Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-20, 19:53   #2731
zyjesiedalej
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 184
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

ja ostatnio spróbowałam z facetem po raz 1szy. ależ byłam podniecona później zastanawiałam się jak go pomieściłam, bo on taki wielki na pewno jeszcze będziemy uprawiać anal, ale ja muszę mieć na to dzień. na sucho se nie wyobrażam:P
__________________
Can anybody find me somebody to love?
zyjesiedalej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 10:07   #2732
mireliah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 23
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez dobrzeudaje Pokaż wiadomość
A tak już totalnie w wątku. Od jakiegoś czasu mój tż gdzieś tam przy zabawach lekko smyrał drugą dziurkę, ale bez konkretów. Jednak przedwczoraj tak wyszło, że weszło uczucie nieziemskie, średnio bałam się że będzie coś brudno, raczej spełniła się moja obawa co do tego, że wtłoczone powietrze postanowi się wydostać :/ no ale, chwila skrępowania i powrót do zabawy, bo ja doszłam jak szalona, a on nie zdążył Ogólnie czułam (i jeszcze trochę czuję) się jakby wrażliwsza przy pupie, ale nic poza tym nie zauważyłam.
Także tego, dołączam do grona
Mój TŻ też często smyra i w sumie mi się to podoba Parę razy mieliśmy przymiarki do analu, ale nic konkretnego - raz zdarzyło mu się trochę wsadzić, ale się przestraszyłam i na tym się skończyło. Wiem, że on by chciał, ale strasznie się stresuję. Jakieś porady? Bo moja własna psychika mnie wykończy, a w sumie nic, oprócz panicznego strachu przed bólem, przeciwko stosunkowi analnemu nie mam
mireliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 12:29   #2733
lazurrowaa
Zakorzenienie
 
Avatar lazurrowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 091
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez mireliah Pokaż wiadomość
Mój TŻ też często smyra i w sumie mi się to podoba Parę razy mieliśmy przymiarki do analu, ale nic konkretnego - raz zdarzyło mu się trochę wsadzić, ale się przestraszyłam i na tym się skończyło. Wiem, że on by chciał, ale strasznie się stresuję. Jakieś porady? Bo moja własna psychika mnie wykończy, a w sumie nic, oprócz panicznego strachu przed bólem, przeciwko stosunkowi analnemu nie mam
Stopniowo posuwajcie sie coraz dalej, % moga pomoc
A poza tym moze to Ty 'reguluj' jak gleboko jest, wtedy w razie bolu raz dwa sie 'cofniesz'
__________________
cofanie się to najgorsze co możesz zrobić.


Niekorzystanie z życia jest jedną z form samobójstwa.

Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię 'przepraszam' lub 'kocham' mówię serio.
lazurrowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 14:28   #2734
mireliah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 23
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez lazurrowaa Pokaż wiadomość
Stopniowo posuwajcie sie coraz dalej, % moga pomoc
A poza tym moze to Ty 'reguluj' jak gleboko jest, wtedy w razie bolu raz dwa sie 'cofniesz'
To chyba szykują się 2 pierwsze razy, bo alkoholu z seksem nigdy nie łączyłam
mireliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 20:05   #2735
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez mireliah Pokaż wiadomość
Mój TŻ też często smyra i w sumie mi się to podoba Parę razy mieliśmy przymiarki do analu, ale nic konkretnego - raz zdarzyło mu się trochę wsadzić, ale się przestraszyłam i na tym się skończyło. Wiem, że on by chciał, ale strasznie się stresuję. Jakieś porady? Bo moja własna psychika mnie wykończy, a w sumie nic, oprócz panicznego strachu przed bólem, przeciwko stosunkowi analnemu nie mam
Mój też mnie tak smyrał i smyrał, aż w końcu "wysmyrał" anala Nie żeby trzeba było mnie specjalnie namawiać, to ja nakierowałam go na te tory myślenia - po prostu czekałam sobie spokojnie aż nadarzy się okazja i samo wyszło
Moja jedna rada: nie spinaj się. Podejrzewam, że gdybym ja się stresowała, to by bolało i nic z tego nie wyszło. Zadbajcie o poślizg i cieszcie się sobą
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 23:16   #2736
Mala__Mary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 30
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Ja mam jeszcze do Was jedno pytanie.
Ale to będzie raczej z kategorii głupich pytań.

