filmiki urodowe cz. VI - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-21, 00:01   #3421
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
ojaaa wiedziałam że napiszesz że "ty tak masz".
Jałowy offtopic. Nie chce mi się pisać dłuższego "buahaha"
'Dzióbkowa dziewczyno' nonono pełna kulturka
ooo wiedzę ze śląska jesteś, ja też - więc jak mnie kiedyś spotkasz przypadkiem mozesz podejść i obejrzec z każdej strony nie obrazę się nic a nic, często dostaje pytania dlaczego one takie pełne, wiec pełen luz, nie krepuj się

A to akurat pieszczotliwie było.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 05:34   #3422
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
A żeby już skończyć z offtopem, mamy powrót callmeblondieee
http://www.youtube.com/watch?v=LXlPxyUuyck&feature=plcp

PS Pamiętacie? http://www.youtube.com/watch?v=TnmuR...layer_embedded
Niebo i ziemia

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
ojaaa wiedziałam że napiszesz że "ty tak masz".
Jałowy offtopic. Nie chce mi się pisać dłuższego "buahaha"
'Dzióbkowa dziewczyno' nono pełna kulturka. Zabolał ten dzióbek co nie? popatrz jaka prawda jest bolesna
Osoby upubliczniające się muszą się liczyć z krytyką. A że ktoś napisze, że ktoś jest brzydki- gdzie tu brak kultury Zauważyłam natomiast, ze część ludzi pokazujących swoją twarz w necie ma duży problem z przyjęciem krytyki. Ja też mam taki problem, dlatego nigdy nie będę prowadzić kanału YT ani nie będę się prężyć na blogu w dziwnych pozach i z dziwnymi minami. Forum jest po to by dyskutować, wyrażac zdanie, a jak wiemy zdania są podzielone, a prawda jest jedna- każdy ma swoją Koniec tematu.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:15   #3423
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Też się pod postem Lynn podpisuję . Albo wklejasz swoje foty na bloga, zakładasz kanał i jesteś gotów na komentarze, nie koniecznie wazeliniarskiej, albo nie baw się w takie rzeczy. Ja nie mam ochoty czytać, że robię dzióbka na zdjęciach,jestem brzydka, mam krzywy nos i jestem gruba jak beczka, dlatego nie mam bloga...
może zakładanie kanałów i blogów to w jakiś sensie przez niektóre osoby próba podniesienia swojej wartości? chęć czytania komentarzy: jesteś piękna, jesteś boska..
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 09:40   #3424
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Nie ROZUMIEM i nigdy nie zrozumie takiego powierzchownego traktowania drugiej osoby.
Pytasz czy mi z tym lepiej, otóż TAK, bardzo dobrze mi ze sobą i z szacunkiem do ludzi jaki mam z natury.
Ale ja to zazwyczaj bywa w internecie, Ci najbardziej plujący nigdy nie podpisują się własną twarzą, niestety ...


Ja osobiście nie ogladam MrOlimpii, Grażyna mnie troche irytuje swoją gadką i tym "zaciąganiem".
Lubie digitalke, szusz(ale nie makijaże), Inez, i pare zagranicznych
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:05   #3425
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Dziewczyny, mi sie wydaje ze tu nie chodzi o swobode wypowiedzi, ale o jej kulture...

i tak zgadzam sie, ze kazdemu z nas od czasu do czasu przychodza do glowy mysli niezbyt pochlebne dotyczace innny osob, ale to nie znaczy, ze trzeba sie nimi od razu ze swiatem dzielic. Wypowiadanie sie w internecie nie powinno zwlaniac nas z podstawowych chocby zasad kultury, jakimi kierujemy sie w codziennym zyciu (i mysle, ze to wlasnie 1985SiWA miala na mysli).

Komentowanie, nawet ocenianie, zachowan, poczynan i wypowiedzi youtubowiczek rozumiem, bo po to wlasnie powstal ten watek,
ale pisanie, tak po prostu, ze ktos jest brzydki, albo co gorsza ze czyjs wyglad nas drazni juz nie rozumiem...

Przykre to troche z jaka lekkoscia, pod przykrywka tej calej wolnosci wypowiedzi na forum, ukrywamy nasza niedojrzalosc i zlosliwosc.

Peace!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:28   #3426
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mi sie wydaje ze tu nie chodzi o swobode wypowiedzi, ale o jej kulture...

i tak zgadzam sie, ze kazdemu z nas od czasu do czasu przychodza do glowy mysli niezbyt pochlebne dotyczace innny osob, ale to nie znaczy, ze trzeba sie nimi od razu ze swiatem dzielic. Wypowiadanie sie w internecie nie powinno zwlaniac nas z podstawowych chocby zasad kultury, jakimi kierujemy sie w codziennym zyciu (i mysle, ze to wlasnie 1985SiWA miala na mysli).

