Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads ) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 19:37   #1261
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez myszu13 Pokaż wiadomość
Witam ponownie
Tym razem chciałabym poprosić o radę.
Zamierzam wstąpić w szeregi miłośniczek pandory. Myślałam, ze uda mi sie dokonać zakupu srebrnej bransoletki przez stronę internetowa Yes.
Niestety rozmiar tych bransoletek na stronie to 19 i 20. Zastanawiam się czy przy rozmiarze nadgarstka 15-15,5 nie będą zbyt luźne? Nie mam możliwości przymierzenia przed gwiazdką (nie sklepu w mieście) .To ma być prezent i musze sie zadeklarować.
Pozdrawiam i liczę na pomoc.
m
Witaj
Ja mam grubość nadgarstka 14,5-15cm i mam bansoletkę 19cm. I uważam że jest dobrana super pod względem wielkośći. Pamiętaj, że z czasem będziesz dodawać kolejne charmsy/beadsy i musisz mieć miejsce na to.


Dziś zaszłam do Yes'a w Madisonie w Gdańsku (pozdrawiam Panią sprzedawczynię ) i kupiłam klipsa z kwiatkami oraz charmsa z perełką.
Perły kocham więc idealnie pasują mi do kolczyków.

No troche mi się polepszył humor
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:48   #1262
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Witaj
Ja mam grubość nadgarstka 14,5-15cm i mam bansoletkę 19cm. I uważam że jest dobrana super pod względem wielkośći. Pamiętaj, że z czasem będziesz dodawać kolejne charmsy/beadsy i musisz mieć miejsce na to.


Dziś zaszłam do Yes'a w Madisonie w Gdańsku (pozdrawiam Panią sprzedawczynię ) i kupiłam klipsa z kwiatkami oraz charmsa z perełką.
Perły kocham więc idealnie pasują mi do kolczyków.

No troche mi się polepszył humor
Widzę, że nie tylko mi poprawia humor kupowanie nowych elementów do bransoletki .
A ja chciałam kupić dzisiaj w Kruku tą koniczynkę, ale nie było .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:58   #1263
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez myszu13 Pokaż wiadomość
Witam ponownie
Tym razem chciałabym poprosić o radę.
Zamierzam wstąpić w szeregi miłośniczek pandory. Myślałam, ze uda mi sie dokonać zakupu srebrnej bransoletki przez stronę internetowa Yes.
Niestety rozmiar tych bransoletek na stronie to 19 i 20. Zastanawiam się czy przy rozmiarze nadgarstka 15-15,5 nie będą zbyt luźne? Nie mam możliwości przymierzenia przed gwiazdką (nie sklepu w mieście) .To ma być prezent i musze sie zadeklarować.
Pozdrawiam i liczę na pomoc.
m
Ja miałam taki sam problem, wczoraj musiałam się już na 100% zdeklarować którą długość wybrać i myśle, że może ten filmik Ci pomoże:

http://www.youtube.com/watch?v=lRd5o-geq1A

pozdrawiam
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:58   #1264
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Mirell to teraz będziesz mnie kusić Agathą

Były te filmowe?
Oj, Agatha kusi, oj kusi
Filmowe były ale jakie dokładnie to nie wiem

Cytat:
Napisane przez strawberry Pokaż wiadomość
nie tylko Ty



truskaweczka śliczna... jednak cena... nie do przyjęcia...
Cena fu Ale Tobie by się przydała taka truskawka szczególnie

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
Mirell, fajne te charmsy, "I love shopping" też by mnie idealnie opisywała, jednak cena trochę przesadzona


Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Mirrel super zakupy! ja marze o karcie kredytowej z Agathy
Karta też śliczna (szczególnie że mam VISA card ), to jeden z mniej drogich charmsów (130zł)
Mnie się marzy jeszcze na przyszłość kiedyś "Shopping Bag", ale 210zł

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Mirel aaaaaaaaaaaah jakie piękne charmsy Ale ceny ajjajja, wszystkie tam tyle kosztuja bo ja sie nastawilam na jakies zakupy,a tu moze jednego tylko zakupie..

