Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-11-15, 14:26   #1
201711170908
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 16

Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?


Cze¶æ dziewczyny i ch³opaki,

zwracam siê do Was o radê/pomoc/opiniê. Zacznê od konkretów, mam 25 lat, bardzo kocham mojego faceta(tutaj jako M.), jeste¶my razem 2.5 roku. Rok mieszkali¶my razem w wynajmowanym mieszkaniu, przez ostatni miesi±c mieszkamy u jego rodziców za miastem gdy¿ kupili mu mieszkanie, które remontujemy. Planujemy siê wprowadziæ z pocz±tkiem grudnia.

Na pocz±tku zwi±zku by³o cudownie, wpad³am po uszy. Po kilku miesi±cach ju¿ czu³am, ¿e z nim chcê spêdziæ resztê zycia. On z reszt± czu³ to samo, gdy¿ wspomina³ o zarêczynach ju¿ po 3 miesi±cach... to by³a bajka... Gdy zamieszkali¶my razem by³y jakie¶ drobne k³ótnie na pocz±tku ale ogó³em by³o wspaniale. Mimo, ¿e mia³ przez to problemy finansowe (wcze¶niej mieszka³ u rodziców a wynajem mieszkania w du¿ym mie¶cie to spory wydatek)to powiedzia³, ¿e wspólnego mieszkania nie zamieni³ by na nic innego. Stara³am siê wspieraæ go finansowo na ile mog³am.

Problemy zaczê³y siê kilka miesiêcy temu, a najwiêksze w momencie zakupu mieszkania. Jego rodzice nie chc±, ¿ebym dok³ada³a siê do remontu, gdy¿ nie jeste¶my ma³¿eñstwem i w przypadku rozstania zostanê z niczym.

Mój mê¿czyzna zacz±³ od tego, ¿e skoro siê nie dok³adam to mam mu p³aciæ 1000z³ za wynajem... Kolana siê pode mn± ugiê³y. Bo, cytujê," co za ró¿nica czy bêdê op³acaæ rachunki czy bêdê mu p³aciæ powy¿sz± kwotê tytu³em wynajmu". Urazi³ mnie tym, wiêc zrobi³am awanturê. Pó¼niej zacz±³ mi wytykaæ, ¿e siê nie staram, nie sprz±tam, nie pomagam w remoncie tylko znajduje sobie inne zajêcia. Stwierdzi³am, ¿e ma troche racji i zaczê³am siê bardzo staraæ. Zrezygnowa³am z jakichkolwiek zajêæ po pracy (basen, zajêcia wokalne, gitara) na rzecz pomocy przy remoncie i dbania o porz±dek w domu.
Mimo to nadal siê k³ócili¶my - o g³upoty.
Jestem bardzo wra¿liwa i s³aba psychicznie, wiêc po ka¿dej k³otni dzwoni³am do mamy albo j± odwiedza³am. Bardzo du¿o te¿ rozmawialam z jego rodzicami, którzy s± wspania³ymi lud¼mi(mamy ¶wietny kontakt).
M. wpad³ w furiê, gdy dowiedzia³ siê, ¿e ¿alê siê mamie. Powiedzia³, ¿e ma mnie do¶æ, nie mo¿e na mnie patrzeæ i nie widzi ze mn± przysz³o¶æi. Nie nadajê siê na ¿onê i matkê. Wpad³am w rozpacz, jego mama doradzi³a ze dla mojego zdrowia psychicznego powinnam siê wyprowadziæ na jaki¶ czas do kole¿anek, gdy¿ ona twierdzi, ¿e on ju¿ mnie nie kocha. A to pomo¿e mi zobaczyæ, czy bêdzie mnie szuka³ . Tak zrobi³am, spakowa³am rano walizkê. Po godzinie wydzwania³ do mnie i b³aga³, ¿ebym wróci³a. Powiedzia³, ¿e nie mo¿e mnie straciæ. Dowiedzia³am siê, ¿e p³aka³ (on NIGDY nie p³acze).

