Chce być ładna ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-18, 19:27   #31
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

mayaha duzo płacilas za to serum regenerujące?

Camilla bardzo dziekuje za komplement
ja czasami sie zastanawialam ze przez te antybakteryjne kosmetyki do tradziku to on mi nie schodzi :/ moja kolezanka ktora ma cere sklonna to wypryskow punktowych...raz na jakis czas jej cos wyskoczy hehe mowi mi ze ona nic nie uzywa nic na tradzik ani nic i jej schodza te pryszczki ktore jej tam czasami wyskocza. doradzala mi zebym nic nie uzywala do tradziku...ale ja dalej uzywalam i czasami prawie w ogole nie mialam...Powiedz mi o co chodzi z tymi kwasami na przebarwienia?
Słyszalam ze mydło szare jest dobre to prawda?
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 19:39   #32
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Chce być ładna !

Masz rysy podobne do Magdaleny Szejbal Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna! Szkoda nerwów na kompleksy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 76_file.jpg (67,9 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg baska168tt.jpg (10,9 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szejbal_txt.jpg (22,3 KB, 226 załadowań)
__________________
ovi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 19:53   #33
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

dziekuje Ci ja osobiscie uwazam ze nie mam z ta pania nic podobnego ale dobrze dobrze jesli Ty zauwazasz cos podobnego mnie to cieszy
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 20:43   #34
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Chce być ładna !

Bardzo ładnie wyglądasz na tych ostatnich zdjęciach z pofalowanymi włosami. Spróbuj zrobić loki przy pomocy papilotów lub tzw. ślimaczków
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 21:25   #35
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Chce być ładna !

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
mayaha duzo płacilas za to serum regenerujące?

Camilla bardzo dziekuje za komplement
ja czasami sie zastanawialam ze przez te antybakteryjne kosmetyki do tradziku to on mi nie schodzi :/ moja kolezanka ktora ma cere sklonna to wypryskow punktowych...raz na jakis czas jej cos wyskoczy hehe mowi mi ze ona nic nie uzywa nic na tradzik ani nic i jej schodza te pryszczki ktore jej tam czasami wyskocza. doradzala mi zebym nic nie uzywala do tradziku...ale ja dalej uzywalam i czasami prawie w ogole nie mialam...Powiedz mi o co chodzi z tymi kwasami na przebarwienia?
Słyszalam ze mydło szare jest dobre to prawda?
Nie uzywaj mydła Ono ma odczyn zasadowy, czyli moze Ci zaszkodzić. Co do kosmetykow pielęgnacyjnych to koleżanka ma racje, nic antytrądzikowego, tylko delikatne kosmetyki. Na wypryski polecam stosowanie punktowe olejku z drzewa herbacianego (najlepszy antyseptyk, zapytaj o niego w aptece) lub pasty cynkowej (nie maści). Co do kwasów to skorzystaj z wyszukiwarki było bardz wiele obszernych wątków na ten temat na forum kosmetycznym.
Pozdrawiam
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 13:41   #36
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie wyglądasz na tych ostatnich zdjęciach z pofalowanymi włosami. Spróbuj zrobić loki przy pomocy papilotów lub tzw. ślimaczków
dzięki na weekend może sobie zrobie tak jak mówisz

Camilla ja tylko zapytalam się o mydło bo moja kuzynka uzywa i jej pomaga paste cynkową używałam i nie widziałam az takiej poprawy ale zaczne ją stosowac na nowo i będę się bardziej przyglądała efektom wiem wiem ze pasta a nie maść bo maść bardzo natluszcza :/ bleee

Znacie może jakies cwiczenia aby zgubić kilka cm z nóg ?

Dzięki za cenne rady Mam nadzieje ze to jeszcze nie koniec z waszej strony
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 16:39   #37
kasia_1402
Rozeznanie
 
Avatar kasia_1402
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Chce być ładna !

Na twarz ja też polecam brevoxyl ,jak ktoś już wześniej napisał,mam podobny typ włosów :/ fajne jest błoto z serii powitanie z Afryką, a cena w sam raz na kieszeń nastolatki
na nogi polecam nożyce, wymachy ,rowerek ( na "lekkich "obrotach czyli dłużej niż ciężej- bo nie chodzi o wyrobienie mięśni , tylko o wyszczuplenie ), a i taniec..pięknie modeluje
na mięśnie ud pomaga chodzenie co dwa schody- może to głupio brzmi ale naprawdę działa
kasia_1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 16:45   #38
diabliczuś_01
Raczkowanie
 
Avatar diabliczuś_01
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 152
Dot.: Chce być ładna !

