Mamusie listopad 2019- cz. 3 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-17, 12:14   #2821
agnieszka_2293
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka_2293
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Ja miałam tak w I trymestrze, więc wiem jakie to uciążliwe. Trzymam kciuki, żeby szynko było lepiej.

Polecacie jakieś konkretne ręczniki dla maluszka? Na co zwrócić uwagę?
Moja mama kupiła córce bambusowy z camphory i jest super. Kupiła większy rozmiar i do tej pory go używamy, a ma już ponad 3 lata. Dalej jest miły i bardzo dobrze się nim wycera.
Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Te z kapturkiem super opcja, głowa zakryta po kąpieli i dziecko owiniete na około dzisiaj odebrałam strój galowy z H&M Załącznik 7683506

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super mają te kompleciki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agnieszka_2293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 12:25   #2822
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Już po badaniach. Byłam u innej babki niż na pierwszych badaniach bo facet mnie tak chamsko potraktował ze musiałam zmienić. Babka robiła mi je 40 min. Bardzo dokładnie także jestem mega zadowolona. Waga 400 g i płeć bez zmian. Wargi sromowe widać jak byk czas kompletować wyprawkę )


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratuluję udanej wizyty Szaleństwo zakupowe czas zacząć w takim razie

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Ja w pierwszej ciazy nie mialam zaparcia ani razu, a tez sie nabawilam hemoroidow . Ginka mi powiedziala, ze z reguly znikaja po ciazy, ale u mnie nie zniknely, moze dlatego, ze byl za krotki odstep miedzy ciazami, nie wiem :/.

Hemoroidy to totalna porażka Spodziewałam się ich, ale nie tak szybko

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Te z kapturkiem super opcja, głowa zakryta po kąpieli i dziecko owiniete na około dzisiaj odebrałam strój galowy z H&M Załącznik 7683506

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale cudo

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Laktuloza na mnie nigdy nie działała mąż jedzie do klienta przez nasze miasto to wyskoczy mi do apteki po czopki, które polecalyscie: eva qu. Jestem naprawdę zdesperowana. Myślałam, że w zeszłym tygodniu to jednorazowo, bo w środę minęło ale w tym dokładnie taka sama powtórka z tym, że już chodzić ciężko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zaparcia to zło Ja tak się staram jeść te polecane produkty i i tak mnie od czasu do czasu dopadną. Laktuloza może od razu mnie nie pogoni, ale potem nie cierpię tak na toalecie po niej Ja ogółem mam tendencję do zaparć po mamie, zazwyczaj ogarniałam to dietą, ale jak miałam jakieś stresy to już koniec - zaparcie murowaneA teraz to już chyba takie uroki ciąży


Ja w końcu dotarłam do fryzjera i włosy krótsze o jakieś 5 cm. Trochę rozpaczałam nad nimi, bo miałam wrażenie, że o połowę są krótsze Nie obcinalam ich ponad rok, więc im się należało A tak w ogóle zastanawiam się zawsze dlaczego fryzjerzy po umyciu zaczynają czesać włosy od przedziałka w dół?! Moje są zawsze tak splątane, że płakać mi się chce jak widzę jak je maltretują Ja w domu podczas czesania na sucho (nigdy nie czesze mokrych włosów) zawsze od końcówek zaczynam i łatwiej się je czesze
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 12:32   #2823
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
Gratuluję udanej wizyty Szaleństwo zakupowe czas zacząć w takim razie




Hemoroidy to totalna porażka Spodziewałam się ich, ale nie tak szybko




Ale cudo




Zaparcia to zło Ja tak się staram jeść te polecane produkty i i tak mnie od czasu do czasu dopadną. Laktuloza może od razu mnie nie pogoni, ale potem nie cierpię tak na toalecie po niej Ja ogółem mam tendencję do zaparć po mamie, zazwyczaj ogarniałam to dietą, ale jak miałam jakieś stresy to już koniec - zaparcie murowaneA teraz to już chyba takie uroki ciąży