Czy nie boicie się, że jak już wasz partner wejdzie i nagle zwieracz zaboli, to się skurczy i nie będzie można penisa wyjąć, bo sie "zakleszczy"?

Czasem mam takie głupie wizje
Mala__Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 23:19   #2737
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Wut? Słyszałam, że z pochwą tak może się stać w jaaaakichś tam okolicznościach. O zwieraczu nie słyszałam.

Nie, nie myślę o czymś takim, cieszę się po prostu seksem analnym i nie wymyślam problemów z dupy :-D
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 23:32   #2738
Mala__Mary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 30
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Wut? Słyszałam, że z pochwą tak może się stać w jaaaakichś tam okolicznościach. O zwieraczu nie słyszałam.

Nie, nie myślę o czymś takim, cieszę się po prostu seksem analnym i nie wymyślam problemów z dupy :-D
Problem jak najbardziej z dupy
O pochwicy wiem, ale raczej przyszło mi to do głowy w trakcie próby penetrowania mojego odbytu.
Penis partnera wszedł odrobinę, partner nim ruszył, mnie zabolało i własnie zwieracz złapał skurcz.
Wtedy pomyślałam, boże! a co gdyby już cały był w środku!

Takie tam romantyczne myśli czasem mi przez głowę przelatują w trakcie seksu
Mala__Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 23:57   #2739
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Wut? Słyszałam, że z pochwą tak może się stać w jaaaakichś tam okolicznościach. O zwieraczu nie słyszałam.

Nie, nie myślę o czymś takim, cieszę się po prostu seksem analnym i nie wymyślam problemów z dupy :-D
O żyje 20 lat(pewnie jak dożyję nie jednego się dowiem xd) nigdy o tym nie słyszałam xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 06:16   #2740
mireliah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 23
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez Mala__Mary Pokaż wiadomość
Problem jak najbardziej z dupy
O pochwicy wiem, ale raczej przyszło mi to do głowy w trakcie próby penetrowania mojego odbytu.
Penis partnera wszedł odrobinę, partner nim ruszył, mnie zabolało i własnie zwieracz złapał skurcz.
Wtedy pomyślałam, boże! a co gdyby już cały był w środku!

Takie tam romantyczne myśli czasem mi przez głowę przelatują w trakcie seksu
Podobno problemem kobiet jest to, że za dużo myślą, zwłaszcza podczas seksu...
mireliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 06:33   #2741
nereidagirl
Przyczajenie
 
Avatar nereidagirl
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 20
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez mireliah Pokaż wiadomość
Podobno problemem kobiet jest to, że za dużo myślą, zwłaszcza podczas seksu...
Oj prawda 😁
nereidagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 08:34   #2742
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez mireliah Pokaż wiadomość
Podobno problemem kobiet jest to, że za dużo myślą, zwłaszcza podczas seksu...


U mnie to się sprawdza. Zdecydowanie za dużo.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 11:44   #2743
TrocheOptymizmu
Raczkowanie
 
Avatar TrocheOptymizmu
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 59
Seks analny?

