Facet zakochany po pierwszej randce? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-04-27, 19:09   #31
Nadiaa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 122
Dot.: Facet zakochany po pierwszej randce?

A próbowałaś mu powiedzieć wprost, "Nie za szybko na takie wyznania po pierwszej randce"? I że to dla ciebie za szybkie tempo. Co on na to?

Wiesz, jest spora różnica między "było jeszcze fajniej niż się spodziewałam" a "nie spodziewałem się, że będzie fajnie" - czyli, że szedł ze złym nastawieniem na to spotkanie, jakaś maruda albo subtelnie wbija ci szpile. Obaj faceci mi trochę zalatują toksykiem 😅
Nadiaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-27, 19:26   #32
MaggieGo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 21
Dot.: Facet zakochany po pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez Nadiaa33 Pokaż wiadomość
A próbowałaś mu powiedzieć wprost, "Nie za szybko na takie wyznania po pierwszej randce"? I że to dla ciebie za szybkie tempo. Co on na to?

Wiesz, jest spora różnica między "było jeszcze fajniej niż się spodziewałam" a "nie spodziewałem się, że będzie fajnie" - czyli, że szedł ze złym nastawieniem na to spotkanie, jakaś maruda albo subtelnie wbija ci szpile. Obaj faceci mi trochę zalatują toksykiem 😅

Ale jest też zasadnicza różnica między "nie spodziewałem się, że będzie fajnie" a "nie spodziewałem się, że będzie aż tak fajnie" .



Co do tego mojego, to owszem, sygnalizowałam, i on z tej okazji nie nalegał na szybkie spotkanie, ale i tak mi pisał dalej per "moja królewna" (no to już jest krindż poza wszelką granicą) i twierdził, że on już mnie wystarczająco poznał, żeby wiedzieć, że jestem tą jedyną. Dziwię się teraz, jak w ogóle mogłam się zastanawiać, czy to ciągnąć, czy nie, ale chyba to kwestia wyposzczenia i tego, że taka sytuacja była dla mnie nowa.
MaggieGo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-28, 07:04   #33
Nadiaa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 122
Dot.: Facet zakochany po pierwszej randce?

No to sprawa jasna , napisz mu , że nie chcesz tego ciągnąć i życzysz powodzenia w dalszych poszukiwaniach 🤷
Nadiaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-28, 09:37   #34
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 134
Dot.: Facet zakochany po pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez MaggieGo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o radę.



Co myślicie o tym, że facet po pierwszej randce twierdzi, że się zakochał?



Moje dotychczasowe związki zawsze były z kolegami - z pracy albo z uczelni. Po trzydziestce drugi taki związek mi się rozpadł i po okresie singielstwa postanowiłam kogoś poznać. Piszę o tym, bo po prostu nie mam doświadczenia w randkowaniu z kimś, kogo jeszcze nie znam na innej stopie, a to tu ważne.



Zarejestrowałam się na portalu, długo wybrzydzałam, już myślałam, że nikt ciekawy się nie trafi, ale w końcu trafił się ktoś, z kim się umówiłam. Popisaliśmy i poszliśmy na kawę. Spędziliśmy ze sobą jakieś dwie godziny i było miło, ale tak dość neutralnie, bez jakiegoś ostrego flirtu. Po spotkaniu on zaczął mi pisać, że się zakochał, a potem nazywać np. "najdroższą", chociaż z mojej strony nie było żadnej deklaracji, że to odwzajemniam, powiedziałam mu tylko, że chętnie się spotkam jeszcze raz i popisaliśmy o różnych sprawach. Czy to jest aż tak nienormalne, jak mi się wydaje? Bo mam wrażenie, że to jest zachowanie albo bardzo naiwne, niedojrzałe, albo taki tani sposób uwodzenia. Tymczasem facet nie jest głupi, ma doktorat i solidną pracę, ale ja też nie robię chyba wrażenia takiej głupiej, żeby dać się zmanipulować słodkimi słówkami.



Kolejne spotkanie odkładam, bo jestem tym jego zachowaniem spłoszona, a z drugiej strony nie zdecydowałam się tej znajomości zerwać, bo on jest ciekawy, w dużej mierze w moim typie i biorę pod uwagę, że może panikuję niepotrzebnie.


Co myślicie? Wiem, że i tak ja muszę zdecydować, co z tym zrobić - i że pewnie najlepiej byłoby po prostu się spotkać, zobaczyć, jak się sprawy potoczą i albo go posłać na drzewo, albo się z nim związać - ale i tak będę wdzięczna za jakieś Wasze uwagi albo historie.
Mógł się zauroczyć ale z gadaniem „najdroższa” to już przegięcie

Pamiętaj facet powie wszystko aby wylądować z kobietą w łóżku
Tym bardziej ma przewagę bo myślisz że jest taki niewinno naiwny XD więc nie spodziewasz się że jest w stanie Cię zmanipulować. XD
Tym bardziej że piszesz że facet obyty i inteligenty

Ja uważałabym jeszcze bardziej niż na takiego „oczywistego” narcyza

Edytowane przez CiemnookaTajemnica1
Czas edycji: 2024-04-28 o 10:04
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-28, 09:48   #35
Cordianka
Raczkowanie
 
Avatar Cordianka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 213
Dot.: Facet zakochany po pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez MaggieGo Pokaż wiadomość



Co do tego mojego, to owszem, sygnalizowałam, i on z tej okazji nie nalegał na szybkie spotkanie, ale i tak mi pisał dalej per "moja królewna" (no to już jest krindż poza wszelką granicą) i twierdził, że on już mnie wystarczająco poznał, żeby wiedzieć, że jestem tą jedyną. Dziwię się teraz, jak w ogóle mogłam się zastanawiać, czy to ciągnąć, czy nie, ale chyba to kwestia wyposzczenia i tego, że taka sytuacja była dla mnie nowa.
Jak dla mnie to wystarczający red flag, facet jest kompletnie niepoważny i zalatuje mi to słomianym zapałem, który przez dziwne nakręcanie sie na starcie wypali się prędzej niz później.

Edytowane przez Cordianka
Czas edycji: 2024-04-28 o 09:50
Cordianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-28 10:48:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.