Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-05-19, 08:56   #31
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez silna1980
Ja jestem w 26 tygodniu ciazy.Czekam na rozwiazanie-za jakies 10 tygodni.Powodzenia.
chcesz urodzic w 35 tygodniu?
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-24, 11:17   #32
Mysz_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 193
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Bardzo uspokoiły mnie Wasze posty. Biorę Cilest od 4 lat. I powiem szczerze, że zamartwiałam się czy nie będzie to miało wpływu na zajściw ciąże. Mój ginekolog zapewnia mnie jak może, że nie będzie. Że odczekanie kilka miesięcy to tak dla pewności, oczyszczenia i zmniejszenia ryzyka poronienia. Ale dużo kobiet zachodzi juz w 1 miesiącu i ciąża przebiega prawidłowo. A ja - jak to kobieta - mam cały czas małe obawy.
Może wiek kobiety też ma znaczenie w tym przypadku?
Mysz_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-24, 12:01   #33
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

wiesz w przypadku ciązy wszytsko ma znaczenie ,zajscie w ciąże ,urodzenie dziecka i smao dziecko to jedna wielka loteria i nikt nie zagwarantuje cie ,że urodzisz zdrowe dziecko po pigulkach czy tez bez tych pigułek.
co do skutków pigułek dowiemy sie z kilkanascie lat ,przyjda nowi naukowcy i oglosza że
piguly są "be".

najwiazniejsze to dbac o siebie iz robic wszytsko aby zinimalizowac jakiekolwiek ryzyko,
no i myślec pozytywnie
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-07, 13:45   #34
madzia2506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

To Jak To Jest Z Tym Zajściem Po Tabletkach I Jeśli Się Ma Nieregularne Miesiączki Po Odstawieniu To Chyba Mam Marne Szanse Sprawa Wygląda Tak W Lutym Odstawiłam, Miesiączka W Kwietniu I Cisza Do Teraz Tak Bardzo Chcę Z Mężem Dzidzię że Chyba Zwariuję Czekam Na Odpowiedz
madzia2506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-07, 14:38   #35
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez madzia2506
To Jak To Jest Z Tym Zajściem Po Tabletkach I Jeśli Się Ma Nieregularne Miesiączki Po Odstawieniu To Chyba Mam Marne Szanse Sprawa Wygląda Tak W Lutym Odstawiłam, Miesiączka W Kwietniu I Cisza Do Teraz Tak Bardzo Chcę Z Mężem Dzidzię że Chyba Zwariuję Czekam Na Odpowiedz

jestes dyslektykiem czy masz przez przypadek włączony caps lock?

najlepiej to próbowac dalej no i czekac na okres bo wtedy jednak łatwiej zaponowac nad organizmem.
troche dziwne ,że nie wpadliscie od razu po odstawieniu piguł ,najczesciej zachodzi sie w ciaze w ciagu 3 tygodni po odstawienu pigul.
wizyta u lekarza tez mogłaby pomóc.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-07, 15:23   #36
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Mój gnekolog mówi mi że pigułki sa nawet wskazane dla kobiet które maja problemy z zajsciem w ciaze bo po ich odstawieniu wzrasta płodność! Mówi mi także że jeżeli kobieta ma prawidłowo zbudowany układ rozrodczy to w dzisiejszych czasach jest wiele róznych mozliwości tak w razie czego.. i że nie powinnam sie tym przejmować. Kobieta która bierze tabletki ( to gdzies wyczytałam) jest teoretycznie w ciazy tak to odbiera jej organizm znaczy sie.. pogmatwałam troche ale chyba rozumiecie zycze abyscie wszystkie szczesliwie doczekały rozwiazania no i zdrowych dzieci
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-15, 09:32   #37
lkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 69
GG do lkasia
Dot.: Re: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Ciekawe co u Honay i jej synka....
lkasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-15, 15:51   #38
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Re: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Odnosnie plodnosci - mam bardzo mlodziezowa gineks, ktora smiesznie opowiada rozne rzeczy, po odstawieniu pigulek (po 2 latach brania) powiedziala mniej wiecej cos takiego "Teraz to sie zabezpieczaj niehormonalnie, bo bez pigulek zabezpieczenia zero a owulacja od zaraz".
Wiec moje watpliwosci odnosnie tego, czy po dlugim okresie brania pigulek nie bede miala problemu z zajsciem w ciaze zostaly od razu rozwiane.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 07:50   #39
agusia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z Opola
Wiadomości: 14
Question Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Wszystko super,ale dlaczego ja dalej nie jestem.
Niebiore tabletek 2 miesiące i dalej nic.
Zaczynam sie martwić.
Pozdro.
agusia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 09:12   #40
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez agusia11
Wszystko super,ale dlaczego ja dalej nie jestem.
Niebiore tabletek 2 miesiące i dalej nic.
Zaczynam sie martwić.
Pozdro.
Agusia11 nie martw się ja nie biorę tabletek od roku i nadal mi sie nie udało. Trudno powiedzieć o czego to zależy. U mnie najprawdopodobniej od hormonów. Trafiłam jednak na znakomitego ginekologa, więc mam głęboką nadzieję wkrótce dołączyć do grona szczęsliwych mamuś. Głowa do góry! Napewno Ci się uda!
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-22, 13:19   #41
agusia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z Opola
Wiadomości: 14
Question Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Witam
Dziewczyny chyba umrę jak pisałam wcześniej nie jestem w ciąży (test) i nie mam okresu.
Ważne jest chyba to że 2 miesiące temu odłożyłam tebletki. Pierwszy okres miałam oki ale drugiego jak nie było tak niema.
Może któraś mi powie co się dzieje i co powinnam zrobić.
Z góry dzięki
agusia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-22, 13:34   #42
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez agusia11
Witam
Dziewczyny chyba umrę jak pisałam wcześniej nie jestem w ciąży (test) i nie mam okresu.
Ważne jest chyba to że 2 miesiące temu odłożyłam tebletki. Pierwszy okres miałam oki ale drugiego jak nie było tak niema.
Może któraś mi powie co się dzieje i co powinnam zrobić.
Z góry dzięki

