pieczenie po stosunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-20, 21:46   #1
magdzia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1

pieczenie po stosunku


odkad uzywam pigulek antykoncepcyjnych po kazdym stosunku z moim partnerem odczuwam niemile pieczenie,swedzenie. okolice cewki moczowej i wejscia do pochwy sa zaczerwienione a nawet opuchniete.mam problem z zalatwianiem sie gdyz brdzo mnie to boli badz piecze.po jakims czasie powoli bardzo powoli wraca wszystko do normy lecz wystarczy jeszcze tylko jeden stosunek i wwzystko wraca do punktu wyjscia...co to moze byc??prosze o pomoc!zazywam microgynon 21 mam 17 lat a z chlopakiem wspolzyje juz od ponad roku.jak kochalismy sie z prezerwatywa wszytsko bylo ok.
magdzia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 21:54   #2
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: problem!

masz kłopoty z nawilżeniem? to może powodować obtarcia. kobiety stosujące tabletki antykoncepcyjne czesto nażekają że po dłuższym stosowaniu są "wysuszone". prezerwatywy z regóły są nawilżane.

możliwa jest grzybica. ona również objawia się pieczeniem i swędzeniem , czasem opuchlizną. prezerwatywy chronią przed tego typu infekcją i możliwe że dlatego stosując prezerwatywy nie nażekałaś na te dolegliwości.
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 05:17   #3
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: problem!

Podpisuję się pod powyższymi słowami
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 10:51   #4
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: pieczenie po stosunku

No właśnie, może to być kłopot z nawilżeniem, często tabletki działają "wysuszająco". Zaobserwuj następnym razem jak to u Ciebie wygląda.
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 12:51   #5
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: pieczenie po stosunku

ja miałam takie objawy przy grzybicy: http://porady.zdrowo.info.pl/grzybica.html
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png

Edytowane przez śliweńka
Czas edycji: 2014-12-03 o 13:22
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 16:36   #6
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: pieczenie po stosunku

Cytat:
Napisane przez śliweńka
ja miałam takie objawy przy grzybicy
ja też

najlepiej będzie jak pójdziesz do ginekologa, jeśli to grzybica to bardzo możliwe że twój chłopak cie zarażą (pisałaś że po każdym stosunku tak masz). jeśli lekarz przepisze ci leki dopochwowe a ty zażyjesz je przed stosunkem delikwent zostanie wyleczony przy okazji (mowa o chłopaku )
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 17:27   #7
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: pieczenie po stosunku

mój chłopak na szczęście bierze tabletki na grzybice paznokcia i wiem że on nie jest żródłem nawet teraz bierze te tabletki które ja dwa tyg. tem jak zaczeła się robić znów grzybica szybko pobiegłam tego samego dnia jak dostałam jeszcze na dodatek upławy serowate do ginekologa
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 17:51   #8
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: pieczenie po stosunku

Cytat:
Napisane przez naanahanae
najlepiej będzie jak pójdziesz do ginekologa, jeśli to grzybica to bardzo możliwe że twój chłopak cie zarażą (pisałaś że po każdym stosunku tak masz). jeśli lekarz przepisze ci leki dopochwowe a ty zażyjesz je przed stosunkem delikwent zostanie wyleczony przy okazji (mowa o chłopaku )
ja to kierowałąm do założycielki wątku (madzia 17).

śliweńka.. to sie dogadałyśmy
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 18:11   #9
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: pieczenie po stosunku

wiem
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 21:47   #10
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: pieczenie po stosunku

dokladnie mialam ten sam problem!sa dwa rozwiazania!(bynajmniej w moim przypadku tak bylo)1 to Twoj partner musi skupic wieksza uwage na grze wstepnej!im bardziej Cie pobudzi tym nawilzenie bedzie wieksze! wyjscie drugie natomiasy to preparaty nawilzajace dostepne w aptekach bez recepty!to naprawde dziala!
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 08:20   #11
michelinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 27
Dot.: pieczenie po stosunku

Nawilżenie i jeszcze raz nawilżenie. Żele w aptekach bez recepty ok15 zł i problem z głowy. Przeglądając posty duzo dzieczyn pisze o bólu przy stosunku otarciach pieczeniu i nie wiadomo czym więć jeśli na nic nie chorujesz i wszystko u Ciebie od strony zdrowotnej ok to tylko "poślizgu" brakuje sorry za zasłowność
Mam nadzieje że bedzie lepiej
Pozdrowienia
michelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-06, 10:04   #12
maga-...
Raczkowanie
 
Avatar maga-...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 114
Dot.: pieczenie po stosunku

..

