MASSIMO DUTTI cz.XII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-25, 09:36   #1711
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Miss Jarzyna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
mam pytanie, czy zdarza się, że wyprzedane ubrania wracają do sprzedaży? Mam upatrzoną kurtkę puchową od dłuższego czasu i cały czas nie ma mojego rozmiaru. Czy zdarza się, że produkują dodatkowe egzemplarze w trakcie sezonu czy mogę już tylko liczyć na to, że ktoś ją zwróci?
Wracają. Latem chciałam sandałki brązowe i ciągle były wyprzedane. niedawno weszłam na stronę i są dostępne (ale ja już nie jestem zainteresowana).
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 12:45   #1712
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Orientujecie się może jakie rozmiary są prezentowane na modelce? Niektóre bluzki wyglądają na bardzo oversize i zastanawiam się, czy jak wezmę swój rozmiar to też będą takie luźne... A że noszę 34 to raczej nie mam szans wziąć mniejszego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 17:49   #1713
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Orientujecie się może jakie rozmiary są prezentowane na modelce? Niektóre bluzki wyglądają na bardzo oversize i zastanawiam się, czy jak wezmę swój rozmiar to też będą takie luźne... A że noszę 34 to raczej nie mam szans wziąć mniejszego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Z mojego doświadczenia - a nosze w massimo 34 - wynika, ze jeżeli cos jest oversizowe na modelce, to na mnie wisi, jakbym dwa rozmiary za duży ciuch miała. Obstawiam, ze 34 maja na sobie modelki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss Jarzyna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
mam pytanie, czy zdarza się, że wyprzedane ubrania wracają do sprzedaży? Mam upatrzoną kurtkę puchową od dłuższego czasu i cały czas nie ma mojego rozmiaru. Czy zdarza się, że produkują dodatkowe egzemplarze w trakcie sezonu czy mogę już tylko liczyć na to, że ktoś ją zwróci?


Zdarza, ale nie jest to reguła. Czasem wraca cała rozmiarówka, a czasem taki wyprzedany rozmiar (34 najczęściej - z moich obserwacji) już nigdy nie wraca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 17:20   #1714
southern comfort
Zadomowienie
 
Avatar southern comfort
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 099
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia - a nosze w massimo 34 - wynika, ze jeżeli cos jest oversizowe na modelce, to na mnie wisi, jakbym dwa rozmiary za duży ciuch miała. Obstawiam, ze 34 maja na sobie modelki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------





Zdarza, ale nie jest to reguła. Czasem wraca cała rozmiarówka, a czasem taki wyprzedany rozmiar (34 najczęściej - z moich obserwacji) już nigdy nie wraca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
do -20% na wybrane BF. Czyli na pewno bez kaszmirów, zresztą 2tygodnie przed % to łaski bez. w sklepach w piątek, dla zapisanych do newslettera jutro od 17. ja pasuję, mam inne wydatki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez southern comfort Pokaż wiadomość
do -20% na wybrane BF. Czyli na pewno bez kaszmirów, zresztą 2tygodnie przed % to łaski bez. w sklepach w piątek, dla zapisanych do newslettera jutro od 17 -19. ja pasuję, mam inne wydatki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
southern comfort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 08:23   #1715
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Ja tez bez planów na BF. Pierwszy raz od trzech lat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 08:35   #1716
Leia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 59
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Witam!
Jako nowa na forum i maniaczka ubrań z MD chciałabym zapytać jak to się dzieje, że przygotowałam koszyk wczoraj a dzisiaj wszystko zostało mi odznaczone jako wyprzedane? Czy to możliwe, że ktoś to wszystko kupił (4 rzeczy) na parę godzin przed wyprzedażą czy to raczej taki chwyt: wy sobie wrzućcie do koszyka a my zobaczymy co schodzi i zabierzemy z wyprzedaży?
Leia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 11:46   #1717
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Leia18 Pokaż wiadomość
Witam!

Jako nowa na forum i maniaczka ubrań z MD chciałabym zapytać jak to się dzieje, że przygotowałam koszyk wczoraj a dzisiaj wszystko zostało mi odznaczone jako wyprzedane? Czy to możliwe, że ktoś to wszystko kupił (4 rzeczy) na parę godzin przed wyprzedażą czy to raczej taki chwyt: wy sobie wrzućcie do koszyka a my zobaczymy co schodzi i zabierzemy z wyprzedaży?


