Powrót do brązu po rozjaśnianiu. Proszę o pomoc!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-15, 16:44   #1
Agnieszkaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10

Powrót do brązu po rozjaśnianiu. Proszę o pomoc!!


Mam pewien problem z włosami. W piątek byłam u fryzjera aby je rozjaśnić i wyszłam z salonu z żółtymi włosami Szybko kupiłam farbę Schwarzkopf Natural & Easy migdałowy jasny złocisty brąz jednak wyszły rude Bardzo chcę wrócić do brązu. Mój naturalny kolor to średni brąz. Tylko nie wiem czy lepiej użyć szamponetkę z joanny 'kawowy brąz' czy może jakąś farbę w kolorze brąz... Proszę o radę... Miała któraś z was podobną sytuację?
Agnieszkaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 17:26   #2
muszkae
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 32
Dot.: Powrót do brązu po rozjaśnianiu. Proszę o pomoc!!

Szamponetka zafarbuje włosy " na chwile" zawłaszcza rozjaśnianie, bardzo szybko się spłucze. farba powinna bez problemu przykryć kolor blondu, będzie się wypłukiwać na pewno szybciej niż z włosów nie rozjaśnionych, ale efekt na pewno lepszy niż szamponetką.
__________________
"Zawsze staraj się postępować jak należy. Chyba że sumienie ci nie pozwala."
muszkae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 17:41   #3
Agnieszkaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Powrót do brązu po rozjaśnianiu. Proszę o pomoc!!

dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
tylko zastanawiam się czy mogę ponownie pomalowac włosy farbą... były farbowane 3 dni temu i wyszedł ten nieszczęsny rudy
Agnieszkaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 18:35   #4
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Powrót do brązu po rozjaśnianiu. Proszę o pomoc!!

Cytat:
Napisane przez Agnieszkaa17 Pokaż wiadomość
dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
tylko zastanawiam się czy mogę ponownie pomalowac włosy farbą... były farbowane 3 dni temu i wyszedł ten nieszczęsny rudy
wydaje mi się,że jak użyjesz brązu to wyjdą Ci czarne,również kiedyś rozjaśniłam włosy do rudego w którym czułam się źle,pofarbowałam brązem Garniera i wyszły praktycznie czarne.Radziła bym Ci użyć jakiegoś jasnego brązu,i raczej farby trwałej bo szamponetka szybko się wypłuka tym bardziej na włosach rozjaśnianych.Takie jest moje zdanie.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 19:17   #5
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Powrót do brązu po rozjaśnianiu. Proszę o pomoc!!

Proponuję Ci farbę w odcieniu jasnego brązu, pewnie i tak wyjdzie jak ciemny brąz. Po czasie jednak się wypłucze. Na Twoim miejscu postawiłabym na naturalne odcienie, nie złote (może pogłębić rudy kolor), ani popiele (może być szaro-zielony).
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 21:53   #6
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 299
Dot.: Powrót do brązu po rozjaśnianiu. Proszę o pomoc!!

Cytat:
Napisane przez Agnieszkaa17 Pokaż wiadomość
Mam pewien problem z włosami. W piątek byłam u fryzjera aby je rozjaśnić i wyszłam z salonu z żółtymi włosami Szybko kupiłam farbę Schwarzkopf Natural & Easy migdałowy jasny złocisty brąz jednak wyszły rude Bardzo chcę wrócić do brązu. Mój naturalny kolor to średni brąz. Tylko nie wiem czy lepiej użyć szamponetkę z joanny 'kawowy brąz' czy może jakąś farbę w kolorze brąz... Proszę o radę... Miała któraś z was podobną sytuację?
Ja chcąc pozbyć się jasnych blond pasemek - i powrócić do brązu (jestem naturalną brunetką - włosy średni brąz) pofarbowałam Farbą Joanna Naturia Color - orzechowy brąz. Obawiałam się szamponów koloryzujących i kremów bez amoniaku (że mogą po prostu nie pokryć tak jasnych włosów). Farba musi być na tyle mocna (dlatego wybrałam Joannę)- by pokryła te jasne włosy. Zastanawiałam się nad kawowym brązem (też z Joanny Naturia), lecz obawiałam się, iż może wyjść zbyt ciemno - a w czerni źle się czuję, więc zdecydowałam się na orzechowy brąz. Farba równomiernie pokryła mi włosy. Byłam zadowolona. Jedyny mankament taki, że w słońcu jest lekka poświata czerwona - a ja wolę zdecydowanie naturalne kolory. Nie polecałabym szamponetki (takiej na kilka myć zaledwie) koleżanka kiedyś położyła na blond włosy i wyglądała jak papuga - wyszły jej różowe włosy (mimo iż miała wyjść czekolada) - po prostu szamponetką nie zmienisz koloru włosów o kilka tonów - jest ona za słaba.
__________________
"Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los." (Paulo Coelho)
Marika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 09:22   #7
Agnieszkaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Powrót do brązu po rozjaśnianiu. Proszę o pomoc!!