Niestety, jeszcze 130zł to jedna z niższych cen za charms, najwięcej jest tych w przedziale cenowym 150-210zł
Hmm, a ciekawe czy mają kartę stałego klienta
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:37   #1265
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

dziewczyny, chyba sie zarazilam. Chcialabym kupic sobie na razie lancuszek i 1 charm. Sam lancuszek (ten na reke) mi sie podoba. Patrzylam na Pandore. Jak kupie lancuszek Pandory, to od ktorego producenta koraliki moge kupowac? Ktos tu pisal, ze z Apartu czy YES nie wchodza ???? :?:

Jeszcze jedno, widzialyscie te strone:
http://www.pandoramalls.com/
Dziwnie tania jest :/ To podrobki?
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:57   #1266
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Matylda82 Pokaż wiadomość
To moje ostatnie zakupy w aparcie
Świetne, czy bałwanek jest w miarę duży/ciężki?
Super jest też śnieżynka

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez myszu13 Pokaż wiadomość
Witam ponownie
Tym razem chciałabym poprosić o radę.
Zamierzam wstąpić w szeregi miłośniczek pandory. Myślałam, ze uda mi sie dokonać zakupu srebrnej bransoletki przez stronę internetowa Yes.
Niestety rozmiar tych bransoletek na stronie to 19 i 20. Zastanawiam się czy przy rozmiarze nadgarstka 15-15,5 nie będą zbyt luźne? Nie mam możliwości przymierzenia przed gwiazdką (nie sklepu w mieście) .To ma być prezent i musze sie zadeklarować.
Pozdrawiam i liczę na pomoc.
m
Hej ja zamówiłam ze strony Kruka, mam chudą rękę i zmniejszą mi za free, może w YES i Aparcie też tak robią? Wyślij do nich maila
Ja osobiście nie lubię jak coś jest zbyt luźne, co chwilę sprawdzałabym czy bransoletka jest na miejscu..
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:59   #1267
tigaaa814
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 83
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
dziewczyny, chyba sie zarazilam. Chcialabym kupic sobie na razie lancuszek i 1 charm. Sam lancuszek (ten na reke) mi sie podoba. Patrzylam na Pandore. Jak kupie lancuszek Pandory, to od ktorego producenta koraliki moge kupowac? Ktos tu pisal, ze z Apartu czy YES nie wchodza ???? :?:

Jeszcze jedno, widzialyscie te strone:
http://www.pandoramalls.com/
Dziwnie tania jest :/ To podrobki?

POdrobki
Pandora nie 'posiada' taki koralikow;/
tigaaa814 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 22:02   #1268
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

BTW. bardzo mi się podobają Wasze Pandory ach! Niestety z moją chudą ręką wyglądałoby to kiepsko ale może kiedyś no i ceny b. wysokie:/ jak dla studentki
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:04   #1269
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Ech, kurczę... Nie wiem, po co dziś weszłam do Pandory...

Z ciekawości chciałam zmierzyć bransoletkę. No i Pani w ZT zaczęła mi pokazywać koraliki, zakładać, a jak jeszcze zobaczyłam tego beadsa w gwiazdki co ma być jutro dla pierwszych 300 osób w Arkadii...

No ale z Pandory podoba mi się tylko kilka murano (to z załącznika piękne ), za to z Trolli większość, ale srebrnych więcej z Pandory, no i koraliki ze złotem są tańsze

Jutro o 10 otwarcie, a ja nie wiem, czy iść po Pandorową bransoletkę, czy czekać na Trolle, które mam obiecane pod choinkę

ze mnie!
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:14   #1270
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Ech, kurczę... Nie wiem, po co dziś weszłam do Pandory...

Z ciekawości chciałam zmierzyć bransoletkę. No i Pani w ZT zaczęła mi pokazywać koraliki, zakładać, a jak jeszcze zobaczyłam tego beadsa w gwiazdki co ma być jutro dla pierwszych 300 osób w Arkadii...

