Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-21, 19:16   #541
Agnes93
Raczkowanie
 
Avatar Agnes93
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 176
Wyślij wiadomość przez MSN do Agnes93
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

efekty dzisiejszych eksperymentów. Przy czym muszę sprawdzić dla porównania późniejsze nałożenie stylizatorów też w mojej dotychczasowej kombinacji jak to będzie wyglądało z nową odżywką.

Kolory średnie, bo musiałam je podciągnąc żeby było cokolwiek widać (mam beznadziejne oświetlenie w pokoju)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9.isana intensiv ds, sam artiste.jpg (211,1 KB, 37 załadowań)
__________________
"Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem"
Zapisz
Agnes93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 19:25   #542
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
efekty dzisiejszych eksperymentów. Przy czym muszę sprawdzić dla porównania późniejsze nałożenie stylizatorów też w mojej dotychczasowej kombinacji jak to będzie wyglądało z nową odżywką.
Pierścionki widzę
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 19:30   #543
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Albo krokosz nie pasuje, a szkoda by było, bo ja Ci go poleciłam Ale u mnie super się spisuję, choć chyba mamy nieco inne włosięta.
Spróbuję jeszcze raz może to nie krokosz
Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
efekty dzisiejszych eksperymentów. Przy czym muszę sprawdzić dla porównania późniejsze nałożenie stylizatorów też w mojej dotychczasowej kombinacji jak to będzie wyglądało z nową odżywką.

Kolory średnie, bo musiałam je podciągnąc żeby było cokolwiek widać (mam beznadziejne oświetlenie w pokoju)
O jakie ładne loczęta
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 19:36   #544
Agnes93
Raczkowanie
 
Avatar Agnes93
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 176
Wyślij wiadomość przez MSN do Agnes93
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Pierścionki widzę
no jakoś jest ich ostatnio coraz więcej i jakby im się trochę średnica zmniejszyła przy wczorajszej wilgotności miałam niemal afro- pełno malutkich pierścioneczków lub takich prawie-pierścionków+ troche puchu. Pierścioneczki są średnio takiej średnicy, że są na mały palec w sam raz albo ciut za ciasne (w zależności od loczka)
__________________
"Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem"
Zapisz
Agnes93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 20:16   #545
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
efekty dzisiejszych eksperymentów. Przy czym muszę sprawdzić dla porównania późniejsze nałożenie stylizatorów też w mojej dotychczasowej kombinacji jak to będzie wyglądało z nową odżywką.

Kolory średnie, bo musiałam je podciągnąc żeby było cokolwiek widać (mam beznadziejne oświetlenie w pokoju)
ale fajniutkie loczki

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

A propo loczków i pierscionków to jak robiły mi się takie pierścionki ,ja to nazywam komunijne bo dziewczynkom na komunie takie się robiło kiedyś..,to ludzie myśleli,że sobie nakręcam na lokówkę.Jakoś głupio się czuję z takimi pierścionkami.Kiedyś rano w metrze dziewczyna stojąca obok mnie powiedziała głosno patrząc na mnie do swojej koleżanki,,no ale ja to wolałabym się wyspać niż kręcić loki.Tak czasami te pierścionki u mnie wyglądają jakby zeszły dopiero co z lokówki a wkurza mnie,że ludzie myślą,że sobie kręcę loki na co dzień.Kiedys jakaś babcia podeszła do mnie i zapytała a czym takie loki zrobić?.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 20:19   #546
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
ale fajniutkie loczki

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

A propo loczków i pierscionków to jak robiły mi się takie pierścionki ,ja to nazywam komunijne bo dziewczynkom na komunie takie się robiło kiedyś..,to ludzie myśleli,że sobie nakręcam na lokówkę.Jakoś głupio się czuję z takimi pierścionkami.Kiedyś rano w metrze dziewczyna stojąca obok mnie powiedziała głosno patrząc na mnie do swojej koleżanki,,no ale ja to wolałabym się wyspać niż kręcić loki.Tak czasami te pierścionki u mnie wyglądają jakby zeszły dopiero co z lokówki a wkurza mnie,że ludzie myślą,że sobie kręcę loki na co dzień.Kiedys jakaś babcia podeszła do mnie i zapytała a czym takie loki zrobić?.

