Chłopak zaginął w Indiach - proszę udostępnij informację na fejsbuku i pomóż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-24, 16:26   #1
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274

Chłopak zaginął w Indiach - proszę udostępnij informację na fejsbuku i pomóż


Hej wszystkim, mam ogromną prośbę - jeżeli tylko macie fejsbuka i chwilę czasu - dosłownie kilka sekund, to bardzo Was proszę o udostępnianie informacji o moim zaginionym znajomym.

Bruno pojechał na wymarzone wakacje, niestety od 8.08 nie ma z nim kontaktu - wcześniej jego aktywność w sieci była duża - także podczas wyjazdu.
Działania są już mocno rozwinięte, ale każde nowe udostępnienie to kolejna szansa, że informację zobaczy ktoś, kto pomoże. Jeżeli macie wśród znajomych obcokrajowców, to działanie może okazać się skuteczne x2.

Bardzo Was proszę o pomoc, wariują rodzice i znajomi, wiadomo.

Proszę udostępniać oczywiście jako posty publiczne, z góry bardzo wszystkim dziękuję, wiem, że wizaż ma moc i liczę na taką moc właśnie

https://www.facebook.com/brunomuschalik91?fref=ts

Warto udostępniać to konkretne zdjęcie, gdyż opis jest wielojęzyczny
https://www.facebook.com/brunomuscha...type=1&theater


Jeszcze raz - nie wiem który już w sumie - dziękuję Wam z góry!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 18:09   #2
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Chłopak zaginął w Indiach - proszę udostępnij informację na fejsbuku i pomóż

upup
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 18:40   #3
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Chłopak zaginął w Indiach - proszę udostępnij informację na fejsbuku i pomóż

Dziewczyny, widzialam ta wiadomosc na roznych, polskich stronach, grupach zwiazanych z podrozowaniem. Byc moze juz to zostallo zrobione, ale warto rozglosnic sprawe na miedzynarodowych grupach podrozniczych, chociazby na Facebooku, ktore grupuja ludzi z calego swiata plus moze tez bardziej lokalnych grupach. Ja naleze do kilku i jak wroce to podrzuce linki badz sama udostepnie.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 18:43   #4
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Chłopak zaginął w Indiach - proszę udostępnij informację na fejsbuku i pomóż

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzialam ta wiadomosc na roznych, polskich stronach, grupach zwiazanych z podrozowaniem. Byc moze juz to zostallo zrobione, ale warto rozglosnic sprawe na miedzynarodowych grupach podrozniczych, chociazby na Facebooku, ktore grupuja ludzi z calego swiata plus moze tez bardziej lokalnych grupach. Ja naleze do kilku i jak wroce to podrzuce linki badz sama udostepnie.
z tego co widze udostępniają - i na gruach na fejsie i na couchsurfingu i w innych miejscach
sama wrzuciłam w kilka grup, do ktorych należe
zawsze warto wrzucac jeszcze
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 18:51   #5
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Chłopak zaginął w Indiach - proszę udostępnij informację na fejsbuku i pomóż

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzialam ta wiadomosc na roznych, polskich stronach, grupach zwiazanych z podrozowaniem. Byc moze juz to zostallo zrobione, ale warto rozglosnic sprawe na miedzynarodowych grupach podrozniczych, chociazby na Facebooku, ktore grupuja ludzi z calego swiata plus moze tez bardziej lokalnych grupach. Ja naleze do kilku i jak wroce to podrzuce linki badz sama udostepnie.
Dziękuję, dziękuję, dziękuję!
Jeżeli w tym siedzisz/zmasz tego typu grupy, to proszę - wrzucaj, ja już mówię znajomym i działamy.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 19:08   #6
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Chłopak zaginął w Indiach - proszę udostępnij informację na fejsbuku i pomóż

.

Edytowane przez 201804200952
Czas edycji: 2018-04-19 o 22:25
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 19:47   #7
Kadecia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 97
Dot.: Chłopak zaginął w Indiach - proszę udostępnij informację na fejsbuku i pomóż

Nocą z 8 na 9 sierpnia w stanie Himachal Pradesh w północnych Indiach co najmniej sześć osób zginęło w wyniku powodzi i osunięć ziemi wywołanych intensywnymi opadami. Dziesiątki ludzi uznano za zaginionych:
http://krolowa-superstar.blog.pl/201...juz-220-ofiar/
Chyba w tym samym czasie i rejonie przebywał Bruno...
Kadecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-26 20:47:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.