Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-29, 18:15   #31
patrycja665
Raczkowanie
 
Avatar patrycja665
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 396
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez mimi181 Pokaż wiadomość
Chal miło słyszeć, że już jesteście w domku
ilibr Nie poddawaj się !!!! Do trzech razy sztuka
Nmonia rejerstracja tam tak funkcjonuje Mnie z łaską umówiła na 30 maja a później pan znalazł mi termin na 9 maja

Dziewczyny, wiem, że macie dość tematu laparo ale jedno pytanko
czy magiczny proszek można rozpuszczać tylko w mineralce czy mogę w innym niegazowanym ale słodkim napoju, aby uniknąć popijania ??
mimi181 ja do tego płynu wciskałam cytryne nie wiele ale pomogła
patrycja665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 18:16   #32
anessca
Rozeznanie
 
Avatar anessca
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 549
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez kambro Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki
Melduję się i ja
Anessca słońce mam nadzieję że dziś lepiej się czujesz napisałam Ci wiadomość na FB
Buziaczki dla wszystkich oby maj był owocny
Słońce dziękuję za wiadomość ze mną juz dobrze, tylko po tych wyczynach mam dużego siniaka na ręce

Dziś zaczęłam 1 dc.. jeszcze tak ciężko nie miałam.. i co najwazniejsze mój niestymulowany cykl trwal 29 dni z owulacją w 15dniu ładnie to wygląda i po prostu mnie to cieszy, że organizm się normuje w dodatku moje wyniki tarczycowe też są zadowalające a moje anty TPO z wyniku równego 18 spadło mi na 10 moze ziółka O. Sroki pomagają
anessca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 18:19   #33
asiorekkkk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 761
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Melduje sie i ja na kolejnej części.

Chal super ze jestes juz w domku i ze z maleństwem wszystko ok.
Staraczki trzymam za kazda kciuki i juz nie mogę sie doczekać wysypu bet bo teraz troszkę przestój był. Dr wrócił wypoczęty wiec bedzie wydajnie.
asiorekkkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 18:49   #34
Nowa_1987
Raczkowanie
 
Avatar Nowa_1987
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 175
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

[QUOTE=chal;59696721]

Fajnie, że Ty już w domu i że dzidziuś ok. Oszczędzaj się

Edytowane przez Nowa_1987
Czas edycji: 2016-10-17 o 13:10
Nowa_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 19:03   #35
Nmonia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 160
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Mimi ja właśnie w szoku jestem że u pani terminów brak a grzeczny pan potrafi bez łaski zarejestrować.



A ja nie wiem o co biega bo dzisiaj mam 11 dc i dalej mam @ niby płomienie budzenie ale jest a nigdy tak nie miałam zawsze 4 dni i po sprawie, ciekawe co się podziałów może mnie menopauza już dopadła na dobre ...
Nmonia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 19:08   #36
anessca
Rozeznanie
 
Avatar anessca
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 549
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Chal, dobrze, że już jesteście w domku duużo odpoczywaj
anessca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 19:08   #37
iliybr
Raczkowanie
 
Avatar iliybr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 193
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

mimi "nie" dziękuję
Niestety chyba żaden dodatek nie zabije tego ohydnego smaku ale jest do przeżycia, chociaż uraz może zostać na długo
iliybr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 19:40   #38
mimi181
Raczkowanie
 
Avatar mimi181
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 284
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez Nmonia5 Pokaż wiadomość
Mimi ja właśnie w szoku jestem że u pani terminów brak a grzeczny pan potrafi bez łaski zarejestrować.
Wyobraź sobie mój szok gdzie 30 maj a gdzie 9 następnym raem powiem tej pani incognito jaka jest życzliwa jak powie nie bo nie

