Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-27, 19:02   #3691
xavier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 56
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Takie podejście do sprawy jakie prezentujesz Krystian to czyste sâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠ysyństwo. I jak dla mnie jesteś zwykłym naciągaczem i oszustem. Uważam iż żadna z osób które na takie coś cierpią albo cierpiały nie byłaby w stanie wziąść ani złotówki od innych będących w takiej samej sytuacji żeby zrekompensować sobie swoje koszta leczenia znając skuteczne rozwiązanie. Tym bardziej śmieszne i żałosne jest to gdy takie słowa padają od osoby mieszkającej z zagranicą, gdzie zarabia się 4 razy więcej niż w Polsce i takie 2 tysiące euro to jak 2000 zł wydane w Polsce. Sam wydałem już ponad 20 tys jakby wszystko tak już podliczyć w ciągu ostatnich lat, bywały i takie wizyty u lekarzy , że nawet nie byłem w stanie powiedzieć wszystkiego co chciałem a już zostawałem odprawiany z kwitkiem pomimo wcześniejszego uregulowania rachunku za wizytę lekarską. Siedzę na tym forum już 12 lat , parę osób nawet i dłużej i nigdy nie spotkałem się z takim podejściem do sprawy. Społeczność osób która tutaj się znajduje pomaga sobie na wszelkie możliwe sposoby ( nawet i finansowe) żeby wyjść z tego koszmaru. Poświęcają swój czas dla innych, publikują wyniki badań jakie uzyskiwali, dają namiary na lekarzy a nawet i potrafią z różnych stron Polski przyjeżdżać do siebie aby porozmawiać i się wspierać.
Także ludzie nie dajcie się naciągnąć. Jak wszyscy wiecie ciężkie czasy pod względem finansowym nas czekają i jak widać niektórzy już zaczęli szukać alternatywnych sposobów na znalezienie źródeł zarobków.
Ps : od 2 tygodni jestem na diecie niskowęglowodanowej . Oprócz Księgowej która zauważyła pozytywne rezultaty po 2 miesiącach był parę ładnych lat temu chłopak ( nick Tom chyba ) któremu ta dieta w połączeniu z xifaxanem i sanprobi pomogła po 6 miesiącach. Gdy zauważę jakiekolwiek rezultaty zrobię update. Jak na razie waga w dół poszła o 5 kg i z pleców zaczynają znikać praktycznie wszystkie wypryski ( problem z którym borykam się praktycznie od 18 roku życia).

