Rozstępy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-25, 12:54   #1
WhatHappend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24

Rozstępy


Zwariowałam jak to zobaczyłam, pojawiły się na mojej pupie rozstępy ;/ mam dopiero 18 lat...masaże będą dobre? Jakich kosmetyków powinnam użyć ?? Muszę się tego pozbyć, jak to wygląda ;/
WhatHappend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 13:29   #2
night_mare
Przyczajenie
 
Avatar night_mare
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstępy

Masz jeszcze fioletowe rozstepy czy juz wybielaly ??

Ja ''dostalam'' rozstepy na pupie w wieku 15 lat, a wcale nie bylam jakas przy kosci. Ostatnio przeczytalam, ze bardzo wiele kobiet poleca krem/balsam na rozstepy ''Ziajka". Ogolnie jest to produkt przeznaczony dla kobiet w ciazy. Ale mysle, ze moze pomoc. Sama jakiegos doswiadczenia nie mam z tego typu kosmetykami. Zaczelam uzywac na cellulit, ale na rozstepy nie.

Szczerze, za bardzo nie wierze, ze da sie usunac kosmetykami rozstepy juz "wybielone'". Wiem, ze mozna to zrobic za niemala kase laserem frakcyjnym... Jesli ktos poleca jakis kosmetyk na rozstepy w pozniejszym stadium, to chetnie sprobuje
night_mare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 13:50   #3
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Rozstępy

Cytat:
Napisane przez WhatHappend Pokaż wiadomość
Zwariowałam jak to zobaczyłam, pojawiły się na mojej pupie rozstępy ;/ mam dopiero 18 lat...masaże będą dobre? Jakich kosmetyków powinnam użyć ?? Muszę się tego pozbyć, jak to wygląda ;/

Masaże i ogólne nawilżanie ciała (najlepiej coś z mocznikiem) będą dobre aby nie powstały nowe rozstępy. Ze starymi nic już nie zrobisz, nie da się ich usunąć żadnymi domowymi sposobami
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:13   #4
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Rozstępy

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:47   #5
WhatHappend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: Rozstępy

No białe ;/ nie możliwe, zrobię wszystko aby tego dziadostwa się pozbyć, albo nie wiem na solarę pójdę i to przypiekę ;D hahah, dobra dzięki za wskazówki.

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

"Zazwyczaj rozstępy u nastolatek nie wymagają jakiegoś specjalnego leczenia. Można zastosować środki zmniejszające widoczność szpecących śladów, jednak z czasem pęknięcia te powinny same całkowicie zniknąć. Przede wszystkim należy jednak zadbać o odpowiednią dietę. I nie chodzi tu o ograniczenie jedzenia, by utrzymać wagę, a raczej o nabranie zdrowych nawyków żywieniowych, opartych na racjonalnych i regularnych posiłkach. Należy unikać przy tym zbędnych, pustych kalorii. Polecane jest także uprawianie sportów. Najlepszy wpływ na tego typu problemy ma pływanie.


Stosowanie kosmetyków na rozstępy u nastolatek nie jest obowiązkowe, gdyż rozstępy te powinny same całkowicie zniknąć. Zajmuje to jednak sporo czasu, dlatego należy wykazać się cierpliwością. Niecierpliwe nastolatki mogą próbować stosować preparaty zwiększające elastyczność skóry, nawilżające i regenerujące skórę właściwą." Więc nie straszcie ,że tak całkowicie nie znikną.. Może faktycznie potrzeba trochę czasu i odpowiednia dieta,sporty aby tego się pozbyć.
DZIĘKI!I POZDRAWIAM
WhatHappend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 18:23   #6
glertiespy
Raczkowanie
 
Avatar glertiespy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Rozstępy

.
__________________
"Jeśli jesteś psem i twój właściciel zaproponuje ci włożenie gustownego sweterka - zasugeruj mu gustowny ogonek"
Fran Lebowitz

Edytowane przez glertiespy
Czas edycji: 2012-09-03 o 21:19
glertiespy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 07:00   #7
WhatHappend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: Rozstępy

One nigdy nie były fioletowe, od razu pojawiły mi się białe. Oglądam często swoje ciało , sprawdzam czy wszystko ok, zwracam uwagę na pupę, i w może przeciągu miesiąca pojawiły się nowe. MASAKRA
WhatHappend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 07:52   #8
rondaRR
Przyczajenie
 
Avatar rondaRR
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska,Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Rozstępy

Polecam krem dla kobiet w ciazy MUSTELA.Zapobiega rozstepom,a istniejace minimalizuje.Uzywalam jest naprawde skuteczny!
rondaRR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 11:17   #9
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Rozstępy

Cytat:
Napisane przez rondaRR Pokaż wiadomość
Polecam krem dla kobiet w ciazy MUSTELA.Zapobiega rozstepom,a istniejace minimalizuje.Uzywalam jest naprawde skuteczny!
Ja używałam tego kremiku(2 tubki) i wcale nie pomógł;/ nie zapobiegł nowym, nie spłycił ani nie rozjaśnił starych. Dziewczyny, jesli macie mieć rozstępy to i tak będziecie miały- żaden kosmetyk nie pomoże Sama się borykam z tym problemem, mam na pośladkach ich dużo , mam 23 lata ,szczupła jestem (xs) coż....
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.