Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :) - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-08, 21:35   #3481
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Oczarowana, u nas też babcia tża marudzi na Mikołaja Ale na Miłosza też marudziła...
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 21:44   #3482
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Jutro o tej porze napiszemy: WITAMY CIĘ NA TYM ZIEMSKIM PADOLE WERONIKO

tak sie nie ciesz,nie ciesz,że z tych frytków,piwa i budyniu- i tak nic nie zjesz bo masz do zrzucenia 120kilo * po tym "szpitalnym ol eksluzif"


* oczywiscie,że 120 kilo-kalorii LoL bo te wszystkieposiłki razem wzięte mają taką kaloryczność haha
Hahaha i love u jesteś kominkiem wrzesniowym
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 22:10   #3483
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Mysza- gratulacje
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 22:24   #3484
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
grita chociaz Ty chyba masz racje: przeciez musialam obraczke zdjac a ani upaly, ani ciaza mniendo tego nie zmusily

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Wyslalabym Ci linka do zdjec w necie, ale skoro Ty jeszcze ich nie widzialas, to chyba jestes ostatnia na watku, ktora mnie jeszcze nie nienawidzi
No widzisz, jak tylko opuchlizna i woda zejdą z Ciebie to i te 12 kg odpłynie w siną dal

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

niespodzianka, dzis o 6.32 na świat przyszedl Bartuś 3560g i 54cm
Wielkie gratulacje!!
I naprawdę rozwaliłaś system z tym wbiciem się w kolejkę To ja tu próbuję wszystkiego coby Młodego wykurzyć z ciepłego gniazdka, a Ty tak nagle znienacka rodzisz, no pięknie
Jak tylko dojdziesz do siebie napisz nam co zadecydowało, że to cc ma być już, ciśnienie skakało czy coś się działo innego?
Zdrówka dla was, odpoczywajcie i cieszcie się sobą

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Odebrałam wypis ze szpitala i znowu przy wypisie dowiaduję się, że nie było i nie jest lajtowo. Tylko dlaczego oni nie mówią tego od razu?
Pocieszam się, że jak coś to w karcie mam wpisane, że mam w trybie pilnym zgłosić się do szpitala.

mykam do spania, nie wiem czy to pogoda, czy mój organizm się szykuje do wielkiego dnia, ale wczoraj i dzisiaj przespałam pół dnia i znowu czuję jak mi się system wyłącza, normalnie jak na początku ciąży.
Ojej, a co masz na wypisie? Coś się działo poważnego?

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Byłam u gina na mam nadzieje ostatniej wizycie. Równo za dwa tygodnie termin jeśli nie dotrzymam to ok jeśli dotrzymam to na 25 mam iść na wizytę po skierowanie na patologie, a to będzie tylko 3 dni po terminie. Igor przestał tak intensywnie rosnąć i teraz waży 3700. Wiec do 4 dojdzie, ale pewnie nie więcej. Wiec jestem pełna optymizmu. Poszłam potem na zebranie do szkoły, jak wyszłam to w domu płakałam jak koza. Teraz nie trudno żebym się zdenerwowala, ale w pierwszej klasie nie było żadnych problemów w szkole! Żadnych!
A tutaj kilka dni szkoły i juz skargi. . Ze przeklina, że gada sam do siebie, nie uważa na lekcji, i nie chce ćwiczyć na wf. :/ nienwiem dlaczego tak się zachowuje, te przeklina nie to chyba z podwórka poszło bo kilkanaście razy już słyszałam na podwórku jak dzieci dają.. zabrałam mu na tydzień tablet a i tak serce moje krwawi.
Tak to jest z tymi dzieciakami, łapią niestety te niefajne rzeczy migiem, dodatkowo wakacje pewnie go rozleniwiły i odzwyczaiły od szkolnego kieratu. Jeszcze trochę i przywyknie, że trzeba być cicho, zacząć uważać na lekcjach, itd.
Dobrze, że wyciągnęłaś konsekwencje, ale nie zamartwiaj się i nie obwiniaj, będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Czytałyście to? Karmienie a kawa
Co myślicie? Ja liczę na to, że dwie kawki dziennie sobie strzelę karmiąc cyckiem.
Najpierw piłam inkę, później przerzuciłam się na zwykłą i było ok. Teraz też tak planuję
grita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 22:51   #3485
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Hahaha i love u jesteś kominkiem wrzesniowym
no na szerokość wyglądam jak kominek (jak stanę bokiem-to taki kominek na ekogroszek,ba nawet na ekoGROCH)

ale wolę byc komikiem wrześniowym

choc konikiem też jestem ( wedle chińskiego horoskopa)