Cytat:
Napisane przez iliybr Pokaż wiadomość
mimi "nie" dziękuję
Niestety chyba żaden dodatek nie zabije tego ohydnego smaku ale jest do przeżycia, chociaż uraz może zostać na długo
OMG no trudno...co nas nie zabije....Mój mąż był ostatnio bardzo zadowolony jak Dr powiedział na wizycie, że kobietę ciężko zabic więc teraz mi to ciągle powtarza przed tym laparo.
Patrycja Cytryna słyszałam, że za słaba nie pomoże a szkoda
mimi181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 19:45   #39
sabeth2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 285
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez Kasia_ekonomia Pokaż wiadomość
Akurat wczoraj pytałam w aptece o ważność recept tak więc antybiotyk 7 dni leki na 100procent są ważne 3 miesiące OFICJALNIE tak pani zastrzezyla no i do 30 dni wszystko na ryczałt

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------



Akurat wczoraj pytałam w aptece o ważność recept tak więc antybiotyk 7 dni leki na 100procent są ważne 3 miesiące OFICJALNIE tak pani zastrzezyla no i do 30 dni wszystko na ryczałt
Recepta jest ważna 30 dni od daty wystawienia i koniec, chyba że jest wpisany termin realizacji "od", wtedy jest ważna 30 dni od tego terminu. Dłuzsze terminy mają recepty na śroki sprowadzane indywidualnie dla pacjenta zza granicy lub szczepionki przygotowywane indywidualnie, tak stanowi prawo.
sabeth2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 19:53   #40
ania0208
nadzieja umiera ostatnia
 
Avatar ania0208
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 506
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Witam w nowej części, ja miałam od dr receptę z 28 stycznia na clo, Ovitrelle i merional i panie z apteki CDK bez problemu mi zrealizowaly tydzień temu
ania0208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 19:59   #41
lalosia88
Raczkowanie
 
Avatar lalosia88
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 238
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez anessca Pokaż wiadomość
Słońce dziękuję za wiadomość ze mną juz dobrze, tylko po tych wyczynach mam dużego siniaka na ręce

Dziś zaczęłam 1 dc.. jeszcze tak ciężko nie miałam.. i co najwazniejsze mój niestymulowany cykl trwal 29 dni z owulacją w 15dniu ładnie to wygląda i po prostu mnie to cieszy, że organizm się normuje w dodatku moje wyniki tarczycowe też są zadowalające a moje anty TPO z wyniku równego 18 spadło mi na 10 moze ziółka O. Sroki pomagają
super ze wyniki lepsze, kochana tak trzymac

kochane moje trzymam kciuki za każdą z osobna i wszystkie razem teraz czekamy tylko na kolejne piękne bety i same dobre informacje
__________________
"Nie chce się skarżyć na swój los
Nie proszę więcej, niż dać możesz
I ciągle mam nadzieję, że ...
Że chyba wiesz, co robisz Boże..."

Starania od 2012r. brak jajnika, laparoskopia - endometrioza I st, hsg - niedrożny. u dr P. od paź. 2015

lalosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 20:02   #42
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Melduję się w części 5

Dziewczęta wczoraj dotarły do mnie wyniki ponownych p/c antykardiolipinowych IgG igM.
Dla przypomnienia napiszę iż za pierwszym razm wynik był: średnio dodatki i dodatni....a powtórzone po 12 tyg są w normie...co o tym myśleć? Możliwe, że acard tak zadziałał?
Pierwsze bad robiłam w diagnostyce, a drugie w SU.
Zgupiałam
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 20:23   #43
Kasia_ekonomia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 242
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez sabeth2 Pokaż wiadomość
Recepta jest ważna 30 dni od daty wystawienia i koniec, chyba że jest wpisany termin realizacji "od", wtedy jest ważna 30 dni od tego terminu. Dłuzsze terminy mają recepty na śroki sprowadzane indywidualnie dla pacjenta zza granicy lub szczepionki przygotowywane indywidualnie, tak stanowi prawo.
No to albo pancia się nie uczyła prawa albo no nie wiem. .. tak mi przekazała to podałam dalej
Kasia_ekonomia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 20:46   #44
201801291006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 030
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez mimi181 Pokaż wiadomość
Moja słaba krzepliwość nie dawała mi spać w nocy, martwię się, że przez to mogą mi nie zrobić laparo. Nie jest dużo poza normą ale jednak...
mimi, ja mam małopłytkowość immunologiczną, pierwotną, i jak to anestezjolozka usłyszała, to kazała pielęgniarkom pobrać krew na dodatkowe badania, poza tym zapewnili mnie jak juz lezalam na sali operacyjnej, że na ww mają dla mnie zapasy krwi juz bardziej mnie nie mogli zestresowac, ale wszystko poszło ok.
U ciebie nie ma dużych odchyleń, także się nie denerwuj dodatkowo. Do popijania tych pyszności polecam sok grapefruitowy. Tylko on zabija ten smak
Powodzenia
Cytat:
Napisane przez chal Pokaż wiadomość

