Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-15, 17:58   #3061
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie będę się zarzekać ze ukale są gorsze ani lepsze bo stingery jedynie macalam w sklepach (fajniejsze futerko)wiec póki co nie potrafię jednoznacznie ocenić które lepsze, nie mniej jednak dla mnie ukale są porządnie wykonane, z marketowych emu jedynie mam pogląd na te z biedronki i do nich nie ma co porównywać.
Jednak zanim kupiłam ukale przegladalam internet i mnóstwo negatywnych opinii o nich a mimo to zaryzykowałam i kupiłam i się cieszę, chciałam tylko troszkę je obronić bo kupę ludzi tak na nie narzeka a to naprawdę fajne butki
Emó Emu nierówne. Szczerze mówiąc to podejrzewam, że HD mogło mieć podróbki te buty były naprawdę straszne
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 04:57   #3062
meg27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

po miesiacu czekania napisalam znow do natureshop ze buty emu stinger nie doszly i mi zwrocili kase ale jak przyjda to mam im wtedy ponownie zaplacic, a ze oni jakies tam sledztwo u dostawcy wszczą dlaczego nie doszlo.
meg27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 07:31   #3063
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Witajcie,
mam do Was prośbę, wiecie gdzie kupię męskie emu?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 07:52   #3064
ChillaTequilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość


https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2526

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------


sztywne to są tekturowe emó z biedronki.
Emu - jak to skóra - są dość miękkie i przyjemne w dotyku.

bardzo dużo jest o ukali w tym wątku także zapraszam do lektury.

Nie wiem jak to jest ogólnie, ale ja akurat trafiłam na dwa różne buty w jednej parze. Jeden owszem jest dość miękki i miły w dotyku, a drugi...bardziej szorstki i sztywny. Mam stingery platinum (oryginalne na 99% bo dostałam potwierdzenie z www.emuaustralia.com że ten sklep ma oryginalne produkty).
ChillaTequilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 17:26   #3065
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Część z Was byłam zainteresowana moja sprawa. Chodzilo o Emu, ktore zakupilam na amazon.co.uk parenascie tygodni temu, po czym wkladka wewnetrzna w polowie wylysiala. Zlozylam reklamacje na amazonie. Oto ich odpowiedz:

Hello,

I'm sorry to hear about the problem you've had with your "Emu Women's Stinger Hi Chocolate Mid Calf Boots W10001 5 UK, 38 EU, 7 US".

Firstly, Please accept my sincere apologies in this regard and I completely understand that this was not the expectation you've from us.

Normally, I'd create a replacement order for the defective item right away, to be sent to you as soon as possible at no additional charge. Unfortunately, at the moment, "Emu Women's Stinger Hi Chocolate Mid Calf Boots W10001 5 UK, 38 EU, 7 US" is unavailable from our suppliers and we can't send a replacement. However, we'll be happy to issue a full refund for this order.

Although the item might be available on our website from third party sellers, we can't source items from them but you can decide to place a new order from one of them if you wish.

Please return the original item for a full refund.



Od dzisiaj po prostu nie wierze, ze na amazonie maja wszystkie buty oryginalne. Z listu wynika ze maja roznych dostawcow tych butow jezeli dobrze zrozumialam. Moje to zupelny niewypal. Oprocz tego ze wylysiala wkladka, zrobila sie jeszcze dziura w podeszwie ( z boku miedzy ta gabeczka). Zwracam buty i chcialabym znow kupic ale miec pewnosc ze kupie oryginaly!!! Nie wiem juz czy w ogole mozna miec pewnosc gdziekolwiek taka 100%...
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 18:35   #3066
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ondulith Pokaż wiadomość
Nie wiem juz czy w ogole mozna miec pewnosc gdziekolwiek taka 100%...
http://www.emuaustralia.com/

qrde może faktycznie trafiłaś na jakiś shit...?? no bo to co pokazałaś po prostu się nie umywa do choćby moich 2-óch par w tym jednych, pranych w pralce na max. obrotach i to dwa razy oraz dość mocno używanych po kilka, kilkanaście godzin dziennie przez obecny czas (noszę w pracy bo zimno).
ostatnio byłam na spacerze - efekty na foto - ani tyci nie przemokły choć były bardzo mokre z zewnątrz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0126.jpg (80,7 KB, 137 załadowań)

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2013-01-16 o 18:49
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 18:40   #3067
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
Taaa 240 Euro za stingery
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 18:50   #3068
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Taaa 240 Euro za stingery
coś za coś
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 18:51   #3069
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ondulith Pokaż wiadomość

Although the item might be available on our website from third party sellers, we can't source items from them but you can decide to place a new order from one of them if you wish.

