Rozstanie z facetem XXiX - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-23, 09:55   #4171
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Ale nie uwierzycie odezwal sie kolega na którym kiedyś tak bardzo mi zależało.
Pisałam z nim kilka dni,chciał sie spotkać.Proponowal hotel,oczywiście bym z nim nie poszła do tego hotelu,ale napisałam ze sie zastanowie,poznie napisałam ze sie zgadzam a on do mnie,ze juz znalazł koleżankę na hotel
Dalej pisal,ze proponował kumplowi wypad na kur*** ale sie nie zgodził.
Kazalam mu wiecej do mnie nie pisać i skasować moj numer telefonu.Czy ktos zna większego gnojka ?
Kojarzy mi się z przyjacielem mojego exa. Ten przyjaciel miał tak świetną dziewczynę: mądra, ładna, ułożona a ten jej patafian co jakiś czas przyprowadzał sobie "KSIĘŻNICZKI" jeździł burak na dzi*ki. Potrafił przyjść w nocy do mojego exa z jakąś panienką, bo u niego w domu była jego dziewczyna. Mój ex powiedział tej dziewczynie co i jak, a ten przyjaciel miał do niego pretensje, że mu związek zniszczył ale w sumie i tak miał to głęboko. Do dziś przyprowadza sobie dziewczynki. A że kasę ma to i jest cała masa chętnych, które myślą, że może się zakocha w nich. BRAK SŁÓW!!
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 09:56   #4172
warriatka
Raczkowanie
 
Avatar warriatka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 339
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

A mi strasznie smutno.. do tego głowa mnie boli, bo muszę teraz nosić wyciągi na zęby najwięcej jak się da.. strasznie zimno, siedzę w pracy, po pracy idę na masaż i do domu się położyć, bo nie mam na nic innego ochoty, nawet ze znajomymi nie chce mi się pisać
__________________
LIVE every moment
LAUGH every day
LOVE beyond words

warriatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 10:00   #4173
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Znów śnił mi się całą noc ... Ja się chyba wykończę
Mi się też śnił... Nie moge się pozbierać... Obudziłam się z tak silnym uczuciem, że moje życie bez niego jest puste i pozbawione sensu. I że już zawsze takie będzie...
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 10:20   #4174
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Lanari Pokaż wiadomość
Mi się też śnił... Nie moge się pozbierać... Obudziłam się z tak silnym uczuciem, że moje życie bez niego jest puste i pozbawione sensu. I że już zawsze takie będzie...
Dokładnie tak czuję. mam wrażenie, że moje życie jest teraz takie nijakie. Są przyjaciele, rodzina, mam jakiś tam cel do którego dążę, ale brakuje tego czegoś, co by uzupełniło to życie. A tym czymś był on.
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 10:32   #4175
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
Dokładnie tak czuję. mam wrażenie, że moje życie jest teraz takie nijakie. Są przyjaciele, rodzina, mam jakiś tam cel do którego dążę, ale brakuje tego czegoś, co by uzupełniło to życie. A tym czymś był on.
Mam dokładnie tak samo.... niby wszystko mam, wspaniałych przyjaciół, rodzinę, dobrą pracę, też mam wyznaczone cele i plany na ten rok ale..... no ale. jest pustka

W dodatku wczoraj byłam na takim szkoleniu rozwoju osobistego. Na koniec szkolenia każdy losował dla siebie cytat.
Wiecie co ja wylosowałam?

"Masz wszystko czego potrzebujesz do wspaniałego życia"

doprawdy....?
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 10:39   #4176
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
Dokładnie tak czuję. mam wrażenie, że moje życie jest teraz takie nijakie. Są przyjaciele, rodzina, mam jakiś tam cel do którego dążę, ale brakuje tego czegoś, co by uzupełniło to życie. A tym czymś był on.
Był kimś kto nadawał życiu sens... i teraz go nie ma Jakoś żyje, robie coś ze sobą, ćwicze, spotykam się z przyjaciółmi, uśmiecham się, żartuje ale to wszystko jest na pokaz. Udaje sama przed sobą, że jest dobrze, że sobie radze... A tak na prawde nigdy nie mialam dobrego dnia. Czasami jest znośnie ale nigdy dobrze. Czasami jestem zła na niego i wtedy wlącza mi się jakiś tam "dobry" humor. Na zewnątrz jest ok, a w środku... szkoda gadać
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 10:40   #4177
durnababa
Raczkowanie
 