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Kto oglądał 600 gram szcescia na dwójce?
boże wzruszyłam sie.te dzieciątka...
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 22:52   #3486
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Hahaha co ja napisałam
Oczywiście ze chodziło mi o konika tzn kominka tfuuu komika
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 22:55   #3487
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Mysza gratulacje i wszystkiego dobrego dla Was

A co do imion to ludzie chyba za bardzo sie ekscytują cudzym życiem. Nie mówię bo nie każde imie mi sie podoba i nie każ dała bym swojemu dziecku ale to nie oznacze że rodzice którzy je nadają są jacyś "nie halo". Pozątym śmieszą mnie ludzie, którzy takich głupich komentarzy nie potrafią zachować dla siebie
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 23:19   #3488
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
no na szerokość wyglądam jak kominek (jak stanę bokiem-to taki kominek na ekogroszek,ba nawet na ekoGROCH)

ale wolę byc komikiem wrześniowym

choc konikiem też jestem ( wedle chińskiego horoskopa)

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Kto oglądał 600 gram szcescia na dwójce?
boże wzruszyłam sie.te dzieciątka...
Ja niestety nie, kończę przepakowywać torbę, bo jednak na patolę to mi trzeba też normalne ciuchy i majtki.
Program o wcześniakach? Nie mogę takich oglądać, bo od razu ryczę jak bóbr

Spać z emocji mi się zupełnie nie chce, chyba jeszcze pozmywam podłogi z nudów Ostatnio nic nie robię tylko zmywam te podłogi Tż skomentował, że powinnam do torby spakować sobie miseczkę, płyn i ścierkę to na oddziale jeszcze polatam i pomyję podłogi. Głupek

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

No dobra, spróbuję się kimnąć, oczywiście Młoda już zdążyła przydreptać
Zamelduję jutro co ze mną, czy mnie zatrzymują na patologii czy jednak cieszę się jeszcze wolnością
grita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 23:24   #3489
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
no na szerokość wyglądam jak kominek (jak stanę bokiem-to taki kominek na ekogroszek,ba nawet na ekoGROCH)

ale wolę byc komikiem wrześniowym

choc konikiem też jestem ( wedle chińskiego horoskopa)

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Kto oglądał 600 gram szcescia na dwójce?
boże wzruszyłam sie.te dzieciątka...
Ja oglądałam, płakałam wtulona w męża, a on w ogóle nie dał rady oglądać, wtulił się we mnie i tylko słuchał. Ja już chyba nie będę marudzić jak to mi jest źle, bo moje problemy to przy tym nic!
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 23:26   #3490
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
Ja niestety nie, kończę przepakowywać torbę, bo jednak na patolę to mi trzeba też normalne ciuchy i majtki.
Program o wcześniakach? Nie mogę takich oglądać, bo od razu ryczę jak bóbr

Spać z emocji mi się zupełnie nie chce, chyba jeszcze pozmywam podłogi z nudów Ostatnio nic nie robię tylko zmywam te podłogi Tż skomentował, że powinnam do torby spakować sobie miseczkę, płyn i ścierkę to na oddziale jeszcze polatam i pomyję podłogi. Głupek

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

No dobra, spróbuję się kimnąć, oczywiście Młoda już zdążyła przydreptać
Zamelduję jutro co ze mną, czy mnie zatrzymują na patologii czy jednak cieszę się jeszcze wolnością
Kurczę, obawiam się, że powtórzę twój scenariusz z przenoszeniem. A naiwnie myślałam, że drugie dziecko to migiem wyskoczy, nawet przed terminem.
Trzymam kciuki żeby ruszyło.
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 23:39   #3491
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
Kurczę, obawiam się, że powtórzę twój scenariusz z przenoszeniem. A naiwnie myślałam, że drugie dziecko to migiem wyskoczy, nawet przed terminem.

Trzymam kciuki żeby ruszyło.

