Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-27, 17:10   #2791
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Unhappy Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

wiem ,wiem dziewczynkiniestety realia są okrutne i za jakość trzeba płacića ja aktualnie nie mam za wiele kaski a prostownica przydałaby mi się bardzo już teraz....poza tym moje włoski nie są ani szczególnie gęste ani tez naturalnie kręcone i zastanawiam się czy taka prostownica sredniej jakości jednak by sobie z nimi nie poradziła ?przegładałam teraz allegro i znalazłam kilka niedrogich prostownic.Wkleje je tu a wy proszę doradzcie mi coś;(Może akurat któraś z was ma lub miała taką prostownicę??czekam na wasze opinie i radyBede bardzo wdzięczna
http://www.allegro.pl/item126997804_...p_gw_1rok.html
http://www.allegro.pl/item129994583_...00w_sklep.html
http://allegro.pl/item129244843_pros...a_gratis_.html
http://allegro.pl/item128041822_cyfr...jonizacja.html
http://www.allegro.pl/item127597133_...i_gratis_.html
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 17:19   #2792
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość

Czy komuś jeszcze nie stykają się płytki na całej długości???
mi się stykają ładnie na całej długości, mam prostownicę Salon Straight z Philipsa i dla mnie jest rewelacyjna

wiolaraczka - a nie lepiej zainwestować i kupić raz a dobrze jakoś porządną prostownicę? Ja mam tą wspomnianą wyzej z Philipsa, kupiłam ją za około 300 złotych, ale różnica w wyglądzie włosków i jakości prostowania jest nieporównywalna - wcześniej mialam taką straszej daty prostownice z metalowymi płytkami. Poza tym widziałam jakąś nowość z Philipsa wśród prostownci ostatnio.
Podaje link do strony gdzie jest ta Salon Straight opisana:
http://www.consumer.philips.com/cons...CSHQFHKFSESI5P
inne prostownice Philipsa:
http://www.consumer.philips.com/cons...CSHQFHKFSESI5P

http://www.consumer.philips.com/cons...CSHQFHKFSESI5P

edit - wiolaraczka przejrzałam zaproponowane przez Ciebie prostownice z allegro i szczerze mówiąc, jeśli miałabym z nich wybierać i kupić sama dla siebie to na 100% wybrałabym wtedy prostownice z tego linku:
http://allegro.pl/item129244843_pros...a_gratis_.html
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 17:34   #2793
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A ja się nie zgodzę.. Są dobre prostownice poniżej 100 zł. Moja kumpela ma tę http://www.feni.com.pl/prodview4.php...2&dp=63%20z%B3 i musze powiedziec ze naprawdę prostuje super!!! Ja mam straszne włosy jak już wspomniałam i ona również i prostuje bez zarzutów... Myje wlosy co 4 czasami nawet 5 dni i prostuje tylko po umyciu i mam spokój... Myslalam o tej szklanej dla siebie ale jednak dam sobie z nią spokój i kupie tamtą ^^ ;]

Aczkolwiek wydaje mnie się ze ta, która zaproponowała Kalex też będzie dobra i niedroga ;]
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 17:42   #2794
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

wiolaraczka, ja dzis kupilam ta http://allegro.pl/item129244843_pros...a_gratis_.html i szczerze polecam! Z poczatku myslalam ze lipa.. ale w porownaniu do mojej za 19.90 to cudo. Gładko sunie no i zalezy jakie sie ma wlosy.. Przygrzalam dzis do 180 i rewelacja .. nie elektryzuja sie sa proste i blyszczace.. Tylko nie wiem co mam sadzic o podczerwieni czy w ogole jest..

