Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-05, 20:52   #2041
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej dziewczyny!Ja ma takie pytanko,za bardzo niewiedzialam gdzie sie z nim zaczepic a tu chyba najbardziej to pasuje!
Otoz-od 2 lat farbowalam wlosy tak ze mialam rozjasnione pasemka a reszta na ciemny braz(u mnie wychodzil czarny) ,farbowalam najpierw Palete a potem Wellaton i jeszcze Londa,potem mi sie znudzilo(dokladnie miesiac temu)i postanowilam farbnac calosc n jasny braz z Londy no i tam gdzie byly rozjasnione pasemka wyszedl nawet fajny kolorek-taki jasny brazik a reszta bezzmiennie czarna.Juz troszke sie spral ten kolor ale ja chce sie go pozbyc jednak bez dekoloryzacji.Mam naturalny kolor ciemny blond tako myszowaty i w tej chwili chcialabym do niego wrocic,nie tak odrazu,no i dlatego pytam czy jak teraz ufarbuje sobie np.jasnym blondem lub srednim to bedzie cos widac,tzn czy jakos mi przykryje ten ciemny kolor?Jesli wiecie jaka farba moglabym teraz na tych moich klakach uzyskac kolor ciemny blond to prosze piszcie kochane!Z gory dziekuje!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 15:30   #2042
madllen999
Przyczajenie
 
Avatar madllen999
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Unhappy z czarnego na brąz

witam
mam powazny problem.Przez swoją głupotę przefarbowałam się z brązu na czerń(farba firmy londa-odradzam)teraz moje włosy są słabe i wypadają..chce z powrotem wrócić do brązu tylko nie wiem jakiej farby mam użyć żeby nie popsuć ich jeszcze bardziej..juz raz probowałam to nic z tego nie wyszło ,bo ta piekielna czerń nie chce zejść.Czy w związku z tym bezpiecznie jest użyć najpierw rozjaśniacza(kupilam ostatnio firmy Joanna tyle ze boje sie go uzyc)aby przygotowac wlosy do nalozenia brazu??
madllen999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 16:01   #2043
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: z czarnego na brąz

Witaj
Pozostaje dekoloryzacja bądz silny rozjaśniacz,jednak odradzam taki zabieg skoro Twoje włosy juz są słabe oraz wypadają po "tylko" farbie,obawiam się, żebys nie została łysa po silnym rozjaśniaczu,poczekaj...n iektórym londa szybko sie zmywa-więc kup szampon w aptece przeciwłupieżowy i szoruj codziennie.Polecam Neril-ładnie spiera kolor i kosztuje ok 20zł.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 16:26   #2044
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: z czarnego na brąz

Cytat:
Napisane przez madllen999 Pokaż wiadomość
witam
mam powazny problem.Przez swoją głupotę przefarbowałam się z brązu na czerń(farba firmy londa-odradzam)teraz moje włosy są słabe i wypadają..chce z powrotem wrócić do brązu tylko nie wiem jakiej farby mam użyć żeby nie popsuć ich jeszcze bardziej..juz raz probowałam to nic z tego nie wyszło ,bo ta piekielna czerń nie chce zejść.Czy w związku z tym bezpiecznie jest użyć najpierw rozjaśniacza(kupilam ostatnio firmy Joanna tyle ze boje sie go uzyc)aby przygotowac wlosy do nalozenia brazu??

Ja podobnie jak baniulka polecam do zmywania szampony przeciwłupieżowe
Pocieszę Cię tym,że kiedyś zrobiłam dokładnie to samo, co Ty. Tzn. prawie to samo. Chciałam pogłębić swój brązik zamiast kolorku jaki chciałam, wyszła czerń (miał być ciemny brąz). Okropnie wyglądam w czerni i niewiele myśląc wysłałam siostrę po kolejną farbę-jasny brąz w nadzieji,że to rozjaśni. Niestety nic nie pomogło,więc siostra znowu kupiła mi kolejną farbę. Ta też nie pomogła. Popaliłam sobie włosy i cebulki, bo zaczęły mi bardzo po tych zabiegach wypadać. Straciłam połowę włosów. Naprawdę. Od tamtej pory nie używałam jeszcze żadnej farby i już chyba nie użyję.
Fryzjerka doradziła mi częste, codzienne (nawet po 5 myć naraz) głowy, a koleżanki odpowiedni makijaż i jakoś przeżyłam.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 17:35   #2045
madllen999
Przyczajenie
 
