Rozstanie z facetem XXiX - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-23, 12:23   #4201
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Mam to samo
Nawet zakupy w lumpeksach i nowe nabytki za grosze nie sprawiają mi radości .
Właśnie się rozpłakałam znów ... ojciec mnie totalnie zjechał, matka poprawiła jak tu żyć ?
Też mnie zakupy nie cieszą ba! bardziej dobijają bo wszędzie widze pary za rączki,albo przede mna w kolejce sie przytulają, jeszcze najczesciej leci jakas piosenka, którą razem sobie nuciliśmy.

Jak mi jest tak juz bardzo zle to wyobrażam sobie sytuacje, w której eks po kilku miesiącach załuje jaką głupote zrobił, w moich wyobrazeniach akcja najczesciej dzieje sie na spotkaniu, a decyduje sie na nie bo po tych miesiacach bez niego wizelam sie w garsc i będe wygladac jak milion dolarow i chce zeby zobaczył co starcił, wyobrazam sobie nasz dialog, to jak mowie, że nic juz dla mnie nie znaczy i wychodze z podniesiona głowa, a on pozniej oczywiscie zamawia kieliszek wódki z rozpaczy....wiem jestem nienormalna

Edytowane przez Alexi_
Czas edycji: 2014-01-23 o 12:27
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:28   #4202
rubinowa_lalka
Raczkowanie
 
Avatar rubinowa_lalka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 79
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez ivy_chance Pokaż wiadomość
Wiecie co ja tez nie lubie swojego zycia.. Dlatego najgorsze sa dla mnie poranki bo budze sie i uswiadamiam sobie jak beznadziejne jest teraz moze zycie... A jakie bylo piekne z nim... Masakra. Tesknie za nim, za tym dawnym nim.
Wczoraj wieczorem zdazyla sie przedziwna sytuacja. Ja juz spalam kiedy on sie kladl i sie obudzilam. Spytal sie o ktorej jutro wstaje. Odpowiedzialam mu i tak:
On: "dobranoc"
Ja: "dobranoc". Ja juz prawie spalam i mialam zamkniete oczy a on mnie tak jakby palcen puknal w nos, tak delikatnie i slodko.
Ja "nie dotykaj mnie"
On " dobranoc"
Juz mu nie odpowiedzialam.
Co to do cholery ma byc? Nie mam pojecia i nie rozumiem co on teraz robi.
Najpierw mi mowi, ze jestem szmata (ja tez mu nie szczedzilam epitetow) a potem jakies takie gesty czulosci czy nie wiem czego.
Ja sie do niego nie odzywam. Jak cos mowi - ok odpowiem mu ale krotko.
Nie wiem w ogole o co chodzi.
Czyzby po tej scenie kiedys poczul sie winny?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziwna scena. Może coś mu się znów odmieniło, albo zatęskniło mi się za Tobą.


Ja teraz mam potrzebę takiej stabilizacji, wyszalałam się już za wszystkie czasy.
rubinowa_lalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:30   #4203
pielegniareczka
Raczkowanie
 
Avatar pielegniareczka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
Też mnie zakupy nie cieszą ba! bardziej dobijają bo wszędzie widze pary za rączki,albo przede mna w kolejce sie przytulają, jeszcze najczesciej leci jakas piosenka, którą razem sobie nuciliśmy.

Jak mi jest tak juz bardzo zle to wyobrażam sobie sytuacje, w której eks po kilku miesiącach załuje jaką głupote zrobił, w moich wyobrazeniach akcja najczesciej dzieje sie na spotkaniu, a decyduje sie na nie bo po tych miesiacach bez niego wizelam sie w garsc i będe wygladac jak milion dolarow i chce zeby zobaczył co starcił, wyobrazam sobie nasz dialog, to jak mowie, że nic juz dla mnie nie znaczy i wychodze z podniesiona głowa, a on pozniej oczywiscie zamawia kieliszek wódki z rozpaczy....wiem jestem nienormalna
jesteś całkowicie normalna bo ja mam to samo! i z samego wyobrażania czuje taką satysfakcję a co bedzie jak mnie to spotka?
pielegniareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:36   #4204
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez pielegniareczka Pokaż wiadomość
jesteś całkowicie normalna bo ja mam to samo! i z samego wyobrażania czuje taką satysfakcję a co bedzie jak mnie to spotka?