Swoja droga ten gosc na allegro ma taka sama prostownice za 49zl tylko chyba ma mniejsza moc i brak cyfrowego wskaznika temp. Ogladalam ja dzis w sklepie, bo mysle ze po co przeplacac jak tylko nie ma stopni pokazanych.. ale jednak wzielam ta pierwsza

Co do szklanej! Bylam dzis u mojej fryzjerki zapytac o jakies szampony odzywki i inne *******ki do wlosow i zapytalam o szklana.. Odradzila stanowczo.
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 17:53   #2795
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Co do szklanej! Bylam dzis u mojej fryzjerki zapytac o jakies szampony odzywki i inne *******ki do wlosow i zapytalam o szklana.. Odradzila stanowczo.
Dziękuje bardzo ;] Teraz to już jej na pewno nie kupię ;] ;] ;]
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 19:19   #2796
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hej aneckaNiom własnie.....ja mam duży problem;/Na prawdę uważasz że ta prostownica Optimum jest dobra??I jak myślisz ona ma prawdziwe płytki ceramiczne czy tylko powłoke ceramicznę zwierzchu??Bo wiem , że niestety zdzarzaja sie i takie przypadkiMi właśnie zalezy żeby kupić niedroga prostownicę.A widziłam opinie na Allegro i wszyscy chwalili właśnie ten model o którym Ty piszeszJak możesz mi to napisz mi czy tą Optimum trzeba wiele razy pociagac pasmo włosów żeby sie wyprostowałoczy raczej działa szybko??i nie przeszkadza to,że ona ma takie troszkę szerokie te płytki?(nie wiem może mi się wydaje, ale jak patrzę na inne prostownice to wydają się cieńsze)z góry dziękuje za odpowiedźbo jestem w dużej kropce

KALEXdoceniam twoje radyale jak narazie mój budżet jest raczej ubogi poza tym jakoś szkoda mi wydać taka kasę na prostownicęchociaż efekt jest na pewno powalającymuszę to chyba jeszcze przemyśleć....Buźka
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 19:23   #2797
martyna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 118
Smile Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

JA uzywam prostownicy holden pr-41 i uważam że jest naprawde świetna.Wystarczy raz przejechać po pasmie włosów i juz sa proste.POLECAM
martyna05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 19:28   #2798
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez wiolaraczka Pokaż wiadomość

KALEXdoceniam twoje radyale jak narazie mój budżet jest raczej ubogi poza tym jakoś szkoda mi wydać taka kasę na prostownicęchociaż efekt jest na pewno powalającymuszę to chyba jeszcze przemyśleć....Buźka
rozumiem to
dlatego jeśli chcesz kupić jakąś tańszą to ja też jestem za tą OPIUM
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 19:37   #2799
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez martyna05 Pokaż wiadomość
JA uzywam prostownicy holden pr-41 i uważam że jest naprawde świetna.Wystarczy raz przejechać po pasmie włosów i juz sa proste.POLECAM
a jakie masz włoski??bo ja mam takie średnio gęste ...moim problemem jest to,że zaraz po umyciu się dziwnie puszą i podkręcaja w cały świat co jest efektem cieniowaniaKiedy prostowałam zwykła prostownicą tzn.nie ceramiczną nie było żadnego efektu :/Włosyzaraz znowu były pokręcone,nie dokładnie wyprostowane i wyglądały na zniszczone.A Ty ta Holden zamawiałas na Allegro??używasz tez jakis preparatów przed prostowaniem??pozdrawiam: )
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 19:40   #2800
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
rozumiem to
dlatego jeśli chcesz kupić jakąś tańszą to ja też jestem za tą OPIUM
nom właśniea tu przed chwilą koleżanka Martyna zaproponowała prostownice HOLDENsama widzisz jaki ja mam dylematta HOLDEN też wydaje sie fajna bo ma takie cienkie płytki....a o firmie tez juz gdzieś slyszałam....heh nie wiem na co mam sie zdecydować
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 20:09   #2801
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Te firmy holden i optimum to sa marki Realowskie Bo dzis wlasnie w Realu kupiłam prostownice.

