Mamusie styczniowe 2020 - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-20, 10:44   #1471
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez ewelajnaaa Pokaż wiadomość
Oczywiscie, najwazniejsze zeby ze zdrowe, ale cholera ja autentycznie nie wiem co i jak z chlopcem, pewnie gdyby nie nastawiali na dziewczynke, byloby ok, a tu juz szalenstwo. Ide jutro na usg jeszcze jedno - to ktore maja w luxmedzie u mnie jakies stare - wiec odnosnie nereczek chce sie upewnic (przy okazji plci...)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A to jest jakaś znacząca różnica?
Chociaż mnie się zawsze wydawało, że chłopcy są łatwiejsi w „obsłudze”. I chyba troszkę mniej kosztowni w utrzymaniu.

Ja tak skrycie zawsze marzyłam o pierwszym synu (chociaż jak ktoś pytał, to nigdy nie mówiłam ). ciekawe czy się potwierdzi w czwartek...
Byłam dzisiaj na lumpeksowym rajdzie i kupiłam jedną chłopięcą koszulę. Reszta ubranek unisex.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 11:34   #1472
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez sledziczeek Pokaż wiadomość
Cos takiego. Ja nie wiem, tak naprawde dziecko nie siedzi w nim tylko mozna na pare sposobow nosic. A jak podrosnie to jest osobny pas do regulacji a tak w roznych rozmiarach po prostu Załącznik 7688205


Sent from my iPhone using Tapatalk
To jakaś dziwna hybryda. Ni to chusta ni to nosidełko. W takim czymś może być ciężko uzyskać prawidłową pozycję dziecka.
Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
A to jest jakaś znacząca różnica?
Chociaż mnie się zawsze wydawało, że chłopcy są łatwiejsi w „obsłudze”. I chyba troszkę mniej kosztowni w utrzymaniu.

Ja tak skrycie zawsze marzyłam o pierwszym synu (chociaż jak ktoś pytał, to nigdy nie mówiłam ). ciekawe czy się potwierdzi w czwartek...
Byłam dzisiaj na lumpeksowym rajdzie i kupiłam jedną chłopięcą koszulę. Reszta ubranek unisex.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Są łatwiejsi w obsłudze. I faktycznie mniej rzeczy się kupuje. Bo dziewczynce sukienki, rajstopki, opaski itp. itd. Jedyne co to łatwiej zimą z dziewczynką - założysz legginsy, na to dres i w przedszkolu ściągniesz jedną warstwę. Z chłopcem trudniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 12:06   #1473
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
To jakaś dziwna hybryda. Ni to chusta ni to nosidełko. W takim czymś może być ciężko uzyskać prawidłową pozycję dziecka.Są łatwiejsi w obsłudze. I faktycznie mniej rzeczy się kupuje. Bo dziewczynce sukienki, rajstopki, opaski itp. itd. Jedyne co to łatwiej zimą z dziewczynką - założysz legginsy, na to dres i w przedszkolu ściągniesz jedną warstwę. Z chłopcem trudniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No właśnie - dziewczynki to a to spódniczki, a to sukieneczki, rajstopki, spineczki, opaseczki, balerinki... W przyszłości jakieś kosmetyki. A chłopak dresy, sportowe buty i heja!
O tym to nie pomyślałam. I nie cierpię widoku chłopców w rajstopach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 12:39   #1474
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
No właśnie - dziewczynki to a to spódniczki, a to sukieneczki, rajstopki, spineczki, opaseczki, balerinki... W przyszłości jakieś kosmetyki. A chłopak dresy, sportowe buty i heja!
O tym to nie pomyślałam. I nie cierpię widoku chłopców w rajstopach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oj tam wyglądają normalnie w zimie ciepło i wygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 13:03   #1475
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

A widziałyście jakie w Lidlu będą od soboty ubranka? Ja chciałabym kupić jakieś spodenki (będą w dwupakach) i może jakieś pajace... Taki ręcznik z kapturkiem chyba też się może przydać?
IMG_7837.jpgIMG_7838.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 13:05   #1476
ewelajnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ewelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 106
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
A widziałyście jakie w Lidlu będą od soboty ubranka? Ja chciałabym kupić jakieś spodenki (będą w dwupakach) i może jakieś pajace... Taki ręcznik z kapturkiem chyba też się może przydać?
Załącznik 7688218Załącznik 7688219


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ooo oooo!!!! No to shopping w sobotę!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ewelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 13:07   #1477
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
A widziałyście jakie w Lidlu będą od soboty ubranka? Ja chciałabym kupić jakieś spodenki (będą w dwupakach) i może jakieś pajace... Taki ręcznik z kapturkiem chyba też się może przydać?
Załącznik 7688218Załącznik 7688219


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ręczniki z kapturem są super, ja bardzo polecam.

