przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-11, 10:01   #4921
kocik872
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie włosów -porady

[QUOTE=M O N I Q U E;4534933] W
Cytat:
Witam serdecznie
Od kilku lat przedłużam włosy i sobie i wielu, wielu klientkom różnymi metodami. Mam dosyć spore doświadczenie w tej dziedzinie. Jeśli macie jakiś kłopot lub pytania, z chęcią na nie odpowiem
Pozdrawiam
Mam problem
zakupiłam sobie włosy aby je przedłużyć metoda clip-on,ale niestety nie umiem sobie ich załozyćCzy mogę dostac od Pani jakąś instrukcję,zalezy mi bardzo bo w sobotę mam imprezę i boję się,żeby nie spadły
kocik872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 10:05   #4922
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Red face Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
poniewaz dłuższe zaraz beda sie mechaciły.tak to juz z nimi jest. naprawde. jesli włosy chcesz profibre to kupisz je na allegro. ja ich nie sprzedaje.


dzieki za odpowiedź. Boje sie tych synettyków jak diabli
Ok dziewczynki, zbieram sie na uniwerek.
miłego dnia!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 10:24   #4923
lalalad
Raczkowanie
 
Avatar lalalad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 100
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Czesc Wizażanki
Chcialabym sobie przedłużyć włosy metodą mikrorings.
Na allegro znalazlam moim zdaniem bardzo tanie pasemka:
http://www.allegro.pl/item251649399_...gi_czarne.html

Pasemka są syntetyczne czy wystarczy mi 100 pasemek ??
Czy wlosy syntetyczne mozna prostowac? i czemu jest taka rozniaca cenowa pomiedzy naturalnymi a syntetycznymi
Patrzylam na naturalne to za 100 pasmek 60cm musialabym dac 225zł
Czekam na odpowiedz
lalalad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 10:42   #4924
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
co jest żenujące??? O CZYM JA KŁAMIE??? A skąd ja mam wiedziec kto komu gdzie zdjęcia robi???
klamiesz piszac,ze masz ta fotke z racoona!to kłamstwo jakich mało...
na dodatek kłamiesz bez sensu.mam dosyc tych utarczek-szkoda słow mi na ciebie

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
o co z zazdrości? chyba ci sie cos pomyliło ... porządnie.
pomyliło cie sie juz chyba wszystko.sama nie wiesz co i gdzie i skad masz.na drugi raz piszac bzdury zastanow sie czy warto .ja mam fotke w cyfrówce a Ty??na kompie od dwoch lat??smiech!

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Aneta_Polish nie krzycz !
Na forum ogolnie sie przyjelo , ze jak ktos pisze duzymi literami , to znaczy , ze krzyczy .


Ps. Nie wiem dziewczyny jak Wy ale ja naprawde tesknie do tych czasow , gdy moglysmy sobie spokojnie w tym temacie porozmawiac , wymienic doswiadczenia a teraz ... ciagle klotnie , udowadniania na sile , reklamy i ...
sorki,ale brak słow.ciagle jak cos pisze to 3 osoby mnie atakuja.na dodatek klamia a o przedluzaniu wiedza tyle co ja 2 lata temu!
__________________
A.

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-10-11 o 13:19 Powód: post pod postem
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 11:15   #4925
pandziksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Aneta uspokój się!!!
Po drugie nie pisz 10 postów pod sobą. Chyba jest coś takiego jak edycja?
Renia przedłuża włoski i dlatego, ze uczciwie nam tu pomaga napewno znajduje wiele nowych klientek. Sama bym się wybrała ale mi za daleko
Wciskanie kitu nikomu w karierze na dłuższą metę nie pomogło!!!

Prosiłabym moderatorów o zrobienie porządków na wątku.
pandziksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 11:21   #4926
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hehe znów sobie porobię za mediatora

Aneto nie denerwuj się tak! Skoro Anastazja wyraźiła swoją opinię tak a nie inaczej to przeciez można grzeczniej zwrócić uwagę ! Forum nie jest tylko od słodzenia i krytyka też jest tutaj możliwa.