Avatar durnababa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 377
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Mogę się dołączyć? Pogadać z kimś? Dostać jakieś rady?
Jest mi trudno jakoś chociaż aż tak bardzo się nie zdążyłam zaangażować, ale dzisiaj trzeba podjąć decyzję, trzeba się rozstać, ale ja wcale nie chcę.
I nie wiem, co z tym zrobić. Czekać mam do wieczora, niby dzisiaj dzień na przemyślenia, ale ja z góry wiem co on mi powie. I wiem, co ja powinnam powiedzieć jemu. I trudno mi z tym bardzo.
durnababa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 10:52   #4178
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo.... niby wszystko mam, wspaniałych przyjaciół, rodzinę, dobrą pracę, też mam wyznaczone cele i plany na ten rok ale..... no ale. jest pustka

W dodatku wczoraj byłam na takim szkoleniu rozwoju osobistego. Na koniec szkolenia każdy losował dla siebie cytat.
Wiecie co ja wylosowałam?

"Masz wszystko czego potrzebujesz do wspaniałego życia"

doprawdy....?

Może to my same uparcie trzymamy się tego, że by być szczęśliwą trzeba mieć faceta? Są szczęśliwi single...
Osobiście zaczęłam się zastanawiać, czy aby przypadkiem sama sobie nie utrudniam leczenia tym, że boję się przestać go kochać. Naprawdę mam takie myśli, które mnie przerażają. Ze obudzę się pewnego dnia i stwierdze, że już go nie kocham. Boję się też co będzie, gdy on to stwierdzi.


Cytat:
Napisane przez Lanari Pokaż wiadomość
Był kimś kto nadawał życiu sens... i teraz go nie ma Jakoś żyje, robie coś ze sobą, ćwicze, spotykam się z przyjaciółmi, uśmiecham się, żartuje ale to wszystko jest na pokaz. Udaje sama przed sobą, że jest dobrze, że sobie radze... A tak na prawde nigdy nie mialam dobrego dnia. Czasami jest znośnie ale nigdy dobrze. Czasami jestem zła na niego i wtedy wlącza mi się jakiś tam "dobry" humor. Na zewnątrz jest ok, a w środku... szkoda gadać
Właśnie, bo z zewnątrz wszystko może wskazywać na to, że jest ok, ale tylko my wiemy co dzieje się w naszych głowach i sercu. Mi czasem aż wstyd się przyznać do moich myśli takie są rozpaczliwe...


Cytat:
Napisane przez durnababa Pokaż wiadomość
Mogę się dołączyć? Pogadać z kimś? Dostać jakieś rady?
Jest mi trudno jakoś chociaż aż tak bardzo się nie zdążyłam zaangażować, ale dzisiaj trzeba podjąć decyzję, trzeba się rozstać, ale ja wcale nie chcę.
I nie wiem, co z tym zrobić. Czekać mam do wieczora, niby dzisiaj dzień na przemyślenia, ale ja z góry wiem co on mi powie. I wiem, co ja powinnam powiedzieć jemu. I trudno mi z tym bardzo.
Powiesz coś więcej na temat swojej sytuacji?
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 10:52   #4179
rubinowa_lalka
Raczkowanie
 
