Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-24, 19:23   #1
dota20
Przyczajenie
 
Avatar dota20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Red face

Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!


tak jak w tytule prosze powiedzcie co o tym uważacie Czy to żle jak mloda dziewczycna pokocha starszgo mężczynę ? prosze o szczerosc kobiety które sa w takich zwiazkach zapraszam do rozmowy
dota20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 20:05   #2
chica
Raczkowanie
 
Avatar chica
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Varsovia
Wiadomości: 143
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety ...

mam bardzo bliski przykład takiej sytuacji. Jesli sie kochają to wszystko wporzadku, ale jesli facet ma np żone i dzieci, albo chociaz jedno z tych to juz nie jest to najlepszy pomysł...
chica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-25, 17:51   #3
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety ...

To nie jest ani złe, ani dobre. Nie można generalizować. Rozumiem fascynację starszym mężczyzną, bo przez to przechodzę, ale nie wierzę w powodzenie takich związków.
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-25, 18:57   #4
Kajtek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 273
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety ...

Nie wiem czy 15 lat różnicy to wystarczy do tego wątku - jestem szczęśliwa w takim związku, ale to kosztuje - np.brak akceptacji rodzicow. Na codzień wogóle nie odczuwam tej różnicy. Czasami zachowuje się jak dzieciak ale ogólnie daje mi poczucie bezpieczeństwa, korzystam z jego doświadczeń i na pewno mam większą wiedzę o życiu, zasłyszaną ale zawsze, mądrość życiową niż moje koleżanki będące w związkach z rówieśnikami. Na początku miałam rozterki jak to będzie kiedyś zostać samemu (statystycznie kobiety żyją dłużej a tu taka różnica) ale poznałam kilka histori, które mnie z tego wyleczyły. Jedna para - 26! lat różnicy - niewyobrażalne - ona wydawałoby się skazana na młode owdowienie - po 7 latach rozwiedli się.
Inna sytuacja 12 lat różnicy - oboje zgineli w "Wieżach" i jeszcze kilka ale nie chcę smęcić
wniosek: Jakie znaczenie miała tu różnica wieku - absolutnie żadnego!

Jeżeli wahasz się tylko ze względu na różnicę to naprawdę nie warto rezygnować z czegoś niepowtarzalnego. Wydaje mi się, że trudniejsza -bardziej nienaturalna -jest różnica wieku w drugą stronę (starsza kobieta) ale i w takie związki jestem w stanie uwierzyć.
Na koniec trochę oczywistych prawdziwości:
starsi mężczyźni są dojrzalsi emocjonalnie, bardziej odpowiedzialni, czulsi i bardziej pracowici w łóżku, pewniejsi za kierownicą, bardziej wybredni przy jedzeniu.
Tak przy Świętach życzę dużo szczęścia!
Kajtek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-25, 19:04   #5
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety ...

Mi od zawsze podobają się starsi meżczyźni...A młodsi nic a nic Ale jak poznac fajnego starszego faceta, zeby nie wyjść na idiotkę, co się tylko do łóżka starszemu facetowi pcha??!!
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-25, 19:27   #6
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety ...

Ja jestem w takim związku, różnica 16 lat. I nie dlatego, że podobaja mi sie staresi faceci czy coś w tym stylu, ale po prostu tak wyszło i złożyło się w naszym życiu, że natrafiliśmy na siebie i jesteśmy ze sobą . Z moimi rodzicami nie mam żadnego problemu, ponieważ znali go także wcześniej i wiedzą, że jest wspaniałym człowiekiem i mi krzywdy nie zrobi , a napewno nie wykorzysta mnie. U nas w związku jest wręcz tak, że on jest tą dobrą duszyczką, a ja wredotą .

Na pewno mam opór chodzenia na różne imprezy do jego znajomych, którzy są jeszcze starsi od niego o ładnych parę lat, po prostu krępuje mnie taka sytuacja i boję się, że mnie wezmą za pusta i głupią gówniarę , która dorwała faceta z kasą i chce go wykorzystać
No, ale w końcu będę musiała się przyzwyczaić

Pozdr
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-25, 19:38   #7
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety ...