Mlodsza urodzilam cztery dni pozniej niz starsza; ponoc lubi sie sprawdzac, ze zwykle rodzi sie w podobnym okresie.
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 00:03   #3492
CienSkrzydla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
haha niektóre baby są nieziemskie

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
O mamusiu... Gdzie tacy ludzie się chowają :-P
Gdybyście widziały tą powagę...
A chowają się wśród moich byłych przyjaciół najwyraźniej :p



Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Wiesz co, siostra mojego męża (nie ta co dziś urodziła, tylko druga), jak kiedyś gadaliśmy bardzo luźno o imionach (jeszcze nie wiedzieliśmy czy będzie chłopak czy dziewczyna) naskoczyła na nas, że nie możemy dać synowi na imię Stanisław bo ona ma to w planach oboje ją wyśmialiśmy.

Ja się takimi bzdurami nie przejmuję. Jak szukaliśmy imienia dla córki to też Milenę podpowiedziała jedna znajoma. Z tym, że ona mówiła o tym jakie imiona jej się podobają. No ale sory, ona teraz dzieci nie ma i nie planuje w najbliższym czasie także ja nie będę sobie odmawiać bo ktoś kiedyś by chciał jakiemuś hipotetycznemu dziecku dać takie imię
O to to to
Bo ona miała taki pomysł te x lat wstecz więc ja jestem tępa bo nie umiem sama wymyślać tylko zgapiam a jest tyyyyyle innych imion!


Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Padlam! Przypomnij jakie imie chcecie nadac.
Fabian
Po kilku miesiącach przepychanek i skreslania z listy, a miał być Adaś, Seweryn lub Marek. W opcji był jeszcze Tomek ale wstyd się przyznać ze Fabian wygrał w losowaniu między tym imieniem a Tomkiem :p bo inaczej do jego 18 urodzin byśmy nie wybrali





Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
o 22:55 na TVP2 będzie "Moje 600 gramów szczęścia"
Ogladalam i nie Mogę sobie takiej kruszynki wyobrazić... Ja po urodzeniu miałam 1500g (6,5 mc ciazy) a tu 3 razy mniej...





Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
ale ludzie niektórzy mają po sr ane baniaki. srał ją pies i tyle znajomość game over i tyle-dobrze że tak zrobiłaś-toksyczne odpady powinno się utylizować

Nam z kolei większość osób kreci nosem na imię naszego dzieciaczka.
"Gajaaaaaaaaa 0_0 uuuu,a co to za dziwne imię?"

"Gaja,...że...że jak? normalnych imion ni ebyło?"

"No tak,jak teraz można od marca sobie wymyśleć/obce nadać...bla bla bla"

" aaa-Majaaaaaaa"

" w doopach się poprzewracało! normalnego polskiego dać nie mogliscie- Maria,Stanisław,Zofia" - to tekst mojego 70 letniego wujka
tiaa,jasne-Stanisław jest the best dla dziewczynki

Mnie to przeraża takie wpier alanie sie z buciorami w decyzję rodziców odnośnie imienia dziecka. Co to kogo...chooy obc
hodzi. Ja jestem jak wojowniczka z księżyca albo super wku ninja jak słysze takie teksty lub doradztwo od osób tzrecich.

Przed wczoraj moja ciotka lat 67,kobieta,która niegdy nie miałą dziecka a z nudów chodziła w zeszłym roku z racji uniwerku III wieku-dla emerytow na jakieś wykłądy o ciąży! noworodkach,porodzie,maci erzyństwie- daje mi PSYCHO PORADY,podwyża opinię lakarza,położnych i uważa że nienormalna jestem bo chłopa ciągnę na porodówkę i zmuszam(?) do rodzenia-bo n powinien w domu siedzieć SPOKOJNIE a nie się nudzić w szpitalu ze mną. nosz kurfosz
Najlepsze ze to ja do niej napisałam żeby wyciągnąć rękę po poprzedniej sprzeczce w której nie miała racji ale czasem wolę ustąpić... No i mi się oberwalo

Gaja to cudowne imię! Niespotykane... Kojarzy mi się z Boginia

Psychoporady rządzą
Moja mama dostaje szału jak słyszy ze IDZIEMY z tz rodzic :p
A jej reakcja na to ze będę używać jednorazowych pieluch... Szkoda gadać


Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość

CienSkrzydla, ludzie to chyba nie mają większych problemów...
No najwidoczniej... Ale przynajmniej jest się z czego pośmiać


A żeby nie było za wesoło to Tz znów pokazał szczyt lenistwa... W łazience jakby bomba wybuchła... Ręczniki nie.uprzatniete, papier toaletowy na szafce zamiast w, chemia do prania na każdej możliwej szafce... Ja wiem ze dziś byliśmy na zakupach ale to chyba nie filozofia włożyć to do szafek jak się już to tacha na górę.