Edytowane przez xavier
Czas edycji: 2020-04-27 o 19:03
xavier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 10:44   #3692
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Popieram zdanie obu Kolegow - Chorego i Xaviera.
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 11:44   #3693
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Sku...stwo to było jechać 600 km do Prof. zwyczajnego, który nie dość że za wizytę wziął 300 zł, powiedział ten słynny slogan: "taka Pana uroda", ale możemy porobić jakieś badania. Więc dał mi łóżko na swoim dermatologicznym oddziale i przez 5 dni do mnie nawet nie zajrzał, a widziałem go tam. Jedynie w tym czasie badania jakie zrobił to pobrali krew pod kątem cukrzycy. Kpina, nie wiem czy byliście na takim oddziale, ale ktoś kto musiał się 6 razy kąpać, a tam prysznice były jak z horroru (wszędzie masa czyjejś skóry). Takich przypadków zawierzeniu fachowcom miałem całe mnóstwo i też ok. 20 000 wydałem na tą walkę ze wstydem, zupełnie niezasłużonym. No i co, że mieszkam w Niemczech skoro zostałem tu uwięziony przez tą zamkniętą granicę, a pracy nie mam. Tu się zarabia dwa razy więcej, a nie cztery, a za mieszkanie muszę płacić 850 euro, więc przestań mi tu ubliżać i od oszustów wyzywać, bo jestem w takiej samej dupie jak ludzie w Polsce, jednak czas pandemii wykorzystałem na eksperymentowanie na podstawie zebranych danych i logicznych wniosków i się udało. Nie chcesz, nie płać, wydałeś dotychczas 20 tys. na placebo i żydzisz 150 zł na coś co zadziałało? Widocznie pokochałeś ten problem i chcesz z nim zostać, a tylko oszukujesz siebie że robisz wszystko. Nie, nie robisz. Fakt, mam pewien dyskomfort, że chcę za to pieniądze, ale to co odkryłem jest genialne. Powiedz, co dostałeś w swoim życiu od obcej osoby za darmo, na co ktoś poświęcił swój czas i pieniądze? Tak powstają odkrycia, ale chyba wiesz na jakim świecie żyjesz. NIE JESTEM OSZUSTEM !!!
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 15:06   #3694
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Generalnie to przecież mogłem wynik zachować dla siebie, jednak dawno temu odwiedzałem to forum, ale rozwiązania nie widziałem, natomiast dużo ludzi z tym problemem. Daję Wam możliwość poprawienia swojej jakości życia za 150 zł. Od Was zależy czy z tej możliwości skorzystacie. Tyle. Jak byłem w Waszym położeniu wszystko bym oddał dla takiej możliwości - nie nadchodziła. 150 zł dzieli Was od, tak można powiedzieć szczęścia, bo brak nieszczęścia to już szczęście. Pozdrawiam
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 18:35   #3695
xavier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 56
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Zapraszam do przeczytania sobie poprzednich postów to utwierdzisz się w przekonaniu , że tak ale można dostać pomoc od drugiej osoby będąc kimś zupełnie obcym i to zupełnie za darmo i nie są to jeden czy dwa odosobnione przypadki . Wątek na wizaz na ten temat istnieje już kilkanaście lat i przewinęły się tutaj setki osób , gdzie każdy pomagał na ile mógł, dzieląc się wiedzą jaką posiadał , doświadczeniem i nigdy nic w zamian nie chciał. Parę osób nawet po uporaniu się z problemem przez wiele miesięcy poświęcało swój wolny czas nie mając w tym żadnego interesu aby pomóc tym którzy tej pomocy desperacko potrzebowały. Nie ty jeden ( o ile kiedykolwiek byłeś chory ) wydałeś multum pieniędzy , straciłeś mnóstwo czasu ze swojego życia i najadłeś się upokorzenia przez sytuacje w jakiej się znalazłeś. Ja przez 8 ostatnich lat mieszkałem w Wielkiej Brytanii i ostatnie lata zamiast swoje wolne spędzać gdzieś w fajnych miejscach na wakacjach poświęcałem na wizyty lekarskie w Polsce . Bukowałem bilet , wsiadałem w samolot i chodziłem od jednego lekarza do drugiego, niejednokrotnie zostając zbywany w chamski sposób. I nie . Nigdy nie wydałem żadnych pieniędzy na żadne leki , które powodowały efekt placebo. Próbowałem tego co innym osobom pomogło i które dzieliły się tą wiedzą tu na forum . A , że mi nie pomogły to nic na to nie poradzę. Bo to , że jednym pomogą jakieś leki, wyeliminowane jakiejś konkretnej rzeczy z jadłospisu nie znaczy , że na kogoś innego tak samo to zadziała więc proszę nie wciskaj ludziom kitu , że pojawił się czarodziej z magiczną różdżką który odmieni ich życie i sprawi , że ich problem zniknie. I to za jedyne 150 zł. Zapłać to już nigdy nie będziesz żył w upokorzeniu i będziesz w końcu szczęśliwy.
No k.... Większego klauna od ciebie w swoim życiu chyba nie widziałem. Teksty jakich używasz to , żerowanie na najniższych ludzkich instynktach i jak dla mnie jesteś zwykłą gnidą. To nie bazar gdzie możesz pohandlować i fajnie zarobić. Jeżeli tego nie rozumiesz i nie masz nic merytorycznego do przekazania innym to wypad z tego wątku.

Edytowane przez xavier
Czas edycji: 2020-04-28 o 19:15
xavier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 19:38   #3696
notsofun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 11
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez frida Pokaż wiadomość
Notsofun czy mógłbyś napisać coś więcej o swojej diecie?
Przeczytaj mój post na stronie 121 tego wątku.

