Nie pasuje mi żadne upięcie :( pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-29, 21:15   #1
lovinka89
Raczkowanie
 
Avatar lovinka89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Unhappy

Nie pasuje mi żadne upięcie :( pomocy


Cześć dziewczyny . Mój wieczny problem to okropny kształt mojej twarzy, która jest za duża i za okrągła i jeszcze do tego mam wysokie czoło. Mam kręcone włosy, obecnie takiej długości jak na zamieszczonych zdjęciach i w żaden sposób nie potrafię ich upiąć, czy choćby jakoś podpiąć, tak żeby wyglądać jak człowiek. W związku z tym odkąd tylko pamiętam chodzę w rozpuszczonych włosach i już powoli zaczyna mnie to męczyć no i oczywiście znudziło mi się. Mam także problem z określeniem typu swojej bardzo dziwacznej urody, chociaż to mi tak nie przeszkadza jak właśnie te włosy. Może wy widzicie jakiś sposób, jakąś inną fryzurę dla mnie (byle bez prostowania), w której wyglądałabym normalnie i przy tym w końcu zmieniła coś w swoim wyglądzie? Z góry dziękuje za wszystkie porady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9050758.jpg (118,7 KB, 258 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9060817.jpg (117,6 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9030623.jpg (67,9 KB, 224 załadowań)
lovinka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 23:42   #2
Czcijmarchewe
Raczkowanie
 
Avatar Czcijmarchewe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 224
Dot.: Nie pasuje mi żadne upięcie :( pomocy

Chwała Ci za "tylko bez prostowania". Masz super, zdrowe i urocze loki, szanuj je! . Mam ten sam problem co Ty, ale u mnie jest chyba gorzej,bo mam włosy prawie do pasa i w ogóle ich nie upinam,bo mi brzydko i się źle tak czuje.. Ty masz dość krótkie włosy i Ci w nich bardzo ładnie, moze upinaj je w domu, lub przy osobach, przy których sie czujesz na tyle swobodnie, a tak postaw na rozpuszczone, bo bardzo Ci pasują
__________________
Nikt nie przeżyje Twojego życia za Ciebie
Czcijmarchewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 09:13   #3
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Nie pasuje mi żadne upięcie :( pomocy

Okropny ksztalt twarzy? Dziwaczna uroda? Wygladac jak czlowiek? O czym Ty mowisz?!

Masz bardzo ladna, proporcjonalna twarz i swietne wlosy. Jesli jednak zle sie czujesz w upieciach, to moze Twoje wlosy sa do nich zbyt krotkie i musisz je za bardzo przygladzic, zeby nie "wychodzily".

Zalacz zdjecie z najlepszym upieciem, jakie mozesz aktualnie wyczarowac i zobaczymy, jak to wyglada.
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 10:09   #4
lovinka89
Raczkowanie
 
Avatar lovinka89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: Nie pasuje mi żadne upięcie :( pomocy

Ok, zakupie jakieś spinki ( bo nawet tego w domu nie mam ze względu na to, że nigdy nie upinałam włosów) i spróbuje coś wyczarować. Zapuszczam włosy, bo za rok wychodzę za mąż i właśnie boje się też tego, że fryzjerka jakoś tak upnie mi włosy, że nie będzie to w ogóle pasować do mojej twarzy. Próbowałam je przylizywać i spinać na koński ogon, ale wyglądałam tragicznie . Ale ok pokombinuje coś jeszcze i wstawię wtedy zdjęcie. Może z waszą pomocą będę przynajmniej jako tako wyglądać, bo na cuda nawet nie liczę
lovinka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 12:24   #5
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Nie pasuje mi żadne upięcie :( pomocy

Świetnie wyglądasz w takich włosach.A co do upięcia to może jak zapuścisz na dłuższe to wtedy coś lepszego wyjdzie skoro teraz nie wychodzi
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 21:38   #6
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Nie pasuje mi żadne upięcie :( pomocy

Cytat:
Napisane przez kamilak Pokaż wiadomość
Okropny ksztalt twarzy? Dziwaczna uroda? Wygladac jak czlowiek? O czym Ty mowisz?!

Masz bardzo ladna, proporcjonalna twarz i swietne wlosy. Jesli jednak zle sie czujesz w upieciach, to moze Twoje wlosy sa do nich zbyt krotkie i musisz je za bardzo przygladzic, zeby nie "wychodzily".

Zalacz zdjecie z najlepszym upieciem, jakie mozesz aktualnie wyczarowac i zobaczymy, jak to wyglada.

śliczne włosy
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 13:21   #7
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Nie pasuje mi żadne upięcie :( pomocy

O matko! chciałabym mieć taki okropny kształt twarzy i włosy jak Twoje naprawdę Mówiąc serio to wydaje mi się, że wystarczy zapuścić dłuższe włosy żeby optycznie zwęzić owal twarzy. Grzywkę możesz też zapuścić jeśli masz ochotę, choć uważam że teraz nie wygląda wcale źle. Takie krótkie włosy zawsze jest trudno upiąć żeby wyglądały super dlatego nie warto je upinać. Jeśli bardzo Ci przeszkadzają to może spróbuj założyć opaskę z apaszki lub po prostu jakąś szeroką opaskę. Co do ślubnego upięcia to warto raz w życiu wyglądać zupełnie inaczej. Może poddasz się zabiegowi prostowania ten jeden raz Zwykle w ten dzień 99,9 %dziewczyn robi loki ale skoro TY masz je na co dzień...........
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 07:30   #8
alcia22
Rozeznanie
 
Avatar alcia22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 797
Dot.: Nie pasuje mi żadne upięcie :( pomocy

moim zdaniem wiele osób na pewno zazdrości ci tych twoich cudnych loczków, zapuść troszkę włosy i wtedy bedzesz mogła z nimi coś pokombinować
alcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 08:36   #9
Alinka505
Przyczajenie
 
Avatar Alinka505
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Nie pasuje mi żadne upięcie :( pomocy

Cytat:
Napisane przez alcia22 Pokaż wiadomość
moim zdaniem wiele osób na pewno zazdrości ci tych twoich cudnych loczków, zapuść troszkę włosy i wtedy bedzesz mogła z nimi coś pokombinować
właśnie zgadzam sie z tą opinią - nie jedna Ci pozazdrości tych loczków ale wiadomo - w Kobiecej naturze leży chęc zmian i tak zwanego "ulepszania" sie - ale wydaje mi się (identycznie było ze mną) ze i tak mimo jakiś zmian - zostaniesz =wrócisz do tego wyglądu=fryzurki bo jest Ci na prawdę dobrze i podkreśla to Twoją urodę
Alinka505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.