Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chłodny blond) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-04, 19:39   #1
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485

Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chcę chłodny blond)


Chciałabym uzyskać na swoich włosach jakiś chłodny odcień w miarę jasnego blondu i nie mam za grosz pojecia jak to zrobić.

Oto historia moich włosów uzupełniona zdjeciami :
1. Na pierwszym zdjeciu mój aktualny wygląd - podobnie wygląda mój naturalny kolor włosów.
2. Kiedyś postanowiłam zrobic jasne pasemka. Ponieważ robiła mi je mama i delikatnie mówiąc "nie wyszły" Pofarbowałam włosy na jasny blond z belle color. Kolor wyszedł jak na zdjeciu, czyli żółto-rudy.
3. Potem w porywie chwilowego szaleństwa zafarbowałam włosy szamponetką na rudy kolor Kolorek mi się podobał, ale szybko się spierał, a ja mam problemy z cerą i rudy chyba tylko je podkreślał. Szczególnie, że jestem blada jak ściana

Po jakimś czasie rudy kolorek sprał się prawie całkowicie, a ja zafarbowałam włosy na średni blond ( pierwsze zdjecie jest zrobione dwa dni po farbowaniu - blond ten był podobny do mojego naturalnego koloru włosów).... I wszystko byłoby okej, gdyby nie to, ze kolor był jak na mój gust trochę za ciemny, ponadto bardzo szybko zaczął się spierać, rozjaśniać,a takze żółknać, a nawet rudzieć....i aktualnie mam na włosach coś jak na zdj. nr 2, tyle że ciut ciemniejsze i z rudymi pasemkami.

Chciałabym uzyskać jakiś chłodny, ale jednocześnie nie za ciemny odcień blondu.... i nie mam najmniejszego pojęcia jaka farba pomoze mi tego dokonać. Czy już wszystkie bedą dawały na moich włosach żółto-rudy efekt? Jednocześnie nie chcę uzyskać zbyt jasnego odcienia - platyna odpada.

Wizażanki farbujące włosy na blond, proszę, pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (33,9 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (56,5 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (40,1 KB, 104 załadowań)
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 19:45   #2
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chłodny blond)

Joyka, chętnie pomożemy, tylko zdjęcia się nie wkleiły
madine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 19:48   #3
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chłodny blond)

Już wklejone zapomniałam o nich
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 20:04   #4
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chłodny blond)

Najbardziej mi się podobasz na środkowym zdjęciu Ten kolorek po prostu dodaje Ci uroku i podkreśla śliczny kolor oczu Ja bym na Twoim miejscu nic nie zmieniała, bo chłodny blond może Cię tylko "spowszednić", a tak to wyglądasz bardzo oryginalnie i ślicznie
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 09:19   #5
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chłodny blond)

Moze kup taki szampon ,albo plukanki stosuj zeby wlosy byly bardziej popielate.Mysle jednak ,ze najlepiej bedzie jak udasz sie do dobrego fryzjera
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 11:00   #6
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chłodny blond)

Mam specjalną płukankę, ale szczerze mówiąc niewiele ona mi daje. Włosy dalej są rudawe, tylko jest to przez parę dni kolor taki bardziej "brudnawy". I chyba udam sie do dobrego fryzjera, chociaż wizja 100 zł za farbowanie co dwa miesiace troche mnie przeraża. Dlatego próbuję znaleźć farbę do samodzielnego farbowania.
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 11:28   #7
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chłodny blond)

Cytat:
Napisane przez joyka Pokaż wiadomość
Mam specjalną płukankę, ale szczerze mówiąc niewiele ona mi daje. Włosy dalej są rudawe, tylko jest to przez parę dni kolor taki bardziej "brudnawy". I chyba udam sie do dobrego fryzjera, chociaż wizja 100 zł za farbowanie co dwa miesiace troche mnie przeraża. Dlatego próbuję znaleźć farbę do samodzielnego farbowania.