[/COLOR]dziewczynki ja już jestem po 6 dniach w szpitalu w domku - dziękuje za kciuki z dzidzkiem póki co wszystko ok teraz czekam do 2.05 na wizyte u dr P i jego opinie na temat moich dolegliwości.
Ufff całe szczęście. Dbaj o siebie

Cytat:
Napisane przez Nmonia5 Pokaż wiadomość
Witam
Jeśli chodzi o rejestrację do dr.P to ja wczoraj zadzwoniłam i odebrał miły pan i zarejestrował mnie na 25 maja a 2 dni wcześniej pani powiedziała że dopiero 2 mają będą rejestrować na czerwiec
Nmonia mam rozumieć, że oficjalnie dołączasz na listę Staraczek?

Nowa_1987 dopisana

julia1906 , blaira, weerraa, niunika26 - czekam na info na 1 stronkę od was! Wyślijcie na pw.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia_ekonomia Pokaż wiadomość
No to albo pancia się nie uczyła prawa albo no nie wiem. .. tak mi przekazała to podałam dalej

Kasiu
, masz rację, ja ostatnio realizowała receptę wystawioną w styczniu. Nie ma żadnego problemu z wykupieniem takich leków, nie tylko w cdk, ale w słonecznej, i w Gemini w Tarnowie również.

Sabeth2,
czy Ty miałaś kiedykolwiek problem z wykupieniem leków po 30 dniach? Chyba że jesteś farmaceutką bądź lekarka i nam przekazujesz tę wiedzę która jak się okazuje sprawdza się tylko w teorii

Edytowane przez 201801291006
Czas edycji: 2016-04-29 o 20:51
201801291006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 20:57   #45
Ani_ka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 155
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Witajcie w 5 części.
Chal, cieszę się że u was wszystko w porządku i że jesteś już w domu.

Dziewczyny czy brałyście może Dostinex na obniżenie prolaktyny? Mi ją dr teraz przepisał, wcześniej chyba zapomniał. Mam brać co 5 dni pół tabletki na noc. I moje pytanie czy jak się zaczyna stymulację do in vitro to można ją brać? Bo w ulotce wyczytałam, że lek należy odstawić na miesiąc przed poczęciem, a w ciąży w ogóle nie brać, oraz że obniża płodność. I teraz mam dylemat, a na monitoring jadę do dr 9 maja. Poradźcie coś.
Kasia ekonomia, czy Ty przypadkiem nie miałaś dostinexu? Tak mi się coś kojarzy?Kiedy masz transfer?
Ani_ka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 22:08   #46
sabeth2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 285
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5


Sabeth2,
czy Ty miałaś kiedykolwiek problem z wykupieniem leków po 30 dniach? Chyba że jesteś farmaceutką bądź lekarka i nam przekazujesz tę wiedzę która jak się okazuje sprawdza się tylko w teorii [/QUOTE]
Migotka, nie miałam, nigdy tak długo nie czeka. Jesteś blisko
sabeth2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 22:14   #47
jadzialg84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 586
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Blaira wartość tych p/c może się zmieniać i dlatego zespół antyfosfolipidowy jest trudny do wykrycia. Właśnie dlatego to badanie powinno się robić zaraz po poronieniu, a nie czekać. Nie pamietam tylko czy Ty masz jakieś na swoim koncie? Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to pisz, trochę niestety jestem w temacie
jadzialg84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 22:21   #48
jazzjazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 246
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Ilibyr trzymam kciuki żeby inseminacja się udała

