Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-02-18, 14:27   #2701
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
uLEs beiges nie mogę dobrać odcienia
Nowy Les Beiges to jest sztos Niestety dla mnie nie ma tez koloru, wsio za ciemne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-18, 15:12   #2702
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nowy Les Beiges to jest sztos Niestety dla mnie nie ma tez koloru, wsio za ciemne

a to jakiś nowy jest tak ? Ja znam tego dawnego w butelce, tu nie mogę nic dobrać sensownego z koloru. Znam takiego w plastikowej butelce też, healthy coś tam, ten jest super, ale ma jakiś składnik, który bardzo mnie podrażnia
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-18, 15:30   #2703
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a to jakiś nowy jest tak ? Ja znam tego dawnego w butelce, tu nie mogę nic dobrać sensownego z koloru. Znam takiego w plastikowej butelce też, healthy coś tam, ten jest super, ale ma jakiś składnik, który bardzo mnie podrażnia
Najnowszy, chociaz nie w sensie, ze teraz wyszedł ale nie tak dawno tez. Stary ma faktor, nowy nie ma i tym sie róznia, ale tez ponoc tym ze nowy lepszy. No ale coż z tego ze swietny, skoro z jasnymi odcieniami bida z nędza, a on jeszcze oksydowal u mnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-18, 15:44   #2704
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nowy Les Beiges to jest sztos Niestety dla mnie nie ma tez koloru, wsio za ciemne
Czy chodzi o podkład?

Jutro chcę sobie wziąć próbki, bo akurat będę. Mam już Givenchy na liście i nie wiem, co jeszcze by tu wziąć?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-18, 15:46   #2705
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Czy chodzi o podkład?

Jutro chcę sobie wziąć próbki, bo akurat będę. Mam już Givenchy na liście i nie wiem, co jeszcze by tu wziąć?
Tak Iwonka, o Chanela Les Beiges w nowej wersji, daje piekny rozswietlajacy efekt ale nie dla mnie - brak odcieni
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-18, 16:28   #2706
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak Iwonka, o Chanela Les Beiges w nowej wersji, daje piekny rozswietlajacy efekt ale nie dla mnie - brak odcieni
Oj przykro mi
A on kryje czy tylko rozświetla? Bo może bym sobie wzięła, jak myślisz Corii?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-18, 16:44   #2707
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Oj przykro mi
A on kryje czy tylko rozświetla? Bo może bym sobie wzięła, jak myślisz Corii?
Aj tam, u mnie to tak z wiekszoscia podładow, ze brak odcienia
Kryje w stopniu medium, ja nie lubie takich nie kryjacych w ogole, moja cera ma swoje lata i nie mam niestety buzi nastolatki, tylko wymaga ujednolicenia i ukrycia niedoskonalosci
No ja mysle ze próbkę wziac nie zawadzi, tylko patrz paniom na ręcę, bo niektore sephory maja stare buteleczki jeszcze, mojej kolezance zrobily np probke ze starej wersji Ten nowy nie ma filtrow UV.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-18, 17:19   #2708
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
które to są - jakieś limitki?
Tak, najnowsze na 2021 rok Dwa kolorki
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-18, 17:30   #2709
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aj tam, u mnie to tak z wiekszoscia podładow, ze brak odcienia
Kryje w stopniu medium, ja nie lubie takich nie kryjacych w ogole, moja cera ma swoje lata i nie mam niestety buzi nastolatki, tylko wymaga ujednolicenia i ukrycia niedoskonalosci
No ja mysle ze próbkę wziac nie zawadzi, tylko patrz paniom na ręcę, bo niektore sephory maja stare buteleczki jeszcze, mojej kolezance zrobily np probke ze starej wersji Ten nowy nie ma filtrow UV.
Dziękuję! zapisałam sobie on jest w S.i D.?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-18, 17:44   #2710
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Najnowszy, chociaz nie w sensie, ze teraz wyszedł ale nie tak dawno tez. Stary ma faktor, nowy nie ma i tym sie róznia, ale tez ponoc tym ze nowy lepszy. No ale coż z tego ze swietny, skoro z jasnymi odcieniami bida z nędza, a on jeszcze oksydowal u mnie
Dzięki, przyjrzę się przy okazji
Uwielbiam rozświetlające podkłady
Ja pod względem jasności nie mam problemu akurat tylko podtony mi czasem nie grają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-18, 18:41   #2711
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję! zapisałam sobie on jest w S.i D.?
Tak.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dzięki, przyjrzę się przy okazji
Uwielbiam rozświetlające podkłady
Ja pod względem jasności nie mam problemu akurat tylko podtony mi czasem nie grają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mowie Ci, mi buzia wygladala w nim jak milion baksow, takie piekne naturalne rozswietlenie, tylko ten ciemny odcien nie pasowal
U mnie jak dorwe jakis jasny w ogole to rzadko mam podtonowo idealny - to juz chyba za duzo wymagan ha ha
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-18, 19:32   #2712
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------



