18 dzień cyklu - miesiączka. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-23, 16:37   #1
madrze_glupia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11

18 dzień cyklu - miesiączka.


Witam, możliwe, że już kiedyś był taki wątek, ale trudno mi teraz wszystkie przejrzeć. Proszę o chwilę uwagi i pomoc.

4 stycznia zaczęła mi się miesiączka, trwała jak zawsze 4/5 dni. Cykle mam równe 27/28 dni.
W nocy z 18 na 19 stycznia uprawiałam seks... 20 dostałam miesiączkę, trwającą również 4/5 dni, obfitą w pierwszym i drugim dniu - jak zawsze.
Dwa tygodnie po miesiączce zmagałam się z niesamowitym bólem jajników, promieniującym aż do kości ogonowej i kręgosłupa. Ból minął po 4 dniach.
Do dziś czuję lekkie bóle podbrzusza, coś a'la bóle stresowe.
Do dziś nie dostałam miesiączki. Robiłam dwa testy, 2 tygodnie temu, oba negatywne.

Proszę o informację, może któraś z Was miała podobne doświadczenia... Czy to ciąża? Czy problem zdrowotny? Kiedy zrobić test aby był wiarygodny?

Pozdrawiam serdecznie.
M.
madrze_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 17:14   #2
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez madrze_glupia Pokaż wiadomość
Witam, możliwe, że już kiedyś był taki wątek, ale trudno mi teraz wszystkie przejrzeć. Proszę o chwilę uwagi i pomoc.

4 stycznia zaczęła mi się miesiączka, trwała jak zawsze 4/5 dni. Cykle mam równe 27/28 dni.
W nocy z 18 na 19 stycznia uprawiałam seks... 20 dostałam miesiączkę, trwającą również 4/5 dni, obfitą w pierwszym i drugim dniu - jak zawsze.
Dwa tygodnie po miesiączce zmagałam się z niesamowitym bólem jajników, promieniującym aż do kości ogonowej i kręgosłupa. Ból minął po 4 dniach.
Do dziś czuję lekkie bóle podbrzusza, coś a'la bóle stresowe.
Do dziś nie dostałam miesiączki. Robiłam dwa testy, 2 tygodnie temu, oba negatywne.

Proszę o informację, może któraś z Was miała podobne doświadczenia... Czy to ciąża? Czy problem zdrowotny? Kiedy zrobić test aby był wiarygodny?

Pozdrawiam serdecznie.
M.
nie masz okresu tyle czasu, bóle jajników a ty jeszcze nie byłaś u ginekologa? to nie szukaj pomocy na forum bo tu Cię nikt nie zdiagnozuje przez internet a tylko pokazujesz swoją głupotę, brawo.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 17:35   #3
madrze_glupia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Czasami zamiast pisać, warto pomyśleć.
Gdybym miała możliwość, byłabym u ginekologa już dawno. : )

Jeśli nie masz nic do napisania w tym temacie, nie miałaś podobnego przypadku to nie pisz, szkoda Twojej energii. : ) Twoje oceny nikogo nie zmartwią i nikomu nie popsują krwi.

Pozdrawiam. : )
madrze_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 17:47   #4
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez madrze_glupia Pokaż wiadomość
Czasami zamiast pisać, warto pomyśleć.
Gdybym miała możliwość, byłabym u ginekologa już dawno. : )

Jeśli nie masz nic do napisania w tym temacie, nie miałaś podobnego przypadku to nie pisz, szkoda Twojej energii. : ) Twoje oceny nikogo nie zmartwią i nikomu nie popsują krwi.

Pozdrawiam. : )
Ale mi nie chodzi o to, żebyś się zmartwiła bo powinnaś się już dawno zmartwić, że coś może być nie tak i serio, nie chce mi się wierzyć, że nie możesz znaleźć ginekologa od miesiąca.
Jak testy wyszły negatywne to pewnie nie jesteś w ciąży, możesz zrobić betę (ale pewnie tego też nie masz możliwości ) i będziesz miała pewność.

Ale tak czy siak ja już bym miała w głowie milion myśli bo takie bóle, jakie opisujesz i brak miesiączki mimo, że masz regularne, gdyby chociaż odrobinkę Cię obchodziło Twoje zdrowie to byś znalazła lekarza na nfz bez problemu. Takie gadanie, że nie masz możliwości to jak gadanie 15-latki, że nie ma możliwości no bo musiałaby iśc z mamą a ta by się dowiedziała, że współżyje.

