pięćdziesiatki z plusem - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-16, 21:15   #3631
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez Alketa;
Nika
Masz rację i ...nie.!!!!
W tym dniu ożywają wspomnienia i to ze zdwojoną siłą,tak normalnie to gdzieś pędzimy,notaryczny brak czasu i w zasadzie nie mamy na nic czasy a co dopiero na wspomnienia.
Wiem że gdzieś tam są ,ale racjonalnie tego nie potrafię sobie wyobrazić....i dlatego w tym dniu jest mi ciężko.
Nie wiem dlaczego użyłas aż tylu wykrzykników,moim zdaniem nie napisałam nic czym mogłam Cie urazić.
Ja mam kilka dni w roku kiedy wracają wspomnienia i pomimo braku czasu często wspominam bliska mi osobę.
Oboje z Mężem mamy wspomnienia...........cie szymy sie teraźniejszością i dziekujemy Opatrzności,ze mamy teraz siebie.
Czego i Tobie z całego serca zyczę.
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 00:20   #3632
robótka
Zadomowienie
 
Avatar robótka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 230
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Malinóweczko, Bietko,Sonatko i Alketko bardzo dziękuję za życzenia, A to dla wszystkich małe co nieco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif torcikyc1.gif (16,6 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciasto.jpg (4,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: gif szampan i kieliszki.gif (46,8 KB, 0 załadowań)
robótka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 08:41   #3633
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie ! Zaczyna się ciężki tydzień Ostatki sprzątania . zakupy , zaczynamy gotowanie a ja mam jeszcze dwa dni..szkolenia w firmie..
Czyli wyjeżdżam na dwa dni, środa i czwartek W trakcie takiej bojówki hmm
Ale nie ma tego złego , odpocznę !!
A teraz ruszyłam do wyzwań tego tygodnia
Spokojnego, zorganizowanego i absolutnie nie smutnego tygodnia !!!!
Wszystkim Wam życzę !!!
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 08:57   #3634
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie,
na poczatku chciałabym Wam wszystkim podziękować za wszystkie miłe słowa otuchy, jesteście kochane. Przepraszam, że się tak długo nie odzywałam, ale zagladałam do Was tylko nie pisałam.
Powoli zdaje sobie sprawę, że piesek się już nie męczy.
Widzę, że przygotowania do Świąt pełną parą: sprzątanie, zakupy później szykowanie aj urwanie głowy. Moja Mama ma jeszcze na głowie brata który się rozchorował na różyczkę i ciągle jej marudzi, bo jak brat jest chory to cały dom stawia do góry nogami.
Pozdrwiam Was serdecznie.:c mok:
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 16:33   #3635
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie Moje Miłe!

Ach ten przedświąteczny czas. Zakupy mnie dobijają . Wyprawa do Giżycka i łażenie po sklepach są tak wyczerpujące, że jak wrócę to zupełnie nie chce mi się robić czegokolwiek.

Na dokładkę w tym tygodniu przyjadą na fermę kurczaczki i dużo czasu zajmują przygotowania na ich przyjęcie. Nie dziwcie się więc ,że nie mam czasu na siedzenie przed kompikiem.

Nie bardzo wiem jaki przepis podrzucić na forum bo na święta raczej każdy przygotowuje potrawy ulubione i z reguły nowości nie wchodzą w grę. Moja córcia powiedziała że jak będzie wigilijna zupa grzybowa to jej nic więcej do szczęścia nie potrzeba. U nas przygotowuje się zupełnie inną zupę niż gdzie indziej. Jest to rodzaj barszczu ale nie z burakami , tylko z kwaszoną kapustą , kaszą jęczmienną i suszonymi grzybami . Jest przepyszna i smakuje wybornie nawet na zimno . Jeśli chcecie podam przepis ale proponuję ugotować ją innego dnia i wypróbować czy rodzinie będzie smakowała .