Mowie Ci, mi buzia wygladala w nim jak milion baksow, takie piekne naturalne rozswietlenie, tylko ten ciemny odcien nie pasowal
U mnie jak dorwe jakis jasny w ogole to rzadko mam podtonowo idealny - to juz chyba za duzo wymagan ha ha
Kurde, to napaliłam się
Ja uwielbiam takie wykończenie
Czyli mam szukać Les beiges bez filtrów tak ? Żeby mi nie wcisnęły starej wersji tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-18, 20:13   #2713
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-18, 20:45   #2714
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Czy chodzi o podkład?



Jutro chcę sobie wziąć próbki, bo akurat będę. Mam już Givenchy na liście i nie wiem, co jeszcze by tu wziąć?
MUFE Reboot, daje wrażenie bardzo jędrnej skóry.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-18, 20:59   #2715
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
MUFE Reboot, daje wrażenie bardzo jędrnej skóry.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
dopisałam do listy
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-18, 21:12   #2716
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Kurde, to napaliłam się
Ja uwielbiam takie wykończenie
Czyli mam szukać Les beiges bez filtrów tak ? Żeby mi nie wcisnęły starej wersji tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez sie napalilam, ale jak ostatecznie sie okazalo ze zaden kolor nie jest dla mnie dobry to obeszlam sie smakiem
Tak, bo buteleczka taka sama, tylko bez filtrow on jest. I chyba z zakretek sie roznia, ten nowy ma na gorze zakretki kolor bezowy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-19, 07:17   #2717
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Tak, najnowsze na 2021 rok Dwa kolorki
Dziękuję
Widziałam je na reklamach i jakoś nie zapikało ale mówisz że fajne to może się skuszę... Są w sepho stacjonarnie? (bo oczywiście online zapomnij...)

https://www.guerlain.com/int/en-int/...r-P043389.html
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-19, 08:59   #2718
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Widziałam je na reklamach i jakoś nie zapikało ale mówisz że fajne to może się skuszę... Są w sepho stacjonarnie? (bo oczywiście online zapomnij...)

https://www.guerlain.com/int/en-int/...r-P043389.html
Tak, to dokładnie te Jasnych jeszcze nie testowałam, ale różowe są fajowe. Stacjonarnie u mnie w jednej perfumerii jeszcze nie dotarły, w drugiej już były, więc sobie odłożyłam dwa kolory i nawet nie oglądałam tylko kupiłam, bo później bym jęczała, że nie wzięłam. Jak ktoś lubi zapach meteorytów to uważam, że to super sprawa, bo pachną pod maseczką i ja to bardzo lubię
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-19, 09:11   #2719
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Tak, to dokładnie te Jasnych jeszcze nie testowałam, ale różowe są fajowe. Stacjonarnie u mnie w jednej perfumerii jeszcze nie dotarły, w drugiej już były, więc sobie odłożyłam dwa kolory i nawet nie oglądałam tylko kupiłam, bo później bym jęczała, że nie wzięłam. Jak ktoś lubi zapach meteorytów to uważam, że to super sprawa, bo pachną pod maseczką i ja to bardzo lubię

Mam już swoje Mąż mi je wczoraj czapnął ze stacjonarnej Sephory w drodze z pracy, dobry z niego człowiek
Są śliczne, na mojej bladej cerze dobrze sprawdzają się jako chmurka subtelnego różu.

Już dawno nie miałam żadnych meteorków, zapomniałam jakie są fajne.

Chociaż faktycznie, to nie jest nic nowego pod słońcem, w przeszłości pojawiały się podobne wersje, masz rację.
Wydaje mi się, że pachną mniej intensywnie niż to drzewiej bywało Ale może już coś słabo pamiętam jak to z nimi było kiedyś.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-19, 09:17   #2720
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88522945]Mam już swoje Mąż mi je wczoraj czapnął ze stacjonarnej Sephory w drodze z pracy, dobry z niego człowiek
Są śliczne, na mojej bladej cerze dobrze sprawdzają się jako chmurka subtelnego różu.

Już dawno nie miałam żadnych meteorków, zapomniałam jakie są fajne.