Przemyśl sprawę, bo mi generalnie lata to czy Ty pójdziesz do lekarza ale Tobie nie powinno.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 18:06   #5
madrze_glupia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Moja Droga, ja nie będę z Tobą dyskutowała dlaczego nie byłam u gin, dlaczego nie zrobiłam badań takich czy siakich. Każdy musi brać poprawkę na to, że są różne wypadki losowe. : )
Jedyny lekarz, który mnie widział i wiedział o bólach to mój lekarz rodzinny - zalecił wzięcie nospy. :|

Napisałam, bo miałam nadzieje, że któraś z Was była w podobnej sytuacji, miała podobne obijawy.
Nie? Ok.
Nie ma dyskusji.
madrze_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 18:36   #6
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez madrze_glupia Pokaż wiadomość
Moja Droga, ja nie będę z Tobą dyskutowała dlaczego nie byłam u gin, dlaczego nie zrobiłam badań takich czy siakich. Każdy musi brać poprawkę na to, że są różne wypadki losowe. : )
Jedyny lekarz, który mnie widział i wiedział o bólach to mój lekarz rodzinny - zalecił wzięcie nospy. :|

Napisałam, bo miałam nadzieje, że któraś z Was była w podobnej sytuacji, miała podobne obijawy.
Nie? Ok.
Nie ma dyskusji.
Co to za ważne przyczyny powstrzymały ciebie od wizyty u gina?
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 18:57   #7
madrze_glupia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Co to za ważne przyczyny powstrzymały ciebie od wizyty u gina?
Czy to takie ważne? Nie byłam, bo nie mogłam, a nie dlatego, że lubię ból i niepewność. : )
Rozumiem, że forum rządzi się swoimi prawami... ale bez przesady. : )
madrze_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 19:05   #8
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez madrze_glupia Pokaż wiadomość
Czy to takie ważne? Nie byłam, bo nie mogłam, a nie dlatego, że lubię ból i niepewność. : )
Rozumiem, że forum rządzi się swoimi prawami... ale bez przesady. : )
jestem coraz bardziej pewna, że nie masz więcej niż 15 lat.
nie ma takiego tłumaczenia "nie mogłam". jak coś się dzieje to się leci do lekarza i tyle a skoro mogłaś iść do internisty to i mogłaś iść do ginekologa, proste(no pomijając już wspomnianą sytuację, że z mamą byś nie poszła i nie jesteś pełnoletnia).

i powtarzam, nikt przez internet Cię nie zdiagnozuje, nie wyczaruje ze szklanej kuli co Ci jest.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 19:11   #9
madrze_glupia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
jestem coraz bardziej pewna, że nie masz więcej niż 15 lat.
nie ma takiego tłumaczenia "nie mogłam". jak coś się dzieje to się leci do lekarza i tyle a skoro mogłaś iść do internisty to i mogłaś iść do ginekologa, proste(no pomijając już wspomnianą sytuację, że z mamą byś nie poszła i nie jesteś pełnoletnia).

i powtarzam, nikt przez internet Cię nie zdiagnozuje, nie wyczaruje ze szklanej kuli co Ci jest.
Mam 22 lata, nie 15. : ) To po pierwsze.
Po drugie, jeśli tak bardzo Cię interesuję dlaczego nie mogłam iść to może zrozumiesz jak Ci napiszę, że opiekuję się kimś kto beze mnie mógłby nie przeżyć dnia.
Po trzecie, nie chciałam diagnozy, chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was miała podobnie, mnie zdarzyło się to po raz pierwszy.
Po... ostatnie, na wielu forach się udzielałam, ale nigdy nikt tak nie "atakował". : )
Mam nadzieje, że jeszcze zdarzy się, że miło mnie ktoś zaskoczy... niewrogim podejściem.

Pozdrawiam.
M. : )
madrze_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 19:18   #10
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez madrze_glupia Pokaż wiadomość
Mam 22 lata, nie 15. : ) To po pierwsze.
Po drugie, jeśli tak bardzo Cię interesuję dlaczego nie mogłam iść to może zrozumiesz jak Ci napiszę, że opiekuję się kimś kto beze mnie mógłby nie przeżyć dnia.
Po trzecie, nie chciałam diagnozy, chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was miała podobnie, mnie zdarzyło się to po raz pierwszy.
Po... ostatnie, na wielu forach się udzielałam, ale nigdy nikt tak nie "atakował". : )
Mam nadzieje, że jeszcze zdarzy się, że miło mnie ktoś zaskoczy... niewrogim podejściem.