Jeżeli sztuk było mało, to bardzo możliwe, ze ktoś doszedł do wniosku, ze nie będzie ryzykował, ze mu na bf sprzątnie ktoś inny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-28, 14:04   #1718
Leia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 59
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

OK, mogło tak być. Trudno, może się jeszcze pojawią te rzeczy, nie teraz to za miesiąc na zimowej wyprzedaży. Mam jeszcze pytanie odnośnie koszyka a chodzi o opcję Kup Później. Nigdy wcześniej jej nie widziałam (może byłam ślepa) i nie wiem o co chodzi, co się dzieje z rzeczami które tak odhaczę? Będę wdzięczna za wyjaśnienie.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

[QUOTE=southern comfort;87370499]do -20% na wybrane BF. Czyli na pewno bez kaszmirów, zresztą 2tygodnie przed % to łaski bez. w sklepach w piątek, dla zapisanych do newslettera jutro od 17. ja pasuję, mam inne wydatki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

I tak dobrze, że zaczęli cokolwiek zauważać Black Friday. Zdaje się, że dwa lata temu a trzy to już na pewno pomijali go wyniosłym milczeniem.
Leia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 19:25   #1719
EdithSwan
Przyczajenie
 
Avatar EdithSwan
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 28
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Leia18 Pokaż wiadomość
Witam!
Jako nowa na forum i maniaczka ubrań z MD chciałabym zapytać jak to się dzieje, że przygotowałam koszyk wczoraj a dzisiaj wszystko zostało mi odznaczone jako wyprzedane? Czy to możliwe, że ktoś to wszystko kupił (4 rzeczy) na parę godzin przed wyprzedażą czy to raczej taki chwyt: wy sobie wrzućcie do koszyka a my zobaczymy co schodzi i zabierzemy z wyprzedaży?
Hej! Ja wlasciwie nie jestem tu nowa, bo od dluzszego czasu sledze ten watek, ale nigdy jeszcze nie bralam udzialu w dyskusji to moj pierwszy post...
Zdecydowalam sie teraz odpowiedziec, bo mieszkam w Niemczech i Black Friday w MD zaczal sie tutaj juz wczoraj, czyli 27 listopada o 22:00. W sklepach stacjonarnych dzisiaj. Byc moze z tego wynika, ze w Polsce czesc rzeczy pojawia sie jako wyprzedana. Wczoraj wieczorem niektore rozmiary znikaly doslownie w mgnieniu oka. Nie bardzo rozumiem polityke Massimo, ze w roznych krajach wyprzedaz zaczyna sie roznie, nie wiem tez czy oni maja jeden magazyn na kilka panstw??? Kupuje na wyprzedazach online od kilku lat i wchodze tez na polska strone Massimo, gdzie dziwi mnie rowniez roznica cen. Tutaj czesto jest duzo taniej niz w PL, szczegolnie pod koniec wyprzedazy. Pozdrawiam i zycze udanych zakupow ja jak na razie kupilam trzy rzeczy, z reszta poczekam na wieksze obnizki Btw. Kupilam ten kozuszek na poczatku sierpnia (upolowany w nocy ) to zdjecia z tego samego momentu ze strony polskiej i niemieckiej, roznica w cenie... kolosalna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg B94F3BF3-E4DB-4208-806A-849E71BBC4CB.jpg (85,0 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4B82CA64-BC26-4709-8247-764D53C3597D.jpg (83,8 KB, 125 załadowań)

Edytowane przez EdithSwan
Czas edycji: 2019-11-28 o 19:41
EdithSwan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 20:00   #1720
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez EdithSwan Pokaż wiadomość
Hej! Ja wlasciwie nie jestem tu nowa, bo od dluzszego czasu sledze ten watek, ale nigdy jeszcze nie bralam udzialu w dyskusji to moj pierwszy post...
Zdecydowalam sie teraz odpowiedziec, bo mieszkam w Niemczech i Black Friday w MD zaczal sie tutaj juz wczoraj, czyli 27 listopada o 22:00. W sklepach stacjonarnych dzisiaj. Byc moze z tego wynika, ze w Polsce czesc rzeczy pojawia sie jako wyprzedana. Wczoraj wieczorem niektore rozmiary znikaly doslownie w mgnieniu oka. Nie bardzo rozumiem polityke Massimo, ze w roznych krajach wyprzedaz zaczyna sie roznie, nie wiem tez czy oni maja jeden magazyn na kilka panstw??? Kupuje na wyprzedazach online od kilku lat i wchodze tez na polska strone Massimo, gdzie dziwi mnie rowniez roznica cen. Tutaj czesto jest duzo taniej niz w PL, szczegolnie pod koniec wyprzedazy. Pozdrawiam i zycze udanych zakupow ja jak na razie kupilam trzy rzeczy, z reszta poczekam na wieksze obnizki Btw. Kupilam ten kozuszek na poczatku sierpnia (upolowany w nocy ) to zdjecia z tego samego momentu ze strony polskiej i niemieckiej, roznica w cenie... kolosalna