Avatar rubinowa_lalka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 79
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Lanari Pokaż wiadomość
Był kimś kto nadawał życiu sens... i teraz go nie ma Jakoś żyje, robie coś ze sobą, ćwicze, spotykam się z przyjaciółmi, uśmiecham się, żartuje ale to wszystko jest na pokaz. Udaje sama przed sobą, że jest dobrze, że sobie radze... A tak na prawde nigdy nie mialam dobrego dnia. Czasami jest znośnie ale nigdy dobrze. Czasami jestem zła na niego i wtedy wlącza mi się jakiś tam "dobry" humor. Na zewnątrz jest ok, a w środku... szkoda gadać
Mam tak samo.
Niby jest ok, ale to nie to samo. Wcześniej wracałam do mieszkania i wiedziałam, ze jest tak On. Że jak coś szło nie tak to pocieszy, przytuli, wysłucha. Zawsze był i czekał. Teraz wracać będe do pustego mieszkania...
rubinowa_lalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 10:57   #4180
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
odezwal sie kolega na którym kiedyś tak bardzo mi zależało.
Pisałam z nim kilka dni,chciał sie spotkać.Proponowal hotel,oczywiście bym z nim nie poszła do tego hotelu,ale napisałam ze sie zastanowie,poznie napisałam ze sie zgadzam a on do mnie,ze juz znalazł koleżankę na hotel
Dalej pisal,ze proponował kumplowi wypad na kur*** ale sie nie zgodził.
Marzenie każdej kobiety
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:05   #4181
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
Może to my same uparcie trzymamy się tego, że by być szczęśliwą trzeba mieć faceta? Są szczęśliwi single...
Osobiście zaczęłam się zastanawiać, czy aby przypadkiem sama sobie nie utrudniam leczenia tym, że boję się przestać go kochać. Naprawdę mam takie myśli, które mnie przerażają. Ze obudzę się pewnego dnia i stwierdze, że już go nie kocham. Boję się też co będzie, gdy on to stwierdzi.
Ja bym już bardzo chciała przestać go kochać. Byłoby mi o wiele łatwiej. Nie boje sie życia bez miłości, a życia bez niego w momencie kiedy ciągle będę go kochać. Przeraża mnie myśl, że moge to czuć latami, a on już dawno o mnie zapomni...
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 11:06   #4182
durnababa
Raczkowanie
 
Avatar durnababa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 377
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Ja się wkręciłam w znajomość z chłopakiem, który jeszcze za bardzo nie przebolał rozstania ze swoją byłą dziewczyną i wczoraj z nim w końcu o tym wszystkim rozmawiałam, że we mnie sie nie angażuje (twierdzi, że na razie nie umie), że ją wciąż przeżywa, a on że myslał, że mamy dobra znajomość, a okazuje się, że tak strasznie mi w niej źle i DLA MOJEGO DOBRA trzeba by to zakończyć, bo mi się krzywda stanie i inne takie...
Bzdury wszystko, bzdury...
Dzisiaj mamy porozmawiać, ale po tej wczorajszej rozmowie, gdzie ja się rozpłakałam i ogólnie była jakaś słaba akcja ja wiem co on mi powie. I wiem co ja mam jemu powiedzieć, ale nie chcę tego.
Ja się trochę zaangażowałam. On nie.
Cały problem.
durnababa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:11   #4183
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Rubinowa_lalka
Właśnie i to mnie przeraża,czyli jestem juz raczej skazana na samotność.Przykre to troche
Vaineth
No niezły koleś,a myslalam ze tylko ja na takich trafiam
Malla
No marzenie
Mam nadzieje,ze juz wiecej nie napisze i znajomość z nim skończona
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:13   #4184
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez rubinowa_lalka Pokaż wiadomość
Ja od jakiegoś czasu ciągle mam wrażenie, że to wpływ czasów w jakich żyjemy. Wydaje mi się, ze kiedyś faceci tacy nie byli. Dzisiaj wszedzie tylko sex i oni wiedzą że zawsze jakaś chętna się znajdzie, kobiety traktują przedmiotowo, a one same pozwalają na takie coś. Dzisiaj to już żadna nowość że faceci chodzą do strp clubów, ba nawet jest to atrakcją na immprezach firmowych. Co delegacja to inna kobieta. Najlepiej się nie wiązać, tylko chodzić do klubów i co tydzień mieć inną. Ja to widzę wśród otaczających mnie znajmych i szczerze mnie to przeraża.
Mnie też to przeraża... Teraz znaleźć porządnego faceta, to jak wygrać 6 w totkę.
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:16   #4185
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Nie rób tego, wszystkie te ostatnie listy, mejle, smsy to tylko przedłużanie swojej agonii. Otworzysz się po raz kolejny, napiszesz co czujesz i możesz się bardzo rozczarować, jeśli to oleje.

Ja po sobie widzę, że najlepiej jest się po prostu odciąć. A jeszcze lepiej to czymś się zająć i nie myśleć za dużo.

http://www.youtube.com/watch?v=KfHZp6ls1Ac polecam obejrzeć!
Bardzo fajny filmik, szkoda tylko, że tak trudno się zabrać do realizacji A przynajmniej ja mam z tym duży problem
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:27   #4186
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Okropnie za nim tęsknię ...
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:30   #4187
rubinowa_lalka
Raczkowanie
 
Avatar rubinowa_lalka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 79
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Mnie też to przeraża... Teraz znaleźć porządnego faceta, to jak wygrać 6 w totkę.
No dokładnie. Chociaż może my się w złym środowisku obracamy. Ja nie wiem ale w około nie znam chyba ani jednej na prawde szczęśliwej pary. Jak myślałam że takie są to przy bliższej znajomości okazywało się, ze u nich wcale nie jest tak różowo jak to wygląda.