Napiszę listę rzeczy do.zrobienia dla niego szminka na lustrze nawet jeśli będę musiała je umyć

Idę powoli spac (tz poszedł o 23, ma na popołudnie).
Trzymajcie się kochane
CienSkrzydla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 00:16   #3493
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Gdybyście widziały tą powagę...
A chowają się wśród moich byłych przyjaciół najwyraźniej :p




O to to to
Bo ona miała taki pomysł te x lat wstecz więc ja jestem tępa bo nie umiem sama wymyślać tylko zgapiam a jest tyyyyyle innych imion!



Fabian
Po kilku miesiącach przepychanek i skreslania z listy, a miał być Adaś, Seweryn lub Marek. W opcji był jeszcze Tomek ale wstyd się przyznać ze Fabian wygrał w losowaniu między tym imieniem a Tomkiem :p bo inaczej do jego 18 urodzin byśmy nie wybrali






Ogladalam i nie Mogę sobie takiej kruszynki wyobrazić... Ja po urodzeniu miałam 1500g (6,5 mc ciazy) a tu 3 razy mniej...






Najlepsze ze to ja do niej napisałam żeby wyciągnąć rękę po poprzedniej sprzeczce w której nie miała racji ale czasem wolę ustąpić... No i mi się oberwalo

Gaja to cudowne imię! Niespotykane... Kojarzy mi się z Boginia

Psychoporady rządzą
Moja mama dostaje szału jak słyszy ze IDZIEMY z tz rodzic :p
A jej reakcja na to ze będę używać jednorazowych pieluch... Szkoda gadać



No najwidoczniej... Ale przynajmniej jest się z czego pośmiać


A żeby nie było za wesoło to Tz znów pokazał szczyt lenistwa... W łazience jakby bomba wybuchła... Ręczniki nie.uprzatniete, papier toaletowy na szafce zamiast w, chemia do prania na każdej możliwej szafce... Ja wiem ze dziś byliśmy na zakupach ale to chyba nie filozofia włożyć to do szafek jak się już to tacha na górę.

Napiszę listę rzeczy do.zrobienia dla niego szminka na lustrze nawet jeśli będę musiała je umyć

Idę powoli spac (tz poszedł o 23, ma na popołudnie).
Trzymajcie się kochane

Moze ja tez od kogos "zgapie"? Jak w przypadku starszej mamy wielki problem a czas ucieka...
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 00:18   #3494
CienSkrzydla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Zgapiaj, tu się chyba nikt nie obrazi
Fakt, nigdy nie przypuszczalam ze wybór imienia to taki problem... póki nie zaczęło to dotyczyć mnie :p
CienSkrzydla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 00:27   #3495
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Zgapiaj, tu się chyba nikt nie obrazi
Fakt, nigdy nie przypuszczalam ze wybór imienia to taki problem... póki nie zaczęło to dotyczyć mnie :p

Tylko my dajemy japonskie, chcemy klasyczne a ostatnio w okolicy i wsrod znajomych same japonskie Jesiki i Wanesy. A tu poza samym sposobem zwracania sie do dziecka, imie tradycyjnie ma byc zyczeniem rodzicow odnosnie przyszlosci dziecka, wiec czujemy potrzebe sie postarac
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 00:51   #3496
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Iza a wchodzisz na jakieś wątki dla mam po stracie i starających się? Bo to pewnie daje sporo wsparcia

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Myślałam o wątku staraczek, ale one tam się starają tak jakoś bardziej profesjonalnie... A ja bym chciała po prostu póki co wiedzieć kiedy mam płodne i jakoś tak celować ale bez takiej zegarowej dokładności, żeby mieć też jakąś radość z seksu i żeby aż tak się nie spinać. Dopiero jak tak nie będzie wychodziło, to zobaczymy...
No i jakoś dla mnie póki co co innego się starać pierwszy raz, a co innego starać się po stracie dziecka. No i znów musiałabym się zapoznawać z ludźmi, a do Was się przywiazałam..