Chociaż faktycznie, to nie jest nic nowego pod słońcem, w przeszłości pojawiały się podobne wersje, masz rację.
Wydaje mi się, że pachną mniej intensywnie niż to drzewiej bywało Ale może już coś słabo pamiętam jak to z nimi było kiedyś.[/QUOTE]

Kurczę dziewczyny ja kiedyś namiętnie zbierałam meteorki apotem mi coś nie pykło i sprzedałam kilkanaście opakowań. Teraz znów nad nimi dumam...
Czy m nakładacie? Ja miałam te pędzle guerlain do meteorytów ale mnie drapały w buzie ale z kolei jak po praniu nałozyłam na nie odzywkę to się zrobiły za miękkie i przestały nabierać pyłek na włosie
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-19, 09:31   #2721
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88522945]Mam już swoje Mąż mi je wczoraj czapnął ze stacjonarnej Sephory w drodze z pracy, dobry z niego człowiek
Są śliczne, na mojej bladej cerze dobrze sprawdzają się jako chmurka subtelnego różu.

Już dawno nie miałam żadnych meteorków, zapomniałam jakie są fajne.

Chociaż faktycznie, to nie jest nic nowego pod słońcem, w przeszłości pojawiały się podobne wersje, masz rację.
Wydaje mi się, że pachną mniej intensywnie niż to drzewiej bywało Ale może już coś słabo pamiętam jak to z nimi było kiedyś.[/QUOTE]


Wiesz, możliwe że te dwie wersje pachną ciut mniej intensywnie niż normalne, ale może to ukłon w stronę tych osób dla których zapach jest zbyt intensywny. Mam te meteorki Golden Bee i one pachną baaaaardzo mocno.

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Kurczę dziewczyny ja kiedyś namiętnie zbierałam meteorki apotem mi coś nie pykło i sprzedałam kilkanaście opakowań. Teraz znów nad nimi dumam...
Czy m nakładacie? Ja miałam te pędzle guerlain do meteorytów ale mnie drapały w buzie ale z kolei jak po praniu nałozyłam na nie odzywkę to się zrobiły za miękkie i przestały nabierać pyłek na włosie
Aleś zrobiła... co Cię podkusiło? Ja mam tylko jedno opakowanie, które chce puścić w świat, bo przesypałam sobie połowę A tak to jest "wieczny puder". Ja mam pędzel do meteorków, ale nakładam go zwykłym pędzlem do różu czy co tam mam pod ręką.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-19, 10:03   #2722
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Kurczę dziewczyny ja kiedyś namiętnie zbierałam meteorki apotem mi coś nie pykło i sprzedałam kilkanaście opakowań. Teraz znów nad nimi dumam...
Czy m nakładacie? Ja miałam te pędzle guerlain do meteorytów ale mnie drapały w buzie ale z kolei jak po praniu nałozyłam na nie odzywkę to się zrobiły za miękkie i przestały nabierać pyłek na włosie
No to jedne możesz teraz kupić, nie ? Ewentualnie dwa

Ja nie byłam nigdy aż taką pasjonatką, miałam kilka puszek, też - zdaje się - powędrowały pod inny adres jak już się nimi nacieszyłam.

Moje pierwsze kupiłam w Belgii w 2005 r - Winter Radiance się nazywały, były piękne, pastelowe...na tamte czasy miazga - kochałam je szczerze.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wiesz, możliwe że te dwie wersje pachną ciut mniej intensywnie niż normalne, ale może to ukłon w stronę tych osób dla których zapach jest zbyt intensywny. Mam te meteorki Golden Bee i one pachną baaaaardzo mocno.
Nie wiem jak mogą komuś meteorki pachnieć za bardzo. Ja bym nosa z tego nie wyjmowała

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
ale nakładam go zwykłym pędzlem do różu czy co tam mam pod ręką.
Ja też.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-19, 10:49   #2723
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88523063]No to jedne możesz teraz kupić, nie ? Ewentualnie dwa

Ja nie byłam nigdy aż taką pasjonatką, miałam kilka puszek, też - zdaje się - powędrowały pod inny adres jak już się nimi nacieszyłam.

Moje pierwsze kupiłam w Belgii w 2005 r - Winter Radiance się nazywały, były piękne, pastelowe...na tamte czasy miazga - kochałam je szczerze.



Nie wiem jak mogą komuś meteorki pachnieć za bardzo. Ja bym nosa z tego nie wyjmowała



Ja też.[/QUOTE]

Ja niezmiennie lubię meteorki i za zapach i za efekty. Może dla kogoś efekt być za słaby, ale ja się delikatnie maluję i dla mnie są wystarczające. I w pierwszej chwili przeczytałam, że nie wyjmowałabyś ich z nosa i wyobraziłam sobie kulkę w dziurce nosa
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-19, 11:05   #2724
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Hej. Co sądzicie o nowym podkładzie Clinique - Even Better Clinical Serum Foundation? Mnie kusi, ale nie wiem zupełnie, w jaki odcień celować.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-19, 11:09   #2725
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Hej. Co sądzicie o nowym podkładzie Clinique - Even Better Clinical Serum Foundation? Mnie kusi, ale nie wiem zupełnie, w jaki odcień celować.
Nie mam go, ale też jestem ciekawa. Podoba mi się to opakowanie I wreszcie jakiś większy wybór jasnych odcieni, a nie tylko dwa...
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-19, 11:09   #2726
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88523063]No to jedne możesz teraz kupić, nie ? Ewentualnie dwa

Ja nie byłam nigdy aż taką pasjonatką, miałam kilka puszek, też - zdaje się - powędrowały pod inny adres jak już się nimi nacieszyłam.