Lidl ma fajne jakościowo ubranka. Ale niestety ma łamaną rozmiarówkę (50/56, 62/68 itd.). Do tego często ubranka są dość duże. Spodenki są z reguły dość szerokie w pasie, więc ja ich już nie kupuję, bo nawet nie ma jak gumki wszyć w tych najmniejszych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-20, 13:49   #1478
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Ręczniki z kapturem są super, ja bardzo polecam.

Lidl ma fajne jakościowo ubranka. Ale niestety ma łamaną rozmiarówkę (50/56, 62/68 itd.). Do tego często ubranka są dość duże. Spodenki są z reguły dość szerokie w pasie, więc ja ich już nie kupuję, bo nawet nie ma jak gumki wszyć w tych najmniejszych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawka wszystko jest bardzo duże Body nie mają zatrzasków na barku i zsuwaja się po czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 14:01   #1479
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
To prawka wszystko jest bardzo duże Body nie mają zatrzasków na barku i zsuwaja się po czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


O body właśnie też słyszałam, że mają strasznie duże dekolty.
No to w takim razie na liście zakupów zostaje tylko ręcznik kąpielowy. Ewentualnie wezmę jeden dwupak pajacyków, tak na próbę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 14:33   #1480
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
To prawka wszystko jest bardzo duże Body nie mają zatrzasków na barku i zsuwaja się po czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego na pierwsze body jeszcze ujdzie, bo to na krótko na następny rozmiar już mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 18:30   #1481
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

A od jakich rozmiarów macie/kupujecie ubranka?
Ja kupiłam w Tesco jeden zestaw (pajac + body + spodenki) na 50, dzisiaj w lumpku też kilka takich maluteńkich bodziaków. A tak to większość już jest od 56.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-20, 18:34   #1482
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
A od jakich rozmiarów macie/kupujecie ubranka?
Ja kupiłam w Tesco jeden zestaw (pajac + body + spodenki) na 50, dzisiaj w lumpku też kilka takich maluteńkich bodziaków. A tak to większość już jest od 56.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja nie kupuję żadnego 50. U mnie oboje 54 cm i te 56 były w sam raz. Nie sądzę, żebym tym razem urodziła mniejsze dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 18:36   #1483
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Ja nie kupuję żadnego 50. U mnie oboje 54 cm i te 56 były w sam raz. Nie sądzę, żebym tym razem urodziła mniejsze dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie kupuje żadnych 50 to bardzo malusie. Moje chłopaki nosiły 62 od początku, ale duzi byli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 20:58   #1484
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Mam problem żeby wejść na ostatnią stronę , nie wiem co się stało

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cześć dziewczyny tak dawno mnie tu nie było ale chyba pisałam wam o badaniu krzywej cukrowej ? Sama zaczęłam dietę bo byłam przekonana że znów cukrzyca i mierzyłam cukry po każdym jedzeniu ( jeden wynik był podwyższony ten po godzinie) . Nie mogłam wogole wejść na forum nie wiem co się działo miałam dziś wizytę i moje marzenie o synu legło w gruzach , będzie trzecia córa , połówkowe mam dopiero 16 września , czytając was mam jeszcze nadzieję że może lekarz się myli choć dwie córy dobrze przewidział . Łożysko tylko z jednej strony się podnioslo także nadal zero sexu i noszenia . A co do glukozy powiedział mi że cukry są ok , byłam w wielkim szoku że ani nie muszę mierzyć cukrów ani pójść do diabetologa tylko dieta i za 2 miesiące powtórzyć glukozę także się cieszę że choć to mnie póki co ominęło . Wracając do płci powiem wam że najważniejsze że dzidzia zdrowa ale w życiu nie byłam taka zawiedziona
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 21:05   #1485
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Mam problem żeby wejść na ostatnią stronę , nie wiem co się stało