Odkąd pojawiłaś się na tym forum, cały czas ktoś zarzuca Ci kłamstwo. Ja jako osoba postrona uważam że musi coś w tym być skoro są tu dziewczyny, które już naprawde przekopały neta wzdłóż i wszerz.

Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia to wyraż to w sposób możliwie łagodnya nie wyzywaj wizażanek od kłamców i co wyczytałam w poście wyżej jakichś nie wiem NIEUKÓW? Możliwe że znasz się na tym i dobrze to robisz ale to nie znaczy że dziewczyny które się tym nie zajmują wiedzą mniej od Ciebie. Nie pozjadałaś wszystkich rozumów więc takie teksty są tu troszkę nie na miejscu.

Poza tym ciągle piszesz SZKODA SŁÓW. Skoro szkoda słów to poprostu pomijaj posty Anastazji bądź innych i spokój.

Pozdrawiam jako mediator Tyle że już w krótkich włosach BUZIAKI
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 11:34   #4927
iness.m
Raczkowanie
 
Avatar iness.m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
własnie przymierzam sie do tej metody. znaczy do szkolenia. powiedz mi jednak, firma ta ma 3 sposoby zakładania. ktorym ty robisz i jak wygląda sciąganie? bede wdzięczna
Nie znam się na tym od technicznej strony ale przejrzałam maszyny na ich stronie internetowej i ta którą używa moja fryzjerka najbardziej przypomina tą ULTRASONIC 5000.
Ja ściągam włoski po około 4 miesiącach więc nie mam jeszcze wogóle kołtunów. Fryzjerka polewa zgrzew specjalnym płynem a potem cążkami go zgniata. Ciągnąc za doczepione włosy ześlizgują się one bardzo łatwo z moich włosów. Potem rozczesuję włoski przy skórze i po sprawie
Dodam, że moje włosy do których były doczepione pasemka przy tym nie cierpią. Wciąż je mam, nie są poprzypalane.
Przy noszeniu włosów dłużej np. 6 miesięcy niestety sa straty we własnych włosach.
iness.m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 11:40   #4928
iness.m
Raczkowanie
 
Avatar iness.m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
ale sie uśmiałam
na tej stronce co podałas były ciekawe pasemka włosów. Szerokie i płaskie. Możesz coś o nich powiedziec i o całym systemie przedużania włosów.
Stronka icekawa, ale zero na niej namiarów na wlosy. metoda tez pobieznie opisana. Jasno jedynie wykonuja szkolenia, ale nie znalazłam adresów salonów, ktore to wykonują.
Kiedyś na tej stronie można było znaleść fryzjerów którzy robią włoski tą metodą. Teraz coś pozmieniali. Jeśli chodzi o Szczecin jest tylko jedna fryzjerka która robi tą metodą. Jeśli któraś jest zainteresowana to podam namiary. Ostrzegam, że kolejka do niej jest dość długa.
W poniedziałek wrzucę moje fotki po ścięciu (z długich) na "victorie B." oraz zagęszczeniu tą metodą. Już się nie mogę doczekać efektu.
iness.m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 11:48   #4929
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
pomyliło cie sie juz chyba wszystko.sama nie wiesz co i gdzie i skad masz.na drugi raz piszac bzdury zastanow sie czy warto .ja mam fotke w cyfrówce a Ty??na kompie od dwoch lat??smiech!



Poczytaj sobie dokaldnie forum, a później MNIE OBRAŻAJ. W żhyciu nie napsiałam nic o żadnej fotce. Ani słowa nie pisałam o żadnym racoonie, CZEKAMA NA PRZEPROSINY!


