Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :) - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-08, 11:55   #3331
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Jadę do ginekologa na kontrolę, dzisiaj 38t 4 d, ciekawe czy coś tam na dole już się dzieje
Kciuki

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Nic. Ja usłyszałam to tylko raz przy usg
Mi się kojarzy pierwiastka z pierwszy raz zacielona krowa:-P zboczenie zootechnika

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
No jeżeli menqu ma konto na fb to drzwi mamy szeroko otwarte
trzeba tylko wysłać prośbę o dołączenie do grupy,wtedy ja to zaakceptuję i welcome in the club
A ja też mogę?

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość

poprawiłąś mi tym humor

Mój to się co dzień pyta: "Monia tam w brzuchu na serio jest NASZE DZIECKO?,ALE JAK SIE TO STAŁO,ŻE TAM JEST DZIECKO"?

Wgl mój TŻ jest przekonany i nie chce wierzyć,że taki maleńki ssak potrafi zasadzić mega kupę i się ufajdać aż po pachy (w bonusie plecki). No nie wierzy,że taki malec potrafi sie skupczyć AŻ TAK no i że qpa .............. smierdzi
Pyta sie jeszcze kiedy bedzie mógł małej Tary pokazać-jakby mógł to juz by z nią poleciał na Orlą Perć
No mnie tez zadziwia że takue małe słodkie istorki potrafią taka wielka qupe zrobić:-o w ogóle wz się wierzyć nie chce ze one się mieszczą w brzuchu.
Co do gór to też mi się już chciałoby polatac po szlakach.
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 11:57   #3332
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Nie mam wyboru, bo są dwie. Jedna ma rejon miasta, a druga wioski ;/
Jak byłam u znajomej w przychodni to pytałam się o co i jak. Owszem mogę wybrać, ale i tak przyjdzie co ma rejon miasta...
Ale jak to dwie, ja mam np znajomą wybraną za położną, ona pracuje jako położna w innym mieście, ale tu nie ma rejonizacji, wybierasz sobie dowolną położna z całej Polski. Tylko jak byłam wybrać pediatrę dla małego to w przychodni zaznaczyłam ze mam wybraną położna gdzie indziej, i tamta położna tylko zapytała jak się nazywam żeby mnie potem nie ścigała.


Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Jak sie owa grupa zwie?
Mamusie wrześniowe 2015

dokładnie tak jest jak Agu pisze, dzień w którym rodzi się nam dziecko zmienia nasze życie diametralnie, do tej pory robisz co chcesz, jak chcesz, o której chcesz, a jak pojawia się dziecko to robisz to dopiero jak dziecko na to pozwoli, o ile w ogóle pozwoli :p ja sobie nie mogę na razie wyobrazić jak to jest nie być juz w ciąży!
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:04   #3333
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
taa, mój też już nosidełko na przyszły rok chciał kupować i w góry jechać
Wiesz co mój się pyta czy jeszcze w tym roku możemy iść z mala w góry... a ja nie wiem. W nosidelku, chuście? Na jakiś mały szczyt? Ile musi mieć dziecko na taką małą wycieczkę? My tu wszędzie mamy góry niedaleko.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:14   #3334
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Wiesz co mój się pyta czy jeszcze w tym roku możemy iść z mala w góry... a ja nie wiem. W nosidelku, chuście? Na jakiś mały szczyt? Ile musi mieć dziecko na taką małą wycieczkę? My tu wszędzie mamy góry niedaleko.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.

W chuscie jak tylko Ty poczujesz sie na silach mysle, ze mozecie isc. My myslimy o jakis fajnych wakacjach, moze w grudniu

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Ale jak to dwie, ja mam np znajomą wybraną za położną, ona pracuje jako położna w innym mieście, ale tu nie ma rejonizacji, wybierasz sobie dowolną położna z całej Polski. Tylko jak byłam wybrać pediatrę dla małego to w przychodni zaznaczyłam ze mam wybraną położna gdzie indziej, i tamta położna tylko zapytała jak się nazywam żeby mnie potem nie ścigała.



