picie przez mame.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 18:48   #190
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

U nas napad ryku, a teraz śpi. A chcemy iść ją kąpać ciekawe o której się przebudzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 20:31   #191
JustTheOne
Zadomowienie
 
Avatar JustTheOne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 389
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Trochę techniki i człowiek się gubi . No cóż czasem bywa i tak. Chwała mężowi! Bo mój np.: to instrukcje obsługi zazwyczaj omija szerokim łukiem, a później składając dany przedmiot wyzywa „tego się nie da złożyć” albo „to tu nie pasuje” 🤪.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bosh, mój ma to samo!


U nas też marudne bo brzuszek pobolewa ale trzymanie na rękach pomaga wiec najwyraźniej nie jest tak źle


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustTheOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-14, 20:50   #192
Helgi607
Rozeznanie
 
Avatar Helgi607
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Mamusie dotarłam tutaj nareszcie ! Dziękuję bardzo za wszystkie gratulacje

Hanka totalnie nas pochlonela, powoli odnajdujemy się w nowej rzeczywistości, o ile w szpitalu byla złotym dzieckiem to w domu daje nam popalić. Pierwsze kilka nocy bylo b.ciezkie. Zdecydowanie jest charakterna Hanka
Walczymy o rozkręcenie kp.

Pozdrowienia dla wszystkich maluchów!
Helgi607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 23:07   #193
Helgi607
Rozeznanie
 
Avatar Helgi607
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Stypi, femaltiker w saszetkach jest dobry na laktację i do tego smaczny ale dziewczyny pisały o tym. Podobno tez piwo Karmi. U mnie laktacja rozkręcona, ale mały jak już wspominałam ciągle wisi przy piersi, ssie i zaczyna przysypiać. I jakoś z przybieraniem na wadze nie najlepiej. Jakoś strasznie wzięłam to do siebie i nie mogę myśleć o niczym innym tylko o tym kp i tej nieszczęsnej wadze. Mam wrażenie, że słaba że mnie matka....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam to samo, najgorsze zaczęło się od 3-4 doby, baby blues konkretny i że zła matka jestem, głodzie dziecko itd. W końcu laktacyjna mi spisała na kartce co mam sobie powtarzać (m.in że nie głodzie dziecka), kazała się odstresowac, wyjść z domu choć na chwilę. Bo emocje matki też na dziecko się przenoszą no i stres źle na kp działa. Przyjechali też rodzice, wsparcie męża- to wszystko pomaga.

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Nasluchuj odglosow, słychać jak dziecko polyka
I moja zawsze ma troche mleka w kaciku ust

Wczoraj tak jej lecialo z lewej piersi, za duzo za szybko, nie nadazala, zloscila sie, puszczala pierś, kaslala, lalo jej sie na buzie, mi po staniku bo mimo, ze szybko chowalam pierś to i tak umoczylam. Normalnie masakra...

Za to teraz byla chyba najgorsza noc od urodzenia, kwilila mi cala noc, ssala co chwila... nie wiem, jakos wyjątkowo malo pelne piersi mi sie wydawaly. Jakis kryzys czy co? Rano juz bylo okej i ładnie sie najadla i czułam ze mam ten pokarm w piersi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę ilości mleka U mnie takiego wpływu nie ma.
Ciekawe czy wogole dojdzie do takiego momentu ?

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Mam podobny problem codziennie płacze i myślę sobie, że nie nadaje się na matkę. Mam wrażenie, że nie dam rady, że wszystko źle robię, a najbardziej boję się tego, że nie obdarzę jej taką miłością jak bym chciała ale za chwilę otrząsam się z tego i mówię do siebie, że tyle o nią walczyliśmy i w końcu nam się udało, a teraz wmawiam sobie nie wiadomo co. Podnoszę się idę po małą biorę na ręce i wszystkie złe myśli znikają. U mnie potęguje to wszystko to, że od pierwszego dnia siedzę sama w domu i nawet nie mam się do kogo odezwać. Dopiero jak mąż wraca, a wtedy jeszcze wymyśli, że musi gdzieś pojechać, załatwić, itp. ale dajemy radę. Trzeba się wziąć w garść dla tego małego stworzenia i patrzeć do przodu, a nie się załamywać głowa do góry

Ja mam dziewczyny znowu pytanie: czy któraś werandowała/balkonowała swoje maleństwo? Od którego dnia życia zaczęłyście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My poszliśmy od razu na spacer - niecałe 10 minut. A wcześniej młoda jeździła z mężem autem, bo musiał mnie do lekarza podrzucić na balkon nie chciałam bo u mnie na balkonie przeciag straszny.

