Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 19:59   #2701
innalajna
Raczkowanie
 
Avatar innalajna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 91
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Pusia ma bloka od pannywaniliowej

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
W sensie?
na jakim koncie jesteś zalogowana?
__________________



everybody lies.



innalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:59   #2702
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Dziewczyny, teraz tak serio. Wątek nie dość, że stał się śmietnikiem, to robi się naprawdę coraz bardziej żałosny. A ten filmik wrzucony na świnkowy kanał nie jest nawet śmieszny...

Szkoda, bo lubiłam tu porozmawiać (na poziomie) o filmikach urodowych.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:11   #2703
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36113039]ten link do nieeśki nie działa [/QUOTE]
ojj sorry, ale nie ja go wstawiłam tylko zacytowałam, tutaj działa:
http://www.youtube.com/watch?v=FMyLa...&feature=g-u-u


Hahaha jakie jesteśmy sławne,nikt nie potrafi przestać nas czytać kobiet to ja chyba nigdy nie zrozumiem

"wizażanki założyły sobie YT :P ciekawe czy będą tylko komentować, czy któraś coś nagra (wątpię :P) . Uważajcie na nick Pusia z Chlewusia " -> cyt. z twittera WaniliowyMakeUp[/QUOTE]
Kolejnej się nudzi.
Ubolewam, że mąż AC nie nagrywa własnych filmików. Wydaje się być bardzo ogarniętym mężem
Poza tym nie byłoby to tylko o kosmetykach czy fryzurach
Miał kiedyś profil na fejsie i chyba bloga. na fejsie go zgubiłam a link do bloga straciłam :|

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez innalajna Pokaż wiadomość
Niektórzy chyba naprawdę nie mają co robić tylko komentują na FB czy Twitterze to co się dzieje na wątku. Ja nie zauważyłam, żebyście tu kogokolwiek krytykowały, jedyna osoba, która krytykowała to słynna Ramona/maxi.
Ej czekaj! Przecież ja ciągle robię AntyShilpa Day

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
I owszem.


UWAGA! ZŁA PUSIA





Najwyraźniej
Uwaga - Pusia pochłania

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez innalajna Pokaż wiadomość
no ba ;D skoro pusię z chlewusia będą subskrybowały tylko "gwiazdy" YouTuba



I jest to dobry pomysł. Subskrybować tylko te warte uwagi a będzie to też zarazem dla nich dobra reklama i hmm, prestiż?
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:11   #2704
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Dziewczyny, miałyście kontakt z kosmetykami firmy Bandi?
Wspomniana ostatnio FoodDrugsCosmetics ją poleca i zastanawiam się nad zakupem jakiegoś ich kremu do twarzy.
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:11   #2705
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez innalajna Pokaż wiadomość
Pinger jak zwykle?
Mnie się dla niej nie chce specjalnie zakładać konta.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:11   #2706
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, teraz tak serio. Wątek nie dość, że stał się śmietnikiem, to robi się naprawdę coraz bardziej żałosny. A ten filmik wrzucony na świnkowy kanał nie jest nawet śmieszny...

Szkoda, bo lubiłam tu porozmawiać (na poziomie) o filmikach urodowych.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:13   #2707
Momomon
Przyczajenie
 
Avatar Momomon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, teraz tak serio. Wątek nie dość, że stał się śmietnikiem, to robi się naprawdę coraz bardziej żałosny. A ten filmik wrzucony na świnkowy kanał nie jest nawet śmieszny...

Szkoda, bo lubiłam tu porozmawiać (na poziomie) o filmikach urodowych.
Wątek śledzę od dawna i do tej pory nic nie pisałam. Postanowiłam jednak napisać, bo muszę się z Tobą całkowicie zgodzić. Nawet nie chce się już tego wątku czytać.
Momomon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 20:14   #2708
nobodysperfect
Wtajemniczenie
 
Avatar nobodysperfect
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Panowie Niemcowie
Wiadomości: 2 833
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, teraz tak serio. Wątek nie dość, że stał się śmietnikiem, to robi się naprawdę coraz bardziej żałosny. A ten filmik wrzucony na świnkowy kanał nie jest nawet śmieszny...