Dla moderatora:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KLER RACOON.JPG (55,5 KB, 71 załadowań)
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 13:23   #4930
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ooo panie...
aneta polish ma chyba rozdwojenie jazni i i tyle
teraz znowu napisala ze od dawna zajmuje sie przedluzaniem
kolezankom a teraz klientkom robi...
hehe od dawna a PSEUDO KUZYNCE jakis miesiac temu.
sorry ale miesiacem doswiadczen to mozna sie w piekarni pochwalic a nie w kwestii przedluzania wlosow

HAHAHA
klamcom mowie stanowcze NIE
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 13:25   #4931
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

aneta_polish - DZIĘKUJĘ!! Skorzystałam z Twojej opini o włosach z Allegro i je zamówiłam. Tak jak pisałaś są one bardzo dobre, najlepsze jakie do tej pory kupowałam, a było ich całkiem dużo. Tyle przeszukiwałam Allegro, ale nigdy nie widziałam aukcji tej Pani. Po wpisaniu nicka udało się. Bardzo jestem wdzięczna za pomoc. Dziękuję pieknie. Nie wiem skąd ten konflikt, ale już wtedy byłaś zaatakowana, że polecasz te włosy. Ja się podpisuję pod tym, te włosy są bardzo dobre, a przynajmniej najlepsze jakie do tej pory miałam.

Dziewczyny skończcie z tym!! To nie jest przyjemne. Każdy ma swój rozum. Dla mnie pomoc Anety była bardzo przydatna i chyba na tym to forum polega.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 13:31   #4932
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ahha a teraz na temat wloskow
zamowilam jakis czas temu u kilku sprzedawcow
wellnes- ma dobrej jakosci wlosy- mylam dwa razy i nic sie jak dotad z nimi nie stalo. tylko sie zastanawiam dlaczego nowe "swieze" pasemka maily na koncowkach takie male kuleczki jakby byly przypalone:/ sama nie wiem
z beaty shopu zamowilam 25 pasemek "GRUBYCH" ale tak sie sklada ze mialam juz od nich kiedy zamawiane zwyklej grubosci i niczym sie nie roznia. co do jakosci to trudno mi powiedziec bo naturalne nie sa one na pewno gdyz w kilku pasemkach znalazlam takie wlosy jakby z zylki, ale swoja droga za tak nisckie pieniadze czego moge oczekiwac. nosilam ok 4 miesiace i musialam zdjac bo siano sie niemilosierne zrobilo.
co do trzeciej firmy sie nie wypowiadam bo jeszcze ich nie mylam wiec trudno okreslic jakosc na pierwszy rzut oka.

szukalam na allegro na aukcjach osob ktore amawiaja duze ilosci wlosow i podpytalam kogo polecaja no i uslyszalam ze nijaka agrafke i angele, aczkoilwiek i o nich slyszalam kilka negatywnych opinii.

badz tu mądrym
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 13:49   #4933
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Poczytaj sobie dokaldnie forum, a później MNIE OBRAŻAJ. W żhyciu nie napsiałam nic o żadnej fotce. Ani słowa nie pisałam o żadnym racoonie, CZEKAMA NA PRZEPROSINY!


Dla moderatora:
przekopałam ostatnie dwie strony-sorki-rzeczywiscie wszystko mi sie pomyliłotzn,to nie byla Twoja wypowiedz.
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 13:52   #4934
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
aneta_polish - DZIĘKUJĘ!! Skorzystałam z Twojej opini o włosach z Allegro i je zamówiłam. Tak jak pisałaś są one bardzo dobre, najlepsze jakie do tej pory kupowałam, a było ich całkiem dużo. Tyle przeszukiwałam Allegro, ale nigdy nie widziałam aukcji tej Pani. Po wpisaniu nicka udało się. Bardzo jestem wdzięczna za pomoc. Dziękuję pieknie. Nie wiem skąd ten konflikt, ale już wtedy byłaś zaatakowana, że polecasz te włosy. Ja się podpisuję pod tym, te włosy są bardzo dobre, a przynajmniej najlepsze jakie do tej pory miałam.