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Espumisan ma jeden plus- nie wchłania się. Niestety o Sab nie można tego powiedzieć. Skład ma średni i jak każdy lek: może pomóc a może też pogorszyć sprawę. Ja wiem że płacz dziecka nie jest przyjemny, tylko z tego co piszecie on jest u większości naszych dzieci i to w podobnym czasie. Jelita się rozwijają i dużo się poprawia gdy maluch zaczyna się ślinić (to oznaka że z trwaieniem coraz lepiej). Moja od ponad tyg jest praktycznie nieodkladalna, źle śpi, pierś jest lekiem na wszystko (bąki idą łatwiej, kupa też), ale jakoś nawet na probiotyk z zewn się nie zdecydowałam bo zdarza się że zapycha maluszka zamiast pomóc (są różne substancje pomocnicze i jakoś średnio chce testosowac na tym malutkim brzuszku). Ufam swojej pediatrze że jeśli nie ma innych niepokojących objawów (za każdym razem śluz lub krew w kupie, nasilająca się wyspyka, czerwone plamy na ciele, ulewania chlustajace, nieprzybieranie na wadze) to nic nienormalnego się nie dzieje. Po prostu jelita dojrzewają. Te wieczorne płacze to nie tylko brzuszek. To też emocje z całego dnia. To może niewygodne ubranko (jakas metka) itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matko, czemu ja tego wcześniej nie przeczytałam.. zamiast się przejmować byłabym spokojniejsza

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Ja sobie buty, małemu kombinezon ale nie zapinam, narzucam na siebie kurtkę, zapinam mu kombinezon, zapinam swoją kurtkę i jemu czapę na głowę i wio.

A co do karmienia to dla mnie skoro po mm nie zasnęła i średnio jadła to znaczy że najedzona. Wg moich położnych to częsty błąd nowych rodziców, zakładanie że jak płacze to głodne. A powodów jest milion. Z długością snu też różnie bywa- niby norma dla noworodka to 18-21h snu na dobę, ale to średnia statystyczna. Ja zapisuję sen od kilku dni i wychodzi nam 15h codziennie, a młody szczęśliwy i bezproblemowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż muszę spr ile moje dziecię śpi

Z głupich pytań- jak rozpoznać że dziecko ma problemy z brzuszkiem (Nie kolki) ?
Helgi607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 23:41   #194
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Helgi607 Pokaż wiadomość
Ja mam to samo, najgorsze zaczęło się od 3-4 doby, baby blues konkretny i że zła matka jestem, głodzie dziecko itd. W końcu laktacyjna mi spisała na kartce co mam sobie powtarzać (m.in że nie głodzie dziecka), kazała się odstresowac, wyjść z domu choć na chwilę. Bo emocje matki też na dziecko się przenoszą no i stres źle na kp działa. Przyjechali też rodzice, wsparcie męża- to wszystko pomaga.



Zazdroszczę ilości mleka U mnie takiego wpływu nie ma.
Ciekawe czy wogole dojdzie do takiego momentu ?



My poszliśmy od razu na spacer - niecałe 10 minut. A wcześniej młoda jeździła z mężem autem, bo musiał mnie do lekarza podrzucić na balkon nie chciałam bo u mnie na balkonie przeciag straszny.



Matko, czemu ja tego wcześniej nie przeczytałam.. zamiast się przejmować byłabym spokojniejsza



Aż muszę spr ile moje dziecię śpi

Z głupich pytań- jak rozpoznać że dziecko ma problemy z brzuszkiem (Nie kolki) ?
Mój się od czasu do czasu (ok pół godziny przed karmieniem) pręży, nóżki mu idą do góry, skrzywienie na buzi. I wtedy albo bąk/ kupa albo płacz że nie poszło. Wtedy masuję mu brzuch, czasem kładę termofor. Z reguły pomaga i na karmienie już jest system czysty a dzieć głodny jak barakuda mały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 10:06   #195
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
A u mnie wyjaśniło się czemu bąbel na cycu szczęśliwy ale pompowanie mi kompletnie nie szło.