Iść do lekarza! Zmiany hormonalne, zbyt wysoka prolaktyna i kłopot gotowy. Pocieszę cię, ze ja po tabletkach nie miałam 2 lata okresu.
Asika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-29, 20:46   #43
Gonia29
Przyczajenie
 
Avatar Gonia29
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 6
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Witam serdecznie! Moja historia jest dość długa. Mówiąc w skrócie w maju miałam zabieg łyżeczkowania, ze względu na nieudaną ciążę (puste jajo bez zarodka - w zasadzie bez konkretnej przyczyny, zdarza się). Wcześniej nie brałam tabletek anty. Podczas wizyty mój gin stwierdził u mnie torbiel na jajniku i zapisał na jeden miesiąc tabletki anty "Novynette" w nadziei że torbiel zostanie zniszczona. Wie, że jak najszybciej chcę zajść w ciążę i próbował rozwiać moje obawy co do stosowania pigułek. Powiedział, że nie mam się czego obawiać po miesiącu brania tabletek, a wręcz przeciwnie często tabletki ułatwiają zajście w ciążę. Co jawyżej powiedział, że wskazane jest odczekanie jeżeli obawiam się ciąży mnogiej. A jeśli nie to do roboty. Wciąż jednak mam wątpliwości, bo opinie lekarzy też są podzielone. Czy myślicie, że miesiąc zarzywania tabletek może mieć jakieś negatywne skutki?. Pozdrawiam
Gonia29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-29, 21:03   #44
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez Gonia29
Witam serdecznie! Moja historia jest dość długa. Mówiąc w skrócie w maju miałam zabieg łyżeczkowania, ze względu na nieudaną ciążę (puste jajo bez zarodka - w zasadzie bez konkretnej przyczyny, zdarza się). Wcześniej nie brałam tabletek anty. Podczas wizyty mój gin stwierdził u mnie torbiel na jajniku i zapisał na jeden miesiąc tabletki anty "Novynette" w nadziei że torbiel zostanie zniszczona. Wie, że jak najszybciej chcę zajść w ciążę i próbował rozwiać moje obawy co do stosowania pigułek. Powiedział, że nie mam się czego obawiać po miesiącu brania tabletek, a wręcz przeciwnie często tabletki ułatwiają zajście w ciążę. Co jawyżej powiedział, że wskazane jest odczekanie jeżeli obawiam się ciąży mnogiej. A jeśli nie to do roboty. Wciąż jednak mam wątpliwości, bo opinie lekarzy też są podzielone. Czy myślicie, że miesiąc zarzywania tabletek może mieć jakieś negatywne skutki?. Pozdrawiam
Gonia29 skąd jesteś?Jeśli z Warszawy mogę podac Ci kontakt do rewelacyjnego ginekologa, do którego chodzę.
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-29, 21:12   #45
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Goniu polecam ci bardzo fajna stronke, na ktorej znajdziesz wiele odpowiedzi na nurtujace cie pytania, oto link: http://umamy.homestead.com/mapa.html
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-29, 21:17   #46
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez Asika
Iść do lekarza! Zmiany hormonalne, zbyt wysoka prolaktyna i kłopot gotowy. Pocieszę cię, ze ja po tabletkach nie miałam 2 lata okresu.
No tos Agusie pocieszyla
Od siebie dodam, ze popieram Asike, powinnas sie Agusiu zglosic do lekarza, my cie raczej nie przebadamy a co do testow przy mojej trzeciej ciazy 2 wyszly negatywne i nawet lekkie krwawianie bylo teraz chlopak ma juz 9 latek
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 17:24   #47
Gonia29
Przyczajenie
 