Sonatko powiem Ci , że od kilku lat gości u nas w domu nie jodła czy świerk ale sosna. Przed domem za to rośnie ogromny srebrny świerk i stroimy go w takie duże, kolorowe , świecące bombki. Jak go wystroimy to zrobię fotkę.

Pozdrawiam Wszystkie bardzo serdecznie i spokojnego wieczoru życzę.
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 16:53   #3636
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witam serdecznie
Nika
Niczym mnie broń Boże nie uraziłaś,a wykrzykniki być może użyłam
niepotrzebnie,chciałam podkreślić że jestem nieco odmiennego zdania.Przepraszam jeśli to tak zabrzmiało.
Anystuj
Cieszę się że powolutku dochodzisz do siebie po utracie przyjaciela.
Trzymaj się cieplutko
Robótko
Ciasteczka wygladają smakowicie,to ja wpadam na ten miły poczęstunek,dziękiuję.:cm ok:
Bietko
Ja podobnie jak Ty w tym gorącym tygodniu pracuję,mam wolny czwartek po nocy i piątek,sobota i niedziela pracowita eh
Dziś sprzątam,zrobiłam drobne zakupy i co dalej.?.kiedy cokolwiek ugotować?jakoś to będzie są jeszcze noce oczywiście te spędzone w domu. Całuski
Sonatko
Masz rację szkoda zdrowia i stawania na głowie to tylko dwa dni.
Ja też praktycznie cały tydzień mam zajęty,przygotuję to na co mi czas i finanse pozwolą.Pozdrawiam cieplutko.
Malinówko
Mam malutką prawdziwą pachnącą choineczkę,taką którą włożę do doniczki.Cieszę się bo jest śliczna Dostałam od przyjaciół,wczoraj wycięta i napewno trochę dłużej postoi.
Buziaczki
Miłego wieczoru.
Wracam do swoich porządków
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 20:02   #3637
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Dziewczyny podaję przepis na sernik który bede piekla na
Swięta


Murzynek z serem (ISAURA)

CIASTO:

1,5 szklanki mąki(można dodać 2 łyżki mąki jeśli ciasto bedzie za rzadkie)
1,5 szklanki cukru
3 łyżki kakao
kostka margaryny(Kasia)
3 łyżeczki proszku do pieczenia
1 cukier waniliowy
4 jaja
6 łyżek wody

MASA SEROWA:

0,5 kg sera białego(takiego w wiaderku mielonego)
2 jaja
3/4 szklanki cukru
10 dkg masła
1 łyżeczka maki
1 łyżeczka mąki ziemniaczanej(może być budyń)


Margarynę,cukier, kakao,woda - gotować 5 minut

Po ostudzeniu dodać 4 żółtka i wymieszać na jednolitą masę.
Dodać mąkę,proszek do pieczenia i pianę z białek.

Wlać do formy 3/4 ciasta,przełożyć masą serową, na górę resztę ciasta.

Piec około 50 min w 200' C

Malinóweczko
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-18, 08:59   #3638
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie
Na początek , po prawie nieprzespanej nocy ( zupełnie bez powodu ...tak się wydaje ! ) wpadłam w biegu tutaj i na widok serniczka ( kocham ser!)

Niko
ja też będę piekła ale bez tłuszczu i ciasta . Napisze jak chcecie bo wychodzi poemat puszysty i pyszniutki . Ale ten z kakaowym ciastem też bardzo lubię . Mam jeszcze w kruchym , kakaowym cieście , też poemat
Nikuś
Mi tylko wleźć na temat ciast... a spieszę się !

Alketko my dziewczyny z dopalaczem poradzimy sobie Dobrze,że wigilia dopiero w poniedzialek , damy radę ! Pomogę Ci tylko zawołaj !

Malinówko ciekawa ta Twoja zupka ! Ja poproszę o przepis , oczywiście spróbuję raczej w innym terminie ale mój men uwielbia wszystko co z kapustą .. To taka tradycyjna , regionalna zupka ?
A zakupy.. nie zazdroszczę tych dojazdów ale urok takiego zamieszkania ma swoje lepsze strony !!

