Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-06, 21:23   #2131
marciiaa
Przyczajenie
 
Avatar marciiaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez KitiPunk
Jutro zamierzam kupić tą -- http://www.allegro.pl/item106458219_...a78_gama_.html

Jest droga, ale z tego co przeczytałam w tym temacie - dobra. Jeżeli ma jakieś wady to prosze Was napiszcie jakie. Wiadomo nikt nie chce wydawać niepotrzebnie kasy! Dodam jeszcze, że mam cienkie (powiedziałabym nawet, że bardzo cienkie) włosy, niesamowicie podatne na zniszczenie, falują się lekko (szczególnie na końcach). Jak myślicie, czy ta tondeo była by dobra do moich włosów?
hej,na pewno będzie dobra widzę,że jest bez regulacji temperatury,ale skoro piszesz ze masz cienkie włosy,to taka bedzie wlasnie odpowiednia(ja niestety mam grube i musiałam pokusić się na tą troche droższą z regulacją temp:/)co do mojej opinii o tej prostownicy to jest naprawdę w porządku,włosy po jej użyciu super wyglądają,wkurza mnie tylko jedna rzecz..mam bardzo długie włosy,a płytki są cienkie..(wczesniej miałam wigo 56 mm) no i niestety troche więcej czasu musze poswiecic na prostowanie,ale to nadal mieści sie w granicach 10 min,wiec nie jest to duzy problem szczerze ją polecam!
marciiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 08:45   #2132
KitiPunk
Raczkowanie
 
Avatar KitiPunk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
GG do KitiPunk
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziękuję ze pomoc Mam jeszcze jedno pytanie... Jaka jest temperatura w tej Tondeo bez regulacji??
KitiPunk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 10:26   #2133
marciiaa
Przyczajenie
 
Avatar marciiaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez KitiPunk
Dziękuję ze pomoc Mam jeszcze jedno pytanie... Jaka jest temperatura w tej Tondeo bez regulacji??
hmm..nie mam pojecia..ale wydaje mi się,że tak "po środku" tej z regulacją temperatury,więc 170-180 stopni
marciiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 11:08   #2134
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

marciiaa ----> dziękuje za odpowiedz!

mam teraz Rowente 30W, chciałabym cos mocniejszego i lzejszego!

Gdzies czytałam opinię/recenzje, iz pod wpływem prasowania prostownicą HOLDEN, wydobywa sie para???? Juz sama nie wiem
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 11:23   #2135
monika83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 378
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

dostalam przed chwila moja tondeo)) rewelacja, nie chcialam prostowac wlosow ale nie moglam sie opanowac zeby jej nie wyprobowac. przejechalam po wlosach na na jakies 10 razy (co zajelo mi jakies 80 sekund) a efekkt jest lepszy niz po polgodzinnym prostowaniu zwykla prostownica z marketu. juz sobie wyobrazam jak sobie wyprostuje pozadnie
ja mam wlasnie ta bez rgeulacji temp. jest napisane ze srednia temp. to 165 stopni.
no i wielkie uznanie dla grabci, nic tylko zamawiac dalej
monika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-10, 14:41   #2136
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Niech mi ktos napisze cos o prostownicy Philips HP 4646
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 11:07   #2137
megii2
Raczkowanie
 
Avatar megii2
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 229
GG do megii2
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cześć mam pytanie gdzie mogę kupić prostownice Tondeo? w Warszawie bo jakos nie ufam aukcjom na allegro :/ prosze o pomoc
megii2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 11:56   #2138
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez megii2
Cześć mam pytanie gdzie mogę kupić prostownice Tondeo? w Warszawie bo jakos nie ufam aukcjom na allegro :/ prosze o pomoc
polecam Ci kupić u Grabci na allegro lub w jej sklepiku internetowym. Dostajesz gwarance i rachunek. Ja wymienialam u niej swoja Tondeo bo byla wadliwa. Zadnych problemów nie bylo. Polecam
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 12:31   #2139
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja również z całego serca polecam Grabcię
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 12:51   #2140
megii2
Raczkowanie
 
Avatar megii2
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 229
GG do megii2
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dzięki dziewczynki chyba wezmę tą http://www.allegro.pl/item109906595_...grabcia78.html
co wy na to ..jak uwazacie opłaca sie czy nie??
megii2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 17:04   #2141
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A poleca ktos taka prostownice do 50 zl? Ja mialam efalock za 220 byla ok tylko po niecalym roku sie spalila nie chce juz wydawac tyle kasy wole tansza i dobra. Macie jakis pomysl na taka tania?
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 08:40   #2142
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez malwoj
A poleca ktos taka prostownice do 50 zl? Ja mialam efalock za 220 byla ok tylko po niecalym roku sie spalila nie chce juz wydawac tyle kasy wole tansza i dobra. Macie jakis pomysl na taka tania?