Jednak ja ciągle wierzę, że są prawdziwi porządni faceci, tyle że jak takiego znaleźć to już nie mam pojęcia.
Jak wierny to znów nie szanuje. Jak szanuje to znów babiarz. Jak szanuje i nie zdradza, to nudny, bez zainteresowań, małoambinty. A jeszcze częściej w moim przypadku jest tak, ze ja nie zwracam uwagi na facetów któzy mi się nie podobają fizycznie. A że gust mam dośc wybredny, to jak jakiś już od wielkiego dzwonu mi się spodoba to zwykle to kawał skurczybyka :/
rubinowa_lalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:31   #4188
durnababa
Raczkowanie
 
Avatar durnababa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 377
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Ja jestem na takim rozstaju, że niby jeszcze nie padło ostatnie słowo, ale wiem, że padnie za moment, a to czekanie aby podsyca jakieś nadzieje, które mnie mordują dosłownie. Dziś ma się ta rozmowa odbyć. I bardzo mi szkoda. Siedzę w pracy, a w ogóle nie moge się skupić...
durnababa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:35   #4189
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez rubinowa_lalka Pokaż wiadomość
No dokładnie. Chociaż może my się w złym środowisku obracamy. Ja nie wiem ale w około nie znam chyba ani jednej na prawde szczęśliwej pary. Jak myślałam że takie są to przy bliższej znajomości okazywało się, ze u nich wcale nie jest tak różowo jak to wygląda.

Jednak ja ciągle wierzę, że są prawdziwi porządni faceci, tyle że jak takiego znaleźć to już nie mam pojęcia.
Jak wierny to znów nie szanuje. Jak szanuje to znów babiarz. Jak szanuje i nie zdradza, to nudny, bez zainteresowań, małoambinty. A jeszcze częściej w moim przypadku jest tak, ze ja nie zwracam uwagi na facetów któzy mi się nie podobają fizycznie. A że gust mam dośc wybredny, to jak jakiś już od wielkiego dzwonu mi się spodoba to zwykle to kawał skurczybyka :/
Kochana, w złym? No ale w jakim my się mamy obracać? Uczelnia, imprezy... Przecież to nie jest nic złego. Dobre środowisko jest w takim razie tylko w klasztorze
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 11:37   #4190
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Lanari Pokaż wiadomość
Ja bym już bardzo chciała przestać go kochać. Byłoby mi o wiele łatwiej. Nie boje sie życia bez miłości, a życia bez niego w momencie kiedy ciągle będę go kochać. Przeraża mnie myśl, że moge to czuć latami, a on już dawno o mnie zapomni...
Tak, ja też boję się tego, że on przestanie mnie kochać, a dla mnie on wciąż będzie całym światem. Czuję, że wtedy moje życie będzie doprawdy żałosne.
Jednak niepielęgnowana miłość wygasa, także i nam w końcu minie to uczucie i pozostaną tylko wspomnienia.


Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Vaineth
No niezły koleś,a myslalam ze tylko ja na takich trafiam
Niestety nie! Jak widać takich dupków na świecie cała masa. Jakby się takich pozbyć...!!
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:38   #4191
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez durnababa Pokaż wiadomość
Ja się wkręciłam w znajomość z chłopakiem, który jeszcze za bardzo nie przebolał rozstania ze swoją byłą dziewczyną i wczoraj z nim w końcu o tym wszystkim rozmawiałam, że we mnie sie nie angażuje (twierdzi, że na razie nie umie), że ją wciąż przeżywa, a on że myslał, że mamy dobra znajomość, a okazuje się, że tak strasznie mi w niej źle i DLA MOJEGO DOBRA trzeba by to zakończyć, bo mi się krzywda stanie i inne takie...
Bzdury wszystko, bzdury...
Dzisiaj mamy porozmawiać, ale po tej wczorajszej rozmowie, gdzie ja się rozpłakałam i ogólnie była jakaś słaba akcja ja wiem co on mi powie. I wiem co ja mam jemu powiedzieć, ale nie chcę tego.
Ja się trochę zaangażowałam. On nie.
Cały problem.
o ja. czy to aby nie przypadkiem mowa o moim exie, który nie przebolał jeszcze rozstania ze mną?