Dziewczyny skończcie z tym!! To nie jest przyjemne. Każdy ma swój rozum. Dla mnie pomoc Anety była bardzo przydatna i chyba na tym to forum polega.
Nie ma za co.Moze komuś to tu otworzy choć troszke oczy.Ja pisze o tym,o czym mam jakąs wiedze-a nie odwrotnie,Te wloski moja kumpela farbujac czesto i prostujac -czyli ich nie szanowała-a nosiła 4 mcogolnie wloski sa dobrej jakosci jak na taka cene
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 14:02   #4935
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
ooo panie...
aneta polish ma chyba rozdwojenie jazni i i tyle
teraz znowu napisala ze od dawna zajmuje sie przedluzaniem
kolezankom a teraz klientkom robi...
hehe od dawna a PSEUDO KUZYNCE jakis miesiac temu.
sorry ale miesiacem doswiadczen to mozna sie w piekarni pochwalic a nie w kwestii przedluzania wlosow

HAHAHA
klamcom mowie stanowcze NIE
zapewniam Cie,ze nie mam rozdwojenia jazni.Przedluzaniem wlosow interesuje sie długo-z zawodu jestem fryzjerka.Kiedys tylko sie temu przygladalam-potem były kolezanki ktore chcialy zaoszczedzic na drogich usługach w salonie-kupowaly sobie wloski i prosiły by im zalozyc.teraz,gdy skonczylam kursy-zatrudnilam sie w salonie fryzjerskim,radze dobrze czytac-unikniemy konflikotow i kpinpozdr
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 14:21   #4936
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
ooo panie...
aneta polish ma chyba rozdwojenie jazni i i tyle
teraz znowu napisala ze od dawna zajmuje sie przedluzaniem
kolezankom a teraz klientkom robi...
hehe od dawna a PSEUDO KUZYNCE jakis miesiac temu.
sorry ale miesiacem doswiadczen to mozna sie w piekarni pochwalic a nie w kwestii przedluzania wlosow

HAHAHA
klamcom mowie stanowcze NIE

Jaki masz kolor włosów, bo ja przy tych blondach naturalnych z allegro, to mam kompletną załamkę... chyba zrobie sie na czarny nr 1


Nie wiem czy zauważyłyście, ale niedługo zamkną nam temat. Niedługo dobijemy do 5000 wiadomości.... :/
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 15:47   #4937
Paris_Paris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 29
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

cytuje :szukalam na allegro na aukcjach osob ktore amawiaja duze ilosci wlosow i podpytalam kogo polecaja no i uslyszalam ze nijaka agrafke i angele, aczkoilwiek i o nich slyszalam kilka negatywnych opinii.

hej co do agraki to mojej klientce blondy wykruszyly sie po jednym uzyciu regenalem wiec nawet nie chce sprawdzac sama
Paris_Paris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 16:19   #4938
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

na moje oko zdaje mi sie, ze jak nie przestaniecie (wiecie do kogo mowie)
z tymi Waszymi potyczkami slownymi i ta klotnią.. to watek moze sie zamknac wczesniej
radze wiec i upominam raz i ostatni raz , skonczcie wracajcie do tematu
w sumie to kazda z Was ma tyle samo udzialu w tej kłotni?czy jak to nazwac,
uwazam temat za zamkniety
porad moze tu udzielac kazdy a co do reklamy (tej niefortunnie ukrytej tez)regulamin mowi swoje i nalezy sie go trzymac
a my zawsze znajdziemy tego , kto chce cos przeszmuglowac nawet jak tylko chce tylko sprobować
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 16:24   #4939
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

kurcze..strach sie bać
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 16:30   #4940
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no ja mam włosy koloru ciemny brąz, wiec o jasnych nie mogę sie raczej wypowiadać. byłam zmuszona je pofarbować gdyż odcień kompletnie różnił sie od mojego. jakość nie jest najgorsza zważając na cenę-włosy jednak okazaly sie indyjskie aczkolwiek w poprzedniej aukcji kupilam dokladnie ten sam gatunek jako slowiany hehe- POLAK MąDRY PO SZKODZIE
"Aukcja dotyczy 25 pasemek REMY INDYJSKICH o długości PEŁNE 40 cm"=25szt/40cm-ringi GRUBE
natomiast te z well... są bardzo mile i przyjemne w dotyku i pasemka choć w opisie były uznawane jako normalnej grubości maja dużo większą objętość od tych powyżej
10 pasemek z well...=ok15-20 GRUBYCH pasemek z bea...

