Co zrobić by wyglądać doroślej???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-10, 22:22   #1
patiz
Raczkowanie
 
Avatar patiz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 33

Co zrobić by wyglądać doroślej????


Mam 15 lat, 155cm wzrostu jestem bardzo szczupła większość ludzi traktuje mnie jak dziecko bo dają mi po 11-12 lat. Chciałabym coś w sobie zmienić tak żebym wyglądała na tyle lat ile mam chociaż albo jak się uda to może na starszą? Jestem otwarta na wszelkie propozycje Tu załącam dwie fotki żeby zorientować się jak wyglądam. Może nowa fryzura albo makijaż nie wiem sama....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg trasa 145.jpg (50,6 KB, 1423 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wakacje 2986.jpg (65,0 KB, 1508 załadowań)
patiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 08:53   #2
kwiatuszek1803
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek1803
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 144
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Mam podobny problem. Tylko ja mam 18 lat, a ludzie myślą, że mój wiek to 16 :/
kwiatuszek1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 08:55   #3
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Faktycznie wyglądasz młodziutko ale taka Twoja uroda, ja mam 19 lat a nieznajomi dają mi zwykle 16. Jesteś ładna i taka niewinna, ja bym nie zmieniała nic w sobie. Chociaż jeśli bardzo Ci zależy to tak: ciemne włosy zawsze dodają lat, jasne odmładzają. Gdybyś miała kilka kg więcej to też pewnie wyglądałabyś bardziej kobieco, ale nie wiem czy to dobry pomysł skoro masz śliczną, szczupłą figurkę.
Przede wszystkim jednak chodzi o to jak się zachowujesz i ubierasz - wiadomo, że różowa bluzka w czachy czy różowe falbaneczki zrobią z Ciebie dziecko. Sama przeszłam metamorfozę szafy, przerzuciłam się na proste kroje, jednolite kolory. Ale każdy lubi co innego więc zastanów się czy naprawdę chcesz tego ;-) 15 lat to fajny wiek, ja teraz tęsknię do tego - obozy, kolonie, "podwórko" ze znajomymi, beztroska

PS. Ja bym Ci dała szczerze 14, więc nie jest tak źle
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 09:10   #4
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Ja też mam ten problem, tylko że mam lat 28 a wszyscy mi dają nie więcej niż 22. Jak byłam w Twoim wieku też mi to przeszkadzało, ale już się przyzwyczaiłam i mam nadzieję że za 20 lat też będę tak młodo wyglądać. Faktycznie tak jak dziewczyny piszą zależy wszystko od fryzury, od koloru włosów, ale przede wszystkim od tego jak są ścięte, powinny być ładnie wycieniowane. Ja niestety przed Wielkanocą ścięłam na krótko mniej więcej do brody i teraz czekam aż odrosną bo jeszcze bardziej się odmłodziłam, jednak w dłuższych wygląda się też poważniej. Do tego dochodzi lekki makijaż i odpowiedni strój i wyglądasz na starszą A najlepiej to zaakceptować swój wygląd i pomyśleć o tym ,że kiedy koleżanki będą już marudzić o pierwszych zmarszczkach my będziemy wciąż młode.
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 09:13   #5
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Chociaż jeśli bardzo Ci zależy to tak: ciemne włosy zawsze dodają lat, jasne odmładzają.
teoretycznie. ale nie zawsze.


ja tez bym ci dala 14 lat. nie proboj sie na sile postarzyc. ot, taka twoja uroda. hmm mcny makijaz wbrew pozorom nie postarzy tak mlodej buzki, tylko bedzie smiesznie wygladal wiec rowniez stawiam na ubiór
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 09:25   #6
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

ja mam 23 a sa tacy co daja mi nawet 16 lat maks 18
mam niecale 150 cm wzrostu i jestem szcuplutka
na dodatek pracuje jako instruktorka i fizjoterapeutka i zarowno klienci w fitnes klubach wygladaja czasem an zmieszancyh a pacjenci nie dowierzaja ze skonczylams tudia ja sie ciesze
hm nie przejmuj sie
ja tam sie ciesze bo dostaje mnostwo komplementow jak faceci dowiaduja sie ile mam lat
fakt ze ten ktory nie wie ile mam lat boi sie do mnie zagadac zaczepic ale pozniej jest lepiej))

ja jak chce powazniej wygladac robie makijaz oczka ladnie bez podkladu itp i ubieram sie elegancko i tyle nie chce na sile wygladac
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 09:53   #7
kakka
Raczkowanie
 
Avatar kakka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 58
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

ja mam prawie 24 lata a ludzie czesto nie chca w to uwierzyc dajac mi jakies 16-19 lat. kiedys sie przejmowalam ale teraz to wychodi mi tylko na plus i jestem berdzo zadowolona z takiego stanu rzeczy.

