Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-02, 13:02   #2101
maracuja
Raczkowanie
 
Avatar maracuja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 76
Wyślij wiadomość przez ICQ do maracuja GG do maracuja
Talking Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja wczoraj dostałam przesyłke z moim babylissem new tech 35 mm i jestem zachwycona Samo porostowanie trwało kilkanaście minut, ale myślę, że jak się bardziej wprawię to troche szybciej mi pójdzie Ale po całym dniu w szkole włoski nadal mam gładziutkie i błyszcące Poparzyłam sobie czoło ale to wynik nieuwagi i niewprawionej reki Tak ajuz ze mnie niezdara ale generalnie moge ja z czystym sumieniem polecic
__________________
" Przez higienę mózgu wystrzegam sie przede wszystkim kontaktu z durniami. "

Stanisław Cat-Mackiewicz


maracuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 18:38   #2102
Adrina_15
Przyczajenie
 
Avatar Adrina_15
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a czy każda prostownica ceramiczna z regulacją temp. noi ładnie wyglądająca jest dobra ??? na jakich prostownicach się zawiodłyście ???
Adrina_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 15:57   #2103
bridget137
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez maracuja
Ja wczoraj dostałam przesyłke z moim babylissem new tech 35 mm i jestem zachwycona Samo porostowanie trwało kilkanaście minut, ale myślę, że jak się bardziej wprawię to troche szybciej mi pójdzie Ale po całym dniu w szkole włoski nadal mam gładziutkie i błyszcące Poparzyłam sobie czoło ale to wynik nieuwagi i niewprawionej reki Tak ajuz ze mnie niezdara ale generalnie moge ja z czystym sumieniem polecic
maracuja, a jaki masz rodzaj i długość włosów??? i u kogo kupiłaś i za ile??? czytałam cały wątek i mam mętlik w głowie, myślałam o tej prostownicy co Ty masz, ale chodzą mi też po główce tondeo i ga.ma i jakoś nie potrafię się zdecydować (( co Cię przekonało że wybrałaś akurat tą prostownicę??? będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam
bridget137 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 17:21   #2104
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Adrina_15
a czy każda prostownica ceramiczna z regulacją temp. noi ładnie wyglądająca jest dobra ??? na jakich prostownicach się zawiodłyście ???
Moja tondeo nie wygląda super ale jest najlepsza! Nie wiem czy znajdziesz lepszą. GA.MA tez jest dobra. Co do innych to żadna na mnie nie dzialala. Tylko tondeo
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 18:32   #2105
maracuja
Raczkowanie
 
Avatar maracuja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 76
Wyślij wiadomość przez ICQ do maracuja GG do maracuja
Talking Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez bridget137
maracuja, a jaki masz rodzaj i długość włosów??? i u kogo kupiłaś i za ile??? czytałam cały wątek i mam mętlik w głowie, myślałam o tej prostownicy co Ty masz, ale chodzą mi też po główce tondeo i ga.ma i jakoś nie potrafię się zdecydować (( co Cię przekonało że wybrałaś akurat tą prostownicę??? będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam

Mam duzo , ciemnych i grubych wlosow, ani prostych ani kreconych takie lekko pofalowane wahałam sie miedzy flat masterem i babylissem ale wybrałam to drugie bo i ja i mama mamy farbowane wlosy ciemne a slyszałam ze takie moga zostawiac slady na jasnych plytkach, kupowałam w sklepie ********** . pl razem z przesyłak zapolacilam 215 zl
__________________
" Przez higienę mózgu wystrzegam sie przede wszystkim kontaktu z durniami. "

Stanisław Cat-Mackiewicz


maracuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 19:22   #2106
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dzisiaj przyszła moja Ga.Ma , ale jeszcze jej nie wybróbowałam
Mam do Was pytanie: czy prostownicą można jedynie całkowicie wyprostować włosy, czy także zakręcić je delikatnie na dole tak, jak to widać na zdjęciu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy_podkr.JPG (9,0 KB, 63 załadowań)
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 21:21   #2107
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

można zakręcić
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-03, 21:46   #2108
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Judytka2
można zakręcić
W jaki sposób?
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 10:07   #2109
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez natka_pietruszki
W jaki sposób?
zamiast prostym ruchem wlosy zawijasz np do srodka, na zewnatrz..a co do loczkow i falowan poszukaj w wyszukiwarce, jest mnostwo informacji z fotkami itp
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 10:11   #2110
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja mam wigo 56 mm i jestem nią zachwycona! Prostuje IDEALNIE! Kiedyś wygładzałam włosy mpm-em i efekt był dużo gorszy.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 10:26   #2111
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez praline
zamiast prostym ruchem wlosy zawijasz np do srodka, na zewnatrz..a co do loczkow i falowan poszukaj w wyszukiwarce, jest mnostwo informacji z fotkami itp
Ok, dzięki