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
diabliczuś_01 dziekuje za świetne rady a wiesz może jaki jest najlepszy peeling?
Robilam sobie maseczke na włosy z jajka...I powiem ze nie jest zła ;] uzywam maski nie wiem nawet z jakiej firmy i powiem ze mi się sprawdza. Nie elektruzuja mi sie tak wlosy i po niej są miekkie w dotyku...tylko ze te suche pasma strasznie mi doskwierają
Hih, nie ma za co

Co do peelingów bardzo polecam ten (sama go używam i uważam, że jest świetny, tylko trochę drogi jak na peeling, choć ma dużą pojemność i na długo starcza, ale może wynajdziesz też jakiś inny np. dobre są także z orzechem włoskim...).

Co do maseczki z żółtka jajek to cieszę się, że Ci to pomogło
Tu znalazłam jeszcze kilka!





diabliczuś_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 18:51   #39
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Chce być ładna !

serum regenurujace kosztuje tak samo jak ten fluid wygladzjace czyli okolo 30 zl ale dokladnie ci nie powiem bo ja kupowalam w salonie fryzjerskim u kolegi i sprzedawal mi ze znizka
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 19:28   #40
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

dzieki dziewczyny
sluchajnie mam pytanko...znacie moze jakies maseczki na wągry?(chodzi mi z domowych składnikow ) na czym polega ta "parówka"...?
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 16:43   #41
diabliczuś_01
Raczkowanie
 
Avatar diabliczuś_01
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 152
Dot.: Chce być ładna !

Ogólnie na wągry to chyba nie ma... ja mam prawie że nieskazitelną cerę (teraz) a miałam zawsze pełno wągrów na nosie i brodzie, a zawdzięczam to kochanemu peelingowi...

Co do maseczek znalazłam takie:

Dla cer trądzikowych doskonała będzie maseczka przygotowana z ugotowanej cebuli, roztartej na miazgę i wymieszanej z łyżką mąki kartoflanej. Taką maseczkę kładziemy na twarz na 30-45 minut i zmywamy ją wywarem z rumianku.

Dla cery tłustej, ze skłonnościami do wyprysków możemy wykorzystać maseczkę z niewielkiej ilości drożdży wymieszanych z ciepłym mlekiem. Masa powinna mieć dosyć gęstą konsystencję. Rozprowadzamy ją na twarzy i dekolcie, a po 10 minutach zmywamy.
diabliczuś_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 16:51   #42
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

diabliczuś_01 dzieki temu peelingowi ktory polecilaś?
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 17:40   #43
talk-a
Raczkowanie
 
Avatar talk-a
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
GG do talk-a
Dot.: Chce być ładna !

przyznam się, że nie przeczytałam całego wątku.
i nie wiem co dziewczyny radziły już.

ale ode mnie to tylko proponuje jakąś "piankę do loków" wgnieśc we włosy
i będzie ślicznie, pięknie, bajecznie.
__________________
To co proste w oczach dziecka,
Zawiłe stało się. . .
talk-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 09:19   #44
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

teraz po myciu włosów wgniatam we włosy piankę i pózniej ladnie sie ukladają na weekend sprobuje z papilotami tyko nie wiem czy na całe wlosy zrobic papiloty czy tylko na koncowki?
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 15:59   #45
diabliczuś_01
Raczkowanie
 
Avatar diabliczuś_01
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 152
Dot.: Chce być ładna !

Ja bym wzięła na całe włosy

A co do pytanka - to tak
diabliczuś_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 14:53   #46
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Chce być ładna !

HEJ słonko
jesteś bardzo ładna naprawde nie wiem skąd te kompleksy masz ładne wyrażne oczy.
A co do rad to uwarzam że mimo wszystko powinnas wybrać się do dermatolog bo ona dz Ci odpowiednie maści a czasem takie testowanie na sobie róznych rzeczy na trądzik kończy się żle.
a co do stosowania mydła to szare mocno wysusza dobre jest mydło dove lub jakis delikatny żel myjący np. z ziaji tintin.
POzdrawiam
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 16:02   #47
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

hey dziewczyny dziekuje za komplement tylko tak zapytalam o to szare mydło...mojej kuzynce pomaga wiec chcialam zobaczyc co wy o tym sadzicie ;]
zapisalam się na wtorek do fryzjera mysle aby sciac sie tak :
-mocne pazurki
-grzywka na bok aby zasłoniła trądzik
Co wy o tym sądzicie??