Noo mi momentalnie humor sie troche poprawia, więc jak stanie sie to rzeczywistościa to bedzie lepsze od wygranej w totka !
Znaczy ja mysle, że oni raczej na pewno tego kiedys pożałuja, może nie jutro, może nie za tydzien ale za jakieś 5 miesięcy beda sobie pluc w brode, tylko nawet pewnie sie o tym nie dowiemy bo ich ego nie pozwoli sie do tego przyznac a juz zwlaszcza przed nami.
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:39   #4205
pielegniareczka
Raczkowanie
 
Avatar pielegniareczka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
Noo mi momentalnie humor sie troche poprawia, więc jak stanie sie to rzeczywistościa to bedzie lepsze od wygranej w totka !
Znaczy ja mysle, że oni raczej na pewno tego kiedys pożałuja, może nie jutro, może nie za tydzien ale za jakieś 5 miesięcy beda sobie pluc w brode, tylko nawet pewnie sie o tym nie dowiemy bo ich ego nie pozwoli sie do tego przyznac a juz zwlaszcza przed nami.
a wiesz jak mój były w czasie rozstania mi powiedział "ja wiem, że będę tego żałował" a ja sobie pomyślałam "bedzie załował a mimo to odchodzi, debil"

a będą żałować jeszcze bardziej jak im się nie będzie układało a zobaczą nas szczęśliwe i radosne

Edytowane przez pielegniareczka
Czas edycji: 2014-01-23 o 12:41
pielegniareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:43   #4206
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez pielegniareczka Pokaż wiadomość
a wiesz jak mój były w czasie rozstania mi powiedział "ja wiem, że będę tego żałował" a ja sobie pomyślałam "bedzie załował a mimo to odchodzi, debil"

haha o matko u mnie identycznie ! Gdy zapytałam czy nie bedzie zalowal odparł ze bedzie...gdy powiedzialam, ze nie bede na niego czekac az sie wyszaleje stwierdził, że nie musze bo sam przyjdzie...
Z 3 miesiace temu gdy jeszcze wszystko było ok powiedział, że boi sie ze zachce jeszcze poszalec i bedzie tego bardzo żałować...
Wiesz dlaczego oni to robią? Bo sa pewni, że beda mieć wszystko, tzn oni teraz poszaleja a my kochające bedziemy na nich czekac, a nawet jak zaczniemy byc z kims innym to i tak ich wybierzemy.Jestem pewna że oni sa o tym przekonani dlatego teraz maja w sobie taki spokoj. Bo jaki normalny czlowiek robi cos gdy wie , że bedzie tego ząłowac ? tylko taki ktory ma swiadomosc, że wszystko łatwo odkreci i wroci
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:44   #4207
ivy_chance
Raczkowanie
 
Avatar ivy_chance
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 356
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Ja tez staram sie wygladac jak milion dolarow. Ide na ta rure i stwierdzilam wczoraj ze sie porozciagam bo dawno nie cwiczylam. Eks wielce zdziwiony patrzy na mnie z takim jakby niedowierzaniem. A ja sobie pomyslalam "ha, ja ci jeszcze pokaze jak bede wygladac, jakie bede miec super cialo, bedziesz sie bil w ten glupi leb ze miales taka kobiete i z niej zrezygnowales"

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Październik miesiącem zmian!
Świadoma pielęgnacja włosów: październik 2011
Pole dance: październik 2014


Cele: Allegra, Handspring, Extended Butterfly, szpagat, stanie na rękach!
ivy_chance jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 12:47   #4208
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Dzień dobry porzucone! (porzucone?)

Cytat:
Napisane przez pielegniareczka Pokaż wiadomość
jesteś całkowicie normalna bo ja mam to samo! i z samego wyobrażania czuje taką satysfakcję a co bedzie jak mnie to spotka?
Piąteczka dziewczyny, takie myśli i wyobrażenia wypełniają 55% mojego dnia widzę się piękną, wspaniałą, zadbaną, miód, malina i jego z jakąś poczwarą i już nawet dialogi mam gotowe na to nasze spotkanie
Ale jeszcze nie jestem na takowe gotowa, bo zapewne wybuchłabym płaczem.