Komentowanie, nawet ocenianie, zachowan, poczynan i wypowiedzi youtubowiczek rozumiem, bo po to wlasnie powstal ten watek,
ale pisanie, tak po prostu, ze ktos jest brzydki, albo co gorsza ze czyjs wyglad nas drazni juz nie rozumiem...

Przykre to troche z jaka lekkoscia, pod przykrywka tej calej wolnosci wypowiedzi na forum, ukrywamy nasza niedojrzalosc i zlosliwosc.

Peace!
Zgadzam się z Tobą w zupełności
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:33   #3427
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

to chyba jestem jakaś dziwna, bo dla mnie słowo "brzydka" napisane przez kogoś nie świadczy o jego braku kultury, wychowania, niedojrzałości i złośliwości. Są ludzie ładni, są brzydcy, tak już jest :| Poza tym zaczęło się od "mało urodziwa" i już wtedy były 'pretensje'.
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 10:53   #3428
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
to chyba jestem jakaś dziwna, bo dla mnie słowo "brzydka" napisane przez kogoś nie świadczy o jego braku kultury, wychowania, niedojrzałości i złośliwości. Są ludzie ładni, są brzydcy, tak już jest :| Poza tym zaczęło się od "mało urodziwa" i już wtedy były 'pretensje'.
Oj, nie czepiajmy sie slowek!

Chodzi mi o ogolny wydzwiek tego typu komentarzy...
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 11:33   #3429
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

http://www.youtube.com/watch?v=sCT2n...&feature=g-u-u
Wiecie może o jakim serialu mówi Luke? (04:45) - chodzi o Friends?
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:05   #3430
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mi sie wydaje ze tu nie chodzi o swobode wypowiedzi, ale o jej kulture...

i tak zgadzam sie, ze kazdemu z nas od czasu do czasu przychodza do glowy mysli niezbyt pochlebne dotyczace innny osob, ale to nie znaczy, ze trzeba sie nimi od razu ze swiatem dzielic. Wypowiadanie sie w internecie nie powinno zwlaniac nas z podstawowych chocby zasad kultury, jakimi kierujemy sie w codziennym zyciu (i mysle, ze to wlasnie 1985SiWA miala na mysli).

Komentowanie, nawet ocenianie, zachowan, poczynan i wypowiedzi youtubowiczek rozumiem, bo po to wlasnie powstal ten watek,
ale pisanie, tak po prostu, ze ktos jest brzydki, albo co gorsza ze czyjs wyglad nas drazni juz nie rozumiem...

Przykre to troche z jaka lekkoscia, pod przykrywka tej calej wolnosci wypowiedzi na forum, ukrywamy nasza niedojrzalosc i zlosliwosc.

Peace!
Zgadzam się z Tobą. Czy to, że ktoś wychodzi z domu co rano jednoznacznie wiąże się z przyjęciem na klatę wszelkich negatywnych opinii, ponieważ mamy swobodę wypowiedzi?
Ja mogę sobie pomyśleć coś na temat urody danej osoby, ale nie wpadłabym na pomysł by na forum, czyli w miejscu publicznym wygłaszać elaboraty, jaka to dana dziewczyna jest brzydka. Nawet, jeśli by tak było.
Zauważyłam, że ludzie w internecie bardzo biorą sobie do serca tę "wolność słowa" i nie liczą się z uczuciami innych.

A te uszczypliwości o "dzióbkach" są totalnie nie na miejscu. Takie prywatne wycieczki.

Edytowane przez BajaderkowaBaba
Czas edycji: 2012-06-21 o 12:07
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:19   #3431
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą. Czy to, że ktoś wychodzi z domu co rano jednoznacznie wiąże się z przyjęciem na klatę wszelkich negatywnych opinii, ponieważ mamy swobodę wypowiedzi?
Ja mogę sobie pomyśleć coś na temat urody danej osoby, ale nie wpadłabym na pomysł by na forum, czyli w miejscu publicznym wygłaszać elaboraty, jaka to dana dziewczyna jest brzydka. Nawet, jeśli by tak było.
Zauważyłam, że ludzie w internecie bardzo biorą sobie do serca tę "wolność słowa" i nie liczą się z uczuciami innych.

