NIE WIEM CZY TO DOBRY POMYSŁ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-02, 19:03   #1
kaliopee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 62

NIE WIEM CZY TO DOBRY POMYSŁ


wymyśliłam ostatnio że skoro idę na 100dniówke w czarnej sukience i mam do niej turkusowe dodatki (bizureria tzn coś na reke na szyje i na palec oraz torebke) to może fajnie byłoby zrobić w takim kolorze również makijaż (tzn zrobić plamke w takim kolorze na zewnetrznej powiece górnej, może dolnej..no własnie ...jak?) Nie wiem czy to dobry pomysł bo:
1. czy tego turkusu nie będzie już za dużo??jak nie taki to jaki?
2. nie wiem czy do jasnych włosów i szaro-nieb oczu coś takiego pasuje..chociaż ostro turkusowych ubranek mam kilka i świetnie sie w nich czuje..mysle że wyglądam też ok...
3. wiem że dużo już przy takim kolorze nie wolno na twarz nałożyć - no właśnie czy róż rimmla odcień santa rose- mój ulubiony- nie bedzie sie gryzł z niebieskim? bo bez niego sie z domu nie rusze!!...
4. jakie firmy oferuja takie zwariowane kolorki, wiem że chyba inglot, czy jakieś jeszcze?
BARDZO PROSZE WAS WSZYSTKIE O JAKIEŚ ZDANIE, RADE NIE WIEM COKOLWIEK I DZIENNNNNNKI I POOODDRÓWKO
kaliopee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-03, 17:57   #2
kaliopee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 62
prosze prosze

100dniówa już niedługo
kaliopee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-03, 19:44   #3
myszaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11
Re: prosze prosze

trudno okreslic ciebie skoro cie nie widze, ale uwazaj zeby rzeczywiscie nie bylo tego turkusu za duzo, a jeszcze ten roz- uwazaj zeby nie wygladac jak lalka barbie.
ja na moja studniowke zafundowalam sobie makijaz u kosmetyczki, nie mowie troche to kosztowało (30zl) ale wygladalam super a makijaz utrzymal sie calutka noa. serio i choc juz minelo kilka latek super wspminam swoja studniowke. dlatego jesli jeszcze masz kase (wiem studniowka sporo kosztuje) idz do kosmetyczki. a jesli nie chcesz juz wydawac kasy uwazaj zeby nie przesadzic. mozesz tez wyprobowac ten makijaz wczesniej.
powodzenia i suuuuuper zabawy!!!! buzka
myszaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-03, 20:50   #4
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: prosze prosze

możesz spróbować czegoś takiego jak na załączonym zdjęciu nr1-może być troszkę delikatniejszy (jak wolisz), nie mam niestety skanera,żeby wprowadzić bardzo ładne zdjecie makijażu w turkusie (a posiadam takowe wyciete z gazety),możesz też zrobić taki jak na zdj.nr2,3 i 5 -tylko kolor cienia zmianic na turkus,przejrzyj sobie załączone zdjecia,może coś Ci się spodoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (93,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ostry makijaż 16.jpg (26,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg isadorazima2003.jpg (13,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg isadora-lato.jpg (31,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg art_deco.jpg (21,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ostry makijaż 5.jpg (35,3 KB, 3 załadowań)
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-03, 20:52   #5
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: prosze prosze

kurcze,o zdjecie nr 6 chodziło
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-04, 09:52   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: NIE WIEM CZY TO DOBRY POMYSŁ

Hej Kaliope
Mysle ze ten turkus moze byc bardzo ladny. Jak bedzie zbyt ostry, to zasze wmozesz go odrobine zgasic czarnym cieniem.

Zrob moze juz tylo transparentne usta. Sam blyszczyk bez koloru.

Zerknij jeszcze na ten makijaz http://www.wizaz.pl/images/charakter...2003/index.php


Pozdrowionka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.