Mamusie wrześniowe 2015

dokładnie tak jest jak Agu pisze, dzień w którym rodzi się nam dziecko zmienia nasze życie diametralnie, do tej pory robisz co chcesz, jak chcesz, o której chcesz, a jak pojawia się dziecko to robisz to dopiero jak dziecko na to pozwoli, o ile w ogóle pozwoli :p ja sobie nie mogę na razie wyobrazić jak to jest nie być juz w ciąży!

Dziekuje
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:15   #3335
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
I wielki ch u j ! Przenieśli nasza całą salę pietro wyżej i przyszła inna położne kazała mi podpisać zgodę na rentgen bo ma podejrzenie zapalenia płuc i że tamta doktor informowała. Ku r w. A Nie informowała! Powiedziała o gazometrii a tu rentgen! Mówiła o niedokrwistosci a tu zapalenie płuc.
Trzymam kciuki, żeby było dobrze!!
Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Chcą mi założyć ten balonik. I każą rodzic naturalnie !!! Powiedziałam ze musze się zastanowić
Nie zgadzaj się, chyba że masz duże parcie na sn
Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
No ja w domu tez nie ;-) Dzis o Tobie myslalam, bo chwile sie nie odzywalas. Dobrze, ze juz jestes
Bo mi się tu ciężko wbić, Wy tu rodzicie, zajmujecie się dziećmi a ja żyję poniedziałkową wizytą i codziennymi odwiedzinami na cmentarzu, jakoś tu nie pasuję już i tylko mi zostało Wam kibicować i zazdrościć.

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Ja mam u siebie punkt:
"Chciałabym mieć możliwość dotknięcia główki dziecka w trakcie jej rodzenia się" Nie zaznaczyłam tego, bo to dla mnie dziwne
Ja nie dotknęłam, jakoś mi to nie pasowało poza tym skupiałam się bardziej na parciu.

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Hej ho!
Gratulacje dla nowych mamusiek.
A my dzisiaj po wizycie u pediatry. Ewka ciagle podobno zółta. Pobrali krew zeby ocenic czy potrzebna wizyta w szpitalu czy nie. Nie mogli jej pobrac krwi. Myszka plakala i TZ byl przy niej a ja plakalam pod drzwiami tak mi serce pekalo. Pokłuli ja cala gdzie tylko sie da. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok bo jesli przyjdzie mi zostawic ja gdzies w szpitalu to przysiegam, ze tego nie zniose. Poza tym mimo tego, ze czesto ja karmie malo przybrala na wadze. Troche sie teraz martwie.
No i dzisiaj pierwszy raz od porodu wyszlam sama z domu do Biedry ale robilam zakupy w biegu. Ciagle myslalam czy nie placze TZowi schiza jak nie wiem.
Dacie radę na pewno!!!

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
No dwa razy. Raz z lux medu z pakietu a drugi raz prywatnie. No zobaczymy co jutro zdziała. No położyłam się na tą patologie ze wskazaniem na cc. A oni m i chcą wywoływać przed terminem no paranoja
Jak to w każdym szpitalu bałagan jest...

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Izus czytałam wczoraj Twoja historię a łzy same leciały...
Stąd też dziękuję za te słowa, postaram się być dla synka najlepszą mamą jaką mogę być.

Mój Tz ma 24 lata, czasem zachowuje się jak gowniarz, doprowadza mnie do szału graniem na telefonie w każdej wolnej chwili ale wiem ze mnie kocha, martwi się, jeśli go poproszę to zrobi wszystko- szkoda ze sam od siebie nie
Więc wiek nie ma tu nic do rzeczy

Smutne... Ale maluch jest szczęśliwy z swoją mamą i nowym tatą. Podglądam jego zdjęcia na fb i widzę te uśmiechniete, niebieskie oczka
Na pewno będziesz, o to się nie martw!
Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
No i lezymy w szpitalu. Malutka znow kluta na potege. Jak z nia wrocilam z pokoju zabiegowego to az tz sie poplakal. Cala w plasterkach. Nigdzie nie mogli sie wbic. W koncu wenflon wbili w glowke i ma taka antenke moja biedna. No i byla cewnikowana zeby pobrac mocz na posiew. Mam mozg roz☠☠☠any. TZ moze przychodzic tylko na chwile. 2 dni bedziemy minimum jak nie 10. Wszystko sie okaze jak beda wyniki moczu. No i dostaje antybiotyk w razie gdyby to byla wina pecherza. Rozlozylam sobie lozko polowe i wzielam mala do siebie. Serce mi peka jak na nia patrze. Nie wypuszcze jej juz z rak.
Biedna Ewcia... Ucałuj ją od wątkowych ciotek!!!

