Starania o dziecko w 2020 roku :) - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-27, 21:02   #2941
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
A odstawal Ci ? Ten pieprzyk?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te usunięte nie wystawały, ale były narażone na podrażnienie (na łydce, którą golę, pachwinie) ale te miałam długo. Bardziej mnie niepokoił stosunkowo nowy, ciemny i nieregularny. Ten poszedł do badania histopatologicznego, chociaż nic złego z nim nie powinno być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 21:48   #2942
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Te usunięte nie wystawały, ale były narażone na podrażnienie (na łydce, którą golę, pachwinie) ale te miałam długo. Bardziej mnie niepokoił stosunkowo nowy, ciemny i nieregularny. Ten poszedł do badania histopatologicznego, chociaż nic złego z nim nie powinno być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sie napewno wybiore do dermatologa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 06:30   #2943
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Ja sie napewno wybiore do dermatologa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Idź koniecznie, mnie samej sporo czasu zajęło zanim się wybrałam. Te znamiona były już oglądane przez dermatologa, ale pani doktor stwierdziła, że one są nie niebezpieczne i do widzenia, z jedną zmiana wysłała mnie do prywatnego chirurga, bo niby lepiej zrobi. I w sumie kilka lat minęło i się w końcu do niego wybrałam. 40 min i wszystko załatwione.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 07:32   #2944
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Hej dziewczyny! Miłego słonecznego dnia wam życzę

U mnie noc koszmarna,mala źle śpi od kilku dni na dodatek trochę mnie postraszyło więc noc tak beznadziejna jak nigdy!! Czekam i czekam na ten @ a jemu chyba coś się nie spieszy ale ten czas tak wolno leci 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 08:11   #2945
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dzieńdoberek Kobietki

Madziq ooo tak jak się za czymś czeka to czas tak powoli płynie ehh

Ale dobrze, dobrze , że nie przychodzi
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 09:27   #2946
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek Kobietki

Madziq ooo tak jak się za czymś czeka to czas tak powoli płynie ehh

Ale dobrze, dobrze , że nie przychodzi
Hehe narazie chce żeby przyszedł bo jeszcze nie działaliśmy bez zabezpieczenia 🤷☠♀️🤷☠♀️chociaż kilka razy było na chwilę bez ale nigdy z finałem więc szanse zerowe🤣🤣🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 09:38   #2947
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Hehe narazie chce żeby przyszedł bo jeszcze nie działaliśmy bez zabezpieczenia 🤷☠♀️🤷☠♀️chociaż kilka razy było na chwilę bez ale nigdy z finałem więc szanse zerowe🤣🤣🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Aaaaa to rozumiem, my bez zab., zawsze z finałem . Dlatego boje się , że jednak będziemy mieli problem jak zaczniemy się starać i dlatego jak czytam o wpadkach to myślę sobie jak? :/ bo ja mogłam ala " wpaść" ( bo miałam i tak pod kontrola dc. ) a nic.
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-28, 10:41   #2948
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

My zawsze z finalem we mnie i co ? I nic .. nie wiem czy cos ze mna jest nie tak czy co .. milego dnia kochane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Idź koniecznie, mnie samej sporo czasu zajęło zanim się wybrałam. Te znamiona były już oglądane przez dermatologa, ale pani doktor stwierdziła, że one są nie niebezpieczne i do widzenia, z jedną zmiana wysłała mnie do prywatnego chirurga, bo niby lepiej zrobi. I w sumie kilka lat minęło i się w końcu do niego wybrałam. 40 min i wszystko załatwione.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem ciekawa czego sie dowiem jak sie wybiore