Edytowane przez maga-...
Czas edycji: 2011-10-18 o 19:26 Powód: nieaktualne
maga-... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:55   #13
Patilek
Przyczajenie
 
Avatar Patilek
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11
Unhappy Dot.: pieczenie po stosunku

hej wszystkim,

ok kilku dni szukam w internecie podobnych watkow bo mam praktycznie identyczne objawy jakie opisala kolezanka 'maga-'.
nie mam pojecia skad to sie wzielo ale wszyskie 'hasla' prowadza do infekcji (grzybica). od niedawna biore tabletki i na poczatku bylo ok. od jakis 2 tygodni mam takie objawy. przez pare dni smarowalam sie kremem na grzybice (mielismy tydzien przerwy) i myslalam ze sie wyleczylo ale po wczorajszym stosunku wszystko zaczelo sie od nowa :-(
jestem w o tyle trudniejszej sytuacji ze przebywam w irlandii i nie chce isc do tutejszego lekarza. dlatego probuje wyleczyc sie sama.
jesli znacie i mozecie polecic jakies skuteczne preparaty/tabletki to bede wdzieczna za kazda sugestie.

z gory dzieki

pozdrawiam serdecznie
Patilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 14:44   #14
lilka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 34
Dot.: pieczenie po stosunku

Cytat:
Napisane przez maga-...
Nie chce zakladac nowego wątku wiec odswiezam stary

Mam podobny problem jak kolezanka tyle ze u mnie problem na pewno nie tkwi w nawilzeniu Rowniez biore tabletki antykoncepcyjne.
Caly problem polega na tym ze chwile po stosunku gdy powoli wszystko ze mnie wyplywa odczuwam straszne pieczenie Nie dzieje sie tak zawsze ale raz na jakis czas. Uczucie jest straszne Zastanawialam sie czy moj TZ moze mniec na to jakis wplyw? A dokladniej czy to nie jest moze wina jego plynow? Juz sama nie wiem
Prosze napiszcie co o tym myslicie
Maga jeżeli nei masz tego po każdym stosunku to myślę że wina nei leży po stronie tabletek, ja je brałam przez 5 lat i nie miałam takich objawów, ale....czasami pieczenie występowało tylko po takim zajefajnym sexie np 4razy pod rząd wtedy faktycznei było pieczenie nawet po wypływaniu jego soczków na zewnątrz i chyba ma to związek jednak z nawilżaniem
pozdrawiam
lilka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 16:24   #15
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: pieczenie po stosunku

.
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 16:27   #16
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: pieczenie po stosunku

Cytat:
Napisane przez naanahanae
ja też

najlepiej będzie jak pójdziesz do ginekologa, jeśli to grzybica to bardzo możliwe że twój chłopak cie zarażą (pisałaś że po każdym stosunku tak masz). jeśli lekarz przepisze ci leki dopochwowe a ty zażyjesz je przed stosunkem delikwent zostanie wyleczony przy okazji (mowa o chłopaku )
tzn ze zazywajoc tabletki dopochwowe przed stosunkiem imozna wowczas uleczyc naszego partnera??

