Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-28, 13:13   #2191
bridget137
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Apfel
Bridget137 wg mnie pozatym że słabo prostuje to jest ok Raczej daje sobie radę i sama robię całe włoski. Chyba że w poblirzu jest siostra to ona prostuje mi z tyłu, ale i bez niej jest oki I jest poręczna i wmiarę lekka. Ja mam porównanie tylko do zwykłej metalowej prostownicy, którą było trudniej coś zrobić.
Kupiłam dziś Hot lissa i zrobię nim włosy w sobotę(i zwiększe temp.) to napiszę później czy jest lepiej.
Oki, życzę powodzenia i o niebo lepszego efektu
czekam z niecierpliwością na info
bridget137 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-28, 15:58   #2192
KitiPunk
Raczkowanie
 
Avatar KitiPunk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
GG do KitiPunk
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Biała Dama
Dziewczynki Kochane napiszcie proszę coś na temat dwufazowej Welli... mam zamiar sobie kupić, ale nie wiem czy daje to jakiś efekt...
Daje! Jak masz cienkie lub przetłuszczające się wlosy to kupuj śmiało. dobrze chroni przed wysoką temperaturą, bo moje włosy mimo częstego prostowania nie przesuszyły się ani trochę. Kosztuje ok. 55 zl. i przed użyciem trzeba mocno wstrząsnąć, spryskać dokładnie włosy i poczekać chwilę aż troszkę wyschną. Włosy są sypkie, błyszczące i co dla mnie najważniejsze zyskały objętość!!!!!
KitiPunk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-28, 16:51   #2193
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Apfel, ja ustawiam podobnie, na ok. 13 i tyle mi wystarcza. Spróbuj wyższej temperatury. Plus środek wspomagający. Hot Liss na początek jest dobry. Ja jednak wolę coś profesjonalnego- chyba wrócę do sprawdzonej Welli.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 00:38   #2194
marciiaa
Przyczajenie
 
Avatar marciiaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hej laski,długo tu nie zaglądałam i widzę,że wątek dalej się rozwija chciałabym przedstawić wam moją opinię o prostownicy tondeo..posiadam ją ok. miesiąca,na samym początku byłam zachwycona,jednak teraz stwierdzam,że niczym nie różni się od połowę tańszej wigo,ktorą wczesniej prostowałam włosy..tzn. nie neguję,że jest w porządku,ładnie prostuje..ale szczerze mówiąc oczekiwałam czegos super extra.. wkurza mnie głownie to,że muszę długo zajmowac sie prostowaniem,tondeo ma cienkie płytki,wigo były szersze..dlatego ta druga była bardziej odpowiednia dla moich długich włosów..wiec dziewczyny,pamiętajcie,że droższa niekoniecznie oznacza o niebo lepsza pozdrooo
marciiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 08:21   #2195
vikx
Raczkowanie
 
Avatar vikx
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
GG do vikx
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dzięki marciiaa takiej opini potrzebowało moje sumienie, które krzywiło sie na myśl o wydaniu 3stów na prostownice.
vikx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 08:52   #2196
Babe_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Niedawno kupilam prostownice GA.MA by Tondeo, z regulacją temperatury, po wczesniejszym przestudiowaniu tego watku na forum. Wczesnie nie mialam prostownicy, a wlosy od czasu do czasu prostowala mi zaznajomiona fryzjerka. Nie mam wiec porownania z innymi prostownicami. Z prostownica wszystko ok, ale przeraza mnie czas ktory na to poswiecam --> 40 miniut :O , mam wlosy za ramiona, nie sa grube, ale jest ich bardzo duzo, wiec sporo czasu zajmuje mi oddzielanie poszczegolnych pasm. Mam nadzieje, ze w koncu dojde do wprawy, chociaz watpie abym zeszla do 10 minut :p Pocieszcie mnie, ze niektore z Was tez tyle czasu poswiecaja temu zabiegowi
Babe_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 09:21   #2197
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja mam grube wlosy do lopatek,prostuje juz prawie dwa lata i 30 min potrzebuje,jak sie streszcze normalnie prostowanie zajmuje mi tez ok 40 min
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 09:58   #2198
Babe_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

