biała sukienka dla osoby towarzyszącej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-08, 15:50   #1
the boom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2

biała sukienka dla osoby towarzyszącej


Witam. zostałam zaproszona jako osoba towarzysząca na ślub i wesele, który odbędzie się jesienią tego roku. mam już upatrzoną ładną białą sukienke do kolan z kremowymi dodatkami. czy byłoby nietaktem założyć ją na taką uroczystośc? dodam, że ide na ten ślub z kolegą i jego rodziną do ich kuzyna (tam 5 woda po kisielu)... mam 19 lat
the boom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 17:09   #2
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Uważam, że to jest nietakt... Nieważne w jakiej roli tam idziesz, biel w dniu ślubu jest zarezerwowana tylko dla Panny Młodej... No chyba, że zapytasz się PM i ona uzna, że nie ma to dla niej znaczenia. Ale jak dla mnie to biała sukienka na czyimś ślubie nie jest odpowiednia. Tak samo jak na ślub i wesele nie ubiera się czarnych sukienek.
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 17:15   #3
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Zdecydowanie nietakt, ten raz można się ubrać w inne kolory, wg mnie biel jest tego dnia kolorem panny młodej
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 18:48   #4
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Jak wyżej - może to zostać źle odebrane, ludzie będą gadać, panna młoda może źle się czuć...
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 19:04   #5
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Cytat:
Napisane przez the boom Pokaż wiadomość
Witam. zostałam zaproszona jako osoba towarzysząca na ślub i wesele, który odbędzie się jesienią tego roku. mam już upatrzoną ładną białą sukienke do kolan z kremowymi dodatkami. czy byłoby nietaktem założyć ją na taką uroczystośc? dodam, że ide na ten ślub z kolegą i jego rodziną do ich kuzyna (tam 5 woda po kisielu)... mam 19 lat
Moim zdaniem ubranie białej kiecki będzie nietaktem. Są panny młode, którym to zwisa, ale są w zdecydowanej mniejszości, więc nie ma co liczyć, że trafisz akurat na wyrozumiałą. Poza tym nawet jeżeli jest z wyrozumiałych, to na bank zawsze znajdzie się ktoś z gości, kto będzie patrzył na to krzywo i tyłek obrobi Jest milion innych kolorów, poszukaj czegoś innego.
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 19:46   #6
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Cytat:
Napisane przez the boom Pokaż wiadomość
Witam. zostałam zaproszona jako osoba towarzysząca na ślub i wesele, który odbędzie się jesienią tego roku. mam już upatrzoną ładną białą sukienke do kolan z kremowymi dodatkami. czy byłoby nietaktem założyć ją na taką uroczystośc? dodam, że ide na ten ślub z kolegą i jego rodziną do ich kuzyna (tam 5 woda po kisielu)... mam 19 lat
to że jesteś osoba towarzyszącą i że to piąta woda po kiesielu w żadnej sposób nie daje prawda do swobodniejszego potraktowania doboru stroju.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 19:53   #7
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ubranie białej kiecki będzie nietaktem. Są panny młode, którym to zwisa, ale są w zdecydowanej mniejszości, więc nie ma co liczyć, że trafisz akurat na wyrozumiałą. Poza tym nawet jeżeli jest z wyrozumiałych, to na bank zawsze znajdzie się ktoś z gości, kto będzie patrzył na to krzywo i tyłek obrobi Jest milion innych kolorów, poszukaj czegoś innego.
zgadzam się
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 20:13   #8
little_zosh
Rozeznanie
 
Avatar little_zosh
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 765
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

A ja uważam, że nie ma w tym nic niestosownego, ale chyba jestem w mniejszości Panien Młodych Przecież każdy gość i tak wie, która to PMka
__________________

