Zeby- pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-21, 18:39   #1
gusipatry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16

Zeby- pomocy


Witam, zaczne od tego ze w przyszylym tygodniu wybieram sie do dentysty. Wstyd sie przyznac ale dawno tam nie bylam a to wszystko z powodu stachu. Jestem juz po pierwszej wizycie jak sie okazuje mam kilka dziur, jeden zab do wyrwania i mam takie pytanie otoz mam dziure w jedynce, dentysta powiedzial mi ze sproboje naprawic to wstawiajac tam plombe ale nie daje gwarancji ze nie wypadnie dlatego powiedzial mi ze dobrym rozwiazaniem bylo by zrobienie takiej porcelanowej nakladki na juz naprawiony zab i to mialo by wygladac bardzo naturalnie. Problem w tym ze ja nie wiem jak mialo by takie cos wyglac no i jak to sie robi. Moze ktos z forum mial robione podobne ´´nakladki´´. Jesli tak to prosze o jank najszybciej mozliwa odpowiedz. Dzieki.
gusipatry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 23:25   #2
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Zeby- pomocy

Hej, jak sie nie mylę jest to nakładka, której w ogóle nie widać. Jest z przodu na zebie i chyba trochę wchodzi pod dziąsło, ale wszystko estetycznie wyglada więc się nie martw. Widziałam to w (może troche glupim programie) "Łabędziem być" he he
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.