Ja w końcu dotarłam do fryzjera i włosy krótsze o jakieś 5 cm. Trochę rozpaczałam nad nimi, bo miałam wrażenie, że o połowę są krótsze Nie obcinalam ich ponad rok, więc im się należało A tak w ogóle zastanawiam się zawsze dlaczego fryzjerzy po umyciu zaczynają czesać włosy od przedziałka w dół?! Moje są zawsze tak splątane, że płakać mi się chce jak widzę jak je maltretują Ja w domu podczas czesania na sucho (nigdy nie czesze mokrych włosów) zawsze od końcówek zaczynam i łatwiej się je czesze
Ja też czesze od przedziałka ale używam sprayu ułatwiającego rozczesywanie. Bez niego- szczotka pełna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 12:32   #2824
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Ja uzywam tangle teezer i moge czesac jak chce, bo to jedyna szczotka, ktora nie wyrywa tony wlosow
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 12:36   #2825
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
Gratuluję udanej wizyty Szaleństwo zakupowe czas zacząć w takim razie




Hemoroidy to totalna porażka Spodziewałam się ich, ale nie tak szybko




Ale cudo




Zaparcia to zło Ja tak się staram jeść te polecane produkty i i tak mnie od czasu do czasu dopadną. Laktuloza może od razu mnie nie pogoni, ale potem nie cierpię tak na toalecie po niej Ja ogółem mam tendencję do zaparć po mamie, zazwyczaj ogarniałam to dietą, ale jak miałam jakieś stresy to już koniec - zaparcie murowaneA teraz to już chyba takie uroki ciąży


Ja w końcu dotarłam do fryzjera i włosy krótsze o jakieś 5 cm. Trochę rozpaczałam nad nimi, bo miałam wrażenie, że o połowę są krótsze Nie obcinalam ich ponad rok, więc im się należało A tak w ogóle zastanawiam się zawsze dlaczego fryzjerzy po umyciu zaczynają czesać włosy od przedziałka w dół?! Moje są zawsze tak splątane, że płakać mi się chce jak widzę jak je maltretują Ja w domu podczas czesania na sucho (nigdy nie czesze mokrych włosów) zawsze od końcówek zaczynam i łatwiej się je czesze
Ja przy moich falowanych, lekko kręconych włosach mogę je czesać głównie na mokro i też zaczynam od przedziałka.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Ja uzywam tangle teezer i moge czesac jak chce, bo to jedyna szczotka, ktora nie wyrywa tony wlosow
Też tt polecam.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 12:40   #2826
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja też czesze od przedziałka ale używam sprayu ułatwiającego rozczesywanie. Bez niego- szczotka pełna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja swojego czasu byłam prawdziwą włosomaniaczką i sporo czytałam o pielęgnacji włosów - wszędzie pisało, żeby nie czesać ani od przedziałka ani na mokro i tak się w to wkręciłam, że aż mnie serce boli jak fryzjerzy tak robią
U mnie wszelkie spraye odpadają, bo moje delikatne włosy przeciążają się w tempie ekspresowym, jedynie serum na koncówki

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Ja uzywam tangle teezer i moge czesac jak chce, bo to jedyna szczotka, ktora nie wyrywa tony wlosow
Mam i kocham nad życie

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Ja przy moich falowanych, lekko kręconych włosach mogę je czesać głównie na mokro i też zaczynam od przedziałka.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Też tt polecam.
Z tego co pamiętam to właśnie kręcone włosy są wyjątkiem i je powinno się czesać na mokro, bo po czesaniu na sucho lubi robić się niezły puszek
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.