Ja osobiście odradzam te tańsze modele...Miałam dwie takie prostownice i strasznie popaliły mi włosy...Teraz mam tondeo z aktywną jonizacją i jak narazie nie zauważyłam, żeby moje włosy zamieniły się w sianko
Nie ma co oszczędzać, bo później trzeba będzie wydać kasę na bardzo dobre odżywki...
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 08:43   #2143
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez megii2
Dzięki dziewczynki chyba wezmę tą http://www.allegro.pl/item109906595_...grabcia78.html
co wy na to ..jak uwazacie opłaca sie czy nie??
opłaca się... grabcia to najuczciwsza sprzedająca na allegro...towar dostarcza expresowo ... zresztą prostownica tondeo jest warta swojej ceny raz spróbujesz, a nie będziesz już chciała używać innej
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 22:33   #2144
foox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wro
Wiadomości: 25
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja jakieś 3m-ce temu kupiłam prostownicę BABYLISS PRO WET&DRY i jestem BARDZO ZADOWOLONA jest to prostownica z profesjonalnej lini fryzjerskiej z formułą wet dry, ktora umożliwia prostowanie zarówno wlosów suchych jak i wilgotnych. Oczywiscie efekt jest lepszy jesli uzywa się specjalnych kosmetyków wygładzających i chroniących strukturę włosa
foox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 14:16   #2145
cicha25
Raczkowanie
 
Avatar cicha25
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jak to skąd - stąd :)
Wiadomości: 92
GG do cicha25
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam!!! To teraz mi coś doradzcie Wacham się nad dwoma prostownicami
jedna: http://www.allegro.pl/item110304211_...zna_75_w_.html
druga:
http://www.allegro.pl/item109517035_..._podczerw.html
Szkoda mi wydać więcej kasy Proszę pomóżcie. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
__________________
Bo miłość Prosiaczku, to jest wtedy, gdy się kogoś lubi...za bardzo

Kocham Maciusia i Tomeczka - moje chłopaczki

www.suwaczek.pl/cache/bd326e45a6.png
cicha25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 15:58   #2146
gosiuniah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 23
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

kurcze tez chce zainwestowac w lepsza bo mialam holdena za 49pln ale srednio mi sie podobala, potrzebuje czegos mocniejszego.

Te dwie co wyzej podalas wlasnie mi sie spodobaly. Zastanawiam sie nad kupnem ich. Tą czerwona niby juz duzo osob zamowilo wiec moze byc dobra, ale jakos przekonuje mnie ta pierwsza. A co wy dziewczyny o tym sadzicie?
gosiuniah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 09:01   #2147
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez malwoj
A poleca ktos taka prostownice do 50 zl? Ja mialam efalock za 220 byla ok tylko po niecalym roku sie spalila nie chce juz wydawac tyle kasy wole tansza i dobra. Macie jakis pomysl na taka tania?

Wolalabym zeby mi sie spalila prostownica po roku niz miec spalone wloski po tygodniu uzywania zelazka z supermarketu
Ale wybór nalezy do Ciebie! Powodzenia!

pozdroffiki ,
nellllcia
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 11:18   #2148
cicha25
Raczkowanie
 
Avatar cicha25
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jak to skąd - stąd :)
Wiadomości: 92
GG do cicha25
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Up up up pomóżcie prosze.....
__________________
Bo miłość Prosiaczku, to jest wtedy, gdy się kogoś lubi...za bardzo

Kocham Maciusia i Tomeczka - moje chłopaczki

www.suwaczek.pl/cache/bd326e45a6.png
cicha25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 17:43   #2149
Adrina_15
Przyczajenie
 