Please return the original item for a full refund.



Od dzisiaj po prostu nie wierze, ze na amazonie maja wszystkie buty oryginalne. Z listu wynika ze maja roznych dostawcow tych butow jezeli dobrze zrozumialam.
Tu raczej chodzi o to, że buty mogą być dostępne od innych sprzedawców na platformie Amazon, nie od Amazon bezpośrednio, ale oni mogą jedynie wymienić jeśli mają dostępne u siebie.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 19:03   #3070
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
coś za coś
Ano

Mi sie udało raz UGG-i kupic przecenione z 220 Ł na 99 Ale to bylo dawno temu, jak mieszkalam w UK. Kupowalam w stacjonarnym Debenhamsie, a oni na 100 % mieli oryginaly

tfu, to nie debenhams byl, ino house of fraser
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2013-01-16 o 19:06
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 21:41   #3071
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
http://www.emuaustralia.com/

qrde może faktycznie trafiłaś na jakiś shit...?? no bo to co pokazałaś po prostu się nie umywa do choćby moich 2-óch par w tym jednych, pranych w pralce na max. obrotach i to dwa razy oraz dość mocno używanych po kilka, kilkanaście godzin dziennie przez obecny czas (noszę w pracy bo zimno).
ostatnio byłam na spacerze - efekty na foto - ani tyci nie przemokły choć były bardzo mokre z zewnątrz
zazdroszczę, moje dzisiaj przemiękły, całe stopy miałam mokre i skarpetki zafarbowane ciekawe czy wyschną do jutra no ale u mnie to chlapa się robiła momentalnie z padającego śniegu...
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 21:41   #3072
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dziewczyny, ktoras z Was zadala juz to pytanie, ale nie bylo chyba odpowiedzi- na schaffie przy opisie stingerow sa zdjecia platinum, myslicie ze to blad, ktore buty w takim razie zostana zamowione, jak myslicie
__________________
10.08.2010-zdane prawko


deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 22:44   #3073
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

A tu jeszcze raz wklejam zdjecia EMU po trzech miesiacach uzytkowania zakupionych na brytyjskim amazonie Stingery oczywiscie. SHIIIIIITTTTT

1) wylysiala wkladka

2) zaczyna sie tworzyc dziura w podeszwie!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1160650.jpg (24,2 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1160653.jpg (20,7 KB, 141 załadowań)
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 22:45   #3074
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
http://www.emuaustralia.com/

qrde może faktycznie trafiłaś na jakiś shit...?? no bo to co pokazałaś po prostu się nie umywa do choćby moich 2-óch par w tym jednych, pranych w pralce na max. obrotach i to dwa razy oraz dość mocno używanych po kilka, kilkanaście godzin dziennie przez obecny czas (noszę w pracy bo zimno).
ostatnio byłam na spacerze - efekty na foto - ani tyci nie przemokły choć były bardzo mokre z zewnątrz

Little, gdzie kupowalas swoje emu? Mozesz wkleic zdjecie swojej wkladki?
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 23:10   #3075
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ondulith Pokaż wiadomość
A tu jeszcze raz wklejam zdjecia EMU po trzech miesiacach uzytkowania zakupionych na brytyjskim amazonie Stingery oczywiscie. SHIIIIIITTTTT