Cytat:
Napisane przez xavier Pokaż wiadomość
Zapraszam do przeczytania sobie poprzednich postów to utwierdzisz się w przekonaniu , że tak ale można dostać pomoc od drugiej osoby będąc kimś zupełnie obcym i to zupełnie za darmo i nie są to jeden czy dwa odosobnione przypadki . Wątek na wizaz na ten temat istnieje już kilkanaście lat i przewinęły się tutaj setki osób , gdzie każdy pomagał na ile mógł, dzieląc się wiedzą jaką posiadał , doświadczeniem i nigdy nic w zamian nie chciał. Parę osób nawet po uporaniu się z problemem przez wiele miesięcy poświęcało swój wolny czas nie mając w tym żadnego interesu aby pomóc tym którzy tej pomocy desperacko potrzebowały. Nie ty jeden ( o ile kiedykolwiek byłeś chory ) wydałeś multum pieniędzy , straciłeś mnóstwo czasu ze swojego życia i najadłeś się upokorzenia przez sytuacje w jakiej się znalazłeś. Ja przez 8 ostatnich lat mieszkałem w Wielkiej Brytanii i ostatnie lata zamiast swoje wolne spędzać gdzieś w fajnych miejscach na wakacjach poświęcałem na wizyty lekarskie w Polsce . Bukowałem bilet , wsiadałem w samolot i chodziłem od jednego lekarza do drugiego, niejednokrotnie zostając zbywany w chamski sposób. I nie . Nigdy nie wydałem żadnych pieniędzy na żadne leki , które powodowały efekt placebo. Próbowałem tego co innym osobom pomogło i które dzieliły się tą wiedzą tu na forum . A , że mi nie pomogły to nic na to nie poradzę. Bo to , że jednym pomogą jakieś leki, wyeliminowane jakiejś konkretnej rzeczy z jadłospisu nie znaczy , że na kogoś innego tak samo to zadziała więc proszę nie wciskaj ludziom kitu , że pojawił się czarodziej z magiczną różdżką który odmieni ich życie i sprawi , że ich problem zniknie. I to za jedyne 150 zł. Zapłać to już nigdy nie będziesz żył w upokorzeniu i będziesz w końcu szczęśliwy.
No k.... Większego klauna od ciebie w swoim życiu chyba nie widziałem. Teksty jakich używasz to , żerowanie na najniższych ludzkich instynktach i jak dla mnie jesteś zwykłą gnidą. To nie bazar gdzie możesz pohandlować i fajnie zarobić. Jeżeli tego nie rozumiesz i nie masz nic merytorycznego do przekazania innym to wypad z tego wątku.
Ale po co się tak unosisz? Zachowanie godne klauna reprezentujesz sobą Ty, bo wyzywanie kogoś od s☠☠☠☠ysynów i gnid nie można inaczej określić. Nie chcę osądzać Krystiana pod kątem czy to słuszne, że chce wziąć za to pieniądze czy nie. Pewne jest to, że wcale się nie narzuca, tylko normalnie oferuje to co odkrył. Chcesz to możesz kupić, dobrze

Krystian zauważył, skoro wydałeś w sumie 20 tysięcy i borykasz się z tym 12 lat a szkoda Ci 150 zł to jest coś nie tak. Jakbym przez 12 lat śmierdział i żaden lekarz nie pomagał to bym chyba był gotów chwycić się brzytwy i już wydać te 150zł. Swoją drogą nie wiesz ile Krystian mógł teoretycznie włożyć w to pracy oraz czasu, a nigdzie na tym forum nie jest napisane, że każdy ma tutaj działać charytatywnie.

Tak więc polecam nie pisać postów pod wpływem emocji, i zanim się coś napisze ochłonąć. Mówisz, że nie ma Krystian nic merytorycznego do przekazania, a twoj post wyzywający go od s☠☠☠☠ysynów i gnid jest bardzo merytoryczny czyż nie? Hipokryzja.
Do tego wyganiasz go z tego forum jakby ono było twoją własnością, proszę nie bądź egoistą i nie rób sobie z tego wątku miejsca do wylewania twojej złości bo nie jest to tutaj potrzebne.