Wiesz co, to zalezy jakie masz wlosy. Ja ci powiem na swoim przypadku Mam dosc niesforne wlosy, na koncowkach sie kręca no i po umyciu mi sie puszą [ogolnie mam je gęste dosc i suche, chociaz po farbowaniu sa o niebo lepsze ].. Mylam je wczoraj rano wiec nie wiem jak sie je prostuje zaraz po umyciu.. Dzis prostowalam po poludniu przejechalam sobie z grubsza po wlosach na dosc wysokiej temp. no i do tej pory mam wlosy dość proste a grzywka idealna. Jak narazie jestem zadowolona. Ale moge cos wiecej napisac w piatek jak rano umyje glowe wysusze i bede prostować. Ogolnie to dzis nie mialam czasu za bardzo na dokladne prostowanie..

Co do plytek.. gladko idzie prostowanie a czy sa ceramiczne? Nie wiem, tak pisze na pudelku.. ze sa wiec chyba trzeba wierzyc.. Plytka jest dla mnie w sam raz, poniewaz mam dlugie wlosy wiec cienka by byla chyba za cienka..

Tez nie byłam do niej pozytywnie nastawiona ale tylko takie fundusze mialam a potrzebowalam prostownicy na juz wiec ja kupilam i to w Realu zeby nie czekac na przesylke Ofkorz słono przeplacilam :/ no ale coz.. lepiej kupic na miejscu, bo z reklamacja nie ma klopotu. A tak to trzeba na wlasny koszt odsylac.. i wogole.

Aha.. PS.. wiesz taka prostownica to nie to co w salonach fryzjerskich.. ja liczylam chociaz na jakas czesc takiej prostownicy z prawdziwego zdarzenia No ale pisze.. niby ona ma jakas podczerwien no i jony, para.. ale nie wiem.. fakt ze wlosy sie blyszcza i sie nie elektryzuja.. ale to jeszcze nie taki efekt jak u fryzjera ostatnio.. gdzie myslalam zem i wlosy sie pala (babka przylozyla prostownice do grzywki a tu mega para.. myslalam ze sie pale ) oh.. ale mialam ubaw no ale po tamtym razie grzywka mi stala jak drut.
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 20:51   #2802
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hmmmmm własnie w tym jest minus,że efekt po prostowaniu jakąś zwykła prostownicą do tego po wyjsciu od fryzjera jest nieporównywalny;(ale ja aktualnie tez mam skromny budżet i muszę jakos sobie poradzićwaham sie miedzy ta OPTIMUM a HOLDEN.Ta druga jest jeszcze tańsza a wygląda spoko.
http://www.allegro.pl/item129994583_... w_sklep.html.Looknij sobieA Ty Anecka co myslisz właśnie o tej prostownicy?Martyna pisze ,ze prostuje bardzo dobrze,ale ona znowu nie ma tylu dodatkowych opcji co OPTIMUMjeju chyba zwariujep.s.a kładziesz cos na włosy przed prostowaniem?
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 22:11   #2803
eeewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 16
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez wiolaraczka Pokaż wiadomość
hej EeewkaWiesz co ja mam włosy takie do ramion i co ciekawe zawsze byly proste ,ale od jakis dwoch lat kazda moja wizyta u fryzjera konczyla sie cieniowaniem;(i od tego wlosy zaczely mi sie puszyc ,podwijac w caly swiat...mam taka mala szopke na glowie po wysuszeniu głowy zwlaszcza moje koncowki wygladaja na bardzo zniszczone:/ Mam w domu prostownice MPM Product ,ale bez płytek ceramicznych i jest tragediczna!!!!wydaje mi się ,że starsznie mi zniszczyła włosy.Ale dzisiaj byłam u fryzjerki i powiedziała mi że moje włosy wcale nie są zniszczone a wręcz przeciwnie są dobrej kondycji tylko przez to cieniowanie mi się zniszczyły.Powiedziała mi też że prostownice z ceramicznymi płytkami mniej niszczą włosy a już wogóle jak na włosy się nałozy specjalny preparat przed prostowaniem to wogóle nie widać
no rzeczywiście mocne cieniowane sie nie sprawdza jeśli się chce mieć proste włosy.....wiem po sobie: przód i boki mam ścienowane i zawsze się podwijają za to tył mam ścięty na prosto i są ok. Teraz mam włosy za ramiona i czekam aż mi odrosną żeby je troche zrównać chodze tylko przerzedzać z mpm też kiedyś miałam prostownice z metalowymi płytkami i była beznadziejna ale ta jest nawet niezła. A masz cienkie czy grube włosy??
eeewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 23:24   #2804
Torque
Raczkowanie
 