Avatar madllen999
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: z czarnego na brąz

przeciwlupiezowy powiadasz...sprobowac nie zaszkodzi.dziekuje za rade mam nadzieje ze spierze sie szybko,bo mam juz chyba 3 centymetrowe odrosty-po polowie kasztanowe(jeszcze po tym jak probowalam przefarbowac ta glupia czern)i swoje brazowe.
madllen999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 17:48   #2046
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: z czarnego na brąz

mi się bardzo szybko spiera czarny kolor nawet jak myję głowę po prostu szamponem do przetłuszczających się włosów

może znajdź szampon tzw. oczyszczający???
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 19:18   #2047
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: z czarnego na brąz

Cytat:
Napisane przez madllen999 Pokaż wiadomość
przeciwlupiezowy powiadasz...sprobowac nie zaszkodzi.dziekuje za rade mam nadzieje ze spierze sie szybko,bo mam juz chyba 3 centymetrowe odrosty-po polowie kasztanowe(jeszcze po tym jak probowalam przefarbowac ta glupia czern)i swoje brazowe.

Cierpliwości myj często włosy i to tak jak pisałam powyżej nawet po 5 razy. Wiem, że to szalone i uciążliwe, ale napewno farba szybciej się zmyje. Choć napewno nie do końca, ja mam jeszcze trochę na końcówkach, ale to prawie niewidoczne. Aha i odradzam dekoloryzację czy coś w tym stylu. Naprawde szkoda włosów. Powodzenia i wytrwałości
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 20:21   #2048
madllen999
Przyczajenie
 
Avatar madllen999
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: z czarnego na brąz

Cytat:
Napisane przez karolcia_83 Pokaż wiadomość
Cierpliwości myj często włosy i to tak jak pisałam powyżej nawet po 5 razy. Wiem, że to szalone i uciążliwe, ale napewno farba szybciej się zmyje. Choć napewno nie do końca, ja mam jeszcze trochę na końcówkach, ale to prawie niewidoczne. Aha i odradzam dekoloryzację czy coś w tym stylu. Naprawde szkoda włosów. Powodzenia i wytrwałości
jak na mnie to i tak czesto je myje,bo co drugi dzien(kiedys robiłam to co 3 a nawet 4 dzien-za czasow zdrowego owlosienia of course;p)a trzeba tu poinformować,że już czwarty miesiąc leci od farbowania i nic...
zreszta jeszcze to glupie wypadanie..
a propos kolezanka "farbnęła" się na czarno i tez jej wypadały,jak kolor sie spral zafarbowala na ciemny blond i jak reka odjął nie miała już z nimi problemu...może to zalezalo od skladnikow tej farby..zreszta sama juz nie wiem..
madllen999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 20:24   #2049
tisza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 171
Dot.: z czarnego na brąz

ja od kwietnia nie farbowalam wlosow, a wczesniej nonstop na czarno i teraz mam jasniutenki brazik. strasznie szybko sie spiera. sprobuj rumianku i szaponow przeciwlupiezowych jak bylo pisane wyzej. a no i mozesz je troche poprostowac, prostownica suszarka etc tez rozjasniaja wlosy
tisza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 18:01   #2050
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Arrow Dot.: z czarnego na brąz