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ok. Ja po badaniu. Okazało się ze mam makrosomie plodu. Z względu na to miałam wybór. Wybrałam cc.
Jutro bądź czwartek cc

Ordynator za☠☠☠ . Wytłumaczył dał wybór. Powiedział ze ryzyko uszkodzenia dziecka sn jest duże.
A ta kur wa wczoraj chciała mi wywołać poród i nie powiedziała mi o tym !!
Pięknie, niedługo Werka będzie na świecie!!!
A co to za lekarka jeśli można wiedzieć?
Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Weszlam na wage. Przezylam szok. Wiecej sie nie bede wazyc
Ja też, przytyłam... Po porodzie zrzuciłam 6kg od razu a teraz niby schudłam, ale się w żadne ciuchy nie mieszczę, tylko w jedne dżinsy

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Kobitki przysneło mi się na pare godzin.

menqu -napisałam do Ciebie na priv Daj znać czy doszło.

rokanali proszę również Cie o kontakt na priv w sprawie grupy na FB
Jesteś Karolina G. czy Aneta M.?

Od czasu kiedy Iza straciła dziecko naszą grupą interesują sie dziesiatki obcych dziewczyn pragnacych dostać się do nas na FB jako mamusie wrzesniuowe. a ja nie chcę by ktoś nie powołany dostał się na grupę,rozumiesz Mam dziesiątki próśb o dołączenie.
Oo nie wiedziałam, że taka sławna się zrobiłam...
To podaję do publicznej informacji : nie ma na fb dokładniejszego opisu porodu, nie ma zdjęć Wiktorii, nie ma wyników sekcji. Nie ma żadnych rewelacji, nic nowego się nie dowiecie z fb. Pozdrawiam!

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
ja od wczoraj chodzę po schodach, ale mam taką kondycję, że jak wejdę na to moje 5 piętro to umieram więc nie wiem jak ja mam rodzić



to ja wczoraj dopadłam tż-etea po tym jak sobie pomyślałam ile będę czekać aż się połóg skończy i czy będziemy mieć siłę, no i jak to będzie jak w sypialni będzie mały człowiek.


dobrze, że już wiadomo co i jak, to teraz czekamy aż cię pokroją



oczarowana, rozumiem że do grupy dołączy menqu, bo pisze z nami od początku, ale rokanali jest tu od niedawna, mało pisze.
Może za jakiś czas. W końcu to nasz prywatna grupa, piszemy tam o intymnych rzeczach, wstawiamy zdjęcia. Więc raczej dostęp powinny to być bardziej zaufane osoby
Zgadzam się w zupełności!!!!
Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
alo alo zwołuję radę plemienną na Klubie-szybko wchodzić kierunek Pogaduchy
Nie ma mnie w klubie..
Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Jakie ja qpy wale. Chyba z 5 dziś porządne takie wielkie. Co zjem to odrazu wylatuje. To jedzenie tu to dobre na to jest .

http://[IMG]http://images.tapatalk-c....jpg[/IMG]" rel="nofollow" target="_blank">http://<a href="http://[IMG]http://i...[/IMG]</a> kolacja moja pychotka
Ja po porodzie tam walnęłam od razu na drugi dzień. Także coś w tym jest.
Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Wszystkie takie na poprawe humoru i pozytywne nastawienie

Bóg nigdy nie mruga. Ta była w pakiecie z Jesteś cudem.
Szczęście na dzień dobry. Ta pozycja jest o Francuzkach i ich sposobie na życie
Recepta na miłość, czytałam już jedną pozycję tej autorki i nawet przypadła mi do gustu.
A o czym te książki są?
Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
Wy tu dziewczyny o jedzeniu i w ogóle a mnie to tak się chce CocaColi że aż mnie skręca na jej widok i jęzor mam aż do ziemi
A nie chcę ryzykować i doopaaaaa
A czemu nie możesz coli?
Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

niespodzianka, dzis o 6.32 na świat przyszedl Bartuś 3560g i 54cm
Gratuluję!!!

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
no na szerokość wyglądam jak kominek (jak stanę bokiem-to taki kominek na ekogroszek,ba nawet na ekoGROCH)

ale wolę byc komikiem wrześniowym

choc konikiem też jestem ( wedle chińskiego horoskopa)

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Kto oglądał 600 gram szcescia na dwójce?
boże wzruszyłam sie.te dzieciątka...
Nie oglądałam. Za to niedawno oglądałam o sześcioraczkach, to dopiero hardcore....


Jak mnie wnerwiają ludzie wszyscy!!!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 01:23   #3497
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

niespodzianka, dzis o 6.32 na świat przyszedl Bartuś 3560g i 54cm
Wielkie gratulacje!!!!