Ty wygladasz slicznie i naprawde nie probuj sie postarzac bo to nie ma sensu. nie polecam duzej ilosci makijazu poniewaz w za mocnym bedziesz wygladac smiesznie. poza tym masz ladna cere i szkoda psuc jej jakas chemia. tak jak napisane wyzej, moglabys troszke przytyc - nabralabys kobiecych ksztaltow. ja na twoim miejscu jednak zostalabym przy tej figurce ktora masz pozostaja tylko ciuchy.

pomysl jednak czy jest sens sie postarzac. jestes sliczna i w naprawde fajnym okresie zycia wiec zamiast robic z siebie stara babe baw sie ile wlezie i korzystaj z zycia ile sie da
kakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 10:37   #8
patiz
Raczkowanie
 
Avatar patiz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 33
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Macie racje, z ciuchami nie jest źle przynajmniej w mojej ocenie i przyjaciółek bo staram się kupować takie ubrania, w których wyglądam na tyle ile mam lat. Problem jest z przytyciem - czegokolwiek bym nie zjadła i niezależnie od tego w jakich ilościach to nie moge przytyć!!! w wakacje jeszcze schudłam bo przez 2 tyg nad morzem szalałam w wodzie. Nie mam już pomysłów co zrobić. Malować się nie chce, moze ewentualnie czasami pomaluje oczy. Nie mam jak się bawić bo gdziekolwiek mnie zabiorą moje przyjaciółki ich znajomi od razu pytają: co to za dziecko?!
patiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 10:38   #9
patiz
Raczkowanie
 
Avatar patiz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 33
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

A z fryzurą to pomyślałam żeby się ściąć jak rihanna w umbrelli. Co o tym myślicie???
patiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 10:42   #10
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Cytat:
Napisane przez patiz Pokaż wiadomość
A z fryzurą to pomyślałam żeby się ściąć jak rihanna w umbrelli. Co o tym myślicie???
Nieeeee... :P po pierwsze nie będziesz w niej wyglądać dobrze, a po drugie co trzecia dziewczyna w moim otoczeniu postanowiła "zrobić się na Rihannę" i to już naprawdę mi zbrzydło, podejrzewam że wiele osób ma takie odczucia ;-) ja bym zapuściła włosy a później wycieniowała mocno ale żeby wciąż były długie, jakaś ostra grzywka na bok...
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 11:09   #11
patiz
Raczkowanie
 
Avatar patiz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 33
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

U mnie w mieście właśnie nie ma dużo tych fryzur a mi najlepiej jest we włosach do ramion bo mam bardzo cieniutkie i delikatne włosy
patiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 11:21   #12
Margaret7
Raczkowanie
 
Avatar Margaret7
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 112
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Po prostu tak wyglądasz...
Jesteś jeszcze młodziutka.
Jeśli bardzo chcesz zmienić fryzurke- to może coś takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1963296.jpg (80,4 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8846868.jpg (36,8 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2932923.jpg (19,3 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3844643.jpg (82,4 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8591319.jpg (28,9 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5027073.jpg (46,8 KB, 85 załadowań)
Margaret7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 11:25   #13
Margaret7
Raczkowanie
 
Avatar Margaret7
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 112
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Co do figury- i chęci nabrania wagi...
No niestety taką masz budowę ciała, Twoja mama napewno jest szczupła.
Może z wiekiem, będzie lepiej
Głowa go góry
Margaret7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 11:27   #14
patiz
Raczkowanie
 
Avatar patiz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 33
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Właśnie myślałam nad taką fryzurą z którą nie byłoby dużo roboty a wyglądała by fajnie. Najbardziej podoba mi się ta u góry po środku
patiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 11:29   #15
patiz
Raczkowanie
 
Avatar patiz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 33
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Moja mama jest niższa ode mnie ale ma pełniejsze kształty i przez to wygląda na wyższą
patiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 11:43   #16
milenka310590
Przyczajenie
 