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cześć dziewczyny tak dawno mnie tu nie było ale chyba pisałam wam o badaniu krzywej cukrowej ? Sama zaczęłam dietę bo byłam przekonana że znów cukrzyca i mierzyłam cukry po każdym jedzeniu ( jeden wynik był podwyższony ten po godzinie) . Nie mogłam wogole wejść na forum nie wiem co się działo miałam dziś wizytę i moje marzenie o synu legło w gruzach , będzie trzecia córa , połówkowe mam dopiero 16 września , czytając was mam jeszcze nadzieję że może lekarz się myli choć dwie córy dobrze przewidział . Łożysko tylko z jednej strony się podnioslo także nadal zero sexu i noszenia . A co do glukozy powiedział mi że cukry są ok , byłam w wielkim szoku że ani nie muszę mierzyć cukrów ani pójść do diabetologa tylko dieta i za 2 miesiące powtórzyć glukozę także się cieszę że choć to mnie póki co ominęło . Wracając do płci powiem wam że najważniejsze że dzidzia zdrowa ale w życiu nie byłam taka zawiedziona
Ja to doskonale rozumiem że jesteś zawiedziona 😕 Dla niektórych pewnie to śmieszne ale tak to bywa a w szczególności jak to kolejne dziecko.Ja całe życie chciałam córkę i jestem tak na nią nastawiona jakby innej płci nie było zapewne będę potrzebowała sporo czasu żeby się oswoić jeżeli okaże się syn. Jutro mam USG może w końcu coś się dowiem.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 21:25   #1486
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja w 16 tyg miałam łożysko 2cm od ujścia szyjki i moja gin twierdzi, że to nadal nisko i w dalszym ciągu mam bana na współżycie. Skonsultuję to z drugim lekarzem na połówkowych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 22:11   #1487
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

martuniaaa25 życzę Ci w takim razie żeby Twoje marzenie się spełniło i okazało się że będzie córeczka daj znać jutro
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 10:58   #1488
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja też bym chciała dziewczynkę ale 3 chłopiec też mnie bardzo ucieszy
Wczoraj pyknelo mi dokładnie pół ciąży. Wizyta 2 września więc już niedługo mam nadzieję że poznamy wtedy płeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 12:17   #1489
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Hej dziewczyny ja dziś poszłam z moją łobuziarą do Tesco i kika , jeszcze nie widziałam tak pustego Tesco hehe wyprzedają wszystko kupiłam fajne buciki dla małej przecenione z 35 na 17 zł , w kiku znów nie mogłam się oprzeć i kupiłam dla maleństwa bratowej polspiochy z bodziakami , rodzi początkiem października , kupiłam 62 odrazu po porodzie napewno będzie za duże bo synka małego urodziła więc pewnie córeczka też nie będzie gigantem , ale ubranko cieplejsze także na zimę jak znalazł będzie Takie dziś śliczne pajacyki widziałam na chłopczyka że gdybym miała mieć synka to już by były kupione Jak tam dziewczyny u was dziś samopoczucie ? Ostatnio w badaniach żelazo mi spadło jeszcze jest w normie i lekarz nie przepisał tabletek ale mówił żebym jadła więcej produktów z żelazem i wspomniał o wątróbce . Tylko że ja nie znosze wątróbki , w poprzedniej ciąży kupiłam sok z buraka ale jak go wypiłam to o mało nie zwróciłam więc więcej nie kupowałam , polecicie mi coś innego? Póki co jem suszone morele
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-21, 12:59   #1490
16f3531238fd68da6cbf927d27ab87615ee124e4_5d5f1e72c6967
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 95
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez ewelajnaaa Pokaż wiadomość
Ja juz sluchajcie powaznie nie wiem bo dzis - jak widac - nie mogę spać,
Tak sie nastawilam na dziewczynke, a teraz boje sie ze chlopca nie wychowam dobrze

Jak to potwierdzic by miec pewnosc??



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czemu nie pojdziesz na USG 4D? Tam widać wszystko jak nie widać - spacer, w moim przypadku Pani mocno naciskała na brzuch, postukała i młody się obrócił dobry lekarz na usg 4D odkryje co jest między nogami
16f3531238fd68da6cbf927d27ab87615ee124e4_5d5f1e72c6967 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 13:14   #1491
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja dziś poszłam z moją łobuziarą do Tesco i kika , jeszcze nie widziałam tak pustego Tesco hehe wyprzedają wszystko kupiłam fajne buciki dla małej przecenione z 35 na 17 zł , w kiku znów nie mogłam się oprzeć i kupiłam dla maleństwa bratowej polspiochy z bodziakami , rodzi początkiem października , kupiłam 62 odrazu po porodzie napewno będzie za duże bo synka małego urodziła więc pewnie córeczka też nie będzie gigantem , ale ubranko cieplejsze także na zimę jak znalazł będzie Takie dziś śliczne pajacyki widziałam na chłopczyka że gdybym miała mieć synka to już by były kupione Jak tam dziewczyny u was dziś samopoczucie ? Ostatnio w badaniach żelazo mi spadło jeszcze jest w normie i lekarz nie przepisał tabletek ale mówił żebym jadła więcej produktów z żelazem i wspomniał o wątróbce . Tylko że ja nie znosze wątróbki , w poprzedniej ciąży kupiłam sok z buraka ale jak go wypiłam to o mało nie zwróciłam więc więcej nie kupowałam , polecicie mi coś innego? Póki co jem suszone morele
Ja bym spała całymi dniami. Na szczęście syn jest samowystarczalny i zostawiam go jak się bawi i idę spać. Bo inaczej nie kontaktuję.