Cytat:
Napisane przez Marika27 Pokaż wiadomość
Ja chcąc pozbyć się jasnych blond pasemek - i powrócić do brązu (jestem naturalną brunetką - włosy średni brąz) pofarbowałam Farbą Joanna Naturia Color - orzechowy brąz. Obawiałam się szamponów koloryzujących i kremów bez amoniaku (że mogą po prostu nie pokryć tak jasnych włosów). Farba musi być na tyle mocna (dlatego wybrałam Joannę)- by pokryła te jasne włosy. Zastanawiałam się nad kawowym brązem (też z Joanny Naturia), lecz obawiałam się, iż może wyjść zbyt ciemno - a w czerni źle się czuję, więc zdecydowałam się na orzechowy brąz. Farba równomiernie pokryła mi włosy. Byłam zadowolona. Jedyny mankament taki, że w słońcu jest lekka poświata czerwona - a ja wolę zdecydowanie naturalne kolory. Nie polecałabym szamponetki (takiej na kilka myć zaledwie) koleżanka kiedyś położyła na blond włosy i wyglądała jak papuga - wyszły jej różowe włosy (mimo iż miała wyjść czekolada) - po prostu szamponetką nie zmienisz koloru włosów o kilka tonów - jest ona za słaba.
a farba szybko Ci się spłukiwała po malowaniu?
Agnieszkaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 17:45   #8
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 299
Dot.: Powrót do brązu po rozjaśnianiu. Proszę o pomoc!!

Cytat:
Napisane przez Agnieszkaa17 Pokaż wiadomość
a farba szybko Ci się spłukiwała po malowaniu?
Muszę przyznać, że farba dość długo się utrzymała (nie spłowiała i nie zmyła się - może zaledwie tylko troszkę zbladł kolor, ale nawet jak się troszkę spłukała to była równomierna kolorystycznie na włosach i ładnie wyglądała!) U mnie problem jest, że szybko mam odrosty i po miesiącu musiałam znów farbować, z tym ,że teraz jak już mam pokryte te jasne pasemka stosuję szampon koloryzujący.
__________________
"Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los." (Paulo Coelho)
Marika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 18:07   #9
Agnieszkaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Powrót do brązu po rozjaśnianiu. Proszę o pomoc!!

Mam nadzieję że i w moim przypadku też tak będzie ale wydaje mi się że farba ładnie pokryje rudy.
Jutro idę do fryzjera, oby wyszło ok
Agnieszkaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 22:04   #10
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Powrót do brązu po rozjaśnianiu. Proszę o pomoc!!

Daj koniecznie znać jaki będzie efekt tego naprawiania Trzymam kciuki
madine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 12:44   #11
Agnieszkaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Powrót do brązu po rozjaśnianiu. Proszę o pomoc!!

Wróciłam właśnie od fryzjera i mam ciemny brąz chciałam jaśniejszy, ale fryzjerka powiedziała że mógłby nie pokryć równomiernie koloru. Nareszcie pozbyłam się tego rudego Dzięki dziewczyny za wszystkie rady!
Teraz do odświeżenia koloru będę używać tylko szamponetki.
Agnieszkaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.