Avatar Torque
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 135
GG do Torque
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej Mam pytanie do dziewczyn posiadających prostownice Tondeo CERION ACTIVE czy to normalne że płtyki nie stykają się bo od jakiegoś czasu posiadam ją, ale czytając ten wątek dziewczyny tu poruszają temat że w niektórych prostownicach nie stykają się płtyki. W mojej całkowicie się nie stykają czy tak ma być?

Edytowane przez Torque
Czas edycji: 2006-09-28 o 22:44
Torque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 01:09   #2805
eeewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 16
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez martyna05 Pokaż wiadomość
JA uzywam prostownicy holden pr-41 i uważam że jest naprawde świetna.Wystarczy raz przejechać po pasmie włosów i juz sa proste.POLECAM
miałam tą prostownice do cienkich podatnych włosów jest rzeczywiście super ale z grubymi sobie nie radzi. ja kupiłam ją za ok 50zł w sklepie z agd
eeewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 08:54   #2806
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez eeewka Pokaż wiadomość
no rzeczywiście mocne cieniowane sie nie sprawdza jeśli się chce mieć proste włosy.....wiem po sobie: przód i boki mam ścienowane i zawsze się podwijają za to tył mam ścięty na prosto i są ok. Teraz mam włosy za ramiona i czekam aż mi odrosną żeby je troche zrównać chodze tylko przerzedzać z mpm też kiedyś miałam prostownice z metalowymi płytkami i była beznadziejna ale ta jest nawet niezła. A masz cienkie czy grube włosy??
hmm wiesz co Ewcia ja mam raczej włosy średniej grubości : nie za cienkie nie za grube.Bo jak są zaraz po myciu wydaje się ,że mam dużo włosów ale po wyprostowaniu znowu wydają sie duzo cieńszewięc sama nie wiem :/a le raczej nie zaliczaja sięone do włosów grubych,gęstych.Tak jak powiedziałam -raczej średnieA ty masz gęste włosy? z tego co pamiętam masz prostownice MPM Product tak?pozadrawiam
ahaja własnie bylam wczoraj u fryzjerki i obcięłam włoski ,ale już nie cieniowałam....Obiecałam sobie,że już nigdy tego nie zrobięi też właśnie czekam aż mi sie te cieniowane włosy zrównają na całej długości.Teraz w sumie juz nie ma takiej wielkiej różnicy.Moja fryzjerka powiedziała ,że jeszcze dwa cięcia i włoski powinny być już proste.Więc juz powoli staram się zażegnac problem cieniowanych włosów.Teraz po obcięciu normalnymi nożyczkami widzę żę są w lepszej kondycji.I zastanawiam się czy rzeczywiście muszę mieć super drogą prostownicę zeby je ujarzmić??

Edytowane przez wiolaraczka
Czas edycji: 2006-09-28 o 09:23
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 19:18   #2807
martyna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 118
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez wiolaraczka Pokaż wiadomość
a jakie masz włoski??bo ja mam takie średnio gęste ...moim problemem jest to,że zaraz po umyciu się dziwnie puszą i podkręcaja w cały świat co jest efektem cieniowaniaKiedy prostowałam zwykła prostownicą tzn.nie ceramiczną nie było żadnego efektu :/Włosyzaraz znowu były pokręcone,nie dokładnie wyprostowane i wyglądały na zniszczone.A Ty ta Holden zamawiałas na Allegro??używasz tez jakis preparatów przed prostowaniem??pozdrawiam: )
moje włosy też sa niesforne... po umyciu pusza sie,ani to fale ani loki a prostownica spisuje sie naprawde dobrze
martyna05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 20:44   #2808
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A więc. Nie czytałam wszystkiego bo troszq by mi to zajelo a ja nie mam tyle czasu... chce sobie kupic prostownice, ale nie wiem jaka moje fundusze nie sa zbyt wysokie wiec znalazlam kilka na allegro i nie wiem ktora wybrac. Poradzcie ktora lepsza:
http://www.allegro.pl/item127448744_...zacja_75w.html

