Starania o dziecko w 2020 roku :) - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-19, 21:16   #4321
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Noo i taki uda mnie się zrobić także 🥰coraz bardziej. Z każdym dniem to czuje
Miesiąc przed wtedy to dopiero będziesz mieć stresa🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 21:33   #4322
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Nieee ja raczej z tych co ma radochę i jestem ze szczęścia nie do ogarnięcia ( same siebie wtedy nie ogarniam ) stres raczej nie ja się stresuje w negatywnych sytuacjach , pozytywne mnie ładują energia ze szaleje 🥳😬😬😬😬🥳🥳🥳🎉🎉🎉🎊🎊🎉🎊🎉💑
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 21:36   #4323
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Ogółem. Nie pamietam nazw , bo patrzyłam jakie kwiaty są we wrześniu ale chciałam coś na wzór w załączniku .
Ten drugi🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 00:01   #4324
Izamirabela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 181
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dzień dobry jakiś czas temu zgłosiłam się jako pewna staraczka.

Przez Koronawirusa straciłam prace. Jestem załamana. Marze p maluszku ale nie wiem czy starczy z pensji TŻta. Potraficie pocieszyć?
Izamirabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 05:36   #4325
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Izamirabela Pokaż wiadomość
Dzień dobry jakiś czas temu zgłosiłam się jako pewna staraczka.

Przez Koronawirusa straciłam prace. Jestem załamana. Marze p maluszku ale nie wiem czy starczy z pensji TŻta. Potraficie pocieszyć?
Na pewno wszystko się ułoży, nie musisz rezygnować z marzeń o dziecku. Przysługuje ci zasiłek dla bezrobotnych? Zawsze to coś. Pamiętaj że jeszcze jest 500+ i rodzinne które przecież można wydać na pieluszki, ciuszki czy inne rzeczy pierwszej potrzeby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 06:45   #4326
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dzień dobry kobietki 🌸🌞🌺



Dokładnie pamiętaj że przysługują Ci różne pieniążki ,;

Nie wiem w którym cyklu starań jesteś ale jeżeli w już którymś sama wiesz ze nie jest łatwo wiec szkoda rezygnować albo dość może nie dobry sposób ale znajdź coś na szybko i popracuj dopóki nie zajdziesz :P ale to taki wiesz :P

Ale ogółem wszYtako się na pewno ułoży i nie smuć się zbyt dużo , po burzy 💦💨🌪 zawsze wychodzi cudne słoneczko ☁️🌥⛅️🌤☀️🌞🌞🌞😘
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 06:56   #4327
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dzień dobry! Spaac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-20, 07:17   #4328
mireille23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 181
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Izamirabela Pokaż wiadomość
Dzień dobry jakiś czas temu zgłosiłam się jako pewna staraczka.

Przez Koronawirusa straciłam prace. Jestem załamana. Marze p maluszku ale nie wiem czy starczy z pensji TŻta. Potraficie pocieszyć?
Hej, nie zalamuj sie. Gospodarka bedzie sie odbudowywac i pewnie szybko znajdziesz nowa prace W jakiej branży pracowalaś?

Melduję dzisiaj 10dpo. Nie testowałam, nawet mnie nie kusiło, bo wczoraj miałam tyci tyci plamienie, dzisiaj trochę mocniejsze, takie brązowawe. Właściwie to nawet bym go nie zauważyła gdybym nie badała szyjki. Trochę pobolewa mnie brzuch, leciutko. Robiłam sobie nadzieje że to może plamienie implantacyjne, ale sprawdziłam w apce i zazwyczaj w 25dc już miałam plamienia i bóle. Więc pewnie na @.
Mam jeszcze trochę nadziei, że przecież gdyby to było na okres to by były duże bóle i tak dalej, ale nie chcę się nastawiać na nic. Zatestuję może w piątek, dwa dni przed spodziewaną @.

Miłego dnia wam wszystkim życzę
mireille23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 07:45   #4329
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez mireille23 Pokaż wiadomość
Hej, nie zalamuj sie. Gospodarka bedzie sie odbudowywac i pewnie szybko znajdziesz nowa prace W jakiej branży pracowalaś?

Melduję dzisiaj 10dpo. Nie testowałam, nawet mnie nie kusiło, bo wczoraj miałam tyci tyci plamienie, dzisiaj trochę mocniejsze, takie brązowawe. Właściwie to nawet bym go nie zauważyła gdybym nie badała szyjki. Trochę pobolewa mnie brzuch, leciutko. Robiłam sobie nadzieje że to może plamienie implantacyjne, ale sprawdziłam w apce i zazwyczaj w 25dc już miałam plamienia i bóle. Więc pewnie na @.
Mam jeszcze trochę nadziei, że przecież gdyby to było na okres to by były duże bóle i tak dalej, ale nie chcę się nastawiać na nic. Zatestuję może w piątek, dwa dni przed spodziewaną @.