Wiêc wróci³am, by³o cacy przez 2 tyg. Dwa dni temu rozpêta³a siê k³ótnia, stwierdzi³, ¿e nie sprz±tam, ¿e ostatnia rozmowa na nic siê zda³a. A ja naprawdê siê staram.. mimo to pedantk± nigdy nie bêdê o czym on doskonale wie...Powiedzia³, ¿e nie zas³ugujê na szacunek i wiele innych przykrych rzeczy. Ja ci±gle chcia³abym gdzie¶ wychodziæ a on stawia pracê na pierwszym miejscu. Powiedzia³am, ¿e mi przykro, wyla³am wszystkie emocje. Oboje mamy bardzo silne charaktery i ¿adne nie chce odpu¶ciæ. Od 2-óch dni mieszkam u kole¿anek. Nie odezwa³ siê. Nie wiem co robiæ, z jednej strony go kocham, uwa¿am, ¿e ma wiele zalet a z drugiej bojê siê, ¿e sie nie zmieni a nie mogê byæ z cz³owiekiem, który mnie nie szanuje.Wolê odej¶c dopóki nie ma dzieci, ¶lubu...i zanim podniesie na mnie rêkê. Ze stresu strasznie schud³am, chce mi siê p³akaæ. Tak bardzo nei chcê go straciæ ale mo¿e tak bêdzie lepiej? Lecê na weekend do kole¿anki, chcê daæ nam czas.

Mam siê do niego odezwaæ czy czekaæ?

Proszê o radê.
201711170908 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 14:31   #2
megamag
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 488
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Czyli jak Ty mu pomaga³a¶ to ok, a jak ma mieszkanie, to chce ¶ci±gn±æ od Ciebie za wynajem i jeszcze masz cha³upê obrabiaæ? Jaka¶ straszna kutwa.
megamag jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 14:34   #3
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomo¶ci: 7 002
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Masz daæ sobie spokój z takim typem!
Je¿u! Laska we¼ zacznij ¿yæ normalnie, a nje jako jakie¶ mopo-szczotko- popychad³o.

Wys³ane z mojego SM-J710F przy u¿yciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcze¶niej ni¿ wysi³ek, to s³ownik

jak ch³opu zale¿y, to ¿eby ska³y sra³y, a mury pêka³y, to znajdzie czas i sposób, ¿eby siê z Tob± skontaktowaæ...
la'Mbria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 14:38   #4
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 3 503
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Ale wy jako¶ podzielili¶cie obowi±zki domowe miêdzy siebie mniej wiêcej po po³owie, czy ka¿e Ci sprz±taæ ca³o¶æ w zamian za wynajem? Ostatecznie p³acisz mu to 1000 z³? Chora sytuacja, w powa¿nym zwi±zku nikt nikomu nie p³aci za wynajem. A kwestie podzia³u obowi±zków powinni¶cie rozwi±zaæ wspólnie.

Natomiast ja bym powiedzia³a, ¿e to ju¿ w czasie przesz³ym, poniewa¿ po tekstach typu "nie szanujê ciê, nie nadajesz siê na ¿onê" itd. to on nie powinien Ciebie wiêcej na oczy zobaczyæ. Dla mnie taki tekst oznacza³by koniec, nie by³oby rozmowy o niczym ju¿.
januszpolak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 14:41   #5
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 350
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Paula3108 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem co robiæ, z jednej strony go kocham, uwa¿am, ¿e ma wiele zalet a z drugiej bojê siê, ¿e sie nie zmieni a nie mogê byæ z cz³owiekiem, który mnie nie szanuje.
Mo¿e mieæ i trylion zalet, ale ¿adna nie zast±pi szacunku do Ciebie i faktycznego okazywania go. A tutaj tego brak. Nadzieja na to, ¿e facet siê zmieni, to trochê s³aby fundament zwi±zku.
ukladlimbiczny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 14:47   #6
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomo¶ci: 9 219
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Jezu, ja nie wierzê, ¿e ludzie zadaj± siê z takimi typami.

P³acisz mu tego tysiaka? Op³acanie na spó³ê rachunków czy wynajmu w przypadku wspólnie wynajmowego mieszkania - jasne. Ale za "komorne" bym wy¶mia³a i popuka³a siê w czo³o przy pierwszej wzmiance.

Jak chcesz sobie zmarnowaæ ¿ycie to odezwij siê. Jak chcesz ¿yæ normalnie to wróæ jeszcze dzisiaj. Po to, ¿eby zabraæ swoje rzeczy.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 14:50   #7
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 3 448
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

1000zl?
A gdzie bie¿±ce wydatki i jedzenie? Kto Was ¿ywi i p³aci np za Internet czy dentystê? Kto kupuje chemiê? Strasznie du¿o sobie wyliczy³. To w koñcu zwi±zek na sta³e czy on chce sobie zarobiæ na Tobie?
Po drugie, za takie teksty jak us³ysza³a¶ to nawet bym ju¿ nogi w tym mieszkaniu nie postawi³a.
Serio jego mama poradzi³a Ci spakowanie siê i wyprowadzke? My¶lisz ¿e to z troski o wasz zwi±zek? Nie s±dzê. Pewnie po cichu my¶li sobie swoje.
We¼ siê w gar¶æ i przestañ siê przed nim p³aszczyæ. Nie warto po tym wszystkim.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-11-15, 14:51   #8
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 4 812
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e mieæ i trylion zalet, ale ¿adna nie zast±pi szacunku do Ciebie i faktycznego okazywania go. A tutaj tego brak. Nadzieja na to, ¿e facet siê zmieni, to trochê s³aby fundament zwi±zku.