nie no, chyba raczej nie, bo pomimo tego, że moj ex dalej się potrafi przy mnie rozpłakać, to on jednak od swojej nowej dziewczyny się nie chce odczepić, bo ja mu oznajmiłam stanowczo, że do niego nie wrócę.
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:43   #4192
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Onnaa88 - przestań wreszcie mu odpisywać. Już 100x zrywałaś tę znajomość, a i tak ciągle mu odpisujesz. Jesteś kulturalna wobec faceta, który traktuje Cię jak materac.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:53   #4193
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Bardzo fajny filmik, szkoda tylko, że tak trudno się zabrać do realizacji A przynajmniej ja mam z tym duży problem
Bo zawsze jest najtrudniej po prostu zacząć. Ja dziś starałam się zacząć dzień, jak najbardziej produktywnie.

Cytat:
Napisane przez durnababa Pokaż wiadomość
Ja się wkręciłam w znajomość z chłopakiem, który jeszcze za bardzo nie przebolał rozstania ze swoją byłą dziewczyną i wczoraj z nim w końcu o tym wszystkim rozmawiałam, że we mnie sie nie angażuje (twierdzi, że na razie nie umie), że ją wciąż przeżywa, a on że myslał, że mamy dobra znajomość, a okazuje się, że tak strasznie mi w niej źle i DLA MOJEGO DOBRA trzeba by to zakończyć, bo mi się krzywda stanie i inne takie...
Bzdury wszystko, bzdury...
Dzisiaj mamy porozmawiać, ale po tej wczorajszej rozmowie, gdzie ja się rozpłakałam i ogólnie była jakaś słaba akcja ja wiem co on mi powie. I wiem co ja mam jemu powiedzieć, ale nie chcę tego.
Ja się trochę zaangażowałam. On nie.
Cały problem.
No i on ma rację.
Miałam bardzo podobną sytuacje i uwierz mi, że lepiej dać sobie spokój. On się nie zaangażuje w nic nowego, jeśli w głowie ma byłą. Sam musi dojść do siebie, Ty mu w tym nie pomożesz.

A uganianie się za nim i płacze nic nie dadzą, tylko będzie wiedział, że ma Cię w garści i nie będzie mógł Cię docenić. Będzie Cię porównywał do byłej. Chcesz tego?
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:56   #4194
rubinowa_lalka
Raczkowanie
 
Avatar rubinowa_lalka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 79
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Kochana, w złym? No ale w jakim my się mamy obracać? Uczelnia, imprezy... Przecież to nie jest nic złego. Dobre środowisko jest w takim razie tylko w klasztorze
Wiesz na studiach towarzystwo tez jest różne. Ja akurat mam bardzo imprezowych znajomych, a gdy wracam do mojej rodzinnej miejscowości tam życie toczy się innym tempem. Ludzie w wieku 20 lat juz mają pozakładane rodziny, dzieci, pracują. Przypuszczam, ze gdybym nie wyjechała na studia dzisiaj byłabym już mężatką, czy szczęśliwą? nie wiem
rubinowa_lalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:57   #4195
durnababa
Raczkowanie
 
Avatar durnababa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 377
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Na razie to nie chcę, żeby odchodził...

On z byłą nie chce być, to był toksyczny związek, mówi, że sama myśl o niej sprawia, że on się źle czuje, ale się CZUJE jakoś, ze mną nic.
durnababa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:06   #4196
pielegniareczka
Raczkowanie
 
Avatar pielegniareczka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
o ja. czy to aby nie przypadkiem mowa o moim exie, który nie przebolał jeszcze rozstania ze mną?

nie no, chyba raczej nie, bo pomimo tego, że moj ex dalej się potrafi przy mnie rozpłakać, to on jednak od swojej nowej dziewczyny się nie chce odczepić, bo ja mu oznajmiłam stanowczo, że do niego nie wrócę.
haha to chyba o każdego ex chodzi

rubinowa_lalka
teraz ciężko chłopaków pojąć im starsi tym głupsi, tym bardziej boją się związków....
ja też jestem ze wsi i młodzi nie wiem czemu zakładają już rodziny... szczerze nie wiem czy ja teraz już bym chciała te wszystkie obowiązki związane z rodziną... bardziej chciałabym chłopaka z którym mogła spędzić czas, wyjechać na wakacje, zaszaleć, wyżalić się spędzić radośnie te tzw "młodzieńcze lata"