Pozdrawiam.
M. : )
Ja opiekowałam się terminalnie chorą babcią i zawsze znajdowałam parę chwil dla siebie bo oszalałabym
nie dostaniesz tu diagnozy bo tylko lekarz trafnie ją postawi, a ty unikając jego tylko pogorszysz swój stan zdrowia
btw nikt tutaj ciebie nie atakuje ani wrogo nie traktuje, zapytalam się grzecznie, a ty wziełaś to aż za bardzo do siebie
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain

Edytowane przez Diablica z Tasmanii
Czas edycji: 2014-02-23 o 19:20
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 19:22   #11
madrze_glupia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Ja opiekowałam się terminalnie chorą babcią i zawsze znajdowałam parę chwil dla siebie bo oszalałabym
nie dostaniesz tu diagnozy bo tylko lekarz trafnie ją postawi, a ty unikając jego tylko pogorszysz swój stan zdrowia
btw nikt tutaj ciebie nie atakuje ani wrogo nie traktuje, zapytalam się grzecznie, a ty wziełaś to aż za bardzo do siebie
Słowem się nie zająknęłam, że nie pójdę do lekarza. Pójdę, wizytę mam w nadchodzącym tygodniu.
Myślałam, że nie zaszkodzi napisać na forum, jednak chyba się myliłam. ; ) Chyba szkoda Naszego czasu na te przepychanki. : )



Diablico, nie Twoje słowa wzięłam do siebie. : )

Nie lubię aroganckiego podejścia, ja traktuję wszystkich równo, Koleżanka pffe ma problem od samego początku i nie czyta... w tym problem - ale dość! ; )

Edytowane przez madrze_glupia
Czas edycji: 2014-02-23 o 19:27
madrze_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 19:22   #12
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez madrze_glupia Pokaż wiadomość
Mam 22 lata, nie 15. : ) To po pierwsze.
Po drugie, jeśli tak bardzo Cię interesuję dlaczego nie mogłam iść to może zrozumiesz jak Ci napiszę, że opiekuję się kimś kto beze mnie mógłby nie przeżyć dnia.
Po trzecie, nie chciałam diagnozy, chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was miała podobnie, mnie zdarzyło się to po raz pierwszy.
Po... ostatnie, na wielu forach się udzielałam, ale nigdy nikt tak nie "atakował". : )
Mam nadzieje, że jeszcze zdarzy się, że miło mnie ktoś zaskoczy... niewrogim podejściem.

Pozdrawiam.
M. : )
myślę, że nikt tu Cię nie pogłaszcze po główce za nie chodzenie do lekarza.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 19:25   #13
madrze_glupia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
myślę, że nikt tu Cię nie pogłaszcze po główce za nie chodzenie do lekarza.
Tak długo jesteś bywalczynią forum, a nie umiesz czytać ze zrozumieniem?!
Radzę czytać, więcej czytać, później w główce powtarzać i interpretować we właściwy sposób. : )

+ czytaj wyżej.
madrze_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 19:28   #14
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez madrze_glupia Pokaż wiadomość
Tak długo jesteś bywalczynią forum, a nie umiesz czytać ze zrozumieniem?!
Radzę czytać, więcej czytać, później w główce powtarzać i interpretować we właściwy sposób. : )

+ czytaj wyżej.
skoro mogłaś pójść do internisty to mogłaś pójść do ginekologa! wizyta na prawdę nie trwa dłużej.
Więc skoro ten ktoś nie umarł w czasie, gdy byłaś u internisty to i nie umarłby jak byś poszła do ginekologa.
Wymyślasz i tyle. Ale to Twoje zdrowie i Twój powód do zmartwień
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 19:34   #15
madrze_glupia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
skoro mogłaś pójść do internisty to mogłaś pójść do ginekologa! wizyta na prawdę nie trwa dłużej.
Więc skoro ten ktoś nie umarł w czasie, gdy byłaś u internisty to i nie umarłby jak byś poszła do ginekologa.
Wymyślasz i tyle. Ale to Twoje zdrowie i Twój powód do zmartwień
Widzę, że czytasz książki, oglądasz filmy... głupia nie jesteś.
Jeśli czytasz co piszę to wywnioskowałabyś, ze internista mógł mnie widzieć, bo opiekuję się kimś chorym i mógł być na wizycie. Czy ja Tobie muszę rozpisać cały rozkład dnia żebyś nie musiała przemęczać jednaj z półkul? ; )

Nie napisałam, że nie pójdę do lekarza - pójdę.
Nie napisałam, że chcę bicia braw za niezdiagnozowanie tego z profesjonalistą.
Najzwyczajniej usiadłam do komputera z kubkiem kawy i szukałam powodów moich dolegliwości i wpadłam na to forum. Trudno zrozumieć? Trudno trochę empatii w sobie obudzić?

Życzę Ci obyś nigdy nie miała żadnych dolegliwości... i obyś nie musiała nikogo o nie pytać... ; )
madrze_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 19:45   #16
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez madrze_glupia Pokaż wiadomość
Widzę, że czytasz książki, oglądasz filmy... głupia nie jesteś.
Jeśli czytasz co piszę to wywnioskowałabyś, ze internista mógł mnie widzieć, bo opiekuję się kimś chorym i mógł być na wizycie. Czy ja Tobie muszę rozpisać cały rozkład dnia żebyś nie musiała przemęczać jednaj z półkul? ; )

Nie napisałam, że nie pójdę do lekarza - pójdę.
Nie napisałam, że chcę bicia braw za niezdiagnozowanie tego z profesjonalistą.
Najzwyczajniej usiadłam do komputera z kubkiem kawy i szukałam powodów moich dolegliwości i wpadłam na to forum. Trudno zrozumieć? Trudno trochę empatii w sobie obudzić?