Nowa1987 absolutnie nie myśl w kategoriach że dr.P się obrazi-to Ty jesteś tu najważniejsza, nie ma miejsca na emocje niczym z telenoweli.
Skoro Dr. P nie zlecił Ci tych badań to nie może mieć o to pretensji ,bo są kluczowe. Nie sądzę żeby się obrażał.
Czyli jesteś teraz pod kierunkiem Dr.W a jak się sytuacja ustabilizuje wrócisz do Dr.P ?
Będzie dobrze! Trzymam kciuki

Dla Dziewczynek na diecie bezgluta, które dawnooooooooo nie jadły pizzy lub jadły nie smaczną mam hit! chodzi o ciasto jest IDEALNE niczym nie odstaje od normalnej glutenowej
ja zrobiłam ją z pysznym sosem pomidorowym, cheddarem, mozzarella i rukolą. POLECAM

http://www.natchniona.pl/najlepsza-p...nem-%E2%99%A5/
jazzjazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 22:35   #49
kamilamimila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

dziewczyny,co do recepty to mi panie w aptece zawsze mówią,ze moge zawsze zrealizowac,tylko jeśli jest na refundacje to 30 dni,pozniej juz po cenie 100% i jestem pewna ze tak mowili,natomiast Dr P zawsze mi pezebija te recepty,które dal wcześniej,na leki do stymulacji,choć mam 100% płatne,ostatnio mi przy ul pieczątkę nowa na Elonva,wiec nie wiem po co,moze prawda jest taka jak Sabeth napisala,jeśli chodzi o prawo ale w aptece sprzedają i po terminie,nie wiem,mi zawsze sprzedawali ze starych recept,czasem po kilka miesięcy nawet,Np na Norprolac i nigdy nie bylo problemu.

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Dziewczyny,czy ktoras z Was miala brzydkie,brązowe plamienie,brudzenie,aż do końca cyklu?Zostaly mi jeszcze 3 tabletki i nadal to mam,Dr mowi,ze moze byc do końca.Rok temu nie mialam w ogóle.Dr mowil ze moge miec lekka endometrioze po tych punkcjach i to plamienie o tym świadczy:-(Czy po tym byl normalnie okres?Czy ktoras tak miala?
__________________
04.2008 ciaza naturalna, 12.2008 narodziny zdrowej Córci,starania od 09.2013,hsg,laparoskopia, 3 inseminacje,06.2015 IVF-nieudane,07.2015 - 2 IVF-udane,obumarcie ciazy w 7 t,maj 2015-3 IVF i badanie zarodków PGS,mrozaczki czekaja na lepsze czasy
kamilamimila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 23:44   #50
Nmonia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 160
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Migotka tak dołączam ale co z tego wyjdzie to aż się boję wiesz ze u mnie nie jest lekko to ostatnia próba i po ostatniej próbie mojego męża było ciężko przekonać ale udało się się. ..nie robię tego dla siebie tylko dla mojej córki żeby miała rodzeństwo bo my wiecznie żyć nie będziemy boję się bardzo bo wiem jak było w 1 ciąży wiem jak się zakończyła 2 bliźniacza ciąża ale podejmę kolejna próbę chyba że dr powie ze nie ma zarodków to lipa ......
Nmonia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 05:15   #51
Kasia_ekonomia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 242
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez Ani_ka3 Pokaż wiadomość
Witajcie w 5 części.
Chal, cieszę się że u was wszystko w porządku i że jesteś już w domu.