Edytowane przez Miss_Bow
Czas edycji: 2019-07-17 o 12:44
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 12:43   #2827
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
U nas teraz tez sie nie zdarza co noc, ale przez pierwsze 3-4 miesiace zdarzalo sie 3 razy dziennie, nie zartuje :/. Wiec wole, zeby materac nie oddychal (chociaz nasz oddycha od boku i od dolu, bo sa szczebelki) niz zebym go musiala prac, bo wtedy jego oddychanie nic mi nie da. A za duzo pieniedzy na niego wydalam, zeby teraz go zniszczyc





Ja tez mam taka nadzieje. A Twoja ginekolog cos mowila na ten temat?
Nie rozmawiałam. W pierwszej ciąży gin twierdziła, że po ciąży znikną, nie zniknęły. Teraz chodzę do innej gin i póki sytuacja w tej kwestii się nie zmieniła to nie poruszam tematu. U mnie jest większe ryzyko, bo oprócz ucisku dochodzą częste wizyty w toalecie ze względu na moje jelita.
Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Ja miałam tak w I trymestrze, więc wiem jakie to uciążliwe. Trzymam kciuki, żeby szynko było lepiej.

Polecacie jakieś konkretne ręczniki dla maluszka? Na co zwrócić uwagę?
Z kapturkiem, bambusowe- dobrze chłoną wodę


Piano gratki udanej wizyty!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Owocowykoktajl dopisz mi proszę bobas tv na 24.07

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 12:46   #2828
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

A ja mam słynną szczotkę z aliexpress za grosze, dużo lepsza niż tt

https://www.aliexpress.com/item/3291...5ba64c4dN9AkDr


Znalazłam piękne rożki ale chyba drogie, skoro to na krótki czas. Poczytam jeszcze, czy jest sens w to inwestować ale strasznie mi się podobają
https://zanabymama.pl/
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 12:54   #2829
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Nie rozmawiałam. W pierwszej ciąży gin twierdziła, że po ciąży znikną, nie zniknęły. Teraz chodzę do innej gin i póki sytuacja w tej kwestii się nie zmieniła to nie poruszam tematu. U mnie jest większe ryzyko, bo oprócz ucisku dochodzą częste wizyty w toalecie ze względu na moje jelita.Z kapturkiem, bambusowe- dobrze chłoną wodę


Piano gratki udanej wizyty!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Owocowykoktajl dopisz mi proszę bobas tv na 24.07

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dopisane


U mnie TT się nie sprawdził. Miałam za grube włosy i za dużo i się po nich slizgał a nie rozczesywał. Od Tż dostałam w marcu na uro szczotkę z włosia dzika i gdyby nie to, że jest właśnie na gwarancji to była fajna
Aktualnie ratuję się plastikową z Ewy Schmidt (to ta rossmanowska marka). W torebce noszę Michel Marcier dla włosów cienkich i jest superaśna

Wlosomaniaczką też jestem, łączymy się podciecie włosów o centymetr to tragedia dla psychiki

Chociaż kiedyś miałam pełno masek, odżywek. Teraz stawiam na naturalność: szampon z łopianu i oleje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 12:57   #2830
Dzidka98
Przyczajenie
 
Avatar Dzidka98
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 28
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Dzień dobry

Słabo spałam w nocy młody chyba czuł pełnię i szalał w brzuchu jak na dyskotece🤔

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

PS. Co to jest ten bobas tv?
Dzidka98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 13:02   #2831
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Dzidka98 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Słabo spałam w nocy młody chyba czuł pełnię i szalał w brzuchu jak na dyskotece

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

PS. Co to jest ten bobas tv?
Daty najbliższych wizyt
Żebyśmy wiedziały kiedy kciuki trzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 13:03   #2832
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
Ja swojego czasu byłam prawdziwą włosomaniaczką i sporo czytałam o pielęgnacji włosów - wszędzie pisało, żeby nie czesać ani od przedziałka ani na mokro i tak się w to wkręciłam, że aż mnie serce boli jak fryzjerzy tak robią
U mnie wszelkie spraye odpadają, bo moje delikatne włosy przeciążają się w tempie ekspresowym, jedynie serum na koncówki