Szkoda, bo lubiłam tu porozmawiać (na poziomie) o filmikach urodowych.
Wyjątkowo zgadzam sie z Tobą.
nobodysperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:15   #2709
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
ojj sorry, ale nie ja go wstawiłam tylko zacytowałam, tutaj działa:
http://www.youtube.com/watch?v=FMyLa...&feature=g-u-u


Hahaha jakie jesteśmy sławne,nikt nie potrafi przestać nas czytać kobiet to ja chyba nigdy nie zrozumiem

"wizażanki założyły sobie YT :P ciekawe czy będą tylko komentować, czy któraś coś nagra (wątpię :P) . Uważajcie na nick Pusia z Chlewusia " -> cyt. z twittera WaniliowyMakeUp
Kolejnej się nudzi.
Ubolewam, że mąż AC nie nagrywa własnych filmików. Wydaje się być bardzo ogarniętym mężem
Poza tym nie byłoby to tylko o kosmetykach czy fryzurach
Miał kiedyś profil na fejsie i chyba bloga. na fejsie go zgubiłam a link do bloga straciłam :|[COLOR="Silver"]
:[/QUOTE]
On prowadzi na fejsie cos o nazwie Poznaj Singapur. na YT tez ma taki kanal, ale tam chyba wrzucil tylko z 3 filmy :/ Szkoda, facet bardzo konkretny, przyjemnie sie sluchalo jego wypowiedzi. Moze AC namowi meza na nowe nagrania:P Nawet moj TZ powiedzial, ze on bardzo ciekawie mowi, ciekawiej niz sama AC
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:16   #2710
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, teraz tak serio. Wątek nie dość, że stał się śmietnikiem, to robi się naprawdę coraz bardziej żałosny. A ten filmik wrzucony na świnkowy kanał nie jest nawet śmieszny...

Szkoda, bo lubiłam tu porozmawiać (na poziomie) o filmikach urodowych.
Zgadzam się. Co innego OT od czasu do czasu, ale ostatnio mało kto pisze na temat.
Pomysł założenia kanału mi się nie podoba, ciekawa jestem w jaką stronę pójdziecie. Bo obśmiewać też trzeba umieć.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:17   #2711
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, teraz tak serio. Wątek nie dość, że stał się śmietnikiem, to robi się naprawdę coraz bardziej żałosny. A ten filmik wrzucony na świnkowy kanał nie jest nawet śmieszny...

Szkoda, bo lubiłam tu porozmawiać (na poziomie) o filmikach urodowych.
Zgadzam się z tym
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 20:19   #2712
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez innalajna Pokaż wiadomość
na jakim koncie jesteś zalogowana?
Na swoim własnym Ale nie chcę hasła ni nic, bo nie spełniam warunku do nagrywania (nie pluć w koryto), więc buja

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

A ten wątek nie po raz pierwszy stał się śmietnikiem, jakoś szczególnej różnicy nie widzę.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:20   #2713
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, teraz tak serio. Wątek nie dość, że stał się śmietnikiem, to robi się naprawdę coraz bardziej żałosny. A ten filmik wrzucony na świnkowy kanał nie jest nawet śmieszny...

Szkoda, bo lubiłam tu porozmawiać (na poziomie) o filmikach urodowych.



Dziewczyny może założycie sobie wątek społecznościowy?
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:24   #2714
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Co innego OT od czasu do czasu, ale ostatnio mało kto pisze na temat.
Pomysł założenia kanału mi się nie podoba, ciekawa jestem w jaką stronę pójdziecie. Bo obśmiewać też trzeba umieć.
Moim zdaniem w złą
Dziewczyny z jednej strony śmiejecie się np. z Olimpii czy Waniliowej, że tak śledzą wizaz i komentują co się o nich mówi a z drugiej strony robicie dokładnie to samo. Śledzicie ich blogi, kanały, komentarze i musicie skomentować wszystko co pojawi się na temat tego wątku.
Przykro mi to powiedzieć ale moim zdaniem robicie z siebie straszne pośmiewisko i tylko utrwalacie negatywną opinię o tym wątku.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:25   #2715
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, teraz tak serio. Wątek nie dość, że stał się śmietnikiem, to robi się naprawdę coraz bardziej żałosny. A ten filmik wrzucony na świnkowy kanał nie jest nawet śmieszny...