1) wylysiala wkladka

2) zaczyna sie tworzyc dziura w podeszwie!!!
nie mam pytań
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 05:37   #3076
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez deyminka Pokaż wiadomość
dziewczyny, ktoras z Was zadala juz to pytanie, ale nie bylo chyba odpowiedzi- na schaffie przy opisie stingerow sa zdjecia platinum, myslicie ze to blad, ktore buty w takim razie zostana zamowione, jak myslicie
na moje to w paczce będą zwykłe stingery wg. opisu
za niska cena na platinum
Cytat:
Napisane przez ondulith Pokaż wiadomość
Little, gdzie kupowalas swoje emu? Mozesz wkleic zdjecie swojej wkladki?
okazyjnie na allegro u eastend.pl czy jakoś tak (ten od glanów itp.)
jak tylko będę miała chwilę wrzucę foty zarówno starych i nowych
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 06:16   #3077
meg27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

2) zaczyna sie tworzyc dziura w podeszwie!!!
to nie dziura tylko poprostu niedoklejona podeszwa, za malo kleju dali i teraz sie odkleja, u mnie z natureshop przyszly cale rozklejone- 1 but , zwrocili tylko polowe kasy, inne przyszly ale maja gorsza jakosc niz moje inne pary emu, ostatnio tez kupilam na ebayu usa i sa lepszej jakosci- grubsze futro, a ostatnia para oberzyny tez takie liche futerko strasznie pogorszyla sie jakosć, i tez 39 za male a 40/41 za duze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 6.jpg (148,8 KB, 61 załadowań)
meg27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 07:08   #3078
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

[QUOTE=meg27;38692522]2) zaczyna sie tworzyc dziura w podeszwie!!!
to nie dziura tylko poprostu niedoklejona podeszwa, za malo kleju dali i teraz sie odkleja, u mnie z natureshop przyszly cale rozklejone- 1 but , zwrocili tylko polowe kasy, inne przyszly ale maja gorsza jakosc niz moje inne pary emu, ostatnio tez kupilam na ebayu usa i sa lepszej jakosci- grubsze futro, a ostatnia para oberzyny tez takie liche futerko strasznie pogorszyla sie jakosć, i tez 39 za male a 40/41 za duze.[/

Czyli jaki wniosek? Ze jakos EMu spadla na psy i nie warto juz ich kupować????
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 10:26   #3079
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez meg27 Pokaż wiadomość
2) zaczyna sie tworzyc dziura w podeszwie!!!
to nie dziura tylko poprostu niedoklejona podeszwa, za malo kleju dali i teraz sie odkleja, u mnie z natureshop przyszly cale rozklejone- 1 but , zwrocili tylko polowe kasy, inne przyszly ale maja gorsza jakosc niz moje inne pary emu, ostatnio tez kupilam na ebayu usa i sa lepszej jakosci- grubsze futro, a ostatnia para oberzyny tez takie liche futerko strasznie pogorszyla sie jakosć, i tez 39 za male a 40/41 za duze.
A dlaczego tylko połowę zwrócili?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 11:17   #3080
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ondulith Pokaż wiadomość

Czyli jaki wniosek? Ze jakos EMu spadla na psy i nie warto juz ich kupować????
Moim zdaniem, owszem, jakość spadła, widzę to choćby po dużo mniejszej ilości futra w modelach sprzed roku i tegorocznych. Moim zdaniem warto kupować, ale po cenach a la natureshop, nie wyższych.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:39   #3081
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziś mają przyjść moje pierwsze zamówione Emu, czy spokojnie wystarczy je zaimpregnować preparatem Kiwi Aquastop Nano? Kilka osób bardzo go polecało i chwaliło.
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 16:50   #3082
meg27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A dlaczego tylko połowę zwrócili?
no wlaśnie nie wiem czemu
meg27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 17:42   #3083
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

wstawiam foto moich wkładek - putty mają jeden sezon, chestnuty sa po przejściach i dwóch sezonach - myślę, że gołym okiem widać że starsze są lepsze - wkładka gruba, bardziej puszysta i wytrzymalsza. w nowych ściera się w miejscu dużego palca ale to pewnie duża zasługa tego, że mam Emu w swoim rozmiarze i mi trochę klapią

brudne trochę, wiem ale nie piorę wkładek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1170009.jpg (88,2 KB, 114 załadowań)
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 19:38   #3084
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

faktycznie duża różnica :yes:
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 19:54   #3085
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziś dostałam moje pierwsze w życiu emu, są piękne
Dobrze wykonane, a wełenka bardzo puchata i mięciutka

Tylko mam pewien problem, kupiłam rozmiar 40/41 i lekko mi latają w pięcie. Ale wyciągnęłam wkładkę i na styk jest z moją stopą, zmierzyłam stopę mam 25,8cm. Paluch też się trochę odznacza.
Zadzwoniłam do sklepu. Pani powiedziała, żebym pochodziła w nich trochę i faktycznie jest lepiej. No i jak powiedziałam sprzedawczyni, jaką mam dużą stopę to od razu zaznaczyła, że 39 będą stanowczo za ciasne po prostu mam chudą i długą stopę

Nie wiem co z tym zrobić oddać je?