Ja też od miesiąca i dwunastu dni budzę się i czuję dziwny ból serca, takie jakieś ściskanie. Boli, że Jego już nie ma i już nawet smsa się nie doczekam.

Czemu myślimy i tęsknimy za dupkami, którzy nas nie chcą
__________________
"Każdego dnia upominam samą siebie, że nie można rozpamiętywać..."

23 grudnia - ostatnie chemiczne farbowanie! więcej nie będzie


dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:50   #4209
pielegniareczka
Raczkowanie
 
Avatar pielegniareczka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
haha o matko u mnie identycznie ! Gdy zapytałam czy nie bedzie zalowal odparł ze bedzie...gdy powiedzialam, ze nie bede na niego czekac az sie wyszaleje stwierdził, że nie musze bo sam przyjdzie...
Z 3 miesiace temu gdy jeszcze wszystko było ok powiedział, że boi sie ze zachce jeszcze poszalec i bedzie tego bardzo żałować...
Wiesz dlaczego oni to robią? Bo sa pewni, że beda mieć wszystko, tzn oni teraz poszaleja a my kochające bedziemy na nich czekac, a nawet jak zaczniemy byc z kims innym to i tak ich wybierzemy.Jestem pewna że oni sa o tym przekonani dlatego teraz maja w sobie taki spokoj. Bo jaki normalny czlowiek robi cos gdy wie , że bedzie tego ząłowac ? tylko taki ktory ma swiadomosc, że wszystko łatwo odkreci i wroci
czy my nie miałyśmy wspólnego chłopaka?!

oni myślą że są panami tego świata i co zrobią to wszystko będzie dobrze jak zachcę im się wracać to wrócą a zaczynają żałować jak widzą że jednak nie czekamy na nich tylko układamy sobie życie bez nich

dzolin ja już 3 miesiące od rozstania a dalej patrze na komórkę i czekam na smsa lub emaila

Edytowane przez pielegniareczka
Czas edycji: 2014-01-23 o 12:52
pielegniareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:51   #4210
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez dzolin Pokaż wiadomość
Dzień dobry porzucone! (porzucone?)


Piąteczka dziewczyny, takie myśli i wyobrażenia wypełniają 55% mojego dnia widzę się piękną, wspaniałą, zadbaną, miód, malina i jego z jakąś poczwarą i już nawet dialogi mam gotowe na to nasze spotkanie
Ale jeszcze nie jestem na takowe gotowa, bo zapewne wybuchłabym płaczem.

Ja też od miesiąca i dwunastu dni budzę się i czuję dziwny ból serca, takie jakieś ściskanie. Boli, że Jego już nie ma i już nawet smsa się nie doczekam.

Czemu myślimy i tęsknimy za dupkami, którzy nas nie chcą

Też sobie wyobrażam taką wersje, że kiedyś w jakis letni piękny dzien ide sobie centrum handlowym czy normalna ulicą w pieknej sukience i w szpilkach moje włosy juz sa grube i piekne a na horyzoncie on z jakąs dziewuchą i z duma ich mijam...Zastanawiam sie jeszcze nad szyderczym ''czesc'' w jego strone no ale ta opcje musze jeszcze przemysleć Najlepiej żebym u boku miała jakiegos przystojniaka

Edytowane przez Alexi_
Czas edycji: 2014-01-23 o 12:54
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:55   #4211
pielegniareczka
Raczkowanie
 
Avatar pielegniareczka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

nie znam was ale czuje sie jakbyśmy wszystkie myślały tak samo uwielbiam Was!
pielegniareczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 12:55   #4212
durnababa
Raczkowanie
 
Avatar durnababa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 377
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

"nie mam ci nic konstruktywnego póki co do powiedzenia. Wydaje mi się, że wczoraj sobie wszystko wyjaśniliśmy"

Chyba nie wiem co...
durnababa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:56   #4213
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez pielegniareczka Pokaż wiadomość
czy my nie miałyśmy wspólnego chłopaka?!

oni myślą że są panami tego świata i co zrobią to wszystko będzie dobrze jak zachcę im się wracać to wrócą a zaczynają żałować jak widzą że jednak nie czekamy na nich tylko układamy sobie życie bez nich

dzolin ja już 3 miesiące od rozstania a dalej patrze na komórkę i czekam na smsa lub emaila