Hej. Czy któraś uprawia seks analny? Podczas mocnego podniecenia zdarzyło mi się raz zabawić sztucznym... same wiecie. No i wtedy było mega! Coś innego, wszedł cały, było przyjemnie. Pózniej po wypiciu winka spróbowałam z partnerem i było super do momentu aż ja doszłam, a doszłam szybko, gdyż było bardzo podniecająco. No i... problem w tym, że jak jestem podniecona tak jak na codzień, normalnie to nie ma mowy o seksie od tyłu, boli jak... Wiele razy dosłownie mówiłam podczas prób, że się ze*ram. No i partner stwierdził, że skoro mnie boli, a widział, że nie dam rado to nie będzie mnie męczyć, się napali jeszcze bardziej a tu kicha. No i nie wiem jak przekonać się do tego seksu... Podczas tego 1 razu z partnerem czułam się niesamowicie, bliskość, bo coś nowego było.
Dostałam też lekkich uprzedzeń gdy kochając się z nim na pieska przypadkiem schyliłam pupę i kochając się wyszedł mu penis i trafił TAM, poryczałam się, krew leciała i bolało, było lekko spuchnięte i nie mogłam robić 2 - ki...
Moje pytanie brzmi czy tylko ja jestem taka dziwna?! Jak się do tego przekonać?

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Mój post mógł dziwnie zabrzmieć, uprzedzam zgorzkniałe wizażanki - nie partner nie naciska, to ja chcę spróbować. Tylko nie lubię tego uczucia jakbym miała się... wypróżnić zaraz.
TrocheOptymizmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 11:58   #2744
tolekbanan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Seks analny?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=760746&page=92
tolekbanan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 14:27   #2745
RudaEliza
Raczkowanie
 
Avatar RudaEliza
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 284
Dot.: Seks analny?

Cytat:
Napisane przez TrocheOptymizmu Pokaż wiadomość
Hej. Czy któraś uprawia seks analny? Podczas mocnego podniecenia zdarzyło mi się raz zabawić sztucznym... same wiecie. No i wtedy było mega! Coś innego, wszedł cały, było przyjemnie. Pózniej po wypiciu winka spróbowałam z partnerem i było super do momentu aż ja doszłam, a doszłam szybko, gdyż było bardzo podniecająco. No i... problem w tym, że jak jestem podniecona tak jak na codzień, normalnie to nie ma mowy o seksie od tyłu, boli jak... Wiele razy dosłownie mówiłam podczas prób, że się ze*ram. No i partner stwierdził, że skoro mnie boli, a widział, że nie dam rado to nie będzie mnie męczyć, się napali jeszcze bardziej a tu kicha. No i nie wiem jak przekonać się do tego seksu... Podczas tego 1 razu z partnerem czułam się niesamowicie, bliskość, bo coś nowego było.
Dostałam też lekkich uprzedzeń gdy kochając się z nim na pieska przypadkiem schyliłam pupę i kochając się wyszedł mu penis i trafił TAM, poryczałam się, krew leciała i bolało, było lekko spuchnięte i nie mogłam robić 2 - ki...
Moje pytanie brzmi czy tylko ja jestem taka dziwna?! Jak się do tego przekonać?

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Mój post mógł dziwnie zabrzmieć, uprzedzam zgorzkniałe wizażanki - nie partner nie naciska, to ja chcę spróbować. Tylko nie lubię tego uczucia jakbym miała się... wypróżnić zaraz.
Musisz się bardzo rozluźnić. U mnie w domu seks analny to normalka, ale fakt faktem, nie mogę się tak bawić za każdym razem, a tylko i wyłącznie wtedy, kiedy temperatura jest bardzo wysoka.

Nie róbcie tego absolutnie bez lubrykantu. W ogóle rób to zawsze z lubrykantem! Oszczędzisz sobie ewentualnego bólu, a wam obojgu ran i komplikacji - mężczyźni też cierpią kiedy zbyt się zagalopuja, a kobita jeszcze nie gotowa. Potwierdzone dermatologicznie! Jak masz pytania to pisz pw.
RudaEliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 14:47   #2746
ishqbina4
Raczkowanie
 
Avatar ishqbina4
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 67
Dot.: Seks analny?