skąd, ja to znam. chyba dwa lata temu poraz pierwszy chcialam sie pozbyc czarnego koloru i tak jak ty szukałam info na wizażu. Od tamtej pory już kiklakrotnie wracałam do czerni, pozniej mi sie ona nudziła, więc rozjasnialam i tak w kółko. Ostatni raz pozbyałam sie czerni 4 m-ce temtu. Powiem tak: szampony przeciwłupieżowe troszkę zmywają kolor, ale nie ma się co łudzić ze zmyją czerń do brązu. Jeśłi nie chcesz mieć kilku kolorów na głowie to pozostaje ci tylko rozjaśnianie i od razu powiem: odradzam Joannę (chyba że masz extra wytrzymałe włosy)
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 08:06   #2051
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczyny! Wszystko jest możliwe, trzeba tylko znaleźć dobrego fryzjera DO tej pory tylko czytałam to forum, a teraz, postanowiłam sie przyłączyć. Otóż, przeszłam wczoraj DEKOLORYZACJĘ. (i żyję ) Naturalne włosy mam jasny brąz, farbowałam je przez trzy lata, najpierw wella kasztan, póżniej wella safira taki jakiś ciemny brąż, nie pamiętam dokładnie nazwy, a od roku, ciemny brąz schwarzkopfa, natural & easy. Połowa fryzjerów, których pytałam, odmówiła, twierdząc, ze skoro włosy mam prawie czarne, i robione schwarzkopfem (mimo ze nie palette) to sie nie da, ze bede ryża, itd.
Podjęła sie tego moja ulubiona fryzjerka, i tez nie dawała gwarancji.
Najpierw "ruszyła" troche farbę jakąś kąpielą z 6% wodą, potem nałożyła dekoloryzator, (tak jak pasemka, wszystko w folii aluminiowej) , potem jeszcze jedna kąpiel rozjaśniająca, no i szok, bo włosy żółte Ale farbę udało sie zdjąć, czyli niemożliwe stało sie możliwe. Na to żółte coś na głowie, nałożyła mi farbę w kolorze jasnego chłodnego popielatego blondu, i efekt jest , przyznam szczerze świetny Miejscami wygląda to jakbym miała platynowe pasemka, na ciemniejszych blond włosach, dlatego ze farba puszczała nierównomiernie. Ale bopgu dzięki nie mam plam na włosach, i wygląda to na prawdę super. Włosy owszem, przesuszone bardzo, ale dzisiaj pędzę do sklepu z akcesoriami fryzjerskimi po odżywki i maski, i będę je przywracać do naturalnego stanu i połysku Tak więc nie martwcie się, da sie to zrobić Z czarnej na blond Pozdrawiam
madine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 10:31   #2052
gabi_st
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Madine, super ze Ci sie udało to strasznie pokszepiajace co piszerz, bo ja jestem o krok od podjecia takiej samej decyzji, najpierw robiłam demakijaz i z czarnego mam braz. Ale tym sposobem schodzenie do ciemnego blondu bedzie trwała strasznie długo. Może wkleiłabys zdjecia swoich włosów? strasznie jestem ciekawa jak to Ci wyszło?
gabi_st jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 19:19   #2053
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Postaram sie, ale najpierw ktoś musiałby mi je zrobić, tak, żeby dokładnie było widać co i jak Zrobie to jak tylko znajdzie się chętny fotograf
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 20:50   #2054
gabi_st
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Byłoby wspaniale, a sama nie dasz rady?..
gabi_st jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 20:56   #2055
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

madine, ile kosztowała Cię ta dekoloryzacja, jeżeli mogę zapytać?
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 12:21   #2056
posh77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczyny ja tez jestem ciekawa,czekam na zdjecia,pisalam juz wiele razy.Mialam 5 stopniowych dekoloryzacji,ale wlosy mam zniszczone tylko na koncowkach,a reszta jak jedwab...z tym,ze niestety nie sciagnieto mi to zolci,ale to pomarnaczy jasnej,ktora przebija,juz sie poddalam wydalam z 4 tys i narazie zapuszczam swoje wlosy Mysle,ze wlosy sciagniete do zolci musza byc strasznie zniszczone,a maski dzialaja tylko do 1 mycia
posh77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 13:30   #2057
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez posh77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tez jestem ciekawa,czekam na zdjecia,pisalam juz wiele razy.Mialam 5 stopniowych dekoloryzacji,ale wlosy mam zniszczone tylko na koncowkach,a reszta jak jedwab...z tym,ze niestety nie sciagnieto mi to zolci,ale to pomarnaczy jasnej,ktora przebija,juz sie poddalam wydalam z 4 tys i narazie zapuszczam swoje wlosy Mysle,ze wlosy sciagniete do zolci musza byc strasznie zniszczone,a maski dzialaja tylko do 1 mycia
4 tysiace zl
szczerze mowiac nie dalabym w zyciu tyle

