Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-16, 14:42   #1501
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Graża, nie smutaj sie, dodaj więcej kruszonki!


Mnie z nadmiernych chcic kosmetycznych wyleczyły dzieciaki.
Teraz buszuję po księgarniach (nie tylko w celu zakupu książek (tyle piękności, cudowności, klasyki i nowości, rozkładanek, przekładanek, technik ilustratorskich, tam to dopiero oszaleć można) ale też i zabawek i różnych pierdołek (piłek zmyłek, puzzli, retro klocków, instrumentów muzycznych, farbek witrażowych, koralików, kolorowanek, zeszytów ćwiczeń (...) NAKLEJEK!!!! aaaa, hahaha szaleństwo naklejkowe) no i w odzieżówkach.

Dziś np załadowałam koszyk na 5 tys i sukcesywnie powoli coś wywalam.

Na sobie oszczędzam (kupuję mniej, używam mniej, mniej mnie kusi (teraz to jedynie te peptydy NIOD i aktywne sera z wit. C, sobie z Szefową pogadałam (rachunek prześle pocztą)) choć Liptona nadal robię z jednej torebki. Po burżujsku.

i za dużo kubków brudzisz
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-16, 15:03   #1502
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Poszło na PW
Fajny ten box Kosmetyczka mi się baaardzo podoba
Oby mój szybko doszedł
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-16, 15:07   #1503
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
i za dużo kubków brudzisz
Wiesz, muszę normę wyrabiać.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2020-07-16 o 17:11
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-16, 15:10   #1504
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ja nie mam wyboru, musze miec nadzieje , wszystko teraz na ostatni moment idzie. Ale paradoksalnie jak kiedys prywatny basen byl niekoniecznie warunkiem rezerwacji to teraz wszystkie rezerwacje chca osobnego potwierdzenia ze nikt inny z basenu nie korzysta. Mam piekny dom z 3 sypialniami w Del Duque najdrozsza dzielnica ale na terenie rezydencji z olbrzymim basenem wspolnoty. Nie da rady wynajac. Proponowalam klientom wiele razy kiedy mam inne zajete za pol ceny i nie ma zainteresowania wcale....Najgorsze ze idzie jesien i wszyscy przewiduja druga fale.
Ja bym brała Tylko po co mi 3 sypialnie, toć osobno z mężem nie będziemy spać
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-16, 15:20   #1505
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ja bym brała Tylko po co mi 3 sypialnie, toć osobno z mężem nie będziemy spać
Warto czasem zmienić otoczenie. To dobre dla związku.
Oczywiście wspólnie z mężem.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-16, 15:43   #1506
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Mam brwi podniesione botoxem i jestem zadowolona, oko otwarte .
Kuzynka natomiast robiła plastykę dolnych powiek i przez 1,5 miesiąca miała paskudne zasinienia pod oczami, wyglądała jak ofiara przemocy. Ból w pierwszych dniach też był konkretny. Przy górnych powiekach sytuacja pewnie analogiczna, może podkowy mniejsze.
A mialas juz jak bylas na T. bo naprawde nic nie widac ze zrobione!

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

[QUOTE=Kusum;88002844

Nikt nie wie co będzie, ale na Kanarach masz długi sezon.[/QUOTE]

Zgadza sie, mamy 12 miesiecy. Ale poniewaz sezon caly rok to odbija sie to w cenach ktore sa rozlozone na zarobek roczny a nie sezonowy, 4 miechy juz w tym roku wyjete. nie do odrobienia. Lipiec , sierpien ruszyl ale przy cenach generalnie na oplaty. Ludzie wycofali sie z przyjazdow, czekaja. zazwyczaj rok do przodu wielu klientow robi rezerwacje, teraz nic nie jest pewne. Stali klienci to grupa wiekowa gdzie sytuacja z wirusem bedzie dyktowac przyjazdy albo anulacje.
Sezon zaczyna sie w wlasnie pazdzierniku az do marca i jak wirus przyatakuje to bedzie po sezonie Wszyscy sie boja...... bo finansowo nie wytrzymaja obciazen.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Chciałabym bym być za młoda W grudniu 36 mi stuknie
To jestes mloda!