Avatar Gonia29
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 6
Post Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Sunny Jestem z Jeleniej Góry i dlatego niestety nie mogę skorzystać z Twojej sugestii zmiany lekarza. Jak narazie jestem ze swojego gin zadowolona. Zresztą ma on bardzo dobrą opinię w moich okolicach. Zapewne wie co robi, ale jak zwykle głowę mam pełną wątpliwości. Przed zabiegiem miałam innego lekarza, ale zrezygnowałam. Wierzę, że teraz wszystko się uda, bo ten obecny bardzo się angażuje i nie bagatelizuje problemów.Szkoda tylko, że ze mnie taki niedowiarek. betaWi dziękuję za wskazanie strony. Z chęcią ją przewertuję . Pozdrawiam was serdecznie.Pa Pa
Gonia29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-11, 07:29   #48
cpcrew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Dziewczyny błagam was pomóżcie mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja jadłam teabletki Diane 35 ale przez niedługi okres (około 4 miesięcy)
teraz odłożyłam przy 10 tabletce. czy teraz mogę zajść w ciążę?bardzo bym chciała i niewiem czy nie powinnam odłożyć tabletek po spożyciu ostatniej tabletki z opakowania?
proszę pomóżcie mi!!!!!!! nie rozreguluje mi się nic?
cpcrew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 09:12   #49
agusia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z Opola
Wiadomości: 14
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Witam
Ja tebletek nie biore od maja u dalej nic.
Po ostatnim okresie doszliśmy z mężem do wniosku, że może "zabawy" piersiami powodują wydzielanie jakiegoś hormonu blokującego zajście. Wtym miesiący będziemy prubować bez "zabaw".Może któraś z was słyszała coś na ten temat bo niewiem czego sie chwytać i co myśleć.
Pozdrawiam
aga
agusia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 13:46   #50
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Mi lekarz ginekolog doradził,że najlepszy okres na zajście w ciąże, jest po 6 miesiącach od odstawienia tabletek. A odnośnie zabaw piersiami, to też czytałam,że ma to wpływ na zajście w ciąże. Odstawcie z mężem te "rekwizyty."Trzymam kciuki.
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 14:44   #51
moskara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

cześć,
ja świadomie zaszłam w ciąże. Odstawiłam tabletki w listopadzie koniec stycznia poczatek lutego zaszłam w ciąże.
Miałam kilku lekarzy gibekologów, i każdy mówił inaczej, ale jak byłam na studiach chodziłam do starszego ginekologa (wiekowo, starszy pan), ale bardzo dobry lekarz.
Mówił że odstawiasz tabletki na 7dni i w tym czasie masz misiączkę i wtym czasie organizm "dochodzi do siebie", czyli powraca do normalnego cyklu, przecież jak po tych dniach nie weźmiesz tabl. to masz normalnie dni płodne. To jego słowa. I mu uwierzyłam, odstawiłam tabl. w listopadzie, w koniec grudnia zaczęliśmy się starać o dzidzie za pierwszym razem nie wyszło- płakałam, ale później przestałam o tym mysleć, i o! jestem w ciąży w 32 tyg.
Zresztą każdy organizm inaczej reaguje, a jeszcze pamiętam ze niektóre kobiety, mające problem z zajściem w ciąże , specjalnie lekarz im zaleca tabletki antykonc. przez parę dni później przerywają, by dostac miesiączkę i później mają dni płodne i... zachodzą
To też musi zależeć od organizmu.
Pozdrawiam.
moskara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 14:48   #52
moskara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