od moje wlosy po deko(z czarnego na sredni popielaty blond) sa aktualnie w idealnym stanie, nie przesuszone ani nie poniszczone, troche musialam obciac, ale naturalne odrosty maja z 10 cm dopiero, a wlosy mam do polowy plecow

po prostu potrzebowaly czasu na regeneracje, mimo, ze gdy zeszlam do zoltego wygladaly koszmarnie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 14:45   #2058
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Za cały zabieg : zdejmowanie koloru (kupa środków na to poszła, bo włosy długie), farbowanie i obcięcie zapłaciłam 230 zł. Uważam , że to niedużo, ale to pewnie dlatego ze byłam u zaprzyjaźnionej fryzjerki w małym zakładzie na obrzeżach miasta, a nie w renomowanym salonie Fotki będą jutro Pozdrawiam
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 15:21   #2059
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Za 230 zł bym sobie zrobiła , za 4 tysiące - nie ma mowy.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 15:23   #2060
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Uwaga, próbuje wkleić zdjęcia Z soboty - prawie czarne z czwartku - po wizycie u fryzjera, tylko trochę kiepskiej jakości, z góry sorrki, zwłaszcza ten mój blond wyszedł ciemno, kiepskie oświetlenie 2007_11040018.JPG2007_11080002.JPG
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 18:24   #2061
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Za 230 zł bym sobie zrobiła , za 4 tysiące - nie ma mowy.

gdybym swego czasu miala z 300 to bez wahania wybralabym fryzjera zamiast eksperymentow w domu, ale ze budzet byl skromniuchny a chec powrotu do blondu ogromna...

ale 4 tysiaki

szczerze, wlalabym sie juz chyba obciac do ucha i zapuszczac naturalne

albo wydac na przedluzanie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 19:26   #2062
gabi_st
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Madin wyglada narawde świetnie
........ ja nie mam zamiaru eksperymentować w domu, chce jak najmniej strat przy jak najbardziej małej ilosci środków finansowych. Raz kładłam farbę w salonie Welli, potem demakijaż w Loreal-z czarnego brazu na braz ciemny(czyli bez spektakularnych efektów) i za dwa tygodnie chce cos z nimi zrobic mocniejszego i raczej juz na tym poprzestac ( czyli rozprawic sie z ciemnym kolorem raz na zawsze) ............zastanawiam sie nad sciagnieciem delikatnym demakijazem farby a potem drobniutki baleyag loreal platinium a na to popielaty sredni blond, jak myslicie co wyjdzie? za jakis czas powtórzyłabym to, zeby zniwelowc efekt baleyagu.....hym....co myslicie ?
gabi_st jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 20:43   #2063
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

4 tyś??? to gdzie i co oni Ci robili z włosami ??? ;o ;o ;o

szczerze to nie moge uwierzyc ze mozna tyle wydac na dekolor...
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 11:58   #2064
posh77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Madine-- wlosy sa lsniace,ale kolor hmmm,taki nie bardzo myslalam,ze masz czysty blond, ja mialam 5 dekoloryzacji po ponad 350 pln ;(((
potem co 2 tyg za 220 pln farby ...ktore sie spieraly az sie wkurzylam,kupilam sobie ciemny blonde ) za 20pln i sie trzyma,jest cieply i wyglada jak sredni braz,ale wiemy ze na wlosy dekoloryzowane lapia szybko i mocno,wiec pozlylam blond.
Dziewczyny ja dostalam od natury piekne wlosy jak z reklamy,ale 15 lat je farbuje i mialam doczepianie,pare trwalych,wiec dobry samochod mam na glowie,do tego musze myc codziennie,same nieszczescia BUZKA
posh77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 17:22   #2065
agagrala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 24
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witaj posh77 !
Kiedyś w kwietniu chwilę rozmawiałyśmy i wklejałam swoje zdjęcia. Pamiętam że mówiłaś że moje włosy były nie brązowe ale rudo-miedziane. Ale od tamtej pory już nie mam tej miedzi i w końcu blond, nie jakiś tam biały ale w miarę jasny. Wierzę ci że wydałaś tyle kasy . Wiadomo że to nie od razu ale zliczając te wszystkie zabiegi i fryzjerów to u mnie także by się uzbierała ładna suma. A jak tam twoje włosy czy w końcu masz swój upragniony kolor bo odkąd pamiętam też pisałaś że miałaś tragedię z ciemnym kolorem. I napisz co ile czasu robiłas dekoloryzacje?? Bo u mnie pierwsza w marcu a druga w sierpniu i jest ok! A na czarno farbowałam 8 lat. Pozdrawiam.
agagrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 13:15   #2066
perlicqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja mam wlasciwie podobny problem od okolo trzech lat robilam sobie blond pasemka i wloski byly zniszczone ale jednak mialy bardzo ladny kolor. A teraz to zniszczylam i pofarbowalam sie na ciemny braz... nie wygladam zle ale wtedy bylo lepiej;/ myslicie ze teraz moge isc do fryzjera i tez mi zrobi jasne pasemka ?? mam nadzieje ze nie wyjda rude co o tym myslice ?
__________________
perlicqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 10:18   #2067
b318c0dfa2f70f6a2975ed9aded5fb6345d20ea2_63dc4e82757dd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 13
Dot.: z czarnego na brąz