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ale też wyjazdy na urlop, wydaje mi się, że w tym roku, jeżeli to będzie możliwe, będzie dużo chętnych na wyjazd w październiku i listopadzie

Za wszystkie boxy
wlasnie tego sie tutaj boja, sezon zaczyna sie od pazdziernika. jak masowo zaczna przyjezdzac i nie opanuja wirusa to nas zamkna znowu.......

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Graża, nie smutaj sie, dodaj więcej kruszonki!


Mnie z nadmiernych chcic kosmetycznych wyleczyły dzieciaki.
Teraz buszuję po księgarniach (nie tylko w celu zakupu książek (tyle piękności, cudowności, klasyki i nowości, rozkładanek, przekładanek, technik ilustratorskich, tam to dopiero oszaleć można) ale też i zabawek i różnych pierdołek (piłek zmyłek, puzzli, retro klocków, instrumentów muzycznych, farbek witrażowych, koralików, kolorowanek, zeszytów ćwiczeń (...) NAKLEJEK!!!! aaaa, hahaha szaleństwo naklejkowe) no i w odzieżówkach.

Dziś np załadowałam koszyk na 5 tys i sukcesywnie powoli coś wywalam.

Na sobie oszczędzam (kupuję mniej, używam mniej, mniej mnie kusi (teraz to jedynie te peptydy NIOD i aktywne sera z wit. C, sobie z Szefową pogadałam (rachunek prześle pocztą)) choć Liptona nadal robię z jednej torebki. Po burżujsku. :cojest:
Trzeba trzymac fason!!!

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ja bym brała Tylko po co mi 3 sypialnie, toć osobno z mężem nie będziemy spać
co dwa dni bedziesz zmieniac sypialnie Albo jedna bedzie na popoludniowa drzemke, jedna do spania, a nastepna jako garderoba!
Mamy bardzo duzo regularnych klientow gdzie para wynajmuje cale domy. Czasem rodzina dojezdza na kilka dni , czasem nie.
Jutro tez przyjazd 2 osob mamy. Ale mamy tez stale rodziny gdzie 3 generacje przyjezdzaja. Sa klienci gdzie ktos czyta do pozna w nocy i wlasnie wowczas korzysta z drugiej sypialni. Sa wzgledy medyczne. Chrapanie itd. Pary po rozwodzie z dzieciakami na wakacjach. Nie musze wyjasniac gdzie eks spi......

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-07-16 o 15:31
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-16, 15:56   #1507
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Sila wyzsza, nic nie zrobisz, cieszyc sie trzeba ze zdrowi jestesmy.
Ja bym normalnie juz byla po 2/3 wyjazdach i albo w PL na wakacjach albo bym sie pakowala do PL na dluuuuuugi wyjazd.
Planow nie ma , musimy tutaj pilnowac, wszystko dzieje sie na ostatni moment. Moze do Pl wyskoczymy za kilka tygodni ale to wszystko palcem na wodzie pisane. na razie bym chciala gdzies pojechac gdzie jest zimno i zielono.....
Właśnie, zdrowie najważniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
chcemy głośnej Martity, a nie cichutkiej
🤣🤣🤣 na razie nie mam siły na krzyki ale kto wie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dzień dobry szefowa dziękuję z cynk o boxie zamówiłam
Martusia heeeej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cansada jak chcesz gdzieś gdzie zimno i zielono to zapraszamy do Krakowa dawno już nie było takiego zimnego i deszczowego lipca i czerwca dziś 16 lipca a były może 3 dni takie że było gorąco a tak to zimno i wieczorami na balkonie trzeba pod kocem siedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ja właśnie odebrałam paczkę z BOXem i muszę powiedziec że pierwszy raz od bardzo dawna sephora mnie tak przyjemnie zaskoczyła Box jest na prawdę bardzo fajny!
Super!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-16, 17:54   #1508
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
A mialas juz jak bylas na T. bo naprawde nic nie widac ze zrobione!
Nie, robiłam później, ale wygląda b. naturalnie, jak po wakacjach , taki wypoczęty look.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-16, 19:26   #1509
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
I to jest pierwszy moment, gdzy żałuję, że nie mam Golda. Mam coś do kupienia, ale samego krmeu nie opłaca mi się kupować. Moja wewnętrzna Grażyna cierpi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak chcesz to możesz kupić z mojego konta - ja mam golda i nie będę korzystać z tej promocji
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-16, 20:07   #1510
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Jak chcesz to możesz kupić z mojego konta - ja mam golda i nie będę korzystać z tej promocji
Może ktoś jeszcze nie skorzysta ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-16, 21:10   #1511
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Hej