Mam i kocham nad życie



Z tego co pamiętam to właśnie kręcone włosy są wyjątkiem i je powinno się czesać na mokro, bo po czesaniu na sucho lubi robić się niezły puszek
Też miałam fazę włosomaniactwa. Teraz już trochę odpuściłam, ale nawyki zostały i przynajmniej wiem, jakich produktów używać, ale początki były ciężkie.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 13:05   #2833
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Nie rozmawiałam. W pierwszej ciąży gin twierdziła, że po ciąży znikną, nie zniknęły. Teraz chodzę do innej gin i póki sytuacja w tej kwestii się nie zmieniła to nie poruszam tematu. U mnie jest większe ryzyko, bo oprócz ucisku dochodzą częste wizyty w toalecie ze względu na moje jelita.

Moja gin sama jakos zaczela ten temat jak zobaczyla. Gdybys dowiedziala sie od swojej czegos nowego albo jakies zalecenia to pisz, bo chetnie sie dowiem. Kolezanka mi mowila, ze jej ginka polecila jakies masci z apteki, ale nic jej nie pomogly. Ja zapytam moja gin w czwartek na bobas-tv i dam znac jesli dowiem sie czegos sensownego/nowego.
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 13:06   #2834
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Daty najbliższych wizyt
Żebyśmy wiedziały kiedy kciuki trzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to możesz mnie dopisać 05.08 i 02.09

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 13:16   #2835
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
A to możesz mnie dopisać 05.08 i 02.09

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Dopisana
02.09 to zwykła czy prenatalne iii trym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 13:22   #2836
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Jaguś
Tak, mam tylko problem na czczo. W ciągu dnia 90-110. Kilka razy ok.120 jak zjadłam typowa smażenine. Ale nigdy nie miałam 130,140 lub powyżej.
A rano chyba raz miałam poniżej 90. Balansuje na 90-97. Czy zjem wieśniaka z warzywami i kromka żytniego czy pizzę popiję żywcem free to cukier rano taki sam po tak dwóch różnych kolacjach.
Kolację ostatnia jem maks o 22, idę spać 23-24. Mierze różnie, czasami o 7, 8,a czasami i po 9, jak zapomnę glukometr wziąć na górę i przypominam sobie o zmierzeniu dopiero jak zejdę na dół. A potrafimy w wolny dzień i dwie godziny bujać się na górze zanim zejdziemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 13:27   #2837
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Dopisana
02.09 to zwykła czy prenatalne iii trym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zwykła, głównie po l4. Na prenatalne zapiszę się po wizycie sierpniowej Na pewo dam znać
Dzięki

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 14:01   #2838
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Zwykła, głównie po l4. Na prenatalne zapiszę się po wizycie sierpniowej Na pewo dam znać
Dzięki

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
A zdradzicie ile u Was mniej więcej kosztują prenatalne III trym? Do tej pory miałam z programu i nie mam pojęcia ile wizyty kosztowałyby normalnie.
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 14:03   #2839
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Ladny A to na chrzest czy na jaka okazje?
Zobaczymy bo od końca października to kilka okazji będziemy mieć, może na chrzest wejdzie a jak nie to Boże Narodzenie jak znalazł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 14:03   #2840
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Mówisz szykujesz na chrzest?

Sliiiiiicznyyyy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak będzie dobry na chrzest to jak najbardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 14:08   #2841
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
A zdradzicie ile u Was mniej więcej kosztują prenatalne III trym? Do tej pory miałam z programu i nie mam pojęcia ile wizyty kosztowałyby normalnie.