---------- Dopisano o 02:13 ---------- Poprzedni post napisano o 02:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
No to ja po wizycie. Maluch wazy ok. 3100 i ma sie dobrze. Szyjki juz nie mam ale rozwarcia jeszcze tez nie ma, ginka powiedziala ze obstawia rozwiazanie w przeciagu tygodnia. Zobaczymy jak to bedzie
Mysza miała że mną twrmin i już po, ty na mnie poczekaj chociaż😜

---------- Dopisano o 02:23 ---------- Poprzedni post napisano o 02:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Oooo, wow niespodzianka no to czekamy na relacje, mam nadzieję, że czujecie się dobrze



Głównie fotki brzuchów i dzieciątek.



Zazdroszczę pracy Myślałam o takiej, chociaż nie mam wykształcenia bibliotekoznawczego (jestem filologiem). Ale myślałam o tym, że jak będę w przyszłym roku szukać pracy to biblioteka miejska będzie jednym z miejsc, gdzie będę próbowała się wcisnąć Będę Cię wtedy pytać o to, czym mogę zapunktować na ewentualnej rozmowie



Wiesz co, siostra mojego męża (nie ta co dziś urodziła, tylko druga), jak kiedyś gadaliśmy bardzo luźno o imionach (jeszcze nie wiedzieliśmy czy będzie chłopak czy dziewczyna) naskoczyła na nas, że nie możemy dać synowi na imię Stanisław bo ona ma to w planach oboje ją wyśmialiśmy.

Ja się takimi bzdurami nie przejmuję. Jak szukaliśmy imienia dla córki to też Milenę podpowiedziała jedna znajoma. Z tym, że ona mówiła o tym jakie imiona jej się podobają. No ale sory, ona teraz dzieci nie ma i nie planuje w najbliższym czasie także ja nie będę sobie odmawiać bo ktoś kiedyś by chciał jakiemuś hipotetycznemu dziecku dać takie imię
Pewnie, nie ma się co przejmować. U nas też się bratowa focha bo dzieci sie rodza i jak przychodzi do imion to ona ze wszystkie jakie ona chciała to my wykorzystujemy a sama nawet nie chce dzieci teraz a imiona miała w marzeniach. Ja się nie przejmuję nawet
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 01:39   #3498
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Myślałam o wątku staraczek, ale one tam się starają tak jakoś bardziej profesjonalnie... A ja bym chciała po prostu póki co wiedzieć kiedy mam płodne i jakoś tak celować ale bez takiej zegarowej dokładności, żeby mieć też jakąś radość z seksu i żeby aż tak się nie spinać. Dopiero jak tak nie będzie wychodziło, to zobaczymy...
No i jakoś dla mnie póki co co innego się starać pierwszy raz, a co innego starać się po stracie dziecka. No i znów musiałabym się zapoznawać z ludźmi, a do Was się przywiazałam..



Pięknie, niedługo Werka będzie na świecie!!!
A co to za lekarka jeśli można wiedzieć?

Ja też, przytyłam... Po porodzie zrzuciłam 6kg od razu a teraz niby schudłam, ale się w żadne ciuchy nie mieszczę, tylko w jedne dżinsy



Oo nie wiedziałam, że taka sławna się zrobiłam...
To podaję do publicznej informacji : nie ma na fb dokładniejszego opisu porodu, nie ma zdjęć Wiktorii, nie ma wyników sekcji. Nie ma żadnych rewelacji, nic nowego się nie dowiecie z fb. Pozdrawiam!



Zgadzam się w zupełności!!!!

Nie ma mnie w klubie..

Ja po porodzie tam walnęłam od razu na drugi dzień. Także coś w tym jest.

A o czym te książki są?

A czemu nie możesz coli?

Gratuluję!!!



Nie oglądałam. Za to niedawno oglądałam o sześcioraczkach, to dopiero hardcore....