No ale z Pandory podoba mi się tylko kilka murano (to z załącznika piękne ), za to z Trolli większość, ale srebrnych więcej z Pandory, no i koraliki ze złotem są tańsze

Jutro o 10 otwarcie, a ja nie wiem, czy iść po Pandorową bransoletkę, czy czekać na Trolle, które mam obiecane pod choinkę

ze mnie!
Na bransoletkę z Trolli wchodzą koraliki Pandory,a na odwrót nie . Więc jeśli to tylko kwestia koralików to polecam Trollową . I bransoletka tańsza, i wszystkie koraliki możesz kupować .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:18   #1271
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez tigaaa814 Pokaż wiadomość
POdrobki
Pandora nie 'posiada' taki koralikow;/
Tak myslalam :/

Wiecie, jedna rzecz mnie odrzuca w tych bransoletkach. Sa sliczne, podoba mi sie bardzo pomysl i w ogole, ale... Nie lubie przeplacac. Nie mam problemu zeby za cos cennego zaplacic duzo, jesli tyle to faktycznie kosztuje. Tu mam niestety wrazenie, ze bym placila za "mode", bo nawet biorac pod uwage marke i superhiper wykonanie, to AZ TYLE nie powinno to kosztowac. Troche zdzierstwo :/
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 22:21   #1272
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Na bransoletkę z Trolli wchodzą koraliki Pandory,a na odwrót nie . Więc jeśli to tylko kwestia koralików to polecam Trollową . I bransoletka tańsza, i wszystkie koraliki możesz kupować .
No właśnie też tak myślę i TŻ, który sponsoruje prezent tak samo (chociaż powiedział, że jak chcę, to mam iść jutro kupić). Zresztą się specjalnie na jutro nie nastawiam. Ale ten koralik z gwiazdkami fajnie by było mieć, prawie o 100 zł taniej

To pewnie kwestia tego, że Pandorę widziałam na żywo, a Trolli jeszcze nie. Przynajmniej wiem, że 17 cm jest dla mnie idealne.
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:28   #1273
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Na bransoletkę z Trolli wchodzą koraliki Pandory,a na odwrót nie . Więc jeśli to tylko kwestia koralików to polecam Trollową . I bransoletka tańsza, i wszystkie koraliki możesz kupować .
O to ciekawe. Czyli lepiej kupowac te z trolla ? Nastawiam sie ewentualnie na koraliki z pandory, bo i tak mieszkam za granica wiec apart czy yes nie wchodzi w gre.
Mowicie o tej trabsoletce? Do tego trzeba zapiecie dokupic no nie?
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:49   #1274
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Tak myslalam :/

Wiecie, jedna rzecz mnie odrzuca w tych bransoletkach. Sa sliczne, podoba mi sie bardzo pomysl i w ogole, ale... Nie lubie przeplacac. Nie mam problemu zeby za cos cennego zaplacic duzo, jesli tyle to faktycznie kosztuje. Tu mam niestety wrazenie, ze bym placila za "mode", bo nawet biorac pod uwage marke i superhiper wykonanie, to AZ TYLE nie powinno to kosztowac. Troche zdzierstwo :/
W pewnym sensie się zgodzę, prawda jest taka, że Pandora nie jest warta aż tyle:P
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:56   #1275
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
W pewnym sensie się zgodzę, prawda jest taka, że Pandora nie jest warta aż tyle:P
Szczerze mowiac, koraliki z Pandory mi sie nie podobaja przez to, ze maja ten wielki napis PANDORA z boku : Troche przesada... Chodzi mi o koraliki kolorowe glownie. Natomiast duzo bardziej podoba mi sie bransoletka z Pandory niz z Trolla. Z drugiej strony ta z trolla jest ciensza i chyba wiecej na nia koralikow wejdzie. Apart na nia wchodzi no nie? Troche sie zgubilam. I smiecie wam na watku
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:59   #1276
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
O to ciekawe. Czyli lepiej kupowac te z trolla ? Nastawiam sie ewentualnie na koraliki z pandory, bo i tak mieszkam za granica wiec apart czy yes nie wchodzi w gre.
Mowicie o tej trabsoletce? Do tego trzeba zapiecie dokupic no nie?
Tak, o tej bransoletce . Zapięcie trzeba dokupić, no niestety :P. Ale za to jak kupisz bransoletkę i zapięcie to masz dwa koraliki gratis (wybierasz spośród tych, które kosztują 111zł).