Życzę Ci obyś nigdy nie miała żadnych dolegliwości... i obyś nie musiała nikogo o nie pytać... ; )
nie będę musiała bo od razu pójdę do lekarza zamiast cudować.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 19:58   #17
madrze_glupia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
nie będę musiała bo od razu pójdę do lekarza zamiast cudować.
Ja podejrzewam, że Ci lekarz niepotrzebny... co powie to ominiesz i po swojemu przetłumaczysz. : ) a teraz może już w tym wątku skończ dyskusję i się wycofaj.
Miłego wieczoru Moja Droga!
madrze_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 20:01   #18
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez madrze_glupia Pokaż wiadomość
Ja podejrzewam, że Ci lekarz niepotrzebny... co powie to ominiesz i po swojemu przetłumaczysz. : ) a teraz może już w tym wątku skończ dyskusję i się wycofaj.
Miłego wieczoru Moja Droga!
w przeciwieństwie do Ciebie wiem po co się chodzi do lekarza. 22 lata kobieta a głupota wypływa wszystkimi porami. i co jak jesteś chora? a co jak masz nie daj bóg raka albo jesteś w ciąży? nie pójdziesz do lekarza z czystej głupoty? gratuluję.

a do Twojej informacji w większości przychodni ktoś z recepcji zostałby na te kilka minut z tą osobą, która bez Ciebie nie wytrzyma w poczekalni. można, na prawdę można jak się chce.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 20:06   #19
madrze_glupia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
w przeciwieństwie do Ciebie wiem po co się chodzi do lekarza. 22 lata kobieta a głupota wypływa wszystkimi porami. i co jak jesteś chora? a co jak masz nie daj bóg raka albo jesteś w ciąży? nie pójdziesz do lekarza z czystej głupoty? gratuluję.

a do Twojej informacji w większości przychodni ktoś z recepcji zostałby na te kilka minut z tą osobą, która bez Ciebie nie wytrzyma w poczekalni. można, na prawdę można jak się chce.
Raz jeszcze przeczytaj moje posty i sprawdź czy napisałam, że nie pójdę do lekarza.
Zaczynasz mi działać na nerwy swoimi wywodami, KOBIETO CZYTAJ! ; ) nie śledź literek wzrokiem, a czytaj.

Dla przypomnienia post #15
"Nie napisałam, że nie pójdę do lekarza - pójdę.
Nie napisałam, że chcę bicia braw za niezdiagnozowanie tego z profesjonalistą.
Najzwyczajniej usiadłam do komputera z kubkiem kawy i szukałam powodów moich dolegliwości i wpadłam na to forum. Trudno zrozumieć? Trudno trochę empatii w sobie obudzić?"

Zrozumiale napisany?

ps. osoba, którą się opiekuje leży, z domu nie wyszła od 5 lat więc z łaski swojej w tej kwestii, rady schowaj w kieszeń.
madrze_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 20:12   #20
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Seks uprawialas dzien przed miesiaczka, wiec szansa ze zaszlas wtedy w ciaze jest znikoma. W polowie cyklu jest owulacja, wiec moze to byl bol owulacyjny, ktory czasami moze byc bardzo dokuczliwy. Moze przyczyna opoznienia miesiaczki jest stres, ktorego teraz doswiadczasz. A moze masz zapalenie jajnikow, kto to wie. Idz do lekarza najpredzej, jak mozesz
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 20:15   #21
madrze_glupia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: 18 dzień cyklu - miesiączka.

Cytat:
Napisane przez kamilak Pokaż wiadomość
Seks uprawialas dzien przed miesiaczka, wiec szansa ze zaszlas wtedy w ciaze jest znikoma. W polowie cyklu jest owulacja, wiec moze to byl bol owulacyjny, ktory czasami moze byc bardzo dokuczliwy. Moze przyczyna opoznienia miesiaczki jest stres, ktorego teraz doswiadczasz. A moze masz zapalenie jajnikow, kto to wie. Idz do lekarza najpredzej, jak mozesz

Witaj.
Faktycznie było to dzień przed miesiączką... jednak tą, która była 20 stycznia (wcześniejsza, zgodna z cyklem była 4 stycznia) więc najbardziej niepokoi mnie to, że pojawiła się tak szybko.

Do lekarza idę, w środę. Pozdrawiam. M.
madrze_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-23 21:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.