Nie widze nic dziwnego w takich zwiazkach, i na odwrót jest to samo... mam na myśli starsza kobietę i młodszego mężczyzne, ale tylko wtedy gdy oboje nie mają żadnych "zobowiązań" wobec nikogo. Bo gdy facet ma żonę i dzieci... a niestety coraz częsciej to się zdarza, że tacy mężczyźni, szukają nowych "wrażeń" i kobiet jest to dla mnie nie do zaakceptowania.
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-26, 00:03   #8
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety ...

Cytat:
Napisane przez Kajtek
Na koniec trochę oczywistych prawdziwości:
starsi mężczyźni są dojrzalsi emocjonalnie, bardziej odpowiedzialni, czulsi i bardziej pracowici w łóżku, pewniejsi za kierownicą, bardziej wybredni przy jedzeniu.
Idealnie uchwycone zalety starszych mężczyzn.
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 00:51   #9
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety ...

Ja moze swojego przykladu nie podam ale ...
Wsrod bliskich mi osob sa az 3 takie zwiazki. I naprawde wszystko uklada sie super. Nic dodac, nic ujac
Ach...gdzie takiego mena znalezc...?
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 10:31   #10
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety ...

U mnie tez była taka sytuacja. Róznica wieku 10 lat Skończyło się, ale nie ze względu na wiek
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 12:27   #11
chica
Raczkowanie
 
Avatar chica
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Varsovia
Wiadomości: 143
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety ...

Dokładnie roznica wieku nie gra zadnej roli, liczy sie jakim jest czlowiekiem. Chociaz uwazam ze jak ta roznica jest zbyt duza to po jakims czasie trudno takim osobom zyc razem.
Ja mam przyklad-otoz pewna moja znajoma ma faceta kilka lat, ktory obecnie jest w trakcie rozwodu z żoną, poza tym ma dziecko kilku letnie. A żona wydzwania do niej grozi itd...Nie bede sie zagłebiała. Ale taka sytuacja dla mnie nie jest ok, i nigdy bym sie nie zwiazala z facetem ktory porzucil całą rodzine dla 20-latki, bo pozniej moglby to samo zrobic mi...
chica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-26, 19:13   #12
moni888
Raczkowanie
 
Avatar moni888
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 321
GG do moni888
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety ...

miedzy mna a TŻ jest 7 lat roznicy to ani duzo ani malo jednak na poczatku tez musielismy sie uporac z przeciwem rodzicow moich ze on jest za stary i jego ze ja jestem dziecinna ale teraz minely juz 4 latka jak jestesmy razem i nadal bardzo sie kochamy nikt i nic tego nie zmieni! moja przyjaciolka jest w zwiazku malzenskim z mezczyzna starszym o 22 lata ona ma 19 lat on 41 kochaja sie i jet wszystko dobrze... jedyna glupota bylo swiadome decydowanie sie na dziecko w tak mlodym wieku no i 17 stycznia zostane ciocia ! ale momi wszystko zycze im duzo szczescia!
__________________
Przekonani ze polaczylo ich uczucie nagłe!
a co na to schody,korytarze,ulice?
moze jakies"przepraszam"w scisku?
moze bylo cos zgubionego i podniesionego?
klamki na ktorych dotykl kladl sie na dotyk?
21.02.2009 Maja
03.03.2014 Jakub
moni888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-03, 22:07   #13
mika222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Question jest o 9 lat starszy

Poznałam fajnego chłopaka chyba się zakochałam. Tylko że on jest ode mnie starszy o 9 lat. Nie wiem czy ta różnica wieku nie jest za duża.
mika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-03, 22:17   #14
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: jest o 9 lat starszy

Moim zdaniem wiek nie ma nic do rzeczy. Jezeli naprawde sie kochacie, jezeli czujesz, ze to jest On, jezeli jest pokrewienstwo dusz, spelnienie na wszytskich poziomach.. to dlaczego nie?
Tylko piszesz, ze dopiero co "sie zakochalam", a wiec to jest jeszcze w stadium poczatkowym. Nie podajesz szczegolow twojej relacji, wiec ciezko sie wypowiedziec. Uwazaj tylko, poniewaz czesto starsi faceci przechodza kryzys wieku sredniego i potrzebuja romansu z mlodszymi kobietami, zeby sie dowartosciowac, zeby sobie pokazac, na ile jeszcze ich stac...
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-03, 22:23   #15
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: jest o 9 lat starszy