Avatar milenka310590
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

ale macie problemy, cieszcie się,że wyglądacie młodo,jejjj...kazdy chce byc starszy,jednak tylko do przekroczenia magicznej liczby "18" potemm latka lecą, nim sie obejrzysz wiec nie zmieniajcie sie na siłe..."jestem , jaki jestem" -proste..?
milenka310590 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 11:52   #17
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Kochana jestes sliczna i moim zdaniem nie powinnas probowac zmieniac sie na sile. Do makijazu wystarczy tusz i blyszczyk, ewentualnie jakis delikatny bezowy cien. Chociaz jak mialam 15 lat to sie w sumie jeszcze nie malowalam.
Ja tez mam 155cm i 22 lata, a wszyscy mowia mi, ze mam 16-18. Kiedys strasznie mnie to wkurzalo, zwlaszcza, ze jak szlam gdzies z Tz-tem (jak mielismy po 18lat) to sie zawsze wszysycy pytali jakie moj chlopak skonczyl studia). czulam sie przy nim jak jego corka Ale naprawde wspominam to z milym sentymentem.
Proponuje postawic na stroj, bardziej stonowane kolory, klasyczne kroje no i nawet jakas niewielka zmiana fryzurki, niekoniecznie radykalne ciecie moze sprawic cuda. Trzymam kciuki i glowka do gory!
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 12:17   #18
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Moim zdaniem wyglądasz na 15. 15 lat to mało, wyglądać dorośle w tym wieku to wbrew naturze
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 12:20   #19
93effciak93
Rozeznanie
 
Avatar 93effciak93
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 788
GG do 93effciak93
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Tak samo jak ja ,wszyscy daja mi 12 gora 13 lat xD
Mam 15 tyle ,że jeszcze nie skonczylam.Waze prawie 40kg i mam 157cm wzrostu.Najbardziej denerwuja mnie sasiadki plotkary.Stare prochna nie maja co robic tylko wszystkich obgaduja .Ostatnio się dowiedzialam ze 12letnia dziewczynka nie powinna sie malowac o.O
93effciak93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 12:35   #20
hepta_2
Raczkowanie
 
Avatar hepta_2
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Cytat:
Napisane przez patiz Pokaż wiadomość
A z fryzurą to pomyślałam żeby się ściąć jak rihanna w umbrelli. Co o tym myślicie???
Tylko nie fryzura rihanny , ona na pewno odejmie lat.. Długie wycieniowane włosy jak ktoś tu pisał
hepta_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 12:44   #21
mala ewka
Przyczajenie
 
Avatar mala ewka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 17
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

A ja mam 26 lat i wszyscy dają mi 16 no może w porywach do 18! Poważnie! Do tej pory miewam utrudnienia związane z zakupem na przykład piwa. Ale fajnie się patrzy na zmieszane miny sprzedawców gdy zobaczą dowód!
Jak byłam w Twoim wieku to też wszyscy dawali mi o wiele mniej i strasznie mnie to denerwowało! A teraz mnie to cieszy serio, choć w moim zawodzie stanowi pewne utrudnienie, bo powinnam wygladać poważeniej!

Radzę Ci nic nie zmieniać! Teraz jest to dla Ciebie okropne, ale z biegiem czasu bedzie to naprawde miłe! Wiem, że latwo się mowi, ale sama zobaczysz!

mala ewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 21:04   #22
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

uch śliczna jesteś, mam taką koleżankę z podobnym typem urody, masa mężczyzn na nią leci też przez to
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 08:54   #23
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Masz 15 lat wiec masz jeszcze prawo wygladać "jak dziecko"
Makijażem bym sie nie "postarzała" na Twoim miejscu bo to wygląda wtedy karykaturalnie - taka "stara maleńka".
Co do kształtów - jeszcze ich nabieżesz, jesteś młodziutka wiec wszystko przed tobą.


Ja mam 25 lat a kupując piwo musze pokazać dowód osobisty Z jednej strony to miłe ze sie młodo wygląda, ale z drugiej strony .... Będąc na stażu traktowao mnie bez nalezytego "szacunku" ale zmieniało sie to z chwilą gdy osoba sie dowiedziała ile mam lat .
Niedawno kupowałam okulary do komputera i specjalnie wybrałam takie dodajace mi powagi (awatar) Pani u optyka doradzała mi czerwone, żółte, bardziej "młodzieżowe" bo stwierdziła ze w tych wygladam poważnie. odpowiedziałam, że w końcu bede wyglądac na swoje lata i jak na urzędniczke przystało. Mina babki - bezcenne
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 09:04   #24
19szpaczyca91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 119
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

mocniejsza opalenizna dodaje lat do tego ciemniejsze wlosy makijaz ale nie za mocny a skoro jestes tak niska osoba nos buty na obcasie bardziej kobiece ubrania...co do frzyury to sama nie wiem ale jak ktos jest starszy to chyba lepiej w dlugich wlosach wyglada wiec moze krotka fryzura to by sprawilo zebys wygladala na starsza...moze taka frzyurka (styl) :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (59,6 KB, 59 załadowań)
19szpaczyca91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 09:35   #25
mala ewka
Przyczajenie
 