Niestety nie od dziś wiadomo, że klienci z tego kraju są traktowani po macoszemu
No i mamy już rozwiązaną zagadkę czemu u nas sporo rzeczy na bf nie ma skoro w Niemczech gdzie społeczeństwo bogatsze, a ceny mniejsze, ma bf wcześniej
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 22:20   #1721
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

A tym nie powinien zainteresować się rzecznik praw konsumentów? Rozumiem minimalna różnica, sporo większa nawet niż kurs w kantorze ale aż tyle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-29, 07:19   #1722
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

dziewczyny, w pierwszej turze wyprzedaży w massimo tez jest 20%? Zastanawiam się czy zamawiać płaszcz, który jest dostępny wiec chyba nie ma zainteresowania i liczyć, ze przetrwa do wyprzedaży i kupię z większa zniżka
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 08:47   #1723
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez EdithSwan Pokaż wiadomość
Hej! Ja wlasciwie nie jestem tu nowa, bo od dluzszego czasu sledze ten watek, ale nigdy jeszcze nie bralam udzialu w dyskusji to moj pierwszy post...
Zdecydowalam sie teraz odpowiedziec, bo mieszkam w Niemczech i Black Friday w MD zaczal sie tutaj juz wczoraj, czyli 27 listopada o 22:00. W sklepach stacjonarnych dzisiaj. Byc moze z tego wynika, ze w Polsce czesc rzeczy pojawia sie jako wyprzedana. Wczoraj wieczorem niektore rozmiary znikaly doslownie w mgnieniu oka. Nie bardzo rozumiem polityke Massimo, ze w roznych krajach wyprzedaz zaczyna sie roznie, nie wiem tez czy oni maja jeden magazyn na kilka panstw??? Kupuje na wyprzedazach online od kilku lat i wchodze tez na polska strone Massimo, gdzie dziwi mnie rowniez roznica cen. Tutaj czesto jest duzo taniej niz w PL, szczegolnie pod koniec wyprzedazy. Pozdrawiam i zycze udanych zakupow ja jak na razie kupilam trzy rzeczy, z reszta poczekam na wieksze obnizki Btw. Kupilam ten kozuszek na poczatku sierpnia (upolowany w nocy ) to zdjecia z tego samego momentu ze strony polskiej i niemieckiej, roznica w cenie... kolosalna
Wooww z taka kolosalna roznica sie jeszcze nigdy nie spotkalam.

Mieszkam w Szwajcarii i tutaj tez BF zaczal sie rownolegle z Niemcami. Minus taki, ze duzo rzeczy w porownaniu do Polski czy DE tutaj nie zostalo przecenionych. Polowalam na plasz i sukienke i ostatecznie zamowilam do Polski, bo tutaj jest ciagle w normalnej cenie.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 09:06   #1724
Leia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 59
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

A ja właśnie często śledzę MD na zagranicznych stronach i już dawno zauważyłam, że ceny po przeliczeniu na złotówki różnią się bardzo na naszą niekorzyść .
Czekam na moment kiedy będzie można kupować online w każdym kraju z dostawą do rodzimego, jakieś dwa lata temu była o tym mowa w przypadku Zary, ale potem nastała cisza. Serce mi krwawi jak widzę wymarzone rzeczy dostępne online np. na rynku niemieckim a u nas 'wyprzedane' nim zaczęła się wyprzedaż.
Nie mówiąc już o tym, że niektóre rzeczy dostępne w Niemczech czy Francji nigdy nie trafiają na nasz rynek.
Leia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 14:32   #1725
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
dziewczyny, w pierwszej turze wyprzedaży w massimo tez jest 20%? Zastanawiam się czy zamawiać płaszcz, który jest dostępny wiec chyba nie ma zainteresowania i liczyć, ze przetrwa do wyprzedaży i kupię z większa zniżka
Jest więcej zwykle niż 20%