Wiemy co jest w tym boxie? Zamówiłam dzisiaj z gumkami do włosów za 19zl
W sobotę wyjeżdżam na wakacje i nie uda misie zajrzeć do środka a ciekawa jestem
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-17, 06:50   #1512
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Jak chcesz to możesz kupić z mojego konta - ja mam golda i nie będę korzystać z tej promocji
Dziękuję, przejrzałam zapasy i jednak najpierw trochę zużyję
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Może ktoś jeszcze nie skorzysta ?
Możecie się dogadać, ja odpuszczam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 07:44   #1513
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Czy jeszcze któraś z Was nie będzie korzystała z mini boxa S.?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 08:33   #1514
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Nie, robiłam później, ale wygląda b. naturalnie, jak po wakacjach , taki wypoczęty look.
To super, że jesteś zadowolona
Mi niestety botoks lekko podniósł ale to nie był zadowalający efekt dla mnie, no i trochę brwi podjechały do góry, nie czułam się z tym...
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 08:50   #1515
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Fajny ten box Kosmetyczka mi się baaardzo podoba
Oby mój szybko doszedł
Daj znac jak dojdzie! Mi się maseczka do noszenia bardzo spodobała

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Mam brwi podniesione botoxem i jestem zadowolona, oko otwarte .
Kuzynka natomiast robiła plastykę dolnych powiek i przez 1,5 miesiąca miała paskudne zasinienia pod oczami, wyglądała jak ofiara przemocy. Ból w pierwszych dniach też był konkretny. Przy górnych powiekach sytuacja pewnie analogiczna, może podkowy mniejsze.
Dolne to trochę inna sprawa bo to przepuklina jest. Dłuższa rekonwalescencja itd.
Górne to tak na prawdę zabieg na pół godziny, na miejscowym, nie ma żadnych zasinień pod oczami po tym.
Moja koleżanka następnego dnia była w pracy.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja się boję szpitali, operacji, wenflonów. Jeśli jesteś zdecydowana to ok. Będę trzymać kciuki za szybki powrót do zdrowia.

"Po operacji plastyki powiek w 1 lub 2 dniu zostanie zdjęty opatrunek. Szwy usuwane są po około 7- 14 dniach po zabiegu. Kąpiel pod bieżącą wodą można wziąć 2 dni po ustąpieniu wydzieliny z rany. Powrót do pełnej aktywności życiowej następuje najczęściej po upływie 10-14 dni od zabiegu, a do ćwiczeń fizycznych po upływie 3 tygodni. Blizny po operacji mogą być opalane dopiero po upływie roku. Po około 4 tyg. od wygojenia się ran należy zacząć stosować żele silikonowe. "
już jestem umówiona na zabieg wiec poerwszy tydzień siernia może być ciekawy
Informacyjnie: do aktywności fizycznej po górnych powiekach można wrócić po 3-4 dniach (oczywiście bez forsowania, ciężarów ale bieganie, aerobik jest ok), szwy po 7 dniach, blizny robią się niewidoczne po kilku tygodniach ale to można makijażem przykryć.
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 10:06   #1516
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dziękuję, przejrzałam zapasy i jednak najpierw trochę zużyję Możecie się dogadać, ja odpuszczam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesteś pewna, to rzadka okazja .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 10:18   #1517
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Mam juz boxa, mimo, ze planowana dostawa byla na poniedzialek
Bardzo mi sie podoba ten box siostrze oddalam blyszczyk, a wujek dostanie dwa meskie Eisenbergi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 10:27   #1518
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Daj znac jak dojdzie! Mi się maseczka do noszenia bardzo spodobała

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------



Dolne to trochę inna sprawa bo to przepuklina jest. Dłuższa rekonwalescencja itd.
Górne to tak na prawdę zabieg na pół godziny, na miejscowym, nie ma żadnych zasinień pod oczami po tym.
Moja koleżanka następnego dnia była w pracy.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------



już jestem umówiona na zabieg wiec poerwszy tydzień siernia może być ciekawy
Informacyjnie: do aktywności fizycznej po górnych powiekach można wrócić po 3-4 dniach (oczywiście bez forsowania, ciężarów ale bieganie, aerobik jest ok), szwy po 7 dniach, blizny robią się niewidoczne po kilku tygodniach ale to można makijażem przykryć.
To trzymam mocne kciuki za operacje!