A przy okazji - jeśli raz czy dwa wyprostuję włosy Ga.Mą bez używania żadnego preparatu chroniącego włosy, to coś się stanie?
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 13:01   #2112
marciiaa
Przyczajenie
 
Avatar marciiaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hey dziewczyny! po przewałkowaniu całego wątku o prostownicach zdecydowalam się na Tondeo ..muszę przyznać,że prostownica jest dobra,włosy fajnie się po niej błyszczą,są sypkie i miękkiemam porównanie do innych prostownic,wczesniej używałam wigo 57 mm..i szczerze mówiąc na pewno nie wymieniłabym jej na żadną inną,gdyby płytka nie zaczęła schodzic:/ wigo jest porównywalna do tondeo(oczywiscie to moja subiektywna opinia:P),tyle że po tondeo włosy wyglądają "zdrowiej" ..z kolei wigo prostowało mi się szybciej z racji szerszych płytek(mam długie włosy),ale efekt nie był tak fajny jak po tondeo więc dla wszystkich niezdecydowanych polecam Tonedo..oczywiscie jeżeli mozecie przeznaczyć na prostownice ok 3 stówek,jeśli nie,to proponuje wigo,tańszą o połowę,ale na pewno będziecie zadowolone!pozdrówka dla wszytkich
marciiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 09:06   #2113
bridget137
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez bridget137
maracuja, a jaki masz rodzaj i długość włosów??? i u kogo kupiłaś i za ile??? czytałam cały wątek i mam mętlik w głowie, myślałam o tej prostownicy co Ty masz, ale chodzą mi też po główce tondeo i ga.ma i jakoś nie potrafię się zdecydować (( co Cię przekonało że wybrałaś akurat tą prostownicę??? będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam
dzięki za odpowiedź, chyba też skuszę się na tą prostownice, mam włosy podobne do Ciebie, też falują, są wrażliwe na wilgość i farbuję je szamponem koloryzującym na ciemno, niby ostatnio hitem jest tondeo i ga.ma ale czytając ten wątek nie zauważyłam jakiś niepochlebnych opinii o Babyliss Pro New Tech 35 mm, że np. ciągnie włosy lub nie prostuje (chyba że o Babyliss ale nie PRO), i chyba również kupię u Grabcie, z tego co widziałam to ma najtaniej w swoim sklepie internetowym, a do prostowania kupię olejek RB,a po prostowaniu serum krystaliczne RB, myślę że to chyba będzie dobry zestaw, proszę o opinie i pozdrawiam gorąco
bridget137 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 09:08   #2114
bridget137
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

to oczywiście była odpowiedź do maracui a nie na mój własny wcześniejsz post
bridget137 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 10:05   #2115
yamaya
Przyczajenie
 
Avatar yamaya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez marciiaa
hey dziewczyny! po przewałkowaniu całego wątku o prostownicach zdecydowalam się na Tondeo ..muszę przyznać,że prostownica jest dobra,włosy fajnie się po niej błyszczą,są sypkie i miękkiemam porównanie do innych prostownic,wczesniej używałam wigo 57 mm..i szczerze mówiąc na pewno nie wymieniłabym jej na żadną inną,gdyby płytka nie zaczęła schodzic:/ wigo jest porównywalna do tondeo(oczywiscie to moja subiektywna opinia:P),tyle że po tondeo włosy wyglądają "zdrowiej" ..z kolei wigo prostowało mi się szybciej z racji szerszych płytek(mam długie włosy),ale efekt nie był tak fajny jak po tondeo więc dla wszystkich niezdecydowanych polecam Tonedo..oczywiscie jeżeli mozecie przeznaczyć na prostownice ok 3 stówek,jeśli nie,to proponuje wigo,tańszą o połowę,ale na pewno będziecie zadowolone!pozdrówka dla wszytkich
W jakiej temperaturze prostujesz włosy swoją Tondeo???
yamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 10:10   #2116
yamaya
Przyczajenie
 