Edit. Aha i latają tylko na gołej nodze. Jak ubrałam jeansy rurki plus skarpeta to było ok.

Edytowane przez Hiraska
Czas edycji: 2013-01-17 o 20:03
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 20:39   #3086
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Hiraska Pokaż wiadomość
Dziś dostałam moje pierwsze w życiu emu, są piękne
Dobrze wykonane, a wełenka bardzo puchata i mięciutka

Tylko mam pewien problem, kupiłam rozmiar 40/41 i lekko mi latają w pięcie. Ale wyciągnęłam wkładkę i na styk jest z moją stopą, zmierzyłam stopę mam 25,8cm. Paluch też się trochę odznacza.
Zadzwoniłam do sklepu. Pani powiedziała, żebym pochodziła w nich trochę i faktycznie jest lepiej. No i jak powiedziałam sprzedawczyni, jaką mam dużą stopę to od razu zaznaczyła, że 39 będą stanowczo za ciasne po prostu mam chudą i długą stopę

Nie wiem co z tym zrobić oddać je?


Edit. Aha i latają tylko na gołej nodze. Jak ubrałam jeansy rurki plus skarpeta to było ok.
No właśnie,ja w swoich Emu nie mogę nosić na gołą stopę,bo mi bardzo pięta lata
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 22:23   #3087
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Właśnie mi Pani ze sklepu powiedziała, że długie i szczupłe stopy mają problem z rozmiarami.

Chodziłam w butach ponad godzinę i trochę paluch mnie boli i jak pisałam lekko się odznacza, więc wydaję mi się ze długość jest ok, a kwestia latającej kostki to wina budowy stopy.

Dziewczyny proszę doradźcie, w razie czego je odeśle, tylko nie ma w takim razie rozmiaru dla mnie
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 23:03   #3088
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Hiraska Pokaż wiadomość
Właśnie mi Pani ze sklepu powiedziała, że długie i szczupłe stopy mają problem z rozmiarami.

Chodziłam w butach ponad godzinę i trochę paluch mnie boli i jak pisałam lekko się odznacza, więc wydaję mi się ze długość jest ok, a kwestia latającej kostki to wina budowy stopy.

Dziewczyny proszę doradźcie, w razie czego je odeśle, tylko nie ma w takim razie rozmiaru dla mnie
skoro boli Cię paluch i się odznacza to chyba jednak są trochę za małe? skoro już się odznacza to z czasem będzie coraz bardziej, aż wytrze się futerko przy paluchu i "wypchnie się" co raczej średnio wygląda
a latanie pięty to z tego co mówisz nie kwestia rozmiaru tylko szerokości stopy i buta

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2013-01-17 o 23:04
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 23:49   #3089
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
skoro boli Cię paluch i się odznacza to chyba jednak są trochę za małe? skoro już się odznacza to z czasem będzie coraz bardziej, aż wytrze się futerko przy paluchu i "wypchnie się" co raczej średnio wygląda
a latanie pięty to z tego co mówisz nie kwestia rozmiaru tylko szerokości stopy i buta
Już jest ok. Paluch się nie odznacza i rozmiarowo (na długość) buty są ok. Pięta teraz tylko lekko lata no, ale to już chyba normalne skoro mam taką wąską stopę
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 08:59   #3090
Dagusia_K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cześć,

Któraś z dziewczyn pisała kiedyś, że zakupiła Lo Leather - chciałam się zapytać jak się spisują. Myślę nad ich kupnem, ale się boję, że ta skóra strasznie ziębi (tak jak np rękawiczki).

Pozdrawiam
Dagusia_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.