Jak mnie wnerwiają ludzie wszyscy!!!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Waga nie byla zepsuta. Chyba, ze druga, na ktorej dzis sie wazylam tez jest ;-) to musi byc woda, ale zeby az tyle? Ja nie przytylam, jestem 2dni po porodzie i zszedl 1kg, dlatego to mnie zdziwilo, bo dziecko, lozysko, wody, to juz daje nieco wiecej.
Wyniki juz macie? Jakies wskazowki co robic dalej? Nie pisz szczegolow, bo to nie o to chodzi.
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 04:05   #3499
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Czy ktoras z Was ma kontakt z truskafffka? Ciekawe co u niej?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 05:18   #3500
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Myślałam o wątku staraczek, ale one tam się starają tak jakoś bardziej profesjonalnie... A ja bym chciała po prostu póki co wiedzieć kiedy mam płodne i jakoś tak celować ale bez takiej zegarowej dokładności, żeby mieć też jakąś radość z seksu i żeby aż tak się nie spinać. Dopiero jak tak nie będzie wychodziło, to zobaczymy...
No i jakoś dla mnie póki co co innego się starać pierwszy raz, a co innego starać się po stracie dziecka. No i znów musiałabym się zapoznawać z ludźmi, a do Was się przywiazałam..



Pięknie, niedługo Werka będzie na świecie!!!
A co to za lekarka jeśli można wiedzieć?

Ja też, przytyłam... Po porodzie zrzuciłam 6kg od razu a teraz niby schudłam, ale się w żadne ciuchy nie mieszczę, tylko w jedne dżinsy



Oo nie wiedziałam, że taka sławna się zrobiłam...
To podaję do publicznej informacji : nie ma na fb dokładniejszego opisu porodu, nie ma zdjęć Wiktorii, nie ma wyników sekcji. Nie ma żadnych rewelacji, nic nowego się nie dowiecie z fb. Pozdrawiam!



Zgadzam się w zupełności!!!!

Nie ma mnie w klubie..

Ja po porodzie tam walnęłam od razu na drugi dzień. Także coś w tym jest.

A o czym te książki są?

A czemu nie możesz coli?

Gratuluję!!!



Nie oglądałam. Za to niedawno oglądałam o sześcioraczkach, to dopiero hardcore....


Jak mnie wnerwiają ludzie wszyscy!!!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Oj nie pamiętam jak miała na nazwisko. Wysoka szczupła jak szczur wyglądała. Czarne Krótkie Włosy Z Wyglądu Taka sztywniara.


Izabela a są wyniki sekcji wgl ?

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:15 ----------

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was ma kontakt z truskafffka? Ciekawe co u niej?
Juz pytam na fb
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 05:21   #3501
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Meneq śniłaś mi się, że własnie urodziłaś. I zaraz potem mnie brzuch bolał i zaczęłam lekko krwawić i też miałam rodzić. I wszystko działo się w Japonii........

W każdym razie to był tylko sen bo Ty juź masz swoją gwiazdeczkę przy sobie. Ja jak się obudziłam to rzeczywiście boli mnie brzuch jakby zaraz okres gigant miał trysnąć :p
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 05:41   #3502
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Meneq śniłaś mi się, że własnie urodziłaś. I zaraz potem mnie brzuch bolał i zaczęłam lekko krwawić i też miałam rodzić. I wszystko działo się w Japonii........



W każdym razie to był tylko sen bo Ty juź masz swoją gwiazdeczkę przy sobie. Ja jak się obudziłam to rzeczywiście boli mnie brzuch jakby zaraz okres gigant miał trysnąć :p

Powiedz mi, ze rodzilas w mojej klinice. Bo mi sie nudzi samej. Ja juz mam, ale lada chwila Ty tez bedziesz swoje dziecko tulic jeszcze tylko troche cierpliwosci
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 06:00   #3503
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Powiedz mi, ze rodzilas w mojej klinice. Bo mi sie nudzi samej. Ja juz mam, ale lada chwila Ty tez bedziesz swoje dziecko tulic jeszcze tylko troche cierpliwosci
O nie, to nie była Twoja Klinika. Ogólnie była jakaś wojna, czasy z 60 lat wstecz, ucieczki na motorach wojskowych, rzołnierze i strzelaniny, a i skakanie po drzewach - po gałęziach. No ale ja prawie całą ciążę mam zryte sny
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 06:20   #3504
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
O nie, to nie była Twoja Klinika. Ogólnie była jakaś wojna, czasy z 60 lat wstecz, ucieczki na motorach wojskowych, rzołnierze i strzelaniny, a i skakanie po drzewach - po gałęziach. No ale ja prawie całą ciążę mam zryte sny
O to 60 lat temu lekarz, ktory zalozyl te klinike jeszcze nie byl w planach swoich rodzicow ;-) a szkoda, moglaby Ci sie przysnic moja klinika, wlasnie zwolnil sie pokoj obok mnie ;-)
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 06:23   #3505
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Mlodsza urodzilam cztery dni pozniej niz starsza; ponoc lubi sie sprawdzac, ze zwykle rodzi sie w podobnym okresie.
U mnie się nie sprawdziło niestety- pierwszego syna urodziłam 2 dni przed tp, a drugi nie chce wychodzić 6 dni po tp