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 12:04   #2949
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Witajcieu mnie dzisiaj 10 dc więc wiernie odliczam do 12ego i działamy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 12:09   #2950
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
Witajcieu mnie dzisiaj 10 dc więc wiernie odliczam do 12ego i działamy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Owocnych przytulasków hehe 👊
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 12:37   #2951
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
Witajcieu mnie dzisiaj 10 dc więc wiernie odliczam do 12ego i działamy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Trzymamy kciuki za owocne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-28, 12:52   #2952
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
Witajcieu mnie dzisiaj 10 dc więc wiernie odliczam do 12ego i działamy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Owocnych przytulaskow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 12:53   #2953
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Aaaaa to rozumiem, my bez zab., zawsze z finałem . Dlatego boje się , że jednak będziemy mieli problem jak zaczniemy się starać i dlatego jak czytam o wpadkach to myślę sobie jak? :/ bo ja mogłam ala " wpaść" ( bo miałam i tak pod kontrola dc. ) a nic.
U nas lekkie zabawy przed są bez zabez i przez tyle lat nie wpadłam więc wiem że niemusze się martwic🤪z finałem chce zacząć zaraz po okresie ale to się tak dłuży ze o ja cieee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 13:03   #2954
Parrot89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 6
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cześć dziewczyny. Postanowiłam poszukać jakiegoś forum I trafiłam do Was. Pozwólcie, że się dołączę. Jestem Emi, we wrześniu kończę 31 lat. Od prawie roku staramy się z partnerem o dziecko. Do tej pory bez większego ciśnienia. Ale Chyba nadszedł ten czas. Miałam torbiel na jajniku, usunięta na początku marca br. Do tej pory zwalalam brak dwóch kresek właśnie na ten powód. Więc przy spóźniajacym się okresie nie nastawialam się zbytnio na 2 kreski, Ale zawsze jakiś mały zawód był, jak się okazywało, że mam rację I nic z tego. Teraz, gdy torbiel usunięta, ja w końcu wczoraj dostałam @ mam w sobie nowe siły do działania. Biorę póki co kwas foliowy. Mam niedoczynność tarczycy I trochę nadwagi. Kupiłam testy owulacyjne, witaminy wspomagające płodność dla mnie i dla niego Conceive Plus I lubrykant z tej samej serii. Czy ktoś też używa lub ma w planach użyć ten lub podobnie działający lubrykant? Co o tym myślicie...? Cała nadzieję pokładam w tych cyklach teraz. Wcześniej tłumaczyłam sobie, że to wina jajnika z torbielą, ale nie wiem, jak teraz będzie, jeśli dalej kilka miesięcy nic. Chociaż mam w lipcu wizytę w klinice płodności. Wysyła mnie rodzinny.
Parrot89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 13:18   #2955
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
U nas lekkie zabawy przed są bez zabez i przez tyle lat nie wpadłam więc wiem że niemusze się martwic🤪z finałem chce zacząć zaraz po okresie ale to się tak dłuży ze o ja cieee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ no właśnie , to martwi , że jeśli przez tyle lat nie wpadło się, to chyba coś może być nie tak . ( w sensie ja nie lata ) ale jak Ty napisałaś . hehe
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 13:20   #2956
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Parrot89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Postanowiłam poszukać jakiegoś forum I trafiłam do Was. Pozwólcie, że się dołączę. Jestem Emi, we wrześniu kończę 31 lat. Od prawie roku staramy się z partnerem o dziecko. Do tej pory bez większego ciśnienia. Ale Chyba nadszedł ten czas. Miałam torbiel na jajniku, usunięta na początku marca br. Do tej pory zwalalam brak dwóch kresek właśnie na ten powód. Więc przy spóźniajacym się okresie nie nastawialam się zbytnio na 2 kreski, Ale zawsze jakiś mały zawód był, jak się okazywało, że mam rację I nic z tego. Teraz, gdy torbiel usunięta, ja w końcu wczoraj dostałam @ mam w sobie nowe siły do działania. Biorę póki co kwas foliowy. Mam niedoczynność tarczycy I trochę nadwagi. Kupiłam testy owulacyjne, witaminy wspomagające płodność dla mnie i dla niego Conceive Plus I lubrykant z tej samej serii. Czy ktoś też używa lub ma w planach użyć ten lub podobnie działający lubrykant? Co o tym myślicie...? Cała nadzieję pokładam w tych cyklach teraz. Wcześniej tłumaczyłam sobie, że to wina jajnika z torbielą, ale nie wiem, jak teraz będzie, jeśli dalej kilka miesięcy nic. Chociaż mam w lipcu wizytę w klinice płodności. Wysyła mnie rodzinny.