uff majka, to dobrze, ze nie jestem jedyna dodam jeszcze, że przed wyprostowaniem przez 20 minut susze wlosy na szczotce. Chyba kiedys doprowadze moje wlosy do ruiny, bo jakos nie bardzo wierze w te kosmetyki chroniace przed wysoką temperatura, chociaz uzywam OSISa.
Babe_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 10:08   #2199
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Prostowanie wlosow na szczotce,przed uzyciem profesjonalnej prostownicy raczej jest nie potrzebne... Sprobuj wyprostowac bez szczotki,efekt bedzie ten sam i czas zaoszczedzony
Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 12:48   #2200
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

40 minut? Nieźle Mi zajmuje to ok. 10 minut, chociaż przy pierwszej, metalowej prostownicy, wynosiło więcej- ale to też była kwestia braku wprawy. Zwykle dzielę włosy na dwa kucyki, połowę pierwszego spinam u góry, a drugą warstwę- tą od spodu- prostuję

*majka*- fajny podpis
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 14:46   #2201
kinia717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Czytam ten wątek już od paru godzin i musze przyznać że już się w tym wszystkim pogubiłam, więc błagam pomóżcie zastanawiam się nad kupnem prostownicy i mam dylemat miedzy trzema, a ponieważ nie jest to mały wydatek, chcę być pewna zakupu. Prostownice:
- GA.MA by TONDEO z reg. (tu link: http://www.allegro.pl/item111155708_prostownica _ga_ma_by_tondeo_z_reg_od _grabci78_gama.html ) cena 269 zł
-TONDEO Z REG.TEMP (tu link: http://www.allegro.pl/item113138278_prostownica _tondeo_z_reg_temp_okazja _od_grabcia78.html ) cena 281 zł
- TONDEO AKTYWNA JONIZACJA (tu link: http://www.allegro.pl/item112360834_prostownica _tondeo_aktywna_jonizacja _od_grabcia78.html ) cena 299 zł

Pytanie:
1. Czym one w zasadzie (poza ceną :P ) się różnią ?
2. Czy płytki są całe ceramiczne czy tylko mają cienką warstwę ?
3. Czy te 2 pierwsze też mają jonizację czy nie a jeśli tak to jaka jest różnica między nimi a tą trzecia ?
4. Co daje jonizacja ?
5. Jak długo utrzymuje się efekt ?
6. I którą byście mi poleciły

Dodam że mam suche włosy, mało podatne, zniszczone, sianowate, cienkie, ani nie proste ani kręcone - trochę falowane, farbowane (rozjaśniane) – wiem jednym słowem fatalne

Błagam pomóżcie bo już się w tym wszystkim pogubiłam, a chce jak najszybciej którąś z nich zamówić. Z góry dziękuje
kinia717 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 16:02   #2202
Adrina_15
Przyczajenie
 
Avatar Adrina_15
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Talking Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez frik
eurolux=TRAGEDIA wydasz tylko pieniadze a prostownice wrzucisz do smietnika najlepiej nie eksperymentuj tylko podejdz do swojej fryzjerki i zobacz na czym pracuje przeciez nie moze to byc jakas lipa bo chodzi o ladne wlosy klientki i czas w jakim sie je robi a co do produktow to na pewno polece prostownice z farouka z seriiCHI albo WAHL cutek no jeszcze jest MOSER a z kosmetyków to napewno nowy jedwab z farouka seria CHI czerwona specjalnie stworzony produkt do wlosow grubych i suchych idealny przed prostowaniem.jest mocniejszy niz ten w bialej butelce na pewno nie nadaje sie do wlosow cienkich suchych bo je obciazy to chyba na tyle czesc