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Nadrabiam i widzę, że nie tylko ja mam problemy z maluchem... Dziewczyny skąd bierzecie siły? Ja ich nie mam. Patrzę na to moje małe cieszę się, że jest. Jestem tym wszystkim przygnębiona... Całą ciążę martwiłam się czy wszystko ok... Potem ten poród szybki, ale bardzo bolesny. Teraz wciąż mam bóle krocza. Na sali jest nas 7... Więc spanie kiepsko. Mąż mój też strasznie przeżywa... Teraz te badania i ta niewiedza... Rano obchod proszę trzymajcie kciuki... Tak bardzo chce już do domu.....
Kciuki!!!
A siły bierz od maleństwa! Zniesiecie to wszystko na pewno. Najważniejsze, że jesteście razem!

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Mowilam juz, ze uwielbiam jedzenie w mojej klinice - nie dosc, ze bardzo smaczne, najesc sie mozna, to jeszcze mysla o tym, zeby jak najszybciej wrocic do formy; nie tylko uzupelniajac niedobory np. zelaza, ale dzis na lunch zesorwowano dani kuchni chinskiej o wlasciwosciach lagodzacych zmeczenie
To może ja na drugi poród się tam wybiorę do tej Twojej Jp??
Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze, juz sie doczekac nie mogla i tak jak sie do brzucha odnosila, tak samo powitala sioste - calowala, przytulala, glaskala. Pozniej dziwila sie, ze ona taka mala. Zostaje jeszcze nierozwiazywalna dla niej kwestia pozostalosci mojego brzucha, bo skoro dzidzia wyszla, to dlaczego on jeszcze jest taki duzy
Jak słodko
Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Ja to mam szczescie do lokatorek. Moja myszka spi i je. Czassmi zakwili ale staram sie jak moge zeby byla cichutko. A obok dziewczyna z 4 m-cznym dzieckiem. Wiadomo on juz tam sie rzuca w lozeczku tym metalowym, sobie pod nosem tam gu gu gu i spoko. Ale matka nie uwaza nic. Chlapie szufladami. Miesza obiadek w sloiczku i napier....lyzeczka o ten sloik jak yeeepnieta. Wode odkreca w kranie na cala pisssde. Moja mala wiecznie sie przebudza. Az mi jej szkoda bo widze ze jest zmeczona.

No i co do tego co piszecie... strasznie dziwnie sie czyta o tym co aas boli. Co spuchlo. Jak wam ciezko. Jeszcze 2 tyg temu sama wam zamulalam i zalilam jak to mnie boli jakiego mam dola i jak chce urodzic. Teraz te problemy wydaja mi sie takie obce... az szok jak szybko sie czlowiek przestawia do nowej sytuacji.
Proponuję zwrócić jej uwagę...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:21   #3336
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Iza a wchodzisz na jakieś wątki dla mam po stracie i starających się? Bo to pewnie daje sporo wsparcia

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:26   #3337
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Ok. Ja po badaniu. Okazało się ze mam makrosomie plodu. Z względu na to miałam wybór. Wybrałam cc.
Jutro bądź czwartek cc