czy:

http://www.allegro.pl/item127424308_...regulacja.html

albo:

http://www.allegro.pl/item128099704_...jonizacja.html

Pomozcie wybrac!
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 21:15   #2809
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Adeq ja bym wybrała na Twoim miejscu te ostatnią ;] ja chciałam kupić szklaną ale dziewczyny z tego forum mi odradziły wiec moze to prawda ze nie opłaca sie jej kupowac ;/
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 23:00   #2810
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Postanowiłam wymienić prostownicę, zajrzałam do wątku i mam teraz mętlik w głowie. Czy zapłacić ponad 200 zł czy kupić jakąś tańszą, może gorszą ale spełniającą swoje zadanie...

Ta którą mam obecnie kupiłam za ponad 200 zł ale w dobie tak szybko rozwijającej się techniki jest juz całkiem przestarzała. No i tu mam problem, kupić porządną na dłużej czy częściej wymieniać?
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 14:39   #2811
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe Pokaż wiadomość
Postanowiłam wymienić prostownicę, zajrzałam do wątku i mam teraz mętlik w głowie. Czy zapłacić ponad 200 zł czy kupić jakąś tańszą, może gorszą ale spełniającą swoje zadanie...

Ta którą mam obecnie kupiłam za ponad 200 zł ale w dobie tak szybko rozwijającej się techniki jest juz całkiem przestarzała. No i tu mam problem, kupić porządną na dłużej czy częściej wymieniać?
pewnie, że porządną na dłużej. np tondeo albo ga.ma - te prostownice są bardzo porządne (daję słowo), kosztują w okolicach 250 zl (allegro) i nie wiedziałam na wizażu ani jednej negatywnej opinii na ich temat
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 14:57   #2812
martyna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 118
Smile Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Wiolaraczka przepraszam Cie bardzo ale przez przypadek napisałam zły model ale ze mnie gapa ja mam holden pr-43 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=128278068 to jest także do mokrych włosów ale szczerze mówiąc nie mialam odwagi sprobowac na mokrych wiec nie wiem jak sie spisuje ale na suchych tak jak pisałam wcześniej bardzo dobrze
martyna05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 17:45   #2813
p@tiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 12
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Już tydzien temu zdecydowałam, że kupię sobie prostownicę ga.ma, ale weszłam na allegro, by ją zamówić i ... znów mam mętlik w głowie moje pytanko brzmi: która prostownica jest lepsza, z laserem czy normalna? wydaje mi się, ze z laserem może być dobra, ale przy okazji powinna byc droższa, a cena jest niższa
Proszę, jak znacie się na tym, to doradźcie mi...
http://www.allegro.pl/item129073709_...z_laserem.html

http://www.allegro.pl/item129634512_...ci78_gama.html
p@tiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 17:52   #2814
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Adeq Pokaż wiadomość
A więc. Nie czytałam wszystkiego bo troszq by mi to zajelo a ja nie mam tyle czasu... chce sobie kupic prostownice, ale nie wiem jaka moje fundusze nie sa zbyt wysokie wiec znalazlam kilka na allegro i nie wiem ktora wybrac. Poradzcie ktora lepsza:
http://www.allegro.pl/item127448744_...zacja_75w.html

czy:

http://www.allegro.pl/item127424308_...regulacja.html

albo:

http://www.allegro.pl/item128099704_...jonizacja.html

Pomozcie wybrac!
Adeq ja bym też wybrała ta prostownice z ostatniego linku, tj. http://www.allegro.pl/item128099704_...jonizacja.html
Na pewno nie kupuj prostownic szklanych, okropnie niszczą włosy - osobiście nie miałam, ale koleżanka miała i to co ma teraz z włosami przypomina strzeche...koszmar, teraz stara się doprowadzić włosy do porządku;
poza tym jak kupowałam prostownice to też pytałam się mojej fryzjerki o szklane i zdecydowanie odradziła zresztą jakaś wizażanka też wcześniej wyrażała sie negatywnie o szkalnych
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 21:20   #2815
eeewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 16
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez wiolaraczka Pokaż wiadomość
hmm wiesz co Ewcia ja mam raczej włosy średniej grubości : nie za cienkie nie za grube.Bo jak są zaraz po myciu wydaje się ,że mam dużo włosów ale po wyprostowaniu znowu wydają sie duzo cieńszewięc sama nie wiem :/a le raczej nie zaliczaja sięone do włosów grubych,gęstych.Tak jak powiedziałam -raczej średnieA ty masz gęste włosy? z tego co pamiętam masz prostownice MPM Product tak?pozadrawiam

już się rozpisywałam wcześniej na ten temat no ja mam włosy raczej grube, kręcone i bardzo gęste do tego ze skłonnościa do puszenia się i po wyprostowaniu nawet przy niewielkiej wilgoci się podwijają z tego co piszesz masz takie włosy jak moja kolezanka a ona uzywa tej samej prostownicy i zawsze ma super prosciutkie wloski.....
eeewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 21:34   #2816
madzia_xs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Talking Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hejka!Drogie forumowiczki,mam ogromna prosbe o fachowa porade.Od 2 miesiecy przegladam opinie o prostownicach.Nie chce by byly to pieniazki wyrzucone w bloto...Od razu powiem jakie mam wloski:srednio dlugie,kochajace sie krecic i falowac szczegolnie przy najmniejszej wilgoci.Myslalam nad kupnem efalock flat champ,(pisalam nawet do Grabci z allegro o porade,zaproponowala mi game,ale dla mnie jest za droga i nie ma regulacji temp.).Ale najlepsze jest to ze raz probowalam mpm z serii kobieca linia i byl fajny efekt.Wiec juz sama nie wiem.prosze o porade osoby ktore maja doswiadczenia z takimi wlosami jak jaPozdrowka
madzia_xs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 12:33   #2817
Aneczka_h15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 62
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej !! Przeglądnełam sobie waszą całą rozmowe na temta najlepszych prostownic !! No i mam dylemat ) Chciałąm się was zapytac co sądzicie o tej prostownicy :
http://www.allegro.pl/item130355213_...shop_hit_.html
z góry dziekuje )
Aneczka_h15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 13:14   #2818
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Aneczka_h15 Pokaż wiadomość
Hej !! Przeglądnełam sobie waszą całą rozmowe na temta najlepszych prostownic !! No i mam dylemat ) Chciałąm się was zapytac co sądzicie o tej prostownicy :
http://www.allegro.pl/item130355213_...shop_hit_.html
z góry dziekuje )
Wydaje mi sie ze to dobra prostownica, ja mam flat champa- model wyzszy. Wolalabym zainwestowac w champa bo ma pelnoceramiczne plytki, a flat master powlekane ceramika
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 14:01   #2819
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze to dobra prostownica, ja mam flat champa- model wyzszy. Wolalabym zainwestowac w champa bo ma pelnoceramiczne plytki, a flat master powlekane ceramika
zgadzam się
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 13:10   #2820
Aneczka_h15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 62
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hej Mam ogromna prosbe do posiadaczek prostownicy Efalock http://www.allegro.pl/item130469252_...er_okazja.html
Chciałabym żebyście coś o niej napisały .... np czy warto ją kupić czy bardzo niszczy włosy, na jak długo utrzymuje efekt prostych włosów, i ile razy trzeba mniej więcej przejeżdżac po pasmie włosów zeby były odpowiednio proste
Prosze o odpowiedź i z góry dziekuje
Aneczka_h15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.