Dokładnie tak, oni wpadną w panike gdy zauważą, że juz nie bardzo maja gdzie wracać.Ja nawet mysle, że moj były odezwie sie dla własnej satysfakcji żeby utwierdzić sie w przkonaniu że ciagle mnie ma i ja czekam i jedno jego slowo a ja polece do niego
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:01   #4214
Olimpiadax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 21
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Nie jestem zwolenniczką rozczulania się nad sobą, a szczególnie wylewania żali na forum, ale...nie mogę od wczoraj znaleźć sobie miejsca, więc może jak puszcze swoje emocje w eter to mi ulży;]
Sytuacja pewnie jak każda inna, 4,5 roku razem, wielka pierwsza miłość, a po czasie zgrzyt za zgrzytem. Nikt nie potrafił tego skończyć, bo nie umieliśmy bez siebie żyć. W końcu On się zebrał na odwagę i kilka dni po sylwestrze tego roku powiedział 'dość'. Tłumaczył się, że chce to zakończyć nim się znienawidzimy, że nie chce palić mostów, zrywać kontaktu, że chce się przyjaźnić, czasem spotykać, polecieć razem do Anglii na wakacjach na zarobek. Że musi minąć troche czasu, musi minąć żal i wtedy zobaczymy. Ogólne teraz widzę to, jako trzymanie mnie jako plan B. Dlaczego? Wczoraj się dowiedziałam, że po 2tyg (!) od zerwania zaczął spotykać się z inną. I cały mój spokój (wyjatkowo dobrze zniosłam rozstanie, chyba wciąż mialam nadzieję, ze niedługo się zejdziemy) poszedł się...
Olimpiadax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:06   #4215
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Chyba wszystkie byłyśmy z tym samym chłopakiem, bo jak tak Was czytam, to jakbym eksa słyszała
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:07   #4216
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez durnababa Pokaż wiadomość
Na razie to nie chcę, żeby odchodził...

On z byłą nie chce być, to był toksyczny związek, mówi, że sama myśl o niej sprawia, że on się źle czuje, ale się CZUJE jakoś, ze mną nic.
No tak, to jasne, że nie chcesz. Ale pomyśl, chcesz spotykać się z nim wiedząc, że myśli o niej? Chcesz być zawsze na drugim miejscu? Czy to Ci wystarcza?

Toksyczne związki, nie bez przyczyny są toksyczne. Jeśli jest w uzależniającej, toksycznej relacji to za chiny ludowe nie będzie potrafił docenić, ani pokochać nikogo innego. Bo jest w amoku.

Cytat:
Napisane przez durnababa Pokaż wiadomość
"nie mam ci nic konstruktywnego póki co do powiedzenia. Wydaje mi się, że wczoraj sobie wszystko wyjaśniliśmy"

Chyba nie wiem co...
No i tak to Ci jest...
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:09   #4217
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Mam nadzieję, że mój mi chociaż smsa z życzeniami urodzinowymi wyśle a jak nie to dupek skończony i tyle. Ale na to muszę poczekać jeszcze kilka miesięcy :/

To, żeby mieli oczy jak pięć złoty kiedy nas zobaczą musimy teraz ćwiczyć i dbać o siebie bardziej niż kiedykolwiek! A i chyba podczas spotkania uśmiechać się jakbyśmy były najszczęśliwsze na świecie, a ich niech zżera od środka

Olimpiadax - kontakt - ok, po 4.5 roku razem. Ale wspólny wyjazd za granicę? Bycie blisko siebie? Tym bardziej, że on jakąś tam sobie próbuje przygruchać? Co ten facet?
__________________
"Każdego dnia upominam samą siebie, że nie można rozpamiętywać..."

23 grudnia - ostatnie chemiczne farbowanie! więcej nie będzie


dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:10   #4218
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
Też sobie wyobrażam taką wersje, że kiedyś w jakis letni piękny dzien ide sobie centrum handlowym czy normalna ulicą w pieknej sukience i w szpilkach moje włosy juz sa grube i piekne a na horyzoncie on z jakąs dziewuchą i z duma ich mijam...Zastanawiam sie jeszcze nad szyderczym ''czesc'' w jego strone no ale ta opcje musze jeszcze przemysleć Najlepiej żebym u boku miała jakiegos przystojniaka

Hahahahaha ojj, wyobraziłam to sobie oby tak było, kochana! Twojemu exowi szczena opadnie do samej ziemi i będzie żałować, że taka piękną kobietę zostawił!!