Miłego dnia wam wszystkim życzę
Widzę że jesteśmy na podobnym etapie tzn okres będziemy mieć w tym samym czasie

Ja dziś zmagam się z bólem podbrzusza czyli okres nadciaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:44   #4330
Orange_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 36
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Hej, robiłam wczoraj test. Są juz wyraźne 2 krechy. Dzwoniłam do gina, powiedział ze jak nic się nie dzieje, nie ma plamien, jakis skurczowych bólów brzucha to zaprasza na początku czerwca żeby było już serduszko widać. Także podczytuje styczniowki. Oczywiście o Was nie zapominam i kibicuje. TP na 28.01, ale raczej będzie cc więc wcześniej. A jak mi niedobrze... masakra, nie mogę kawy. Dziewczyny w pracy dziwnie sie patrzą, bo ja samą kawą mogłam żyć buziaki.
Orange_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:48   #4331
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Orange_89 Pokaż wiadomość
Hej, robiłam wczoraj test. Są juz wyraźne 2 krechy. Dzwoniłam do gina, powiedział ze jak nic się nie dzieje, nie ma plamien, jakis skurczowych bólów brzucha to zaprasza na początku czerwca żeby było już serduszko widać. Także podczytuje styczniowki. Oczywiście o Was nie zapominam i kibicuje. TP na 28.01, ale raczej będzie cc więc wcześniej. A jak mi niedobrze... masakra, nie mogę kawy. Dziewczyny w pracy dziwnie sie patrzą, bo ja samą kawą mogłam żyć buziaki.

Orange Super to zdrówka życzę He he no tak to jest jak zawsze rano kawka popołudniu jak np. jest to u mnie w pracy to potem nagle jak przestaniesz to podejrzane
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-20, 09:59   #4332
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Orange Super to zdrówka życzę He he no tak to jest jak zawsze rano kawka popołudniu jak np. jest to u mnie w pracy to potem nagle jak przestaniesz to podejrzane
Hej babeczki

ja dzisiaj na mikroskopie zobaczylam piekne paprotki :P, wiec musze chlopa trzymac z daleka od siebie przez najblizsze dni

trzymam niezmiennie za Was wszystkie kciuki
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 11:26   #4333
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Orange_89 Pokaż wiadomość
Hej, robiłam wczoraj test. Są juz wyraźne 2 krechy. Dzwoniłam do gina, powiedział ze jak nic się nie dzieje, nie ma plamien, jakis skurczowych bólów brzucha to zaprasza na początku czerwca żeby było już serduszko widać. Także podczytuje styczniowki. Oczywiście o Was nie zapominam i kibicuje. TP na 28.01, ale raczej będzie cc więc wcześniej. A jak mi niedobrze... masakra, nie mogę kawy. Dziewczyny w pracy dziwnie sie patrzą, bo ja samą kawą mogłam żyć buziaki.

Super! Gratulacje

U mnie kawa przed obiadem nie wchodzi w grę
Po południu jest okej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 12:11   #4334
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tą temperatura jak ona wyznaczy owu to potem do @ powinna rosnąć czy powinna raz rosnąć Raz spadać jak to powinno wyglądać jeżeli okres de facto ma przyjść a jak jeżeli jest się w ciąży?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 12:20   #4335
manuilla
Zadomowienie
 
Avatar manuilla
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tą temperatura jak ona wyznaczy owu to potem do @ powinna rosnąć czy powinna raz rosnąć Raz spadać jak to powinno wyglądać jeżeli okres de facto ma przyjść a jak jeżeli jest się w ciąży?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja do terminu miesiączki miałam raczej normalna temperaturę, wyższa temp 37 zaczeła się chyba mniej więcej właśnie w tym czasie. I już się utrzymywała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
manuilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 13:12   #4336
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tą temperatura jak ona wyznaczy owu to potem do @ powinna rosnąć czy powinna raz rosnąć Raz spadać jak to powinno wyglądać jeżeli okres de facto ma przyjść a jak jeżeli jest się w ciąży?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprobuje Ci wytlumaczyc.. :P

cykl ma dwie fazy, przed owulacyjna (PRZO) i poowulacyjna (PO)
przypuscmy, ze w pierwszej fazie PRZO Twoje temp sa 36,4-36.5 (moga sobie skakac.. ale najlepiej gdyby bylyw miare plaskie :P) nagle bam.. temp Ci skacze do 36,8 ( mowi sie, ze temp musi wzrosnac o 0,2 st.) czyli ostatni dzien PRZO jest dniem owu.. OvuFriend zazywczaj wtedy stawia pionowa czerwona linie... zaczyna sie druga faza .. PO i tutaj sobie moze isc do gory albo spasc np do 36.7 .. moze sie zdarzyc, ze spadnie do fazy pierwszej w srodku cyklu (PRZO) wtedy mozliwe jest, ze jest zagniezdzenie.. ale jezeli ma to miejsce dzien przed, dzien po lub w dniu spodziewanej miesiaczki.. wtedy dupa.. jezeli nadal utrzymuje sie w fazie PO mozna domniemac, ze jest ciaza