Mam podobny problem 😂 z tym, że u mnie nie doszło nigdy do orgazmu poprzez seks analny. Próby były, piciu było, maść znieczulająca ( ehehehe) była. Olej kokosowy był, a więc nawilżenie ok, godzina walki i fiasko.. i nie wiem dlaczego, przygotowana byłam, czyściutka tam, po lewatywie, lekko podpita i na prawdę CHCIAŁAM sama się przekonać do tego rodzaju miłości, niestety nie wyszło.
U mnie również miała miejsce sytuacja, że partner przypadkowo ( co,swoją drogą, jest ciekawe, że tak po prostu sobie weszło!! ) wszedł od zaplecza i w życiu nie przeżyłam takiego bólu!!!

No i chcę na litość boską przekonać się do tego i czerpać z tego przyjemność, ale JAKKK..?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
ishqbina4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 14:57   #2747
RudaEliza
Raczkowanie
 
Avatar RudaEliza
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 284
Dot.: Seks analny?

Cytat:
Napisane przez ishqbina4 Pokaż wiadomość
Mam podobny problem 😂 z tym, że u mnie nie doszło nigdy do orgazmu poprzez seks analny. Próby były, piciu było, maść znieczulająca ( ehehehe) była. Olej kokosowy był, a więc nawilżenie ok, godzina walki i fiasko.. i nie wiem dlaczego, przygotowana byłam, czyściutka tam, po lewatywie, lekko podpita i na prawdę CHCIAŁAM sama się przekonać do tego rodzaju miłości, niestety nie wyszło.
U mnie również miała miejsce sytuacja, że partner przypadkowo ( co,swoją drogą, jest ciekawe, że tak po prostu sobie weszło!! ) wszedł od zaplecza i w życiu nie przeżyłam takiego bólu!!!

No i chcę na litość boską przekonać się do tego i czerpać z tego przyjemność, ale JAKKK..?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Mi to sprawia ogromną przyjemność tylko jeśli od samego wejścia się dotykam (chodzi mi oczywiście o stymulacje lechtaczki). Spróbuj, jeśli potrafisz osiągnąć orgazm łechtaczkowy, to i w ten sposób dasz radę

Mój pierwszy raz od tylu był zaplanowany, ale rzecz która jest ogromnie ważna - facet nie może tak po prostu "wejsc". To musi być bardzo sensualne, powolne, delikatne. Musi próbować centymetr po centymetrów, a nie od razu wciskać całą galę...

Edytowane przez RudaEliza
Czas edycji: 2016-05-20 o 14:59
RudaEliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 15:01   #2748
ishqbina4
Raczkowanie
 
Avatar ishqbina4
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 67
Dot.: Seks analny?

Cytat:
Napisane przez RudaEliza Pokaż wiadomość
Mi to sprawia ogromną przyjemność tylko jeśli od samego wejścia się dotykam (chodzi mi oczywiście o stymulacje lechtaczki). Spróbuj, jeśli potrafisz osiągnąć orgazm łechtaczkowy, to i w ten sposób dasz radę
Takowy orgazm zresztą tylko mam, nie należę do szczęściarek mających pochwowy
Myślę, że jakby już pierwszy etap się udał to będzie z górki i potem trzeba tylko to razem rozpracować, ale tutaj problem jest z początkiem, mam blokadę i każda próba mnie boli. Mimo, że staram się rozluźnić, nastawić pozytywnie, dbamy o wszystkie szczegóły typu nawilżenie, a mimo wszystko boli i odchodzi ochota.
Nie wiem jak się do tego przekonać!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
ishqbina4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 15:03   #2749
RudaEliza
Raczkowanie
 
Avatar RudaEliza
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 284
Dot.: Seks analny?