Edytowane przez pielegniareczka
Czas edycji: 2014-01-23 o 12:12
pielegniareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:11   #4197
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Lanari Pokaż wiadomość
Mi się też śnił... Nie moge się pozbierać... Obudziłam się z tak silnym uczuciem, że moje życie bez niego jest puste i pozbawione sensu. I że już zawsze takie będzie...

Ja zaczełam nienawidzic swoje zycie, jest takie beznadziejne i bez sensu, nic mnie nie cieszy, jak przydarzy mi sie cos fajnego/dziwnego w ciagu dnia nawet nie moge sie pochwalic mojemu ukochanemu...to jest cholernie dobijajace Zdecydowanie nie moge o sobie powiedzieć, że ejstem szczesliwą osobą.

Edytowane przez Alexi_
Czas edycji: 2014-01-23 o 12:17
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:15   #4198
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
Ja zaczełam nienawidzic swojego zycia, jest takie beznadziejne i bez sensu, nic mnie nie cieszy, jak przydarzy mi sie cos fajnego/dziwnego w ciagu dnia nawet nie moge sie pochwalic mojemu ukochanemu...to jest cholernie dobijajace Zdecydowanie nie moge o sobie powiedzieć, że ejstem szczesliwą osobą.
Mam to samo
Nawet zakupy w lumpeksach i nowe nabytki za grosze nie sprawiają mi radości .
Właśnie się rozpłakałam znów ... ojciec mnie totalnie zjechał, matka poprawiła jak tu żyć ?
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:18   #4199
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez rubinowa_lalka Pokaż wiadomość
Jednak ja ciągle wierzę, że są prawdziwi porządni faceci, tyle że jak takiego znaleźć to już nie mam pojęcia.
Jak wierny to znów nie szanuje. Jak szanuje to znów babiarz. Jak szanuje i nie zdradza, to nudny, bez zainteresowań, małoambinty. A jeszcze częściej w moim przypadku jest tak, ze ja nie zwracam uwagi na facetów któzy mi się nie podobają fizycznie. A że gust mam dośc wybredny, to jak jakiś już od wielkiego dzwonu mi się spodoba to zwykle to kawał skurczybyka :/
Albo jeśli spełnia wszystkie powyżsże pozytywne warunki to zaś jest kiepski w łóżku
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:22   #4200
ivy_chance
Raczkowanie
 
Avatar ivy_chance
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 356
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Wiecie co ja tez nie lubie swojego zycia.. Dlatego najgorsze sa dla mnie poranki bo budze sie i uswiadamiam sobie jak beznadziejne jest teraz moze zycie... A jakie bylo piekne z nim... Masakra. Tesknie za nim, za tym dawnym nim.
Wczoraj wieczorem zdazyla sie przedziwna sytuacja. Ja juz spalam kiedy on sie kladl i sie obudzilam. Spytal sie o ktorej jutro wstaje. Odpowiedzialam mu i tak:
On: "dobranoc"
Ja: "dobranoc". Ja juz prawie spalam i mialam zamkniete oczy a on mnie tak jakby palcen puknal w nos, tak delikatnie i slodko.
Ja "nie dotykaj mnie"
On " dobranoc"
Juz mu nie odpowiedzialam.
Co to do cholery ma byc? Nie mam pojecia i nie rozumiem co on teraz robi.
Najpierw mi mowi, ze jestem szmata (ja tez mu nie szczedzilam epitetow) a potem jakies takie gesty czulosci czy nie wiem czego.
Ja sie do niego nie odzywam. Jak cos mowi - ok odpowiem mu ale krotko.
Nie wiem w ogole o co chodzi.
Czyzby po tej scenie kiedys poczul sie winny?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Październik miesiącem zmian!
Świadoma pielęgnacja włosów: październik 2011
Pole dance: październik 2014


Cele: Allegra, Handspring, Extended Butterfly, szpagat, stanie na rękach!
ivy_chance jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 12:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.