Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-15, 18:14   #2641
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

http://www.youtube.com/watch?v=y3Avk4XCvR0
Szusz nagrała filmik i już myślę sobie
ojej filmik bez reklam
aż na końcu ostatnie 3 sekundy reklama kamery
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:14   #2642
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Miałam się nie wypowiadać w temacie Susz ale ostatnio wyskoczył mi jej filmik chyba z przed dwóch lat i doszłam do wniosku, że tam wyglądała na o wiele bardziej zadbaną niż teraz.

Co do paznokci to aż wstyd pokazywać coś takiego uważając się jednocześnie za osobę, która doradza innym.
Odpowiedź, że i tak zawsze ma pomalowane mnie nie przekonuje. To tak jakby nie leczyć wyprysków, śladów po trądziku, niezdrowo wyglądającej cery "bo i tak nakładamy codziennie makijaż".

Z pozytywów ostatnio odkryłam tą dziewczynę: http://www.youtube.com/user/clothese...?feature=watch
Zajmuje się raczej tematyką modową ale wydaje się sympatyczna, zna ktoś?
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:16   #2643
Sloneczko19_
Raczkowanie
 
Avatar Sloneczko19_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: B-stok :)
Wiadomości: 387
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
To ja rozumiem ale przez to jestesmy skazani w tym kraju na mieszkanie w blokach, albo na wsi gdzie ziemia jest tania. Cos za cos. A gorale jakos mieszkaja w drewnie i grzeja. Nie znam sie az tak na budownictwie ale te domy z drewna zdaje sie nosza nazwe domow kanadyjskich, fabryki gdzie sie sklada dom w 6h tez sa w Kanadzie a to ten sam klimat co u nas.
No wybaczcie offtop ale mnie to intryguje XD miliona to ja sie nie dorobie, na wsi mieszkac nie chce a marze o domku z ogrodem. Mam wrazenie, ze nas robia w balona troche. Do tego ten beton tak wszystkie dzwieki przepuszcza.

http://www.youtube.com/watch?v=WXoxO...mM88I1tTA9S-Jw
lubie jej kanal, chociaz to przesadzone i wymaga dlugich paznokci, ale mozna podejrzec technike i costam sobie podebrac z tego pomijajac przesadyzm
domy w tzw. kanadyjskie są jeszcze inne niż te które budowane są zazwyczaj w stanach, wszystko zalezy od wymagan formalnych i od klimatu, w Kanadzie nie mozesz zbudowac takiego domu jak to robia w ameryce, np w tym programie o budowie domu w tydzien. nawet swego czasu byl odcinek, w którym budowali dom w Kanadzie i mieli problemy z pozwoleniem gdyz materialy byly nieodpowiedni. W Polsce tez jest ciezko uzyskac odpowiedni pozwolenie, musza byc odpowiednie izolacje scian, dachu itp. koniec OT
__________________
We wszystkim trzeba umieć uchwycić odpowiedni moment.


http://mi-mundo-subterraneo.blogspot.com/
Sloneczko19_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:18   #2644
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Co do paznokci to aż wstyd pokazywać coś takiego uważając się jednocześnie za osobę, która doradza innym.
Odpowiedź, że i tak zawsze ma pomalowane mnie nie przekonuje. To tak jakby nie leczyć wyprysków, śladów po trądziku, niezdrowo wyglądającej cery "bo i tak nakładamy codziennie makijaż".


---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=WXoxO...mM88I1tTA9S-Jw
lubie jej kanal, chociaz to przesadzone i wymaga dlugich paznokci, ale mozna podejrzec technike i costam sobie podebrac z tego pomijajac przesadyzm
długośc okropna ale przynajmniej widać zadbane paznokcie
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:22   #2645
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Ja jestem glupia czy co ale az obejrzalam ten o paznokciach szusz i nic nie zobaczylam.... caly czas pomalowane na czerwono
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:32   #2646
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
rozumiem, że ktoś może mieć taka urodę (choć w przypadku szusz to raczej zaniedbanie) nie znam się na tyle, by stwierdzić, że na pewno jest na to jakaś rada, ale jak Cie to wkurza to może podpytaj jakiś specjalistów? w jakimś dobrym salonie kosmetycznym czy coś. może są jakieś tajemne sposoby na walke z tym
Pytałam kilku dziewczyn i wszystkie doradzają kąpiele nie kąpiele w cytrynie, standardowe rzeczy Myślałam czy by nie iść z tym do dermatologa ale obstawiam, że usłyszę, że to od lakieru