Cytat:
Napisane przez ishqbina4 Pokaż wiadomość
Takowy orgazm zresztą tylko mam, nie należę do szczęściarek mających pochwowy
Myślę, że jakby już pierwszy etap się udał to będzie z górki i potem trzeba tylko to razem rozpracować, ale tutaj problem jest z początkiem, mam blokadę i każda próba mnie boli. Mimo, że staram się rozluźnić, nastawić pozytywnie, dbamy o wszystkie szczegóły typu nawilżenie, a mimo wszystko boli i odchodzi ochota.
Nie wiem jak się do tego przekonać!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Ja też nie, chociaz seks uprawiam dość regularnie od 6 lat, więc tym się nie przejmuj. Napisałam, powoli, po centymetrze, podczas kiedy Ty będziesz się dotykać. Mogę polecić pozycję, Ty lezysz i kładziesz mu nogi na ramionach. Mniej boli.
RudaEliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-20, 15:09   #2750
ishqbina4
Raczkowanie
 
Avatar ishqbina4
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 67
Dot.: Seks analny?

A tak od innej strony - jak dziewczyny przeskoczyłyście barierę wstydu? Bo u mnie w tym chyba tkwi problem. Mimo, że bardzo dbam o higienę, jestem wręcz pedantyczna i zawsze przygotowana, to jednak zawstydza mnie to i boję się niespodzianek - czyli klasyczny problem dot. seksu abalnego: poczucie wstydu i dyskomfort spowodowany tym, co to za miejsce i do czego służy

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
ishqbina4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 15:28   #2751
RudaEliza
Raczkowanie
 
Avatar RudaEliza
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 284
Dot.: Seks analny?

Cytat:
Napisane przez ishqbina4 Pokaż wiadomość
A tak od innej strony - jak dziewczyny przeskoczyłyście barierę wstydu? Bo u mnie w tym chyba tkwi problem. Mimo, że bardzo dbam o higienę, jestem wręcz pedantyczna i zawsze przygotowana, to jednak zawstydza mnie to i boję się niespodzianek - czyli klasyczny problem dot. seksu abalnego: poczucie wstydu i dyskomfort spowodowany tym, co to za miejsce i do czego służy

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Myślenie o tym napewno nie pozwoli Ci czerpać z tego przyjemności. Ja nigdy nie stosowalam żadnej lewatywy, wystarczy ze Cię dwójka nie ciśnie i wbrew pozorom - nie jest to tak, ze będzie brudno i smierdzaco. Tak nie będzie, wystarczy zachować higienę, wymyc się przed i nie ma co się stresować.
RudaEliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 15:44   #2752
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Seks analny?

każdy uprawiający seks analny powinien się liczyć, że coś tam może zostać na penisie
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 15:45   #2753
ishqbina4
Raczkowanie
 
Avatar ishqbina4
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 67
Dot.: Seks analny?

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
każdy uprawiający seks analny powinien się liczyć, że coś tam może zostać na penisie
No, a dla mnie to blamaż level hard 😰😂

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
ishqbina4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 18:28   #2754
Dudefix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 86
Dot.: Seks analny?

Cytat:
Napisane przez RudaEliza Pokaż wiadomość
Musi próbować centymetr po centymetrów, a nie od razu wciskać całą galę...
Przede wszystkim rozluźnienie - bez tego nie ma nawet co podchodzić do tematu. A druga sprawa, to "przygotowanie". Ja robię to tak, że najpierw jeden paluszek pracuje, jak widzę, że jest już luźno, to dwa, później trzy i później można wsadzać (oczywiście też bardzo ostrożnie). Jeśli czuję, że przy jednym palcu lub dwóch, dalej już nie da rady, to odpuszczam - nie ten dzień i trudno.
Dudefix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 18:48   #2755
RudaEliza
Raczkowanie
 
Avatar RudaEliza
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 284
Dot.: Seks analny?