no cuż ja mam tą prostownice i przyznam się że kupowałam ją troszeczke z niedowierzaniem że może być naprawdę dobra mimo że też się mnustwo na jej temat naczytałam. Ale kupiłam i naprawde nie jest zła wystarczy przejechać raz a włosy są proste ja zawsze przejeżdząm około 3 razy żeby efekt był jeszcze lepszy. a proste włosy utrzymują mi się około 3 dni. moje włosy nie są wogóle sianowate, z kosmetyków używam Hot liss i szampon timotei z miodem. a co do czasu który poświęcam na prostownie to do 30 min wiem że to nie najlepszy czas ale cuż trzeba się poświęcać. A i wspomnę jeszcze że prostuję włosy na temp. 150 stopni. polecam chyba że macie więcej kasy...
Adrina_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 16:58   #2203
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
40 minut? Nieźle Mi zajmuje to ok. 10 minut, chociaż przy pierwszej, metalowej prostownicy, wynosiło więcej- ale to też była kwestia braku wprawy. Zwykle dzielę włosy na dwa kucyki, połowę pierwszego spinam u góry, a drugą warstwę- tą od spodu- prostuję
Ja dziele sobie na trzy kucyki ale mam tych wlosow naprawde duzo a kazde pasmo minimum trzy razy musze przejechac i tak mi schodzi do 40 minut /ile ja zycia trace z prostownica w reku /

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
*majka*- fajny podpis
Dziekuje bardzo
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 09:26   #2204
kinia4a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja sobie kupiłam prostonice EuroMax i jetem z niej nie zadowlona. Dość że kosztowała 70 zł. to może dlatego ? Te droższe prostownice są lepsze? Ktos już uzywał takliej co ja ?

po pierwszym zastosowaniu wlosy byly takie sobie a le po drugim kompletna szopa. za 3 razem zastosowania bylo juz lepiej . chociasz i tak po jakis 10 minutach koncowki mi sie podkrecaly :/
kinia4a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 10:35   #2205
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja również na wyprostowanie wlosow potrzebuje 30 minut. Posiadam prostownicę efalock Flat champ, prostuję (niestety) na max temperaturze i musze conajmniej 3 razy przejechać po pasmie aby wlosy były proste.A mam bardzo kręcone i puszyste włosy. Do prostowania uzywam serum termoochronne pantene i jedwab. Czy myślicie że po tondeo bede potrzebowała mniej czasu na wyprostowanie wlosów?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 08:52   #2206
Babe_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Piszecie, ze dzielicie wlosy na dwa albo trzy kucyki, ja robie troche inaczej, zbieram wlosy i spinam klamra, zostawiajac niewielka czesc wlosow i tak po kolei wypuszczam troche wlosow i znowu prostuje. Na szczescie wystarczy, ze raz przejade prostownica po danym pasmie. Stad taki dlugi czas prostowania. Aha - temperatura 200 stopni, wlosy faliste - ni to proste, ni krecone
Babe_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 19:03   #2207
natualia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sprzed komputera :)
Wiadomości: 53
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja też jestem "szczęśliwą" posiadaczką prostownicy Philips Duometricks straight HP 4645... Włosy (przynajmniej moje) puszą się i elektryzują się. No ale ewekt trzyma sie do nastepnego mycia, przy czym nigdy nie są "idealnie" proste...
natualia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 21:28   #2208
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Moje też po wyprostowaniu nie są idealnie proste, bo zawijają się lekko na końcach, jest jakiś dobry niedrogi środek ogólnie dostępny który temu zapobiegnie?
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 07:08   #2209
vikx
Raczkowanie
 
Avatar vikx
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
GG do vikx
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

heh ja zakupiłam dość niedawno wahl cutek nad którą tak sie zastanawiałam.i powiem wam ze raz przejade i sa super 3 dni sie trzymają choć trzeciego lekko juz sie wywijają.jestem bardzo zadowolona bo kosztowala połowe mniej od tondeo a efekt jest super.Jak bede mieć możliwość to załącze wam zdjęcia przed i po ,ale nie obiecuje
vikx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-03, 08:36   #2210
goldenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 59
GG do goldenka Send a message via Skype™ to goldenka
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ktory model efalocka kupic? oogladam i sa jakies flat master, champ. ktory lepszy?
goldenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 10:19   #2211
kaaziaa
Raczkowanie
 
Avatar kaaziaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Janów Lubelski
Wiadomości: 87
Send a message via Skype™ to kaaziaa
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja mam wigo szczerze ja polecam, mam ja od marca, zastrzezen zadnych nie mam
__________________
LOVE DOES NOT BEGIN AND END THE WAY WE SEEM TO THINK IT DOES...
LOVE
IS A BATTLE,
LOVE IS A WAR,
LOVE
IS A GROWING UP....
LOVE IS CANVAS FURNISHED BY NATURE AND EMBROIDERED BY IMAGINATION.
kaaziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 10:21   #2212
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Efalock flat master różnic sie tym od champa, że champ ma płytki pelnoceramiczne, a master tylko powlekane ceramika. Takze z Mastera predzej czy poxniej ta powloka zejdzie, a wtedy taka prostownica jest do wyrzucenia. Champ ma rownież jonizacje, dzieki ktorej mniej niszcza sie włosy.