Dziewczyny czy brałyście może Dostinex na obniżenie prolaktyny? Mi ją dr teraz przepisał, wcześniej chyba zapomniał. Mam brać co 5 dni pół tabletki na noc. I moje pytanie czy jak się zaczyna stymulację do in vitro to można ją brać? Bo w ulotce wyczytałam, że lek należy odstawić na miesiąc przed poczęciem, a w ciąży w ogóle nie brać, oraz że obniża płodność. I teraz mam dylemat, a na monitoring jadę do dr 9 maja. Poradźcie coś.
Kasia ekonomia, czy Ty przypadkiem nie miałaś dostinexu? Tak mi się coś kojarzy?Kiedy masz transfer?
Wysłałam Ci priv
Kasia_ekonomia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 06:49   #52
BeataAmelka
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataAmelka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 880
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Melduję się w kolejnej części.
Życzę wszystkim wysokich bet :-* :-*
__________________
15.11.
11.12. serduszko synek
7.02. ostatnia wizyta u dr P.
TP: 28.07. Oliwierek
cudzie trwaj
BeataAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 07:16   #53
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez migotkaaa_83 Pokaż wiadomość
julia1906 , blaira, weerraa, niunika26 - czekam na info na 1 stronkę od was! Wyślijcie na pw.
Wysłałam

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzialg84 Pokaż wiadomość
Blaira wartość tych p/c może się zmieniać i dlatego zespół antyfosfolipidowy jest trudny do wykrycia. Właśnie dlatego to badanie powinno się robić zaraz po poronieniu, a nie czekać. Nie pamietam tylko czy Ty masz jakieś na swoim koncie? Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to pisz, trochę niestety jestem w temacie
Jadzia, jestem po 2 poronieniach ost we Wrześniu 2015, na p/c kardiolipiniowe robiłam w styczniu 2016 i wtedy wyszły IgG dodatnie i IgM średniododatnie. Teraz oba są ujemne, Toczeń i Beta-2-glikoproteinowe - ujemne
W drugim poronieniu od początku był problem z krwakiem na łożysku, które mimo leków się powiększało, ale czy to ma związek z krzepliwością...nie wiem..nie znam się.
No i robiłam wymazy po - wyszła też ureaplasma (+), ale obecnie jest już OK.

Edytowane przez blaira
Czas edycji: 2016-04-30 o 07:19
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 07:51   #54
chal
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 908
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez Ani_ka3 Pokaż wiadomość
Witajcie w 5 części.
Chal, cieszę się że u was wszystko w porządku i że jesteś już w domu.

Dziewczyny czy brałyście może Dostinex na obniżenie prolaktyny? Mi ją dr teraz przepisał, wcześniej chyba zapomniał. Mam brać co 5 dni pół tabletki na noc. I moje pytanie czy jak się zaczyna stymulację do in vitro to można ją brać? Bo w ulotce wyczytałam, że lek należy odstawić na miesiąc przed poczęciem, a w ciąży w ogóle nie brać, oraz że obniża płodność. I teraz mam dylemat, a na monitoring jadę do dr 9 maja. Poradźcie coś.
Kasia ekonomia, czy Ty przypadkiem nie miałaś dostinexu? Tak mi się coś kojarzy?Kiedy masz transfer?
Anika ja tez bralam dostinex co 5 dni dr P kazal odstawic dopiero po pozytywnej becie
chal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 07:58   #55
paulinajazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 394
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Wera to przy lamette nie można pic alkoholu? Mnie sie czasem zdarzyło odrobine - właśnie jak miałam jakas uroczystość. Mam wyniki Ana 1 i sa dodatnie. Czekam na Ana 2. Ciekawe co Dr na to powie i co oznacza to Ana 1....
__________________
paulinajazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 08:22   #56
mimi181
Raczkowanie
 