Facet pokazal swoja prawdziwa twarz, zakochanie minelo, spadly ci klapki z oczu. Nie chcialabym byc z takim facetm, ktory nie na do mnie szacunku

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 15:00   #9
lastnightryder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Jakie ponosili¶cie koszta na wynajem i op³aty?
lastnightryder jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 15:03   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

W momencie w ktorym powiedzial ze nie zaslugujesz na szacunek... to koniec.

To dorosly facet a nie dzieciak ktory nie odpowiada za slowa.

Nie dosc ze ja bym sie nie odezwala to NIGDY bym do niego nie wrocila.

On cie nie szanuje i nieraz to juz pokaz wiec magicznie sie nie zmieni.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 15:04   #11
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomo¶ci: 5 535
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Co ja czytam.
Tutaj nie ma co ratowaæ, mo¿e byæ tylko gorzej a ludzie siê nie zmieniaj±. Nawet nie ma co próbowaæ.
On Ciê nie szanuje i tyle. Dla niego jeste¶ pomoc± w remoncie mieszkania, w którym de facto nie jeste¶ wspó³w³a¶cicielem. Mo¿esz siê do niego dok³adaæ ile wlezie a on tylko na Tobie zarobi. Pó¼niej by³oby ¿egnaj bo "mieszkanie skoñczone i nie jeste¶ mi potrzebna". Ale to tylko moje przypuszczenia
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-15, 15:05   #12
201711170908
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez lastnightryder Poka¿ wiadomo¶æ
Jakie ponosili¶cie koszta na wynajem i op³aty?
ja p³aci³am 900+internet a on 600. Sama zgodzi³am sie na taki uk³ad, gdy¿ on sp³aca³ auto którego ja te¿ u¿ywam.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Poka¿ wiadomo¶æ
Co ja czytam.
Tutaj nie ma co ratowaæ, mo¿e byæ tylko gorzej a ludzie siê nie zmieniaj±. Nawet nie ma co próbowaæ.
On Ciê nie szanuje i tyle. Dla niego jeste¶ pomoc± w remoncie mieszkania, w którym de facto nie jeste¶ wspó³w³a¶cicielem. Mo¿esz siê do niego dok³adaæ ile wlezie a on tylko na Tobie zarobi. Pó¼niej by³oby ¿egnaj bo "mieszkanie skoñczone i nie jeste¶ mi potrzebna". Ale to tylko moje przypuszczenia
Powiedzia³ mi ostatnio w z³o¶ci, ¿e mieszkanie nigdy nie bêdzie moje.
201711170908 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 15:06   #13
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Szmata a nie facet. Uciekaj.
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 15:11   #14
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 3 448
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Bo to mieszkanie nie bêdzie Twoje.
Jak z reszt± rachunków? Te 900zl które dawa³a¶ to na co sz³o?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Auto pewnie te¿ na niego?
O Ty naiwna.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 15:15   #15
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomo¶ci: 5 535
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Paula3108 Poka¿ wiadomo¶æ
ja p³aci³am 900+internet a on 600. Sama zgodzi³am sie na taki uk³ad, gdy¿ on sp³aca³ auto którego ja te¿ u¿ywam.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------


Powiedzia³ mi ostatnio w z³o¶ci, ¿e mieszkanie nigdy nie bêdzie moje.
Pozamiatane. Nawet nie próbuj do niego wracaæ bo to nie wró¿y dobrego ¿ycia. Inaczej Ciê znajdê i sama stamt±d zabiorê.
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 15:19   #16
megamag
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 488
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Podsumowuj±c:
- najpierw p³aci³a¶ wiêcej za najem, ¿eby on móg³ sobie zbieraæ na mieszkanie;
- do remontu masz siê nie dok³adaæ, ¿eby czasem nie by³ Ci niczego d³u¿ny, jak Ciê wykopie;
- ale masz zapitalaæ przy remoncie i dbaæ o utrzymanie mieszkania;
- i jeszcze masz za tê przyjemno¶æ p³aciæ wiêcej, ni¿ p³aci³a¶ za najem u obcych.