Bebe jaka ty masz prostownicę?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 15:02   #2213
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja uzywam Babyliss Pro a do tego mleczko do prostowania Biosilk.Wlosy sa proste blyszcace i musze powiedziec ze prostownica jest swietne, Moja jest akurat dosc szeroka bo mam dlugie wloski ale jest swietna.Mam ja juz 1,5roku i jest jak nowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg prostownica.jpg (65,6 KB, 18 załadowań)
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 19:44   #2214
Aurora51
Przyczajenie
 
Avatar Aurora51
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej dziewczyny mogłybyście mi doradzic jaka prostownice sobie kupic, bo ja kompletnie sie na tym nie znam. Zastanawiam sie miedzy ta : http://www.allegro.pl/item111893973_...a78_gama_.html
a ta: http://www.allegro.pl/item113138205_...grabcia78.html

Mozecie mi napisac, ktora firma jest lepsza? i co to jest krystaliczna powłoka jonizująca?
Aurora51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 19:52   #2215
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Nie znam sie na prostownicach ale lubie proste włosy. Kilka lat temu (wtedy jeszcze nie słyszałam o ceramicznych) kupiłam sobie zwykłą prostownice i byłam pod wrażeniem, chociaż prostowanie zajmowało kupe czasu.
Niedawno kupiłam sobie chyba najtańszą jaka może być prostownicę ceramiczną Adler za całe 26,99!!!
Tak wygląda:
http://www.allegro.pl/item113630030_...d_jksklep.html
Narazie jestem zadowolona - prostowanie zajmuje mi ok 5 minutek
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 20:20   #2216
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Aurora51
Mozecie mi napisac, ktora firma jest lepsza? i co to jest krystaliczna powłoka jonizująca?
Powłoka jonizująca zapobiega elektryzowaniu się włosów. A jeśli chodzi o firmę to obie są dobre więc wybór należy do Ciebie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 11:07   #2217
Babe_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

madzia - pisalam wczesniej mam prostownice GA.MA by Tondeo z regulacja temperatury (zakres 160 -220 stopni), kupowalam od grabci
Babe_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 10:25   #2218
Kaska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 57
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez madzia.a
Efalock flat master różnic sie tym od champa, że champ ma płytki pelnoceramiczne, a master tylko powlekane ceramika. Takze z Mastera predzej czy poxniej ta powloka zejdzie, a wtedy taka prostownica jest do wyrzucenia. Champ ma rownież jonizacje, dzieki ktorej mniej niszcza sie włosy.

Bebe jaka ty masz prostownicę?
Mam Flat Mastera od dobrych dwoch lat i jeszcze nic mi nie zeszlo, a prostuje wloski przynajmniej raz w tygodniu, wiec wcale nie jest tak ze powloka ceramiczna musi zejsc. Wszystko zalezy jak sie uzytkuje prostownice. Fryzjerka, ktora mi ja polecila tez ja uzywa w salonie i nic jej nie schodzi pomimo, ze dziennie kilkakrotnie prostuje nia wlosy.
Kaska007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 16:41   #2219
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja już od roku mam mastera i ceramika jest dokładiew taka sama jak była na początku, a z tego co wiem to w champach bywa tak że psyje sie jonizacja
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 10:35   #2220
zabka_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 3
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej dziewczyny tyle tu wypowiedzi ale nurtuje mnie jedno pytanie. Czym sie roznia prostownice GA.MA od TONDEO ? dla mnie wygladaja identycznie tylko cena sie rozni. Ktora polecacie bardziej? z gory dziekuje pozdrawiam
zabka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.