ja teraz zazywam kapsułki dopochwowe na polepszenie flory baketryjne pochwy i czy moge wtedy wspolzyc, czy jest to przeciwskazane, na ulotce nic nie pisało ,zero przeciwskazn
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 13:05   #17
aneta_t15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8
Dot.: pieczenie po stosunku

ja biore Rigevidon juz dłuzszy czas ale od jakis 3 tygodni mam taki sam problem o jakim tu dziewczyny mówia;/ po stosunku tak mnie szczypie i piecze ale nie swedzi,ze nie wiem co ze soba zrobic,szybko biegne sie umyc ale to nic nie daje jedynie zimna woda koi ból...wczoraj np nie mogłam usiasc nawet... byłam cała napuchnieta a tak szczypało i piekło ze myslałam ze sciane pogryze...chłopak robił mi zimne okłady przez dłuzszy czas, troche opuchlizna zeszła ból takze stał sie mniejszy ale dopiero rano po przebudzeniu dolegliwosci ustały;/ Robi sie z tego nie mały problem "mój" zaczyna panikowac nie chce sie juz kochac bo boi sie ze mnie skrzywdzi ,nie chce mi sprawiac bólu,a przeciez sam sex jest cudowny tylko koncówka przeokropna ;/ ephhh i co tu robic ;/
aneta_t15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 15:56   #18
marsenia
Raczkowanie
 
Avatar marsenia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 46
GG do marsenia
Dot.: pieczenie po stosunku

Cytat:
Napisane przez Kizia Mizia19
tzn ze zazywajoc tabletki dopochwowe przed stosunkiem imozna wowczas uleczyc naszego partnera??

ja teraz zazywam kapsułki dopochwowe na polepszenie flory baketryjne pochwy i czy moge wtedy wspolzyc, czy jest to przeciwskazane, na ulotce nic nie pisało ,zero przeciwskazn
Wydaje mi się, ze nie powinno sie wspolzyc w czasie brania obojetnie jakich tabletek dopochwowych.
Jak bralam globulki przepisane przez lekarza, lekarz powiedzial mi ze nie mam wspołzyc.
marsenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 18:01   #19
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: pieczenie po stosunku

Kizia ja tez brałam takie tabletki i mogłam wspolzyc
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-29, 21:32   #20
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: pieczenie po stosunku

Przede wszystkim wskazana jest wizyta u ginekologa.
Kolejna sprawa to uczulenie. Niestety zdarzają się odczyny alergiczne spowodowane nasieniem. Wcale nie tak rzadkie. Sposób na sprawdzenie dość prosty - stosunek bez wytrysku.
Jeśli mimo to piecze i swędzi - najpewniej grzybica.
Suchość może być przyczyną, ale o tym kobieta raczej wie. Tego nie można nie czuć. Poza tym przy suchości pochwy nie odczuwamy bólu przy oddawaniu moczu i nie piecze cewka moczowa. A przy grzybicy owszem.
Jeśli grzybica, to leczenie. A jeśli leczenie to nie stosunek. Tabletki dopochwowe mają długotrwałe działanie. Ich rola polega na systematycznym wybijaniu grzybów. Rozcieńczanie preparatu śluzem i nasieniem jest bez sensu. Nie jest to też sposób na leczenie mężczyzny. Męska cewka moczowa jest długa, jeśli coś się tam zagnieździ to kilka minut stosunku zakończonego wytryskiem, nic w tym temacie nie da.

I najważniejsze. Mężczyźni dość rzadko odczuwają, że mają ten problem. Odczyn jaki tam mają nie sprzyja rozwojowi drożdżaków, w związku z czym panowie stają się nosicielami. My się leczymy, potem znów stosunek, oni nam to przekazują i znów my mamy problem.
Lecznie polega na podaniu leków obojgu partnerom. Wtedy ma to ręce i nogi. I działa.