Nie chcesz? Nie kupuj, a jak chcesz wyrazić swoją opinię na ten temat to zrób to w cywilizowany sposób a nie jak wulgarny jaskiniowiec. Miło jak ktoś wjeżdża Ci ad personam? Wątpię. Pozdrawiam.
notsofun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 20:38   #3697
xavier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 56
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Po pierwsze nie nazwałem go s.... em tylko jego zachowanie określiłem jako takie. Po drugie tak , to nie moje forum, ale też nie miejsce na dorabianiu się na nieszczęściu innych osób. Po trzecie to , że wydałem już furę pieniędzy na rozwiązanie problemu , nie znaczy że jestem zobligowany wydać kolejne 150 na coś co z góry wydaje się szemrane. Kasa wydawana była na wizyty lekarskie osób które teoretycznie mogły mi pomóc , na leki które pomogły innym. Więc ze mną wszystko ok. Tutaj masz gościa który w ewidentny sposób chce sobie zrekompensować poniesione koszta z przeszłości i nie zależy mu na jakiejkolwiek pomocy tylko zarobku. Jeżeli tego nie widzisz to bardzo mi przykro. Może i całość poprzedniego posta nie była merytoryczna ale takie zachowania trzeba piętnować. Może nie w taki sposób ale coś trzeba zrobić i mam nadzieje , że nikt nie da się nabić w butelkę.
xavier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-28, 21:09   #3698
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Nie pozwolę się wyzywać od oszustów, tak więc te osoby mogą zapomnieć, że im nawet odpłatnie pomogę. Więc powodzenia. Chętnie usłyszę taki zarzut od osoby, która sprawdzi moją metodę i nie zadziała. Wtedy bym mógł to przyjąć na klatę, chamom nie pomogę. Poczyniłem wysiłek, na który Ci co do moich efektów nie doszli, nie zdecydowali się. Jeżdżenie po kolejnych lekarzach setki kilometrów i wracanie załamanym lub pełnym złudnej nadziei wtedy jeszcze komunikacją publiczną było gorsze niż wydane pieniądze. Tak chcę zrekompensować sobie to bo ja wykorzystałem niemal każdą opcję. Byłem tak zdesperowany, że rozważałem nawet sympatektomię jeśli to by zagwarantowało mi osiągnięcie celu. Całe szczęście nie zrobiłem sobie operacji z nieodwracalnymi skutkami. Moja metoda działa, wiem to. Kropka. Wybaczcie, że chcę to sprzedać.
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 02:26   #3699
kowalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witam

Wcześniej pisałem jako pawcio321 tylko nie pamiętam hasła

Dla mnie ta dyskusja na temat metody Krystiana jest zbyteczna i nie ma co zaśmiecać forum.Ja osobiście jestem do niej negatywnie nastawiony(mam tu dużo wątpliwości i zastrzeżeń ale zachowam je dla siebie) ale jesteśmy dorośli i każdy podejmuje decyzje samodzielnie.
I myślę że każdy z nas włożył w to dużo kasy i doznał upokorzenia, nie spełnił marzeń więc nie ma co się licytować kto więcej bo to bez sensu.A jeśli chodzi o czas to powinniśmy najbardziej podziękować osobom które tu się często wypowiadają i pomagają i dzięki nim jeszcze wątek nie umarł.



A tak na temat ciągle obserwuje wątek i widzę trochę osób którym dieta trochę pomaga.
Ja mogę dorzucić od siebie że byłem na terapii xifaxan 3x2 14 dni i metranidazol 2x1 10 dni, enterol przez pierwsze dni antybiotyku, a potem aloflorex po zakończeniu metadonizolu i miałem go brać przez 3 tygodnie i ciągle prokit na noc.
Na początku brania antybiotyków bez zmian nawet może gorzej
ale kiedy wszedłem na dietę pod sibo a dokładnie Protokół dr Siebecker to trochę zapach zmalał a od prysznica przez jakiś czas( 1-4h) miałem wrażenie że go nie ma.
Niestety na diecie wytrzymałem tylko 10 dni i potem jadłem wszystko. I tak wróciłem do punktu wyjścia (lekarz mówił że bez diety to wszystko jest bezsensu). Teraz wyciągnąłem wnioski i zaczynam wszystko od nowa etapami.