Hej ,

witaj w naszym gronie

jeśli chodzi o lubrykanty nie używaliśmy nigdy , ale jeśli mogą pomóc a nie zaszkodzą , czemu nie spróbować
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 13:45   #2957
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Parrot89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Postanowiłam poszukać jakiegoś forum I trafiłam do Was. Pozwólcie, że się dołączę. Jestem Emi, we wrześniu kończę 31 lat. Od prawie roku staramy się z partnerem o dziecko. Do tej pory bez większego ciśnienia. Ale Chyba nadszedł ten czas. Miałam torbiel na jajniku, usunięta na początku marca br. Do tej pory zwalalam brak dwóch kresek właśnie na ten powód. Więc przy spóźniajacym się okresie nie nastawialam się zbytnio na 2 kreski, Ale zawsze jakiś mały zawód był, jak się okazywało, że mam rację I nic z tego. Teraz, gdy torbiel usunięta, ja w końcu wczoraj dostałam @ mam w sobie nowe siły do działania. Biorę póki co kwas foliowy. Mam niedoczynność tarczycy I trochę nadwagi. Kupiłam testy owulacyjne, witaminy wspomagające płodność dla mnie i dla niego Conceive Plus I lubrykant z tej samej serii. Czy ktoś też używa lub ma w planach użyć ten lub podobnie działający lubrykant? Co o tym myślicie...? Cała nadzieję pokładam w tych cyklach teraz. Wcześniej tłumaczyłam sobie, że to wina jajnika z torbielą, ale nie wiem, jak teraz będzie, jeśli dalej kilka miesięcy nic. Chociaż mam w lipcu wizytę w klinice płodności. Wysyła mnie rodzinny.
Hej witaj i rozgość się byle nie za długo (w sensie żeby starania okazały się owocne) widzę mamy podobny wiek i nadwage🤭co to suplementów to jakich używasz? Ja też biorę narazie tylko kwas foliowy. A co do żelu to przy wcześniejszych staraniach dziewczyny z innego wątku używały i chwaliły sobie ale co do efektów niebylo jakiś specjalnych tzn niezaszly odrazu ślę chwaliły że super nawilza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
MadziQ no właśnie , to martwi , że jeśli przez tyle lat nie wpadło się, to chyba coś może być nie tak . ( w sensie ja nie lata ) ale jak Ty napisałaś . hehe
Mam podobne podejście i przy każdy staraniu się stresuje🤷☠♀️u nas mimo że niebylo finałów w środku to jednak niektóre pary wpadają bo coś tam a nóż może kapnąć do środka. Mysmy mieli pierwsza wpadkę przy braniu tabletek anty🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 15:05   #2958
Parrot89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 6
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Ja nie mam problemu z nawilżenia niby, Ale może faktycznie lubrykant pomoże pływakom trafić do mojego jajeczka póki co tylko zwykły kwas foliowy I jakieś multiwitaminy w tabsach, ale wczoraj właśnie zamówiłam suple wspomagające płodność dla mnie i dla mojego partnera. Będę brala Conceive Plus Fertility support.
Parrot89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 15:50   #2959
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Parrot89 Pokaż wiadomość
Ja nie mam problemu z nawilżenia niby, Ale może faktycznie lubrykant pomoże pływakom trafić do mojego jajeczka póki co tylko zwykły kwas foliowy I jakieś multiwitaminy w tabsach, ale wczoraj właśnie zamówiłam suple wspomagające płodność dla mnie i dla mojego partnera. Będę brala Conceive Plus Fertility support.
Oby u was pomogło daj znać jak zadzialaod kiedy zaczynacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-28, 17:44   #2960
Parrot89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 6
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Suple przychodzą jutro, to zaczynamy lykac, A pierwsza próba za kilka dni, mam 2 dzień cyklu. Także @się skończy, testy owulacyjne I potem z lubrykantem próby pewnie, że dam znać. A wy po milostkach trzymacie nogi w górze, albo coś? Bo czytałam I zdania podzielone... jedni, że nic to I ta nie daje, drudzy, że wręcz przeciwnie. Póki co, to świecy nie robiłam, bo jak tylko wspomniałam, to mój się za głowę złapał heh 🤷☠♀️
Parrot89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 17:54   #2961
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Parrot89 Pokaż wiadomość
Suple przychodzą jutro, to zaczynamy lykac, A pierwsza próba za kilka dni, mam 2 dzień cyklu. Także @się skończy, testy owulacyjne I potem z lubrykantem próby pewnie, że dam znać. A wy po milostkach trzymacie nogi w górze, albo coś? Bo czytałam I zdania podzielone... jedni, że nic to I ta nie daje, drudzy, że wręcz przeciwnie. Póki co, to świecy nie robiłam, bo jak tylko wspomniałam, to mój się za głowę złapał heh