U mnie około 280-300


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 14:10   #2842
piano2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 321
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Siedzę już 3h na kompie i szukam rzeczy do wyprawki i słuchajcie nie kupiłam nic. Za to kupiłam starszej córce książki, wkładkę do wózka, łóżko no cóż.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piano2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 14:14   #2843
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Siedzę już 3h na kompie i szukam rzeczy do wyprawki i słuchajcie nie kupiłam nic. Za to kupiłam starszej córce książki, wkładkę do wózka, łóżko


Ja bylam w zeszlym tygodniu w H&M, bo sobie pomyslalam, ze moze dla mojego synka znajde cos ladnego (nie zebym juz nie miala wystarczajaco). I co? Kupilam ponad 10 sztuk ubran. Dla synka zero, dla corki wszystkie
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 14:21   #2844
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Też zawsze wpadam do sklepu i rozglądam się za wyprawka a wychodzę z ubraniami dla syna ale ograniczam się jak mogę bo i jeden i drugi ma już aż nad to
Ja już jestem po robocie, zrobiłam ryż z jablkami zapiekany, 8 butelek kiszonych ogórków i upieklam babeczki... Mogę leżeć i odpoczywać Screenshot_20190717_151736.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 14:35   #2845
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Też zawsze wpadam do sklepu i rozglądam się za wyprawka a wychodzę z ubraniami dla syna ale ograniczam się jak mogę bo i jeden i drugi ma już aż nad to
Ja już jestem po robocie, zrobiłam ryż z jablkami zapiekany, 8 butelek kiszonych ogórków i upieklam babeczki... Mogę leżeć i odpoczywać Załącznik 7683530

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najpierw musisz się podzielić tymi babeczkami!

A potem możesz leżeć
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 14:39   #2846
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Najpierw musisz się podzielić tymi babeczkami!

A potem możesz leżeć
owocowykoktail dzięki za przepis na babkę otrębową, wygląda delikatnie mówiąc średnio ale bardzo smaczna.
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 14:43   #2847
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
A zdradzicie ile u Was mniej więcej kosztują prenatalne III trym? Do tej pory miałam z programu i nie mam pojęcia ile wizyty kosztowałyby normalnie.
Ja mam wszystkie prenatalne w cenach wizyty u prywatnego gina, tak samo 3d i 4d, nieważne czy prenatalne, czy zwykle USG, bo to ciągle ten sam gabinet i sprzęt. Jak wczesniej chodziłam do zwyklego gina (nie do tej kliniki, tylko prywatny ze zwyklym sprzetem) to wizyta conajmniej 100+ (a to bylo kilka lat temu), więc prenatalne na pewno drożej.

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Też zawsze wpadam do sklepu i rozglądam się za wyprawka a wychodzę z ubraniami dla syna ale ograniczam się jak mogę bo i jeden i drugi ma już aż nad to
Ja już jestem po robocie, zrobiłam ryż z jablkami zapiekany, 8 butelek kiszonych ogórków i upieklam babeczki... Mogę leżeć i odpoczywać Załącznik 7683530

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, Pani! Jak nie mam ochoty na słodkie, tak bym spróbowała.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 14:43   #2848
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
owocowykoktail dzięki za przepis na babkę otrębową, wygląda delikatnie mówiąc średnio ale bardzo smaczna.
Czasami tak jest że coś wygląda nieapetycznie a jest niebo w gębie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 14:50   #2849
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
owocowykoktail dzięki za przepis na babkę otrębową, wygląda delikatnie mówiąc średnio ale bardzo smaczna.
Ratowała mi tyłek jak byłam na diecie I chlebek bananowy też


Czy któraś z Was nie chciała wózka stokke scoot?

Edytowane przez owocowykoktajl
Czas edycji: 2019-07-17 o 15:11
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 15:54   #2850
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ratowała mi tyłek jak byłam na diecie I chlebek bananowy też


Czy któraś z Was nie chciała wózka stokke scoot?
Chyba Patisonowa. jak dobrze pamiętam. My się ostatecznie zdecydowaliśmy na Mutsy Nio, ale zamówimy pewnie najwcześniej za miesiąc, żeby się nie kurzył.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 13:17:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.