Cytat:
Napisane przez Dudefix Pokaż wiadomość
Przede wszystkim rozluźnienie - bez tego nie ma nawet co podchodzić do tematu. A druga sprawa, to "przygotowanie". Ja robię to tak, że najpierw jeden paluszek pracuje, jak widzę, że jest już luźno, to dwa, później trzy i później można wsadzać (oczywiście też bardzo ostrożnie). Jeśli czuję, że przy jednym palcu lub dwóch, dalej już nie da rady, to odpuszczam - nie ten dzień i trudno.
Dokładnie tak, mój właśnie tak zrobił za pierwszym razem ♡ i wyszło idealnie, zrób dokładnie tak jak wyżej!
RudaEliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 19:33   #2756
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Seks analny?

Cytat:
Napisane przez ishqbina4 Pokaż wiadomość
No, a dla mnie to blamaż level hard 😰😂

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
no to problem

ja ogółem jestem obrzydliwa, ale bywa
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 11:19   #2757
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

hej
Moj Tż cos wspominal że moglibysmy spróbowac a ja cóż..w sumie mam troche ochote na to
wydaje sie to podniecające i chyba może byc przyjemne..
Tylko jak sie przygotowac?
czytałam troche wątek i troche juz wiem jak sie do tego zabrac
1.kąpiel(wiadomo jasna sprawa)
2.usunięcie włosków
3.troche%%
4.rozluźnienie sie i podniecenie
aha no i lewatywa chyba
no i trzeba przygotowac dziurke wsadzając stopniowo palce..w sumie nawet samemu mozna popróbowac
a jaki macie stosunek do rimmingu?wasi Tz robia to?mi by chyba bylo dziwnie temu sie poddac
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 13:40   #2758
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
hej
Moj Tż cos wspominal że moglibysmy spróbowac a ja cóż..w sumie mam troche ochote na to
wydaje sie to podniecające i chyba może byc przyjemne..
Tylko jak sie przygotowac?
czytałam troche wątek i troche juz wiem jak sie do tego zabrac
1.kąpiel(wiadomo jasna sprawa)
2.usunięcie włosków
3.troche%%
4.rozluźnienie sie i podniecenie
aha no i lewatywa chyba
no i trzeba przygotowac dziurke wsadzając stopniowo palce..w sumie nawet samemu mozna popróbowac
a jaki macie stosunek do rimmingu?wasi Tz robia to?mi by chyba bylo dziwnie temu sie poddac
ja po tym dłużej dochodzę...
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 14:44   #2759
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
no i trzeba przygotowac dziurke wsadzając stopniowo palce..w sumie nawet samemu mozna popróbowac
a jaki macie stosunek do rimmingu?wasi Tz robia to?mi by chyba bylo dziwnie temu sie poddac
kiedyś właśnie palcem sie przyzwyczajałam do tego uczucia.

rimming świetna rzecz w każdą stronę
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 16:25   #2760
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
hej
Moj Tż cos wspominal że moglibysmy spróbowac a ja cóż..w sumie mam troche ochote na to
wydaje sie to podniecające i chyba może byc przyjemne..
Tylko jak sie przygotowac?
czytałam troche wątek i troche juz wiem jak sie do tego zabrac
1.kąpiel(wiadomo jasna sprawa)
2.usunięcie włosków
3.troche%%
4.rozluźnienie sie i podniecenie
aha no i lewatywa chyba
no i trzeba przygotowac dziurke wsadzając stopniowo palce..w sumie nawet samemu mozna popróbowac
a jaki macie stosunek do rimmingu?wasi Tz robia to?mi by chyba bylo dziwnie temu sie poddac
u-wiel-biam
ja mam pierwszą średnio udaną próbę analu z nowym partnerem za sobą, ale chyba zbyt hardkorowo - na stojaka pod prysznicem następna próba za półtora tygodnia pogadałam z kolegą gejem co mi radzi i on mówi, że przede wszystkim lewatywa, lubrykant i pozycja - ja leżąca na brzuchu. Zobaczymy
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 22:15:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.