cześć,
agusia, może za bardzo myslisz o ciąży i dlatego?? tak się dzieje.
Rozluźnijcie się z mężem, może jakiś wypad w góry, na jakiś weekend, bez stresu, bez znajomych, bez myśleń. Zostawcie problemy w domu i ruszajcie.
Nie myśl o tym, zobaczysz że się uda. trzymam kciuki.
p.s. Wiem z doświadczenia , i nie tylko mojego, również 3 moje przyjaciółki tak miały.
moskara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 12:10   #53
onnea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 1
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Witam, jestem tu na forum nowa... Jakis czas temu zagladalam tutaj zeby zobaczyc co piszecie na temat ciazy po tabletkach, bo sama mialam dylemat co zrobic... zabezpieczac sie jeszcze jakos czy dac naturze wolna reke.
WIEC... 18.09 odstawilam pilsy a dzisiaj mamy 21.10 a ja jestem W CIAZY!!! Zrobilam sobie 3 testy bo wierzyc mi sie nie chcialo ze w tak szybkim czasie sie sprawie, hehe
Mam tylko nadzieje ze wszystko bedzie ok. W poniedzialek bede dzwonic do lekarza zeby sie umowic na wizyte. Trzymajcie kciuki !!!
onnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-22, 11:49   #54
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez agusia11
Witam
Dziewczyny chyba umrę jak pisałam wcześniej nie jestem w ciąży (test) i nie mam okresu.
Ważne jest chyba to że 2 miesiące temu odłożyłam tebletki. Pierwszy okres miałam oki ale drugiego jak nie było tak niema.
Może któraś mi powie co się dzieje i co powinnam zrobić.
Z góry dzięki
Agusiu ja mam prawie identycznie - dwa m-ce temu odstawiłam tabletki, pierwszy okres dostałam normalnie na drugi czekałam 40 dni no i dostałam ale nie okres tylko takie brunatne plamienia i takie dziwne skrzepy jakby Trwało to od poniedziałku do dziś tj. soboty. Zawsze po odstawieniu tabletek pierwszy okres mi się spóźniał potem było ok. Martwię się że coś jest nie tak... a może to ciąża ?? Ale podobno jakby była to ciąża to te plamienie wystąpiło by w terminie spodziewanej miesiączki a nie "spóźnione" (po 40 dniach) Jak to w końcu jest?
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-02, 17:35   #55
scorpiobb
Przyczajenie
 
Avatar scorpiobb
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Veringendorf
Wiadomości: 21
GG do scorpiobb
Cool Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Witam wszystkich serdecznie
Mam pewiem problem a raczej pytanie.
Wlasnie odstawilam tabletki tz, zapomnialam wziasc 8 z opakowania (Harmonet) i uznalismy z partnerem iz wogole rezygnujemy. Bardzo chcemy miec dziecko, jaka jest szansa i jakie ryzyko. Czy ktos byl moze w podobnej sytuacji?

P.S. Moj organizm dzisiaj oszalal, rano wystapilo krwawienie bol brzucha mdlosci i zawroty glowy wieczorem jest juz ok. nie jem tabletek od dwoch dni

pozdr.
__________________
scorpiobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-02, 18:34   #56
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Scorpiobb- wydaje mi się, że nie można tak przerywać zażywania w trakcie opakowania- według mnie powinnas wziąć opakowanie do końca. W ten sposób możesz sobie kompletnie rozregulować organizm. Pozdrawiam
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-03, 16:35   #57
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Ja zaszłam w ciąże w drugim cyklu po profilaktycznym odstawieniu tabletek. Jestem teraz w 30 tyg i wszystko jest ok.
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-03, 19:10   #58
katibrown
Raczkowanie
 
Avatar katibrown
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rumia k/Gdyni
Wiadomości: 34
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

dziewczyny a jak długo brałyście tabletki? czy długość brania hormonów ma jakiś wpływ na zajscie w ciąze.....? Ja biore niestety juz 6 lat i mysle o dziecku. A jak było u was?
katibrown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-03, 22:24   #59
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez katibrown
dziewczyny a jak długo brałyście tabletki? czy długość brania hormonów ma jakiś wpływ na zajscie w ciąze.....? Ja biore niestety juz 6 lat i mysle o dziecku. A jak było u was?
Brałam tabletki non stop przez okres 3 lat. Podobno jest tak że przy dłuższym stosowaniu łatwo jest zajść w ciąże w pierwszych dwóch cyklach, potem może być różnie ale to też nie jest regułą.
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 13:19   #60
KaRoLa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8
Dot.: Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie?

Witam!
Tak to czytam i ciekawi mnie jedna sprawa. Prawie każda z Was czekała jakiś czas po odstawieniu tabletek na zajście więc co z tzw "wpadkami" które zdarzają się po zapomnieniu jednej tabletki, albo po osłabieniu jej działania np. przez zażywane w tym samym czasie antybiotyki. Wystarczy na prawdę nie wziąć jednej czy dwóch tabletek żeby zajść? Co o tym sądzicie?
KaRoLa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.