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość

http://www.youtube.com/watch?v=WXoxO...mM88I1tTA9S-Jw
lubie jej kanal, chociaz to przesadzone i wymaga dlugich paznokci, ale mozna podejrzec technike i costam sobie podebrac z tego pomijajac przesadyzm
Jeej zawsze się zastanawiam jak można funkcjonować z takimi paznokciami
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:32   #2647
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Troche nie rozumiem czemu u nas sie tak nie buduje, drewna jest pod dostatkiem. Budowa takiego domu u nas jak ma Meredith to okolo miliona zl, a jakby to z drewna zrobic mozna byc zejsc do 300 kola.
oj zdecydowanie mniej moja babcia za drewniany domek z dwoma pokojami zapłaciła 60-70 tys. czyli z taki większy mogłoby wyjść ze 150 max natomiast tak jak mówiła już koleżanka wyżej w Polsce są przepisy - np. dotyczące przepuszczalności materiału, z którego się buduje - mimo że potem i tak robisz system wentylacyjny.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 18:33   #2648
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ja jestem glupia czy co ale az obejrzalam ten o paznokciach szusz i nic nie zobaczylam.... caly czas pomalowane na czerwono
koło 4:15,
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:36   #2649
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Pytałam kilku dziewczyn i wszystkie doradzają kąpiele nie kąpiele w cytrynie, standardowe rzeczy Myślałam czy by nie iść z tym do dermatologa ale obstawiam, że usłyszę, że to od lakieru
jak wynajdziesz dobrego dermatologa to Cie nie spławi taką diagnozą. tym bardziej jak się uprzesz, że to nie od tego bo już odstawialas malowanie i to nic nie dało. można próbować, nigdy nic nie wiadomo
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:36   #2650
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość

Jeej zawsze się zastanawiam jak można funkcjonować z takimi paznokciami
jak ktoś ma takie od "zawsze" to normalnie, bez problemu wszystko robi, ot przyzwyczajenie, nawet się nie czuje że takie długie są.
Tylko niestety duża część ludzi ma takie głupie rozumowanie ze jak kobieta ma długie paznokcie, zawsze ładnie pomalowane to już nic w domu nie robi, tylko leży i pachnie
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:40   #2651
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Ja mam ochote Szusz wysłac do łazienki zeby sie po prostu umyła, przy okazji mogłaby też umyś akcesoria do makijażu.
Co na nia nie patrze to widzę cos nie hallo a to przeraźliwie tłuste włosy, a to tłusta twarz i brudny makijaż oka, a teraz brzydkie żółte paznokcie palacza w stanie takim że o dermatologu bym pomyślała.
Mnie ona również jakoś brzydzi , twarz wygląda na brudną te pędzle wiecznie obleśne i potem ma pryszcze na twarzy i się dziwi .

Te paznokcie do tego omg , dziwi nie to bo ja też maluję paznokcie non stop na czerwienie i ciemne odcienie ale jest coś takiego jak bazę pod lakier aby się nie odbarwiały .

A zauważyłyście jak ona ma ten lakier czerwony na skórkach na około paznokcia ,straszne .

Edytowane przez Qloui
Czas edycji: 2013-01-15 o 18:43
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 18:41   #2652
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ja jestem glupia czy co ale az obejrzalam ten o paznokciach szusz i nic nie zobaczylam.... caly czas pomalowane na czerwono
jet moment, w którym maluje paznokcie i właśnie wtedy widać tę przebarwioną płytkę z początku myślałam, że przesadzacie z tym obrzydzeniem, ale jak zobaczyłam ten pomarańczowy odcień to aż mnie ciary przeszły
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:48   #2653
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
Mnie ona również jakoś brzydzi , twarz wygląda na brudną te pędzle wiecznie obleśne i potem ma pryszcze na twarzy i się dziwi .