niektórzy chyba myślą, że jedyny rodzaj włosa na świecie to prosty
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 20:25   #547
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

pierwsze 2 przed odgnieceniem, 3 nastepne po (ostatnie nie pokazuje tego w pelnej krasie, ale po lewej stronie cudownie mi sie pokrecily wlosy )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3604.jpg (211,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3612.jpg (122,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3629.jpg (120,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3630.jpg (105,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3649.jpg (102,2 KB, 26 załadowań)
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 21:12   #548
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
pierwsze 2 przed odgnieceniem, 3 nastepne po (ostatnie nie pokazuje tego w pelnej krasie, ale po lewej stronie cudownie mi sie pokrecily wlosy )
Świetne falki! Jak je stylizujesz?
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 21:17   #549
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Świetne falki! Jak je stylizujesz?
wiesz co... na zel zielony z lidla na odsaczone wlosy nakladam b/s, potem zel z lidla i susze dyfuzorem, po wysuszeniu jeszcze chodze chwile i odgniatam zel to taki jak w tym poscie wlosy sa miekkie, blyszczace a fale zachowane
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 21:22   #550
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Dla niektórych słyszałam, że jest na tyle silny że rozcieńczają.. ja dawałam dużo i na całą noc, ale mój skalp to jest kamień i ani razu niczego nie poczułam, nawet przy masowaniu i ogrzewaniu i tylko sobie włosy przenawilżyłam, o Godzina pewnie starczy, ja wszystko tak ekstremalnie, biedne me włosy ^^

Ja to raczej wrażliwy skalp mam, i jakby mi miały ( oby nie ) włosy wypaść po mocy tego oleju to może lepiej rozcieńczyć albo dać (nierozcieńczony) na skalp na 30 min zamiast na noc, zawsze z tym co ma rozgrzewać skórę głowy wolę uważać, bo zawsze mam wrażenie, że mogą mi wypaść Będę pamiętać żeby na długość nakładać na max godzinę, żęby nie przedobrzyć




Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
- Hejo! Mówisz - masz

Pierwszy "zestaw" fotek stary, ale ogólnie niewiele się zmieniło . Druga fotka z dzisiaj - niewiele z Nimi dzisiaj robiłam, no i trochę przespane, stąd nieco luźniejszy skręt. Martwi mnie jedynie to, że coś nie bardzo chcą rosnąć .


Sliczne , moje też miały etap nierośnięcia ale na szczęście (0dpukać ) chyba im to przeszło




Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
vidia, ale Ci zazdroszczę ja od 13 rż. farbuję

Czemu aż od 13 rż. ? A jaki masz naturalny kolor ??



Cytat:
Napisane przez wikaa24 Pokaż wiadomość
ale produkujecie tych stron
mi zima definitywnie nie służy, pada deszcz, wieje wiatr i -10 jest
śmiercionośne kombo dla włosów.
ja doszłam do wniosku, że robię moim detoks. żadnych joann na końcówki, przykładania wagi i nerwów. lepiej się kręcą, jak mają wody dużo, i tyle im do szczęścia wystarczy :p dziś nawet taki śliczny pierścionek regularny mi się ukręcił, palca można było w środek włożyć


Sliczny pierścionek
Moje też się skręcają w takie pierścionki ale ostatnio skręcają się wpieerścionki dopiero na 2 dzień bo w dniu mycia to się robią takie rozprostowane krzywulce w szczególności na końcach, a następnego dnia dopiero dochodzą do swojego naturalnego wyglądu. Wkurza mnie to że tak żel na nie działa w dzien po myciu ale nie



Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie zabezpieczania końcówek (zwłaszcza do tych z Was które używają w tym celu oleju):
1. Kiedy to robić? włosy wilgotne (po ręcznikowaniu)/prawie suche/dopiero co wyschnięte?
2. Ile cm tak na oko tych końcówek trzeba zabepieczyć?
3. Jak to zrobić technicznie na mocno wycieniowanych włosach?
4. Jak dużo oleju dajecie?