Szkoda, bo lubiłam tu porozmawiać (na poziomie) o filmikach urodowych.
Zgadzam się całkowicie. Zdaje się, że kiedyś pojawił się podobny problem i został założony wątek z rozmowami nie na temat, nie można tych dyskusji wyciąć?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:28   #2716
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lmaa Pokaż wiadomość
Dokladnie tak samo,jak YT,FB czy inne ciekawe strony sa skrupulatnie podgladane i przegladane przez nas-a moze jeszcze intensywniej,niz "sledzenie"naszych wpisow przez dziewczyny z YT Czyli dziala w obie strony Chyba tylko jest mala roznica- One nagrywaja filmiki,pokazuja sie nam i my wiemy,jak wyglada ta,co "jedzie"rowno po nas.My natomiast jestesmy anonimowe i jakos nie chce mi sie wierzyc,ze ktoras z nas-tych zupelnie anonimowych nagra filmik i sie ujawni Moze tylko te dziewczyny,ktore np.nagrywaja filmiki na YT a tutaj udzielaja sie pod innym nickiem-a jest ich spooooooooooro (przyklad: maxi-ramona)
Kolejna Pusia czyli ja sie melduje: obecna w chlewiku !
Właśnie sama się zastanawiałam czy nie nagrać filmiku z moja twarzą by nie było głupich tekstó - jedziesz po mnie a się nie przedstawisz.
Ale jednak za dobrze znam zło internetowej sławy by tak się staczać.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:29   #2717
TeslaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

To co się tutaj dzieje, skomentuję tylko tak: HAHAHAHAHAHAHAHAHA XXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDD


Co do Poznaj Singapur to też ubolewam. Kurczę w ogóle z tym wyglądem, z tą naturalnością i z tą urodą, kosmetykami... czy my czasem nie gubimy... meritum... ekhm życia? Czy to naprawdę, coś tak powierzchownego, jest ważne w obliczu tego, że jesteśmy niczym nic nie znaczący gwiezdny pył? Czy to ważne w obliczu naszego całego życia? Czy potrafimy wyjść dalej w przyszłość, niż weekendowa impreza, czy potrafimy umysłem spojrzeć mądrzej na otaczający nas Wszechświat i gwiazdy ponad nami, które uświadamiają nam, jak mało znaczymy? Czy naprawde warto poświęcać całą notkę, nerwy na takie rzeczy? Czy naprawdę warto mieć problemy typu "co mam dziś założyć"?

A co do nagonki na naturalność w Polsce, to dzieje się tak dlatego, że jesteśmy biednym krajem i nas tak nie stać na upiększanie kompleksowe, z prawdziwego zdarzenia(operacje, drogie zabiegi, drogie kosmetyki, itp), po prostu. Z drugiej strony osoby nie malujące się ("nie dbające o siebie", ekhm) też raczej nie są zbyt ładnie postrzegane, ze względu na to, że bardzo łatwo o kosmetyki, mimo wszystko. Łatwo dostępne one są, więc po prostu jako zaniedbanie jest uznawane, jeśli ktoś ich nie używa. Także malowanie i upiększanie tak, ale nie zbyt "bogato".

Edytowane przez TeslaK
Czas edycji: 2012-08-25 o 20:32
TeslaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:30   #2718
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez innalajna Pokaż wiadomość
1. wstawiała jedno zdjęcie w bieliźnie na pingera jak była w ciąży

2. chodzi Ci o ten filmik z YT?

3. Najlepsze i tak są obrończynie Olimpii

4. Też mi się nie wydaje On jest wpatrzony w nią jak w obrazek, jakby była jakąś pięknością (a wcale nie jest), a jej to pasuje.
1.