Ordynator za☠☠☠ . Wytłumaczył dał wybór. Powiedział ze ryzyko uszkodzenia dziecka sn jest duże.
A ta kur wa wczoraj chciała mi wywołać poród i nie powiedziała mi o tym !!
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 12:29   #3338
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Wiesz co mój się pyta czy jeszcze w tym roku możemy iść z mala w góry... a ja nie wiem. W nosidelku, chuście? Na jakiś mały szczyt? Ile musi mieć dziecko na taką małą wycieczkę? My tu wszędzie mamy góry niedaleko.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
w tym roku to ja sobie nie wyobrażam - co chwila karmić, przewijać, no i ze względu na kapryśną pogodę, chyba, że faktycznie macie niedaleko i możecie zaraz zawrócić.
Są nosidełka dla dzieci niesiedzących (Marsupi) ale czy ja wiem czy z takim Maleństwem.. (leżaczków się nie poleca, a co dopiero nosidełko). Ja bym się chyba nie odważyła, choć nie zamierzam zabarykadować się w domu z dzieckiem. Może jakaś dolina, żeby z wózkiem w ramach spaceru to jakoś sobie bardziej wyobrażam

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ok. Ja po badaniu. Okazało się ze mam makrosomie plodu. Z względu na to miałam wybór. Wybrałam cc.
Jutro bądź czwartek cc

Ordynator za☠☠☠ . Wytłumaczył dał wybór. Powiedział ze ryzyko uszkodzenia dziecka sn jest duże.
A ta kur wa wczoraj chciała mi wywołać poród i nie powiedziała mi o tym !!
No to wiesz na czym stoisz dobrze, że nie zgodziłaś się na próbę SN.
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:30   #3339
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
w tym roku to ja sobie nie wyobrażam - co chwila karmić, przewijać, no i ze względu na kapryśną pogodę, chyba, że faktycznie macie niedaleko i możecie zaraz zawrócić.

Są nosidełka dla dzieci niesiedzących (Marsupi) ale czy ja wiem czy z takim Maleństwem.. (leżaczków się nie poleca, a co dopiero nosidełko). Ja bym się chyba nie odważyła, choć nie zamierzam zabarykadować się w domu z dzieckiem. Może jakaś dolina, żeby z wózkiem w ramach spaceru to jakoś sobie bardziej wyobrażam

My bylismy w gorach pierwszy raz, kiedy corka miala 2 miesiace. Trzeba sie dobrze przygotowac, ale wszystko jest do ogarniecia ;-) cala droge praktycznie spala, raz bylo karmienie i przewijanie. ridja jesli tylko masz ochote, to dacie rade
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:34   #3340
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ok. Ja po badaniu. Okazało się ze mam makrosomie plodu. Z względu na to miałam wybór. Wybrałam cc.
Jutro bądź czwartek cc

Ordynator za☠☠☠ . Wytłumaczył dał wybór. Powiedział ze ryzyko uszkodzenia dziecka sn jest duże.
A ta kur wa wczoraj chciała mi wywołać poród i nie powiedziała mi o tym !!
Co to makrosomia?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:34   #3341
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Oo to super w koncu sie doczekala

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Urodziła dziewczynkę 3700 waży i 53 cm długa.
Akcja trwała 20 minut ledwo mąż dojechał. Mowilam ze ona to perszing jest

Dodam że to drugie jej dziecko, z pierwszym prod trwał troszkę dłużej ale też szybko urodziła.
__________________
Filip

Edytowane przez Kissmisiaa
Czas edycji: 2015-09-08 o 12:41
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 12:35   #3342
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Urodziła dziewczynkę 3700 waży i 53 cm długa.
Akcja trwała 20 minut ledwo mąż dojechał. Mowilam ze ona to perszing jest
Gratulacje super ze tak szybko poszlo! Nie zly perszing hihi

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:37   #3343
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ok. Ja po badaniu. Okazało się ze mam makrosomie plodu. Z względu na to miałam wybór. Wybrałam cc.
Jutro bądź czwartek cc

Ordynator za☠☠☠ . Wytłumaczył dał wybór. Powiedział ze ryzyko uszkodzenia dziecka sn jest duże.
A ta kur wa wczoraj chciała mi wywołać poród i nie powiedziała mi o tym !!
To trzymamy kciuki za was
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Co to makrosomia?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Tez miałam się pytać co to.
Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Gratulacje super ze tak szybko poszlo! Nie zly perszing hihi