U mnie zabezpieczanie końcówek to troche pięta achillesowa wilgotnych włosach jakoś miałam strąkowate końcówki, na dopiero wyschniętych (może nawet nie w 100% suchych jeszcze) jest chyba troche lepiej ale tak czy siak kłopot z aplikacją


Ja zabezpieczam zwykle wyciskając kropelkę/dwie jedwabiu Marion, albo kropelkę oleju np kokosowego i kropelkę jedwabiu i wgniatam w mokre włosy zaraz po nałożeniu odżywki b/s albo bo po nałożeniu stylizatora, lub kropelkę po odżywce a kropelkę po żelu. Wgniatam z głową z dół łapiąc wszystkie pasama i ewentualnie później się prostuje i jeszcze delikatnie rękami przecieram kilka cm końcówek każdej warstwy i poźniej jeszcze delikatnie ugniatam, żeby się nie rozprostowały nie wiem czy to zrozumiałe bo trochę mi zawiłe wyszło


Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
efekty dzisiejszych eksperymentów. Przy czym muszę sprawdzić dla porównania późniejsze nałożenie stylizatorów też w mojej dotychczasowej kombinacji jak to będzie wyglądało z nową odżywką.

Kolory średnie, bo musiałam je podciągnąc żeby było cokolwiek widać (mam beznadziejne oświetlenie w pokoju)


I tak są śliczne masz taki drobny ale taki ładny ten skręt


Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
pierwsze 2 przed odgnieceniem, 3 nastepne po (ostatnie nie pokazuje tego w pelnej krasie, ale po lewej stronie cudownie mi sie pokrecily wlosy )
bardzo ładne



Vidia, Kiko, Imperfecta same sliczności w codznienniku
Imperfecta możesz mieć pogniecione po dyfuzorze, jak tak zawsze mam po dyfuzorze
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 21:47   #551
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
pierwsze 2 przed odgnieceniem, 3 nastepne po (ostatnie nie pokazuje tego w pelnej krasie, ale po lewej stronie cudownie mi sie pokrecily wlosy )
Super!

Będę się musiała przyjrzeć Twoim zabiegom włosowym, bo mam wrażenie, że w niektórych miejscach nasze włosy podobnie się układają. Może coś podpatrzę u Ciebie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 23:24   #552
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Ja to raczej wrażliwy skalp mam, i jakby mi miały ( oby nie ) włosy wypaść po mocy tego oleju to może lepiej rozcieńczyć albo dać (nierozcieńczony) na skalp na 30 min zamiast na noc, zawsze z tym co ma rozgrzewać skórę głowy wolę uważać, bo zawsze mam wrażenie, że mogą mi wypaść Będę pamiętać żeby na długość nakładać na max godzinę, żęby nie przedobrzyć
Wypaść nie powinny, na blogu alinyrose coś było o tym oleju wspomniane, może zajrzyj i popatrz jak to na wrażliwców działa.