Wszystkim dobrego dnia !!!
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 12:11   #3639
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Dziewczyny czemu tak kusicie tymi przepysznymi przepisami? Ja dostałam ślinotoku, a jeszcze do Świąt kilka dni. Przyznam się Wam szczerze, że ze mnie kucharka cienka, zawsze tylko pomagam Mamie pod jej okiem. Ale fajnie, bo siedzimy sobie razem w kuchni rozmawiamy i się "uwijamy". Ja uwielbiam zupy, więc najbardziej się cieszę z czerwonego barszczyku z uszkami.
Pozdrwiam Was gorąco.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 15:47   #3640
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Bietko kochana,oczywiście podaj przepis a właściwie przepisy.

Też lubie serniki ale muszą być delikatne i puszyste,także bardzo poproszę o składniki
Buziaki

Anytsuj witaj ,ze mnie tez cienka kucharka a cukiernik jeszcze gorszy ale Dziewczyny podają proste sprawdzone przepisy ,i zawsze mi wychodzą podawane smakołyki a co najważniejsze smakują Rodzince.Pozdrawiam Cie
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 17:02   #3641
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witam ,dzisiaj byłam u fryziera ,zaraz Wam wkleję fotke od tyłu,,,bo z przodu syn zapomniał mi wgrac do komputera.U mnie swieta jeszcze w powijakach,,wstyd przyznac ale bardziej zyje tym weselem na ktore mam isc.
Pozdrawiam wszytskie serdecznie,nie przesadzajcie z tą krzątaniną swiateczną.Niko widzę,że moje wiadomosci z neta nie dochodzą do Ciebie,,,,przykro mi ,,ze ostatnio tak mało czasu mamy na rozmowy.Podejrzewam ,że portal nasza-klasa Ciebie nam skradł
Malinowko a jak twoja wizyta dzisiejsza u fryzera,,Sonatka juz tez ma nowa fryzurkę,,,,Alkietko napewno w pracy jestes,znam ten ból((
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02224m.jpg (26,5 KB, 10 załadowań)
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 00:09   #3642
Dzozefina
Zadomowienie
 
Avatar Dzozefina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 100
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

dla wszystkich Wizażanek!

Ja nie zapomniałam o Was! Nie zawsze w życiu układa się tak, jak byśmy sobie życzyli. Wrócę na pewno po Nowym Roku /a może wcześniej/.


Życzę spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Niech żaden dzień przyszłego 2008 roku nie przyniesie bólu

i cierpienia.

Pozdrawiam serdecznie
Dzozefina.
Dzozefina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 09:29   #3643
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witam Dziewczyny

Toogra nikt mnie nie skradł ,sama decyduje co robie w danej chwili .

Rzeczywiscie musiały nie dojsc do Ciebie wiadomosci ale moje
Moje mniejsze zaangażowanie było spowodowane zupełnie innymi sprawami.
Dzozefina ma rację,nie zawsze układa sie nam w zyciu tak jakbyśmy sobie tego życzyli.
Mam nadzieje,ze wraz z nadejściem Nowego Roku,wszystko poukłada sie lepiej.
Czego wszystkim Wam Kochane życzę
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 09:38   #3644
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Zaraz wyjeżdżam i nie będzie mnie dwa dni więc życzę spokojnych przygotowań a tym którzy już nie zajrzą przed świętami :

Spokojnych i uśmiechniętych Świąt Bożego Narodzenia
i najlepszego Nowego Roku !!!

Pozdrawiam Wszystkie Koleżanki , wracam wkrótce !
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 09:42   #3645
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie
Niestety za oknem szaro, ale te wszystkie iluminacje Świateczne troszkę nam rozjaśniają aurę.
Jeżeli chodzi o sernik to jest on moim ulubionym ciachem.
Toogra - masz bardzo ładne włoski, fajnie wycieniowane. Fryzurka mi się bardzo podoba.
Pozdrwaiem Was
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 17:07   #3646
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie Moje Miłe!