Te paznokcie do tego omg , dziwi nie to bo ja też maluję paznokcie non stop na czerwienie i ciemne odcienie ale jest coś takiego jak baza pod lakier aby się nie odbarwiały .

A zauważyłyście jak ona ma ten lakier czerwony na skórkach na około paznokcia ,straszne .
troche pomoze jak jest to dobra baza, ale nie ze wszystkimi lakierami sobie poradzi chyba że nie wiem o jakiejś ekstra bazie
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:50   #2654
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Kiedy szusz zrobi film o pedicure? Chcę zobaczyć jej pięty!!! "Jest zima, więc mam pięty porośnięte zrogowaciałym naskórkiem, bo i tak noszę skarpety".

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-01-15 o 18:53
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:54   #2655
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
troche pomoze jak jest to dobra baza, ale nie ze wszystkimi lakierami sobie poradzi chyba że nie wiem o jakiejś ekstra bazie
Jak mam beze z Kiko i nigdy nie maiłam odbarwionych, kładę tez tą odżywkę diamentową z Eveline na zmianę , używam ciemnych lakierów nigdy mi nie zabarwiły płytki .
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:54   #2656
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Kiedy szusz zrobi film o pedicure? Chcę zobaczyć jej pięty!!!
masochistka z Ciebie czy jak? ja nie wiem, jak ta szusz sie ostała obok takiej RLM, katosu itp - zawsze wyglądaja świeżo, nie mają brudnej twarzy i w ogole wyglądają na zadbane kobiety, a szusz wrecz przeciwnie
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:57   #2657
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Jeej zawsze się zastanawiam jak można funkcjonować z takimi paznokciami
Mozna, sa calkiem poreczne wbrew pozorom. Ja sie gubie jak mam krotkie, nic nie moge zrobic.

Dobra, powtorka z rozrywki xDD faktycznie ma nieco przebarwione ale nie jakos tragicznie wcale, troche chyba przesadzacie. Tak w zakresie normy, zreszta tez kamera i ekran zmieniaja troche kolory.
Do tego jak uzywa Golden Rose to sie nie ma co dziwic. Ja wiem, ze tu za takie zdanie jak moje sie ludzi zywcem pozera ale stoje twardo przy swoim, ze lakier za 5 zl nie jest najlepszy. Nigdy mi opi ani essie ani inglot takiego czegos nie zrobily z paznokci. Za to dla evelinne, essence, golden rose, maybelline, wibo, lovely i revlonu to jest norma. Niektore tylko ingloty troche zabarwia paznokiec ale to potem schodzi, mozna wtedy po czerwonym np na niebiesko pomalowac i nie bedzie potem nic widac.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:59   #2658
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
jak ktoś ma takie od "zawsze" to normalnie, bez problemu wszystko robi, ot przyzwyczajenie, nawet się nie czuje że takie długie są.
Tylko niestety duża część ludzi ma takie głupie rozumowanie ze jak kobieta ma długie paznokcie, zawsze ładnie pomalowane to już nic w domu nie robi, tylko leży i pachnie
Może to kwestia przyzwyczajenia faktyczne. Ja rozumiem mieć długie, ale przesadnie długie to już inna bajka. U mnie by się to nie sprawdziło na bank
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:05   #2659
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
Jak mam beze z Kiko i nigdy nie maiłam odbarwionych, kładę tez tą odżywkę diamentową z Eveline na zmianę , używam ciemnych lakierów nigdy mi nie zabarwiły płytki .
Ja używam jakiejś odżywki Sensique z niebieską nakrętką. Tak naprawdę to używam byle czego, ale jak nie nałożę żadnej bazy, to strasznie mi żółkną paznokcie nawet po mlecznych kolorach.

Dziewczyny, a myślicie, że to mocne światło, jakie jutuberki dają sobie na twarz trochę zmniejsza ich cienie pod oczami? Bo jak je oglądam ,to się zastanawiam skąd one biorą takie korektory, które maskują im WSZYSTKO, albo myślę, że są szczęściarami, bo w ogóle nie widać u nich cieni. Nie wiem czy dołuję się bez powodu?