Tak żeby trochę podnieść was na duchu to te dwie osoby się wyleczyły wiem że było ich więcej:

-CrispyCookie strona 86 tej części numer postu #2579

-Zalamany strona 113 pierwszej części numer postu #3386 ( tu bardziej podsumowanie przez zalamanego)

Edytowane przez kowalek
Czas edycji: 2020-04-29 o 02:37
kowalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 08:03   #3700
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

By mieć pewność, że te osoby co niesłusznie mnie wyzwały (po zmianie decyzji) nie otrzymają pomocy wszystkie zainteresowane osoby proszę o wysłanie najpierw prywatnej wiadomości poprzez to forum o treści skopiowanego maila lub z informacją że mail ten został przez Was wysłany. A do chamów informacja - straciliście najważniejszą szansę w życiu, bądźcie tego pewni. Powodzenia w poszukiwaniach, dajcie znać ile razy zdublowaliście te 150 zł poprzez własne wydatki. Ja to nazywam natychmiastową karmą, by chamskich zachowań było jak najmniej. Mimo, że chcę za moją wiedzę pieniądze to wiem, że robię nadal dobry uczynek. Trzymajcie się
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 11:15   #3701
chory38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Krystian nie ma się co złościć,gniewać-ludzie wydali kupę kasy,mało tego ja pożyczyłem pewnej osobie pieniądze na badania by miała pewność co i jak-a ty piszesz ze masz na wszystko receptę.

W jaki sposób chcesz ją przekazać drugiej osobie najpierw przelew a potem oczekiwanie na maila od ciebie?

A może byś tą swoją wiedzę tu w całości upublicznił a ewentualnie potem dostałbyś za to wynagrodzenie.

Ja wiele razy trafiłem w życiu na osoby nieuczciwe i to np na allegro gdzie w zasadzie powinien być dobry adres...konto w m banku łatwo sobie założyć...podasz swoje imię nazwisko,adres,telefon i wszystko do weryfikacji?Krótka piłka?

Edytowane przez chory38
Czas edycji: 2020-04-29 o 11:17 Powód: bład
chory38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-29, 13:30   #3702
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Zaufanie to faktycznie śliska sprawa, na nie trzeba sobie zapracować, ale szacunek powinien być dany z automatu. Jasne, że na świecie są oszuści. Byłbym skończonym s...m gdybym oszukał ludzi, którzy mają ten sam problem co ja miałem, bo wiem jak z nim się żyje. Powiedz mi dlaczego jesteś w stanie zaufać lekarzowi, który żaden żadnemu z Nas nie pomógł? Bo ma tytuł doktora czy profesora? Po tym jak wyszedłem z tak unikatowego problemu wiem, że jedynie człowiek który go ma jest na tyle zdeterminowany by sobie pomóc najbardziej. Analogicznie jak z policją, to co że ma nas chronić skoro musi jej najpierw na tym zależeć, swoje wynagrodzenie i tak dostanie. Tak właśnie postrzegam tych wszystkich lekarzy, którzy bez najmniejszego skrępowania wyciągali ręce po zapłatę za zupełnie zbędną wizytę. Dlaczego w takim razie to mnie macie za oszusta, a nie ich? Ja drążyłem temat bo mi najbardziej na tym zależało by sobie pomóc. Fakt, że w pandemii ludzie zarówno nie mają pieniędzy i oszuści się pojawią. Rozumiem obawy. Jestem uczciwą osobą i przede wszystkim mam sumienie. Nigdy bym nie oszukał kogoś w takim położeniu jak wy, kto by oszukał? Sorry, ale będziecie musieli zaufać ...
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 20:21   #3703
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Tak wszystko podam co potrzebne do weryfikacji, choć przecież żeby zrobić przelew trzeba podać dane do przelewu gdzie jest choćby adres. Nie ma problemu.
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 09:26   #3704
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

I jeszcze jedno, proszę by nie zgłaszały się do mnie osoby, które mają nieszczelne jelita, nie ten problem miałem więc i nie na ten mam rozwiązanie. Tym osobą mogę polecić (to wiedza, na którą się natknąłem i nie musiałem zastosowywać) by jadły dużo kiszonek (kiszona kapusta, kiszone ogórki) i kefiry - to są produkty regulujące florę bakteryjną jelit, a często jest dysproporcja złych do dobrych bakterii. Można też kupić tabletki ze szczepami bakterii 0 im więcej szczepów tym lepiej. Ale lepiej w aptece niż w internecie - większa szansa że w środku jest to co ma być i że przeszło odpowiednią ilość badań. Wiem też że sok z buraków - naturalny, bez konserwantów określa czy ma się nieszczelne jelita. Gdy wypije się litr tego soku to gdy mocz będzie zabarwiony na czerwono to ponoć tą nieszczelność diagnozuje.

