Bezdzietne z wyboru - część VI :) - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-12, 12:18   #1081
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

pewnie też bym założyła nowa rodzinę jakby w starej było mi źle .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 11:43   #1082
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Wczoraj pierwszy raz trafiłam do gino-endo, który na deklarację, że nie zamierzam w ciążę zachodzić, nie rzucił tekstem w stylu "jest pani młoda, jeszcze się odmieni". I w końcu dostałam tabletki anty bez marudzenia, że nie ma mowy, bo hormony sobie rozwalę
Od kwietnia jestem z nowym partnerem, z którym rozmawiałam, jak się na to zapatruję. Stwierdził, że dla niego najważniejsze jest być ze mną i bombelek do szczęścia potrzebny nie będzie, bo sami sobie podamy szklankę wody na starość
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 13:04   #1083
HolyParanoid
Zadomowienie
 
Avatar HolyParanoid
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 551
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Ostatnio też trafiłam do gin, której moje plany okołociążowe nie interesowały, zapytała tylko czy potrzebuję tabletek
__________________
"Ils s'aiment comme des enfants
Amour plein d'espoir impatient
Et malgre les regards
Remplis de desespoir
Malgre les statistiques
Ils s'aiment comme des enfants"
HolyParanoid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 11:21   #1084
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Nie rozumiem lekarzy ginekologów którzy mają problem z wydawaniem recepty na tabletki antykoncepcyjne. Przecież jak chcesz to przestajesz brać i możesz zajść w ciążę... Ja brałam tabletki przez 20 lat. W końcu znudziło mi się i miałam już dość, postanowiłam, że zakładam spiralę. Padło tylko kilka razy pytanie od znajomej ginekolog:"Czy na pewno?, Nie rodziłaś, będzie boleć przy zakładaniu bardziej niż podczas porodu i możesz już nigdy nie zajść w ciążę..."
Decyzja była przemyślana - nigdy nie chciałam mieć dzieci i wiem, że to się nie zmieni. Teraz jestem mega zadowolona, tak świetnie nie czułam się już dawno
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 17:50   #1085
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Nie rozumiem lekarzy ginekologów którzy mają problem z wydawaniem recepty na tabletki antykoncepcyjne. Przecież jak chcesz to przestajesz brać i możesz zajść w ciążę... Ja brałam tabletki przez 20 lat. W końcu znudziło mi się i miałam już dość, postanowiłam, że zakładam spiralę. Padło tylko kilka razy pytanie od znajomej ginekolog:"Czy na pewno?, Nie rodziłaś, będzie boleć przy zakładaniu bardziej niż podczas porodu i możesz już nigdy nie zajść w ciążę..."
Decyzja była przemyślana - nigdy nie chciałam mieć dzieci i wiem, że to się nie zmieni. Teraz jestem mega zadowolona, tak świetnie nie czułam się już dawno

Naprawdę spirala tak bardzo boli? Jednym z argumentów, dla których nie chcę bombelka (oprócz tego, że ich nie lubię i nie potrzebuję) jest to, że się panicznie boję porodu. A o spirali w przyszłości myślę. Kurde, teraz się przestraszyłam.


U mnie z tabletkami był zawsze problem, bo mam PCOS i jeszcze parę innych rzeczy, jak się okazało. I lekarze nie mogli zrozumieć, że mogą mi regulować okres tabletkami anty, bo ja się nie boję tego, że w przyszłości nie urodzę. Mi chodzi tylko o to, że mam krwawienia przez parę miesięcy. Ale nie, nikt tego do wiadomości nie przyjmował, bo "będzie pani żałować".
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 21:48   #1086
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Naprawdę spirala tak bardzo boli? Jednym z argumentów, dla których nie chcę bombelka (oprócz tego, że ich nie lubię i nie potrzebuję) jest to, że się panicznie boję porodu. A o spirali w przyszłości myślę. Kurde, teraz się przestraszyłam.


U mnie z tabletkami był zawsze problem, bo mam PCOS i jeszcze parę innych rzeczy, jak się okazało. I lekarze nie mogli zrozumieć, że mogą mi regulować okres tabletkami anty, bo ja się nie boję tego, że w przyszłości nie urodzę. Mi chodzi tylko o to, że mam krwawienia przez parę miesięcy. Ale nie, nikt tego do wiadomości nie przyjmował, bo "będzie pani żałować".
Można założyć ze znieczuleniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 23:06   #1087
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Można założyć ze znieczuleniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super, dziękuję
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-15, 11:44   #1088
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Tak, koniecznie poproś o znieczulenie, robi mega różnicę. Przy zakładaniu bez znieczulenia płakałam z bólu a ze znieczuleniem prawie nic nie czułam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 19:26   #1089
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Wczoraj pierwszy raz trafiłam do gino-endo, który na deklarację, że nie zamierzam w ciążę zachodzić, nie rzucił tekstem w stylu "jest pani młoda, jeszcze się odmieni". I w końcu dostałam tabletki anty bez marudzenia, że nie ma mowy, bo hormony sobie rozwalę
Od kwietnia jestem z nowym partnerem, z którym rozmawiałam, jak się na to zapatruję. Stwierdził, że dla niego najważniejsze jest być ze mną i bombelek do szczęścia potrzebny nie będzie, bo sami sobie podamy szklankę wody na starość
Wcześniej robili Ci z tym problemy?
Jak byłam młoda to jedno z pierwszych pytań mojej gin było czy chcę receptę na tabletki.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 11:53   #1090
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Wcześniej robili Ci z tym problemy?
Jak byłam młoda to jedno z pierwszych pytań mojej gin było czy chcę receptę na tabletki.