witam!

dłuuugo miałam czarne włosy i w grudniu 2006 postanowiłam sobie odmienić na brąz (ciągle dość ciemny). mój sposób generalnie nie jest najgorszy z możliwych.

poszłam do fryzjerki, bo uznałam, że lepiej nie ryzykować z dekoloryzacją w domu. poradziła mi, że najlepiej będzie zrobić BARDZO gęsty balejaż dekoloryzatorem i potem na całość nałożyć farbę w wybranym odcieniu.
powiedziała, że to będzie lepsze niż dekoloryzowanie całości. mniej się zniszczą no i istniało ryzyko, że podczas dekoloryzacji wyjdą mi różne odcienie żółci i pomarańczu w POZIOMYCH pasach, bo w różnych miejscach różna ilość farby działała (tzn. chodzi o to, że im dalej od głowy, to więcej razy ten fragment włosów był farbowany).

no i potem już dalej stosowałam na całość brązową farbę.

był to proces dość długi, ale przynajmniej nie wymęczyłam jakoś specjalnie włosów.
b318c0dfa2f70f6a2975ed9aded5fb6345d20ea2_63dc4e82757dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 15:56   #2068
agnes_kowalski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
z czarnego - blond

Witam:P

Mam problem tej kwestii, że nigdy nie byłam blondynką, a w sumie sobie w tej chwili zamarzyłam ten kolor. Naturalnie jestem rudzielcem, ale niestety... od 1,5 roku intensywnie farbuję się na ciemno. Zawsze tymi do 20 myć, czy coś koło tego, ale kolor pozostał trwały;p i tylko widać jasne odrosty... hm. I dzisiaj wybrałam się do mojej fryzjerki i powiedziała, że blondu mi nie zrobi, ewentualnie jakbym mocno chciała to można stopniowo rozjaśniać balejażami.
Ale wiem, że to będzie długotrwałe i tu takie moje pytanie, czy da się w 7 tygodni otrzymać blond? bo akurat za 7 tygodni mam studniówkę i po prostu chciałam wyglądać inaczej xP niż zawsze...
Może zmienić fryzjera?:P nie wiem... no chyba, że wymyślam, rzeczy nierealne i się już po prostu nie da inaczej...
agnes_kowalski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 16:29   #2069
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: z czarnego - blond

czy gdy zakladalas watek nie zauwazylas przypadkiem tego na samej gorze?http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219266

Twoj problem moze rozwiazac dekoloryzacja wiec polacze ten watek z wiekszym

na przyszlosc prosze korzystaj z wyszukiwarki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 14:49   #2070
atena18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Helloooo! W piątek idę do fryzjera na dekoloryzację włosów i ścięcie a`la Victoria Beckham Zapuszczałam moje naturalne włosy, ale potem cos mi strzeliło i zafarbowałam na ciemny brąz, kolor bardzo szybko sie wypłukuje i mam teraz taki średni brąz. Mój naturalny to ciemny mysi blond. Mama nadzieję, że się uda więc trzymajcie kciuki!!!!!!!!
A moze ktoś zmieniał już kolor z takich odcieni?
pozdrawiam gorąco!!!!!1
atena18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.