2 tak, o tę czarnulę



Dziewczyny, ja myślę, że skoro założyłyście kanał na yt to fajnie by było gdyby to miało jakiś cel. Myślę, że jakbyście publikowały filmiki z radami dla youtubowiczek, co lubicie u nich, czego nie, czego mają się wystrzegać, jak postępować, czym mogą zasłużyć na szacunek itp
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:30   #2719
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez innalajna Pokaż wiadomość
Jest i pierwszy filmik na kanale PUSI
Sorki dla tego kto go stworzył - ale jest słaby. Po 15 sekundach poszukałam iksa. Nie taką chałę miałyśmy robić jeśli same krytykujemy jutuberki.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 20:31   #2720
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Moim zdaniem w złą
Dziewczyny z jednej strony śmiejecie się np. z Olimpii czy Waniliowej, że tak śledzą wizaz i komentują co się o nich mówi a z drugiej strony robicie dokładnie to samo. Śledzicie ich blogi, kanały, komentarze i musicie skomentować wszystko co pojawi się na temat tego wątku.
Przykro mi to powiedzieć ale moim zdaniem robicie z siebie straszne pośmiewisko i tylko utrwalacie negatywną opinię o tym wątku.
Prawda jest taka, że część osób faktycznie zrobiła chlew z tego wątku i czytając co niektóre wypowiedzi mam wrażenie że wypowiadają się tu w większości dziewczyny z podstawówki, ewentualnie wczesne gimnazjum. Jak dobrze, że wakacje się już kończą.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:31   #2721
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

A nie mozecie dac sobie spokoju z tym kanalem? Naprawde chce Wam sie w to bawic?
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:33   #2722
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lmaa Pokaż wiadomość
A zastanowilas sie jeszcze nad tym(czy ktorakolwiek z Was),ze ktos moze napisac chamski,ordynarny komentarz pod jakims filmikiem jako pusia z chlewusia
i to pojdzie znowu na konto nas wszystkich???Kto bedzie wiedzial,ktora to napisala???Przeciez nie wiemy kto z nas jest kto??? Pomyslcie troche dziewczyny,bo rzeczywiscie znajdzie sie jakas prawdziwa "swinka"i wszystkie bedziemy taplaly sie w gnojowce
Ja od komentowania mam własne nieużywane konto - więc nie bać się, że mogę wam zrobić prawdziwy chlew.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Napisałam, że chcę youtube.com/USER/
/chanel/ mnie nie urządza wcale a wcale
A jaka w tym różnica? Nie wiem o co chodzi.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:34   #2723
lmaa
Raczkowanie
 
Avatar lmaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Co innego OT od czasu do czasu, ale ostatnio mało kto pisze na temat.
Pomysł założenia kanału mi się nie podoba, ciekawa jestem w jaką stronę pójdziecie. Bo obśmiewać też trzeba umieć.
Rowniez sie zgadzam,zreszta pisalam juz o tym wczesniej.Poza tym to sledzenie wpisow dziala w dwie strony i mysle,ze niektore z Was maja jeszcze wiecej czasu i nudza sie jeszcze bardziej niz dziewczyny z YT i smigaja wszedzie,gdzie sie da,zeby wyweszyc cos,co sie nadaje na rozpoczecie kolejnej sensacji I jeszcze jedno-dzieki temu kanalowi na YT teraz moge uderzyc sie w "biust"i powiedziec,ze sie mylilam piszac kiedys o kciukach w dol i chamskich komentarzach.Przypuszczal am,ze to dziewczyny z YT to robia(sorrki).Teraz przypuszczam,ze niestety niektore z Was sa do tego zdolne. przykre,ale prawdziwe
lmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:35   #2724
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ej, msdoncellita wrzucila film o BB Cream Skin 79. Powiem Wam, ze przebolalam jej glos i juz chyba wiem, ze go nie kupie. Chyba jako jedna z niewielu nie rozplywala sie nad kremem BB, dosc dobra recenzja.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:39   #2725
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, teraz tak serio. Wątek nie dość, że stał się śmietnikiem, to robi się naprawdę coraz bardziej żałosny. A ten filmik wrzucony na świnkowy kanał nie jest nawet śmieszny...