Razem od 05.03.2010
Narzeczeni od 02.05.2012
Ślub 24.05.2014
little_zosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 21:34   #9
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

ja bym rozszarpała jak by mi przyszła jakaś panna na moje wesele w białej sukience.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
to że jesteś osoba towarzyszącą i że to piąta woda po kiesielu w żadnej sposób nie daje prawda do swobodniejszego potraktowania doboru stroju.
zgadzam się
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 22:52   #10
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Ja tam pewnie bym nie zauważyła, że ktoś przyszedł na mój ślub w biało-kremowej sukience, o ile nie będzie to rozłożysta princesska Jednak patrząc po innych opiniach to lepiej nie ryzykować.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 07:57   #11
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

oj ja byłabym bardzo wściekła na taką osobę zdecydowanie nie ubieraj białej, biały jest dla młodej.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 10:24   #12
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

dla mnie też jest to nietakt.
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 12:07   #13
malaMiduzaMi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 44
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Ja tam pewnie bym nie zauważyła, że ktoś przyszedł na mój ślub w biało-kremowej sukience, o ile nie będzie to rozłożysta princesska Jednak patrząc po innych opiniach to lepiej nie ryzykować.
Zauważysz rzuci się w oczy od razu i to niezależnie od kroju no chyba, że ja jestem na tym punkcie przewrażliwiona. Choć wydaje mi się, że rzuca się to w oczy dlatego że jako gość szukamy tej bieli w poszukiwaniu PM a jako PM to inne białe kiecki są raczej odbierane jako chęć zrobienia na złość albo po prostu nie wyczucia sytuacji.
Ale i tak uważam, że biały i kremowy to dla panny młodej.
malaMiduzaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 14:05   #14
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

biały powinien być zarezerwowany tylko i wyłącznie dla panny młodej!
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 14:54   #15
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

popieram - dla mnie nietakt i byłabym bardzo zła, jeśli któraś z zaproszonych pań ubrałaby białą sukienkę
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 20:30   #16
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

To ja lajtowo podchodzę do sprawy i mi to tito, w jakich kolorach przyjdą na moje wesele moi goście Nawet, jakby ktoś miał mnie pomylić z jakąś laską w białym - to co z tego? Ale, widząc ile jest osób, którym takie coś przeszkadza, to idąc do "obcych" na wesele, dla świętego spokoju panny młodej wybrałabym jakiś inny kolor
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 06:58   #17
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Przed ślubem byłam mocno przewrażliwiona na tym punkie, ale jak mi z 10 dziewczyn przyszło w białych/kremowych sukienkach na wesele, to serio nawet nie zwracałam na to uwagi, dopiero na zdjęciach i filmie zauważyłam ile tego było A z drugiej strony czy wy uważacie, że zrobicie coś takiej dziewczynie na własnym weselu?
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 09:36   #18
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Przed ślubem byłam mocno przewrażliwiona na tym punkie, ale jak mi z 10 dziewczyn przyszło w białych/kremowych sukienkach na wesele, to serio nawet nie zwracałam na to uwagi, dopiero na zdjęciach i filmie zauważyłam ile tego było A z drugiej strony czy wy uważacie, że zrobicie coś takiej dziewczynie na własnym weselu?
Do mnie przyszły dwie - jedna wcześniej spytała, czy może. Nie przeszkadzało mi to w trakcie ślubu/wesela wcale ALE uważam, że tyle jest kolorów sukienek, że wybranie czegoś nie białego i nie czarnego na czyjś ślub na prawdę nie powinno być dla nikogo problemem. Nie wiem, czemu tak często jest
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 11:10   #19
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Bezpieczniej będzie jak przyjdziesz w jakiejś innej sukience (nie białej). Nie znasz PMki i nie wiesz jak ona się na to zapatruje.


Taki mały offtop. Dlaczego uważacie, że nie można na wesele założyć małej czarnej? Co w tym złego? Przecież taka sukienka jest zawsze bezpiecznym wyborem no i zdecydowanie jest strojem wieczorowym.

Rozumiem, że kolor czarny może się kojarzyć z pogrzebami/żałobą, jednak nie widzę niczego złego w takim stroju.