Takie problemy pojawiają się przy antykoncepcji hormonalnej z kilku powodów. Po 1-sze odstawiamy prezerwatywy. Po 2-gie karmiąc się hormonami łatwiej wyhodować drożdże. Jakoś im odpowiada taki klimat.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 17:17   #21
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: pieczenie po stosunku

Nie wiedziałam, że mogę mieć uczulenie na nasienie swojego TŻ
Też miałam kiedyś takie problemy jak piszecie więc wiem jakie to jest uczucie Jednak problem ten u mnie minął nie wiem czy dlatego, że odstawiłam tabl anty czy dla tego, że stosunek jest bez wytrysku wewnątrz.
Więc u mnie powodem były tabl antykoncepcyjne lub alergai na nasienie TŻ
RADA: pomagało mi przepłukanie po stosunku wodą z octem (proporcje 1 litr wody:2 łyżki octu)
jusii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:04   #22
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: pieczenie po stosunku

Cytat:
Napisane przez jusii
Nie wiedziałam, że mogę mieć uczulenie na nasienie swojego TŻ
No niestety. Ja miałam na swojego byłego.
Nasienie to głównie białko, a białko to główny alergen.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:46   #23
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: pieczenie po stosunku

ja miałąm to samo! katorga. w końcu rezygnowałam z tabletek, okazuje sie że niepotrzebnie. oto porady, które mi pomogły:

- podczas brania tabletek często jest mniej nawilżenia - polecam żel KY do nawilżenia, naprawdę dobry, nie będzie otarć
- warto, żeby jednak mimo tabletek stosować prezerwatywy - sperma po pierwsze czasem uczula a po drugie narusza pH w pochwie i wtedy się więcej tałatajstw przyplątuje
- a teraz rzecz, którą polecam jak dzika wszystkim, bo najpierw nie wierzyłam w jej działanie, a teraz nie wyobrażam sobie życia bez tego : preparat nazywa się Lacibios Femina - kapsułki w różowym opakowaniu, bez recepty, zawierają pałeczki kwasu mlekowego - specjalnie oznaczone szczepy bakterii lactobacillus, ponoć jedyny taki preparat w Polsce, bo inne zawierają trochę co innego i często nie pomagają (tak mówi lekarz). łyka się jedną kapsułkę dziennie i wszelkie zapalenia, grzyby i inne znikają!!!!

ale UWAGA: jeśli już masz grzybicę to musisz i tak pójść do lekarza i ją wyleczyć, bo Lacibios to wspomaganie i profilaktyka i tylko na małe infekcje pomoże sam, normalnie trzeba wziąć leki przeciwgrzybicze. przepraszam, ze tak to reklamuję, ale nawet przy herbacie z psiapsiółami wyciągam ten lacibios z szafki i robię prezentację bo normalnie pierwszy raz w życiu się seksem bez powikłań cieszę!! zwłaszcza jak sie bierze tabletki to trzeba to łykać non stop - trudno, doliczy się 20 zeta na 10 dni, ale przynjamniej można się życiem cieszyć !
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 12:14   #24
marsenia
Raczkowanie
 
Avatar marsenia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 46
GG do marsenia
Dot.: pieczenie po stosunku

Cytat:
Napisane przez miss dare
- a teraz rzecz, którą polecam jak dzika wszystkim, bo najpierw nie wierzyłam w jej działanie, a teraz nie wyobrażam sobie życia bez tego : preparat nazywa się Lacibios Femina - kapsułki w różowym opakowaniu, bez recepty, zawierają pałeczki kwasu mlekowego - specjalnie oznaczone szczepy bakterii lactobacillus, ponoć jedyny taki preparat w Polsce, bo inne zawierają trochę co innego i często nie pomagają (tak mówi lekarz). łyka się jedną kapsułkę dziennie i wszelkie zapalenia, grzyby i inne znikają!!!!
Na tej stronie znalazłam coś o tyh tabletkach LACIBIOS FEMINA
http://www.apteka4u.pl/dane_produktu...ducts_id=18171