Panno Izabelo, ja po pierwszym porodzie już nie weszłam do żadnych spodni, także ciesz się, że dałaś radę z jednymi Byłam chyda jak szpilka przed zajściem w pierwszą ciążę i miałam wrażenie, że po ciąży i porodzie biodra mi się rozeszły

Grita, trzymam kciuki!
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 06:50   #3506
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Ja skończyłam 5 lat filologii polskiej i robiłam podyplomowo bibliotekoznawstwo
Nie trzeba mieć teraz skończonego bibliotekoznawstwa, żeby pracować w bibliotece, ale na pewno jest to mile widziane
Ja uwielbiam swoją pracę

Imię Milena też mi się bardzo podoba

CienSkrzydla, ludzie to chyba nie mają większych problemów...
Wiem ze nie trzeba i dlatego na to liczę. Jakby mnie przyjęli to mogłabym nawet iść na podyplomowe jakbym widziała w tym przyszłość kokosów pewnie nie będzie ale podobała by mi się taka praca w ciąży spokoju wśród książek pomijając to ze u nas pracuje mama ex dziewczyny mojego męża w bibliotece

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Myślałam o wątku staraczek, ale one tam się starają tak jakoś bardziej profesjonalnie... A ja bym chciała po prostu póki co wiedzieć kiedy mam płodne i jakoś tak celować ale bez takiej zegarowej dokładności, żeby mieć też jakąś radość z seksu i żeby aż tak się nie spinać. Dopiero jak tak nie będzie wychodziło, to zobaczymy...
No i jakoś dla mnie póki co co innego się starać pierwszy raz, a co innego starać się po stracie dziecka. No i znów musiałabym się zapoznawać z ludźmi, a do Was się przywiazałam..
Nie znam się dokładnie na tych wątkach ale wiem ze są takie właśnie dla tych ci straciło dziecko. Myślałam że działają bardziej jako grupy wsparcia, pocieszenia masz rację, lepiej się zdać na płodne dni i cieszyć się życiem i seksem bo takie planowania może człowieka wykończyć pewnie.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 07:13   #3507
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
U mnie się nie sprawdziło niestety- pierwszego syna urodziłam 2 dni przed tp, a drugi nie chce wychodzić 6 dni po tp



Panno Izabelo, ja po pierwszym porodzie już nie weszłam do żadnych spodni, także ciesz się, że dałaś radę z jednymi Byłam chyda jak szpilka przed zajściem w pierwszą ciążę i miałam wrażenie, że po ciąży i porodzie biodra mi się rozeszły



Grita, trzymam kciuki!

I juz nie zeszly? Moim zajelo duzo czasu, ale w koncu wrocily. Teraz tez mam nadzieje na powrot, bo czekaja moje ukochane jeansy i sukienki
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 07:30   #3508
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Eee ja pewnie nie urodze tak szybko, wiec spoko dziewczyny. Pewnie tez bede zamykac peleton

Ale ziiimnooo w domuu, az sie nie chce z lozka wstac :/
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 07:33   #3509
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Jeju faktycznie mysza była na końcu września!

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 07:40   #3510
cafeaulait88
Raczkowanie
 
Avatar cafeaulait88
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 90
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

a ja się witam w tp. oczywiście w dwupaku mały łobuz punktualności po mamie nie odziedziczył chyba, że mnie jeszcze zaskoczy. dzisiaj mam wizytę u lekarza i ktg. ale trochę poszło nie po mojej myśli, bo chciałam ktg zrobić przed lekarzem, a dzisiaj jakiś szał ciał i pierwsza wolna godzina badania to 16 a lekarz na 13. no ale trudno. od dzisiaj codziennie będę na ktg latać, a nie przepadam za tym badaniem zawsze się stresuję, że coś będzie nie tak z tętnem, albo, że mi się skurcze wyciszą i już w ogóle się zdołuję
no i jakby nic się nie chciało ruszyć naturalnie i po dobroci to 15 września mam się stawić na wykurzanie lokatora przez oxy
cafeaulait88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 06:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.