Ja też sobie wyobrażam spotkanie z moim gdy będę już piękna, ładna, zadbana, SZCZĘŚLIWA, on mnie zobaczy i uderzy go blask mojej wspaniałej osoby nie no, trochę przesadzam. W każdym razie zobaczy i pożałuje, że mnie stracił :p
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:10   #4219
durnababa
Raczkowanie
 
Avatar durnababa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 377
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

rockandrollqueen,
a najgorzej, że mogłam siedzieć cicho i dziób na kłodkę zamiast mu mówić, co mnie boli w tym wszystkim, bo byłoby dalej wszystko okej...Tylko tydzień mi się zbierało to wszystko...
W ogóle bez sensu, czemu on mi nie może powiedzieć jak człowiek, że nara, tylko opowiada o tym niczym konstruktywnym, miałabym jasna sytuację. Ja się wstrzymuję, ja poczekam do wieczora, ale jeśli nie będę mieć żadnego konkretnego stanowiska, to ja będę musiała je zająć, a ja wcale nie chcę
durnababa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 13:15   #4220
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie byłyśmy z tym samym chłopakiem, bo jak tak Was czytam, to jakbym eksa słyszała

Tak obiektywnie mówiąc to..zwykłe ciołki i za kim my beczymy dniami i nocami... za jakimis palantami, którzy sa przekonani że wiecznie bedziemy czekac na te cuda ?
Ech załuje, że nie jestesmy wszystkie z jednego miasta wspolnie bysmy sie z tych malpiszonów posmialy przy drinku i byłoby razniej
PS jak któras jest ze stolicy to meldować sie !

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
Hahahahaha ojj, wyobraziłam to sobie oby tak było, kochana! Twojemu exowi szczena opadnie do samej ziemi i będzie żałować, że taka piękną kobietę zostawił!!

Ja też sobie wyobrażam spotkanie z moim gdy będę już piękna, ładna, zadbana, SZCZĘŚLIWA, on mnie zobaczy i uderzy go blask mojej wspaniałej osoby nie no, trochę przesadzam. W każdym razie zobaczy i pożałuje, że mnie stracił :p

No ba ! każdy jeden patafiszon pożałuje, że stracił takie rewelacyjne babki jak my, a stracił bo nie zasługiwał na nas los juz sie po prostu wkurzał, że marnujemy sie z takimi dupkami, których miejsce jest na drzewach !
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:21   #4221
ivy_chance
Raczkowanie
 
Avatar ivy_chance
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 356
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Olimpiadax mam dokladnie tak sako jak Ty. Tyle ze by bylismy 2 lata ze soba. Na poczatku pieknie ladnie a potem wlasnie tak jak piszesz zgrzyt za zgrzytem...
I moja droga u Ciebie po 2 tygodniach spotka sie z inna.
U mnie po 4 dniach!!!
Sam nie byl wcale bo przez trzy dni pod rzad sie wieczorem chodzil upijac. Rano leczyl kaca i znowu szedl. Takze nie odczul samotnosci... 3 dni byl sam... Nawet nie. 2 stycznia sie poklocilismy. 3 mi napisal ze to koniec. A 6 sie zaczal z nia spotykac. Wiec w sumie 3 dni od rozstania i ma inna. 3 dni.... Ludzie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Październik miesiącem zmian!
Świadoma pielęgnacja włosów: październik 2011
Pole dance: październik 2014


Cele: Allegra, Handspring, Extended Butterfly, szpagat, stanie na rękach!
ivy_chance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:21   #4222
rubinowa_lalka
Raczkowanie
 
Avatar rubinowa_lalka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 79
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez dzolin Pokaż wiadomość