Oj ale wkurzyłam się dzisiaj na Wizaż , oj wkurzyłam .
Wchodzę ,a tu mnie wywaliło i logować się każą. No to się loguje a tu mi piszą ,że albo hasło nie takie albo nick źle wpisuję. Przerobiłam wszystkie kombinacje i nic . Na koniec wcale mnie zablokowali , kazali czekać i poprosić o nowe hasło. Na szczęście nowe hasło przysłali natychmiast i wreszcie udało mi się zalogować, ale muszę przyznać, że poczułam się jak niedouczone dziecko.

Toogrusiu super fryzurka i bardzo fajny kolorek włosów. Moje włoski też już lepiej wyglądają ale na razie wróciły do swojego naturalnego kolorku po ścięciu ostatnich pasemek .

Niko , Anytsuj , Bietko i wszystkie które przepadają za serniczkiem podaję przepisik na mój sernik , który piekę najczęściej bo jest przepyszny i mało przy nim pracy.

Sernik Anita / to od imienia koleżanki od której dostałam ten przepis/

4 serki waniliowe,
1 szklanka cukru pudru,
5 jajek,
1/2 kostki margaryny,
4 płaskie łyżki mąki,
zapach, rodzynki, 3 paczki herbatników.
Żółtka oddzielić od białek i utrzeć z połową cukru pudru . Ucierając dodawać serki, mąkę i roztopioną , letnią margarynę. Dokładnie wymieszać. Ubić pianę z połową cukru pudru i wymieszać łyżką z masą serową. Dodać zapach i bakalie. Herbatnikami wyłożyć blaszkę i wylać na nie masę serową. Ja dodatkowo wykładam blaszkę papierem do pieczenia więc nie muszę jej natłuszczać i obsypywać bułką .
Piec w piekarniku nagrzanym do temp. 170 stopni około godziny.
Po upieczeniu lekko uchylić drzwiczki piekarnika i poczekać aż sernik wystygnie.
Po wystudzeniu można serniczek polać polewą lub posypać cukrem pudrem. Smacznego!
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 00:32   #3647
so_na_ta
Rozeznanie
 