Moja metoda dotyczy pokonania brzydkiego zapachu ciała "bez powodu" i tego octowego, który pozostaje po człowieku w zamkniętym pomieszczeniu po minimum 30 min tam przebywania - samochód, czy mieszkanie - TEN PROBLEM POKONAŁEM !!! Miłego dnia
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 19:19   #3705
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

A może podaj kwotę jaką chciał byś uzyskać za upublicznienie tego na tym forum i podasz numer konta i będziemy wpłacać pieniądze każdy ile może,jak uzbiera się dana kwota to opublikujesz rozwiązanie ???


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 21:26   #3706
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Uważam że cena jednej wizyty lekarskiej jest stawką rozsądną, szczególnie że po zastosowaniu się do moich wniosków problem znika w tydzień, a utrzymanie się tego efektu zależy czy będziecie się pilnować. Można sobie pofolgować, ale problem wraca do trzech dni się utrzymując, gdy jest to jednorazowy wyskok. Dlatego lepiej jest to polubić niż się przymuszać. Nie będzie chodziło o sport czy saunę, tak więc bez obaw u osób w starszym wieku.
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 00:50   #3707
notsofun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 11
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Da się kulturalnie bez wyzwisk prowadzić dyskusję, nie koniecznie się ze sobą zgadzając? Da się. Świetny przykład dla niektórych osób.

A co do samej choroby, to jak wyżej pisałem od 2-3 miesięcy się poprawia. Nie wiem na ile to jest razem związane ale trądzik znacząco się zmniejszył.
Przez ostatnie dwa dni zjadłem sporo nabiału, wzdęcia, lekkie rozwolnienie i jak wcześniej smród był już naprawdę słaby i po dłuższym czasie od prysznica, tak dzisiaj jest niezbyt dobrze.
Kwaśny i pojawił się raptem 20 min po kąpieli.

Do tego niedawno zwróciłem uwagę na biały nalot na języku, szczegolnie na części głebiej w buzi. Mimo, że zęby i język myję dwa razy dziennie to ten nalot cały czas się pojawia. W internecie sporo informacji łączacych taki nalot z chorobami jelit, candida, ibs etc.
Ktoś zauważył u siebie podobny nalot?

Edytuje bo chcę dodać pytanie do Krystiana.
Czy ta twoja recepta na wyzdrowienie, oprócz opłaty, którą za nią chcesz, wymaga jeszcze jakiegoś dodatkowego wkładu finansowego? Mam na myśli suplementy, leki itp?

Jestem naprawdę ciekaw na co wpadłeś Krystian, że mówisz, że po tygodniu zapach znika. W styczniu przez tą dolegliwość rzuciłem pracę, na szczęście mam dopiero 22 lata i jeszcze żyję z rodzicami, którzy są wyrozumiali. Niestety nie stać mnie żeby wydać jednorazowo 150zł w ciemno tak naprawdę.
Ktoś tutaj zaproponował, że może by wspólnymi siłami jakoś się z Tobą dogadać, myślę, że znalazło by się kilka osób, które są w stanie Ci zaufać.

Edytowane przez notsofun
Czas edycji: 2020-05-01 o 00:58
notsofun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 09:37   #3708
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Biały nalot na języku to zagrzybiały organizm najprawdopodobniej, a wzdęcia po nabiale to możliwa nietolerancja laktozy (spróbuj odstawić mleko i pochodne - ja piję sojowe i sprawdź czy pomoże, ja dodatkowo mam nietolerancję fruktozy więc jak odstawiłem owoce, mimo, że je owoce uwielbiam to wzdęć już też nie mam). Ale te dwie kwestie to poza moją metodą. Nietolerancje pokarmowe to sprawa indywidualna nie wpływająca na zapach ciała. Moja metoda nie wymaga dodatkowych środków za które trzeba płacić, żadnych leków, żadnych suplementów. Wystarczy zmiana pewnych nawyków i samodyscyplina.
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 15:58   #3709
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-01, 16:05   #3710
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Może jak ktoś się zdecyduje i pomoże mu twoja metoda to da nam znać na tym forum i wtedy myśle nie będziesz miał problemu żeby każdy z nas zrobił ci taki przelew