Avatar yamaya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez oKarola
kupilam ostatnio prostownice tondeo cerion activ od Grabcia78 (super sprzedawczyni!!!) i do tego spray przy uzyciu prostownicy wella flat iron spray. ten zestaw jest powalajacy !!! To juz moja trzecia prostownica i mam porownanie w kazdej cennie. potwierdza sie - drozsze lepsze. Przynajmniej w moim przypadku. Wlosy nie pusza ani nie skrecaja sie nawet przy wilgotnym, deszczowym powietrzu. Nawet jak kropil deszcz . Poza tym efekt utrzymuje sie super dlugo.
IDEALNIE. REWELACJA. POLECAM
Czy ten przeparat z Welli usztywnia włosy?? Masz może jakieś porównanie z innymi preparatami do prostowania, np. Hot liss z Loreal'a albo fliud z Goldwell'a w granatowej pękatej butelce?? http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2451
yamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 10:31   #2117
monika83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 378
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a ja zamowilam sobie tondeo eco, jutro powinna byc!!! i to wszystko przez was, nie mam kasy ale jak sie naczytalam to po porstu musialam mialam wczesniej taka zwykla z marketu i zalatwilam sobie nia wlosy okropnie mam nadzieje ze ta zda egzamin i nie zniszczy mi wloskow!
monika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 13:39   #2118
Kasienka9119
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Czesc dziewczyny Czy ktoras z was moze wie cos o prostownicach szklanych bądz MIKROKRYSZTAŁOWYCH?? Słyszalam ze sa one lepsze od ceramicznych, niestety ja sie na tym nie znam, i bardzo prosilabym o rade
Kasienka9119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 14:19   #2119
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam ... ja właśnie zamówiłam tondeo z aktywna jonizacją (u grabci)... czekam na prostownicę z dużą niecierpliwością... jak tylko ją dostanę podzielę się z Wami moją opinią o tym urządzeniu...
Używałam wcześniej zwykłych żelazek, ale niestety efekt był mizerny... po przeczytaniu Waszych postów postanowiłam zaryzykować i zainwestować trochę pieniedzy...
Mam tylko nadzieję, że nie będę rozczarowana...

Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 14:37   #2120
Kasienka9119
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

http://www.allegro.pl/item106148283_...olux_75w_.html

czy ktos wie cos na temat tej prostownicy ??
albo w ogole na temat firmy eurolux ?
nie sa to najdrozsze prostownice, ale cena nie zawsze mowi o jakosci a nie slyszalam negatywnych opinii o prostownicach eurolux.
Bardzo prosze o odpowiedz
Kasienka9119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 15:16   #2121
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Post Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Co sądzicie na temat dwufazowego płynu Welli do prostowania włosów?
Jest skuteczny?

Proszę pomóżcie mi wybrać skuteczny środek zabezpieczający przed ciepłem prostownicy jest tak dużo tych produktów, że cieżko się zdecydować
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 15:44   #2122
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez yamaya
W jakiej temperaturze prostujesz włosy swoją Tondeo???
tesz mmam tondeo..prostuje zazwyczaj na 160..teraz na tak pomiedzy 160 a 180 (zapewne 170 )->spowodowane to jest piekna pogoda osttanio (wilgoc itp.. )
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 16:57   #2123
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

HOLDEN
http://www.allegro.pl/item108205388_...00w_sklep.html

bardzo mało informacji na temat tych prostownic, wiec spytam!

czy pod wpływem "prasowania" wydobywa sie para???
czy efekty prostych włosów utrzymuje sie długo??? (czy nie skrecaja sie po kilku godzinach?)
czy płtyki "slizgaja" sie po włosach???
czy uzyskam efekt sypkich włosów???

nie zależy mi bardzo na drogiej prostownicy, gdyz nie prasuje włosów dosc czesto, aczkolwiek szkoda mi jednak np. 200zł

jesli sa uzytkowniczki tych prostownic prosze o opinie!
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 21:29   #2124
marciiaa
Przyczajenie
 
Avatar marciiaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

yamaya,prostuje włosy na temperaturze 180 stopni
marciiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 21:34   #2125
marciiaa
Przyczajenie
 
Avatar marciiaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Biała Dama
Witam ... ja właśnie zamówiłam tondeo z aktywna jonizacją (u grabci)... czekam na prostownicę z dużą niecierpliwością... jak tylko ją dostanę podzielę się z Wami moją opinią o tym urządzeniu...
Używałam wcześniej zwykłych żelazek, ale niestety efekt był mizerny... po przeczytaniu Waszych postów postanowiłam zaryzykować i zainwestować trochę pieniedzy...
Mam tylko nadzieję, że nie będę rozczarowana...