I super! Z obserwacji otoczenia wnioskuje ze takie zwiazki sa najlepsze. Znam wiele takich par i naprawde swietnie im sie uklada. Wiec glowa do gory i powodzenia!
(i blagam zycz mi szczescia bo u mnie w milosci jest koszmarnie)
Calusy!
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-03, 22:36   #16
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: jest o 9 lat starszy

jeśli nie spróbujesz, to nie przekonasz się, czy różnica nie jest za duża. jak będzie wszystko cudownie, to będziesz wiedziała, że nie jest...jeśli by Wam sie nie powiodło zawsze można to na wiek zwalić
a tak na poważnie to wiek nie powinien grać żadnej roli. tak myślę
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-03, 23:31   #17
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: jest o 9 lat starszy

Jeśli dogadujecie się ze sobą, to różnica wieku nie jest istotna. Mój narzeczony jest starszy ode mnie 11 lat, ale powiem ci, że w ja tej róznicy nie czuję. Często mam wrażenie, że jednak kobiety są od mężczyzn dojrzalsze, więc starszy partner jest idealnym rozwiązaniem. Zresztą mówiąc szczerze, moi wszyscy faceci byli ode mnie starsi - jakoś w związku z rówieśnikiem siebie nie widzę
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 08:51   #18
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: jest o 9 lat starszy

Mój TŻ jest starszy ode mnie o 16 lat i jakoś żyjemy, na początku przerażała mnie ta różnica wielku, ale przecież nic na to nie poradzę i nie cofnę jego lat, miłość nie wybiera wieku .

A tak przy okazji uważam, że najbardziej odpowiednia różnica wieku między mężczyzną a kobietą to 10 lat, i co wynika z moich obserwacji takie związki są najlepsze. Jak wiadomo faceci później dojrzewaja także psychicznie, oczywiście zdarzają sie wyjątki, ale jest to rzadkość .
Więć w twoim przypadku nie widzę żadnego problemu wręcz odwrotnie
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 10:21   #19
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: jest o 9 lat starszy

Przez 2 lata byłam w związku ze starszym od siebie o 17 lat mężczyzną. Między nami różnica wieku nie była odczuwalna (miłość ma to do siebie... nic nie jest ważne ), ale niestety tak zwane otoczenia reagowało różnie... Ale nie powinna Was obchodzić reakcja ludzi...
Moja babcia, która całe życie przeżyła z dziadkiem starszym o 6 lat, twierdzi, że kilka lat różnicy może wyjść związkowi jedynie na dobre....
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-04, 10:54   #20
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: jest o 9 lat starszy

Nie martw się. Jeżeli się kochacie to nie będzie dla was przeszkodą. Moja przycjaciółka też spotykała się z facetem starszym od niej o 8 lat. I jak się to skończyło? Są kilka miesięcy po ślubie i są bardzo szczęśliwi.
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 11:20   #21
ViViean
BAN stały
 
Avatar ViViean
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 261
Dot.: jest o 9 lat starszy

nie mam doświadczenia w tej kwestii, bo różnica między mną a TZ to dwa lata i nigdy nie byłam z kimś o wiele straszym ode mnie. Jednak mój poglad na tą sprawę pewnie nie odnosi się do wszystkich zwiazków, ale uważam, że starszy facet chce mieć w zwiazku więcej do powiedzenia i nie będzie traktował do końca serio zdania swojej np. o 10 czy 15 lat młodszej partnerki. Może się mylę, ale wydaje mi się, że ludzi mniej więcej w tym samym wieku lepiej się rozumią, mają podobne problemy, podobne spojrzenie na życie. A to chyba lepsze niz bycie w związku z partnerem, który zawsze będzie Cie traktował odgórnie, bo on już więcej przeżył i chyba we wszystkim ma więkse doświadczenie.
ViViean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 11:33   #22
Sylwia11x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 150
Dot.: jest o 9 lat starszy

Mój mąż jest starszy ode mnie 6 lat. Jesteśmy ze soba 10 lat , a 5 po slubie i jest ok.
Sylwia11x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 12:12   #23
Irysekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 790
Dot.: jest o 9 lat starszy

Też uważam że wiek nie ma znaczenia .... jesli się kogoś kocha to nie jest to istotne ... poza tym ja osobiście lepiej czuje się w towarzystwie facetów odemnie starszych i to nie rok , dwa tylko od pięciu w góre

ps. więc głowa do góry nie martw się nic .... i oczywiście zycze powodzenia
__________________


Irysekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 12:31   #24
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: jest o 9 lat starszy

Cytat:
Napisane przez ViViean
nie mam doświadczenia w tej kwestii, bo różnica między mną a TZ to dwa lata i nigdy nie byłam z kimś o wiele straszym ode mnie. Jednak mój poglad na tą sprawę pewnie nie odnosi się do wszystkich zwiazków, ale uważam, że starszy facet chce mieć w zwiazku więcej do powiedzenia i nie będzie traktował do końca serio zdania swojej np. o 10 czy 15 lat młodszej partnerki. Może się mylę, ale wydaje mi się, że ludzi mniej więcej w tym samym wieku lepiej się rozumią, mają podobne problemy, podobne spojrzenie na życie. A to chyba lepsze niz bycie w związku z partnerem, który zawsze będzie Cie traktował odgórnie, bo on już więcej przeżył i chyba we wszystkim ma więkse doświadczenie.
Nie mogę się z Tobą zgodzić niestety... Odgórne traktowanie, podporządkowanie albo emocjonalna dominacja zależą od cech charakteru. W tej kwestii wiek to drugorzędna sprawa. W środkowisku, w którym swego czasu się obracałam było wiele par, gdzie kobieta była młodsza o kilka, czasem kilkanaście lat, i związki te były różne. Nie brakowało też tych, gdzie młodsza kobieta miała więcej do powiedzenia.
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 12:46   #25
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: jest o 9 lat starszy

Cytat:
Napisane przez malaika7
Nie mogę się z Tobą zgodzić niestety... Odgórne traktowanie, podporządkowanie albo emocjonalna dominacja zależą od cech charakteru. W tej kwestii wiek to drugorzędna sprawa. W środkowisku, w którym swego czasu się obracałam było wiele par, gdzie kobieta była młodsza o kilka, czasem kilkanaście lat, i związki te były różne. Nie brakowało też tych, gdzie młodsza kobieta miała więcej do powiedzenia.
Popieram cię malaika7 w 100%, niestety Viviean mylisz się, tu nie ma nic do rzeczy wiek tylko cechy charakteru ludzi. Dla przykładu w moim związku nie odczuwam żadnej różnicy wieku ze względu na traktowanie lecz jest wręcz odwrotnie, ja czuję się górą mimo iż jestem młodsza 16 lat. Natomiast poruszając kwestie braku porozumienia także się z tym nie zgodzę. ZA przykład podam mój były związek z facetem starszym o cztery lata który skończył się fiaskiem i główną przyczyną było właśnie brak porozumienia, zainteresowań itp. Ogólnie mówiąc czułam się wtym związku jakbybył ode mnie młodszy o 10 lat.
Może i zdarzają sie związki , że jedna strona wykorzystuje drugą młodszą, ale to nie są dla mnie związki partnerskie tylko na zasadzie wykorzystywania, ale takie traktowanie może także się zdarzyć w związku gdzie nie ma znacznej różnicy wieku . Więc podsumowując wiek nie ma nic wspólnego z relacjami partnerskimi .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 12:48   #26
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: jest o 9 lat starszy

Cytat:
Napisane przez mika222
Poznałam fajnego chłopaka chyba się zakochałam. Tylko że on jest ode mnie starszy o 9 lat. Nie wiem czy ta różnica wieku nie jest za duża.
Teoretycznie - wydaje mi się, że nie.
Praktycznie zaś zależy to od tego, na jakim etapie życia jest każde z Was. Jeśli Ty masz 19, a on 28 - to może być to większa różnica niż kiedy mielibyście odpowiednio 30 i 39 albo 40 i 49.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 14:05   #27
mika222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Cytat:
Napisane przez hybris
Jeśli dogadujecie się ze sobą, to różnica wieku nie jest istotna. Mój narzeczony jest starszy ode mnie 11 lat, ale powiem ci, że w ja tej róznicy nie czuję. Często mam wrażenie, że jednak kobiety są od mężczyzn dojrzalsze, więc starszy partner jest idealnym rozwiązaniem. Zresztą mówiąc szczerze, moi wszyscy faceci byli ode mnie starsi - jakoś w związku z rówieśnikiem siebie nie widzę
Ja też nie wyobrażam sobie związku z rówieśnikiem oni są dla mnie jak dzieci. Zgadzam się z tym że dziewczyny szybciej dojrzewają i potrzebują starszych chłopaków. Oczywiście nie wszystkie, ja jednak jak na swój wiek jestem dojrzała.(przynajmiej tak mi się wydaje