czytajac posty poprzedniczek mozna wywnioskowac ze ciemniejsze wloski sa w duzo lepszej kondycji niz te pasemka rozjasniane i poddawane wielu obrobkom
ale czy to prawda? nie wiem bo od dlugiego czasu mam ciemne prawie w kolorze czarnym
pozdrawiam
co do agraf...= napisalam wyraznie ze polecala je osoba ktora zamawiala kilkadziesiat paczek wlosow od poszczegolnych dostawcow na allegro. sama nie probowalam wiec nie wiem jakie sa w rzeczywistosci= z pewnoscia nie omieszkam sprawdzic
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 16:52   #4941
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
no ja mam włosy koloru ciemny brąz, wiec o jasnych nie mogę sie raczej wypowiadać. byłam zmuszona je pofarbować gdyż odcień kompletnie różnił sie od mojego. jakość nie jest najgorsza zważając na cenę-włosy jednak okazaly sie indyjskie aczkolwiek w poprzedniej aukcji kupilam dokladnie ten sam gatunek jako slowiany hehe- POLAK MąDRY PO SZKODZIE
"Aukcja dotyczy 25 pasemek REMY INDYJSKICH o długości PEŁNE 40 cm"=25szt/40cm-ringi GRUBE
natomiast te z well... są bardzo mile i przyjemne w dotyku i pasemka choć w opisie były uznawane jako normalnej grubości maja dużo większą objętość od tych powyżej
10 pasemek z well...=ok15-20 GRUBYCH pasemek z bea...

czytajac posty poprzedniczek mozna wywnioskowac ze ciemniejsze wloski sa w duzo lepszej kondycji niz te pasemka rozjasniane i poddawane wielu obrobkom
ale czy to prawda? nie wiem bo od dlugiego czasu mam ciemne prawie w kolorze czarnym
pozdrawiam
co do agraf...= napisalam wyraznie ze polecala je osoba ktora zamawiala kilkadziesiat paczek wlosow od poszczegolnych dostawcow na allegro. sama nie probowalam wiec nie wiem jakie sa w rzeczywistosci= z pewnoscia nie omieszkam sprawdzic
Bo wtych pasemkach, to trzeba za każdym razem jasno zadac pytanie, ile mają gram. Widziałam u kogoś komentarzach, że jakaś klientka pisała coś o zważeniu włosów wagą kuchenną.... A te wszystkie jasne włosy są do bani. Ja tylko na początku miałam świetnej jakości włosy (te na awatarze), ale kolor mi sie zmienił i nie będe ich przecież rozjaśniać...Zaczełam myśleć o dobrej jakości syntetykach, można je mieszać ze soba i otrzymać właściwy kolor. Dlatego zaczynam czytać wątek od samego początku... jestem juz w połowie
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 19:18   #4942
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Moje blond włosy zamawiałam u agraffki - oczywiście z polecenia anety_polish. Sprawują się narazie super. Nie są zniszczone. Po użyciu niebieskiego szamponu też są ładne. Nie polecam Regenala, bo strasznie niszczy i wysusza włosy.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 21:41   #4943
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Moje blond włosy zamawiałam u agraffki - oczywiście z polecenia anety_polish. Sprawują się narazie super. Nie są zniszczone. Po użyciu niebieskiego szamponu też są ładne. Nie polecam Regenala, bo strasznie niszczy i wysusza włosy.
ale napisałaś, ze myłaś dopiero 2 razy? Ostatnio moje jasne włosy są ok, ale do 2 tygodni (WSZYSTKIE Z ALLEGRO). Muszę zapamietac, żeby zapytac Cie o twoje po miesiącu. A ktory masz kolor?
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 03:05   #4944
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
ale napisałaś, ze myłaś dopiero 2 razy? Ostatnio moje jasne włosy są ok, ale do 2 tygodni (WSZYSTKIE Z ALLEGRO). Muszę zapamietac, żeby zapytac Cie o twoje po miesiącu. A ktory masz kolor?