Ja ogólnie na początku byłam zafascynowana Pandorą, a Trolle mi się nie podobały. Ale zobaczyłam jedno i drugie na żywo i w Trollach się zakochałam .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 23:01   #1277
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Tak, o tej bransoletce . Zapięcie trzeba dokupić, no niestety :P. Ale za to jak kupisz bransoletkę i zapięcie to masz dwa koraliki gratis (wybierasz spośród tych, które kosztują 111zł).
Aha, czyli bransoletka 150 zl + zapiecie 99 (to najtansze) + 2 koraliki gratis? czyli bede miala bransoletne z 2 koralikami za 250 zl?
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 23:12   #1278
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Aha, czyli bransoletka 150 zl + zapiecie 99 (to najtansze) + 2 koraliki gratis? czyli bede miala bransoletne z 2 koralikami za 250 zl?
Zgadza się .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 23:18   #1279
Birka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 31
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Hej , no to faktycznie nie masz duzo kasy na wydanie, ja kupuję tam u tej laski czyli QislandPL i sa spoko. Juz wczesniej pokazywałam wam moja bransoletkę.
Birka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 23:24   #1280
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

winyl, dzieki :kwiatek:
Przeanalizowalam sprawe i mysle, ze nie bede dawac z siebie zdzierac za "marke" typu Pandora czy troll. Popatrzylam na allegro i widze, ze jest tego zatrzesienie. WIekszosc tandetna, ale znalazlam kilku sprzedawcow, ktorzy maja naprawde ladne i srebrne lub pozlacane elementy w ROZSADNYCH cenach (zwlaszcza jeden mi sie podoba, ne wiem, czy moge tu napisac ktory). Moze i mnie stac zaplacic 120 zl za jeden koralik ze szkla z kapka srebra, ale to nie znaczy ze mam tyle przeplacac. W sensie, nie zrozumcie mnie zle, nie chce tu nikogo krytykowac, dziele sie jedynie odczuciami moimi. Mam tone bizuterii i nie wiem, na ile mnie moda wciagnie, moze sie znudze za trzy miesiace, bo mi nie pasuje do bluzki , to nie chce pakowac majatku
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 23:29   #1281
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
winyl, dzieki :kwiatek:
Przeanalizowalam sprawe i mysle, ze nie bede dawac z siebie zdzierac za "marke" typu Pandora czy troll. Popatrzylam na allegro i widze, ze jest tego zatrzesienie. WIekszosc tandetna, ale znalazlam kilku sprzedawcow, ktorzy maja naprawde ladne i srebrne lub pozlacane elementy w ROZSADNYCH cenach (zwlaszcza jeden mi sie podoba, ne wiem, czy moge tu napisac ktory). Moze i mnie stac zaplacic 120 zl za jeden koralik ze szkla z kapka srebra, ale to nie znaczy ze mam tyle przeplacac. W sensie, nie zrozumcie mnie zle, nie chce tu nikogo krytykowac, dziele sie jedynie odczuciami moimi. Mam tone bizuterii i nie wiem, na ile mnie moda wciagnie, moze sie znudze za trzy miesiace, bo mi nie pasuje do bluzki , to nie chce pakowac majatku
Też tak myślę, a poza bransoletkami jest przecież jeszcze TYLE do kupienia!!
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 23:31   #1282
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Filozofka, ty tez kupujesz na allero? Ta QuislandPL to allegrowiczka sprzedawca?
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 23:35   #1283
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Filozofka, ty tez kupujesz na allero? Ta QuislandPL to allegrowiczka sprzedawca?
Ja dopiero co zaczynam, na razie zamówiłam bransoletkę od Kruka i dwa charmsy (1 YES 2 Apart). Może kiedyś pomyślę o bransoletce w typie Pandory, ale był by problem z dopasowaniem bo mam chudą rękę
Myślę, że można kupować na Allegro, ale trzeba sprawdzić komentarze i myślę, że lepiej postawić na srebro niż posrebrzane. Przeglądałam na Allegro są dużo tańsze charmsy i koraliki.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 23:37   #1284
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

ok, znalazlam kobite Mi sie podobaja na allegro bransoletki od fashion_vogue.