Co do tradziku teraz strasznie mnie wysypało :-/ takze do dermatologa sie zglosze niedlugo pozniewasz teraz za bardzo czasu nie mam...wkleje zdjęcia w nowej fryzurce we wtorek ;]
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 17:44   #48
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

dziewczyny przepaszam za błędy ale jakos nie najlepiej sie dzis czuje i nie mysle co wpisuje zbytnio
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 20:12   #49
diabliczuś_01
Raczkowanie
 
Avatar diabliczuś_01
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 152
Dot.: Chce być ładna !

Nic się nie stało
Ja myślę jednak, że chyba bym na twoim miejscu zdecydowała się na grzywkę. Miałam kiedyś pazurki - efekt extra, tyle, że... wycieniowała mi tak, że wycieła połowe włosów... szczerze, to żałuję tego jak nigdy!
diabliczuś_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 21:56   #50
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Smile Dot.: Chce być ładna !

napisalam dlugiegoo posta i sie wizaz zaciol no trudno napisze tylko ze moim zdaniem nie powinas robic grzywki i wogole cieniowac wlosow tylko je zapuscic i obciac koncowki na rowno chyba tak by Ci bylo najladniej co do twarzy uwazam ze nie potrzeba Ci pudru wystarczy jakis korektor na wypryski mocno pogrubiajacy tusz (a na imprezki jakies kepki sztucznych rzes), kredka ciemno brazowa lub czarna do oczu i kredka do przyciemnienia brwi (ewentualnie konturowka do ust) mysle ze ładnieby bylo grybys uzywala jakiegos delikatnego samoopalacza ( maskuje to troche krostki) i pudru brazujacego lekko na policzki jako roz...

co do gruboziarnistych peelingow do twarzy tak jak polecaly Ci dziewczyny radzilabym Ci to omowic z dermatologiem z tego co wiem to nasila sie tradzik najwyzej delikatne bardzo dobra jest masc Brevoxyl i Tormentiol lub sudokrem do stosowania punktowo na noc daja bardzo dobre efekty a sa tanie
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 21:58   #51
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Dot.: Chce być ładna !

zapomnialam dodac :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdj%C4%99cie001.jpg (47,8 KB, 983 załadowań)
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 08:14   #52
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

EVAgwiazdka powiedz mi jak nazywa się program do przerabiania zdjęc? bo to przerobiłaś rewelacyjnie !!
nie zrobie sobie normalnej grzywki bo przy niej jest duzo roboty z moim rodzajem włosów...
Ja chcialabym miec pazurki bo jak wyprostuje zeby bylo widac ciecie bo czasami jak cieniowalam i prostowałąm to nic nie było widac :/ taka fryzjerka ale na szczescie ide do innej teraz ;]
Nie moge uzywac tuszu pogrubiajacego do rzęs. po nim wygladają strasznie :/ kazdy w inna strone. mam wydluzający i on mi podpasował...
Jak już mi wczesnie doradziłyscie, kupie sobie balsam brązujący
tylko mam takie pytanie co do niego...no bede go uzywala jakis czas i bede juz lekko brazowa...i czy jak pojde na basen czy cos nie zmyje mi się to? hehe ;]
Po świetach jak już wczesniej pisałam odwiedze dermatologa. teraz nie za bardzo mam czas ale znajde go po swietach

dziekuje za rady ;* jestescie kochane
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 08:35   #53
diabliczuś_01
Raczkowanie
 
Avatar diabliczuś_01
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 152
Dot.: Chce być ładna !

Cytat:
zdaniem nie powinas robic grzywki i wogole cieniowac wlosow tylko je zapuscic i obciac koncowki na rowno
Też pomysł, aczkolwiek jeżeli chcesz coś zmienić to ja bym zaryzykowała. Właśnie niedawno zrobiłam sobie grzywkę, a raczej powróciłam do niej po latach i okazało się, że mi w niej dużo lepiej

Cytat:
(a na imprezki jakies kepki sztucznych rzes)
Ja bym nie ryzykowała, masz ładne rzęsy, więc chyba nie potrzebujesz takich specyfików z klejem, który słyszałam, że powoduje wypadanie/szkodzi rzęsom. Ale to może być też mit :P

Cytat:
z tego co wiem to nasila sie tradzik
Mi się nie nasila i peeling dobra rzecz, prócz tego stosuję SUPER pastę/maść, którą polecam z sercem na ręku: Vitella.

Cytat:
EVAgwiazdka powiedz mi jak nazywa się program do przerabiania zdjęc? bo to przerobiłaś rewelacyjnie !!
EVA robiła to chyba w Photoshopie, ale nie jestem pewna bo teraz jest dużo programów do obróbki :P

Cytat:
dziekuje za rady ;*
Nmzc
diabliczuś_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 09:41   #54
diabliczuś_01
Raczkowanie
 
Avatar diabliczuś_01
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 152
Dot.: Chce być ładna !