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 16:24   #3711
krkuma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Wielu z was jest tak leniwych, ze czeka na cud i gotową receptę. Na uzdrowiciela, który przyjdzie na forum i za 150 zl przekaże wam swoją wiedzę. Bylibyście już dawno zdiagnozowani, ale nie robicie za wiele w tym kierunku. Lata mijają, a wy nadal z zapachem...
krkuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 00:04   #3712
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja ze swojego punktu widzenia mogę powiedzieć ze już mam dystans do tej choroby i już tyle było cudownych recept i złotych rad i już sceptycznie do tego podchodzę i tak naprawdę bardziej jestem zdania ze już będę do końca życia cierpiał swój żywot niż zostanę uzdrowiony no ale zawsze mam ten jakieś włos nadziei ze może moje życie się zmieni i zostanę cudownie uzdrowiony Co jak co ale z mojego punktu widzenia to ta choroba to największy dar jaki mogliśmy dostać a zarazem największe przekleństwo ( dla kumatych)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 15:31   #3713
bartus513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 58
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez KrystianQ Pokaż wiadomość
Biały nalot na języku to zagrzybiały organizm najprawdopodobniej, a wzdęcia po nabiale to możliwa nietolerancja laktozy (spróbuj odstawić mleko i pochodne - ja piję sojowe i sprawdź czy pomoże, ja dodatkowo mam nietolerancję fruktozy więc jak odstawiłem owoce, mimo, że je owoce uwielbiam to wzdęć już też nie mam). Ale te dwie kwestie to poza moją metodą. Nietolerancje pokarmowe to sprawa indywidualna nie wpływająca na zapach ciała. Moja metoda nie wymaga dodatkowych środków za które trzeba płacić, żadnych leków, żadnych suplementów. Wystarczy zmiana pewnych nawyków i samodyscyplina.
Zostawisz do siebie jakiś kontakt? Jakiś e-mail lub cokolwiek innego. Narazie jestem naa diecie jak nie pomoże to zdecyduje się na twoją ofertę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bartus513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 18:42   #3714
krkuma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

120 strona post 3592 wklejony jest link do forum.
Ilu tu z niego skorzystalo?
Macie tam informacje od osob, ktore z tego wyszly.
UWAGA... ZA DARMO!

Racja. Jestescie za leniwi zeby tam wejsc, poczytac i wprowadzic zmiany...
krkuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 23:27   #3715
notsofun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 11
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez krkuma Pokaż wiadomość
120 strona post 3592 wklejony jest link do forum.
Ilu tu z niego skorzystalo?
Macie tam informacje od osob, ktore z tego wyszly.
UWAGA... ZA DARMO!

Racja. Jestescie za leniwi zeby tam wejsc, poczytac i wprowadzic zmiany...
Nie wiem co masz na celu pisząc te posty, ale chcę Cię poprosić żebyś przestał. Nic do dyskusji nie wnoszą oprócz tego, że psujesz sobie wizerunek.
Przeczytałem praktycznie każdy post w tym wątku oraz w jego pierwszej części, rozwiązania, które działają dla jednych nie koniecznie działają dla innych. Nie pojawił się tutaj post, który jednoznacznie przytoczył by receptę na wyleczenie, która działa dla wszystkich. Więc trzeba zastosować ogólne zasady zdrowego życia i metodą prób i błędów dochodzić do praktyk, które mają najbardziej pozytywny wpływ.
Dlatego odsyłanie ludzi do konkretnego postu jest trochę bez sensu, bo owszem dla niektórych może to zadziałać ale niekoniecznie dla wszystkich. Uwierz mi, że ludzie z tą przypadłością ten wątek śledzą prawdopodobnie bardzo dokładnie. Przestań mówić o lenistwie bo wiem, że jak sie tak śmierdzi to każdą wolną chwilę przeznacza się na szukanie recepty.
Do tego w poście #3592 nie ma linku do żadnego forum, tylko jest link do anglojęzycznego kanału na YT, oraz anglojęzycznej społeczności na Discordzie, czyli komunikatorze głosowym. Zakładanie, że każdy zna angielski na tyle by się w nim porozumiewać jest krótkowzroczne.