To, żeby mieli oczy jak pięć złoty kiedy nas zobaczą musimy teraz ćwiczyć i dbać o siebie bardziej niż kiedykolwiek! A i chyba podczas spotkania uśmiechać się jakbyśmy były najszczęśliwsze na świecie, a ich niech zżera od środka
Ja teraz wyglądam rewelacyjnie, przy nim zawsze wyglądałam kwitnąco. Ćwiczyłam, z cerą zrobiłam porządek, jest lepiej niż kiedykolwiek więc w moim przypadku pewnie tylko się zapuszczę i chyba lepiej żeby nie widział mnie za jakiś czas :/
Za to on po rozstaniu rozkwita, zaczął się inaczej ubierać ( ja go namawiałąm na inne ciuchy to nie chciał, teraz zakłąda wszystko to co mi się podobało), chciałam zeby ćwiczył ( skąd, on na siłownie chodził nie będzie, rozstaliśmy się i teraz siłownia jest ok), zrób sobie jakąś inna fryzurę ( po co, przeciez ta jest ok. Teraz juz nie jest ok, chce mieć ciekawszą ) , zacznij używać perfum które Ci kupiłam, uwielbiam ich zapach ( na codzień szkoda, teraz na każde wyjście nawet na uczelnie uzywa)
rubinowa_lalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:21   #4223
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
No ba ! każdy jeden patafiszon pożałuje, że stracił takie rewelacyjne babki jak my, a stracił bo nie zasługiwał na nas los juz sie po prostu wkurzał, że marnujemy sie z takimi dupkami, których miejsce jest na drzewach !
Otóż to! Widocznie ktoś inny nam jest przeznaczony, a że po drodze trafiłyśmy na takich facetów, a nie innych to trudno! Damy radę

Jak mi tu dobrze z wami, dziewczyny! Od razu humor ciut lepszy
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:22   #4224
pielegniareczka
Raczkowanie
 
Avatar pielegniareczka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
Tak obiektywnie mówiąc to..zwykłe ciołki i za kim my beczymy dniami i nocami... za jakimis palantami, którzy sa przekonani że wiecznie bedziemy czekac na te cuda ?
Ech załuje, że nie jestesmy wszystkie z jednego miasta wspolnie bysmy sie z tych malpiszonów posmialy przy drinku i byłoby razniej
PS jak któras jest ze stolicy to meldować sie !

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------




No ba ! każdy jeden patafiszon pożałuje, że stracił takie rewelacyjne babki jak my, a stracił bo nie zasługiwał na nas los juz sie po prostu wkurzał, że marnujemy sie z takimi dupkami, których miejsce jest na drzewach !
a wiecie jak to jest? załuja bo my okazujemy sie wspaniałe a jak są z tymi nowymi to one im robią awantury a oni już zaczynają marzyć o wolności
pielegniareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:23   #4225
durnababa
Raczkowanie
 
Avatar durnababa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 377
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Ja już za dużo razy trafiłam "nie na tego"...Ja już mam dość generalnie.
durnababa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:24   #4226
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez ivy_chance Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem zdazyla sie przedziwna sytuacja. Ja juz spalam kiedy on sie kladl i sie obudzilam. Spytal sie o ktorej jutro wstaje. Odpowiedzialam mu i tak:
On: "dobranoc"
Ja: "dobranoc". Ja juz prawie spalam i mialam zamkniete oczy a on mnie tak jakby palcen puknal w nos, tak delikatnie i slodko.
Ja "nie dotykaj mnie"
On " dobranoc"
Juz mu nie odpowiedzialam.
Co to do cholery ma byc? Nie mam pojecia i nie rozumiem co on teraz robi.
Najpierw mi mowi, ze jestem szmata (ja tez mu nie szczedzilam epitetow) a potem jakies takie gesty czulosci czy nie wiem czego.
Ja sie do niego nie odzywam. Jak cos mowi - ok odpowiem mu ale krotko.
Nie wiem w ogole o co chodzi.
Czyzby po tej scenie kiedys poczul sie winny?
Ivy, nie bądź naiwna. Przecież on doskonale wie, co na Ciebie działa. Poczucie winy inaczej się objawia.