A te uszczypliwości o "dzióbkach" są totalnie nie na miejscu. Takie prywatne wycieczki.
ale to że dziewczyna mówi o powierzchowności, a ma powierzchowne zdjęcia na blogu to jest ok.
Hipokryzje czuję
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 12:41   #3432
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
ale to że dziewczyna mówi o powierzchowności, a ma powierzchowne zdjęcia na blogu to jest ok.
Hipokryzje czuję
co to znaczy powierzchowne zdjęcia bo nie rozumiem to znaczy ze to jak wyglądam jest dla ciebie powierzchowne, mam powierzchowna urodę czy jak bo bez sensu to napisałaś. Idąc tym torem zaraz sie dowiem, że mam krzywy nos, garba, zeza, koślawe nogi i wrzoda na czole. Co ma do rzeczy mój blog na kanale o filmikach urodowych Pisze o kulturze wypowiedzi i szacunku wy o moim blogu, czyżby tonący brzytwy się chwytał ?? Bo na to wygląda. Dla Ciebie to ja mogę mieć największy dzióbek na świecie, ani mnie to ziębi ani mnie to parzy, znam specyfikę swojej urody - tylko co to ma do rzeczy ja się pytam ???
Czym są zdjęcia do braku szacunku do ludzi, co to ma wspólnego z powierzchownym traktowaniem drugiej osoby, zamieszałaś się już totalnie i przyjmujesz nie tematyczną linie obrony.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2012-06-21 o 12:43
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:49   #3433
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
co to znaczy powierzchowne zdjęcia bo nie rozumiem to znaczy ze to jak wyglądam jest dla ciebie powierzchowne, mam powierzchowna urodę czy jak bo bez sensu to napisałaś. Idąc tym torem zaraz sie dowiem, że mam krzywy nos, garba, zeza, koślawe nogi i wrzoda na czole. Co ma do rzeczy mój blog na kanale o filmikach urodowych Pisze o kulturze wypowiedzi i szacunku wy o moim blogu, czyżby tonący brzytwy się chwytał ?? Bo na to wygląda. Dla Ciebie to ja mogę mieć największy dzióbek na świecie, ani mnie to ziębi ani mnie to parzy, znam specyfikę swojej urody - tylko co to ma do rzeczy ja się pytam ???
Czym są zdjęcia do braku szacunku do ludzi, co to ma wspólnego z powierzchownym traktowaniem drugiej osoby, zamieszałaś się już totalnie i przyjmujesz nie tematyczną linie obrony.
"linię obrony"?; "brzytwy się chwyta"?
Weź idź lepiej wypij melise bo bardzo jesteś uczulona widzę na punkcie swojego wyglądu.
koniec OT
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:54   #3434
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
@Blondi2989 Chodzi pewnie o Fringe.
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:58   #3435
Raija80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 338
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Nie wiem czy było to wklejanie. Chodzi o tę niepełnosprawną dziewczynę:

http://www.youtube.com/watch?v=KlxkK...eature=g-all-c
Raija80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:59   #3436
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
"linię obrony"?; "brzytwy się chwyta"?
Weź idź lepiej wypij melise bo bardzo jesteś uczulona widzę na punkcie swojego wyglądu.
koniec OT
Dokładnie, kolejny bulwers- pod płaszczykiem dobrego serduszka, co nikogo nie śmie obrażać, kryje się prawdziwa piekielnica

Jest też nowy film u nissiax83- używacie gąbki Konjac? Ja od niedawna przymierzam się do zakupu.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 13:17   #3437
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
"linię obrony"?; "brzytwy się chwyta"?
Weź idź lepiej wypij melise bo bardzo jesteś uczulona widzę na punkcie swojego wyglądu.
koniec OT
i kolejny raz grochem o ścianę. Chyba jedyna osoba przeczulona na punkcie mojego wyglądu jesteś ty, bo odkad weszłas na mojego bloga nie potrafisz pisac o niczym innym a każde zdanie do Ciebie skierowane tym właśnie odpierasz. Troche dziwne. Zero wymiany poglądów tylko ciągle o jednym. Bez sensu rozmowa, nie ma co dalej jej kontynuować.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2012-06-21 o 13:22
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 13:29   #3438
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Dokładnie, kolejny bulwers- pod płaszczykiem dobrego serduszka, co nikogo nie śmie obrażać, kryje się prawdziwa piekielnica