Avatar Adrina_15
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez cicha25
Witam!!! To teraz mi coś doradzcie Wacham się nad dwoma prostownicami
jedna: http://www.allegro.pl/item110304211_...zna_75_w_.html
druga:
http://www.allegro.pl/item109517035_..._podczerw.html
Szkoda mi wydać więcej kasy Proszę pomóżcie. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
A więc ja mam prostownicę Eurolux 1522 włosy mam nadal ładne, proste i nawet powiem wam że nie zniszczone, naweet nie mam siana. Kupiłam ją na Allegro za 44 zł. A do włosów używam tylko szampon regenerujący i mleczko chroniące przed wysoką temp. a więc jeżeli już to ja polecam coś z Euroluxa, chyba że masz więcej kasy to proponuję poczytać wypowiedzi wyrzej !! pozdrawiam
Adrina_15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 19:28   #2150
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Biała Dama
opłaca się... grabcia to najuczciwsza sprzedająca na allegro...towar dostarcza expresowo ... zresztą prostownica tondeo jest warta swojej ceny raz spróbujesz, a nie będziesz już chciała używać innej
oj przekonałam sie do tondeo p przeczytanu opini o niej i chyba sprzedam swoja stara prostownice i zainwestuje w tondeo od grabci
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 14:05   #2151
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny a mozecie napisac coś więcej o EFALOCK FLAT CHAMP? poradzi sobie z wycieniowanymi włosami, rozjaśnianymi, raczej cienkimi ale gęstymi i z powywijanymi końcówkami??
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 18:24   #2152
M jak Madonna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej shockwaves !

Moja fryzjerka prostowała mi włosy flat champem i musze przyznać że efekt był całkiem całkiem, ale zdecydowałam się jednak na model wet&dry firmy babyliss pro. Zamowiłam ją w poniedziałek tydzień temu w sklepie TICS, we wtorek już nią sobie prostowałam włoski. Nie żalowałam tego wyboru ani sekundy. Włosy po niej są jedwabiste i lśniące, efekt sie utrzymuje bardzo długo, a do tego oszczędzam na czasie, bo nie muszę suszyć włosów, tylko prostuje wilgotne (podobno jest to lepsze dla włosów, bo nie trzeba używać suszarki).

PS. Przeczytałam tu wiele wątków, ale szczerze mówiąc miałam jeszcze większy mętlik w głowie po ich przeczytaniu
M jak Madonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 08:19   #2153
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej dziewczyny! Mam problem z moim Champem Po 10 miesiącach używania padła jonizacja ;( Od jakiegoś czasu dało się zauważyć, że coś się zaczyna z prostownicą niedobrego dziać, nie prostowała włosów jak kiedyś, inaczej 'bzyczała', aż pewnego dnia nagle coś strzeliło. Myślałam, że całkiem się zepsuła, ale działa, tzn. nagrzewa się, ale brakuje mi tej jonizacji. Miałam nadzieję, że może miała roczną gwarancję, ale znalazłam papiery i okazało się, że tylko na pół roku Mimo, że podobno producent zapewnia rok. Słyszałyście coś na ten temat? I wiecie może gdzie mogą ją naprawić? Wiem, że gdzieś było już o tym pisane, ale nie mogę znaleźć...
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 08:59   #2154
bridget137
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam,
nie miałam pojęcia, że kupno prostownicy to taki problem bujam się z tym już chyba z 4 miesiące i ciągle nie wiem co zrobić. Przeczytałam dokładnie cały wątek i jak już prawie się zdecyduję to coś mnie odwodzi od tej decyzji. Najpierw napaliłam się na Efolocka Flat Mastera, ale pojawiły się negotywne opinie co do tego że płytka nie jest pełnoceramiczna. Potem już praktycznie byłam zdecydowana na Babyliss Pro New Tech 35 mm, zadzwoniłam do dwóch sklepów fryzjerskich, w żadnym nie mieli tego modelu (trochę się zdziwiłam, bo po opiniach z forum wydawało mi się, że to dobra i znana prostownica). W jednym sklepie Pan miał wątpliwości czy ta prostownica Babylissa jest profesjonalna (trochę zachwiało to moją wiedzę o prostownicach) i polecał mi prostownicę 4 USE 030 (kompletnie nie kojarzę), tłumaczył mi że to jest w pewnym sensie Gama, bo podobno było tak że w Gamie było czterech wspólników, pokłócili się i teraz każdy robi swoje. Nie wiem czy to prawda, czy mnie wkręcał abym że skusiła że niby to Gama. W drugim sklepie Pani wcale jakoś nie zachwycała się ani Gamą ani Tondeo (które tu cieszą się dobrą opinią, są tylko trochę dla mnie drogie), za to powiedziała mi, że te Efalocki typu Flat Master, Champ już nie są robione, tylko teraz Efalock ma super, hiper prostownicę za 1000 zł !!!!! Chyba ją kompletnie pogięło. I mam ogromny dylemat, najbardziej mnie zdziwiło, że nie kojarzyli tego Babylissa o którego pytałam i że Pan wątpił czy to seria PRO. Trochę się rozpisałam alę musiałam to z siebie wyrzucić Doradźcie co mam zrobić. Włosy mam długie, grube, gęste, falujące i wrażliwe na wilgoć. Pozdrawiam
bridget137 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 09:56   #2155
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez bridget137
W drugim sklepie Pani wcale jakoś nie zachwycała się ani Gamą ani Tondeo (które tu cieszą się dobrą opinią, są tylko trochę dla mnie drogie), za to powiedziała mi, że te Efalocki typu Flat Master, Champ już nie są robione, tylko teraz Efalock ma super, hiper prostownicę za 1000 zł !!!!!
Szukanie naiwnych? Nie wiem, po co komu prostownica za 1000 zł, chyba że jest wysadzana diamentami i wyposażona w kalkulator, radio i dyktafon Do domowego użytku Efalock czy Tondeo nadaje się jak najbardziej.