WTF? Gdzie on tak± g³upi± znalaz³? Ale kutwa jest z niego naprawdê niez³a. A jakby¶cie mieli dzieci, to kto p³aci³ by za ich wynajem? Te¿ Ty?
megamag jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 15:20   #17
lastnightryder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Co rachunków to uwa¿am, ¿e powinna¶ p³aciæ po³owê op³at. Mi³o te¿ by by³o z twojej strony aby¶ zrobi³a np. czê¶ciej zakupy do domu, b±d¼ te¿
od³o¿y³a co¶ na jakie¶ wspólne wyj¶cie, czy wyjazd. 1000z³ to na pewno przesada.
lastnightryder jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 15:21   #18
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomo¶ci: 5 535
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez lastnightryder Poka¿ wiadomo¶æ
Co rachunków to uwa¿am, ¿e powinna¶ p³aciæ po³owê op³at. Mi³o te¿ by by³o z twojej strony aby¶ zrobi³a np. czê¶ciej zakupy do domu, b±d¼ te¿
od³o¿y³a co¶ na jakie¶ wspólne wyj¶cie, czy wyjazd. 1000z³ to na pewno przesada.
Ale tu ju¿ nie ma co gdybaæ. On uwa¿a, ¿e autorka nie zas³uguje na szacunek i z pewno¶ci± nie bêdzie dobr± ¿on±.
Czego tu siê jeszcze doszukiwaæ?
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 15:29   #19
201711170908
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

<3

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Oczywi¶cie zgadzam siê. Mia³am zamiar p³aciæ za media + robiæ zakupy. Ale jaki to ma sens jak facet podkre¶la tylko, ¿e to jego mieszkanie? Dodam jeszcze, ¿e zarabiam wiêcej od niego co strasznie go boli (powiedzia³ o tym mojemu ojcu).
201711170908 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-15, 15:33   #20
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 612
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Ups, kiepsko to wygl±da. Twój facet Ciê nie szanuje i okropnie zachowuje siê wobec osoby, któr± podobno kocha i z któr± spêdzi³ 2,5 roku.

Szkoda na niego czasu. Niech szuka innej naiwniary.

Wys³ane z mojego Redmi Note 4 przy u¿yciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 15:35   #21
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 1 576
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Paula3108 Poka¿ wiadomo¶æ
<3

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Oczywi¶cie zgadzam siê. Mia³am zamiar p³aciæ za media + robiæ zakupy. Ale jaki to ma sens jak facet podkre¶la tylko, ¿e to jego mieszkanie? Dodam jeszcze, ¿e zarabiam wiêcej od niego co strasznie go boli (powiedzia³ o tym mojemu ojcu).
Po tych wszystkich jego tekstach, ja bym mu szansy ju¿ nie da³a.
__________________
Wszystkie nicki zajête.
lubiekielbase jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 15:45   #22
Hultaj
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 27 877
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Poka¿ wiadomo¶æ
Szmata a nie facet. Uciekaj.
lepiej bym tego nie umia³a podsumowaæ, dla mnie jaki¶ idiota i niezrównowa¿ony ¶wir.
¿eby robiæ komu¶ takie wygawory, oj tak, kocha ciê bardzo.
gratulujê ¿e zrezygnowa³a¶ z basenu zajêæ muzycznych, ¶piewania, itp ¿eby misiowi sprz±taæ a i tak jest be.

a wyliczenie tego tysiaka to sk±d mu siê wziê³o? w znaczeniu jakie jest odniesienie, a nie ¿e tak rzuci³?

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2017-11-15 o 15:47
Hultaj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 15:50   #23
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 12 916
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Cwaniak. Znalaz³ i sprz±taczkê i sponsorkê w jednym. Ale siê da³a¶ zrobiæ. I jeszcze on krzyczy, a Ty ogon pod siebie i czujesz siê winna. Wspó³czujê. Chyba Twoja samoocena -1000% poni¿ej zera skoro pozwalasz siê tak traktowaæ. Popracuj nad samoocen±, a jak masz ochotê uciekaæ to pos³uchaj instynktu/intuicji i uciekaj. Na raj mi³osny mi to nie wygl±da, wiêc chyba nie ma siê po co mêczyæ.