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Myślę, że można kupować na Allegro, ale trzeba sprawdzić komentarze i myślę, że lepiej postawić na srebro niż posrebrzane. Przeglądałam na Allegro są dużo tańsze charmsy i koraliki.
Ja mowilam o poZLACANYCH ;] Podoba mi sie zestawienie srebrno-zlote, taki mix. Mniej podobaja mi sie te kolorowe szklane koraliki. Srebro bym kupila po prostu srebro 925, ale zloto bedzie drogie, to dla "wygladu" moze byc samo pozlacane. Z treszta wiele tych elementow zlotych nie chce.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 23:46   #1285
oboronotsuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
ok, znalazlam kobite Mi sie podobaja na allegro bransoletki od fashion_vogue.

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------


Ja mowilam o poZLACANYCH ;] Podoba mi sie zestawienie srebrno-zlote, taki mix. Mniej podobaja mi sie te kolorowe szklane koraliki. Srebro bym kupila po prostu srebro 925, ale zloto bedzie drogie, to dla "wygladu" moze byc samo pozlacane. Z treszta wiele tych elementow zlotych nie chce.
nieczęsto zaglądam na wizaż ale zaczyna sie czas przedswiateczny, zaczynam myslec o prezentach (dla siebie;D) i przypomnialam sobie o wizazu!
Mam malą radę dotyczącą koralików pozłacanych, przed kupnem na aukcji, jesli nie ma takiej informacji w tresci, zapytaj jaki metal zostal pozlacany zlotem, w wiekszosci jest to jakas miedź i po dwoch tygodniach - miesiącu wygląda paskudnie. przynajmniej ja tak trafiłam:/
oboronotsuki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 23:48   #1286
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
ok, znalazlam kobite Mi sie podobaja na allegro bransoletki od fashion_vogue.

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------


Ja mowilam o poZLACANYCH ;] Podoba mi sie zestawienie srebrno-zlote, taki mix. Mniej podobaja mi sie te kolorowe szklane koraliki. Srebro bym kupila po prostu srebro 925, ale zloto bedzie drogie, to dla "wygladu" moze byc samo pozlacane. Z treszta wiele tych elementow zlotych nie chce.
Chyba, że tak. Złoto jest dużo droższe, a pozłacane nieraz są dobrze zrobione i nie zmieniają barwy (np. pierścionki).
Idę spać, pozdrawiam
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 23:53   #1287
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
winyl, dzieki :kwiatek:
Przeanalizowalam sprawe i mysle, ze nie bede dawac z siebie zdzierac za "marke" typu Pandora czy troll. Popatrzylam na allegro i widze, ze jest tego zatrzesienie. WIekszosc tandetna, ale znalazlam kilku sprzedawcow, ktorzy maja naprawde ladne i srebrne lub pozlacane elementy w ROZSADNYCH cenach (zwlaszcza jeden mi sie podoba, ne wiem, czy moge tu napisac ktory). Moze i mnie stac zaplacic 120 zl za jeden koralik ze szkla z kapka srebra, ale to nie znaczy ze mam tyle przeplacac. W sensie, nie zrozumcie mnie zle, nie chce tu nikogo krytykowac, dziele sie jedynie odczuciami moimi. Mam tone bizuterii i nie wiem, na ile mnie moda wciagnie, moze sie znudze za trzy miesiace, bo mi nie pasuje do bluzki , to nie chce pakowac majatku

Dziewczyny!
Zgadzam sie z tym, ze Pandora jest dość droga. Tutaj nie chodzi o najszybsze nawalenie sobie koralikow, tylko kupowanie ich np. okazjonalnie. Fakt, ze mozna sie uzależnić i kupować bez okazji, ale czy któraś z dziewczyn, która to kupuje narzeka na cenę? Nie, bo my wiemy ile to kosztuje i tyle.