Plemniki mogą pływać wbrew grawitacji. Gdyby tak nie było to pochwe miałybyśmy na czubku głowy-żeby wspomóc zapłodnienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 19:15   #2962
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Parrot89 Pokaż wiadomość
Suple przychodzą jutro, to zaczynamy lykac, A pierwsza próba za kilka dni, mam 2 dzień cyklu. Także @się skończy, testy owulacyjne I potem z lubrykantem próby pewnie, że dam znać. A wy po milostkach trzymacie nogi w górze, albo coś? Bo czytałam I zdania podzielone... jedni, że nic to I ta nie daje, drudzy, że wręcz przeciwnie. Póki co, to świecy nie robiłam, bo jak tylko wspomniałam, to mój się za głowę złapał heh 🤷♀️
To powodzeniaja czekam na @ jutro powinien być a potem chcemy zacząć wkoncu dzialacja łykam kwas foliowy a tz zapodałam cynk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 19:30   #2963
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Hej dziewczyny
Można dołączyć? Kilka znajomych nicków już tutaj widziałam więc postanowiłam się odezwać.

Z mężem pierwsze starania zaczęliśmy 2.5 roku temu,po 8 miesiącach zrobiliśmy przerwę w aktywnych staraniach ale nie zabezpieczaliśmy się. Od sierpnia zeszłego roku wróciliśmy do starań i testów owu itd ale póki co guzik z tego wyszło.
Od 3 dni także używany żelu concieve plus,nie mam porównania ale robi swoje tzn nawilża
Jak się cały ten cyrk z koroną skończy to uderzamy do lekarza bo ja w tym roku 32l a mąż 34l.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 19:31   #2964
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Można dołączyć? Kilka znajomych nicków już tutaj widziałam więc postanowiłam się odezwać.

Z mężem pierwsze starania zaczęliśmy 2.5 roku temu,po 8 miesiącach zrobiliśmy przerwę w aktywnych staraniach ale nie zabezpieczaliśmy się. Od sierpnia zeszłego roku wróciliśmy do starań i testów owu itd ale póki co guzik z tego wyszło.
Od 3 dni także używany żelu concieve plus,nie mam porównania ale robi swoje tzn nawilża
Jak się cały ten cyrk z koroną skończy to uderzamy do lekarza bo ja w tym roku 32l a mąż 34l.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Można dołączyć? Kilka znajomych nicków już tutaj widziałam więc postanowiłam się odezwać.

Z mężem pierwsze starania zaczęliśmy 2.5 roku temu,po 8 miesiącach zrobiliśmy przerwę w aktywnych staraniach ale nie zabezpieczaliśmy się. Od sierpnia zeszłego roku wróciliśmy do starań i testów owu itd ale póki co guzik z tego wyszło.
Od 3 dni także używany żelu concieve plus,nie mam porównania ale robi swoje tzn nawilża
Jak się cały ten cyrk z koroną skończy to uderzamy do lekarza bo ja w tym roku 32l a mąż 34l.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też bym chciała iść do gina a niemam jak🤷☠♀️i jak ten żel zadowolona jesteś??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 20:15   #2965
Orange_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 36
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cześć! Mogę dołączyć? Dwa cykle starań za nami, niestety bezowocne. Na pokładzie mamy 5 latke na drugie dziecko ciężko nam sie było zdecydować, nie takie mieszkanie, nie taka praca, nie takie chęci. Ciągle nie było dobrego momentu. Jak sprawy się poukladaly to przeszedł koronawirus... ale to już tylko nas stwierdziło w przekonaniu, że idealnego czasu nie będzie nigdy. O pierwszą ciążę staraliśmy się 10 miesięcy, zobaczymy jak będzie teraz.
Orange_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 20:25   #2966
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Ja też bym chciała iść do gina a niemam jak🤷♀️i jak ten żel zadowolona jesteś??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudów nie oczekiwałam od tego żelu,chciałam żebym pomógł szczególnie w tych dniach przed owu kiedy jeszcze tego śluzu nie ma tyle ale póki co sie sprawdza.