Mam 22 i 613. Myłam je nawet 3 razy, nie 2. Te , które kupowałam wcześniej od innych jeszcze przed założeniem i bez mycia były dużo gorsze. Te są bardzo miękkie, po tych myciach wyglądają jak po prostownicy. Te moje wcześniejsze w porównaniu do tych to TRAGEDIA. Jeszcze zobaczę po dłuższym czasie jakie będą. Poprzednie od początku były złe, a po 3 tyg. ściągałam.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 07:24   #4945
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Mam 22 i 613. Myłam je nawet 3 razy, nie 2. Te , które kupowałam wcześniej od innych jeszcze przed założeniem i bez mycia były dużo gorsze. Te są bardzo miękkie, po tych myciach wyglądają jak po prostownicy. Te moje wcześniejsze w porównaniu do tych to TRAGEDIA. Jeszcze zobaczę po dłuższym czasie jakie będą. Poprzednie od początku były złe, a po 3 tyg. ściągałam.
no właśnie ja też mialam takie doświadczenia. A miałaś kiedyś zalozone nr 60? Ultrajasne?
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 09:37   #4946
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
no właśnie ja też mialam takie doświadczenia. A miałaś kiedyś zalozone nr 60? Ultrajasne?
Nie miałam i nigdy nie widziałam jak one wyglądają, ale jestem ciekawa bo 613 są bardzo żółte. Zawsze poprawiam kolor na popielaty szamponem likwidującym żółty odcień. Może 60 jest bardziej popielata.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 14:23   #4947
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja jestem blondynka mam b jasne wlosy blond i swoje doczepiane jak narazie mam tylko dol blond b jasny (syntetyk) jest troce sianko ale i tak daje rade. A musze zaznaczyc ze nosze te wloski po raz 2 pod koniec tygodnia robie odrosty . i Mama zaklada mi jeszcze z 30 pasem na dole na mikroringi .Przedluzam tylko dol bo wczesniej jak mialam na calej glowie to mi sie koltuny robily;( ANASTAZJO moja kochana oczywisice ze zrobie fotki ale za tydzien jak mama mi skonczy dzielo ;*
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 16:22   #4948
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

MISIACZKAhehe, super, wielkie dzięki. Bede czekać na zdjęcia!


Ja właśnie zapisuje się na miesięczny kurs wizażu, fryzjerstwa i czegoś tam jeszcze (o ile mnie przyjmą ). Z tego co wiem, to nie będzie tam nic o przedłużaniu, tylko będą nas uczyć robienia balejau i cięcia. Podobno ma być fryzjer fachowiec, więc napewno zapytam o przedłużanie włosów i o same włosy. Kurs sie zaczyna od 1 listopada i trwa miesiąc. Zajęcia od pon do piatku od 8-16. czy jakas dziewczyna z wrocławia chce też ZE MNĄ na niego iść? Kurs darmowy, W CAŁOŚCI finansowany przez Unie. Dodają do tego jeszcze wszystkie DARMOWE materiały. Np w bloku fryzjerskim 24 farby, rozjasniacze i mase innych rzeczy. Samej mi sie nie za bardzo chce tam iść...A wszystkie koleżanki pracują, albo dalej studiują. Ja właśnie jestem na etapie obrony, więc mam troche wolniejszego czasu


Co do koloru 613 to właśnie on jest żółty, a ja uwielbiam popielaty. Jak zrobiłam sobie z tego płukanke to masakra... Nr 60 ultrablond był właśnie najjaśniejszy i to popiel! Ale niestety niektóre firmy go wycofały, bo strasznie były słabe przez to rozjaśnianie. Szybko się niszczyły...