Tak, robili. Przez PCOS słyszałam, że będę miała problem z zajściem w ciążę, więc po tabletkach będzie tylko trudniej. I teraz mówię, że nie chcę, ale pewnie potem będę żałowała
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 19:45   #1091
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Żyjecie dziewczyny?
Przyznawać się, której "się odmieniło"?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-01, 19:51   #1092
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Żyjecie dziewczyny?
W ten upał to ledwo co
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Przyznawać się, której "się odmieniło"?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Mnie nie. Wątpię, żeby mi się kiedyś odmieniło.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 20:29   #1093
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Obecna jestem coraz starsza i jakimś cudem, nie odmienia mi się!
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 20:40   #1094
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Ja jestem i nic się nie zmieniło, ale przyznaję bez bicia, że jestem pewnie najmłodsza tutaj

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 20:42   #1095
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja jestem i nic się nie zmieniło, ale przyznaję bez bicia, że jestem pewnie najmłodsza tutaj

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
A ile masz lat? Ja przybyłam na wizaż w 2011 (to moje drugie konto), i od tamtej pory mi się nie odmieniło a mam 25 lat

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 20:46   #1096
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Tinker, ja aktualnie 22, ale do wątku zaglądałam cichaczem bodajże już 3 lata temu wtedy pojawiły się pierwsze myśli, że to chyba nie dla mnie i nie zachwycają mnie dzieci na dłuższą metę

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 05:25   #1097
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Ja mam 24, ale wiem od około 2-3 lat, że dzieci nie są dla mnie. I coraz mocniej się w tym utwierdzam. Więc teraz zamiast oszczędzać na pieluchy czy na szybki domeczek, za rok jedziemy z TŻ za granicę
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 05:36   #1098
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

My bezdzietnie we wrześniu w ukochane góry
Czasem się tylko boję, że mój partner uzna, że chciałby dziecko. Na razie nie chce, ale nie wie, jak będzie w przyszłości. Ja niby też nie wiem, ale obrzydza mnie tematyka ciąży, a wzmianka o porodzie powoduje drgawki. No ale nie ma co myśleć o tym na razie. Na razie cieszę się nasza wspólną bezdzietnością i wolnością

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:29 ----------

Swoją drogą może paranoiczka ze mnie, ale zamieszanie z klimatem i czarne wizje o braku wody też mnie trochę martwią i jest to dodatkowy argument, by jednak się nie rozmnażać

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 08:16   #1099
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

"mój facet", jeśli można to tak nazwać, stwierdził, że jeśli będę chciała to może poddać się wazektomii w przyszłości. Oczywiście biorę to mocno przez palce, i jestem ostrożna, bo spotykamy się od stycznia, ale jest mi miło, że w ogóle o czymś takim pomyślał.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-02, 11:31   #1100
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
My bezdzietnie we wrześniu w ukochane góry
Czasem się tylko boję, że mój partner uzna, że chciałby dziecko. Na razie nie chce, ale nie wie, jak będzie w przyszłości. Ja niby też nie wiem, ale obrzydza mnie tematyka ciąży, a wzmianka o porodzie powoduje drgawki. No ale nie ma co myśleć o tym na razie. Na razie cieszę się nasza wspólną bezdzietnością i wolnością

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:29 ----------

Swoją drogą może paranoiczka ze mnie, ale zamieszanie z klimatem i czarne wizje o braku wody też mnie trochę martwią i jest to dodatkowy argument, by jednak się nie rozmnażać

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Mam podobnie, ale myślę, że gdybym naprawdę chciała mieć dzieci to mogłabym się poświęcić i jakoś to przecierpieć.

Ja nie chcę dzieci, bo dzieci mnie okropnie nudzą. Poza tym przeraża mnie trochę jaki nacisk czują dzieci szkolne na to, żeby mieć drogie modne ciuchy, z których i tak zaraz wyrosną, najnowsze smartfony, urodziny na 20 osób koniecznie w kręgielni z mnóstwem atrakcji, oryginalne zajęcia dodatkowe. Skąd na to wszystko brać kasę?? Dla mnie to jest chore, że matka oszczędza na ciuchach, fryzjerze i czym się da, żeby 9-latkowi kupić rękawice bramkarskie z adidasa za 200zł z których za kilka miesięcy i tak wyrośnie (przypadek mojej znajomej). To jest jakieś kompletne pomieszanie wartości. Ja nie prowadzę takiego konsumpcyjnego stylu życia i nie chciałabym, żeby moje dziecko tak żyło, ale pewnie przez to byłoby uważane za gorsze i tak pewnie by się czuło. Dorosłemu łatwiej wyłamać się z wyścigu szczurów niż dziecku.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 11:36   #1101
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