Jak fryzjerka wyczaruje na Twojej glowie taki kolor jak chcesz ,to nie musisz pozniej do niej chodzic niech Ci poradzi jakiej farby uzywac, jak pielegnowac kolor.Ja nigdy nie chodzilam do fryzjera i z tego powodu czesto robilam bledy.Lepiej wybrac fryzjera bynajmniej ten raz niech zrobi i tak jak mowilam Powodzenia
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 12:31   #8
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chłodny blond)

Zamiast płukanki, kup sobie fioletowy szampon z Joanny "Szampon rewitalizujący kolor" , na moich niegdyż żółtych po dekoloryzacji zdziałał cuda. Warunek - używanie do każdego mycia. Jego zaletą jest to, że nadaje się do codziennego mycia, nie wysusza włosów tak jak np. regenal z Welli (którego z reszta od dłuższego czasu nigdzie nie da się kupić). Joannę kupiłam w sklepie fryzjerskim, kosztowała ok 12 zł, duże opakowanie, uzywam juz dwa miesiące non stop i jeszcze mam jedną trzecią POLECAM
madine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 13:38   #9
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chłodny blond)

znawcą nie jestem ale wydaje mi się, że nieźle wyglądasz na środkowym zdjęciu. kolorek tam jest ciut za jasny myślę że ładnie by ci było w lekko miodowym odcieniu blondu, lub jakimś naturalnym blondzie. nie bardzo widzę cię w zimnym odcieniu
może jakiś złoty blond?
[mam na zbyciu farbkę alcantary średni złoty blond 7/2, niestety bez utleniacza, mam jakieś resztki utleniacza 9% ale to dla ciebie za mocne, jak jesteś chętna mogę podarować bo ja wróciłam do ciemnych ]
pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 15:53   #10
pomponik84
Raczkowanie
 
Avatar pomponik84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 306
Dot.: Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chłodny blond)

mnie sie podoba kolor włosów z pierwszej fotki...jaka to farba? Jakiej firmy?
pomponik84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 20:39   #11
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chłodny blond)

Sredni blond z serii Naturals Londy Nie pamietam dokładniej
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 22:09   #12
6f000f86acc05487417ad38db744a7fd3f3da099_5e4dcc023b14f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 98
Dot.: Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chłodny blond)

a mi strasznie podobasz sie w rudawym.... [jak widac co osoba to inna koncepcja]

proponuje zloty blond..
6f000f86acc05487417ad38db744a7fd3f3da099_5e4dcc023b14f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:29   #13
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chłodny blond)

Problem w tym, że ja na 100% jestm chłodnym typem kolorystycznym. nie widać tego na zdjeciach. I przy chłodnym typie złote kolory włosów?
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:01   #14
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chłodny blond)

moze pokus sie o dokladna analize kolorystyczna.. ja przez cale zycie wierzylam ze jestem typem chlodnym ze tylko w chlodnych kolorach mi dobrze i takowe nosilam.. popielate blondy i takie tam.. az mnie olsnilo, sprobowalam cieplejszego, zlotego blondu [ale nie rudego] i pod razu lepiej bylo
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 22:20   #15
lusia.d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chłodny blond)

yojka - mi najbardziej podobasz się na pierwszym zdjęciu. Też jestem podobnym typem urody do ciebie . Mam obecnie włosy ciemny blond naturalny - raczej w popielaty. Chciałam trochę rozjaśnić włosy , ale utrzymać chłodny odcień.
Wypróbowałam już dwa rodzaje farb loreala i cos jeszcze -niby popielate , a wyszły rudawe. Zaznaczam , że próbowałam ufarbować gruby kosmyk wydzielony ze spodu włosów . Cieszę się ,że nie zrobiłam tego po całości , bo bym się zapłakała.
Mój obecny kolor włosów nie jest tragiczny , ale po pierwsze marzy mi się zmiana , a po drugie włosy mają naturalne przebarwienia i wyglądają na zaniedbane.

Ten kolor jaki masz na pierwszym zdjęciu - jak długo utrzymywał się taki popielaty? Czy z takiego jak na pierwszej fotce zrobił ci się taki rudy jak na drugiej? Cholera - nie tylko ja mam problem z łółtawym przyjmowaniem wszelkich farb
lusia.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 17:26   #16
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: Sposób na doprowadzenie włosów do porządku (chłodny blond)

najbardziej mi się podoba kolorek na 2-giej fotce
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.