LaciBios femina zwiera wyjątkowa kompozycje 2 szczepów bakterii kwasu mlekowego, które pomagają przywrócić i utrzymać prawidłową florę bakteryjną układu moczowo-płciowego kobiety.
Fizjologiczna mikroflora układu moczowo-płciowego jest zróżnicowana w poszczególnych okresach życia kobiety i ściśle uzależniona od jej zdrowia, aktywności i wieku. Zaburzenia równowagi fizjologicznej mikroflory układu moczowo-płciowego mogą stać się przyczyną stanów zapalnych związanych z niekontrolowanym namnażaniem się bakterii chorobotwórczych, co może prowadzić do rozwoju szeregu schorzeń: bakteryjnego zakażenia pochwy (waginoza bakteryjnej), drożdżyc, nawrotowych zakażeń dróg moczowych. Schorzeniom tym towarzysza zwykle przykre dolegliwości w postaci upławów, świądu, pieczenia. Obniżają one komfort i jakość życia kobiety. Statystycznie każda kobieta przynajmniej raz w swoim życiu narażona jest na wystąpienie jednej z tych przykrych dolegliwości.
Do czynników, które sprzyjają zaburzeniom równowagi mikroflory układu moczowo-płciowego kobiety można zaliczyć: terapie antybiotykową, środki antykoncepcyjne, zmiany pH pochwy (np. po miesiączce), zaburzenia immunologiczne, zaburzenia miesiączkowania, cukrzycę, okres menopauzy.
Uzupełnienie składu mikroflory układu moczowo-płciowego kobiety o wybrane bakterie z rodzaju Lactobacillus, które posiadają zdolność kolonizacji nabłonka pochwy i układu pokarmowego, jest czynnikiem sprzyjającym obniżeniu ryzyka wystąpienia stanów zapalnych układu moczowo-płciowego kobiety.

ZALETY LaciBios femina:Zastosowanie:LaciBios femina jest polecany:
  • w trakcie i po kuracji antybiotykowej dla odbudowania właściwej flory bakteryjnej pochwy;
  • wspomagająco w bakteryjnym zakażeniu pochwy;
  • wspomagająco przy wtórnych i nawrotowych zakażeniach bakteryjnych i grzybiczych układu moczowo-płciowego;
  • po zabiegach chirurgicznych w obrębie układu moczowo-płciowego
  • dla kobiet w okresie menopauzy;
  • dla kobiet uczęszczających na basen, często podróżujących.
marsenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 13:17   #25
monissskaa
Zadomowienie
 
Avatar monissskaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do monissskaa GG do monissskaa
Dot.: pieczenie po stosunku

Dziewczyny a ja mam takie coś ze po stosunku( z prezerwatywa) przez jakies 3 -4 dni piekło mnie ale nawet jak sikałam to na sam koniec to bylo takie nie przyjemne a potem swędziało ale teraz juz mi wszytsko przeszło
jak myslicie co to może byc???
__________________
lu. sSs
?> ? > > > ?

Odkrywam w SOBIE talenty kulinarne.!
monissskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 21:51   #26
maga-...
Raczkowanie
 
Avatar maga-...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 114
Dot.: pieczenie po stosunku

..

Edytowane przez maga-...
Czas edycji: 2011-10-18 o 19:23 Powód: nieaktualne
maga-... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 11:39   #27
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: pieczenie po stosunku

odnośnie tematu wątku:
mam to samo!
tyle , że ja nie biore tabletek , współżyje z prezerwatywą , nie mam grzybicy(ale ostatnio mialam jakies zapalenie) a po stosunku strasznie mnie boli i piecze , także mam uczucie jakbym była opuchnieta od środka
zauważyłam ,ze kiedys jak nie chodziłam jeszcze do ginekologa to nic takiego nie miało miejsca a od czasu kiedy zaczęłam stosować jakieś globułki (na upławy i zapalenie) to stałam sie wlasnie taka wrażliwa
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 16:46   #28
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: pieczenie po stosunku


moze ktos jeszcze sie wypowie?
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 18:15   #29
Ruczaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: pieczenie po stosunku

Witam mam pytanie. Jak laskie piecze i przeszlo to z chlopaka to chlopaka tez powino piec ? prosze o szybko odpowiedz. Pozdrawiam
Ruczaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 19:03   #30
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: pieczenie po stosunku

niekoniecznie. u mężczyzn czesto infekcje przechodzą bezobjawowo
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-28 22:11:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.