Mam jedną bransoletkę całą srebrną takiego typu całą zapełnioną koralikami i nosiłam ją dość długo, bardzo ją lubię ale zapragnełam mieć również Pandorę.. Czy to coś złego? Jeżeli Pandora znudzi mi się (w co wątpie ) to ją po prostu sprzedam. I "majątek" odzyskam.

Fakt faktem, że szkło murano jest drogie samo w sobie. Ale jedna kupuje nałogowo książki, inna jest zakupocholiczką, inna zbiera na jakiś inny cel pieniądze. My tutaj zebrałyśmy się, bo w danym momencie jesteśmy zakochane w takiej biżuterii i nie szkoda nam pieniędzy.

Inna sprawa jest taka, że pracuje w branży jubilerskiej. Cena srebra osiąga okropnie wysoką cenę na giełdzie na dzień dzisiejszy. Ostatnio policzyłam, że moi klienci sprzedają gotowe wyroby za np. 10zł/g a Pandora (przyklad bransoletki) ma po 25zł/g. Szczerze? Nie przejełam się tym za bardzo. Po prostu jak coś się bardzo chcę to nieważne ile to kosztuję.. (na tyle ile nas stać oczywiście).

Nie mam przeciwko kupowaniu na allegro, ale tam też zdzierają, bo jak mówiłam wiem ile takie produkty kosztują po odlaniu.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 00:06   #1288
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Zgadzam sie z tym, ze Pandora jest dość droga. Tutaj nie chodzi o najszybsze nawalenie sobie koralikow, tylko kupowanie ich np. okazjonalnie.
Wiem, mowilam, ze nie chodzi mi o krytykowanie nikogo. Ja bym jednak chciala zaczac od kilku, nie wiem, 3 moze 4. BEde teraz mieszkac w miejscu, gdzie Pandora nie dociera wiec nie chce miec "lysej" bransoletki dluzszy czas ;-)
Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Mam jedną bransoletkę całą srebrną takiego typu całą zapełnioną koralikami i nosiłam ją dość długo, bardzo ją lubię ale zapragnełam mieć również Pandorę.. Czy to coś złego? Jeżeli Pandora znudzi mi się (w co wątpie ) to ją po prostu sprzedam. I "majątek" odzyskam.
Jasne, ze nie, kazdy wydaje kase na co lubi, ja tylko pisze jakie sa moje zapatrywania. Na razie nie wiem, jak mnie to wciagnie, wiec tez, ja ty, wole zaczac od czegos tanszego he he
Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Ostatnio policzyłam, że moi klienci sprzedają gotowe wyroby za np. 10zł/g a Pandora (przyklad bransoletki) ma po 25zł/g.
Szczerze to sie spodziewalam wiekszej roznicy

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Nie mam przeciwko kupowaniu na allegro, ale tam też zdzierają, bo jak mówiłam wiem ile takie produkty kosztują po odlaniu.
Jasne, ale jak porownam ceny, to jednak wychodzi taniej :P
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 00:15   #1289
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość

Szczerze to sie spodziewalam wiekszej roznicy
Wieksza roznica była półtora roku temu. Tak jak pisałam na dzień dzisiejszy cena srebra (w sprzedaży jako granulat, który będzie potem uzyty do odlewu) to około 25oo pln/kg. Rok temu kosztowało 1600. Zastanawiam się kiedy jubilerzy zaczną podwyzszać cenę.. bo na dzień dzisiejszy w tej branży jest kryzys. Inna sprawa jest taka, że oni mają takie grube marże że tym sie narazie nie przejmują.

Co do allegro to powiem Ci, że niektóre koraliki typu przekładki czy inne zwykłe koraliki są niewarte pandorowej ceny. Sa natomiast koraliki które hipnotyzują i takim oprzeć sie nie da...
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 09:11   #1290
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

laseczki, to która jutro się wybiera do arkadii ?

a i jeszcze jedno pytanie, mam zamiar kupić podwójną skórkę i zastanawiam się jaką długość mam kupić, one się też rozciągają pod ciężarem beads'ów ?
__________________
zakupoholiczka.

Edytowane przez roxxxxy
Czas edycji: 2010-11-25 o 09:15
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.