Szkoda, bo lubiłam tu porozmawiać (na poziomie) o filmikach urodowych.
Nawet Em się nie podoba, czyli nie jest ze mną coś źle.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Co innego OT od czasu do czasu, ale ostatnio mało kto pisze na temat.
Pomysł założenia kanału mi się nie podoba, ciekawa jestem w jaką stronę pójdziecie. Bo obśmiewać też trzeba umieć.
Dokładnie.
Ja nadal czekam aż ktoś na poziomie zrealizuje mój pomysł na kodeks jutubowiczki. Może zmiejszy się ilość głupich potknięć u "sław".

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
1.

2 tak, o tę czarnulę



Dziewczyny, ja myślę, że skoro założyłyście kanał na yt to fajnie by było gdyby to miało jakiś cel. Myślę, że jakbyście publikowały filmiki z radami dla youtubowiczek, co lubicie u nich, czego nie, czego mają się wystrzegać, jak postępować, czym mogą zasłużyć na szacunek itp
O to właśnie prosiłam
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:40   #2726
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Moim zdaniem w złą
Dziewczyny z jednej strony śmiejecie się np. z Olimpii czy Waniliowej, że tak śledzą wizaz i komentują co się o nich mówi a z drugiej strony robicie dokładnie to samo. Śledzicie ich blogi, kanały, komentarze i musicie skomentować wszystko co pojawi się na temat tego wątku.
Przykro mi to powiedzieć ale moim zdaniem robicie z siebie straszne pośmiewisko i tylko utrwalacie negatywną opinię o tym wątku.
Ja wychodzę z założenia, że jak ktoś, coś mi nie pasuje, drażni mnie to po prostu nie oglądam, raczej nie komentuję bo po co sobie nerwy psuć. A tu to dziala trochę tak, że ciągle się powtarza jak to tej czy tamtej youtubowiczki się nie znosi, ciągle cos nie pasuje więc zamiast to tolać, nie oglądąc (albo czytać) to jednak dalej się to robi i to wręcz chyba się wyczekuje tylko na to aż cos nowego się pojawi by zaraz komentowac. I tak koło się kręci.
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:41   #2727
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ej, msdoncellita wrzucila film o BB Cream Skin 79. Powiem Wam, ze przebolalam jej glos i juz chyba wiem, ze go nie kupie. Chyba jako jedna z niewielu nie rozplywala sie nad kremem BB, dosc dobra recenzja.
Oo, muszę obejrzeć w takim razie. Nie używałam nigdy w sumie żadnego kremu BB.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:41   #2728
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ej, msdoncellita wrzucila film o BB Cream Skin 79. Powiem Wam, ze przebolalam jej glos i juz chyba wiem, ze go nie kupie. Chyba jako jedna z niewielu nie rozplywala sie nad kremem BB, dosc dobra recenzja.
Dasz linka? Ja akurat uwielbiam ten BB krem ale ciekawi mnie co ona o nim sądzi
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:42   #2729
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałyście kontakt z kosmetykami firmy Bandi?
Wspomniana ostatnio FoodDrugsCosmetics ją poleca i zastanawiam się nad zakupem jakiegoś ich kremu do twarzy.
Obejrzałam kiedyś kilka jej filmów i tam trochę "baboli" było. Np. w filmie o parafinie stwierdziła, że lepiej już emulsję do kąieli z emolium stosować niż parafinę. Wszystko fajnie, ale w niej jest parafina. W innym filmie cały czas myliło się jej natłuszczanie z nawilżaniem, co zresztą sama przyznała poźniej w komentarzach. Także dla mnie lipa, bo nie będę sprawdzała każdej informacji, którą podaje, wolę nie oglądać.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:44   #2730
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Oo, muszę obejrzeć w takim razie. Nie używałam nigdy w sumie żadnego kremu BB.
Ja tez nie i wszedzie spotykalam sie z pozytywnymi opiniami, a msdoncellita (nie wiem czy dobrze pisze) w sumie jako jedyna przeze mnie obejrzana nie wie czy kupi go ponownie.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Dasz linka? Ja akurat uwielbiam ten BB krem ale ciekawi mnie co ona o nim sądzi
http://www.youtube.com/watch?v=9VdCp...&feature=g-u-u
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.