Avatar so_na_ta
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Dzozefinko , życzę Ci abyś święta Bożego Narodzenia spedziła otoczona rodzinnym ciepłem , spokojem i ufnym spojrzeniem w przyszłość . Okres tych pełnych magii świąt oraz Nowy rok -to równiez czas przemysleń i wiary w nadchodzące lepsze dni - życzę Ci abyś każdego dnia dostrzegała wyłącznie jasne światło w pokonywaniu trudów codzienności.
Malinówko - zmieniłaś awatarek - sliczny , bajecznie zimowy . Co do problemów z logowaniem i innych , szkoda nerwów i zdrowia , masz nowe hasło i jest oki .
Pisałas kilka dni temu o zupie grzybowej -jeżeli w wolnej chwili mogłabys umieścić emotikonkę z kucharzem -byłabym wdzięczna . Interesują mnie tego rodzaju dania - z tego co opisywałas , ze składników wynika ,ze zupa mogłaby byc daniem jednorazowym czyli w sam raz dla mojej rodziny, kiedy każdy przychodzi do domu wieczorem i nie ma sił zjeść obiadu .
Nika -dziekuje za przepis serniczka , wyprobuję po świetach , napewno ciasto będzie wyśmienite .Wydaje mi się ,ze trapią Cię smuteczki - odłóż je na "po świetach ", odleżą i same sie rozwiąża , a moze po czasie inaczej spojrzysz na wszystko -usmiechu każdego dnia Ci zyczę .
Alketko - nie zagladasz , brakuje Ciebie - mam nadzieję ,ze nie pracujesz zbyt intensywnie w pracy a potem w domu . Choineczka - liczę ,ze cieszy juz Twoje oczy .
Anytsuj - zastanawiam się czy masz juz prezenty pod choinke -znając Ciebie -napewno tak . Brat z pewnościa zdrowieje z każdym dniem , do świat coraz bliżej - u mnie podobnie za oknem widać świetlną iluminację -masz rację bardzo poprawia samopoczucie .
Toogro - zobaczyłam fryzurkę , sliczna , modna i napewno sama dasz rade po umyciu wlosków zrobić podobną . Jeżeli masz z przodu grzywkę to mamy podobne ,z tym,że Ty o wiele ładniejsza , wiadomo fryzjer zrobi to profesjonalnie .
Bietka - dwa dni szkolenia - dobrze ,ze jestes tak bardzo zorganizowana i traktujesz ten czas jako odpoczynek od świątecznych przygotowań .
Ogólnie to mam juz serdecznie dosyc sprzatania , im więcej sprzatam tym więcej widze do zrobienia ....bolą mnie juz ręce , plecy -po prostu wiecej nie sprzatam , dopiero w sobotę pobieznie . Teraz jeszcze dokupic kilka rzeczy , potem gotowanie .
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i nie popadajcie w pracoholizm domowy .
Braxa - wiedziałam,że kogos pominełam a to dlatego,ze dawno nie pisałas i pora o której pisze tez nie sprzyja mojej pamięci . Mam nadzieje ,że czujesz sie dobrze -daj nam jakis maleńki znak na potwierdzenie . Jak niedzielny kiermasz ? Z pewnością kupiłas sporo na świeta , sprzataniem zajmie się rodzinka a Ty odpoczywaj, oszczędzaj siły .
Robótko - teraz masz okres przejściowy od imprez do swiąt . W urodziny napewno odwiedziła Cię wnuczka .Jeszcze niedawno spędzałyście razem mnóstwo czasu -wnuczka napewno bardzo steskniona wyczekiwała dnia , kiedy złozy Ci zyczenia i usciska .


__________________
Drzewo nie smagane deszczem i wichrem nie rośnie silne i zdrowe .
/Seneka/
so_na_ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 11:32   #3648
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie
Malinówko- masz piękny avatar i kusisz serniczkiem
Sonato - jeszcze wszystkich prezentów nie mam, ale mam na nie pomysl i dzisiaj jeszcze dokupie resztę
Tęsknię za moją Sabcią tak bardzo chciałabym ją pogłaskać po główce, podrapać za uszkiem, albo się do niej przytulić, tak bardzo, bardzo mocno. Taki pieszczoszek był z niej cały czas ją "miziałam".
Pozdrawiam Was gorąco, mam nadzieję, że choć w Święta spadnie troszkę śniegu, bo jak to Święta bez sniegu!
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 12:35   #3649
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Sonatko na kiermasz nie dotarłam ,zkupy zrobie niestety na ostatnia chwile czyli w niedziele ,ale udalo nam sie kupic cudna choinke .
Wczoraj byłam na usg 3/4d ,niesamowite wrazenie w całej okazałosci widzialam dzidzie ,mam to nagranie dzisiaj mamie pokarze ,cud techniki .Pozdrawiam Was serdecznie
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 18:34   #3650
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie Moje Miłe!

Zapraszam Was na tort i szampana bo dzisiaj są moje urodziny 50+ . Pozdrawiam Was serdecznie , życzę miłego wieczorku i znikam bo właśnie przyjechali moi goście.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif tort.gif (6,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: gif szampan urodzinowy.gif (7,6 KB, 31 załadowań)
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 20:11   #3651
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Malinoweczko kochana
Zycze Ci wszystkiego co Naj,Naj.....zdrowia,szcze scia,pomyslnosci,spelnien ia marzen,powodzenia i wszystkiego innego czego nie wymienilam,a sobie sama zyczysz........:roz a::roza :