Dziewczyny, takie oftopowe pytanie i nieco głupie, ale czy któraś ma tak że po niefajnym śnie i obudzeniu boli Was głowa i czujecie się zmęczone?
Ja w więskzości mam koszmary i rano budze się okropnie, często boli mnie głowa, a dziś rekordowo. Zaś jak śpię z 3 godziny i nic mi się nie zdąży przyśnić to czuję się ospała, ale generalnie lepiej. Mam wrażenie, że zamiast odpoczywać w czasie snu to męcze sie jakbym wykonywała jakaś czynność i nie wiem co tu jest grane.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 23:28   #553
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Vidia, Kiko, Imperfecta same sliczności w codznienniku
Imperfecta możesz mieć pogniecione po dyfuzorze, jak tak zawsze mam po dyfuzorze
Dziękuję bardzo
Ja nigdy tak po dyfuzorze nie miałam wcześniej a od września właściwie za każdym razem suszę, chyba tylko raz mi schły naturalnie
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 07:03   #554
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Dziewczyny, takie oftopowe pytanie i nieco głupie, ale czy któraś ma tak że po niefajnym śnie i obudzeniu boli Was głowa i czujecie się zmęczone?
Ja w więskzości mam koszmary i rano budze się okropnie, często boli mnie głowa, a dziś rekordowo. Zaś jak śpię z 3 godziny i nic mi się nie zdąży przyśnić to czuję się ospała, ale generalnie lepiej. Mam wrażenie, że zamiast odpoczywać w czasie snu to męcze sie jakbym wykonywała jakaś czynność i nie wiem co tu jest grane.
Ja też tak mam,czasami krzyczę przez sen,małż mi mówi a ja pamiętam co mi się sniło.Czasami mam takie horrory,że myślę o nivh potem w dzień.Ostatnio mniej ale z miesiąc temu to non stop codziennie.Człowiek nawet w śnie przezywa i się męczy.Potwornie się bałam w tych snach,jakieś trupy cięte piłami.Ostatnio po jakimś filmie tak miałam.Nie mogę oglądać filmow w których są takie przykre sceny pomimo,że mam 32lata to nadal jestem wrazliwa na takie rzeczy:/.Człowiek zamiast się wyspac to w nocy się jeszcze męćzy.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2014-01-22 o 07:07
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 08:09   #555
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Jej gonicie z tym nowym wątkiem postaram się nadrobić ale już widziałam dużo ładnych włosków
U mnie akcja spanie w sucharkach i brak suszarki trwa nieprzerwanie. Włosy są w super formie, widocznie zdrowsze (najlepsze są dla mnie poranki kiedy po przebudzeniu tylko odgniatam sucharki i lekko roztrzepuję nadając kształt fryzurce - nie wiem jak mogłam przez tyle lat wstawać tak wcześnie)
Wczoraj dodałam też olej (dosyć sporo) do odżywki b/s i muszę przyznać, że chyba to jest to - zero puchu, włoski nie są matowe (bardzo bałam się przetłuszczu)
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 08:16   #556
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Wypaść nie powinny, na blogu alinyrose coś było o tym oleju wspomniane, może zajrzyj i popatrz jak to na wrażliwców działa.


Dziewczyny, takie oftopowe pytanie i nieco głupie, ale czy któraś ma tak że po niefajnym śnie i obudzeniu boli Was głowa i czujecie się zmęczone?
Ja w więskzości mam koszmary i rano budze się okropnie, często boli mnie głowa, a dziś rekordowo. Zaś jak śpię z 3 godziny i nic mi się nie zdąży przyśnić to czuję się ospała, ale generalnie lepiej. Mam wrażenie, że zamiast odpoczywać w czasie snu to męcze sie jakbym wykonywała jakaś czynność i nie wiem co tu jest grane.






Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Ja też tak mam,czasami krzyczę przez sen,małż mi mówi a ja pamiętam co mi się sniło.Czasami mam takie horrory,że myślę o nivh potem w dzień.Ostatnio mniej ale z miesiąc temu to non stop codziennie.Człowiek nawet w śnie przezywa i się męczy.Potwornie się bałam w tych snach,jakieś trupy cięte piłami.Ostatnio po jakimś filmie tak miałam.Nie mogę oglądać filmow w których są takie przykre sceny pomimo,że mam 32lata to nadal jestem wrazliwa na takie rzeczy:/.Człowiek zamiast się wyspac to w nocy się jeszcze męćzy.
Chodzcie z tym tematem na offtopowy watek to tez sie wypowiem
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 08:32   #557
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Chodzcie z tym tematem na offtopowy watek to tez sie wypowiem
podasz linka?
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 09:07   #558
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Wypaść nie powinny, na blogu alinyrose coś było o tym oleju wspomniane, może zajrzyj i popatrz jak to na wrażliwców działa.


To muszę doczytać zaglądam do Alinki ale gdzieś mi to umknęło dzięki



Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo
Ja nigdy tak po dyfuzorze nie miałam wcześniej a od września właściwie za każdym razem suszę, chyba tylko raz mi schły naturalnie


To może za dużo żelu, albo jakaś inna przyczyna, może za mało ugniatałaś wcześniej ??



Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
podasz linka?