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Może to kwestia przyzwyczajenia faktyczne. Ja rozumiem mieć długie, ale przesadnie długie to już inna bajka. U mnie by się to nie sprawdziło na bank
One nie są przesadnie długie, moim zdaniem wyglądają dość fajnie, chociaż mi by przeszkadzały w życiu codziennym.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-01-15 o 19:04
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 19:08   #2660
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Może to kwestia przyzwyczajenia faktyczne. Ja rozumiem mieć długie, ale przesadnie długie to już inna bajka. U mnie by się to nie sprawdziło na bank
co poradzić jak takie urosną
mam podobną długość, zaznaczam podobną, krótsze są kilka mm i jak teraz skróciłam na takie do 2 mm poza opuszek to mi łyso
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:10   #2661
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Kiedy szusz zrobi film o pedicure? Chcę zobaczyć jej pięty!!! "Jest zima, więc mam pięty porośnięte zrogowaciałym naskórkiem, bo i tak noszę skarpety".
Nie zagalopowujesz się czasem?

Ten zmasowany atak na Szusz (o byle co!)
wcale nie jest taki śmieszny jak się niektórym wydaje...
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:11   #2662
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ja używam jakiejś odżywki Sensique z niebieską nakrętką. Tak naprawdę to używam byle czego, ale jak nie nałożę żadnej bazy, to strasznie mi żółkną paznokcie nawet po mlecznych kolorach.

Dziewczyny, a myślicie, że to mocne światło, jakie jutuberki dają sobie na twarz trochę zmniejsza ich cienie pod oczami? Bo jak je oglądam ,to się zastanawiam skąd one biorą takie korektory, które maskują im WSZYSTKO, albo myślę, że są szczęściarami, bo w ogóle nie widać u nich cieni. Nie wiem czy dołuję się bez powodu?

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------


One nie są przesadnie długie, moim zdaniem wyglądają dość fajnie, chociaż mi by przeszkadzały w życiu codziennym.
Myślę, że używają dobrych korektorów
Zobacz np. u Dulce Candy w tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=Vi_r8...R0bDaw&index=3 od około 3:55. Pod każdym okiem użyła innego korektora - ten drugi świetnie pokrył cienie
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:12   #2663
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Nie zagalopowujesz się czasem?

Ten zmasowany atak na Szusz (o byle co!)
wcale nie jest taki śmieszny jak się niektórym wydaje...
Nie, nie zagalopowuję się, bo nie uważam szusz za żadne bjuti guru. Cenię dziewczyny, które znają się na rzeczy, a nie takie, które tylko patrzą gdzie by tu zarobić, a stan ich skóry (np.), makijaż, brudne pędzle i żółte paznokcie wołają o pomstę do nieba. Ja od takich osób porad nie potrzebuję
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:15   #2664
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Nie zagalopowujesz się czasem?

Ten zmasowany atak na Szusz (o byle co!)
wcale nie jest taki śmieszny jak się niektórym wydaje...
a nie zagalopowałas sie ty czasem?

jaki zmasowany atak? krytyka, cóz owszem, głównie brudu. Wiele osób woli sie jednak umyc niz tylko pomalowac, dlatego krytykuje susz.
Smieszne nie jest, ale chyba nikt sie jakoś mocno nie smieje.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:17   #2665
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
a nie zagalopowałas sie ty czasem?

jaki zmasowany atak? krytyka, cóz owszem, głównie brudu. Wiele osób woli sie jednak umyc niz tylko pomalowac, dlatego krytykuje susz.
Smieszne nie jest, ale chyba nikt sie jakoś mocno nie smieje.
Ja sie smialam o pietach, przepraszam, ukamienujcie mnie dziolchy
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:18   #2666
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
One nie są przesadnie długie, moim zdaniem wyglądają dość fajnie, chociaż mi by przeszkadzały w życiu codziennym.
Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
co poradzić jak takie urosną
mam podobną długość, zaznaczam podobną, krótsze są kilka mm i jak teraz skróciłam na takie do 2 mm poza opuszek to mi łyso
Mówimy o tych samych paznokciach? http://www.youtube.com/watch?v=WXoxO...mM88I1tTA9S-Jw Bo dla mnie one są przesadnie długie.
Długość Szusz jest spoko, ale te wyżej to już dla mnie o wiele za długie. Choćby nie wiem jak wypielęgnowane to za długie.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:18   #2667
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Mozna, sa calkiem poreczne wbrew pozorom. Ja sie gubie jak mam krotkie, nic nie moge zrobic.