Naszło mnie na przeróbki, skusiłam się i... efekty można dojrzeć niżej

PORÓWNANIE:
http://img412.imageshack.us/img412/9...rwnanieev8.jpg


PRZEROBIONE:
http://img133.imageshack.us/img133/8687/zdj003mw6.jpg


NORMALNE:
http://img133.imageshack.us/img133/3...1cie003nr6.jpg
diabliczuś_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 09:45   #55
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Chce być ładna !

Hej
Ja na Twoim miejscu poczekałabym z grzywką, aż poradzisz sobie z trądzikiem. Pod nią bardziej przetłuszcza się cera.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 09:57   #56
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

eh to ja juz nie wiem jak mam się obciąć ;( doradzcie mi coś dziewczyny bo wtorek juz tuz tuz
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 11:15   #57
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Chce być ładna !

koniecznie oczy mocno wytuszowac i podkreslic kredka na linii rzęs,na wlosy jasniejsze pasemka,dobry kremik na niedoskonalosci skory,kobiece ubranka i swiat est Twoj
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 11:23   #58
Vanilla_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Heaven ^^
Wiadomości: 311
GG do Vanilla_xD
Dot.: Chce być ładna !

Ja stawiam na naturalnosc w takich wloskach jakie masz na zdjeciach (tych drugich) jest Ci przeslicznie ja kocham takie delikatne fale ja proponuje zainwestowac w kosmetyki do wlosow .. jakies wygladzajace, nablyszcajace albo nawet do ukladania lokow a co do cery to mialam kiedys bardzo podobny problem ... eh i znow to wraca ;/ ja zaczełam chodzic do dermatologa raz są efekty raz nie ... ale najlepiej zaopatrzyc sie w jakis kosmetyk do oczyszczania twarzy.. wg mnie swietne bylo mleczko z nivea visage young teraz mam z garniera i nie jest takie rewelacyjne .. ale dla kazdej cery cos innego ... ale wiesz co mi bardzo pomoglo na ten "tradzik" jak przestałam myc twarz woda, a zaczelam przemywac mleczkiem .. moze sprobuj w taki spoosob, albo jak juz myjesz woda to najlepiej przegotowana albo mineralna niegazowana .. i zero mydla a jakis lekki kosmetyk do mycia twarzy jakiś zel (wg mnie bez peelingu, bo on bardziej podraznia skore ) eh no to tyle aha i uwazam ze powinnas podkreslac czyms oczy przede wszystkim mascarą
Vanilla_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 12:14   #59
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Smile Dot.: Chce być ładna !

ja mam photoshop'a jak bedziesz u fryzjera to poproś zeby Ci coś doradzili. Co do cieniowania to odradzam duzo z tym ukladania i wogole a wlosy wydaja sie rzadsze wiem po sobie bo teraz sama zapuszczam jesli chodzi o tusz do rzes to kwestia wprawy i wyszukania dobrego tuszu sprobuj np Maybeline ten podkrecajaco pogrubiajacy (przejrzyj KWC napewno cos fajnego znajdziesz) ewentualnie mozesz nakladac dwie warstwy zwyklego podkrecajacego albo wyduzajacego balsam brazujacy nie zmywa sie odrazu schodzi po 2 trzecch dniach po basenie schodzi szybciej.... nie znam dobrych balsamow ale mozesz np kupic sobie samoopalacz z Kolastyny do ciemnej karnacji (ten jest dobry) albo Loreala (ale drozszy) i mieszac go razem z jakims kremem aha jesli bys zaczela uzywac czegos samopalajacego to konieczny by byl drobny peeling do twarzy zeby nie miec plam...


co do sztucznych rzes to sama czasem uzywam na jakies wieksze wyjscia i wyglada to swietnie nie trzeba wogole malowac rzes i wcale ich nie wyrywa- chyba ze uzywa sie profesionalnego kleju a ten sie zmywa specjalnym zmywaczem
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 19:50   #60
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

Vanilla_xD ależ ja uzywam mascary :P podkreslam nią rzesy...
czasami mam wrazenie ze ja w ogole sie malowac nie umiem :/ a co do moich rzes jeszcze to one bardzo dobrze wygladaja w wydluzacej mascarze ;]
wiecie co ja nie chce używac samoopalaczy. wole juz ten balsam brązujący. samoopalacz wygląda dla mnie dośc sztucznie. dziś blade nogi jutro brązowe nie nie ;] to nie wygląda ładnie :P

Są jeszcze jakies propozycje co do ścięcia włosów?
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.