To fakt, wymagania finansowe, że tak to określę, okropnie wzrosły. A ja jestem z niezbyt zamoznej rodziny (choć nigdy mi nie brakowało potrzebnych rzeczy, jeździłam na wszystkie zielone szkoły i tak dalej), więc teraz chciałabym zwiedzać, poznać trochę świata. Dziecko kojarzy mi się z ogromnym ograniczeniem. Poza tym ja dzieci nie lubię. Kilkulatki na godzinę czy dwie są ok. Pobawię się, pogadam, poukładam coś. Ale na dłuższą metę nie ma opcji. Jestem też osoba łatwo się denerwującą i niecierpliwą. Mam wrażenie, że nie poradziłabym sobie z małym dzieckiem. Bo niby wiem, że nie jego wina, że płacze. Ale nic nie poradzę, ze mnie to niesamowicie wkurza.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 11:55   #1102
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Czasem mam tak, w ostatnim roku np, że może to by było i fajne? W sensie wychowywanie. A za chwilę mijam gdzieś dziecko, które jest głośne, ruchliwe, a do tego zazwyczaj nieładne i czuję się jakby ktoś mi zwymiotował na buty. Momentalne, bardzo nieprzyjemne zderzenie z rzeczywistością.
Od 19 lat trwam przy braku planów reprodukcyjnych. W moim wieku singielce nikt już dzieciaków nie wciska, poza właśnie nawiedzonymi ginekologami. Rekordzista namawiał do zajścia w ciążę ze świeżo poznanym facetem.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 12:14   #1103
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Jak poszłam do gina w wieku 20 lat po tabsy to też mnie pytał, ile mam lat i czy planuję ciążę w najbliższym czasie. Bo może fajnie by było i warto od razu. No dla mnie abstrakcja. Zmienilam lekarza, bo powodowało to u mnie dyskomfort.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 12:35   #1104
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Brak dzieci to oprócz przejścia na weganizm najlepsze co można zrobić dla środowiska naturalnego i mówię całkiem serio.
U mnie 36 lat na karku i ponad 20 lat już wiem, że na pewno nie będę chciała mieć nigdy dzieci. Chłop to samo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 12:44   #1105
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

U mnie chwilowo fleksitarianizm, ale z zapędami wegańskimi. Nabiału już nie jadam, ale to tak nawiasem

No ja nie mogę powiedzieć, że nigdy nie zmienię zdania, bo tego nie wiem na pewno. Ale na chwilę obecną nie sądzę, by zachciało mi się siedzieć w pieluchach. Szczególnie, ze mnie przerażają te pierwsze miesiąca życia dziecka, gdy trzeba przy nim ciągle być. Nie chcę być mamą na pełen etat

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 13:15   #1106
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Ostatnio gdzieś mi mignęło, że ciąża to nie tylko żylaki i rozstępy, ale i hemoroidy. Antykoncepcyjna informacja
Gina, który mi polecał ciążę na studiach też trafiłam
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 13:26   #1107
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ostatnio gdzieś mi mignęło, że ciąża to nie tylko żylaki i rozstępy, ale i hemoroidy. Antykoncepcyjna informacja
Gina, który mi polecał ciążę na studiach też trafiłam
Matko bosko
No ale jak się wejdzie chociażby na Fejsbusia i jest dyskusja o macierzyństwie, to niewygodne fakty się omija. Jest tylko szczęście, ewentualne poranne nudności i poczucie spełnienia

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Swoją drogą hit. Sąsiadka - koleżanka mojej mamy jeszcze ze szkoły - jest przekonana, że wine za moje poglądy ponosi moja rodzicielka. Bo urodziła mnie mając 19 lat i powiedziała, żebym się z tym nie spieszyła. Bo mnie kocha i żałuje, ale drugiej młodości mieć nie będę. No i cyk, nagle przez to na pewno nie chcę ciąży

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 13:30   #1108
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

U mnie koleżanka urodziła 3 dni temu i już wrzuca dość em... Niefajne zdjęcia, i różne posty typu "pierś dla dziecka to namiastka domu" itd.
A zdjęcie wrzuciła gdzie widać jej pół sutka, a drugie pół zasłania jej rączka dziecka. Ja zgłosiłam.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 13:33   #1109
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
U mnie koleżanka urodziła 3 dni temu i już wrzuca dość em... Niefajne zdjęcia, i różne posty typu "pierś dla dziecka to namiastka domu" itd.
A zdjęcie wrzuciła gdzie widać jej pół sutka, a drugie pół zasłania jej rączka dziecka. Ja zgłosiłam.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Nie dość, że niesmaczne, to najwyraźniej wraz z bombelkiem pozbyła się też przyzwoitości.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 13:40   #1110
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Bardzo szanuję ludzi, którzy szanują prywatność swoich dzieci, ale mam na 200 znajomych na FB takich może kilkoro.

Co do madek, to koleżanka nagrywa na instastory relacje z karmienia piersią prawie codziennie od ponad roku.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 17:12:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.