Co do Babyliss Pro-New Tech 35 mm, dziwne, że tamci fryzjerzy jej nie kojarzą- chyba są mało obeznani Nasza Grażynka nie tylko kojarzy, ale nawet używa ich w swoim salonie.
Ja też polecam Babylissa- kupiłam na Allegro. Jeśli miałabym wybierać, zainwestowałabym albo w Babyliss, albo w Efalocka, a jeśli miałabym więcej pieniędzy- może Tondeo. Dziewczyny bardzo je chwalą, więc można im wierzyć
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 10:46   #2156
vikx
Raczkowanie
 
Avatar vikx
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
GG do vikx
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

dziewczyny a słyszałyście cos o prostownicach wahl cutek?jesli tak to piszcie chętnie poczytam jakie sa efekty jej stosowania
vikx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 10:56   #2157
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

vikx >Słyszałam tylko parę opinii( od jednej fryzjerki i od sprzedawcy w sklepie z art. fryzjerskimi) i były to pozytywy. Chyba w tym wątku też o nich pisano.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 11:32   #2158
vikx
Raczkowanie
 
Avatar vikx
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
GG do vikx
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Były małe wzmianki. A jestem ciekawa bo w sumie nie jest ona droga ale czy efekty są porównywalne z efektami uzyskanymi przez Babyliss PRO, albo Efalocka?
vikx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 11:33   #2159
bridget137
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Co do Babyliss Pro-New Tech 35 mm, dziwne, że tamci fryzjerzy jej nie kojarzą- chyba są mało obeznani Nasza Grażynka nie tylko kojarzy, ale nawet używa ich w swoim salonie.
Ja też polecam Babylissa- kupiłam na Allegro. Jeśli miałabym wybierać, zainwestowałabym albo w Babyliss, albo w Efalocka, a jeśli miałabym więcej pieniędzy- może Tondeo. Dziewczyny bardzo je chwalą, więc można im wierzyć [/quote]

A masz właśnie tego Babylissa 35 mm? Bo ten pan ze sklepu jeszcze mnie przekonywał że jest ona za szeroka i może mi być niewygodnie. Interesowałam się też tą do włosów suchuch i mokrych, ona jest węższa, ale jak patrzyłam na zdjęciu, to miała takie małe otworki i zagłębienie i tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie ciągnie włosów, te otworki mają tam jakieś zadanie ale właśnie tak się boję żeby bardziej nie przeszkadzało to w prostowaniu niż pomagało. Co na to posiadaczki Babylissa Pro Wet&Dry?
bridget137 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 17:23   #2160
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

bridget137 , moja siostra ma wersję Wet& Dry, to też dobra prostownica
Co do New Tech 35 mm, jest bardzo wygodna w obsłudze, poręczna, lekka i wcale nie taka szeroka. Mam gęste włosy, więc potrzebowałam prostownicy, którą będę mogła szybko ułożyć włosy- i taka grubość jest w sam raz. Podejrzewam, że trochę nieporęczna mogłaby być np. Wigo 57 mm- ale to pewnie i tak kwestia przyzwyczajenia.
Nie wiem, jaką szerokość ma Efalock? Ale też nie słyszałam skarg co do kłopotliwej obsługi
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.