Ja mam jutro połówkowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 15:47   #1492
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja dziś poszłam z moją łobuziarą do Tesco i kika , jeszcze nie widziałam tak pustego Tesco hehe wyprzedają wszystko kupiłam fajne buciki dla małej przecenione z 35 na 17 zł , w kiku znów nie mogłam się oprzeć i kupiłam dla maleństwa bratowej polspiochy z bodziakami , rodzi początkiem października , kupiłam 62 odrazu po porodzie napewno będzie za duże bo synka małego urodziła więc pewnie córeczka też nie będzie gigantem , ale ubranko cieplejsze także na zimę jak znalazł będzie Takie dziś śliczne pajacyki widziałam na chłopczyka że gdybym miała mieć synka to już by były kupione Jak tam dziewczyny u was dziś samopoczucie ? Ostatnio w badaniach żelazo mi spadło jeszcze jest w normie i lekarz nie przepisał tabletek ale mówił żebym jadła więcej produktów z żelazem i wspomniał o wątróbce . Tylko że ja nie znosze wątróbki , w poprzedniej ciąży kupiłam sok z buraka ale jak go wypiłam to o mało nie zwróciłam więc więcej nie kupowałam , polecicie mi coś innego? Póki co jem suszone morele

Jeśli nie sok z buraka, to można kupić tabletki z suszonym burakiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 16:24   #1493
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Inevera123 też bym najchętniej przespała pół dnia ale niestety przy małej się nie da chyba że razem z nią ale zanim ja usnę to często jest tak że ona już się budzi hehe Ostatnio starsza zabrała ją do siebie ale jak zaczęła jej wszystko ściągać z szafek tak po 30 min miałam małą spowrotem hehe no także tak

Inevera123 powodzenia na połówkowych i daj znać po co słychać u maluszka

Czy wam lekarz podaje wagę już maluszkow? Bo póki co ja nie wiem pewnie na połówkowych powie.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Miniminiv dobrze że napisałaś o tych tabletkach

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Zapytam jeszcze ile kosztuje takie USG 4D? Czy któraś z was miała robione w ciąży? I jeśli tak to w którym tygodniu najlepiej pójść ?
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 16:33   #1494
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Inevera123 też bym najchętniej przespała pół dnia ale niestety przy małej się nie da chyba że razem z nią ale zanim ja usnę to często jest tak że ona już się budzi hehe Ostatnio starsza zabrała ją do siebie ale jak zaczęła jej wszystko ściągać z szafek tak po 30 min miałam małą spowrotem hehe no także tak

Inevera123 powodzenia na połówkowych i daj znać po co słychać u maluszka

Czy wam lekarz podaje wagę już maluszkow? Bo póki co ja nie wiem pewnie na połówkowych powie.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Miniminiv dobrze że napisałaś o tych tabletkach

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Zapytam jeszcze ile kosztuje takie USG 4D? Czy któraś z was miała robione w ciąży? I jeśli tak to w którym tygodniu najlepiej pójść ?
No jak jest córka to gorzej, ale dlatego, że jej nie przetłumaczysz, że chce się odpocząć. Ładuje się na łóżko i masz się z nią bawić. Albo syn przybiega za nią i się po Tobie kotłują po całym łóżku. Chociaż raz mi się udało przespać godzinę jak oni się bawili

Ja nie pamiętam czy podawała mi już wagę. Na pewno długość. Ale na połówkowych już chyba na pewno będzie waga.

Ja nawet USG 3D nigdy nie robiłam. Jakoś nie czuję potrzeby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 17:55   #1495
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
martuniaaa25 życzę Ci w takim razie żeby Twoje marzenie się spełniło i okazało się że będzie córeczka daj znać jutro
Będzie córeczka 😍 Ale i tak czekam czy prenatalne to potwierdzą. Dzidziuś zdrowiutki wszystko dobrze.Dziewczyny Wasz lekarz też tak wszystko dokładnie Wam sprawdza podczas wizyty? Ja wiem że wszystko muszą mierzyć ale sprawdza też tak dokładnie serce itd?