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Nooo ekspres. Czekamy teraz w domu na mojego leniucha. Zresztą każda z nas czeka...
Jutro jadę do niej zobaczyć mała
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:39   #3344
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

A ja mam dzisiaj oprocz wizyty ktg. Nie lubie ktg! :/
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:39   #3345
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ok. Ja po badaniu. Okazało się ze mam makrosomie plodu. Z względu na to miałam wybór. Wybrałam cc.
Jutro bądź czwartek cc

Ordynator za☠☠☠ . Wytłumaczył dał wybór. Powiedział ze ryzyko uszkodzenia dziecka sn jest duże.
A ta kur wa wczoraj chciała mi wywołać poród i nie powiedziała mi o tym !!
Super ze w koncu wirsz co i jak w taim razie kciuki !

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:40   #3346
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Urodziła dziewczynkę 3700 waży i 53 cm długa.
Akcja trwała 20 minut ledwo mąż dojechał. Mowilam ze ona to perszing jest
Ale ekspres wow


Ja za to dzisiaj miałam kiepska noc ale co zrobić :-P miałam okropna zgage i tak mnie mdlilo że w końcu zwymiotowalam... Wstałam z Tz rano i później spalam jeszcze do 10:00.

Na pocieszenie kupiłam sobie odkurzacz :-D w piątek przywioza

A moja siostra już po następnym Usg - termin ma na 06/04, będzie Wielkanocna niespodzianka
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:48   #3347
rokanali
Raczkowanie
 
Avatar rokanali
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
No jeżeli menqu ma konto na fb to drzwi mamy szeroko otwarte
trzeba tylko wysłać prośbę o dołączenie do grupy,wtedy ja to zaakceptuję i welcome in the club
Mogę i ja prosić o przyjęcie do grupy?
rokanali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:54   #3348
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Była położna jak Tylko dla was na skarżyłam odrazu zadzwoniła oho widzicie jaka.. )

Wszystko juz wiem, generalnie prawie nic się nie zmieniło u nas w szpitalu od ostatniego porodu, poza tym ze teraz trzeba samemu się upomnieć o lewatywę, kazała do mnie dzwonić i w dzień i w nocy jeśli tylko akcja się zacznie może będzie w szpitalu i urodzimy razem a jeśli nie to zadzwoni do koleżanek i któraś zajmie się mną bardziej
Mila babka dała mi dużo pozytywnej energii, mówiła ze dam rade sn będzie szybciej i wogole..pytałam jej o plan porodu, mówi ze jeszcze to nie te czasy i nasz szpital nie jest taki postępowy i mogę go mieć ale szczerze mi powiedziała ze wszystko wyjdzie w trakcie. idę jeszcze na wizytę do gina jak mi powie dziś ze igor waży 4 kg to zemdleje.


Aakkzzii ta położna mi mówiła w tamtym tygodniu o dziewczynie co urodziła 4480 dzidziola. SN! ! Nie spodziewali się takiego dużego dziecka i do tego było jej pierwsze! Była sama w szoku. Chyba usg pokazywało dużo mniejsze dziecko..
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:22   #3349
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny ten prenalen dzis kupilam ale mam wrazenie ze zamiast pomagac jeszcze bardziej mnie drapie wrr. Poki co kuruje sie syropem z cebuli i mlekiem z miodem i czosnkiem.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Dziwne ze nie pomógł Mi zawsze pomagał A byłaś z tym u lekarza bo może po prostu to coś poważniejszego jest
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 13:30   #3350
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Agu moj miał podwyższoną bilirubine i był naświetlany dwa dni. :-/ miał przez dwa dni opaskę na oczach. Od piątku jest bezemnie w szpitalu ale jutro po niego jadę i ogromnie się cieszę bo dziś byłam u niego w szpitalu ale go nawet nie widziałam byle do jutra
Moja też dwa dni leżała pod lampą i taką ją denerwowały te okulary i ciągle próbowała je zdjąć a mi łzy ciurkiem kapały. U nas wyszedł konflikt serologiczny i mam nadzieje, że jak w czwartek pójdziemy do lekarza to będzie wszystko ok.