Jest też nowy film u nissiax83- używacie gąbki Konjac? Ja od niedawna przymierzam się do zakupu.
Ja używam od miesiąca i jestem zadowolona. Mam cerę mieszaną, ale korzystam z tej gąbeczki, jednocześnie używając żelu do mycia twarzy. Sam żel nie dawał takiego efektu.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 13:44   #3439
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
@Blondi2989 Chodzi pewnie o Fringe.
Dzięki
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 13:45   #3440
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Raija80 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było to wklejanie. Chodzi o tę niepełnosprawną dziewczynę:

http://www.youtube.com/watch?v=KlxkK...eature=g-all-c

Żal mi jej... a do tych buraków komentujących na fb bark słów Myslałam że faceci są wredni, ale tam wiekszość dziewczyn komentuje....
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 13:53   #3441
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
Żal mi jej... a do tych buraków komentujących na fb bark słów Myslałam że faceci są wredni, ale tam wiekszość dziewczyn komentuje....
podłość ludzka nie zna granic sama mam "chorego" brata i aż się scyzoryk w kieszeni otwiera na taką znieczulicę zero empatii.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 13:54   #3442
heksita
Raczkowanie
 
Avatar heksita
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: zza tęczowej granicy
Wiadomości: 295
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Raija80 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było to wklejanie. Chodzi o tę niepełnosprawną dziewczynę:

http://www.youtube.com/watch?v=KlxkK...eature=g-all-c
Zgłosiłam. Swoją drogą, ludzie wstydu nie mają. I jeszcze podpisują się imieniem i nazwiskiem.
heksita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 13:56   #3443
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
podłość ludzka nie zna granic sama mam "chorego" brata i aż się scyzoryk w kieszeni otwiera na taką znieczulicę zero empatii.
Dokładnie, ona nawet sobie nie zdaje sprawy z tego co robi...
Oby tylko tych ludzi kiedyś nie spotkała taka sama krzywda jaką oni wyrządzają... Podobno dobro i zło do nas "wraca"
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:05   #3444
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
Dokładnie, ona nawet sobie nie zdaje sprawy z tego co robi...
Oby tylko tych ludzi kiedyś nie spotkała taka sama krzywda jaką oni wyrządzają... Podobno dobro i zło do nas "wraca"

no dokładnie w dodatku ludzie ja szykanują, że sama z siebie posmiewisko robi. Ja juz nie mowie że człowiek który nie ma do czynienia z "chorą" osoba musi znać wszystkie upośledzenia świata i jego nastepstwa, ale zdolnośc logicznego myślenia jako homosapiens to juz raczej wypadałoby mieć
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:09   #3445
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
no dokładnie w dodatku ludzie ja szykanują, że sama z siebie posmiewisko robi. Ja juz nie mowie że człowiek który nie ma do czynienia z "chorą" osoba musi znać wszystkie upośledzenia świata i jego nastepstwa, ale zdolnośc logicznego myślenia jako homosapiens to juz raczej wypadałoby mieć
Ciekawi mnie czy jej rodzice są świadomi tego, że ona się "udziela medialnie". Myślę, że powinni jej zablokować tą możliwość, bo ewidentnie ludzie się pastwią nad nią
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:11   #3446
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Podobno tata nie żyje, a mama jest w podobnym stanie Nie wiem czy to prawda...
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:13   #3447
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie czy jej rodzice są świadomi tego, że ona się "udziela medialnie". Myślę, że powinni jej zablokować tą możliwość, bo ewidentnie ludzie się pastwią nad nią
też jestem ciekawa czy są świadomi, może są z tej ery " internet czarna magia"i zupełnie pojęcia o tym nie maja.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
Podobno tata nie żyje, a mama jest w podobnym stanie Nie wiem czy to prawda...
smutne
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:13   #3448
Raija80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 338
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie czy jej rodzice są świadomi tego, że ona się "udziela medialnie". Myślę, że powinni jej zablokować tą możliwość, bo ewidentnie ludzie się pastwią nad nią
Gdzieś w komentarzach czytałam, że ojciec nie żyje, a matka jest podobna do niej
Raija80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:17   #3449
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Temat tej dziewczyny był już tutaj wcześniej. Według mnie ona jest chora - opóźniona w rozwoju.
Ale wcześniej chyba ktoś tutaj pisał, że zwrócił jej uwagę, a ona wtedy bardzo się zezłościła, że ktoś sugeruje chorobę, bo jest normalna i na nic nie choruje... Nie przytoczę dokładnie, ale na pewno w tym wątku o tym czytałam...

W każdym razie ten profil na FB to przegięcie.

Przykro mi, że ktoś ją wykorzystuje i ogólnie stała się pośmiewiskiem
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:23   #3450
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Osobiście znam osobę opóźnioną w rozwoju (porażenie mózgowe). Jest to widoczne na pierwszy rzut oka, jednakże ona zupełnie nie jest tego świadoma, co więcej rodzice ją w tym utwierdzają, że jest taka jak inni. Póki nie ma to zasięgu globalnego, to myślę, że jest to dobre podejście.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.