Dlatego wazne jest obserowanie siebie.. bo sa dziewczyny, ktorym spada dwa dni przed albo w 2dc dopiero..

mam nadzieje, ze jest jasne.. jak nie to pewnie theali nam tu wytlumaczy :P
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 13:19   #4337
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Sprobuje Ci wytlumaczyc..

cykl ma dwie fazy, przed owulacyjna (PRZO) i poowulacyjna (PO)
przypuscmy, ze w pierwszej fazie PRZO Twoje temp sa 36,4-36.5 (moga sobie skakac.. ale najlepiej gdyby bylyw miare plaskie :P) nagle bam.. temp Ci skacze do 36,8 ( mowi sie, ze temp musi wzrosnac o 0,2 st.) czyli ostatni dzien PRZO jest dniem owu.. OvuFriend zazywczaj wtedy stawia pionowa czerwona linie... zaczyna sie druga faza .. PO i tutaj sobie moze isc do gory albo spasc np do 36.7 .. moze sie zdarzyc, ze spadnie do fazy pierwszej w srodku cyklu (PRZO) wtedy mozliwe jest, ze jest zagniezdzenie.. ale jezeli ma to miejsce dzien przed, dzien po lub w dniu spodziewanej miesiaczki.. wtedy dupa.. jezeli nadal utrzymuje sie w fazie PO mozna domniemac, ze jest ciaza

Dlatego wazne jest obserowanie siebie.. bo sa dziewczyny, ktorym spada dwa dni przed albo w 2dc dopiero..

mam nadzieje, ze jest jasne.. jak nie to pewnie theali nam tu wytlumaczy :P
Dzięki mniej więcej zrozumiałam ja właśnie do owu miałam temp na stałym poziomie ale niskie po owu dość urosly i narazie się tak utrzymują tylko właśnie mnie zastanawiało czy temp opadnie przed @iwtedy będę wiedzieć że okres przyjdzie jednak. Ja mam dopiero 8dpo więc do okresu kilka dni zostało...

A jeszcze pytanie jeżeli mam uczucie mokrości tam na dole tzn ze mam śluz wodnisty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 13:33   #4338
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Dzięki mniej więcej zrozumiałam ja właśnie do owu miałam temp na stałym poziomie ale niskie po owu dość urosly i narazie się tak utrzymują tylko właśnie mnie zastanawiało czy temp opadnie przed @iwtedy będę wiedzieć że okres przyjdzie jednak. Ja mam dopiero 8dpo więc do okresu kilka dni zostało...

A jeszcze pytanie jeżeli mam uczucie mokrości tam na dole tzn ze mam śluz wodnisty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak.. jezeli sluz nie klei sie i nie jest rozciagliwy a czujesz mokro to jest wtedy wodnisty

masz wykres na OF ?
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 13:42   #4339
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
tak.. jezeli sluz nie klei sie i nie jest rozciagliwy a czujesz mokro to jest wtedy wodnisty



masz wykres na OF ?
Bo ja go nieczuje fizycznie ale mam dziś taki Częstomocz że mogłabym w kiblu siedzieć i ciągle uczucie mokrości w majtkachna ovufriend?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-20, 13:49   #4340
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

czasami sie zdarza, ze sluz zostaje w srodku tylko.

tak ovufriend
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 13:57   #4341
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
czasami sie zdarza, ze sluz zostaje w srodku tylko.

tak ovufriend
Tak mam, więc staram się tam wszystko wklepywacja się na nic nie nastawiam w tym cyklu chce jedynie poznać swój organizm swoje ciało i wkoncu załapać jak to jest z tą temp

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 14:05   #4342
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

wyslij mi na priv jak chcesz to zerkne
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 14:14   #4343
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
wyslij mi na priv jak chcesz to zerkne
Tutaj wrzucam bo niewiem jak załączyć zdjęcie w wiadomosciScreenshot_20200520_145627_com.android.chrome.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 14:35   #4344
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Laski .. a wlasnie . Bo na Kalnedarzyku ,,moj Kalendarzyk,, pokazywalo mi owulacje na wczoraj a wzielam zainstalowałam sobie OF i wprowadzilam dane i wgl i wyszlo mi ze owulacja w niedziele byla . Jak to rozumiec .. ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 14:47   #4345
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Tutaj wrzucam bo niewiem jak załączyć zdjęcie w wiadomosciZałącznik 7716894