Źle złożyłam laktator. Po tym jak mąż prześledził instrukcje, kończę właśnie 7min na drugim cycu, jeszcze 2x 5 i 2x 3 a ja już mam 80ml...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super z tym odciągniętem

Ja dziś się wyspalam mała 6h ciurkiem spala od 22 do 4rano o 1 się obudziłam bo jej kocyk przeszkadzał. I później znów spala 2h i teraz też znów spi
Dziś mała kończy MIESIĄC) Ale czas leci na fb pomoże wam jak ładnie urosła
Jutro mamy gości na wekend rodzinkę M.4osoby by mała zoabczymy .bedzie napewno intensywnie
Ja piłam rumianek by mała mniej kolokowala a teraz pije herbatkę na laktacje i tam też jest koperek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 13:58   #196
tekllaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 52
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Super z tym odciągniętem

Ja dziś się wyspalam mała 6h ciurkiem spala od 22 do 4rano o 1 się obudziłam bo jej kocyk przeszkadzał. I później znów spala 2h i teraz też znów spi
Dziś mała kończy MIESIĄC) Ale czas leci na fb pomoże wam jak ładnie urosła
Jutro mamy gości na wekend rodzinkę M.4osoby by mała zoabczymy .bedzie napewno intensywnie
Ja piłam rumianek by mała mniej kolokowala a teraz pije herbatkę na laktacje i tam też jest koperek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zazdroszcze , moj synek budzi się na jedzenie co 2-2,5 h... ma ponad dwa miesiące.. myślę nad zmianą mleka co sądzicie ? Czy po prostu zdarzają sie takie dzieci które potrzebuja tyle zjesc ?
Młody zasypia i po 5 minutach potrafi się wybudzic.. usypiamy go czasami tak 5 razy pod rząd az wkoncu zasnie... przybiera bardzo ładnie waż juz 5 kg a urodził się z wagą 2550..(wczesniaczek)
tekllaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 14:12   #197
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez tekllaa Pokaż wiadomość
Zazdroszcze , moj synek budzi się na jedzenie co 2-2,5 h... ma ponad dwa miesiące.. myślę nad zmianą mleka co sądzicie ? Czy po prostu zdarzają sie takie dzieci które potrzebuja tyle zjesc ?

Młody zasypia i po 5 minutach potrafi się wybudzic.. usypiamy go czasami tak 5 razy pod rząd az wkoncu zasnie... przybiera bardzo ładnie waż juz 5 kg a urodził się z wagą 2550..(wczesniaczek)

Nie wiem czy zmiana mleka coś da. My szczerze mówiąc mieliśmy już trzy rożne mleka (by znaleźć takie po którym nie będzie zaparć, mniejsze ulewanie oraz przed podejrzenie alergii pokarmowej u jednego synka) i moje okruszki raz śpią ciągiem 4h a innego dnia 40min i pobudka. Raz zasypiają odrazu po karmieniu i kontynuują sen, innym razem walczymy godzinę, dwie, trzy by znów zasnęli.


Przyjechał dziś wreszcie szumiś.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 16:06   #198
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez tekllaa Pokaż wiadomość
Zazdroszcze , moj synek budzi się na jedzenie co 2-2,5 h... ma ponad dwa miesiące.. myślę nad zmianą mleka co sądzicie ? Czy po prostu zdarzają sie takie dzieci które potrzebuja tyle zjesc ?
Młody zasypia i po 5 minutach potrafi się wybudzic.. usypiamy go czasami tak 5 razy pod rząd az wkoncu zasnie... przybiera bardzo ładnie waż juz 5 kg a urodził się z wagą 2550..(wczesniaczek)
Myślę że to zależy od dziecka ja moja dokarmiam butla z mym mlekiem bo widzę że mimo cyca głodna jest.
Dzis zjadla butle o 13.30 i śpi do tej pory
Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Nie wiem czy zmiana mleka coś da. My szczerze mówiąc mieliśmy już trzy rożne mleka (by znaleźć takie po którym nie będzie zaparć, mniejsze ulewanie oraz przed podejrzenie alergii pokarmowej u jednego synka) i moje okruszki raz śpią ciągiem 4h a innego dnia 40min i pobudka. Raz zasypiają odrazu po karmieniu i kontynuują sen, innym razem walczymy godzinę, dwie, trzy by znów zasnęli.


