Kerastase - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-19, 09:53   #1
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46

Kerastase


Witam.
Miałam ostatnio przeprowadzony rytuał Vita Ciment w salonie fryzjerskim. Efekt był extra, włosy, mimo że spalone rozjaśnianiem, stały się duzo gładsze, miękkie w dotyku i odżywione. Jednak taka przyjemność w salonie nie jest tania. Zamówiłam takie ampułki na allegro, i mam zamiar zrobić to samo w domu. I teraz pytanie do Was:

jak to właściwie zrobić w warunkach domowych? czy po myciu głowy dajecie odżywkę, a dopiero potem wcieracie ampułki, czy bez odżywki?
Czytałam gdzieś na forum, że niektóre dziewczyny pakują głowę w folię, ręcznik, i podgrzewają suszarką. Czy wtedy jest lepszy efekt? Bo mnie fryzjerka nic takiego nie robiła, po prostu wmasowała cement we włosy, zostawiła na kilka minut, a potem spłukała. Czy po cemencie też nakładać odżywkę, czy już nic?
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 16:28   #2
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: rytuał Kerastase - wersja domowa

Cytat:
Napisane przez madine Pokaż wiadomość
Witam.
Miałam ostatnio przeprowadzony rytuał Vita Ciment w salonie fryzjerskim. Efekt był extra, włosy, mimo że spalone rozjaśnianiem, stały się duzo gładsze, miękkie w dotyku i odżywione. Jednak taka przyjemność w salonie nie jest tania. Zamówiłam takie ampułki na allegro, i mam zamiar zrobić to samo w domu. I teraz pytanie do Was:

jak to właściwie zrobić w warunkach domowych? czy po myciu głowy dajecie odżywkę, a dopiero potem wcieracie ampułki, czy bez odżywki?
Czytałam gdzieś na forum, że niektóre dziewczyny pakują głowę w folię, ręcznik, i podgrzewają suszarką. Czy wtedy jest lepszy efekt? Bo mnie fryzjerka nic takiego nie robiła, po prostu wmasowała cement we włosy, zostawiła na kilka minut, a potem spłukała. Czy po cemencie też nakładać odżywkę, czy już nic?
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Wersja z folia i suszarka jest znana ja praktykuje i jestem zadowolona z efektow. Trzeba to robic regularnie. Przynajmniej raz na miesiac. Zalezy tez jaki masz rodzaj wlosow, bo jesli cienkie raz na miesiac moze je obciazac wiec musisz troche poobserwowac.
Jesli tylko masz wiecej czasu niz przyslowiowe 5 min. z odzywka na glowie naloz ampulke, czy tez rzczej jej zawartosc na wlosy, ze zdecydowanym naciskiem na wlosy a nie na skore glowy ( bo to moze przetluszczac) potem zawin w folie wlasnie.
Podgrzej wszytsko teraz suszarka i zeby cieplo sie trzymalo zawin w recznik tworzac efekt a' la turban (mam nadzieje, ze wieszo co mi chodzi).
Po jakims czasie, jak nie bedziesz czula ciepla w okolicahc glowy) podgrzej jeszcze troche suszarka.
Po tym wszytskim pozostaje splukanie odzywki, ale ja juz bym sobie darowala nakladanie nastepnej.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 20:39   #3
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: rytuał Kerastase - wersja domowa

Dzięki
A z jakich jeszcze kosmetyków/rytuałów Kerastase korzystałyście? Obiło mi się coś o uszy o jakimś Oleo czy coś takiego. Dobre to jest? Który najlepszy do włosów cienki i zniszczonych rozjaśnianiem?
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 17:15   #4
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
kerastase a diabelnie zniszczone włosy - który produkt najpierw ?

Cześć dziewczyny
Mam nadzieję,że mi pomożecie
otóż ok 3 tygodnie temu zachciało mi sie blondu ( a włosy miałam koloru : ''sprany rudy'') no i mam blond ..ale mam tez zniszone włosy .
Jako,że zapuszczam włosy to nie chcę ich ścinać - zamierzam podciąc tylko wymęczone końcówki i tu pytanie do was :
zamierzam kupić sobie produkty kerastase ( z tej strony dokładnie http://www.gorgeousshop.co.uk/shop/k...oleo-curl-448/) ale ..nie wiem który produkt powinnam kupić najpierw..jak wiadomo nie są to tanie produkty więc nie kupię od razu całego zestawu - czy możecie podpowiecieć co najlepiej kupić najpierw jaki produkt mi się napewno przyda ?
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 08:28   #5
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kerastase

Jest już wątek o produktach Kerastase. Polecam także przejrzeć KWC.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.