Avatar mimi181
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 284
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez migotkaaa_83 Pokaż wiadomość
mimi, ja mam małopłytkowość immunologiczną, pierwotną, i jak to anestezjolozka usłyszała, to kazała pielęgniarkom pobrać krew na dodatkowe badania, poza tym zapewnili mnie jak juz lezalam na sali operacyjnej, że na ww mają dla mnie zapasy krwi juz bardziej mnie nie mogli zestresowac, ale wszystko poszło ok.
U ciebie nie ma dużych odchyleń, także się nie denerwuj dodatkowo. Do popijania tych pyszności polecam sok grapefruitowy. Tylko on zabija ten smak
Powodzenia
Migotko,dziękuję uspokoiłaś mnie
faktycznie skoro przy Twojej przypadłości wykonali zabieg to ja nie mam się czym martwić
mimi181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 08:27   #57
angela_bd87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 88
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Melduję się i ja

Wczoraj byłam na wizycie u dr i słyszałam serduszko i widziałam dzidziusia niesamowite przeżycie według usg termin porodu 14 grudzień

Pozdrawiam/y
angela_bd87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 09:40   #58
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Dzien dobry. Przepraszam, ze sie wcinam, ale bardzo chcialam prosic o pomoc dziewczyny podchodzace do komercyjnego ivf (tutaj prosba w szczegolnosci do Kamili, bo ciebie kojarze z komercyjnego). Czy jest jakas lista takich badan minimum, jak kobieta musi zrobic? Pomijam tutaj jakies indywidualne wskazania. Pytam, bo dopiero pod koniec maja mamy wizyte kwalifikacyjna, a chcielibyśmy podejsc najszybciej, jak sie da. Pewnie chociaz czesc porobionych badan by to przyspieszyła... 😞
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 09:54   #59
tic_tac_toe
Przyczajenie
 
Avatar tic_tac_toe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 10
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Witam Was wszystkie staraczki i mamuski

Nowa_1987

Miałyście szczepienia? Jaki jest koszt 1 szczepienia mniej więcej? Błagam jak ktoś wie, niech napisze na ile mam sie nastawiać.

My robiliśmy z mężem w Krk w dr Sachy, koszt jednego szczepienia 890 zł. Po trzech dawkach miałam przeciwciała na poziomie 65%, tak, że mój organizm akurat zareagował.

Miłej majóweczki dla Wszystkich
tic_tac_toe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 10:17   #60
kamilamimila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Midusia,juz Ci odpisujęTeraz,po ustawie z listopada,wszystkie badania są te same,dla refundowanych i platnych,wcześniej komercyjni mieli duzo mniej badan,teraz jest to samo,bo potencjanie kazdy jest dawca zarodków,gdyby zginal i do transferu nie doszli,to zarodków dzis,wedlug tej nowej ustawy,nie mozna zniszczyc,a żeby byc dawca to wszystkie badania musza byc,tak mi to tlumaczyl Dr.Nie musisz sie tak śpieszyć,bo my wszystkie badania robiliśmy w jeden dzien,wyniki do kilku dni,najdluzej czeka sie na Chlamydie,do 2 tygodni.Gdyby bylo cos nie tak i trzeba byloby leczyc to lepiej zrobic trochę wcześniej.Ja mam ta listę ,na niej jest za duzo badan ale zrobilam tylko te,które są niezbędne,powiedział mi Dr ale tez pojechalam do kliniki i akurat mila pielęgniarka mi zakreslila te niezbędne.Dr Ci da ta listę jak będziesz u niego,a jak chcesz wcześniej to ja Ci przesle jakoś na prywatny,albo podaj mi na prywatnym nr Tel,zrobie zdjęcie i Ci wysle.
__________________
04.2008 ciaza naturalna, 12.2008 narodziny zdrowej Córci,starania od 09.2013,hsg,laparoskopia, 3 inseminacje,06.2015 IVF-nieudane,07.2015 - 2 IVF-udane,obumarcie ciazy w 7 t,maj 2015-3 IVF i badanie zarodków PGS,mrozaczki czekaja na lepsze czasy
kamilamimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-25 19:56:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.