Edytowane przez anastazjaa
Czas edycji: 2007-10-12 o 16:45
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 18:06   #4949
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Reniu Kochana!!!
A wiec, tak sie zastanawiam...
Przyzwyczailam sie na maxa do tych moich wloskow i jakos nie wyobrazam sobie ze bede musiala je sciagnac.. no ale wiem ze bede musiala Ale tak mnie teraz zastawnawia i chcialabym wrecz blagam o Twoja rade.
Pod koniec miesiaca jade na Teneryfe i planowalam po przyjezdzie sciagnac wloski... ale korci mnie zeby jeszcze ostatni raz sobie zrobic czyli, wrocic z wakacji, io w grudniu przed swietami sie zglosic do Ciebie na ...pnowne przedluzenie... tylko tu pytania najwazniejsze -jak wlosy bede wygladaly do grudnia(chodzi o odrosty) bo wczesniej nie dam rady przyjechac a tutaj jest panienka co przedluza tylko jakos nie mam sumienia i zaufania do niej... jak wlosy beda wygladac z takimi odrostami??? i nastepna rzecz jak bedzie wygladal stan moich wlosow jak nie zrobie przerwy...chyba nie wylysieje co?) widzialas jakie sa moje naturlisz... myslisz ze ,,potrzebuja na 100%,, teraz przerwy???
doradz cosik... jak to zalatwic zeby wygladac jak czlowiek))Pozdrowka

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
MISIACZKAhehe, super, wielkie dzięki. Bede czekać na zdjęcia!


Ja właśnie zapisuje się na miesięczny kurs wizażu, fryzjerstwa i czegoś tam jeszcze (o ile mnie przyjmą ). Z tego co wiem, to nie będzie tam nic o przedłużaniu, tylko będą nas uczyć robienia balejau i cięcia. Podobno ma być fryzjer fachowiec, więc napewno zapytam o przedłużanie włosów i o same włosy. Kurs sie zaczyna od 1 listopada i trwa miesiąc. Zajęcia od pon do piatku od 8-16. czy jakas dziewczyna z wrocławia chce też ZE MNĄ na niego iść? Kurs darmowy, W CAŁOŚCI finansowany przez Unie. Dodają do tego jeszcze wszystkie DARMOWE materiały. Np w bloku fryzjerskim 24 farby, rozjasniacze i mase innych rzeczy. Samej mi sie nie za bardzo chce tam iść...A wszystkie koleżanki pracują, albo dalej studiują. Ja właśnie jestem na etapie obrony, więc mam troche wolniejszego czasu
...
kurcze Anastazjo... gdybym tylko byla w Polsce poszlabym z Toba na ten kurs... uczylam sie kiedys na fryzjerke ale dawno to bylo i wielu technik zapomnialam a wielce przydaloby sie mnie to tutaj...zawsze moglabym sobie dorabiac scinajac czy farbujac angielki(( ehh szkoda, szkoda...
__________________
Facet ma pasować do butów

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-13 o 10:03 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edytowania!
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 18:34   #4950
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Anika-kaDzieki za wsparcie, chyba pójde sama
No, może jeszcze namówie sąsiadke.
W UK fryzjerzy mają ładne pensje Nie musiaalbyś dorabiac, tylko się tym zając. Z tego co wie, to też murzynki starszne pieniadze biora za przedłużanie włosów. Mogłabys sie tym zainteresowac bliżej


AHA ZAPOMNIAŁAM. jak dzwonilam w sprawie tego kursu, to mowili, że jest też w innych 5ciu miastach. Ale tak samo jak we wrocławiu, od listopada i też w tych samych godzinach. Ponadto po kursie daja certyfikat i jakies dofinansowania (?).
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.