Takie zachowania świadczą, że jest chamem, który nie ma szacunku do kobiet i próbuje wykorzystać fakt, że się nie wyprowadziłaś. A nuż by Cię jeszcze przeleciał parę razy przed spakowaniem walizek, myśląc w trakcie o znajomych gimnazjalistkach. Może jakimś cudem nie pomyli Waszych imion, gdy będzie dochodził.
Cytat:
Napisane przez Olimpiadax Pokaż wiadomość
Tłumaczył się, że chce to zakończyć nim się znienawidzimy, że nie chce palić mostów, zrywać kontaktu, że chce się przyjaźnić, czasem spotykać, polecieć razem do Anglii na wakacjach na zarobek. Że musi minąć troche czasu, musi minąć żal i wtedy zobaczymy. Ogólne teraz widzę to, jako trzymanie mnie jako plan B. Dlaczego? Wczoraj się dowiedziałam, że po 2tyg (!) od zerwania zaczął spotykać się z inną.
To takie typowe, u mnie było podobnie:
- "chcę odpocząć od związków" (bzykał co się dało),
- "nie szukam nikogo" (nie musiał specjalnie szukać, impreza, parę drinków i same leciały),
- "kocham cię, ale potrzebujemy przerwy na uporządkowanie uczuć" (raczej na próbę znalezienia kogoś lepszego, potem parę razy wracał z braku laku),
- "spotykajmy się często, nie chcę tracić kontaktu" (odezwał się po 2 miesiącach).
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:28   #4227
pielegniareczka
Raczkowanie
 
Avatar pielegniareczka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

dla takich nie ma żadnej ulgi chłosta !!
pielegniareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:28   #4228
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Szybko się wasi eksowie pocieszają. I tu gratuluję sobie, że już mojego nie sprawdzam, nie podglądam i nie wiem co u niego, bo chyba pękłoby mi serce wiedząc, że przytula czy całuje inną. Aż mnie ciarki przeszły.

rubinowa_lalka zawsze możesz być jeszcze piękniejsza i jeszcze bardziej zadbana! Ten wątek dobrze motywuje

Nie ma zamulania i smutania Kto normalny zostawiałby takie dziewczyny jak my Jak dojrzeją to zrozumieją kogo stracili
__________________
"Każdego dnia upominam samą siebie, że nie można rozpamiętywać..."

23 grudnia - ostatnie chemiczne farbowanie! więcej nie będzie


dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:28   #4229
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
Jak mi jest tak juz bardzo zle to wyobrażam sobie sytuacje, w której eks po kilku miesiącach załuje jaką głupote zrobił, w moich wyobrazeniach akcja najczesciej dzieje sie na spotkaniu, a decyduje sie na nie bo po tych miesiacach bez niego wizelam sie w garsc i będe wygladac jak milion dolarow i chce zeby zobaczył co starcił, wyobrazam sobie nasz dialog, to jak mowie, że nic juz dla mnie nie znaczy i wychodze z podniesiona głowa, a on pozniej oczywiscie zamawia kieliszek wódki z rozpaczy....wiem jestem nienormalna
Dziewczyny mam identycznie Chyba dzięki temu, że wyobrażam sobie różne scenki udaje mi się jakoś przetrwać każdny dzień mam już w głowei ułożone rózne dialogi. Odpowiedź na każde jego pytanie albo uwage. Zeby mnie przypadkiem niczym nie zaskoczył

Cytat:
Napisane przez rubinowa_lalka Pokaż wiadomość
Ja teraz mam potrzebę takiej stabilizacji, wyszalałam się już za wszystkie czasy.
Tak jak ja. Już przestały mnie kręcić imprezy i szaleństwo do białego rana. Najchętniej to bym siedziała w domu pod kocem z mężem i patrzyła na biegające wokoło dzieciaki...

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie byłyśmy z tym samym chłopakiem, bo jak tak Was czytam, to jakbym eksa słyszała
Bo każdy dupek jest taki sam i wciska te same kity
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:31   #4230
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez pielegniareczka Pokaż wiadomość
a wiecie jak to jest? załuja bo my okazujemy sie wspaniałe a jak są z tymi nowymi to one im robią awantury a oni już zaczynają marzyć o wolności

No moj mnie zostawił bo bylam za mało przebojowa i szalona i poleciał do tych rozkosznych ''gimnazjalistek'' ktorych to kazdy musi wszedzie słyszec, więc jak te szalone będa na boku kręcic z innymi to może wtedy pożałuje...chociaz będa siebie warci i może będzie im sie wiodlo
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 12:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.