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
ta przerywana linia to sie OF "spodobaly" Twoje testy itp. ja bym obstawiala, ze owu byla wtedy gdy OF wyznaczyl 2dpo(15dc).. wiec ja najwczesniej testowalabym w 27dc (jezeli masz faze lutealna 14 dni.. jezeli mniej to w 25dc wiec wtedy gdy Ci OF wyznaczyl @.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Beata..inne statystyki wyznaczania owu.. (zapomnialam jak to sie nazywa .. tak informatycznie brzmi )

edit: maaaam algorytmy
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013

Edytowane przez PannaMagda
Czas edycji: 2020-05-20 o 14:48
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 14:50   #4346
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
ta przerywana linia to sie OF "spodobaly" Twoje testy itp. ja bym obstawiala, ze owu byla wtedy gdy OF wyznaczyl 2dpo(15dc).. wiec ja najwczesniej testowalabym w 27dc (jezeli masz faze lutealna 14 dni.. jezeli mniej to w 25dc wiec wtedy gdy Ci OF wyznaczyl @.
Ja i tak niechce testować wcześniej niż nstp dzień po okresie, ja @ mam ciągle tak samo więc nielapalam czemu mi przesunęło okres... Ale ja się tego ucze itd więc zobaczymy jak będzie w tym cyklu. Co do fazy to ciężko powiedzieć z racji tego że ja nie obserwowałam kiedy mam owu tylko apka flo mi wyznaczała sama od siebie i tyle więc niewiem ile nawet trwa u mnie taka faza

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Laski .. a wlasnie . Bo na Kalnedarzyku ,,moj Kalendarzyk,, pokazywalo mi owulacje na wczoraj a wzielam zainstalowałam sobie OF i wprowadzilam dane i wgl i wyszlo mi ze owulacja w niedziele byla . Jak to rozumiec .. ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w obu apkach jest różnica w dniach płodnych ale to bez wbijania testów i temp i to różnica paru dnijak wbiłam temp i testy to się prawie pokrywają.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 15:07   #4347
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Ja i tak niechce testować wcześniej niż nstp dzień po okresie, ja @ mam ciągle tak samo więc nielapalam czemu mi przesunęło okres... Ale ja się tego ucze itd więc zobaczymy jak będzie w tym cyklu. Co do fazy to ciężko powiedzieć z racji tego że ja nie obserwowałam kiedy mam owu tylko apka flo mi wyznaczała sama od siebie i tyle więc niewiem ile nawet trwa u mnie taka faza

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

U mnie w obu apkach jest różnica w dniach płodnych ale to bez wbijania testów i temp i to różnica paru dnijak wbiłam temp i testy to się prawie pokrywają.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
np moj wykres.. nic mi nie wyznaczylo jeszcze mimo, ze dzis mialam paprotki na mikroskopie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg of.jpg (92,7 KB, 72 załadowań)
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 16:55   #4348
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
ta przerywana linia to sie OF "spodobaly" Twoje testy itp. ja bym obstawiala, ze owu byla wtedy gdy OF wyznaczyl 2dpo(15dc).. wiec ja najwczesniej testowalabym w 27dc (jezeli masz faze lutealna 14 dni.. jezeli mniej to w 25dc wiec wtedy gdy Ci OF wyznaczyl @.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Beata..inne statystyki wyznaczania owu.. (zapomnialam jak to sie nazywa .. tak informatycznie brzmi )

edit: maaaam algorytmy
Też wyznaczyłabym dwa dni później.
Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
np moj wykres.. nic mi nie wyznaczylo jeszcze mimo, ze dzis mialam paprotki na mikroskopie
Bo jeszcze nie ma prawa nic wyznaczyć


Co do tego, co wyżej się pojawiło - wzrost nie musi być o 0,2. Na wyznaczenie niepłodności poowulacyjnej pozwala nawet wzrost rzędu 0,05 st. Celsjusza, jeśli się utrzyma Owulacji de facto wyznaczyć się nie da, to są zawsze uproszczone założenia i statystyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 17:33   #4349
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tą temperatura jak ona wyznaczy owu to potem do @ powinna rosnąć czy powinna raz rosnąć Raz spadać jak to powinno wyglądać jeżeli okres de facto ma przyjść a jak jeżeli jest się w ciąży?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Adjustments.jpg
Mój szczęśliwy wyglądał tak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 17:36   #4350
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

MadziQ na of masz caly poradnik. Jak interpretowac sluz,objawy. fajna sprawa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-28 13:12:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.