Dobra, powtorka z rozrywki xDD faktycznie ma nieco przebarwione ale nie jakos tragicznie wcale, troche chyba przesadzacie. Tak w zakresie normy, zreszta tez kamera i ekran zmieniaja troche kolory.
Do tego jak uzywa Golden Rose to sie nie ma co dziwic. Ja wiem, ze tu za takie zdanie jak moje sie ludzi zywcem pozera ale stoje twardo przy swoim, ze lakier za 5 zl nie jest najlepszy. Nigdy mi opi ani essie ani inglot takiego czegos nie zrobily z paznokci. Za to dla evelinne, essence, golden rose, maybelline, wibo, lovely i revlonu to jest norma. Niektore tylko ingloty troche zabarwia paznokiec ale to potem schodzi, mozna wtedy po czerwonym np na niebiesko pomalowac i nie bedzie potem nic widac.
Może nie o odbarwianiu ale tak mi się skojarzyło
http://www.youtube.com/watch?v=aW_pgneNGno
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:19   #2668
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Mozna, sa calkiem poreczne wbrew pozorom. Ja sie gubie jak mam krotkie, nic nie moge zrobic.

Dobra, powtorka z rozrywki xDD faktycznie ma nieco przebarwione ale nie jakos tragicznie wcale, troche chyba przesadzacie. Tak w zakresie normy, zreszta tez kamera i ekran zmieniaja troche kolory.
Do tego jak uzywa Golden Rose to sie nie ma co dziwic. Ja wiem, ze tu za takie zdanie jak moje sie ludzi zywcem pozera ale stoje twardo przy swoim, ze lakier za 5 zl nie jest najlepszy. Nigdy mi opi ani essie ani inglot takiego czegos nie zrobily z paznokci. Za to dla evelinne, essence, golden rose, maybelline, wibo, lovely i revlonu to jest norma. Niektore tylko ingloty troche zabarwia paznokiec ale to potem schodzi, mozna wtedy po czerwonym np na niebiesko pomalowac i nie bedzie potem nic widac.
Ja się zgodzę, "tanie mięso jedzą psy" po prostu uważam, że nie zawsze cena bierze się z kosmosu. Choć rzeczywiście Golden Rose może się świetnie sprawdzać "wizualnie" to nie koniecznie dobrze wpływa np. na nasze płuca itp. itd.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:22   #2669
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Mówimy o tych samych paznokciach? http://www.youtube.com/watch?v=WXoxO...mM88I1tTA9S-Jw Bo dla mnie one są przesadnie długie.
Długość Szusz jest spoko, ale te wyżej to już dla mnie o wiele za długie. Choćby nie wiem jak wypielęgnowane to za długie.
Faktycznie, te sa dlugie i tandetne, mi chodzilo o dlugosc u szusz
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:23   #2670
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
jak ktoś ma takie od "zawsze" to normalnie, bez problemu wszystko robi, ot przyzwyczajenie, nawet się nie czuje że takie długie są.
Tylko niestety duża część ludzi ma takie głupie rozumowanie ze jak kobieta ma długie paznokcie, zawsze ładnie pomalowane to już nic w domu nie robi, tylko leży i pachnie
Ja mam naturalnie baardzo twarde paznokcie i noszę długie, bo w niczym mi nie przeszkadzają. Też u mnie zauważyłam odbarwienie płytki dosłownie na pomarańczowo, gdy miałam pomalowane przez dłuższy czas na bordowo Essie (lakier trzyma mi się co najmniej tydzień) bez bazy. Długo się męczyłam, żeby to zmyć, ale udało się. Trzeba tylko chcieć.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.