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Saipan, dostalas PW bo cos mnie wyrzuca ze skrzynki jak klikam aby wyslac.....mozliwe ze dostalas 4 albo 5 razy cos ode mnie ale to ta sama wiadomosc

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Mam juz boxa, mimo, ze planowana dostawa byla na poniedzialek
Bardzo mi sie podoba ten box siostrze oddalam blyszczyk, a wujek dostanie dwa meskie Eisenbergi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
troche mnie skreca z zazdrosci

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-07-17 o 10:22
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 10:47   #1519
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Mam juz boxa, mimo, ze planowana dostawa byla na poniedzialek
Bardzo mi sie podoba ten box siostrze oddalam blyszczyk, a wujek dostanie dwa meskie Eisenbergi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to.samo mega ten box-kosmetyczka i maseczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-17, 10:51   #1520
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Ja mam juz przesylke w paczkomacie- mam nadzieje ze tez z boxem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2020-07-17 o 10:54
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 10:53   #1521
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Hejka
Mam syforę z boxem, mega chciałam wrzucić fotę, ale za duża
Zamówiłam spray za 8 zł super deal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 10:59   #1522
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
To trzymam mocne kciuki za operacje!



---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------



Saipan, dostalas PW bo cos mnie wyrzuca ze skrzynki jak klikam aby wyslac.....mozliwe ze dostalas 4 albo 5 razy cos ode mnie ale to ta sama wiadomosc

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------





troche mnie skreca z zazdrosci

Nie dostałam niestety


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 11:11   #1523
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, to rzadka okazja .
Jestem, jestem zapomniałam, że w sostanim czasie wpadło kilka nadprogramowych rzeczy. A i z kasą słabo, bo kupiłam dużo za dużo roślinek
Trzeba włączyć rozsądek albo chociaż poudawać, że on w ogóle u mnie istnieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 11:44   #1524
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

IMG_20200717_114911.jpg
Fota paki z S.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 11:51   #1525
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Załącznik 7722201
Fota paki z S.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ciekawe czy tez dostane
wygląda fajnie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 11:52   #1526
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Załącznik 7722201
Fota paki z S.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie wygląda, aż żałuję, że nie jestem goldem
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 12:20   #1527
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ciekawe czy tez dostane
wygląda fajnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Fajnie wygląda, aż żałuję, że nie jestem goldem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 13:02   #1528
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

O rany, wygląda super! Szkoda, że mam tylko kartę Black (a w zasadzie i to nie do końca jest prawdą, bo fizycznej karty nie mogłam się doprosić przez 10 lat i odpuściłam ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 13:34   #1529
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
O rany, wygląda super! Szkoda, że mam tylko kartę Black (a w zasadzie i to nie do końca jest prawdą, bo fizycznej karty nie mogłam się doprosić przez 10 lat i odpuściłam ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam podobnie. Też odpuściłam na jakiś czas, ale potem będąc w stacjo znów to zgłosiłam. Kobietka tak coś zaczarowała, że dostałam kartę. Czuł się jakbym co najmniej Golda dostała ppo tylu latach, moja własna! Prywatna! Osobista! I imienna karta...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 15:41   #1530
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Załącznik 7722201
Fota paki z S.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak patrzę na to Twoje zdjęcie i zdałam sobie sprawę, że z tego wszystkiego to nie wybrałam próbek do zamówienia Ale może to i lepiej, mam całe pudełko i nie mogę zużyć

Box fajny, z kartą zgadza się tak pi razy drzwi Ale to nie fair, że mój mąż dostanie 75 ml kremu Eisenberg, a ja tylko 5 ml serum i 7.5ml maski

P.S. Któraś z Was w ogóle dostała maseczkę różaną Fresh?
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.