Gratuluje kolejnych porodów
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:35   #3351
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Weszlam na wage. Przezylam szok. Wiecej sie nie bede wazyc
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:39   #3352
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
Ale ekspres wow


Ja za to dzisiaj miałam kiepska noc ale co zrobić :-P miałam okropna zgage i tak mnie mdlilo że w końcu zwymiotowalam... Wstałam z Tz rano i później spalam jeszcze do 10:00.

Na pocieszenie kupiłam sobie odkurzacz :-D w piątek przywioza

A moja siostra już po następnym Usg - termin ma na 06/04, będzie Wielkanocna niespodzianka
To super

No ja też chcę taki szybki poród. Zresztą ona tez swój pierwszy poród tez w miarę szybko przeszła.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Moja też dwa dni leżała pod lampą i taką ją denerwowały te okulary i ciągle próbowała je zdjąć a mi łzy ciurkiem kapały. U nas wyszedł konflikt serologiczny i mam nadzieje, że jak w czwartek pójdziemy do lekarza to będzie wszystko ok.

Gratuluje kolejnych porodów
Kciuki za malutka aby wszystko było ok
Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Weszlam na wage. Przezylam szok. Wiecej sie nie bede wazyc
Az tak źle czy tak dobrze
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:45   #3353
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Wiesz co mój się pyta czy jeszcze w tym roku możemy iść z mala w góry... a ja nie wiem. W nosidelku, chuście? Na jakiś mały szczyt? Ile musi mieć dziecko na taką małą wycieczkę? My tu wszędzie mamy góry niedaleko.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
W chuscie chyba na mały spacer czemu nie ale na wzlak to chyba mysi być już bardzo stabilne

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ok. Ja po badaniu. Okazało się ze mam makrosomie plodu. Z względu na to miałam wybór. Wybrałam cc.
Jutro bądź czwartek cc

Ordynator za☠☠☠ . Wytłumaczył dał wybór. Powiedział ze ryzyko uszkodzenia dziecka sn jest duże.
A ta kur wa wczoraj chciała mi wywołać poród i nie powiedziała mi o tym !!
Dobrze wybrałaś, za duże ryzyko. Bądź dzielna

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Urodziła dziewczynkę 3700 waży i 53 cm długa.
Akcja trwała 20 minut ledwo mąż dojechał. Mowilam ze ona to perszing jest

Dodam że to drugie jej dziecko, z pierwszym prod trwał troszkę dłużej ale też szybko urodziła.
Pozazdrościć
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:45   #3354
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
To super

No ja też chcę taki szybki poród. Zresztą ona tez swój pierwszy poród tez w miarę szybko przeszła.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------


Kciuki za malutka aby wszystko było ok

Az tak źle czy tak dobrze

Zle :-(
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:47   #3355
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Makrosomia to duży dzidziol
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:49   #3356
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Zle :-(
Będzie dobrze. Jesteś dopiero dwa dni po porodzie
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:53   #3357
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Będzie dobrze. Jesteś dopiero dwa dni po porodzie

Nie, to waga jest chyba popsuta. Ale szok jest - spadl mi szalony 1kg! Jak?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:57   #3358
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Nie, to waga jest chyba popsuta. Ale szok jest - spadl mi szalony 1kg! Jak?
Może trochę spuchłaś po porodzie, zatrzymała Ci się woda i stąd taki mały spadek wagi? Na pewno za parę dni będzie trochę lepiej
grita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:57   #3359
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Nie, to waga jest chyba popsuta. Ale szok jest - spadl mi szalony 1kg! Jak?
Nie możliwe chyba że ledwo co przytylas
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:00   #3360
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

U mnie po ktg bez zmian. Pojedyncze skurcze się piszą, u Młodego wszystko ok. Badania na fotelu nie miałam, więc nie wiem czy się podwozie szykuje, zresztą i tak już bez różnicy, bo mam jutro na 8 rano być na ip. Położą mnie o ile będzie wolne łóżko.
No cóż, jeszcze się może coś ruszyć w nocy, chociaż nie chce mi się w to wierzyć
grita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 06:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.