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Paula3108 Poka¿ wiadomo¶æ
<3

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Oczywi¶cie zgadzam siê. Mia³am zamiar p³aciæ za media + robiæ zakupy. Ale jaki to ma sens jak facet podkre¶la tylko, ¿e to jego mieszkanie? Dodam jeszcze, ¿e zarabiam wiêcej od niego co strasznie go boli (powiedzia³ o tym mojemu ojcu).
Czyli zakompleksiona pipk*a, a nie mê¿czyzna. Wy¿ywa siê na Tobie bo ma kompleks ni¿szo¶ci. We¼ odejd¼, jak masz kasê to nawet m³odszego, którego mo¿esz sobie jak to siê mówi "wychowaæ jak chcesz" mo¿esz mieæ jak masz tak± fantazjê je¶li jeste¶ przedsiêbiorcza i zarabiasz lepiej ni¿ mê¿czyzna. Szkoda ¿ycia na zakompleksionego trutnia, który siê na Tobie wy¿ywa bo jeste¶ w czym¶ lepsza od niego.
__________________
Proszê zajrzyj do tego w±tku i wype³nij ankietê:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 15:53   #24
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 4 812
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Paula, przedstawiasz coraz gorszy obraz tego pana. Z czasem bedzie gorzej jak bedziesz pozwalala sie tak traktowac, nie bedzie mial barier przed niczym. Mysle, ze po takich tekstach, wiecznym niezadowoleniu i podkreslaniu jaka to jestem beznadziejna i ze nie mam praw do niczego spakowalabym sie i wyniosla. Nie chcialabym go widziec

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 16:17   #25
megamag
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 488
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Paula3108 Poka¿ wiadomo¶æ
<3[COLOR="Silver"]
Dodam jeszcze, ¿e zarabiam wiêcej od niego co strasznie go boli (powiedzia³ o tym mojemu ojcu).
Ojoj, czyli nie do¶æ, ¿e sk±py, to jeszcze zakompleksiony i z jakim¶ problemami z mêskim ego. Marnie to wygl±da.Takie typy nie nadaj± siê do zak³adania rodziny, bo potem bêd± wyliczaæ, ¿e dziecko zasra³o za du¿o pieluszek i drogo ich wychodzi.

Normalni ludzie w normalnych zwi±zkach po prostu dziel± siê jako¶ w miarê mo¿liwo¶ci wydatkami, a mieszkanie urz±dzaj± dla siebie razem, bez wzglêdu na to, na kogo jest zapisane. No i ciesz± siê, jak kto¶ zarabia wiêcej, bo to oznacza wiêcej pieniêdzy we wspólnej kasie.
megamag jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-15, 20:54   #26
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 7 327
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Co za obrzydliwy typol.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-16, 06:48   #27
201711170908
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Moje drogie,

wyprowadzi³am siê wczoraj ju¿ ostatecznie. Nawet pomóg³ mi siê pakowaæ i powiedzia³ tylko, ¿e ma do¶æ mojego zachowania i tych k³ótni.

Zastanawiam siê tylko czy jego mama mnie nie zmanipulowa³a mówi±c, ¿ebym siê wyprowadzi³a i ¿e on mnie pewnie nie kocha...
Jest mi strasznie ciê¿ko, nie mogê spaæ, pracowaæ. Powinnam udaæ siê do psychologa?
201711170908 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-16, 07:24   #28
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 3 448
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Ja my¶lê ¿e to dobra decyzja, niech szuka innej naiwnej.
My¶lê ¿e mama swoje 2 grosze do³o¿y³a.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-16, 07:29   #29
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e mieæ i trylion zalet, ale ¿adna nie zast±pi szacunku do Ciebie i faktycznego okazywania go. A tutaj tego brak. Nadzieja na to, ¿e facet siê zmieni, to trochê s³aby fundament zwi±zku.
Jak wy¿ej.

Autorko, wykoñczy(³by) Ciê ten zwi±zek i finansowo i emocjonalnie. Bilans wychodzi na minus, du¿y minus. Mam nadziejê, ¿e bêdziesz siê trzyma³a decyzji o zerwaniu. Bo on Ciê nie kocha, nie ma na to ¿adnych dowodów.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-11-16 o 07:30
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-16, 07:31   #30
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomo¶ci: 1 947
Dot.: Kryzys w zwi±zku - czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Paula3108 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje drogie,

wyprowadzi³am siê wczoraj ju¿ ostatecznie. Nawet pomóg³ mi siê pakowaæ i powiedzia³ tylko, ¿e ma do¶æ mojego zachowania i tych k³ótni.

Zastanawiam siê tylko czy jego mama mnie nie zmanipulowa³a mówi±c, ¿ebym siê wyprowadzi³a i ¿e on mnie pewnie nie kocha...
Jest mi strasznie ciê¿ko, nie mogê spaæ, pracowaæ. Powinnam udaæ siê do psychologa?
Moze tak, mo¿e nie ale tego siê ju¿ nie dowiesz. Jak najszybciej odetnij siê od niego i wspólnych spraw, zacznij ¿yæ!
Je¶li czujesz, ¿e psycholog móg³by Ci pomóc to koniecznie wybierz siê
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-11-20 23:34:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.