Podaję przykłady:
1.
2.
3.

Edytowane przez 201701300922
Czas edycji: 2014-03-10 o 11:14
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 11:19   #20
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

ja w czarnej na weselu nic złego nie widzę, wystarczy mieć jakieś jaśniejsze dodatki
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 11:50   #21
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Tak, zakładanie na ślub i wesele białej kiecki jeśli jest się gościem jest nietaktem. Jest pierdylion innych kolorów i na ten jeden wieczór można sobie darować białą kieckę. Mam wrażenie, że białe sukienki na czyjś ślub zakładają panie, które mają niskie poczucie wartości i chcą być zauważone

a w małej czarnej nie widzę nic złego jeśli dobierze się kolorowe dodatki. No chyba że jest się matką któregoś z Młodych - wtedy to może być różnie odebrane
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 12:11   #22
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
Tak, zakładanie na ślub i wesele białej kiecki jeśli jest się gościem jest nietaktem. Jest pierdylion innych kolorów i na ten jeden wieczór można sobie darować białą kieckę. Mam wrażenie, że białe sukienki na czyjś ślub zakładają panie, które mają niskie poczucie wartości i chcą być zauważone
Albo żałują, że nie one się hajtają

Najbardziej śmieszy mnie to usilne upieranie się przez niektóre babeczki na te białe kiecki. No bo im ładnie/letnie kiecki w białym modne/widziała super kieckę o której marzyła/itd. No rany, nikt od tego nie umrze, jak gość włoży coś białego, ale niesmak pozostaje i to trochę tak, jakby taka babka się na siłę uparła i chciała innym coś udowodnić

Wiadomo, nikt nie zabroni i nie wyrzuci z wesela, ale moim zdaniem nie wypada. Tak jak nie przyszłabym na kogoś urodziny bez prezentu, czy nie włożyłabym na czyjś pogrzeb jaskrawo różowej kiecki, a na rozmowę kwalifikacyjną nie założyła szortów tak nie włożyłabym białej kiecki na czyjś ślub
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 12:18   #23
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Hmm, ja wychodzę za mąż w tym roku, ale szczerze mówiąc wisi mi to jak kto przyjdzie ubrany. Dla mojej przyjemności może przyjść nawet w piżamie, byleby się dobrze bawił - ja i tak nie będę zwracać uwagi na czyjś wygląd, nigdy tego nie zauważam. Nie byłam nigdy na weselu w czymś białym (nie cierpię bieli), ale w czarnym i owszem.

Jedna na miejscu Autorki nie ryzykowałabym - panny młode są różne, jedna nie zauważy, a druga się wkurzy. Nie znasz pewnie za dobrze tej dziewczyny (o ile w ogóle), więc poszukaj może innego koloru.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 12:49   #24
malaMiduzaMi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 44
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
Albo żałują, że nie one się hajtają

Najbardziej śmieszy mnie to usilne upieranie się przez niektóre babeczki na te białe kiecki. No bo im ładnie/letnie kiecki w białym modne/widziała super kieckę o której marzyła/itd. No rany, nikt od tego nie umrze, jak gość włoży coś białego, ale niesmak pozostaje i to trochę tak, jakby taka babka się na siłę uparła i chciała innym coś udowodnić

Wiadomo, nikt nie zabroni i nie wyrzuci z wesela, ale moim zdaniem nie wypada. Tak jak nie przyszłabym na kogoś urodziny bez prezentu, czy nie włożyłabym na czyjś pogrzeb jaskrawo różowej kiecki, a na rozmowę kwalifikacyjną nie założyła szortów tak nie włożyłabym białej kiecki na czyjś ślub
Może być też tak, że miały ślub trochę wcześniej i nadal myślą że są pannami młodymi , spotkałam już takie które przed swoim ślubem nie ubierały kremowych ani białych na śluby bo to nie wypada a po swoim weselu prawie na każdym są w bieli bo przecież ciągle się czują jak panna młoda. O zgrozo!
A co do czarnego to jakoś nie widzę w tym problemu bo np. w klasycznym zestawieniu z czerwienią wygląda świetnie
malaMiduzaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 14:27   #25
the boom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