na pewno będziesz zadowolona ja mam tondeo z regulacją temperatury a nie z aktywną jonizacją..ale myslę,że duzej róznicy pomiedzy nimi nie ma wiec po własnych obserwacjach i opiniach innych wizażystek posiadających tą prostownicę mogę zagewarantować Ci,że się nie rozczarujesznapisz potem jak efekty
marciiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-06, 10:27   #2126
marciiaa
Przyczajenie
 
Avatar marciiaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez magnolia79
HOLDEN
http://www.allegro.pl/item108205388_...00w_sklep.html

bardzo mało informacji na temat tych prostownic, wiec spytam!

czy pod wpływem "prasowania" wydobywa sie para???
czy efekty prostych włosów utrzymuje sie długo??? (czy nie skrecaja sie po kilku godzinach?)
czy płtyki "slizgaja" sie po włosach???
czy uzyskam efekt sypkich włosów???

nie zależy mi bardzo na drogiej prostownicy, gdyz nie prasuje włosów dosc czesto, aczkolwiek szkoda mi jednak np. 200zł

jesli sa uzytkowniczki tych prostownic prosze o opinie!
moja kuzynka kupiła sobie właśnie taką prostownicę,ma ją może z rok czasu i jest nawet zadowolona.prostuje oczywiscie,ale efekty nie utrzymują się bardzo długo:/ale myślę,że to zależy od rodzaju włosów,ona ma gęste,puszyste,troche czasu zajmuje jej ich wyprostowanie,z kolei jej siostra,ktora ma z natury proste tylko lekko powywijanie bardzo ją chwali.ja prostowałam ją swojej moze ze 2 razy no i efekt był taki sobie,ale na pewno płytki nie ślizgają się po włosach i para też sie z niej nie wydobywała no ale skoro mówisz ze nie bedziesz jej tak czesto używac,to mysle ze na sam poczatek może sie sprawdzic! pozdr
marciiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-06, 15:48   #2127
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Talking Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

słuchajcie...grabcia jest niesamowita... zamówiłam wczoraj rano prostownicę i dziasiaj już ją mam w domu ...

miałyście rację...tondeo jest naprawdę profesjonalnym sprzętem... malutka, leciutka, długi kabelek, nagrzewa się bardzo szybciutko...ale najważniejsze, że widać efekt...włosy są proste (tylko jeszcze nie wiem jak długo się będą trzymały)....

warto jednak czasem w coś zainwestować
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-06, 19:48   #2128
Mania 33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 10
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witajcie . Po przeczytaniu wszystkich postów chciałam sobie kupić prostownice game ale w mojej miejscowosci niestety nie było sklepu fryzjerskiego. Miałam chyba duzo szczescia bo w tamtym tygodniu taki sklep został otwarty .Odrazu tam poszłam ale gamy nie mieli wiec własciciel polecił mi kupno babylissa pro 24 mm. Jestem zadowolona bo naprawde prostuje włosy z tym ze musze prostować je codziennie. Włosy są gładziudkie i fajnie wyglądają. Prostownica szybko sie nagrzewa i wystarczy przejechać dwa razy i włoski są idealnie proste.
Pozdrawiam gorąco
Mania 33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-06, 19:53   #2129
Mania 33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 10
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Chcę jeszcze dodać ze to dzieki wam dowiedziałam sie ze mozna kupić profesjonalną prostownice a nie torturować włosy prostownicą jaką miałam wczesniej ze sklepu AGD. To była katastrofa i bez sensu wydane pieniądze.
Mania 33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-06, 20:45   #2130
KitiPunk
Raczkowanie
 
Avatar KitiPunk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
GG do KitiPunk
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Jutro zamierzam kupić tą -- http://www.allegro.pl/item106458219_...a78_gama_.html

Jest droga, ale z tego co przeczytałam w tym temacie - dobra. Jeżeli ma jakieś wady to prosze Was napiszcie jakie. Wiadomo nikt nie chce wydawać niepotrzebnie kasy! Dodam jeszcze, że mam cienkie (powiedziałabym nawet, że bardzo cienkie) włosy, niesamowicie podatne na zniszczenie, falują się lekko (szczególnie na końcach). Jak myślicie, czy ta tondeo była by dobra do moich włosów?
KitiPunk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.