Ty i tak masz dobrze że możesz iść do gina czy zrobić sobie pakiet różnych badań. W UK nic nie zrobisz,o wszystko trzeba się prosić ogólnego. Ginekolodzy to jakiś mit

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 20:40   #2967
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Orange_89 Pokaż wiadomość
Cześć! Mogę dołączyć? Dwa cykle starań za nami, niestety bezowocne. Na pokładzie mamy 5 latke na drugie dziecko ciężko nam sie było zdecydować, nie takie mieszkanie, nie taka praca, nie takie chęci. Ciągle nie było dobrego momentu. Jak sprawy się poukladaly to przeszedł koronawirus... ale to już tylko nas stwierdziło w przekonaniu, że idealnego czasu nie będzie nigdy. O pierwszą ciążę staraliśmy się 10 miesięcy, zobaczymy jak będzie teraz.
Hej witaj☠♀️oby szybko wam się udało to dość trochę się staraliście ale za to macie piękny owoc waszej milosci może teraz szybciej się udaa wcześniej leczy liście się czy coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
Cudów nie oczekiwałam od tego żelu,chciałam żebym pomógł szczególnie w tych dniach przed owu kiedy jeszcze tego śluzu nie ma tyle ale póki co sie sprawdza.

Ty i tak masz dobrze że możesz iść do gina czy zrobić sobie pakiet różnych badań. W UK nic nie zrobisz,o wszystko trzeba się prosić ogólnego. Ginekolodzy to jakiś mit

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Narazie gin nie przyjmuje więc niemam najmniejszych szans🤷☠♀️lab niby jest otwarty ale ja robiłam badania niektóre w marcu wyszły ok i niewiem co zrobić jeszcze....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 20:53   #2968
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Witam nowe staraczki

Ja tylko kwas foliowy biore ale takze mam zdrowa diete zadnych innych supli nie biore jeszcze. Mam w szufladzie Castagnus i od @ zaczne brac


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 20:55   #2969
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Witam nowe staraczki

Ja tylko kwas foliowy biore ale takze mam zdrowa diete zadnych innych supli nie biore jeszcze. Mam w szufladzie Castagnus i od @ zaczne brac


Sent from my iPhone using Tapatalk
O ja też na diecie ale już prawie 2msc i jeszcze ćwiczę żeby zrzucić nadwage. Ale podobno przy staraniach najlepiej ograniczyć ćwiczenia...a co toto co wymieniłaś?? 21

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 21:05   #2970
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Starania o dziecko w 2020 roku

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
O ja też na diecie ale już prawie 2msc i jeszcze ćwiczę żeby zrzucić nadwage. Ale podobno przy staraniach najlepiej ograniczyć ćwiczenia...a co toto co wymieniłaś?? 21

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Castagnus lagodzi pcos. Lagodnie reguluje hormony.

Ja bym nie brala Wszystkiego co Dziewczyny tu pisza np. Jezeli ktos ma ladny sluz, to nie bawila bym sie w syropy na kaszel, zeby go rozrzedzic

Co do cwiczen, jezeli ktos taki tryb zycia prowadzil przed zajsciem w ciaze to Czemu nie, Ja bym sie tylko nie forsowala po owu

Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013

Edytowane przez PannaMagda
Czas edycji: 2020-04-28 o 21:07
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-28 13:12:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.