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Wymiotlo rzeczy że strony, zwłaszcza torebki. Ciekawe czy coś zachowali w magazynie na %.
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 12:21   #1726
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Dziewczyny czy zwroty w MD przez paczkomat badz kuriera sa darmowe?
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 21:07   #1727
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Dziewczyny macie może lub widziałyscie ten kardigany?
Poradźcie proszę który lepszy ?
1. To massimo
2. To kaszmirowy H&M
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5674629743_1_1_16.jpg (146,3 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg hmgoepprod.jpeg (22,3 KB, 94 załadowań)
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 08:08   #1728
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie może lub widziałyscie ten kardigany?
Poradźcie proszę który lepszy ?
1. To massimo
2. To kaszmirowy H&M
ten pierwszy bardziej retro, drugi bardziej klasyczny - zależy jaki masz styl
a skład/ceny?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 08:20   #1729
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ten pierwszy bardziej retro, drugi bardziej klasyczny - zależy jaki masz styl
a skład/ceny?
Mnie się nr 2 bardziej podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-07, 08:55   #1730
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mnie się nr 2 bardziej podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja właśnie kupiłam 2 swetry Religion na zalando lounge - skład taki sobie, ale cena mnie zachęciła
ceny dobrych wg składów ubrań są ostatnio masakryczne - z jednej strony zachęcają do mniejszej ilości zakupów, ale jak coś sie po sezonie wyciąga czy kulkuje to wyrzucamy bo się nie nadaje do noszenia... masakra
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 09:31   #1731
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ten pierwszy bardziej retro, drugi bardziej klasyczny - zależy jaki masz styl
a skład/ceny?
Też pierwszy masimo 49% wełna, 4% kaszmir, 28% wiskoza, 19 poliamid, a drugi h&m 100% kaszmir.
Z kaszmirem ten zależy jaki, mam kilka swetrów i na niektórych robią się "kulki".

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mnie się nr 2 bardziej podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za podpowiedź
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 10:03   #1732
southern comfort
Zadomowienie
 
Avatar southern comfort
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 099
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Czy % zaczynają się już w najbliższy czwartek, czy 19? /wiem, że pytanie w stylu baby allegrowej, ale co ja poradzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ten pierwszy bardziej retro, drugi bardziej klasyczny - zależy jaki masz styl
a skład/ceny?
mi się bardziej podoba drugi. a skład to już w ogóle.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
southern comfort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 10:12   #1733
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Też pierwszy masimo 49% wełna, 4% kaszmir, 28% wiskoza, 19 poliamid, a drugi h&m 100% kaszmir.
Z kaszmirem ten zależy jaki, mam kilka swetrów i na niektórych robią się "kulki".

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------



Dziękuję za podpowiedź
jak skład lepszy tego drugiego to pewnie wzięłabym ten drugi
tylko ten pierwszy bardziej luzacki
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 10:16   #1734
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie może lub widziałyscie ten kardigany?
Poradźcie proszę który lepszy ?
1. To massimo
2. To kaszmirowy H&M
Zdecydowanie drugi
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 13:11   #1735
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez southern comfort Pokaż wiadomość
Czy % zaczynają się już w najbliższy czwartek, czy 19? /wiem, że pytanie w stylu baby allegrowej, ale co ja poradzę
Ja obstawiam, że ten w ub.roku było chyba 11/12
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 13:58   #1736
Leia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 59
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

W ubiegłym roku % była 12.12 (środa) online a w sklepach dzień później, więc w tym może ruszą 11?
Chciałam zapytać jak to robicie, że pojawia się wam coś w koszyku czego nie ma na stronie?
Tutaj cytat z tego forum"A ja chwyciłam torebkę, której nie ma na stronie, ale w koszyku mi się pojawiła".
I czy ładować już do koszyka w oczekiwaniu na sale czy mi wszystko zniknie?
Leia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 14:01   #1737
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Pewnie już wiecie, ale gdyby któraś z Was przeoczyła, to wyprzedaż rusza jutro o 20:00 online, a stacjonarnie 12.12.19r.
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 14:04   #1738
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Chciałam tylko powiedzieć, ze to podle dziady są, bo z tego swetra-tuniki wrzucili na przecenę beżowy, a zielony nie. Jak ja zielony chciałam!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 14:31   #1739
EdithSwan
Przyczajenie
 
Avatar EdithSwan
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 28
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Nie zebym chciala kogos wkurzyc, ale ja tez uwazam ze to nie fair.
W DE wyprzedaz on line juz od dzisiaj w sklepach jutro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9567C8A5-3A5C-48CB-A186-67C6F67A4E49.jpg (101,3 KB, 80 załadowań)
EdithSwan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 15:01   #1740
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Nie dziwię się już, że u nas potem nic nie ma.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-10 18:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.