Pozdrawiam wszystkich:cm ok:
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 20:12   #3652
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Malinóweczko kochana , Choć nie mogę Cię dziś uścisnąć osobiście, wyznam tu wszystko jasno i kwieciście. Gdy znajomi i rodzina będą tłoczyć się z kwiatami, ja połączę się z Tobą tymi oto życzeniami: niech się spełni, co wyśnione, niech nastanie spokój ducha. Miej przez lata niezliczone, uśmiech od ucha do ucha.
.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwiaty.jpg (4,8 KB, 31 załadowań)
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 22:55   #3653
so_na_ta
Rozeznanie
 
Avatar so_na_ta
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Bożenko - dziś są Twoje urodzinki choc nie masz jeszcze choinki ! Przyjmij zatem ode mnie bukiet najserdeczniejszych życzeń urodzinowych .
Jest w roku taki dzień
Gdy wszystkie smutki idą w cień .
Właśnie z okazji Tego Dnia posłuchaj co Ci zyczę ja:
Dużo zdrowia i radości
Szczęścia i pomyslności
Moc najpiekniejszych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif roze2.gif (3,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: gif prezent.gif (5,5 KB, 30 załadowań)
__________________
Drzewo nie smagane deszczem i wichrem nie rośnie silne i zdrowe .
/Seneka/
so_na_ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 05:00   #3654
robótka
Zadomowienie
 
Avatar robótka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 230
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Bożenko z okazji Twojego święta,
życzę ci,byś była zawsze uśmiechnięta,
żeby omijały ciebie wszelkie troski
i życie Twoje było usłane kwiatami,
i żebyś była zawsze z nami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif f1 (102).gif (15,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 2a.gif (8,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: gif szampan i kieliszki.gif (46,8 KB, 0 załadowań)
robótka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 05:37   #3655
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Bozenko odbierz poczte na wp.
Pozdrawiam serdecznie wszytskie kolezanki z wątku)
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 09:51   #3656
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Kochana Malinówko
Nie możemy Ci posłać żywych róż kwitnących, posyłamy Ci tylko kilka słów gorących. Życzymy Ci szczęścia, wiele radości, stu lat życia i pomyślnej przyszłości. Niech los z oczu jednej łzy nie wyciśnie i niech Ci się w życiu układa pomyślnie:cmo k:

Pozdrowienia dla wszystkich:cm ok:
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 13:28   #3657
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Malinowko zycze Ci wszystkiego naj naj z szczerego serca
Pozdrawiam
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 17:39   #3658
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Wróciłam !
i szybko dla :
Bożenki

Każdego roku o tej samej porze,
Każdy Ci życzy co tylko może.
I ja skorzystam z tej sposobności:
Życzę Ci szczęścia i sto lat radości.
To o czym marzysz by Ci się spełniło
I to co kochasz by Twoje było!!!
Na to Święto wyjątkowe bo
okrągłe i Urodzinowe !!!

Wszystkiego naj!!!!


bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 17:49   #3659
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Pozdrawiam Was Wszystkie gorąco i wracam do prac domowych !!
Jutro zajrzę

aaa [B]sernik

75 dag zmielonego sera (też kupuję mielony )
5 jajek
20 dag cukru
1 cukier waniliowy
200 ml mleka
1 budyń waniliowy

1. Żółtka utrzeć z cukrem i cukrem waniliowym, dodać ser, proszek budyniowy, mleko, a na końcu pianę ubitą z białek. Delikatnie wymieszać.
2.Piec około 1 godziny w 180o.

Na dużą blachę robię podwójnie , oczywiście mikserem .Piekę na papierze i później wyciągam z formy bo jest mocno wilgotny i przesiąka zapachem blachy.
Pychota , puszysty, prosty .
Może się przyda .
Anytsuj i Nika tak jak ja, to łasuchy sernikowe
Więc może to ?
Pozdrawiam Wszystkich !!!

[/FONT]
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 18:12   #3660
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie Moje Miłe!

Bardzo Dziękuję Wszystkim za życzenia i te tutaj i na meila.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif emota-serce.gif (50,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 21.gif (23,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: gif emota-buźki serdeczne.gif (48,5 KB, 22 załadowań)
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.