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Inevera123 też bym najchętniej przespała pół dnia ale niestety przy małej się nie da chyba że razem z nią ale zanim ja usnę to często jest tak że ona już się budzi hehe Ostatnio starsza zabrała ją do siebie ale jak zaczęła jej wszystko ściągać z szafek tak po 30 min miałam małą spowrotem hehe no także tak

Inevera123 powodzenia na połówkowych i daj znać po co słychać u maluszka

Czy wam lekarz podaje wagę już maluszkow? Bo póki co ja nie wiem pewnie na połówkowych powie.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Miniminiv dobrze że napisałaś o tych tabletkach

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Zapytam jeszcze ile kosztuje takie USG 4D? Czy któraś z was miała robione w ciąży? I jeśli tak to w którym tygodniu najlepiej pójść ?
Widzę na tym całym wydruku że jest jakby waga. Ja sprawdzałam cenę tam gdzie prenatalne to było 50 zł plus 20 zł płyta. Mój lekarz powiedział że najlepiej teraz ale on twierdzi że musi być naprawdę nowy sprzęt żeby było fajnie widać. Zrobił mi na swoim tak na szybko i nie wziął kasy za to no widać lepiej ale żeby jakiś szał to rzeczywiście nie.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 18:42   #1496
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Mamusie styczniowe 2020

W 16tyg na usg miałam podaną już tylko wagę bez długości, bo im dziecko większe tym trudniej zmierzyć.

U mnie usg 3d/4d kosztuje 230zł, a za normalne płacę 150zł.

I podają taką adnotację do tego badania:
IMG_7849.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez miniminiv
Czas edycji: 2019-08-21 o 18:44
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 19:24   #1497
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Martuniaaa25 suuuuper wieści jednak marzenia się spełniają
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 19:28   #1498
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Martuniaaa25 suuuuper wieści jednak marzenia się spełniają
Mam taką nadzieję 😊
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 19:34   #1499
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Będzie córeczka Ale i tak czekam czy prenatalne to potwierdzą. Dzidziuś zdrowiutki wszystko dobrze.Dziewczyny Wasz lekarz też tak wszystko dokładnie Wam sprawdza podczas wizyty? Ja wiem że wszystko muszą mierzyć ale sprawdza też tak dokładnie serce itd?

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------





Widzę na tym całym wydruku że jest jakby waga. Ja sprawdzałam cenę tam gdzie prenatalne to było 50 zł plus 20 zł płyta. Mój lekarz powiedział że najlepiej teraz ale on twierdzi że musi być naprawdę nowy sprzęt żeby było fajnie widać. Zrobił mi na swoim tak na szybko i nie wziął kasy za to no widać lepiej ale żeby jakiś szał to rzeczywiście nie.


Gratuluje, kolejna dziewczynka na wątku

Co do połówkowych to na nich bardzo dokładnie wkurza wszystki, w szczególności serce właśnie.
Lekarz u którego ja robię już mi zapowiedział długa posiadowke.

Ja się rozglądam za koszem Mojżesza na stojaku w formie kołyski. Takie zamierzam sobie coś do łóżka dostawić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 19:40   #1500
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Mój lekarz ma stary sprzęt a o 3D /4 D to mogę zapomnieć, nie mam z żadnej ciąży takiego zdjęcia wyraźnego maluszka i chciałabym zrobić takie USG ale też nie wiem czy jak pojadę to mała będzie ładnie pozowała; znajoma w tamtym roku robiła sobie takie USG a maluszek wypiął pupę i przez całe badanie nie obrócił się i miała piękne zdjęcie pupy dzidzi hehe a zapłaciła 300 zł

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Słodkaa też myślę o koszu Mojżesza każdy mi odradza bo to wydatek na podobno pół roku ale u mnie jest taka sytuacja że w sypialni mieści się tylko jedno łóżeczko w ktorym śpi córcia , końcem roku będziemy zmieniać sypialnie na pokój dzieciecy i chciałam żeby Adusia spala w nim a ja z maleństwem w salonie właśnie w tym koszu Mojżesza a po pół roku by spala w łóżeczku Ady a Ada w nowym łóżku . Takie mamy plany zobaczymy co z tego wyjdzie
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.