heh macie rację, wybrałam już sobie 3 kiecki w kolorach:
1 miętowa
2 fiolet
3 turkus
ale do września daleko więc się zdecyduję na jedną z tych trzech

darowałam sobie biel bo moja koleżanka przytoczyła mi baaardzo ciekawą opowieść o tym że na weselu jej siostry jakaś laleczka przylazła w bieli do (o zgrozo) kostek i została również niestosownie potraktowana (wyproszono ją z uroczystości by się przebrała) hłe hłe
the boom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 15:31   #26
foxyvixen
Raczkowanie
 
Avatar foxyvixen
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 66
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Cytat:
Napisane przez the boom Pokaż wiadomość
darowałam sobie biel bo moja koleżanka przytoczyła mi baaardzo ciekawą opowieść o tym że na weselu jej siostry jakaś laleczka przylazła w bieli do (o zgrozo) kostek i została również niestosownie potraktowana (wyproszono ją z uroczystości by się przebrała) hłe hłe
no nie wiem czy tak niestosownie a tak na serio, to ciekawe co ta dziewczyna sobie myślała, gdy się decydowała na taka kiecke.

Gdybym była tamtą PM to chyba bym tej babeczce złożyła życzenia ślubne i powiedziała, że to miło że zdążyli do nas na uroczystość, mimo że wracają ze swojej
foxyvixen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 16:42   #27
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Ja też bym nie chciała żeby inne miały białą Ale przecież nie zabiję jak się w biała kieckę ubierzę. Ale jeśli będzie ona biała i do ziemii to przemyślę morderstwo

Przeciwko czerni nie mam nic, aby wszystkie babki się w czarny nie ubrały bo bedzie "pogrzebowo"
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 09:17   #28
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Mnie też się wydawało, że będę wściekła, jak którąś damę zobaczę w białej/kremowej sukience, ale tak szczerze mówiąc to tego dnia mi to zwisało Byłam tak zajęta swoim najukochańszym, świeżym mężem i TYM dniem, że nawet nie zwracała uwagi na stroje gości A wiem, że było co najmniej kilka białych/kremowych sukienek. Mnie to nie raziło ani w dniu wesela, ani później jak oglądałam płytę. Dużo bardziej raziła mnie kreacja jednej pani, która wcale nie była biała, ale totalnie kiczowata
Ale to JA. Idąc do kogoś na wesele nie włożyłabym BIAŁEJ sukienki. Kremową może tak, ale z kolorowymi dodatkami.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 21:27   #29
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

ja sie zastanawialam nad biala sukienka dla mojej swiadkowej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 12:37   #30
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Mnie też się wydawało, że będę wściekła, jak którąś damę zobaczę w białej/kremowej sukience, ale tak szczerze mówiąc to tego dnia mi to zwisało Byłam tak zajęta swoim najukochańszym, świeżym mężem i TYM dniem, że nawet nie zwracała uwagi na stroje gości A wiem, że było co najmniej kilka białych/kremowych sukienek. Mnie to nie raziło ani w dniu wesela, ani później jak oglądałam płytę. Dużo bardziej raziła mnie kreacja jednej pani, która wcale nie była biała, ale totalnie kiczowata
Ale to JA. Idąc do kogoś na wesele nie włożyłabym BIAŁEJ sukienki. Kremową może tak, ale z kolorowymi dodatkami.
miałam podobne odczucia po swoim wesele. W OGÓLE mi to nie przeszkadzało - dopiero po obejrzeniu zdjęć zorientowałam, że 3 albo 4 osoby miały krótkie koronkowe białe sukienki.

Ale to zależy od PM i raczej nie warto ryzykować skoro są osoby, dla którym to jest problemem, lepiej to uszanować.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-17 18:28:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.