Avatar mala ewka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 17
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Hosenko świeta prawda

Z okularami to dobry pomysł! Dobrze dobrane moze mi tez dodadza powagi!
mala ewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 09:49   #26
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

moim zdaniem, nie warto się postarzać na siłę :P Kiedyś będzie odwrotnie, wszystkie będziemy chciały wyglądać na młodsze :P
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 18:18   #27
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Cytat:
Napisane przez 19szpaczyca91 Pokaż wiadomość
mocniejsza opalenizna dodaje lat do tego ciemniejsze wlosy makijaz ale nie za mocny a skoro jestes tak niska osoba nos buty na obcasie bardziej kobiece ubrania...co do frzyury to sama nie wiem ale jak ktos jest starszy to chyba lepiej w dlugich wlosach wyglada wiec moze krotka fryzura to by sprawilo zebys wygladala na starsza...moze taka frzyurka (styl) :
błagam, tylko nie mocna opalenizna i do tego obcasy i to dla 15stolatki!~Może od razu dekolt do pępka i tyłek na wierzchu i na ulicę?:|

Nie zrób z siebie autorko starej maleńkiej. Tak to już jest, że z reguły się wygląda na dużo mniej lub dużo więcej lat, rzadko na swój
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 19:31   #28
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

NIe martw się, ja mam 21 lat (tzn jutro kończe) a wyglądam na 16 ... ale mam to gdzieś... a ludzi opinia mnie nie inrteresuje
też jestem drobna, niska ... i nie dużo waże
antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 13:20   #29
kakka
Raczkowanie
 
Avatar kakka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 58
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Cytat:
Napisane przez patiz Pokaż wiadomość
Problem jest z przytyciem - czegokolwiek bym nie zjadła i niezależnie od tego w jakich ilościach to nie moge przytyć!!! w wakacje jeszcze schudłam bo przez 2 tyg nad morzem szalałam w wodzie. !

taki wiek kochanienka. nie probuj na sile przytyc bo teraz jestes w takim wieku ze rosniesz i to jest normalne ze narazie tluszczyk sie nie bedzie bardzo odkladal (no chyba ze zaczniesz jesc tylko McDonalda czy inne takie smakolyki) szczegolnie ze piszesz ze jestes aktywna fizycznie. jeszcze zdarzysz przytyc. ja w twoim wieku bylam bardzo chuda a pozniej z wiekiem zaczelo sie .... teraz musze sie kontrolowac ;/ chcialabym zeby wrocily te czasy kiedy moglam jesc wszystko w kazdej ilosci


Cytat:
Napisane przez patiz Pokaż wiadomość
Nie mam jak się bawić bo gdziekolwiek mnie zabiorą moje przyjaciółki ich znajomi od razu pytają: co to za dziecko?!
nie no tym to sie naprawde nie przejmuj!!!! mlody wyglad nie jest powodem do jakichs kompleksow. to jakich twoje przyjaciolki maja znajomych?? no chyba jak w twoim wieku to ci znajomi maja nie cos tak z glowami. jesli starszych to nawet jakbys sie zrobila na ryczaca czterdzieche to dla nich zawsze bedziesz dzieckiem.

ja sie ciesze ze mlodo wygladam wczraj mialam niezla ucieche jak mi koles w busie sprzedal bilet ulgowy nawet mnie nie pytajac o zdanie dzieki temu zaoszczedzilam 6 zl !!!! zobacz jaki plus


pogadaj z przyjaciolkami wybierzcie sie razem na zakupy i niech ci pomoga wybrac jakies ciuszki
kakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 18:55   #30
miracle567
Raczkowanie
 
Avatar miracle567
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 347
GG do miracle567
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

nic w sobie nie zmieniaj, wyglądasz naprawdę ślicznie i dziewczęco, 15 lat to piękny wiek...
miracle567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-28 23:48:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.