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=451032
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 09:30   #559
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
dzięki
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 11:33   #560
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
a wkurza mnie,że ludzie myślą,że sobie kręcę loki na co dzień.Kiedys jakaś babcia podeszła do mnie i zapytała a czym takie loki zrobić?.
Ja mam dużo mniej kręcone niż Ty a też się mnie pytają jak kręcę i czy długo schodzi, wkurzające

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
niektórzy chyba myślą, że jedyny rodzaj włosa na świecie to prosty
hehe no dokładnie też mam takie wrażenie, że ludziom się zdaje że tylko takie można mieć naturalnie
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 11:51   #561
Agnes93
Raczkowanie
 
Avatar Agnes93
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 176
Wyślij wiadomość przez MSN do Agnes93
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Ja natomiast prędzej się spotkałam z tekstem "to ty masz takie włosy swoje?! ja myślałam że to trwała!" (choć i o kręcenie też mnie podejrzewali) jak byłam mała to jakoś to łatwiejsze było bo zawsze się ludzie do mnie per aniołku zwracali. A ja w życiu włosów nie kręciłam (chyba że na palcu- co czasem robie żeby się pozbyć włosków z puchu które się gdzieś brzydko oddzielają), prostowałam włosy ze 4x w życiu z czego 2x było na szczotce (i tak wyszły falowane) i 2x prostownicą (pożyczaną od koleżanki bo swojej nie posiadam bo na co mi; mimo masy utrwalaczy do max. godziny zaczynały sie już fale robić), suszary użyłam może ze 20razy (a kończe za 2 dni 21lat) z czego od chyba 5lat nie użyłam jej ani razu. Ale wiecie, co? to chyba zazdrość ludzka
__________________
"Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem"
Zapisz
Agnes93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 11:57   #562
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
Ja natomiast prędzej się spotkałam z tekstem "to ty masz takie włosy swoje?! ja myślałam że to trwała!" (choć i o kręcenie też mnie podejrzewali)
każda z nas ( falowanych) pewnie tego doświadczyła
mnie kiedys tak wnerwiła fryzjerka, znawczyni od siedmiu bolesci
opisywałam tu historie

włosy mi sie popsuły, moze po hennie
nosz kluski wiszące mam
pierwszy raz odkąd tu jestem mam popsute włosy
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 12:06   #563
Agnes93
Raczkowanie
 
Avatar Agnes93
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 176
Wyślij wiadomość przez MSN do Agnes93
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mnie kiedys tak wnerwiła fryzjerka, znawczyni od siedmiu bolesci
opisywałam tu historie
Moja (pierwszy raz byłam u niej ale zdała egzamin na 5+, więc napewno pójdę do niej za jakieś 3 miechy) znowu była w szoku jak jej powiedziałam że 2mies temu miałam zniszczone siano, bo stwierdziła, że mam bardzo fajnie nawilżone włosy chociaż wydaje mi się że może być lepiej chociaż chyba nie wiem tak naprawdę jak wyglądają dobrze nawilżone loki (przynajmniej u mnie) bo ja chyba min.pół życia miałam susz na łebie
__________________
"Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem"
Zapisz
Agnes93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 12:21   #564
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
włosy mi sie popsuły, moze po hennie
nosz kluski wiszące mam
pierwszy raz odkąd tu jestem mam popsute włosy
Ja ostatnio (z 5 tygodni temu), jak robiłam hennę, też miałam po niej paskudne włosy. Zawsze dobrze reagowały i po kilku-kilkunastu godzinach już nie było siana, były gładkie i błyszczące (tylko trochę usztywnione). A teraz prawie tydzień je doprowadzałam do stanu sprzed henny.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 12:41   #565
Agnes93
Raczkowanie
 
Avatar Agnes93
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 176
Wyślij wiadomość przez MSN do Agnes93
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Chyba jednak sam żel mi się nie nadaje jest większy puch niż zwykle po reanimacji porannej. Zazwyczaj nie jest AŻ tak źle jak widać na zdjęciu (jest troche mniej puszku zazwyczaj). Przy czym jak pisałam- ze względu na moją długość odpada przerzucanie przez łóżko, ananas to samo (tym bardziej, że bym miała znając moje włosy dół prosty prawie wtedy jeśliby się dało a warkocz prostuje do fal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0659-1-1.jpg (232,5 KB, 28 załadowań)
__________________
"Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem"
Zapisz
Agnes93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 12:44   #566
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja ostatnio (z 5 tygodni temu), jak robiłam hennę, też miałam po niej paskudne włosy. Zawsze dobrze reagowały i po kilku-kilkunastu godzinach już nie było siana, były gładkie i błyszczące (tylko trochę usztywnione). A teraz prawie tydzień je doprowadzałam do stanu sprzed henny.
moje smętnie wiszą i jakby skręt traciły?
niby po wysuszeniu są pierdzionki a wczoraj po nocy ( spanie w sucharkach jak zawsze) miałam kluski
normalnie jak z nusiowych życzeń, posklejane wiszące strąki, nie odważyłam sie ich pokazać światu
czegoś takiego na moim łbie jeszcze nie widziałam
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 12:49   #567
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
moje smętnie wiszą i jakby skręt traciły?
niby po wysuszeniu są pierdzionki a wczoraj po nocy ( spanie w sucharkach jak zawsze) miałam kluski
normalnie jak z nusiowych życzeń, posklejane wiszące strąki, nie odważyłam sie ich pokazać światu
czegoś takiego na moim łbie jeszcze nie widziałam
No moje też się właśnie nie chciały kręcić. Skręt już dawno przez długość w znacznym stopniu straciłam, ale po tej hennie to NIC, kompletnie, jakieś powywijane końce tylko, a stylizacja kończyła się strąkami, tak jak mówisz. I na dodatek susz, o którym pisałam. Tragedia.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 13:34   #568
AjriszMarta
Zakorzenienie
 