Moje pierwsze kupiłam w Belgii w 2005 r - Winter Radiance się nazywały, były piękne, pastelowe...na tamte czasy miazga - kochałam je szczerze.



Nie wiem jak mogą komuś meteorki pachnieć za bardzo. Ja bym nosa z tego nie wyjmowała



Ja też.[/QUOTE]Mi nie pachną za bardzo, ale po prostu nie jestem fanką tego zapachu. Nie moja bajka kompletnie. Efekt moim zdaniem też marniutki, nie mam strasznie dużych porów, a w dziennym świetle widzę w nich te tkwiące drobiny brokatu, nie do przyjęcia dla mnie. W sztucznym ok, ale niestety kosmetyk musi dla mnie przejść też próbę światła dziennego i podsumowując zapach i efekt na skórze, jestem na nie. Kupowałam kiedyś kolekcjonersko i dla opakowania, bo jedynie to mi się podoba, ale dla tak znikomych walorów, to i cenę inną powinno wtedy mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-19, 12:39   #2727
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja niezmiennie lubię meteorki i za zapach i za efekty. Może dla kogoś efekt być za słaby, ale ja się delikatnie maluję i dla mnie są wystarczające. I w pierwszej chwili przeczytałam, że nie wyjmowałabyś ich z nosa i wyobraziłam sobie kulkę w dziurce nosa
Dobry patent, żeby zapach meteorytów mieć zawsze przy sobie, a nawet w sobie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mi nie pachną za bardzo, ale po prostu nie jestem fanką tego zapachu. Nie moja bajka kompletnie. Efekt moim zdaniem też marniutki, nie mam strasznie dużych porów, a w dziennym świetle widzę w nich te tkwiące drobiny brokatu, nie do przyjęcia dla mnie. W sztucznym ok, ale niestety kosmetyk musi dla mnie przejść też próbę światła dziennego i podsumowując zapach i efekt na skórze, jestem na nie. Kupowałam kiedyś kolekcjonersko i dla opakowania, bo jedynie to mi się podoba, ale dla tak znikomych walorów, to i cenę inną powinno wtedy mieć
Ja też nie lubię brokatowych drobin Z tego co wiem, to różne wersje tego pudru mają inny stopień wybrokacenia Są mniej i bardziej drobinowe, też zawsze zwracam na to uwagę. Przez lata nie byłam zainteresowana tym pudrem głównie właśnie z tych względów, o których mówisz. Latka lecą, skóra coraz mniej zwarta, to i w pory łatwiej wpakować coś niedopowiedniego > jakkolwiek to brzmi.
Te nowe (mówię o różowej wersji, tej drugiej nie widziałam) nie wybijają się negatywnie pod względem zawartości brokatowych drobin; czasem coś tam błyśnie w słońcu, ale w akceptowalnym przeze mnie stopniu. Kupiłam je wyłącznie po to, żeby używać jako róż.

Jeżeli ktoś lubi tylko gładką taflę i bezdrobinowy blask, to nie wiem czy znajdzie jakieś odpowiednie dla siebie meteorki. Być może tak, niech się wypowiedzą pasjonatki, bo ja w życiu używałam ledwo kilku wersji.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-02-19 o 13:42
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-19, 12:44   #2728
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Mnie meteorki tez nie pasują, a miałam już kilka puszek i mam jeszcze chyba jedne, limitowane, świąteczne białe ze złotymi gwiazdkami chyba, jakoś tak ale nie używam ich w ogóle. Jak juz chce mieć fotoszopa na twarzy to wole sobie hourglassa prasowanego nałożyć .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-19, 13:30   #2729
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

też przeszłam przez fazę zauroczenia mateorytami, ostatecznie zostały mi jedne, z jakiejś ajatyckiej (?) edycji, srebrzysto-białe, kocham je Dodają twarzy takiego niesamowitego blasku i miękkości, jakby woalka Szkoda tylko, że tak rzadko ich używam A zapach uwielbiam.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-19, 13:44   #2730
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Kto nigdy nie miał romansu z Meteorytami, niech pierwszy rzuci kamieniem
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.