Cytat:
Napisane przez krkuma Pokaż wiadomość
Wielu z was jest tak leniwych, ze czeka na cud i gotową receptę. Na uzdrowiciela, który przyjdzie na forum i za 150 zl przekaże wam swoją wiedzę. Bylibyście już dawno zdiagnozowani, ale nie robicie za wiele w tym kierunku. Lata mijają, a wy nadal z zapachem...
Są w tym wątku osoby, które od 12 lat biegają po najróżniejszych lekarzach a diagnozy ani widu ani słychu.

Aż razi w oczy, że to posty Krystiana strasznie Cię bolą. Konto założone po tym jak Krystian zaproponowal tutaj swoją ofertę, do tego tylko dwa posty na forum, i to w tak specyficznym wątku. Mam przeczucie, że jesteś kimś kto ten wątek śledzi, być może nawet cierpi na tę przypadłość, a nawet się tu udzielał. Dlatego założył nowe konto, by Krystiana zdyskredytować jeszcze bardziej
notsofun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 09:30   #3716
krkuma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez notsofun Pokaż wiadomość
Do tego w poście #3592 nie ma linku do żadnego forum, tylko jest link do anglojęzycznego kanału na YT, oraz anglojęzycznej społeczności na Discordzie, czyli komunikatorze głosowym. Zakładanie, że każdy zna angielski na tyle by się w nim porozumiewać jest krótkowzroczne.

Kolejny przykład olewania tematu i lenistwa. Nie chce się! Jeśli by wam zależało na wyleczeniu to byście użyli translatora, włączyli polskie napisy. Dążyli do tematu, notowali, wyciągali wnioski.

BTW panie adwokat "notsofun". Czy ta anglojęzyczna społeczność (discord) to nie właśnie forum? Zbiera ludzi z całego świata z problemem zapachu więc w jakim języku mają się porozumiewać? Angielski jest językiem "międzynarodowym".

Cytat:
Napisane przez notsofun Pokaż wiadomość
Aż razi w oczy, że to posty Krystiana strasznie Cię bolą. Konto założone po tym jak Krystian zaproponowal tutaj swoją ofertę, do tego tylko dwa posty na forum, i to w tak specyficznym wątku.
I niech rażą! Nie miałabym wstydu ludziom z tak przykrą przypadłością sprzedawać rozwiązanie, które mi pomogło.
Zależałoby mi, aby przerwać wszystkim ten horror, a nie wzbogacać się na cudzym nieszczęściu. Takie zachowanie zasługuje tylko na potępienie.

Panowie wyżej ładnie go podsumowali.

Detektywie "notsofun" zadanie dla ciebie. Wybadaj jeszcze kim jest krystianek. Konto, jakby nie było, założone celowo pod sprzedaż swojej cudownej receptury.

Edytowane przez krkuma
Czas edycji: 2020-05-04 o 09:39
krkuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 15:21   #3717
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Tak, konto założyłem po tym jak znalazłem rozwiązanie, ale niezarejestrowany śledziłem ten wątek od kilku lat. Po prostu nie miałem nic wtedy do powiedzenia. Jak ty wzbogacasz swoją obecnością ten wątek? Troll-ując? brawo, jak gdyby ten wątek nie był wystarczająco długi
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 09:07   #3718
krkuma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez KrystianQ Pokaż wiadomość
Tak, konto założyłem po tym jak znalazłem rozwiązanie, ale niezarejestrowany śledziłem ten wątek od kilku lat. Po prostu nie miałem nic wtedy do powiedzenia. Jak ty wzbogacasz swoją obecnością ten wątek? Troll-ując? brawo, jak gdyby ten wątek nie był wystarczająco długi
Trollowaniem nazywasz przestrzeganie przed takimi jak ty, bez sumienia, którzy chcą się wzbogacać na chorobie innych?
krkuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 07:16   #3719
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Wszyscy niemyślący są ci wdzięczni, bo tylko oni potrzebują suflera, pozostali sami podejmują decyzje. Przestrzegać możesz tylko wtedy gdybyś skorzystał i się przejechał, a tego nie było, więc to jest trollowanie.
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 09:52   #3720
krkuma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Myślący nie przeleją w ciemno pieniędzy, a niemyślących przestrzegam.

Jak mamy uwierzyć, że tobie to "coś" pomogło i jaką dajesz gwarancję, że chorym tutaj pomoże?
krkuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-28 10:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.