Cytat:
Napisane przez Irysekk
Też uważam że wiek nie ma znaczenia .... jesli się kogoś kocha to nie jest to istotne ... poza tym ja osobiście lepiej czuje się w towarzystwie facetów odemnie starszych i to nie rok , dwa tylko od pięciu w góre

ps. więc głowa do góry nie martw się nic .... i oczywiście zycze powodzenia
dziękuje bardzo

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-07-09 o 17:55 Powód: Post pod postem. Przypominam o Edycji i MULTIcytowaniu.
mika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 22:17   #28
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety ...

miedzy mna a moim TZ jest 23 lata roznicy.. jutro bardziej sie rozpisze, tymczasem uciekam do wyra :P
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 22:46   #29
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety ...

Ja mam TZ starszego o 15 lat-roznicy nie odczuwam-gdy go poznalam wiedzialam ze to to i nie wyobrazam sobie bycia np z moim rowiesnikiem .
Wszystkie moje zwiazki poprzednie z rowiesnikami zazwyczaj wydaja mi sie takie niedojrzale-pozbawione sensu.
Zgadzam sie faceci starsi sa bardziej doswiadczeni w zyciu wybredni co do jedzenia,doswiadczeni w lozku tez-co do ostroznosci podczas jazdy tez sie zgadzam.

U mnie rodzina nie ma nic przeciwko-zreszta jestem tak daleko...

Rodzina Tz na poczatku myslala ze chce byc z nim aby tylko zdobyc zielona karte a potem rozwod hihi ale gdy mnie poznali zmienili zdanie

Jezeli ludzie sie kochaja to wiek nie ma znaczenia.No i facet musi byc oczywiscie wolny.

Wiadomo -sa tez leki-czesto sie zastanawiam co ja zrobie jak on odejdzie pierwszy-ale w sumie nie ma pewnosci-rownie dobrze i ja pierwsza moge umrzec.

Niektorzy mowia ze wybralam starszego faceta bo ojca nie mialam-w sumie jest w tym czastka prawdy .Ale ja traktuje mojego TZ jak partnera a nie jak ojca-chociaz lubie czuc sie mala dziewczynka przy nim
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 22:57   #30
NandaDevi
Przyczajenie
 
Avatar NandaDevi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 7
GG do NandaDevi
Thumbs up Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety ...

Dobry temat trafiłam
Jestem właśnie w takim związku. Różnica 19 lat (ja w tym roku kończę 30, a mąż 49 lat)
I wiecie co? Nie zamieniłabym tego na nic. Jesteśmy razem od ponad 7 lat. W czerwcu będzie trzecia rocznica naszego ślubu. Wszystko ukłAda się tak jak powinno. Nasz związek jest bardzo udany
Jestem poprostu szczęśliwa i to jest najważniejsze.
Początki oczywiście nie były łatwe, bo ojcu nie bardzo się to podobało, ale jak poznał mojego (wtedy) partnera, odrazu zmienił zdanie. Ojciec jest straszy od mojego męża o 5 lat i są najlepszymi kuplami. Może miałam to szczęscie, że mam taką rodzinę Zarówno rodzice jak i rodzeństwo bardzo go lubią i w ogóle to stało się takie normalne. Nie ma mowy o różnicy wieku.
I to co napisała Kajtek - to cała prawda o starszych partnerach. Nic dodać, nic ująć. Wiele się nauczyłam, żyję i myślę zupełnie inaczej niż moje równieśnice. Oczywiście w tym pozytywnym aspekcie.
Dziewczyny - to co jest najważniejsze - to kierować się sercem (umysłem też) i żyć w zgodzie z sobą
Ja dla mojego męża zostawiłam chłopaka. Poprostu ta miłość okazała się na innym poziomie. I nie żałuję mojej decyzji.
Nie wachajcie się, jeżeli Jesteście naprawdę zakochane i czujecie, że to jest to!!
JEST CUDOWNIE
NandaDevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.