Avatar AjriszMarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: rocky road to Walhalla :>
Wiadomości: 4 320
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez lubiekosmos Pokaż wiadomość
Mam pytanie: czy ten szampon zawiera SLS lub silikony (nie umiem sie rozeznac)? :/

Oto i sklad: http://3.bp.blogspot.com/--_CRkfc0hO...0/P5120080.JPG

Dziekuje za odpowiedzi

Okej, pogooglowalem i podobno jest zgodny z cg... wiec domyslam sie, ze nie zawiera wyzej wymienionych skladnikow.
ANALIZA
Nie jest zgodny z CG, bo zawiera polyquaternium-7 ale w bardzo małym stężeniu.
Zgodność z CG odnosi się do oblepiaczy, nie detergentów. ALS jest odpowiednikiem SLS jeśli chodzi o siłę myjącą, jest odrobinę łagodniejszy dla skóry. Teoretycznie i dla mojej też.
__________________
Falowana!

AjriszMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 13:51   #569
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
Ja natomiast prędzej się spotkałam z tekstem "to ty masz takie włosy swoje?! ja myślałam że to trwała!" (choć i o kręcenie też mnie podejrzewali) jak byłam mała to jakoś to łatwiejsze było bo zawsze się ludzie do mnie per aniołku zwracali. A ja w życiu włosów nie kręciłam (chyba że na palcu- co czasem robie żeby się pozbyć włosków z puchu które się gdzieś brzydko oddzielają), prostowałam włosy ze 4x w życiu z czego 2x było na szczotce (i tak wyszły falowane) i 2x prostownicą (pożyczaną od koleżanki bo swojej nie posiadam bo na co mi; mimo masy utrwalaczy do max. godziny zaczynały sie już fale robić), suszary użyłam może ze 20razy (a kończe za 2 dni 21lat) z czego od chyba 5lat nie użyłam jej ani razu. Ale wiecie, co? to chyba zazdrość ludzka


haha też spotkałam się z tym tekstem i przy tym mina zdziwionych bab że to naturalne bezcenna za to uwielbiam jak koledzy zachwycają się moimi lokami również bezcenne

Też kilka razy prostowałam włosy ale zawsze po wyprostowaniu moje włosy były falowane, odrobina wilgoci i robił się puch a potem zaczynały się skręcać więc bez sensu było je prostować
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 14:05   #570
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Mnie o trwałą nie podejrzewali bo trwała ma drobny skręt,chociaż teraz robią też trwałą na grube wałki.Ale teksty takie same,,to same Ci się tak kręcą?To Ty takie masz naturalne,nic nie podkręcasz?''i tak każdemu na roku tłumaczyć to sorry.
Ja często prostowałam,często czyli 2 razy w mcu.Szłam zawsze do fryzjera bo jak sama prostowałam to był puch,ktory się falował.Na prostownicę dobrą to mam proste jak druty i się trzymają kilka dni!chyba,że zmoknę.Wyglądam zupełnie inaczej ale jak to kobieta lubiłam i lubię czasami zmianę i sobie prostuję.Ale jak kilka dni mam takie proste to już tęsknie do moich loczków.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-01 16:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.