Przyjechał dziś wreszcie szumiś.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie dziewczyna kolegi ma przywieźć od swojej siostry szumisia bo jej córka olala go i leży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 17:32   #199
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Myślę że to zależy od dziecka ja moja dokarmiam butla z mym mlekiem bo widzę że mimo cyca głodna jest.
Dzis zjadla butle o 13.30 i śpi do tej pory

Mnie dziewczyna kolegi ma przywieźć od swojej siostry szumisia bo jej córka olala go i leży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobno warto zainwestowac w szumisia, sama sie zastanawiam, niby mam aplikacje z suszarka ale wtedy nie mam telefonu no i telefon to jednak kanciasty a szumis miekki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-15, 17:33   #200
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

My mamy szumisia, ale w sumie jeszcze nie używałam. Leży w łóżeczku i pilnuje małej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 18:12   #201
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

U nas szumis rządzi. W nocy szum, w dzień melodyjka. Młodzieży kocha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 18:14   #202
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Mi wczoraj przyszla karuzela z Tiny Love. Pod choinke dla malej. Akurat bedzie miala miesiąc prawie to sie zawiesi. Screenshot_2017-12-12-14-23-45.png
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 18:24   #203
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

My kupiliśmy małej matę pod choinkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 18:51   #204
Helgi607
Rozeznanie
 
Avatar Helgi607
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

U nas szumis chyba nie działa. A pod choinkę będzie kula śnieżna ż pozytywka

Między 17 a 18 panna zjadla prawie zasnęła i obudziły ja Baczki, potem siku,potem kołysanie na rękach rprrrrawie zasnęła i obudziła ja kupa. No i już następne karmienie a ja cały czas kolysac trzeba..

Sent from my SM-A510F using Wizaz Forum mobile app
Helgi607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 19:32   #205
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Czy któraś z was używa laktatora i moze polecić mi jaki kupić? Ręczny, elektryczny? Zaczynają mnie boleć piersi i czuje że bez odciagania mleka się nie obejdzie. Chyba że są jakieś sposoby inne na bolesne piersi. ?
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 20:21   #206
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używa laktatora i moze polecić mi jaki kupić? Ręczny, elektryczny? Zaczynają mnie boleć piersi i czuje że bez odciagania mleka się nie obejdzie. Chyba że są jakieś sposoby inne na bolesne piersi. ?
Zdecydowanie elektryczny droższy ale nic praktycznie nie musisz robic ja mam lovi i jestem zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 20:22   #207
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Spoko... u mnie od 17:20 armagedon. Kolejna seria kolek. Teraz bujam w łóżeczku. Wreszcie przestali płakać, ale o śnie jakoś nie ma mowy. Oby noc była łaskawsza, bo padam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 20:23   #208
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Ja mam lovi prolactis, jest opcja ręczna, jest elektryczna. Nie mam porównania, wydaje mi się że dość głośno chodzi, ale ogólnie nie narzekam. Odkąd dobrze zmontowany, ciagnie super.

Jak bolesne piersi to pod prysznicem ręcznie trochę upuść sobie mleka, przed karmieniem też, i stosuj ciepłe okłady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 20:42   #209
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Ja mam lovi prolactis, jest opcja ręczna, jest elektryczna. Nie mam porównania, wydaje mi się że dość głośno chodzi, ale ogólnie nie narzekam. Odkąd dobrze zmontowany, ciagnie super.

Jak bolesne piersi to pod prysznicem ręcznie trochę upuść sobie mleka, przed karmieniem też, i stosuj ciepłe okłady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam medela swing używany, dokupilam nowy zestaw do odciagania taki co się kupuje do szpitalnych laktatorow, żeby było sterylnie, dwie butelki i smoczki i mam zestaw za 220 zł.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 20:52   #210
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

No dobrze, a jest coś na co zwrócić uwagę przy zakupie?czytalam że ważna jest średnica końcówki żeby pasowała do brodawki.

Oprócz tego czy odciagac mogę prosto do swojej butelki? Czy jest dużo zabawy z tym laktatorem, mycia, sterylizacji?ile razy dziennie odciagacie pokarm i jak długo?
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-23 13:50:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.