moja ocena Dove do włosów farbowanych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-22, 11:41   #1
ankab123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Smile

moja ocena Dove do włosów farbowanych


Jestem naprawdę zadowolona z tych produktów:szampon, maseczka ekspresowa i serum 60 sek. do włosów farbowanych. Moje włosy farbuję na blond, są(raczej były) suche, końcówki fatalne. Ale po używaniu całej kolekcji Dove do włosów farbowanych naprawdę jest ok. Używam tych produktów od około 2 tygodni. Włosy już nie takie suche, na końcach jeszcze potrafią się spuszyć, ale nie zawsze (nie wiem od czego to zależy). Produkty nie obciążają moich włosów (często tak się zdarzało przy innych szamponach i odżywkach). Włosy pięknie pachną, stały się elastyczne, wygładzone. Samo używanie całej kolekcji Dove to czysta przyjemność, zwłaszcza szampon, który fajnie się pieni, jest gęsty i treściwy, pięknie pachnie, jest taki luksusowy. Super produkty i ogólnie jestem bardzo zadowolona. Sama pewnie kupię, ale na razie jeszcze dużo mi zostało, czyli produkty są wydajne (myję głowę co dziennie lub co drugi dzień). Odkąd zaczęłam używać dove lubię dotykać moich włosów, są miękkie i świetnie się układają. Chyba za bardzo chwalę tę serię, ale takie mam odczucia.
ankab123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 11:00   #2
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: moja ocena Dove do włosów farbowanych

Ja też mam ten zestaw i testuję go od kilku dni. Na razie mogę napisać tyle, że kosmetyki ładnie pachną i będę obserwować, jak moje farbowane włosy je przyjmą
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 11:05   #3
polkadot
Raczkowanie
 
Avatar polkadot
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 174
Dot.: moja ocena Dove do włosów farbowanych

A widzisz, ja z kolei farbuję włosy na bardzo ciemny brąz. Po paru myciach kolor się wypłukuje i włosy stają się wypłowiałe (ja ten brzydki miedziany kolor nazywam "sarenkowym" ). To widać zwłaszcza pod słońce. Jeśli natomiast chodzi o kondycję moich włosów, to jest dobra, są zdrowe i gęste. Też zaczynam testować produkty do włosów farbowanych. Jestem ciekawa efektów, a przede wszystkich utrzymania trwałości koloru po farbowaniu...
__________________

polkadot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 08:19   #4
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: moja ocena Dove do włosów farbowanych

Na razie najbardziej spodobała mi się ta mała tubka z 60 sekundowym cudem
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 14:03   #5
ewia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 5
GG do ewia
Dot.: moja ocena Dove do włosów farbowanych

Testuję mniej więcej od tygodnia, nie jest to może czas pozwalający na rzetelną ocenę, ale po paru użyciach jestem bardzo z tego zestawu zadowolona. Włosy po umyciu błyszczą i pięknie pachną. Dosyć łatwo się rozczesują po użyciu odżywki (chociaż prawdę mówiąc bywało lepiej). Jestem ciekawa jak będzie z pielęgnacją koloru w dłużej perspektywie. Na razie jest ok
__________________
ewia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 15:46   #6
Anulki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: moja ocena Dove do włosów farbowanych

Jestem bardzo zadowolona,że mogę używać tych produktów,są na prawdę ekstra!
Włosy są super wygładzone,miękkie i miłe w dotyku
Wiem,że na pewno będę ich na stałe używała
Anulki jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 16:46:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.